Sırada Ne Alacağınızı Seçmenize Yardımcı Olacak 125 Köprücük Kemiği Dövme Fikirleri

Köprücük kemiği dövmesi yaptırmak belirli bir düzeyde ağrı toleransı gerektirir. Niye ya? Bunun nedeni, bu noktaların, sternumu (göğüs kemiği) ve kürek kemiğini (omuz kemiği) birbirine bağlayan kemiğin yani köprücük kemiğinin hemen üstünde yer almasıdır. Pek çok dövme meraklısının bileceği gibi, deri kemiğe ne kadar yakınsa, o bölgeyi mürekkeplediğinizde o kadar çok acı hissedersiniz. Ancak bu gerçek, dövme severlerin en çok imrenilen bu mürekkebi almasını engellemeyecek. Birçok Rihanna gibi ünlüler, Justin Bieber, Kelly Osbourne, Adam Levine, Bella Thorne ve Tom Hardy de gururla köprücük kemiği dövmeleri ve köprücük kemiği bölgesinde bazı dövmeler giyerler. Kendi köprücük kemiği dövmelerinizi şimdi alarak şık cilt sanatıyla onların havasını taklit edin!

Bu Köprücük Kemiği Dövmelerinden Tasarım İlhamınızı Seçin

Kendine köprücük kemiği dövmesi yaptırma fikrini ne zamandan beri erteliyorsun? Deriye vuran iğnelerin batması bir yana, dövme yaptırmanın en zor kısmı tartışmasız mükemmel tasarımı seçmektir. Dövmeler kalıcıdır veya en azından tersine çevrilmesi zordur. Özellikle de vücudun her zaman açıkta kalan bir bölümünde bir tane yaptırıyorsanız, bir tasarım seçmek oldukça zor bir karardır..

Bu yüzden, hala ne tür bir köprücük kemiği dövmesi alacağınızı düşünerek tatlı zamanınızı geçirirken, en sevdiğimiz köprücük kemiği dövme tasarımlarımızı topladık ve karar verme sürecinizi biraz daha kolaylaştırabileceğimizi umuyoruz..

İnce Çizgi Çalışması ve Sembolik

Bu minimal köprücük kemiği dövme stili, tasarımı çizmek için yalnızca siyah mürekkep ve çok ince çizgiler ve nokta çalışması kullanır. Bu özel köprücük kemiği dövmesinde karmaşık anlam ve basit estetiğin mükemmel evliliğini görüyoruz..

köprücük kemiği-dövme

Denizanası Köprücük Kemiği Dövmesi

Neo-Geleneksel dövme tarzında yapılmış, canlı degrade renklere sahip bu ısırgan otu denizanası dövmesi, bize bu güzel yaratıklara ev sahipliği yapan güzel denizi hatırlatıyor..

Sanatsal Köprücük Kemiği Dövme

Sanatçılar kendilerini alışılmadık şekillerde ifade ederler. Aşağıda, bir boya fırçası ile bir balinanın minimalist bir eskiz dövme tasarımı bulunmaktadır. Balinaları seven bir ressamın bu dövmeyi en sevdikleri iki şeyi haraç olarak tasarladığını varsayıyoruz..

Sembolik Noktalar ve Çizgiler

Gittikçe daha fazla insan minimalist dövme stiline düşüyor. Bu bayan, noktalar ve sembollerle tasarlanmış ve ince bir çizgide çizilmiş kendi minimalist köprücük kemiği dövmesine sahip..

Basamaklı çiçekler

Köprücük kemiğinin hemen altında mürekkepli ve omzunun üstünden neredeyse öne doğru uzanan, bu dövmeye çok modern bir dokunuş katan degrade gölgeleme ayrıntılarını ve temiz çizgileri seviyoruz..

