150 En İyi Sonsuzluk Dövmesi – Tasarım ve Fikirler [2020]

Bu güzel dövmeler genç erkekler ve kadınlar arasında çok popüler. Tasarımda basit olmasına rağmen sonsuzluk dövmesi çeşitli şekillerde yorumlanabilir..

Sonsuzluk Dövmesi Disney Tasarımı

Disney animasyonu, kurnaz tilki, tazı, tembel domuz ve bir Merry ile bir bukalemun esintili dövme, Disney topraklarında olduğu gibi altından geçiyor.

Küre Kapalı Sonsuzluk Dövme Fikir

Dünya, pusulayı kılavuz olarak tutan bir ipliğin içine çekilmiştir ve hafifçe çekilmiş uçurtmalar zıt yönlerde uçmaktadır..

ardua ad astra başına

Per ardua ad astra, yıldızlara karşı mücadele için Latince cümle, İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri için eski bir slogan.

Kolda filigran çiçeği

Yeni açan, farklı bir kimliğe sahip olmayı seçen rengarenk bir çiçek. “meri pechan” Hindu’da benim kimliğim anlamına gelir..

Çiçekli Sonsuzluk İşareti Dövmesi

Sevginin bir hatırlatıcısı olarak bir çiçek ve sonsuzluk dövme tasarımını tamamlamak için küçük bir bükülme ile sonsuzluk şeklinde büyük bir aşk dövmesi.

Dolaşmış Yosunlar Infinity Dövme Tasarımı

Bir sonsuzluk şekli oluşturmak için çiçekli olarak dolaşmış deniz yosunu

Çiçek Çapa  Sonsuzluk Dövme Tasarımı

Her iki tarafında oldukça boyanmış güller olan bir ipi tutan bir çapa. aile İtalyanca yazdı. “aile”.

Güzel Çapa Tasarımı

İnancı tutan kalp şeklinde uçları olan bir çapa. Sanatsal olarak yazılmış “inanç”.

Suluboya Tasarımı

Hayat ve aşk arasında pembe ve mavi ile oldukça boyanmış bir çiçek, 3 kuş ayrılıyor.

Güzel Aile Tasarımı

Göğsünde ince bir tüy üzerinde kalp şeklinde bir kuş ailesi. Renklerin doğayla sanatsal karışımı gerçekten nefes kesici

Infinity Tats’ı Kim Sever??

Ancak bu işaretin dinle ilgisi yoktur; Tasarıma kişisel olarak ne kattığınıza bağlı olarak birçok farklı anlama sahip büyük bir kişisel ve manevi değere sahiptir. Gerçekten modaya uygun ve tanınmış, ancak özelleştirilmiş ve benzersiz bir şey istiyorsanız, bazı kişisel ayrıntılar ve bir mesaj içeren bir sonsuzluk mürekkebine sahip olmayı düşünün..

Aşk Kuşları Sonsuzluk İşareti Dövmesi

Sonsuzluk şekline dolanmış bir ipe tutunan 2 güvercin. Resmin belki aşk kuşlarına ait olduğu söylenir..

Boya fırçaları

2 boya fırçası geçti ve baloncuklar ve boya sıçraması olan animasyonlu gitar işareti.

Pop Artist Infinity Dövme Tasarımı

Bir müzik sanatı, radyo kafası olan, gitar çalan, kırmızı lekeli bir sonsuzluk işareti çizmek için bacaklarını genişçe açan bir kişi.

basketbol aşığı

Basketbol hobisini gösteren bir sonsuzluk dövmesi. “Basketbol benim hayatım” diyen alıntının kenarında mavi ve kırmızı sıçramalar

Sanatsal Yaratıcı Sanat

Sağda pembeden maviye sulu boya sıçramasında bir sanat resmi. Noktalı şekiller, üçgen, daire, kare ve bir düşünce noktası.

Yumruk dövüşü

Bu, Tempus Fight kelimesi arasındaki yoğun bir alanda koyu tonları gösterir. Dövüş sporları sevenler için kanlı bir arena arasında yakından kilitli.

Kilitli Yüzük Dövme İşareti

Halkaların ucunda haç bulunan 2 kilitli yüzük, dinde birlikte sonsuzluk işaretini oluşturan birliği ifade eder..

Kelebek Sonsuzluk İşareti Dövmesi

Kanatlarının üzerinde mavi, sarı renkte bir kelebek. Mavi sulu boya üzerine yazılmış “Ashlie” adı.

