100 Yaratıcı Carpe Diem Dövmeleri ve Anlamları

Dövme sanatının temel amacı, vücudun çeşitli bölgelerine bazı çekici ve göz alıcı dövme tasarımları yaptırarak vücudunu süslemektir. Ancak dövme yaptırırken yaşanan bu kadar acıya katlanmanın daha derin ve anlamlı amacı, içsel duygu ve tutumunuzu aşmak ve aynı zamanda inancınıza ve inancınıza uygun bir tasarımla kendinize ilham vermektir. Gerçekten içten ilham veren bu tür dövmelerden biri, diğer birçok karmaşık ve karmaşık dövme tasarımından çok daha büyük bir anlamı olan iki kelimelik basit bir metin olan carpe diem dövmesidir. Tasarımı dünya çapında erkekler ve kadınlar arasında en sevilenlerden biri yapan şey budur..

Carpe Diem Dövmeleri Anlamları

Carpe Diem, kelimenin tam anlamıyla “anlamına gelen Latince bir ifadedir.Anın tadını çıkar” ve anlamın kendisi, bu iki küçük kelimenin her insanın hayatında ne kadar önemli olduğunu ima eder. Bu tabir ilk kez Horace’ın hayatı dolu dolu şimdiki zamanda yaşamak ve gelecek için endişelenmeyi bırakmakla ilgili bir şiirinde kullanılmıştır. Hayat tamamen öngörülemez olduğundan ve kimse bu konuda hiçbir şey yapamadığından, gelecek gün hakkında endişeli olmak hiçbir işe yaramaz. Hayatta ne olursa olsun, taşıyıcıya hayatlarını dolu dolu yaşaması için sürekli ilham verirler. Bu sözler, dövme şeklinde kullanıldığında, taşıyıcının hayatında yapıcı değişiklikler getirebilmesi için kendinden emin ve olumlu hissetmesini sağlar. Carpe Diem, hayatı anlamlı ve yaşamaya değer kılmak için değer verilmesi gereken büyük enerji ve mutlulukla ilgilidir. Anlamı, gençler için hayattan pişmanlık duymamaları ve her koşulda mutlu olmaları gerektiği hissini aldıkları için büyük bir ilham kaynağıdır, ancak daha büyük yaş gruplarındaki insanlar bile dövmenin hissini alır ve bu harika tasarıma eşit derecede giderler. coşku ve inanç.

Yerleşim Rehberi

Bu, her yaştan dövme severler arasında popüler bir seçimdir ve her iki cinsiyet ve vücuttaki yerleşimi, diğer tüm dövme tasarımlarında olduğu gibi, dövmenin boyutuna ve tasarımına bağlıdır. Dövme yaptırmanın temel amacı, onu dikkat çekecek şekilde görünür kılmak ve aynı zamanda gerektiğinde gizlenebilecek şekilde yerleştirilmelidir. Bu iki faktörü göz önünde bulundurarak, bu dövme tasarımının tam olarak yerleştirilmesine karar verilebilir. Daha büyük Carpe Diem, mide, kaburga, uyluk, sırt, omurga, göğüs, omuz gibi daha geniş alanlarda kullanılabilirken, daha küçük olanlar bacaklar, bilek, boyun, ayak bileği, kol ve parmakta harika görünür. Bu özel tasarım metin tabanlı olduğundan, erkeksi tasarımlar daha büyük ve daha cesur, daha küçük ve daha hassas tasarımlar ise kadınlara yöneliktir. Ejderha, anka kuşu, balık, aslan, gök cisimleri, yıldızlar, ay, kuşlar ve çiçekler, düş kapanları, tüyler, çapalar, oklar, pusula, müzik sembolleri, kalp, sonsuzluk sembolü, ağaçlar gibi diğer birçok unsur da dövmeyi geliştirmek için kullanılabilir. tasarımlar veya taşıyıcıya bağlıdır.