Bir tüy kadar hafif

Nokta işi tarzı dövmeler artık daha popüler hale geliyor. Bu tüy köprücük kemiği dövmesi için nokta çalışmasının tasarım için en iyi teknik olduğunu düşünüyoruz. Dövme dokusunu verdi ve karakter kattı.

Oklar Köprücük Kemiği Dövme

Bu kadının göğsünün ortasına doğru ince bir çizgi ve siyah mürekkeple işaret eden iki ok var. Dövmesi onu yeterince vurgulayamaz: sadelik güzelliktir.

Umutsuzluk Köprücük Kemiği Dövme

Diğerleri acılarını saklamaya çalıştığında, bu kadın duygularını tam anlamıyla kollarının sadece birkaç santim yukarısına taşır..

Selenofil köprücük kemiği dövmesi

Ay’ı seven insanlar için doğru isim tanımıdır. Bu selenofil, ayın evrelerinin dövmesini yaptırdı.

Gri Tonlamalı Irezumi’den ilham alan Gelgitler

Dalgalar, Irezumi dövme tasarımları için ortak konulardır. Bu köprücük kemiği dövmesi için bazı Irezumi titreşimlerini kanalize eden sanatçı, köprücük kemiği dövmesine biraz derinlik kazandırmak için kalın çizgiler ve gri tonlamalı gölgeleme ve renklendirme kullandı..

sevimli martı köprücük kemiği dövme

Bazı insanlar martıları penguenlere benzer bir şey sanır. Ancak, bir penguenden farklı olarak bir martının uçabileceğini bilmiyor olabilirler. Saatte yaklaşık 40 milin biraz üzerinde, martı balıkları balık tutmak için suyun üzerinde uçar.

İlham Verici Köprücük Kemiği Dövmesi

Bazen devam etmen için bazı cesaretlendirici kelimelere ihtiyacın var.

Olumlama Sözleri köprücük kemiği dövmesi

“Ben yeterliyim.” Sadece üç kelime ama bunlar diğer herhangi bir mesaj veya düşünceden daha fazlasını ifade ediyor. Kendinizi yetersiz hissettiğinizde bu sözleri kendinize söyleyin ve kendinizi sevmekten güç alın..

Tam yaka dövme tasarımı

Ya büyük oyna ya da hiç oynama. Belki de bu adamın köprücük kemiklerinin uçtan uca uzanan bu dövmeyi yapması için ilham kaynağı budur..

Ne kadar çok, o kadar neşeli

Tek bir tasarıma karar veremiyor musunuz? Neden hepsini almıyorsun? Bu senin kendi cilt sanatın. Kendinizi istediğiniz şekilde ifade etmekten çekinmeyin.

Başıboş dolanan herkes kaybolmuş değildir

Güzel çiçekler ve üst kol dövmesinden unsurlarla iyi giden ilham verici alıntı köprücük kemiği dövmesi.

çeşitli krizantemler

Yaygın olarak “anneler” olarak da adlandırılan bu çiçekler, birçok kişinin favorisidir. Tüm yıl boyunca yetişen birkaç çeşit krizantem vardır, bu yüzden insanlar bu uzun ömürlülerin canlandırıcı çiçek güzelliğini asla kaçırmazlar..

Balon Çiçek Köprücük Kemiği Dövmeleri

Platycodon veya daha yaygın olarak balon çiçekleri olarak bilinir, Doğu Asya’ya özgü çok yıllık çiçeklerdir. Yumuşak gövdeleri vardır ve yuvarlak, balon şeklindeki tomurcuklardan çiçek açarlar, bu nedenle akılda kalıcı takma adlarını bu şekilde alırlar..

Palmiye Yaprağı ve Sonsuzluk

İsimli sonsuzluk sembolleri yaygın bir dövme tasarımıdır. Ancak bu özel köprücük kemiği dövmesi, isimleri ve palmiye yaprağını içeren özel bir tasarımdır. Bunlar büyük olasılıkla bu kişinin en sevdiği şeyler.

gök cisimleri

Göksel cisimler ayrıca köprücük kemiği dövmeniz için size ilham verebilir. Güneş battığında, orada, karanlık gökyüzünde parıldayan ayı ve yıldızları göreceğiz. Gece gökyüzü, görülmesi gereken bir manzara ve cilt sanatı kadar güzel göründüklerinde hemfikiriz..

