115 En Şık Yaka Kemiği Dövmeleri

Dövme sanatı, uzun zamandan beri dünyanın dört bir yanındaki moda severlerin kalbini yönetiyor ve trendin gelecekte de devam etmesi muhtemel. Dövmeler dikkat çekmek ve tutumunuzun ve kişiliğinizin ince bir ifadesi olmak içindir. Aynı zamanda, bir röportaj veya profesyonel bir toplantıya giderken dövmelerinizi sergilemek mümkün olmadığı için onları istediğiniz zaman gizleyebilmelisiniz. Bu nedenle dövmenin tasarımı kadar yerleşimi de önemlidir. Yaka kemiği dövmeleri, dikkat çekmek isteyenler ve durumun gerektirebileceği dövmeleri gizlemek isteyenler için mükemmel bir uyum sağlar. Bu nedenle köprücük kemiği bölgesindeki dövmeler hem erkekler hem de kadınlar arasında oldukça popülerdir ve her yaştan insan dövmeyi sever..

Belki de köprücük kemiği dövmelerine aşina olmayan insanlardan birisiniz. Bu dövmeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için bu makaleyi sonuna kadar gözden geçirmelisiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, köprücük kemiğindeki dövmeler, köprücük kemiğinizin hemen orada bulunabilen muhteşem dövmelerdir. Bilmiyorsanız köprücük kemiği, boynunuzun hemen altında ve göğsünüzün üzerinde bulunan kemiktir. Orada göze çarpan bir kemik var ve bu tam olarak köprücük kemiğinizin bulunduğu yer..

Dövmeli köprücük kemikleri, dışarıdaki erkek ve kadınlarda harika görüneceğinden emin. Kesinlikle benzersiz dövmeler var ve bu yüzden her geçen gün daha fazla insan onları deniyor. Dövmeler söz konusu olduğunda benzersiz olmak istiyorsanız, bunlar dikkate alınmaya değer..

Avantajlar

Dünyada köprücük kemiği bölgesine dövme yaptırmayı planlayanlardan biriyseniz, bu dövmelerin her zaman bir takım avantajlarla birlikte olduğu gerçeğini bilmelisiniz. İşte bu harika avantajlardan bazıları:

 • Gizlemek kolay. Normal bir gömlek veya balıkçı yaka bir bluz/gömlek giyebildiğiniz için, gerektiğinde gizlemek için baskı görmenin hiçbir yolu yok ve gitmekte fayda var..
 • Her zamankinden daha ateşli görüneceksin. Birçok erkek ve kadın, karşı cinsten giderek daha fazla hayran çekmenin keyfini çıkarıyor..
 • Moda ifadenize etki katar. Giydiğiniz muhteşem bir kıyafetle harika görünebilir, ancak köprücük kemiği parçanızı gösteren bir kıyafet seçtiğinizden emin olun..

Dezavantajları

Evet, dövmeli köprücük kemiği ile ilgili birkaç dezavantaj vardır ve bunların hepsini bilmek sizin için bir avantaj olabilir. İşte bu avantajlar.

 • çok acı verici olabilir. Birçok insan bunu kesinlikle doğrulayabilir. Bunun en bariz nedeni, dövmede kullanılacak iğnenin direk köprücük kemiğine vurarak sizin için ekstra acı verici olmasıdır. Ancak hissedebileceğiniz ağrının yoğunluğunun vücudunuzun ağrı toleransına da bağlı olacağını bilmelisiniz. Daha düşük ağrı toleransınız varsa, bu dövmeleri yaptırmak iyi bir fikir olmayabilir..
 • Sizin açınızdan daha pahalı olabilir. Diğer dövmelerle karşılaştırıldığında, bu dövmeler tartışmasız daha pahalıdır, çünkü bunlar çok fazla iş gerektirebilir, özellikle sizi daha güzel ve daha seksi göstermeyi amaçlayan tasarımlar. Ayrıca güzel fontlarla yazılması gereken metin tasarımları yeterince uzun olabilir ve dövme yapmak için daha fazla zaman harcanmasını gerektirebilir..