Cesur Tasarım

Kanlı bir çapa, kancasının bir tarafı kırmızı bir ipe tutunuyor ve kuşlar güvenli bir yere uçuyor..

Genellikle insanlar kalpleri, çiçekleri, çapaları, kuşları, tüyleri, yin yang’ı ve aklınıza ne geliyorsa onu ekleyerek eskizler oluştururlar. Sonsuzluk işaretini içeren kendi resminizi bulmak ve içine kendi kelimelerinizi ve tarihlerinizi eklemek oldukça kolaydır. Ayrıca, bir çift dövmesi için harika bir fikirdir..

Güzel ve Sanatsal Gül Dövmesi

Biri siyah diğeri kırmızı tepeli 2 adet gül dövmesi. Bu dövme çiftler için mükemmel

uçuş umudu

Bu dövme, en büyüğünden küçüğüne kadar 3 kuş gösterir. Küçük bir iple birbirine tutunmaya çalışıyorlar ve “umut” yazıyor..

Parmaklar Uyumlu Sonsuzluk Dövme Fikri

Mavi şekilli bir daire üzerine elle çizilmiş bir çift, başparmak ve işaret parmağı birbirine değiyor ve sol kaburga üzerinde sonsuzluk oluşturuyor..

Ouroboros Infinity Design’ın Ebedi Döngüsü

Kuyruğunu yutan, ona tutunan koyu renkli bir yılan. Kullanıcının karnının sol tarafında çizilmiş.

Koyu Boyalı Kalp Kolye

Güzelce boyanmış koyu kalpli bir kolye. Bu sanat, karşılıklı sevginin bir işareti olarak kalbin anahtarı olduğu için çiftler içindir..

kız kardeşler bağ

2 bileğe yazılmış küçük, basit bir sonsuzluk dövmesi. Bu basit ama sevimli!

Güneşin Üstünde Oluşturulan Sonsuzluk El

Sonsuzluk işaretini oluşturmak için birbirine dolanmış 2 el, yukarıda kullanıcının koluna çizilen güneş

Altın kal

Sol kulağın arkasına küçük bir dikey sonsuzluk şekli çizilir. Görüldüğü gibi, arasında “stay gold” şeklinde bir alıntı yazılmıştır..

Sonsuza kadar ve ötesine 

Bu, her iki bilekte de sonsuzluk işaretine kadar, kuşlarla birlikte bir dövmeyi gösterir. Görüldüğü gibi bilekler bir araya getirildiğinde “sonsuzluğa ve ötesine” der..

Numaralı Sonsuzluk

Sonsuzluk işaretinin orta noktası ile üstte ve altta her iki eğride de sayıların yazılı olduğu düz bir sonsuzluk dövmesi.

Eğer bir dövme bakireyseniz, küçük, basit bir tasarımla başlamanızı öneririm ve sonsuzluk, ilk kez müşteriler için harika olur.

Kuşlarla Tüylü İnanç

3 kuşun “inanç” kelimelerinin üzerine uçtuğu, aralarında noktalar olan bir tüy.

Sevimli Çin Alfabesi Infinity Dövme Fikir

Kullanıcının kolunda sonsuzluk şeklini oluşturmak için yazılmış Çince kelimelerle bir sonsuzluk dövmesi.

Çapraz Sonsuzluk Tasarımları

İp benzeri temalı bir sonsuzluk dövmesi, dikey ve yatay bir sonsuzluk işareti, birbirine haç oluşturacak şekilde çizilmiş ve üzerinde Çince kelimeler yazılı.

Aile Tasarımları

Burada, kullanıcının bileğinin kenarlarına koyu mürekkeple basit bir sonsuzluk işaretiyle bir aile yazılmıştır..

Koldaki Sonsuzluk Aşkı

Sol tarafta yazılı aşk ve kullanıcının bileğinde biraz altında yazılı 2 kelime ile basit bir sonsuzluk dövmesi.

Parmak Sonsuzluk Dövmesi

Sonsuzluk dövmesinin sol dördüncü parmağa çizildiği iki el. Sonsuzluk dövmesi, kum saati gibi görünmesi için 2 çizgi arasına çizilir..

Ok Deldi Sonsuzluk Dövme Tasarımı

Sağ tarafta “güç” kelimesi bulunan bir sonsuzluk işareti arasında bir ok. Ayrıca, soldaki kuşlarla birlikte bir tüy kuyruğunu gösterir..

