Sonsuzluğa ve Ötesine 145 Yıldız Dövme Tasarımları

Yıldız dövme tasarımlarına bir göz atalım. Yıldız tozuna binerek dövme koltuğuna uçacak ve mürekkebi bitireceksiniz. Ne de olsa yıldız tozundan geldik, bu yüzden gökyüzündeki mirasımıza saygılarımızı sunalım. Kendinizi bir rock yıldızı olarak görüyorsanız. Bu liste tam size göre. Kendinizi bir süper yıldız olarak görüyorsanız bu liste tam size göre. Kendinizi yukarıdakilerin hiçbiri olarak görmüyorsanız. Bu liste tam size göre.

yıldız dövmeleri

Kol Yıldızı Dövmesi

Yukarıdaki yıldız dövmesi, bu bayanın çocuklarına bir övgüdür. Hiç kimse düşünmese bile hepimiz kendi çocuklarımızı yıldız sanırız. Gerçekte, doğdukları günden itibaren, çocuklarımızın beceri düzeyi ve davranışları hakkında önyargılı görüşlere sahip olmaya programlandık. Tabiat ana bazen acımasız bir metres olabilir ve bazen bize en şaşırtıcı nimetleri bir çocuk şeklinde verebilir..

Deniz Yıldızı Dövmesi

Deniz yıldızı dövme dünyasında yaygındır. Yeni maceralara ve yeni keşiflere giden yolda asi denizcilere rehberlik etmek için bir araç olarak kullanıldı. Bana alıntı yapma ama kulağa hoş geliyordu. Deniz yıldızı dövmesinin birkaç anlamı vardır. Bazen insanlar onlara zorluklardan kurtulduklarını göstermelerini sağlar. Bazen insanlar, mürekkep yapmayı sevdikleri, ancak orijinal fikirleri tükendiği için alırlar. Sebep ne olursa olsun, her şey yolunda bebeğim.

Göğüs Yıldız Dövmesi

İşte bu adamların göğsünde bazı büyük eski yıldızlar. İç omuz veya dış göğüs, iki özdeş dövme yaptırmak için iyi bir yer. Bunlar oldukça ortalama ve daha iyi bir şeyle gelebileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu yüzden kendinize meydan okuyun ve mutlak bir sökücü tasarlayın.

Evrensel Yıldız Dövmesi

bu görünüyor ev işi gibi. Kötü bir şey olduğundan değil. Kaba, cıvıl cıvıl, dövmeler ünlü müzik sanatçısı tarafından popüler hale getirildi. Bu, berbat bir çizgi çalışması ve tehlikeli bir renk işi içeriyor. Keçinizi yüzen şey buysa, bunun için gidin!

Bir yıldız doğdu

merak ediyorum eğer Jeff Goldblum’un ebeveynleri dünyaya giriş gününü söyledi. Babası olsaydım, onu güneşe kaldırıp “Işığın dokunduğu her şey bir gün senin olacak, Jeff” ilan ettikten sonra bunu kesinlikle söylerdim..

Ayak Yıldızı Dövmesi

Ayaklar ve parmaklar, fazla detayı olmayan küçük dövmeler için idealdir. Bu bayanın sevimli bir yıldız kuyruğu var, ona küçük bir rüya ya da büyük bir rüya hayal etmek için asla çok yaşlı olmadığınızı hatırlatıyor. Eğer hayal edecekseniz – büyük hayaller kurun. Yukarıdaki yıldızlar ve gökler için ateş edin ve bu dövmeler için de geçerli. O büyük, cesur dövmeyi yaptırın ve kuru erik gibi sarkık olduğunuzda nasıl görüneceği konusunda endişelenmeyin..

El Yıldız Dövmesi

ellerin iyi mi Neden ellerinde güzel bir yıldız dövmesi yeteneğinizi kutlamıyorsunuz? Bu dövmede kullanılan farklı boyutlardaki yıldızlar, ona derinlik verir ve parçaya biraz boyut katar. Bu basit ve zarif.

Omuz Yıldız Dövmesi

Sevimli küçük bir yıldız çok şey söyleyebilir. Bu bayan bu dövme ile gökyüzündeki yıldızlar kadar parlıyor.

El Yıldız Dövmesi

DJ misin? Elinizde yıldız dövmesi olan bir fırtınayı tırmalarken ne kadar havalı görüneceğinizi hayal edin. İmajınızı geliştirmenin ve çok iyi olmasanız bile hayranları kazanmanın kesin yolu. Fıstık için DJ yapamıyorsan en azından bölüme bakabilirsin.

Steffan’a Bir Övgü

Steffan’ı hiç duydun mu? Cevabınız hayır ise yalnız değilsiniz. Steffan’ın kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, umurumda da değil. Ama Steffan ve dövme haraç için bundan vazgeçelim. Tahmin etmem gerekirse, onun bu kadının çocuğu olduğunu söylerdim. Steffan dünyasına hoş geldiniz ve 16 Mart doğum gününüz kutlu olsun. Tüm şakalar bir yana, bu dövme sanatçısı bu parçadaki harflerle iyi bir iş çıkarmış. Ayrıca ayak izini ve el izini yeniden yaratmak için bazı sahne malzemelerini hak ediyorlar. iyi iş arkadaşı!

