Sizi En Yüksek Zirvelere Çıkaracak 108 Dağ Dövme Tasarımı

İşte başlıyoruz. Bu dağ dövme tasarımları gözleriniz için bir şölen olacak. Dağ dövmesinin kral ve kraliçesi kim olacak? Listenin sonunda karar vermeniz için bunu sadece zaman gösterecek. Dağ dövmeleri gücü ve istikrarı temsil eder. Ayrıca, tüm olasılıkların üstesinden gelerek zaferi temsil ederler. NS dağa tırmanmaya hazır? Olmasan bile, her zaman yavaşça yukarı çıkabilirsin, sonra geri yuvarlanabilirsin.

Bacak Dağ Dövmesi

Yukarıdaki dövme özellikleri Everest’in buz gibi zirveleri yoksa onlar Himalayalar mı? Kimin umurunda onlar bazı lezzetli görünen dağlar. Sadece siyahın kullanıldığı havalı bir tasarım.

Dağ ve Ağaçlar

Biri dağ ve ağaç mı dedi? Evet lütfen! Bu adam işini bitirdiğinde çığlık atıyordu. Harika bir yorum ve çerçeveleme şeklini beğendim. Bana madalyonu hatırlatıyor. Başka bir elementte madalyon hattının yerini alan ağaçlar.

Basit Çizgi Çalışması Dağ Dövmesi

Bazen tek ihtiyacınız olan bir taslaktır ve bu kişinin sahip olduğu şey tam olarak budur. Hala dövmenin konusunun ne olduğunu biliyorsun ve tek ihtiyacın olan bu.

Sırt Dağ Dövmesi

Kutsal dumanlar, bazı dağları ve önyükleme yapmak için kutsal geometrisi olan büyük bir sırt parçası. Bazı düzenli çizgi çalışmalarına sahiptir, ancak doğada çok basit kalır.

Japon Tarzı Dağ Dövmesi

Bu dövme, dalgalarda kullanılan Japon sanatının stilini içeriyor. Basit bir tarz ama çok etkili. Ayrıca bazı düzenli hat çalışmaları var. Gerçekten çok güzel bir çalışma.

Bana Tepelerin Arasında Bir Ev Ver

Bu liste dağlar hakkındadır. Bunlar muhtemelen tepeler olarak sınıflandırılır ama ben kimim ki yargılayayım. Havalı küçük dövme ve listedeki yerini hak ediyor.

Üçgen Dağ Dövmesi

Şüpheniz varsa, bir üçgenle çerçeveleyin. Resme gerçekten ekstra bir boyut katıyor ve dışarıdan çok uzaklardaki bir ülkeye bakıyormuşsunuz gibi görünüyor. Bu tür şeylerle ilgileniyorsanız, dövmenizi çerçevelemek onu biraz düzeltebilir..

Bacak Dağ Dövmesi

Ooh. Bu harika. Dağlara çarptığında parıldayan güneşi getirin. Bu adamın tatlı okul çorapları var. Bu dövme için çok genç olduğu anlamına mı geliyor? erkek olduğunu varsayıyorum. Değilsen üzgünüm. güzel bacaklar bu arada.

Detaylı Kol Dağı dövmesi

Bu çok güzel, karmaşık bir çalışma. Detay harika ve bisiklet hoş bir dokunuş. Sanırım dövmedeki gibi bir yerde yaşayabilirim. Büyük şehir hayatı beni alt ediyor ve sanırım artık dışarı çıkma vaktim geldi..

Detaylı Renk Dağ Dövmesi

Şimdi bu mutlak bir incidir. Renkler, detay, genel parça harika. Güzel bir kılıf oluşturur ve tüm renkler birlikte iyi jelleşir.

Ayak Bileği Dağ Dövmesi

Bilek biraz ağrıyor. Sanırım bu tamamen senin acı eşiğine bağlı. Benimki yaptı ama ağrı toleransım düşük olabilir. Kimin umrunda! Bu küçük gem göz atın. basit ve sevimli.

Önkol Dağ Dövmesi

Gezegenler dünyanın etrafında hareket ederken, dağların etrafında da hareket ederler. Hepimiz, dağlar dahil, kozmik değişimlerden etkileniyoruz. Mıknatısların akışıyla bir olun ve yanlış gidemezsiniz.

Nokta Çalışması Dağ Dövmesi

Nokta çalışma stillerini kullanan dövmeler harika. Sanat eserine doku ve dinamikler eklerler. Bu nispeten basit ama işi güzel yapıyor.

buzağı dağ dövme

Bu dana üzerinde. Bebek inek değil, baldır kası aptal! Umarım bu bilgi her gün yeni öğrendiğiniz bilgidir. Çoğu insanın yaptığını varsaydığımı zaten biliyorsan, bana aptal diyebilirsin. Google’da aramam gerekiyordu. jk.

Dağ Dövmesi Üzerine Gün Batımı

İşte silüetler ve bazı ciddi kırmızı güneş ışınları oluşturan dağların üzerinde güzel bir gün batımı ayarı. Renkler güzel ve canlı ve bu kötü çocuğu gerçekten hayata geçiriyor.