Mavi Tüylü Dövme

Sonsuzluk işaretiyle bükülmüş mavi bir tüy. Üzerinde yazan kelimelere bakıldığında, aile için sonsuz bir sevgi anlamına gelir..

Dövmeniz Sizin Hakkınızda Ne Diyor??

Sonsuzluk sembolü sınırsızlığı ve sonsuzluğu tanımlar. İnsanlar bunu sizin şu olduğunuzun bir işareti olarak görecekler:

 1. Çok duygusal ve romantik.                                                                                                                                            Bu, kullanıcının bileklerinde yeşil yaprakları ve mor ve pembe renkli çiçekleri gösterir..
 2.  Çok Spiritüel                                                                                                                                                                        Bir maske temasıyla çizilmiş, kullanıcının dizinin biraz altında duygularını gizleyen koyu bir sonsuzluk dövmesi.
 3. Nazik

     Soluncaya kadar hafifçe mor renge boyanmış, “amigos de adra” alıntılı bir sonsuzluk dövmesidir.

 4.  Yeni trendi takip etmek gibi                                                                                                                                                

Altında kıvırcık çizgilerle kalp şekli, üzerine soldan kalp şeklinde sonsuz işaretiyle çizilmiş.

Anlam ve Tarih

Sonsuzluk sembolüne lemniscate de denir ve matematikte kullanılır, Romen rakamından 1000 (ϲIͻ) veya omega ω’den türetilen sembol. İlk olarak matematikçi Leonhard Euler tarafından kullanılmıştır..

Kuşlarla Gökkuşağı Tasarımı

Yeşil, mavi ve sarıya boyanmış renkli bir sonsuzluk işaretinin her iki ucunda iki dalış. Barış işareti olarak hafifçe bir gökkuşağı toplantısına benziyor.

Ancak modern mistik sembolizmde sonsuzluk işareti de ouroboros ile ilişkilendirilir. Sonsuzluğu simgeleyen hikayesini yiyen eski bir yılan. Genellikle geleneksel dairesel formdan ziyade 8 şekilde boyanır..

Mor Sıçramalar Sonsuzluk Dövme Tasarımı

Mor ve mavi karışımı ile güzelce çizilmiş bir sonsuzluk dövmesi çizilir..

Anchor Infinity dövme tasarımı

2 keskin ucunda kalp bulunan bir çapa, ön kolun üzerine yazılmış “aşk ruhu demirler” alıntısına yol açar. Açıkça açıklanan sonsuzluk dövmesi.

Bilgisayarlı kalp atışları

Kullanıcının dirseğinin üzerine aşağıda yazılı bir kelime ile basit bir sonsuzluk dövmesi çizilir, ayrıca bilgisayarlı bir kalp atışı teması.

Çiçek ipli çapa

Bir ayağında, çapanın dibinde çiçeklerle, tepeye bir ip uzatan, diğer ayağında çiçek sapı gibi çizilmiş bir sonsuzluk işareti ve üzerinde isimleri yazılı olan bir çapa.

Dövme İçin En İyi Noktalar

Cilt flepleri tarafından bozulmadığı sürece vücudunuzdaki herhangi bir noktaya sonsuzluk işareti koyabilirsiniz. Tasarım küçük ve ölçülü ise bileğe, kol iç kısmına, göbeğin alt kısmına, boynunuzun arkasına, kulağınızın arkasına ve hatta parmağınızın yanına koyabilirsiniz, hepsi hayal gücünüze bağlıdır..

Sevdiğin hayatı yaşa ve yaşadığın hayatı sev

Bu sadece bir sonsuzluk işaretine yazılmış “sevdiğin hayatı yaşa ve yaşadığın hayatı yaşa” bir alıntıdır. “Hayat” kelimesi alıntının buluşma noktasıdır..

karışık çiçekler

Bir sonsuzluk işareti oluşturacak şekilde birbirine dolanmış kök, morun uzak bir tonuna boyanmış çiçekler üzerinde isimler yazılı.

Anne sevgisi- Family Bond

Bir anne, kalp şeklinde 2 çocuk ve çocuğun çizildiği her iki tarafın altında bir isim. Bu çok güzel, bir annenin çocuklarına olan sevgisini göstermek.

Dark Feather Infinity Dövme Tasarımı

Bu bir tüy, gölgeli ve ucu siyaha boyanmış bir sonsuzluk sembolü oluşturacak şekilde şekillendirilmiştir.