Kara dul

Kara dul, baskın davranışları nedeniyle popüler bir örümcek türüdür. Cinsel yamyamlık yaparlar ve ısırıkları aşırı uzun süreli ağrıya neden olur. Onlar uğraşmak istemeyeceğiniz örümceklerdir ve bayanlar güç ve sertlik göstermek için onları dövme olarak yaptırmayı severler..

Aşk ve karahindiba

“Seni sonsuza kadar seveceğim”, rüzgarla yüzen karahindiba demetleriyle kazınmış bir sözdür..

köprücük kemiği dövmeleri

Omuzdan basamaklı

Çiçek köprücük kemiği dövmeleri kadınlar arasında popülerdir, ancak kendi tasarımınızı seçtiğinizde, bu tipik şablon her zaman sizin için benzersiz bir vücut sanatı olabilir. Sanatçının bu basamaklı çiçek dövmesi üzerindeki renk çalışması, sanatı canlı ve taze kılıyor..

Renkli ve Minimalist

Minimalist tasarımların tek renkli olması gerekmez. Yaka kemiği dövmeleriniz için en iyi tasarımları oluşturmak için renkleri kullanmaktan çekinmeyin.

Suluboya Tarzı Köprücük Kemiği Dövme

Yaratıcı köprücük kemiği dövmelerinden bahsettiğimizde, bu tasarım kolayca akla geliyor. Renkli, yaratıcı, ustalıkla çizilmiş ve dikkat çekici. Bu köprücük kemiği tat hakkında sıkıcı bir şey yok, sadece mutluluk ve canlılık.

uçan anka kuşu

Parlak kırmızı ve turuncu alevler olmasa bile, dövme sanatçısının ustaca anka taslağı bu sanat eserini alkışlamaya değer kıldı..

Tavuskuşu Kuyruğu Tüyü Köprücük Kemiği Dövme

Tavus kuşlarının kuyruk tüyleri süslü ama köprücük kemiğine dövme yaptırmak göründüğü kadar kolay değil. Bu noktayı mürekkeplendirmek, bir kişinin güçlü iradesini ve aşırı acıya karşı dayanıklılığını gerektirir. Oldukça acıtıyor, doğru?

Mavi Kiraz Çiçekleri Köprücük Kemiği Dövmesi

Pembe kiraz çiçekleri görmeye alışkınız, ancak mavimsi bir renk tonu da güzel bir varyasyon gibi görünüyor..

Nemli kırmızı gül köprücük kemiği dövmesi

Kırmızı gül romantik bir semboldür. Vücudunuza dövme yapın ve canlandırıcı tatlı bir duygunun hassas bir ifadesine sahip olun..

Şeftali Köprücük Kemiği Dövme

Tatlı kokuyorlar ve tatlı tadı da var. Şeftalileri bu kadar çok seviyorsanız, neden bu sevimli meyve gibi en sevdiğiniz meyveden bir köprücük kemiği dövmesi yaptırmıyorsunuz??

el ele tutuşmak

Vazgeçmek istediğiniz zamanlarda, sağlam bir el, herhangi bir mücadeleyi aşmak için ihtiyaç duyduğunuz en iyi destek olabilir. Bir arada tutulan bu el dövmesi, her gün devam edebilecek rahatlatıcı bir görüntü sergiliyor..

Minimalist Kalp Anahat Dövme

Neredeyse orada olmayan ve dikkat çekmek için yalvarmayacak bir dövmeyi tercih eden rahat insanlar için, minimalist bir anahat dövmesi sizin için bir yoldur. Buraya bak. Omzuna yeterince uzun süre bakmazsan kalp şeklini fark etmeyeceksin..