Köprücük kemiğine dövme yaptıran ünlüler

Elbette, dünyada köprücük kemiği dövmesi olan çok sayıda popüler kişilik olduğunun farkındasınızdır. Aslında, bazıları bu muhteşem dövmeler nedeniyle hatırlanması çok kolay hale geliyor. İşte o ünlü şahsiyetler:

 • Justin Bieber – Bu çok genç ve ünlü uluslararası şarkı hissini kim bilmezdi? Taç tasarımına sahip dövmesiyle daha yakışıklı görünüyor.
 • Alexandra Burke – Bu İngiliz şarkıcı-söz yazarı, dövmesini köprücük kemiği bölgesinde sergilemekten gurur duyuyor, “Aşk & Bağlılık”.
 • rihanna – 28 yaşındaki bu muhteşem şarkıcı-söz yazarı sadece harika şarkılarıyla değil, aynı zamanda vücudundaki dövmeleriyle de ünlü. Sağ köprücük kemiğinde, “Asla başarısızlık, her zaman bir ders” olan hayattaki en sevdiği sloganı okuyabilirsiniz.

Bu dövmeler, dövmeyi yapan kişinin tasarımına ve tercihine bağlı olarak köprücük kemiği bölgesinde küçük narin desenler şeklinde görülebileceği gibi, büyük ve belirgin olanlarda her iki yönde de boyuna kadar veya göğüs altına kadar uzanabilir. Dövme benzersiz bir etki yaratmak için arka bölgeye bile ulaşabilir. Onları mükemmel yapan şey, bu dövmeleri düşük yakalı bir elbise giyerek gösteriş yapabilmeniz veya yüksek yakalı bir elbise ile saklayabilmenizdir..

Popüler Köprücük kemiği Dövme Tasarımları

Yaka kemiği dövmeleri, tasarımlar söz konusu olduğunda muazzam bir çeşitlilik sunar çünkü çok küçük boyutlardan boyun, sırt veya göğse kadar uzanan büyüklere kadar değişebilir. Ancak tasarımın estetik güzelliği kadar sembolik değeri de dikkate alınarak özenle seçilmesi gerekir. Bu konuda dikkatli olunması gerekir, çünkü dövme yaptırmak çok fazla acı içerir ve hayatınızın geri kalanında sizin için bir parça olarak kalacaktır. İşte bazı popüler tasarım seçenekleri:

 • çiçek dövmeleri – Çiçekler, her zaman güzellik, saflık ve sevginin sembolü olarak saygı duyuldukları için harika bir seçim yapar. Çiçek dövmeleri özellikle kadınlar tarafından seviliyor çünkü daha kadınsı bir yapıya sahipler. Köprücük kemiğinize gül, nilüfer, kiraz çiçeği, nergis, zambak gibi çiçeklerden sadece birkaçını içeren çiçek dövmesi yaptırmaya karar verdiğinizde de çok fazla seçeneğiniz var. Her birinin kendisiyle ilişkili sembolik bir anlamı vardır ve dövme ile temsil etmek istediğinize yakın olanı seçebilirsiniz..
 • Senaryo Dövmeleri – Senaryo dövmeleri her gün en iyi seçimi yapar. Köprücük kemiğinize sevdiğiniz birinin adını veya adının baş harflerini yazdırabilirsiniz veya bu, tavrınızı yüksek sesle anlatan favori bir alıntı olabilir. Seçiminize bağlı olarak bir romen rakamı, özel bir tarih, herhangi bir dini metin veya ünlü bir alıntıyı da tasarım olarak yaptırabilirsiniz. Afiş dövmesi, komut dosyasının köprücük kemiği üzerine mürekkeplenebileceği başka bir formdur. Geleneksel olanlardan daha büyük olabilir ve göğse kadar ulaşabilir, bazı görseller de içine dahil edilebilir..
 • Küçük Sembol Dövmeleri – Köstek kemiği vücudun duyusal bir parçası olduğu için, bu kısma yapılan küçük bir dövme tasarımı bile çok dikkat çekebilir ve bunun için gereken acı ve zaman da daha azdır. Köprücük kemiği tasarımları için küçük sembol dövmelerinin popülaritesini açıklayan şey budur. Özellikle kadınlar, bu tasarımları seksi görünmelerini ve hissetmelerini sağladığı için severler. Bu tasarımlar kalpler, kuşlar, tüyler, notalar ve yıldızlar gibi toni sembolleri içerebilir. Bu tür tasarımlar çok çekici ve feminendir ve kızlar ve genç kadınlar için en iyi seçimdir..

