110 Büyüleyici Müzik Dövme Tasarımları

Müzik, haklı olarak ruhun gıdası olarak adlandırılmıştır, çünkü hayatın anlamını gerçekten değiştirir, hayata mutluluk getirir ve insanları en üzücü anlarında ayağa kaldırır. Müziğin sadece insanlar değil, bitkiler ve hayvanlardan da olumlu yönde etkilendiği tüm dünyada yapılan araştırmalarla da pekiştirilen bir gerçektir. Müzik bir ilham kaynağı olabilir, müzik dövmeleri de öyle. Bu dövmeler, estetik değerlerinin yanı sıra bu duygulu sanat biçimine olan sevgisini ve takdirini ifade etme yetenekleri için onları seven, dünya çapında erkekler ve kadınlar arasında giderek daha popüler hale geliyor. Aslında, bu dövmeler kelimelerle ifade edilemeyenleri ifade eder, tıpkı müziğin neşeli, depresif veya yalnız olduğunuz zamanlarda duygularınızı ifade etmenin basit bir yolu olması gibi. Bu dövmelerdeki sayısız seçeneği keşfedebilen ve onları bir ilham kaynağı olarak kullanabilen dövme tutkunlarının yanı sıra dövme sanatçıları için de yepyeni bir dünya açıyorlar. Ek olarak, bu dövmeler, iyi bir dövmenin önemli bir ön koşulu olan gerçek göz alıcıdır..

Müzik Dövmeleri Anlamları

Müzik, bir insanın yalnızlıkta en iyi arkadaşıdır, bu yüzden insanlar kötü bir ruh halindeyken ve yalnız zaman geçirmek istediklerinde teselli bulmaya eğilimlidirler. Aynı zamanda müzik, içsel neşenizi ve mutluluğunuzu ifade etmenin bir yoludur ve en mutlu günlerinizde yüksek sesle şarkı söylemek veya en sevdiğiniz müzikle dans etmek istersiniz. Bu şekilde müzik, kalbinizin ve ruhunuzun içsel duygularınızı daha iyi deneyimlemesini sağlar. Müzikal dövmeler de benzer şekilde söylenmemiş bir anlam taşır, dövmeyi taşıyan kişi için çok özel bir şeydir. Aynı zamanda kişinin müziğe olan sevgisini de ifade eder, bu nedenle genç müzik hayranlarının böyle dövmeler taşıdığı görülür. İnsanların iç duygularıyla nasıl ilişki kurduklarını ve aynı şeyi dünyaya nasıl ifade ettiklerini tek kelime etmeden ifade ederler. Bu dövmeler, insanların içten ilham almasına ve iyi ve kötü günlerde hayatta ilerlemelerine yardımcı olabilir, çünkü koşullar ne olursa olsun hayat devam etmelidir..

Yerleşim Rehberi

Bilmeniz durumunda, yerleşim de büyüklüğüne ulaşmak için önemli olacaktır. Yine de, nereye koymak istediğiniz tamamen size kalmış. Ama elbette, bir müzik sanatı mürekkebi yaptırmadan önce yerleşimini defalarca düşünmek harika olurdu. Bu bağlamda, bu dövmenin dikkate almak isteyebileceğiniz bazı yaygın yerleşimleri şunlardır:

  • Bilekte Dövme– Yerleştirebileceğiniz bir numaralı vücut parçası bileğinizdir. Hem sol hem de sağ bileğinize sahip olabilirsiniz. Ancak yalnızca bir müzik sanatının mürekkeplenmesini istiyorsanız, bunu sol bileğinizde mi yoksa sağ bileğinizde mi istediğinize karar verebilirsiniz. Bu yerleşimde harika görünmemesine imkan yok.
  • Boynun Arkasındaki Dövme – Sıra dışı olmak istiyorsanız, tam oraya boynunuzun arkasına yerleştirebilirsiniz. İnsanların bu dövmeyi görmek için hala arkanıza doğru gitmesi, onu gerçekten daha ilginç kılıyor..
  • Kulak Arkasındaki Dövme – Yerleştirmeyi dikkate almaya değer, çok benzersiz bir başka yer de kulaklarınızın arkasıdır. Kulaklarınızın arkasında böyle bir dövmeniz varsa, insanlar kesinlikle sizi tanımakla çok ilgileneceklerdir. Tabii ki, sizi daha da güzelleştirebilir.
  • Ayaklarda Dövme – Evet, sol veya sağ ayağınızda da harika görünecek. Aslında pek çok sıradan insan ve ünlü bu özel vücut yerleşiminde bu sanatı yapıyor..

