Erkekler ve Kadınlar İçin 150 Eşsiz Kalça Dövmesi Tasarımları ve Fikirleri

Kalça dövmeleri vücutlarını sergilemekten korkmayan cesur insanlar tarafından tercih edilir. Özellikle fit ve güçlü bir vücutta seksi ve etkileyici görünüyor. Kalça dövmeleri ve benzersiz özellikleri hakkında daha fazla bilgi edelim.

Kalçanıza Dövme yaptırmanın Artıları ve Eksileri

Kalça dövmesi yaptırma konusunda şüpheleriniz varsa, yaptırmanız durumunda sahip olabileceğiniz tüm avantaj ve dezavantajları karşılaştırmalısınız. Öncelikle artılarına bakalım:

 1. Oldukça büyük bir tasarım için yeterli alan var. Böylece neredeyse her fikri gerçeğe dönüştürebilirsiniz..
 2. Bu tür bir dövme, genellikle kızlar için bir sorun olan fazla kilonuzun bir kısmını gizlemek için yardımcı olabilir..kalça dövmeleri

  kalça dövme fikirleri

  kalça dövmeleri

  kalça dövme fikirleri

 3. Kalça dövmesi çok seksi görünüyor. kalça dövme fikirleri

  kalça dövmeleri

  kalça dövme fikirleri

 4. Neredeyse her çizim vücudunuzun bu kısmıyla iyi gider. Ama önce dövme ustanızdan bazı tavsiyeler alsanız iyi olur..

Kalça dövmelerinden bahsetmişken, eksilerine de dikkat etmeliyiz:

 1. Kolayca kilo alıyor veya veriyorsanız, dövmenizin dönüşümünü görmeye hazır olun. Sonunda, solmuş hale gelebilir. kalça dövme fikirleri

  kalça dövme fikirleri

 2. Yaşlandıkça cildin elastikiyetini kaybettiğini görebiliriz. Kalça dövmesinin kalitesini ve keskinliğini kaybetmesinin sebeplerinden biri de budur.. 
 3. Büyük resimleri küçük olanlara tercih ederseniz, hazır olun çünkü boyutları nedeniyle dönüşümlere daha kolay teslim olurlar.. kalça dövme fikirleri

  kalça dövmeleri

Açıkçası, tüm bunlar hakkında sadece bireysel olarak konuşabiliriz. Kalça dövmesi yaptıran ve bununla hiçbir sorunu olmayan birçok insan var..

Ne kadar acı verici

Ağrı düzeyi bireysel olarak adlandırılabilir. Birkaç faktöre bağlıdır:

 • Derinin kalınlığı; 

 • Ağrı eşiği;
 • Dövmenin boyutu; 

 • Dövme ustanızın deneyimi ve bilgisi. 

Kalça dövmeleri ve ağrı düzeyleri hakkındaki tüm bilgileri genellemek istersek, uyluğun üst kısmına dövme yaptırmanın çok acı verici olmadığını söyleyebiliriz. İç uyluk, dövme için çok acı verici bir alan olarak bilinir..

Erkekler ve Kızlar İçin Kalça Dövmeleri

Gelecekteki kalça dövmeniz için mükemmel bir resim seçmek için aşağıdaki fotoğraflarda gösterilen fikirlerden ilham alabilirsiniz. Her eskizin anlamına dikkat edin. Kalça dövmeleri kızlar arasında daha yaygındır ve bu nedenle kadınlar için iyi bir dövme bulmak erkeklere göre daha kolaydır..  kalça dövmeleri

Kızlar İçin Kalça Dövmeleri

 1. Hayvanlar, kızların kalça dövmeleri için en popüler fikirlerden biridir. Bağımsızlığı ve özgürlüğü simgeliyor ve gerçekten harika görünüyor. 

