Erkekler ve Kadınlar için 150 Özel Anne Dövme Fikirleri

Aynı eskizleri ve resimleri yerleştirerek birbirlerine olan derin sevgilerini ve özel bağlarını göstermeye hevesli çiftlerin dövmelerine sıklıkla rastlarız..

Ama ne olursa olsun her zaman senin yanında olacak hayatındaki o kişi ne olacak?? 

Önemi anne Her insanın hayatında, özellikle anne ve kızı arasındaki ilişki söz konusu olduğunda, tarif etmek zordur..

Bu yüzden anne-kız dövmeleri ailelerde popülerliğini bulmuştur.. 

Anne Dövmesi Ne Demektir??

Anne ve kızı arasındaki sonsuz bağ genellikle sanat biçiminde bulunur..

Ve böyle güzel dövmelerin saf sevgiyi, özveriyi, her durumda desteği göstermekten başka bir anlamı yoktur, çünkü anne için kızı ne olursa olsun en değerli kişi olacaktır..

Kızı minnettarlığını gösterir ve annesini gururlandırmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.. 

Anne-kız dövmesi, her zaman bir arada olacak bu iki kadın arasındaki bağlantıyı göstermenin başka bir yolu veya şeklidir. Bu ilişkiyi özel yapan da bu.

En Anne Dövmeleri Nelerdir Ortak tasarımlar?

Anne ve kızı dövmeleri için belirli bir eskiz veya resim yoktur, küçük veya büyük olabilirler ve olası herhangi bir desende tasarlanabilirler.. 

En önemlisi, bir anne ve kızı arasındaki bağı ve güçlü bağı göstermektir..

Ama elbette, zaman içinde popüler hale gelen, hem özel hem de kadın olan daha çok sevilen fotoğraflar var. Tasarımlar iki kategoriye ayrılabilir. 

Klasik:

  1. Sonsuzluk kalp dövmeleri: Anne ve kızı tarafından seçilen en sevilen dövme, sonsuzluğun ve aşkın bir arada sembolü. Aynı zamanda sonsuza kadar sürecek saygı anlamına gelir.. 
  2. Yapboz parçaları: Bu eskizlerin tasarımı ve boyutu farklılık gösterebilir, ancak resmin tamamı yalnızca her iki bayan da yan yana durduğunda anlam kazanmalıdır. Bu şekilde birbirlerini tamamlarlar ve ancak birlikte olduklarında eksiksiz olduklarını gösterirler.. 
  3. Ying Yang modeli: Yüzyıllardır var olan bir başka klasik ve geleneksel görüntü. Kadınlar, sahip oldukları anlamlı bağın ve birbirlerine ne kadar ihtiyaç duyduklarının altını çizmek için bu sembolü tekrar seçerler.. 

Olağan dışı:

  1. Ayak bileği bilezik dövmeleri: Bu küçük ama zarif dövmeler her iki bayan için de aynı şekilde yapılmalı ve birbirleri için gerçek, koşulsuz sevgi anlamına gelecektir.. 
  2. Japon sanatı dövmeleri: Bu dövmeyi uygularken dikkatli olun, çünkü başlangıçta “anne ve kızı” yazacaktır, ancak Japoncadır, bu nedenle yazım ve anlamı kontrol ederken çok dikkatli olun. 
  3. Anahtar ve kilit dövmeleri: bu tasarım birbirini tamamlayabilir; örneğin, kızının anahtarı varken anne bir kilit dövmesi yapıyordur. Böyle bir eskiz, aynı zamanda, mutluluğunun anahtarı olan kızı olmadan annenin ne kadar yalnız ve eksik olduğu anlamına gelecektir.. 
  4. Fil ve bebek: Görüntü büyük değil, oldukça sevimli olduğu için anneler ve kızları için de favori tasarımlardan biri haline geldi. Tasarım değişir ancak en yaygın olanı, bebeğinin gövdesini tutan bir anne fil resmidir..
  5. Her zaman benzersiz ve sıra dışı bir şey için gidebilir, yalnızca ikinizin anlayabileceği kendi imajınızı veya anlamlı ve sevimli bir yazıt yapabilirsiniz.. 

Çocukluk hatırası veya bir olay olabilir. Dövme, anne ve kızı arasındaki ilişki gibi özeldir..

Anne Dövmesinin Yerleştirilmesi

Bazı insanlar dövmenin yerinin gerçekten önemli olmadığına inanırken, her iki bayan için de dövmeyi vücudunun aynı kısmına yerleştirmek daha mantıklı olur.. 

Bu şekilde kimliğinizi ve benzerliğinizi göstermenizin yanı sıra anne-kız dövmesi daha doğal ve anlaşılır görünecektir.. 

Anne-kız dövmeleri giderek daha popüler hale geliyor, bu da dünyanın nasıl değiştiği tamamen inanılmaz.

Birkaç yıl önce, karşılıklı bir dövme teklif etmeye cesaret etmeden annenizden sadece kendiniz için bir dövme yapmasını istemeyi hayal eder miydiniz?? 

Bu tür dövmeler sosyal olarak kabul edilebilir ve dahası değerli hale gelir. 

Angelina Jolie’nin arkasına çocuklarının isimlerini yazan Julia Roberts gibi ünlülere bir bakın. onların doğumları?

angelina-dövme-zoom

Babanın ünlüleri çok daha aktif, Johnny Depp veya Sylvester Stallone gibi kızlarına ve oğullarına bakıyor.

Ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişki gerçekten özeldir, anne ve kızı gerçekten eşsiz ve değerli bir şey olsa da, önemini ifade etmek için yeterli kelime veya dövme olmayacaktır..

Anne Dövmelerinin En İyi 30 Eskizi