Popüler Tasarım Seçenekleri Müzik Sanatı

Müzik için ortak bir sevgiyi paylaşan hem cinsiyetler hem de her yaş grubundan insanlar arasında popülerdirler. Bu dövmelerdeki tasarım seçenekleri, sanatçılar sürekli olarak bu dövmelerde benzersiz bir şey aradıkları için çoktur. İşte bazı iyi bilinen tasarımlar:

  • Nota Tasarımları – En havalı tasarımlardan biri, müzik notaları içeren tasarımdır. Böyle bir tasarım gerçekten göz alıcıdır ve herhangi bir şekilde kullanılabilecek ve herhangi bir yere iyi bir şekilde yerleştirilebilecek kadar çok yönlüdür. Böyle bir tasarımda çiçekler, yıldızlar, kuşlar ve isim gibi diğer unsurlar da kolayca dahil edilebilir. Genellikle bu tasarımlar küçük boyutludur ve ayak bilekleri, bilekler, parmaklar, boyun arkası ve yılın arkası gibi yerler için uygun olabilir. Daha narin ve feminen görünüyorlar, bu yüzden kadınlar ve kızlar arasında daha popülerler..
  • Müzik Aleti Tasarımları – En sevdiğiniz müzik aletini kendiniz için tasvir etmek harika olurdu. Bu tür dövmeler, bir sanatçının uzmanlığına ihtiyaç duyar çünkü içlerinde çok geniş bir canlı detaylandırma vardır. Dövmelerin yeri, tasvir etmek istediğiniz enstrümanın boyutuna göre belirlenebilir..
  • Müzik Sanatçısı Dövme Tasarımı – En popüler müzik sanatı tasarımlarından biri, en sevdiğiniz müzik sanatçısının resmini içeren tasarımdır. Özellikle müzikal etkinliklerde ve konserlerde, sevdikleri sanatçı ile göze çarpan dövmeler yapan gençleri görmek yaygındır. Bu tasarımların çoğu büyüktür ve sırt, omuz, bilek, uyluk, ayak bileği, parmaklar, kol veya yan gibi alanlarda bulunur..
  • Kelimeler ve Alıntılar – Bazı kişilerin özel sözleri ve alıntıları, hatta en sevdikleri şarkının sözleri bile müzik sanatı biçiminde yazılmış. En sevdiğiniz şarkıyı her zaman kalbinize yakın tutmanın ve ondan sürekli ilham almanın harika bir yolu. En sevdiğiniz şarkıya hayat vermenin ve onu sonsuza dek kendi parçanız haline getirmenin iyi bir yolu..

Müzik dövme tasarımları, çoğu karmaşık olduğundan ve anlamları bir el kaymasıyla tamamen değiştirilebilir olduğundan, dövme sanatçısı adına uzmanlığa ve dikkatli dikkat gerektirir. Bu dövmeler estetik değerlerinden ziyade sembolik anlamlarından dolayı önem taşıdıkları için sanatta başarılı bir sanatçıdan hizmet alınmalıdır. Bu tür dövmeler için, büyük ya da küçük olsun, dikkat çekecekleri için boyut pek önemli değil. Ve en önemlisi, müzik sanatına sahip olmanın amacı, başkaları üzerinde etki yaratmaktan ziyade, kendiniz için mutluluk ve ilham bulmaktır..

Müzik Dövmeleri13108780_265612463783468_993263262_nMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik Dövmeleri

Özet

Müzik, hayata anlam katar ve hayatınızın en mutlu ve en hüzünlü anlarında size eşlik eder. Tüm sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelmeniz ve zihninizde pozitiflikle ilerlemeniz için size ilham verir. Bu nedenle müzik dövmeleri ilham kaynağı olarak kabul edilir ve dünya çapında sevilir. Başkalarını cezbetmekten ziyade içsel mutluluğu getirdikleri için daha çok takdir edilirler..

12965286_2030209457205156_443115_nMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik DövmeleriMüzik Dövmeleri

44052262372081992010171138113912211319141915161616191620162122242026162714 291931223219332436163713AD-Pancho AD-Pancho Chris Garver1 Daniel Tremblay Dmitriy-Samohin Ellen Westholm Sol anahtarı Gitar Johan-Finné John-Anderton1 Joy-Division Kağan LTW Mac Matteo-Pasqualin Bay-Dist müzik dövmeleri fikirleri resimler 4 tasarlar müzik dövmeleri fikirler resimleri 5 tasarlar müzik dövmeleri fikirler resimleri 6 tasarlar müzik dövmeleri tasarım fikirleri resimleri 7 müzik dövmeleri fikirler resimleri tasarlar 8 müzik dövmeleri fikirleri resimler 9 tasarlar müzik dövmeleri fikirler resimleri 10 tasarlar müzik dövmeleri tasarım fikirleri resimleri 11 müzik dövmeleri tasarım fikirleri resimleri 12 müzik dövmeleri tasarım fikirleri resimleri 13 müzik dövmeleri tasarım fikirleri resimleri 18 müzik dövmeleri fikirler resimleri tasarlar 52 müzik dövmeleri fikirler resimleri tasarlar Müzik-dövmeler001 Müzik-dövmeler002 Müzik-dövmeler003 Müzik-dövmeler004 Müzik-dövmeler005 Müzik-dövmeler006 Müzik-dövmeler007 Müzik-dövmeler008 Müzik-dövmeler009 Müzik-dövmeler010 Müzik-dövmeler011 Müzik-dövmeler012 Müzik-dövmeler013 Müzik-dövmeler014 Müzik-dövmeler017 Müzik-dövmeler018 Müzik-dövmeler019 Müzik-dövmeler021  Müzik-dövmeler023 Müzik-dövmeler024 Müzik-dövmeler026 Müzik-dövmeler027 Müzik-dövmeler028 Nikko Hurtado1 Notlar Pantera-Xoil Fotoğraf-TJ-Scott radyo kafası Spunky-Freespirit Takeshiyin Tupac-Stevie-Monie