 2. Romantik kişiliğinizi göstermek ve tüm nezaketinizi ifade etmek istiyorsanız, kalçanızda çiçekler istersiniz.. 
 3. Etnik motifler kızlar arasında gerçekten popüler. Bu, şu ya da bu kadının doğanın gücüne inandığı ve bu dünyayı gerçekten sevdiği anlamına gelir.. kalça dövmeleri

 4. Kafatasları korkutucu olabilir. Çılgın ve çok sıradışı görünüyorlar. Kafatası, bu kişinin içinde çok cesur ve güçlü olduğu ve çılgınca şeyler yapmaya hazır olduğu anlamına gelir.. kalça dövme fikirleri

Erkekler İçin Kalça Dövmeleri

 1. Yolculuklar ve hayvanlar. Aynı anda iki fikir. Genellikle seyahat etme amacı (gemi veya araba gibi) seyahat etmeyi gerçekten seven kişiler tarafından tercih edilir. Özgürlük ve bu dünyayı öğrenme iradesi demektir.. 

  Hayvanlar gücü, kuvveti ve güveni simgeliyor. Erkekler için mükemmel hayvanlar kurtlar ve ayılardır..

 2. Yüz, erkek dövmeleri için modern ve havalı bir fikirdir. Bazı erkekler iç dünyalarını gösteren çirkin yüzleri tercih eder. Bazıları tam tersini sever – bir kadının şu ya da bu zamanına özel sevgilerini gösteren güzel bir kızın yüzü. 

 3. Bir erkeğin kalçasındaki kafatasının güven anlamı vardır. Bu kişinin asla pes etmeyeceğini ve sonuna kadar savaşmaya hazır olduğunu gösterir.. 

 4. Geçmek. Bir erkeğin vücudunu süslemenin en iyi yollarından biri. Haç, bu adamın kendine inandığını gösterir, ancak bazen dini bir anlamı olabilir. Anlamını vurgulamak ve kendi düşüncelerinizi ifade etmek için çarmıhınızın yanına bilgece sözler koymak çok popülerdir.. 

Kalça Dövmesinin Bakımı

Kalça dövmenizin bakımında özel bir özellik yoktur. Ancak resminizin kalitesini ve parlak renklerini korumak istiyorsanız bazı kurallara uymalısınız:

 1.  Kalça dövmesi yaptırdıktan sonraki ilk 7 gün banyo yapmayın. Ayrıca, yüzme havuzuna gitmeniz önerilmez.. kalça dövmeleri

 2. Kalçanıza dövme yaptırdıktan sonraki ilk 5-7 gün herhangi bir spor yapmaktan kaçınmak daha iyidir. Resminizin kalitesine kolayca zarar verebilir. 

  kalça dövmeleri

 3. İyileşme sürecini hızlandırmak için günde 3-4 kez özel krem ​​kullanın..  
 4. İyileşirken dövmenize dokunmayın ve kaşımayın. 

Size bir dövme yaptırdıktan sonra, ustanız size dövmenize nasıl bakacağınız konusunda bazı önemli tavsiyelerle birlikte özel talimatlar vermelidir. Dikkatlice okuyun ve üzerinde yazılı olan tüm kurallara uyun. Unutmayın, mesele sadece dövmenizin kalitesi değil, aynı zamanda kendi sağlığınızla da ilgilidir.!

Cildinizin bir dövmeden gerçekten çok zarar gördüğünü unutmayın. Bu yüzden ona çok dikkat etmelisin. İyileşme sürecinde herhangi bir probleminiz varsa veya cildiniz ağrıyorsa, dövme ustanızı aramalı ve probleminiz hakkında her şeyi ayrıntılı olarak anlatmalısınız..

Kalçalarında Dövme Olan Ünlüler

Kalça dövmeleri tüm dünyada gerçekten popüler. Aktris veya oyuncu, şarkıcı gibi ünlülerin bir kısmı ve bir kısmı da bunlara sahip ve kırmızı halıda kalırken onları göstermekten korkmuyor. Kalça dövmeleri olan bu ünlülere bir göz atalım:

1. Lady Gaga ve kalçasındaki tek boynuzlu at.