Lamorna

Minimalist ve doğrudan. Bir gülün sapının ortasında “Lamorna” var. Bazıları dövmelerini böyle sever; hayır fırfırlar, saf güzellik.

İkiz Koiler

Bir koi göleti, iyi şans ve sükunet nimetlerini davet eder. Aynı hisleri kendine çekmek ve gittiği her yere götürmek istiyorsa onu suçlayamayız..

Basit köprücük kemiği dövmesi

Sadelikte güzellik vardır. Karmaşık detaylar ve cesur renkler olmadan bile köprücük kemiği dövmeleri olabildiğince güzel yapılabilir..

Köprücük kemiği dövmelerinde minimalist trend

Daha önce, daha fazlası en iyi anlamına gelir. Şimdi, köprücük kemiği dövme tasarımları için daha az şey daha fazla.

Parmaklarımı çapraz tutarak

Bu el hareketi, kişinin en iyisini umduğu anlamına gelir. Yakanızda böyle bir dövme varken, her zaman olayların daha iyi tarafından bakacağınızdan emin olabilirsiniz..

Hafif ve Tüylü

Siyah mürekkeple hafif ve tüylü darbeler kullanılarak çizilmiş çiçeklerin köprücük kemiği dövmesinin bu ince çizgi çalışması, her şey kadınsı ve boğucudur..

Baa, baa, küçük koyun

Burada çok süslü bir şey yok, ama daha azı kesinlikle daha fazla olabilir. Minimalist hayvan dövmesi, kalabalığın favorisidir ve bu dövme stilinin ilgiyi hak ettiği konusunda hemfikiriz..

Siyah Beyaz Buket

Kızın cildini tıpkı bir eskiz sanatçısının kağıt malzeme kullanması gibi kullanan bu eskiz buketi, köprücük kemiğindeki bu eskiz buketi, omuzları açık üstler giyerek daha sık gösterilmelidir..

Mor Çiçek Köprücük Kemiği Dövme

Dünyaya kimliklerini göstermek ve haykırmak için dövme yaptıranlar olduğu gibi, uzaktan fark edilmesi zor olan sade tasarımları tercih edenler de var. Eh, her iki tarz da bize eşit derecede çekici geliyor.

Çifte Hilal

Bu köprücük kemiği dövmesi, sağlam bir hilal ay figürünün ayna görüntüsüdür. İki birden iyidir.

Satürn ve Titan

Halkalı gezegen Satürn’ün etrafında dönen uyduları, en önemlisi Titan adlı en büyüğüdür..

seksi ve müstehcen

Çok basit harflerle yazılmış, mesaj açıktır. Öpücüklerini köprücük kemiğinin üzerindeki o tatlı noktaya yerleştirmeni istiyor..

Olumlama köprücük kemiği dövmesi

Bazen tek ihtiyacımız olan, denemelerden geçmemize yardımcı olacak cesaret verici sözlerdir. Aynı şekilde, vücudun bu bölgesine dövme yaptırmak gerçek cesaret ve cesur bir kalp gerektirir..

Sanat Terapisi

Dövme, cildi araç olarak kullanan bir sanat biçimidir. Önemli bir acı ve rahatsızlıkla gelse bile, sanata dalmak ruh için tedavi edici olabilir..

Taze Köprücük Kemiği Mürekkebi

Dövme sonrası bakım, mürekkeplendikten sonra dini olarak yapılmalıdır. Bunu yapmak cildinize bakmanıza yardımcı olur ve tasarımınızın güzelliğini korur.

Yüzen Köpekbalığı Köprücük Kemiği Dövmesi

Bu köpekbalığı köprücük kemiği dövmesini ne kadar sevdiğimiz hakkında sonsuza kadar devam edebiliriz, ancak en önemli 3 nedenimiz: sevimli, çok gerçekçi ve sanatçının becerisini gösteriyor. Burada harika iş.