Omuz Dağ Dövmesi

Vay! Bu büyük bir göz küresi. Yansıması da bir o kadar havalı. Çünkü hepimiz dev bir gözün içindeki toz parçalarıyız ve bu dövme her şeyi söylüyor. Harika nokta çalışması ve çizgi çalışması içerir. Bu kanlı bir başyapıt.

Basit ama bir Goodie

Başlığı üç kez hızlı söyleyin. Söylemesi eğlencelidir ve dili güzelce yuvarlar. Tıpkı bu dövmenin güzelce yapıldığı gibi. Çok basit bir tasarımda harika nokta çalışmasına sahiptir.

Doğaya Dönüş

Bu herkesin yapması gereken bir şey. Dövme yaptır ve doğaya dön. Hayatımıza fayda sağlayacak ve onları tamamen daha iyi hale getirecek iki şey.

Trigonometrik Dağ Dövmesi

Lise matematiğinin özellikle dövme dünyasında devreye gireceğini kim bilebilirdi. Ben değil ama sefil bir şekilde başarısız oldum. Çok basit tasarımları ve mükemmel çizgi çalışmasıyla havalı küçük dövme. Gerçekten güzel iyileşti ve tüm çizgiler inceliğini koruyor.

Biceps Dağ Dövmesi

Bu canavardaki sağlam silahlara göz atın. Sağlam olduklarını kanıtlamak için üzerlerinde bir dağ var. Böyle bir dövme yaptırsam ve esnesem dağ bir kratere dönüşürdü. Spor salonuna gitme zamanı.

dağ dövmeleri

Resim Mükemmel Dağ Dövmesi

Dağların ve gölün lütfuyla kutsanırken, ruh hayvanlarıyla doğada kaliteli zaman geçirmenin tadını çıkaran biri. Muhteşem bir silüet oluşturuyorlar ve bu dövme beni biraz doğada zaman geçirmek için kaşındırıyor..

Yeşil Dağ Dövmesi

Uçları buz gibi olan yeşil bir dağı kim sevmez ki. Bu dövme süper havalı ve güzel çizgiler, renkler ve kompozisyon içeriyor. Göz ziyafeti için gerekli tüm malzemeler.

Uzun Yürüyüş

Bu dağ dövmesi çok güzel. Uzun ve tozlu bir yol ama sevdiklerinizle yapmanın daha iyi bir yolu var mı? Hacimleri mecazi olarak anlatan başka bir güzel ve basit tasarım.

Noktalar ve Çizgiler

Bu dağ dövmesi, mükemmellik için noktalar ve çizgiler kullanır. Çerçeve resminin dışına çıkan noktalar, sanatsal unsurlarda ana tasarımdan farklı olduğu için tasarıma süreklilik ve derinlik görünümü verir..

Dağların ve Kaplanların Üzerinde Gün Doğumu?!

Bu dövmedeki dağlar ve güneş sonradan düşünülmüş gibi görünüyor. Gerçekten o kadar iyi akmıyor. Güzel dağlar var, bir de sopa gibi tokatlanmış gibi görünen bir kaplan başı var. Her iki resim de solo parçalar olarak işe yarar ama bir araya getirildiğinde düpedüz garip görünüyorlar..

Mükemmel Çember

Bu çemberi daha önce görmüştüm. Sanırım bu bir Kore işi. Kore’deki sanatçı arkadaşımın bir tane vardı. yanılıyor olabilirim. Posta çantasında bize ne olduğunu biliyorsan. içeri gönder. 🙂

Bir başyapıt

Bu dağ dövmesi mutlak bir şaheserdir. Muhtemelen bunu daha önce yazdığımı görmüşsünüzdür ve her seferinde ciddiydim. Yolun çok fazla detayı var. Bu, makineli tüfek atış hızında bir iğne cildini delerken elde edilen omurga heyecan verici karıncalanmaya dayanmak için saatlerce ve sandalyede saatlerce sürmüş olmalı. Tek kelimeyle mükemmel.

Karla Kaplı Dağ Dövmesi

Bu karla kaplı dağ, tuhaf bir küçük sanat eseridir. Bu, ciddi bir sanat eseri olmadığı anlamına gelmez. Kenardaki çiçek hoş bir dokunuş.

Hangi Yol Yukarı?

Neyse bu sorunun cevabı belli. Kaybolduysanız ve hangi yolun yukarı olduğunu bilmeniz gerekiyorsa, gökyüzüne veya dağ zirvelerine bakın ve o zaman emin olun ki yukarı çıkış yolu budur. Yukarı yolunu bul, böylece aşağı ineceksin.

Home Beyond the Mountain Tattoo Range

Açık bir günde, dağ silsilesinin çok ötesine bakarsanız beni bulacaksınız. Bulutlar yıldız yuvarlanıyorsa, gökyüzündeki en parlak yıldızı bul ve onu takip et. Orada beni bulacaksın. Eğer beni aramıyorsan, o zaman yolun dışındayım. kendi yolunu bulmak zorunda kalacaksın.