Roma rakamları

Başı mavi, içi sarıya boyanmış ve tutacak bir kuyruğu olan bir çiçek. Orta noktanın altına yazılan 8,20 ve 15 için Romen rakamları içerir..

tüy ve aşk

Kuyruğun “aşk” kelimesine bağlandığı ve tüy tepesine geri bağlandığı düzgün bir şekilde çizilmiş bir tüy.

Erkekler göğüslerine veya sırtlarına sürdükleri daha büyük bir mürekkebi yapmayı veya bunu kol dövmesinin bir parçası olarak kullanmayı severler. Hangi tasarımı seçerseniz seçin, bana fotoğrafı göndermeyi unutmayın.

Bu aynı zamanda mavi, mor ve siyah tonlarında boyanmış bir tüy. Uç bir koordinatla birleştirilir. Daha çok dünyevi bir konum temalı dövme gibi.

sıçrayan ok

Mavi ve turuncu bir boya sıçramasına bir ok çizilir ve güzel renkleri bir araya getiren bir sonsuzluk işaretine dönüşür..

Aşk Sonsuzluk İşareti Dövmesi

Sembolün üzerinde yukarı ve aşağı 2 kalp şeklinde kırmızı sonsuzluk işareti, kullanıcının kolunda bir mavi ve bir mor.

solma tasarımı

Sembolü oluşturmak için ucu ve ucu birleştirmek için çekilmiş soluk bir ip varken her bileğe bir tüy çekilir..

Stiller

Tipik olarak sonsuzluk dövme stilleri şunlardır:

İnce çizgi siyah ve gri

Yüzüğü bir sonraki parmağa iltifat etmek için ikinci parmağa küçük bir sonsuzluk dövmesi çizilir..

 1.  Renk                                                                                                                                                                                          

  Siyah mürekkeple çevrelenmiş kırmızı bir sonsuzluk işareti ve aralarına isimler yazılmış, bu isim yazmak isteyenler için iyi olacaktır..

  “Ay” kelimesiyle bağlantılı ve sonsuzluk işaretine dolanmış ince mavi bir tüy.

 2.  açıklayıcı

  Mavi, mor ve kahverengi renklerde farklı bölgelere çizilmiş 3 adet tüylü temalı sonsuzluk dövmesi. Sisters, akrabalığı açıklamak için orta nokta boyunca yazılmıştır.

 3. kabile

  Dövmenin orta noktasında aralarında küçük bir kalp şekli olan “A” ve “K” baş harflerinin sanatsal yazımı.

 4. neo-geleneksel

  Ortada mavi, yeşil ve uçta mor renkli uzun saplı bir yaprak. Aşkım, aile sonsuzluk dövmesinin biraz altında yazıyor.

 5. Geleneksel

  Kalp şeklinin etrafına yazılmış, açık kırmızı ve mavi renklere sahip gölgeli bir tüy. Aşk daha sonra sonsuzluk dövmesine iltifat etmek için yazılır.

  İki kalp şekli birbiri üzerine baş aşağı çizilerek ortasında ve kuyruğunda baklava şekli oluşturulur. Elmas kadar paha biçilmez bir aşk anlamına gelebilir.

 6.  Harfler

  Bu dövmede, kola siyah mürekkeple bir ok çizilir ve ok arasında biraz sonsuzluk sembolü bulunur..

   Müzik Notaları Sonsuzluk İşareti Dövmesi

 7. Müzik notaları sonsuzluk işaretini oluşturacak şekilde boyanmıştır. Bu sonsuz bir müzik sevgisi olarak yorumlanabilir..
 8.  siyah iş

Kullanıcının kolunda büyük bir tüy tasvir edilmiştir ve üzerinde “XVIII” romen rakamlarını içerir. & VIIIX”.

Erkekler ve Kadınlar için Varyasyonlar

Erkek sonsuzluk dövmeleri, geleneksel olarak kalın çizgilerle ve koyu renklerle çok cesur görünür. Erkekler ayrıca kuyruğunu yiyen yılan şeklinde bir sonsuzluk işareti çizen geleneksel ouroboroları da tercih ediyor..

Zincirli Çapa

Sol tarafına zincirle bir çapa çekilir, sağ altta iki çiçek açan çiçeğin çekildiği yere isim yazılır..

Batmayı reddediyorum

Burada bir çapa, çiçeklerle tırmanan bir ağaç tutar ve inanca tutunma eylemi olarak “Batmayı reddediyorum” alıntısı.

tasarımı batırmayı reddediyorum

Burada, sonsuzluk işaretinin soluna bir çapa çizilir, ağaçlara tırmanmak, çapaya giden ipin etrafında döner. “Batmayı reddediyorum” sözü de burada yazıyor, bu dövme arkada.