Mandala köprücük kemiği dövmesi

Mandala dövmeleri, çekilmek için ayrıntılara büyük özen gösterilmesini gerektirir. Bu yüzden kayda değer bir mandala dövmesi gördüğümüzde, yardım edemeyiz ama inanılmaz özenli şaheseri övebiliriz..

köprücük kemiği-dövmeler

kışkırtıcı

Cildinizde rahatsanız ve diğerlerinden daha fazla gösteriş yapmaktan çekinmiyorsanız, bunun kadar seksi bir köprücük kemiği dövmesi yaptırmaya cesaret ediyoruz..

Damga Tarzı Köprücük Kemiği Dövmesi

Benzersiz bir tasarım çizmenin aşırı ayrıntılı olması gerekmez. Tasarımı istediğiniz kadar basit hale getirebilirsiniz..

Parmak İzi Köprücük Kemiği Dövmesi

Bu kişiyi çok sıra dışı bir tasarım seçtiği için alkışlıyoruz. Ayrıca, karmaşık parmak izi tasarımını çizen dövme sanatçısının el işi karşısında şaşkına döndük..

Köprücük Kemiği Dövme Yapar

Ağaçlar ve yapraklar önemli kreasyonlardır. Özellikle biz insanlar için, solumak için ihtiyacımız olan oksijeni üretirler. Yaprak tasarımlı köprücük kemiği dövmesi ile ne kadar ağaç kucaklayıcı ve doğa aşığı olduğunuzu gösterin.

Bohem Şık Köprücük Kemiği Dövme

Biraz hippi, boho ve Fas estetiğini kanalize eden bu desenli tasarım, herhangi bir çingene prensesi kadar kadınsı ve.

Sadece Şanslıyım

Dört yapraklı yonca, İrlandalılar için popüler bir şans tılsımıdır. Ama bu iddialı köprücük kemiği dövmesine rastlamamız sadece şans değil. Böyle bir güzellik, başkalarının hayran kalması için sergilenmek için yalvarır.

tüy tüyü

Eski zamanların yazıcılarının tükenmez kalemleri, daktiloları ve kesinlikle yazacakları bilgisayarları yoktu. o zamanlar sadece bir parşömen üzerine karalamak için tüylü bir tüy kalem ve bir hokka vardı..

Kelebek Öpücükleri

Omuzdan köprücük kemiği bölgesine yapılan tatlı öpücükler hayatın en özel zevklerinden biridir..

Kaligrafi Köprücük Kemiği Dövme

Belirli bir isim mi arıyorsunuz? Köprücük kemiği bölgenize mürekkebi alın. Biraz aksan ekleyin ve işte! Muhteşem bir dövme sanatın var.

Serçe kadar özgür

Kişiliğiniz hakkında konuşan bir köprücük kemiği dövmesi yaptırmanızı hiçbir şey engelleyemez. Uçan bir serçe kadar özgür ol ve kalbine en yakın olan tasarımı seç.

Kuş Dövmesi Sürüsü

Uçan bir kuş sürüsünün silueti bu kadının köprücük kemiğini omuz bölgesine süslüyor.

Önceliğinizi Bilin

Bu kadın önceliğini biliyor ve başkalarına da haber veriyor.

Siyah ve Gri Kiraz Çiçekleri

Kiraz çiçeklerinin açması baharın gelişinin habercisidir. Bu çiçeklerin köprücük kemiği dövmesi ile yılın tüm günlerinde o taze ve keyifli bahar hissini yaşayın..

Bonheur Mutluluk Demektir

Fransızca’da mutluluk “bonheur”dür. Bu mutluluk köprücük kemiği dövmesi ister bir tasvir, ister her zaman duyguyu kovalamak için bir hatırlatma olsun, biz onun ham ve sade güzelliğine aşığız..