Köprücük Kemiği Üzerindeki Dövmeleri Sarma

Köprücük kemiği bölgesindeki dövmeyi sarmak, daha büyük dövmeler yaptırmanın getirdiği acıdan endişe duymayanlar için mükemmel bir seçimdir. Bu dövmeler, adından da anlaşılacağı gibi köprücük kemiği çevresinde daha geniş alanları kaplar. Bu tasarımlar, inanılmaz bir akış sergiler ve genellikle ateş, bulutlar ve ejderhalar gibi unsurları kullanarak çok çekici görünür. Bölge 3D dövmelerle de süslenebilir çünkü onlar da mükemmel ve çekici görünürler ve özellikle erkekler tarafından sevilirler..

Uzman bir dövme sanatçısı, köprücük kemiği için benzersiz dövme tasarımları oluşturmak için kabile desenleri, geometrik desenler, kafatasları, çapalar, yaylar, oklar, kurdeleler, kelebekler ve tüyler gibi diğer bazı unsurları kullanarak köprücük kemiği tasarımında en iyisini ortaya çıkarabilir. Bu dövmeleri ya geleneksel siyah ve gri renklerde yapabilirler ya da harika bir şey yaratmak için çok çeşitli renkler kullanabilirler..

Popüler Yaka Kemiği Dövme Tasarımları

köprücük kemiği dövmesiköprücük kemiği dövmesiköprücük kemiği dövmesiköprücük kemiği dövmesiköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövme

köprücük kemiği dövmesiköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövme

köprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövmeköprücük kemiği dövme

Köprücük kemiği dövmeleri için güzel tasarımlar

Tabii ki vücuttaki diğer dövmeler gibi köprücük kemiğinizde de bulunabilecek dövmeler için dikkate alabileceğiniz o kadar çok tasarım var ki. Ancak belirli bir dövme tasarımı seçmeden önce, birkaç şeyi göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Bu, sonunda pişmanlıktan kaçınmanın bir yoludur. İşte sahip olmak isteyebileceğiniz muhteşem köprücük kemiği dövme tasarımlarından bazıları:

 • Simetrik Tasarım – Böyle bir tasarım aslında daha derin amaçları ve anlamları olan tip değildir. Bu özel tasarımın amacı, başkalarının gözünde iyi ve daha güzel görünmenizi sağlamaktır..
 • Kuşlar ve Tüyler Tasarımı – Bu tasarım inkar edilemez bir şekilde en popüler olanlardan biridir. Bunun nedeni, birçok insanın sadece köprücük kemiği için değil, aynı zamanda vücuttaki diğer dövmeler için de kullanmasıdır. Özgürlük, macera, aşk ve mutluluğu tasvir eder..
 • Senaryo Tasarımı – Bu, sahip olabileceğiniz çok güzel bir dövme tasarımı. Japonca veya Çince kelime karakterlerini, romen rakamlarını veya sadece güzel bir kaligrafiyi içerir..
 • Çiçekli Tasarım – Tabii ki, çiçek deseni asla unutulamaz çünkü bu sadece köprücük kemiği için değil, diğer bazı dövmelerde de en yaygın ama muhteşem tasarımlardan biridir..

Köprücük kemiğine mürekkep yaptırma kararı kolay değildir çünkü bu bölge kemikli bir bölge olduğu için çok fazla acı içerir. Ancak sonuç son derece çekici olabilir, bu da tüm çabaya gerçekten değer.

Köprücük kemiği dövmeleri sizi kesinlikle eskisinden çok daha güzel yapabilir. Dövme yaptırırken acıyı hissetmeye hazır olduğunuzdan emin olun..