Sonsuza dek kalbimde

Bir sonsuzluk işareti oluşturmak için kuşların uçup gittiği çiçek açmış bir çiçek. ortasında “sonsuza kadar kalbimde” yazılı.

Gül çiçek Sonsuzluk Dövme Tasarımı

Bu sadece yeşil ve pembe renkte boyanmış basit bir gül çiçeği.

Sözcüklerle İnce Çizgi

Arasına kelimeler yazılmış ince bir çizgi sonsuzluk dövmesi.

Çiftler Maçı

Bu çiftler için yapılmış bir sonsuzluk dövmesidir, içinde çiftin adının bulunduğu kırmızı kalp şeklindedir..

Papyon

Burada, ortanın altında “Bella” isminin yazılı olduğu kırmızı bir kalp şekli ve sağda mavi bir eşarp düğümü var..

Düz Sonsuzluk Dövmesi

Bu, her iki tarafta mavi ve kırmızı renkli düz bir sonsuzluk dövmesidir..

Sonsuzluk işareti için geleneksel tribal dövme stilini de deneyebilirsiniz, bir Kelt veya modern tribal tat çok erkeksi görünür. Bir diğer trend ise asla batmayacağınızı gösteren işarete bir çapa eklemektir. Ayrıca Budist sonsuzluk dövmelerini de inceleyebilirsiniz. Veya neo-geleneksel Japoncada kuyruğunu ısıran bir kaplan veya ejderha ile mürekkep yapın.

Geometrik Şekiller Sonsuzluk Dövme Fikri

Bu, kalçanın üstünde, sırtın altında ağır bir dövme. Hepsi siyah mürekkeple çeşitli geometrik şekiller gösterir..

Antonina 13.08.2017

Sonsuzluk işaretini oluşturmak için birbirine bakacak şekilde çizilmiş iki kuş vardır. Ortada yazılı “Antonina 13.08.2017”.

Deniz için aşk

İlkinde çapa temalı bir sonsuzluk dövmesi var, ancak ikincisi, kırmızı benekli yeşile boyanmış bir kaplumbağa ile tamamlandı. Japonca kelimeler işaretin altına yazılır.

Aşıklar için Güzel Sonsuzluk Tasarımı

Alınları buluşan bir kadın ve bir kız çocuğu tasvir eden bir çizim. Yazılan “Ronya ve Matilda” ismi sonsuzluk işaretinin ortasıdır..

Bir tarafta yeşil bir tüyün tonları ve sağ tarafta yazılı bir isim ile sonsuzluk dövmesini oluşturmak için bir dizi bağlantılı kuş.

Dini Temalı Sonsuzluk Dövme Tasarımı

Bu dini temalı bir dövmedir, etrafında zıt yönlere giden oklarla çizilmiş bir çapa gösterir. “aşk ruhları yaratır” ve çevresinde “İbraniler 6:19” yazılıdır..

koyu tüy

Üzerinde bazı karalamalar bulunan şerit benzeri bir sonsuzluk işareti, sol tarafta da koyu bir tüy var.

Basit Sonsuzluk Dövmesi

Bunlar, isimleri arasında yazılmış çok sayıda basit sonsuzluk dövmesidir. İlki 2 kuşun uçup gittiğini gösteriyor.

Sevimli Sonsuzluk Dövme Tasarımı

Üzerine kalp şeklinde basit bir sonsuzluk işareti çizilmiş ve her iki tarafına da “L” ve bir nota yazılmıştır..

Kara Tüy Sonsuzluk Dövmesi

Oldukça gölgeli bir sonsuzluk işaretinin ortasında griye boyanmış bir tüy gösterir.

Roma rakamları

Bu, solda kalp şeklinde bir sonsuzluk dövmesidir ve her iki tarafında 2 tarih içerir. 19.7.1959 ve 16.9.1962 romen rakamlarıyla bir tarih yazılır.

Kol Dövme Sonsuzluk Tasarımı

İki kullanıcının kolunda üzerinde “Tyler” ve “Sabreena” yazan koyu renk sonsuzluk dövmesi.

Kadın sonsuzluk dövmeleri çok sayıda yazı, tarih ve öğeyle çok güzeldir. Ayrıca çiçekler, kalpler, çapalar veya istediğiniz herhangi bir şeyi ekleyebilirsiniz. Tasarım istediğiniz kadar küçük olabilir.