Carpe Diem İçin Popüler Tasarım Seçenekleri

Temelde bu iki küçük ve basit kelimeden oluşurlar, ancak çok büyük bir anlam taşırlar. Bununla birlikte tasarım, sembolik anlamını da artırabilecek bazı ek unsurlar eklenerek daha karmaşık ve karmaşık hale getirilebilir. İşte bazı popüler tasarımlar:

  • Basit Carpe Diem – Basit Carpe Diem sanatı, taşıyıcının gövdesindeki konumuna bağlı olarak çeşitli boyutlarda görünebilen bu iki anlamlı kelimeyi içerebilir. Dövme sanatçısının yeteneği ve becerisi, bu metinsel dövme tasarımı söz konusu olduğunda tasarımda gerçekten bir fark yaratabilir..
  • Kelebek Carpe Diem – Kelebek, bu basit dövme tasarımına kadınsı bir güzellik kattıkları için kızlar ve kadınlar arasında popüler bir seçimdir. Sırtta veya omuzda harika görünüyor ve canlı renkler kullanılarak geliştirilebilir. Çiçekler ve sarmaşıklar gibi unsurlar tasarımı daha da çekici hale getirebilir..
  • Kuş Carpe Diem – Kuş, temel anlamına eklenen yeni bir anlamı olduğu için hem erkekler hem de kadınlar için harika bir seçenektir. Kuşlar özgürlüğü ve yeni başlangıçları temsil eder ve anlamı Carpe Diem’in anlamıyla eşleşir.

Carpe Diem tasarımına dahil edilebilecek diğer bazı popüler unsurlar, dövme sanatçısının yaratıcı becerisine ve taşıyıcının seçimine bağlı olarak kalpler, notalar, kuru kafa, yıldızlar vb. Carpe Diem dövmeleri, tasarıma yeni bir anlam kazandıran, kullanılan yazı tipi stiline göre eğlenceli, havalı veya ciddi kılan çeşitli yazı tipleri kullanılarak yazılabilir. Bu dövmeler ayrıca çift dövmeleri için harika bir seçimdir ve genç arkadaşların veya sevgililerin kaygısız tavrını sergilemek için karşılanabilir. Hepsi yaşam sevgisiyle ilgilidir ve hayatlarını dolu dolu yaşamak isteyen insanlar tarafından sevilirler..

carpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövmecarpe diem dövme

alex-dövme kol-carpe-diem geri dönüş bar-damla bicept-carpe iki bacaklı kelebek halısı carpe-diem-ve-kuş Carpe-Diem-Dövmeler-1- Carpe-Diem-Dövmeler-2-Yaka-Kemik Carpe-Diem-Dövmeler-3-Yaşam Çizgisi Carpe-Diem-Dövmeler-4-Ayaklar Carpe-Diem-Dövmeler-5-Boyun Altı Carpe-Diem-Dövmeler-6-Bilek Carpe-Diem-Dövmeler-7-Topuk Carpe-Diem-Dövmeler-8-Güzel Kaligrafi Carpe-Diem-Dövmeler-9-Parmak Carpe-Diem-Dövmeler-10-Kol-Yerleştirme Carpe-Diem-Dövmeler-11-Bilek Carpe-Diem-Dövmeler-12-Sol Bilek Carpe-Diem-Dövmeler-13-Cool Carpe-Diem-Dövmeler-14-Kaburga Carpe-Diem-Dövmeler-15-Nice-Script Carpe-Diem-Dövmeler-16-Bikini-Bölgesi Carpe-Diem-Dövmeler-17-Bilek Carpe-Diem-Dövmeler-18-Büyük Beden Carpe-Diem-Dövmeler-19-Tüylü Carpe-Diem-Dövmeler-20-Bilek Altı- Carpe-Diem-Dövmeler-21-Kuşlarla Carpe-Diem-Dövme-22-Göğüs-Parça Carpe-Diem-Dövmeler-23-Benzersiz Carpe-Diem-Dövmeler-24-Ayçiçeği-  Carpe-Diem-Dövmeler-26-Yerleştirme-Fikir Carpe-Diem-Dövmeler-27-Serçeli Carpe-Diem-Dövmeler-28-Kamera Üzerinde Carpe-Diem-Dövmeler-29-Bicep  Carpe-Diem-Dövmeler-31-Erkekler İçin Carpe-Diem-Dövmeler-32-Makaslı Carpe-Diem-Dövmeler-33-Mide-Dövme Carpe-Diem-Dövmeler-34-Basit-Yazı Tipi Carpe-Diem-Dövmeler-35-Kemanlı Carpe-Diem-Dövmeler-36-Kalın- Carpe-Diem-Dövmeler-37-Güzel-Yazı Tipi omuz omuza tamamlanmış-carpe-diem cool-carpe-diem corsiva-halı-dövme diem-ayak-dövme ön-halı-dövme tam halı dövme kol içi-halı-dövme sol kol minha-dövme minimum-credula-poster carpehips my-cool-halı-dövme benim yaşam tarzım sağ el arabası sebastians-dövme ikinci dövme yan halı-dövme gülen-halı-dövme bilek-carpe-diem