Omuz Bıçağı Dağ Dövmesi

Onları kanatlara tak. Omuz bıçaklarınız, uçmak için mükemmel olan veya güzel küçük dağ dövmeleri yapmak için mükemmel olan kanatlar gibidir. Ayrıca ikisini de yapabilirsin. İnternette yargılanmayacaksınız ve yargılanıyorsanız, anonim olarak yargılanacaksınız, bu yüzden gerçekten sayılmaz. Bu da beni bir sonraki konuya yönlendiriyor. İnternet zorbalığına maruz kalıyorsanız üzülmeyin çünkü bunu yapan insanlar muhtemelen ebeveynleriyle yaşıyor ve hala parmaklarını emiyorlar. Onlar da hiç döşenmedi. O yüzden çeneni kaldır ve yorumları okuma.

Renk Dağı Sıçramaları

Boya kovasını kim döktü? Kim yaptıysa üslubuyla yapmış. İşte alternatif bir renk kullanımına bir örnek. Dövme harika değil ama umarım boyama söz konusu olduğunda kutunun dışında düşünmenizi sağlar.

Çizgiler ve Dağ Dövmesi

Çizgiler çizmenin temelidir. Özellikle bir şeyin hayatınızda olumlu bir rol oynamadığını fark ederseniz, bazı çizgiler çizilmek içindir. Bunun dövmelerle ilgili olduğunu biliyorum ama burada küçük bir tavsiye ve kötü bir şey yok.

Kuzey Işıkları Dağ Dövmesi

Bunu kova listenize koyun ve doldurun. Kutuyu işaretleyin ve kuzey ışıklarını veya bir sonraki en iyi şeyi görün. Kuzey ışıklarının dövmesini yaptırın. Renkler gerçeğe çok yakın. Gerçek hayatta gördüğümden değil. Bir teselli olacaksa resmini gördüm.

Ayı İyi Dağ Dövmesi

Bu dövme bana anında Alaska’yı hatırlatıyor. Ayı, doğal ortamında, dünyayı umursamadan dolaşmaktadır. İkinci bakışta bu dövmeyi gittikçe daha çok seviyorum. Umarım yaparsınız ve bir sonraki dövmenize ilham verir.

Biraz Farklı Bir Şey

İyi iş Kellar! Her kimsen. Umarım birileri bunu görür ve tarzınıza hayran kalır. Ekstra karasalları ve dağları bir araya getiren güzel iş.

Başka Bir Üçgen Dağ Dövmesi

Üçgen çerçeveleme, dağ dövmelerinde oldukça popüler görünüyor. Kesinlikle işe yarıyor, neden üçgeni kullanmıyorsunuz? Herhangi biri kadar iyi bir şekil. Belki daha sonra listede bir eşkenar dörtgen veya paralelkenar göreceksiniz. Gerçi bundan ciddi anlamda şüpheleniyorum. Kim bahis yapmak ister? Son teklifinle bana posta çantasıyla vur. Sana üçe bir oran vereceğim.

Tüm Sırt Dağ Dövmesinin Annesi

Bu cok büyük. Ben Hurr’dan daha büyük. Süper kaseden daha büyük. Büyük Avustralya Isırığı’ndan daha büyük. O kadar büyük değil ama sürüklenmemi doğru yakaladın. Dövmenin geri kalanındaki ayrıntılara bakılırsa tam olarak bittiğini düşünmüyorum. Hala biraz renk ve gölgelendirmeye ihtiyacı var ama oraya varacağı kesin..

dağ dövmeleri

Dağ Dövmesi

Hayat, dağlardan ve vadilerden geçen uzun ve dolambaçlı bir yoldur. Bazen yürüyüş kolaydır ve bazen yokuş yukarı giden yol sonsuza kadar gider gibi görünür, ancak tepeye tırmanan bir savaştan sonra orada takılın, aşağı inerken her zaman yumuşak bir yelken vardır. Yukarı çıkmak için bir baston ve aşağı inmek için bir kızak kullanın ve hareketsiz kalana kadar bu ivmeyi sürün. Sonra başka bir yokuş yukarı zorlu yürüyüşe hazırlanın.

Güzel Bir Dağınık Dövmesi

Bu dövme bu dünyanın dışında. Bayıldım. Öğelerin hepsi çok farklı ama bir şekilde birlikte iyi bir şekilde jelleşiyor. Bu sanatçı kafasının içine girmeyi ve beyinlerini seçmeyi çok isterim. Bunu şimdi söylüyorum ama oraya bir kez girdiğimde şifalarıma tıklayıp eve geri dönmek isterim. Bazen en parlak beyinler karanlık ve yanlış anlaşılan bir yerdir. Güzelliğin bu kadar yaratıcı canavarlıklarını bu şekilde ortaya çıkarıyorlar..

Bu listenin bir süredir gördüğüm en ilginçlerden biri olduğunu söylemeliyim. Umarım bu konuda yazdığım kadar keyif almışsınızdır. Bazen saçmaladığımı biliyorum ama umarım gülmüşsündür ve benim rastgele düşüncelerimden bir parça güneş ışığı almışsındır. Daha da önemlisi, umarım bu liste size bir sonraki dövmeniz için bazı fikirler vermiştir..