Hafif gölgeli bir kuyrukla karıştırmak için mavi, mor, yeşil renkte oldukça boyanmış bir tüy. Orta noktada yazılan “Ben çünkü o” alıntısı.

Parmak İzi Aşk Şekilli Tasarım

Bir sonsuzluk dövmesinde bir kalp şekli oluşturan iki parmak izi, 2 farklı kimliğin bir araya geldiğinin bir işareti olarak.

Aile Bond Infinity Dövme Fikir

“Aile” kelimesi ile iki katına çıkan ince bir çizgi sonsuzluk dövmesi

bükülmüş ok

Bu bir sonsuzluk işaretine bükülmüş bir ok, ucu ve tüylü ucu buluşmuyor.

Ayak Bileği Sonsuzluk Dövmesi

Kullanıcının ayak bileğinin üzerinde koyu renkli, basit bir sonsuzluk dövmesi.

Gölgeli Mavi Çapa Çiçeği

İpli bir çapa ve yeşil yapraklı pembeye boyanmış 2 çiçek var. Ortadaki gölgeli maviye ve çapanın altındaki turuncuya bakıldığında birbirini tamamlıyor..

Kalın Romen Rakamıyla Dövme

Roma rakamlarıyla tarihlendirilmiş büyük koyu sonsuzluk dövmesi.

Pizza Temalı Dövme

Bu, işaretin ortasına çizilmiş pizza ile iyi temalı bir sonsuzluk dövmesidir. Esas olarak foodies için.

Bond Sonsuz Tasarım

3 kullanıcının bileğindeki bu sonsuzluk dövmesi, dövmenin sağ tarafında 3 kalp şekline sahiptir. Bu, her kullanıcı arasındaki bağlantıların bir işareti olabilir..

Okyanus dalgaları

Bu, sudan etkilenen bir sonsuzluk dövmesidir, gri renkte su sıçraması ve etrafta zıplayan balıklar vardır..

Bir diğer popüler detay ise kuş ve tüy eklemektir. Kızlar, kıvrımlarıyla çalışmak için genellikle daha yumuşak, daha kadınsı tasarımlar tercih eder. İntikam dizisindeki Emily Thorne gibi bir çift sonsuzluk işareti de yapabilirsiniz, bu tasarım kadınlar arasında çok popüler hale geliyor..

Burada “her zaman aklımda, daima kalbimde” alıntısı ile bir mesaj iletilmiştir. Her ikisinin de unutulmadığını söylemek için aşağıda ve yukarıda yazılan “anne ve büyükanne”.

brooke stevie

Bu yıldız temalı bir dövmedir, tabeladan önce ve sonra 2 yıldız arasında cesurca yazılmış “Brooke Stevie” vardır..

Deniz Esinli Sonsuzluk Dövme Tasarımı

Bu deniz var, gün batımında çizildi, güneş batarken yaklaşan bir karanlık görülebilir. Sağda kuşlar ve deniz dalgası var, bu deniz yaşamını sevenlerin keyfi için.

Dark Anchor Infinity Tasarımları

Sonsuzluk işareti arasına bir çapa çekilir ve çapa başının ortasında kalp şekli bulunur..

“Aşk” ve “Her Zaman”

Bu, her birinde 2 tırnak bulunan 2 bilekte bir sonsuzluk dövmesidir. “aşk” ve “her zaman”, aşk kuşlarının uçup gittiği görüldü.

Sonsuzluk Dövmeli Ünlüler

İngiliz model Daisy Lowe, sol orta parmağının kenarına bir sonsuzluk işareti yazdırdı. Amerikalı şarkıcı ve aktris Ashley Tisdale, lemniscate’i bileğinin yanında tutuyor. Amerikalı şarkıcı Sierra Key’in sol bileğinin arkasında aynı sembol var.

Danimarkalı şarkıcı ve söz yazarı MØ’nin sol bileğinde sonsuzluk mürekkebi var. Amerikalı aktris Kristen Stewart’ın avucunun arkasına yanlamasına bir sonsuzluk işareti dövmesi var, bu, diğer aktris Scout Taylor-Compton ile eşleşen bir mürekkep..

kristen-stewart-dövme

Kanadalı şarkıcı ve aktris Shay Mitchell’in sol bileğine aşk kelimesi eklenmiş beyaz bir sonsuzluk dövmesi var. Görebileceğiniz gibi, güzel sanatsal dövmeler için sonsuz fikir var, tamamen sizin tarzınız ve zevkinizle ilgili..