Boyun Yıldız Dövmesi

Boyun dövmesi yaptırın. Doğru olan, yaşanması gereken bilgelik sözleridir. Boyun, dövme için iyi bir noktadır ve dünya çapındaki rapçiler sayesinde halk tarafından daha fazla kabul görmektedir. Ama dikkatli olun, dövmeleri şeytanın eseri olarak gören bazı eski dinozorlar var. Ama merak etmeyin dinozorlar gibi onların da soyu tükeniyor.

Renkli Yıldız Dövmesi

Gökyüzü yıldızlarla dolu. Yıldız dövmenizi yaptırmanın zamanı geldiğinde çok şey yapın. Yalnız bir yıldız kendi başına yalnız kalabilir, o yüzden iki tane al. Neden bir küme almıyorsun. Bu şekilde birlikte vücudunuzda parti yapabilecekler..

Star Tattoo’ya Ne Bakıyorum?

Burada neye baktığımdan gerçekten emin değilim. Orada yıldızlar olduğunu biliyorum ama dalgalı çizgiler de ne böyle. Her biri kendi başına. Dövmelerin güzelliği, mantıklı olmalarına gerek olmaması ve canınız ne isterse onu elde edebilmenizdir. Kahretsin, sarhoşken bahsi kaybeden ve bardan rastgele bir adamın yüzünü sol popo yanağına dövme yaptıran bir adam tanıyordum..

seksi yıldız dövmesi

İşte bu kadının omzunda bir sürü seksi yıldız. Aşk kalbiyle harika görünüyorlar.

Gözlerindeki Yıldızlar

Bir sonraki modelimiz, yukarıdaki parçalı resimde görebileceğiniz gibi, çeşitli dövmeler giyiyor. Küçük şirin dövmelerini vücudunun her yerinde rastgele yerlerde seviyor gibi görünüyor. Dövme böceğini bir kez yakaladığınızda, giderek daha fazlasını elde etmek kolaydır. Bu bir yaşam tarzı haline gelir ve bildiğiniz sonraki şey haftada bir sandalyede oturmanızdır. Yakında gecenin bir yarısı soğuk terler içinde, şiddetle titreyerek, bir sonraki dövmenizi düşünerek uyanacaksınız..

Göklerdeki Anarşi

Bu yıldızın ortasında yaramaz küçük bir yıldız var. Görünüşe göre şeytanın işareti. Şeytanın etrafta dolaşıp her yere bu sembolleri çizmeye vakti olur mu bilmiyorum. Cehennemin giriş kapılarında dünyanın tüm yaramazlarını ağırlamakla meşgul olurdu..

Karışık Çanta Yıldız Dövme

Gökte ve yerde her çeşit yıldız vardır. Neden bu hanımefendinin yaptığı gibi karıştırıp kümede çeşitli farklı yıldızlar almıyorsunuz? Taze AF olarak tutmanın harika bir yolu.

Alt Bacak Yıldız Dövmesi

Yukarıdaki dövme, alt bacakta bir yıldız izine sahiptir. İzler parçayı birleştirir ve bütün görünmesini sağlar. Bir dahaki sefere dövmeniz söz konusu olduğunda hayal gücünüzü kullanın. Ana konuyu düşünün ve dövmeleri birbirine bağlamak açısından şöyle bir şey deneyin..

Deniz Temalı Eğlenceli Yıldız Dövmesi

Önkol Yıldız Dövmesi

Bu bir yıldız dövmesine harika bir bakış. Kenarları büyük pürüzlüdür ve kırmızı bir iç çizgiye sahiptir. İnşaat sektöründe dedikleri gibi – kaba iyidir.

İç Önkol Yıldız Dövmesi

Bu kişinin sahip olduğu çatlak gibi şeylerle dövmenize doku ve boyut katın. Kendinizi çatlaklarla sınırlamanıza gerek yok. Hayal gücünüzü ve gökyüzünü sınırlayın dostlarım.

yıldız dövmeleri

Yıldız Dövmeli Klas Bayan

Topuklu ayakkabılar. Kontrol etmek. Yıldız dövmesi. Kontrol etmek. Paris’te bir balkonda serinleyin. Kontrol etmek. Bu bayan, Fransa’da bir baget yemek yerken tatlı bir yıldız dövmesi ve süslü özel yapım tekmeler sallıyor. Resim onun baget yediğini göstermiyor, o konuda hayal gücümü kullanmak zorunda kaldım. Canın ne isterse onu yediğini hayal edebilirsin.

Yıldız Kolye

İnci kolyeyi unut. Yıldız kolye olduğu yerde. Mücevher için endişelenme, sadece eterde kaybolur. Mücevherinizin başka bir istatistik haline gelmesine ve dövme yaptırmasına izin vermeyin. Bu şekilde sarhoş gecelerde kaybetmezsin.