Dört dikenli gül

Güller klasiktir. Romantik ve sevimliler. Bir buket gül almak ve vermek, tatlı ve düşünceli bir jesttir..

Hepimiz kabul edilmek istiyoruz

Dövme sporu yapan insanlar, baş belası olarak klişeleşirler. Ancak durum her zaman böyle olmasa da, dövmeli dikizciler de göründükleri gibi değil, oldukları gibi saygı duyulmayı ve sevilmeyi hak ederler..

İyi ve Kötünün Savaşı

Sol köprücük kemiğinde uyuyan bir kırlangıcın şeytani bir görüntüsü, diğer tarafında, sağ köprücük kemiği alanında haleli zıt tarzda bir kırlangıç. Bunun, kişinin karşılaştığı sürekli tartışmayı temsil ettiğini düşünüyoruz; kafalarındaki hangi sesi dinlemeleri gerektiğini seçmek.

Sanat ve Müzik

Sanatçılar ve müzisyenler, başkalarının kalplerini ifade etmek ve onlara dokunmak için yaşarlar. Zaman zaman kendilerine isyancı diyebilirler. Kalbinizi takip etmek her zaman kolay değildir.

Altın Spiral

Matematikçiler ve büyük bilim adamları, dünyanın nihai bir kalıba düştüğüne inanırlar. Doğadaki şeylerin büyük bir orana uyması ve uyması için yapıldığına inanırlar. Bu bilim adamları, teorilerini tasvir etmek için Altın Spiral’i kullanırlar..

Aynalı Köprücük Kemiği Dövmeleri

Ayrıntılı bir dövme tasarımı oluşturmak zor bir eylemdir. Bu nedenle, söz konusu karmaşık tasarımın ayna görüntüsünü çoğaltmak ayakta alkışlanmayı hak ediyor..

Bal arısı

Bir kavanoz bal yapmak için 20.000’den fazla arı gerekir. Bu tatlı şekerlerin tadı neden bu kadar leziz.

en önemli şey

Köprücük kemiği bölgesi, kalbin içinde bulunduğu göğsün merkezine yakındır. Bu nedenle, kalbimizde en çok değer verdiğimiz bir şeyle köprücük kemiğine mürekkep basmak doğru olur..

lavanta dalları

Pek çok insan lavantaları aromatik kokusu ve sakinleştirici etkisi nedeniyle sever. Sadece faydalı olmakla kalmaz, aynı zamanda benzersiz bir şekilde güzeldirler ve mükemmel köprücük kemiği dövmeleri yaparlar..

Hala oluyor

Tam çiçeklenme bir süreçtir ve bu kişinin köprücük kemiğine yazılan dürüstlüğünü övüyoruz..

Yaprakları ile sürünen dalı

Sürünen ve sürünen sarmaşıklar, köprücük kemiği bölgenize rustik bir çekicilik kazandırır..

Dahlia Köprücük Kemiği Dövme

Krizantem ve Dahlias genellikle birbirleriyle karıştırılır. Her ikisinde de ponpon tarzı taç yaprağı aranjmanları var, ancak yapraklarından kolayca ayırt edebilirsiniz..

Siyah anahat köprücük kemiği dövmeleri

Renkli bir tasarım seçmeyi zor bulduğunuzda, her zaman klasik tek renkli siyah dövmeye sadık kalabilirsiniz..

Elmas ve kanatlar

Bu köprücük kemiği dövmesindeki sembolizmi “zenginlikler uçup gidiyor” olarak okuyoruz.

Siyah ve Gri Yıldızlar

Yıldızların gizemli güzelliği karşısında gerçekten büyülenmek için astronom olmanıza gerek yok..

Ruh kardeşleri

Pembe nilüfer çiçeği aksanıyla ruh kız kardeşlere saygı duruşunda bulunmak.

Kendini sev

Kendinize biraz daha sevgi ve ilgi göstermek bencillik değildir; kendine saygı denir.

Minik çiçekler köprücük kemiği dövmeleri

Her iki köprücük kemiğine de aynı, karşılık gelen tasarımla mürekkep vererek görünümü dengeleme

İplik bağlama sözcükleri makarası

Sadece kelimeleri kazıyabilirsin ama büyük bir yaratıcılıkla kaligrafi dövmelerine sanatsal bir yaklaşım getirmeyi başardılar..

Siyah güller

Siyah güllü köprücük kemiği dövmesi goth hissini uyandırır.

Her kalp atışıyla

El yazısıyla yazılmış basit bir mesaj, ancak anlamı dövmeye duygusal bir değer katıyor.

sonsuzluk ve taç

Sonsuzluk sembolü şeklinde yazılmıştır: “Sevdiğin hayatı yaşa, yaşadığın hayatı sev.”

Mezmur 91:4

“Seni tüyleriyle kaplayacak ve kanatlarının altında sığınacak bir yer bulacaksın; onun sadakati senin kalkanın ve siperin olacak.”

Kelt köprücük kemiği dövmesi

Tüm düğümler ve desenlerle Kelt tarzı yapıldı, bu köprücük kemiği dövmesinin eşsiz görünümünü seviyoruz.

Basit Çiçek Dövmesi

Çok süslü veya karmaşık bir şey yok, sadece geleneksel siyah ve gri dövme tarzında basit bir çiçek, ama kimse bunun yeterince güzel olmadığını söyleyemez. Yine harika bir parça.

Beni ben olduğum için sev

“The Carpenters”ın söylediği gibi, gerçek aşk kabulü bilir.

Ayçiçeği Dövmesi

Köprücük kemiğinden omuzların üst kısmına yayılan bu büyük tasarım, her türlü baş dönmesini sağlayabilir..

Siyah Beyaz Mürekkep Kelebek Dövmesi

Kelebeğin kanat desenleri onu olağanüstü kılar. Çok fazla renk sıçramasına gerek yok.

Ölçünün Ötesinde Güçlü

Beyanlar köprücük kemiği dövmeleri için en iyi seçenekler arasındadır.

Romen Rakamları Köprücük Kemiği Dövmeleri

Kesin tarihi yazdırmak yerine, insanlar genellikle daha gösterişli hale getirmek için tarihleri ​​roma rakamı karşılığına dönüştürürler..

Mor güller köprücük kemiği dövmeleri

Genellikle kırmızı veya beyaz güller görürüz, ancak mor renk de güllerle iyi gider..

Kanada Kaz Köprücük Kemiği Dövmeleri

Adına rağmen, Kanada Kazı Kuzey Amerika’nın çoğunda ve hatta Avrupa’da ve Arjantin ve Yeni Zelanda gibi dünyanın diğer bölgelerinde bulunabilir..

Merryweather, Flora ve Fauna

Uyuyan Güzel’i kanalize eden bu Disney hayranı, üç peri vaftiz annesine imza attı.

Fyiyici ve sürü

Geleneksel tarzda ve sadece siyah mürekkebi kullanarak sanatsal köprücük kemiği dövmesi.

Su Renkli Tavus Kuşu Tüyü

Tavus kuşunun kuyruk tüyü doğal olarak renklidir, bu da onu suluboya tarzı köprücük kemiği dövme çalışmaları için harika bir konu haline getirir..

Deniz gergedanı köprücük kemiği dövmesi

“Denizin tek boynuzlu atları” olarak şakacı bir şekilde etiketlenen Narvallar, balinalar ve yunuslarla akraba olan görkemli memelilerdir..

Rainbow Pride renkleriyle tüy

Köprücük kemiği dövmeleriyle her şey gider. Beğendiğiniz herhangi bir tasarımı seçebilirsiniz. Bunu gerçeğe dönüştürmek için o sanatçıyı bulmanız yeterli..