Samanyolu’nun Altında

Samanyolu’nun bir sürü yıldızı var ve görünüşe göre her birinin çevresinde bir gezegen ailesi var. Tıpkı güneş sistemimiz gibi. Böyle düşününce kendini küçük hissettiriyor. Evrende kaç gezegen olduğunu hayal edin. O kadar yüksek sayabileceğimi bile sanmıyorum.

Yüz Yıldız Dövme

Bir sonraki dövmeniz için ilham almakta zorlanıyorsanız, rap müzik videolarını izleyin. Bugünlerde rap dünyasındaki çocuklar yüz dövmeleriyle kasabaya gidiyorlar ve dövme sanatçısını işlerinde tutuyorlar. Rap oyunu için iyi ve ekonomi için iyi. Ama ben ekonomist değilim. Sadece spekülasyon yapabilirim ve bu neredeyse gerçek kadar iyi.

Shuriken Yıldız Dövmesi

Herkes iyi bir shuriken’i sever. Bir ninja yıldızının Japonca adıdır. Ninja 80’lerin sonlarında çok büyüktü. Piyasaya sürülen bir sürü ninja filmi vardı ve bloktaki her çocuk bir tane olmak istedi. Modayı kendi ninja yıldızlarımızı kartondan ve eski dondurma kaplarından kullandık. O zaman arkadaşlarınıza karşı ninja savaşı yapardınız ve bir ninja yıldızı tarafından vurulursanız ölmüştünüz ve hayata geri dönmeden önce yirmi saniye saymanız gerekiyordu..

Yanak Yıldız Dövmesi

Yanaktan bir öpücükten daha iyi ne olabilir? Tabii ki bir yıldız dövmesi. Yukarıda, yanakta sevimli küçük bir dövme şaplak patlaması var. Bu biraz arsız.

Yeni Yıldız Dövmesi

Aynadaki özçekimdir. Bunu kilitleyin ve Instagram’da yayınlayın #newtattoo #startattoo #checkmeout #Imnotvain

 

Renkler Renkler

Gökkuşağının tüm rengi. Bu, rengi çok iyi kullanan harika bir dövme. Mürekkebin sıçramasına bayılırım ve bu gerçekten de bu sıradan düz dövmeyi güzel renklerden oluşan bir palete dönüştürür..

Galaksinin içinde

İşte bir yıldız dövmesine başka bir benzersiz bakış. Yıldızın içinde, bir galaksinin merkezi gibi spiraller çizen havalı bir deseni var. Çok kozmik. Çok şık

Yıldızı Vurgulayın

Bu fotoğraftaki bulanıklık, dirsek yıldızı dövmesini gerçekten patlatıyor. Bu harika bir dövme. Dirseklik gibi ama dövme şeklinde.

Dövme Bakımı

Şimdi dövme sonrası bakım hakkında konuşmamızın zamanı geldi. Dövmenizin bakımını tamamladıktan sonra, parlaklığını koruması için gerçekten önemlidir. İyileşmesi için zamanı olması için birkaç hafta sudan uzak tutmanız gerekir. Ayrıca dövme sanatçınızın önerdiği nemlendirici veya krem ​​kullanarak güzel ve nemli tutmanız gerekir. Dövme sanatçınıza dövmenizin bakımını nasıl yapacağınızı sorun. Onlar bilgi sahibi olanlardır ve mümkün olan en iyi sonuçları almanıza yardımcı olacaklardır..

El Sütyenleri ve Dövme Yıldızları

İşte hayattaki iki nefis eğlenceli şey. El sutyeni ve yıldız dövmeleri. Bu seçim, duşta alınan arsız bir seçim. Acaba elleri orada mı ve fotoğrafı çeken onlar mı?.

Canlı Yıldız Dövmesi

Bu dövmedeki renkler gökyüzündeki yıldızlar kadar parlaktır. Harika görünüyorlar ve renk, iyileşme sürecinden sonra bile doygunluğunu korudu. Gerçekten harika görünen başka bir basit yıldız dövmesi. Muhtemelen bu listedeki yıldız dövmelerinin çoğunun oldukça basit olduğunu fark etmişsinizdir. Ancak bunun daha ayrıntılı bir şey almanızı engellemesine izin vermeyin. Seçenekler sonsuz.

Üst Göğüste Deniz Yıldızı

Biraz Farklı Bir Şey

Bu yıldız dövmesinin ana hatları yoktur ve klasiği benzersiz bir şekilde ele alır. Bu harika bir stil ve çeşitli dövmelere ve farklı desenler kullanılarak birleştirilebilir..

yıldızlar ve güneş

aya, yıldızlara ve güneşe yemin ederim. 90’lardan kalma bir erkek grubunun kötü şarkı sözlerinin aksine, bu yıldızlar biraz rock and roll görünüyor.

Ve listenin sonuna geldiniz. Tebrikler! Cildiniz hala kaşınıyor mu? Dövmecinize yaptırın ve çok geç olmadan alın. Neyse ki, dükkan kapalı olmadığı sürece dövme yaptırmak için asla geç değildir. O zaman yarına kadar beklemeniz gerekecek. Ama yarın çok geç olana kadar asla gelmez. tamam kafam karıştı.