sen-yaşa-sen-öğren-dövme

eş-yeni-dövme

eski köprücük kemiği

ölüme kadar gerçek

tropikal-mutluluk-yaka-kemik-dövme-53

kırlangıç-dövme

dövme seansı

minik çapa-dövme-27

minik-metin-dövme-aşk-28

hayat ağacı köprücük kemiği-24

kırlangıç-kuş-yaka-kemiği-25

yaka-kemikleri-22

yıldızlar-ve-melek-kanatları

ruh-hareket-her-şey-dövme

küçük-bisiklet-dövme-yaka-kemik-45

kız-48-güller-ve-kelime-dövme

script-harfler-yatak kemiği-42

ikinci dövme

roma köprücük kemiği

kabuslar-dövme köprücük kemiği-dövme

aşk bir silahtır

mickey-and-minnie-yaka-kemik-34

müzik-in-the-rüzgar-yaka-kemiği-55

müzik notaları-köpek kemiği-dövme-52

tek-korku-tanrı

romen rakamları-yaka kemiği-23

gül köprücük kemiği

ruth-marion

44

aşk-korkusuz-köpek kemiği-47

kalp atışı-yaka kemiği-dövme-50

hayabusa-dövme

önden görünüş

çiçek-harf-kalp-şekli-37

çiçekler-yaka-kemikleri-40

yazı-oncollar-kemiği

küçük-tekne-yaka-kemik-dövme-49

i-yakalamayı reddet-yaka kemiği-46

fanteziler-gevşemek-yaka kemiği-11 kader-kısa-yaka-kemiği-29

sol köprücük kemiği-33

tüy-komut-harfler-39

bitmiş-yaka-kemiği-dövme

aile-sonsuzluk-yaka-kemik-dövme-51

elk-köpek kemiği-dövme-erkek-32

kötü-vicdan-dövme

rüyalar-dövme

dreamcatcher-yaka-kemik-dövme-54

el yazısı-font-yaka-kemik-26

el yazısı-harfler-ve-kuşlar-30

el yazısı-script-yaka-kemik-dövme-43

sevimli-yaka-kemiği-dövme-8

yusufçuk-dövme

kurs-aşk-yaka-kemik-41

köprücük kemiği-dövme-kızı-7

köprücük kemiği mürekkebi

köprücük kemiği-çiçekler

köprücük kemiği-elmas

göğüs parçası köprücük kemiği-yakın çekim

sağdaki saat köprücük kemiği-18

köprücük kemiği-yarasalar-dövme

köprücük kemiği-kuş-dövme-kız-9

kimyasal-semboller-köprücük kemiği-35

vücut dili

çiçekleri-kuş-köstebek kemiği-31

kuş-kelime-dövme-yaka kemiği-3

kuşlar-siluetler

melekler-ve-dmeaon

tamam-yaka-kemik-dövme-38

kuş-ve-el yazısı-yazı tipi-harfler-36

kuş kafesi-yaka kemiği-6

kuşlar-el yazısı-kelimeler-2

alternatif köprücük kemiği

3d-çivi-dövme-yaka kemiği-12

3d-klavikula-kemik-dövme-13

3D-gül-yaka-kemiği-dövme Muhteşem-yaka-kemiği-kuş-dövme-tasarımları Güzel-kuşlar-dal-üzerinde-oturan-yaka kemiği-dövme Güzel-siyah-gül-yaka kemiği-dövme Kadınlar için güzel-alıntı-yaka-kemiği-dövme Siyah-kuzgun-kanatlar-yaka kemiği-dövme Siyah-güvercinler-yaka kemiği-dövme-fikri Kadınlar için kuşlar-ve-çiçek-yaka kemiği-dövme Kuşlar-ve-kuş tüyü-yaka kemiği-dövme Kuş-gül-yaka-kemiği-dövme-tasarımları Kelebek-yaka-kemiği-dövme-tasarımı Köprücük kemiği-tüy-dövme Kadınlar için köprücük kemiği-müzik notası-dövmeler Kadınlar için köprücük kemiği-yazı-dövme-dövme Kadınlar için köprücük kemiği-yıldız-dövmeler Tüy-ve-uçan-kuşlar-yaka kemiği-dövme-tasarımları Kadınlar için kayan yıldızlar-yaka kemiği-dövme kadınlar için-karga altı köprücük kemiği-dövmeler Renkli-yıldız-kümesi-yaka-kemiği-dövmeler Renkli-kuş-yaka-kemik-dövme Uçan-kuşlar-yaka-kemik-dövmeler-kadınlar için Kadınlar için ücretsiz-kuş-yaka-kemiği-dövmeler Kadınlar için geometrik-yaka-kemiği-ve-göğüs-dövmeleri Yeşil-siyah-kelebek-yaka kemiği-dövmeler Kına-yaka-kemiği-çiçek-dövme-tasarımı Kadınlar için seksi-kelebek-yaka-kemik-dövmeler Kadınlar için seksi-Arapça-ifadeler-yaka-kemiği-dövme-dövme Yazılı-ve-kelebek-yaka-kemik-dövmeler Gül-yaka-kemiği-dövme-tasarım-kadınlar için Red-Phoenix-yaka-kemiği-dövme tasarımı Kadınlar için seksi-çizgi film-yaka kemiği-dövmeler Seksi-ateş-yaka-kemiği-dövme-tasarımı Seksi-yazılı-yaka-kemik-dövmeler Kadınlar için seksi-ahtapot-yaka kemiği-ve-göğüs-dövmesi Kadınlar için seksi-tek-aşk-yaka-kemik-dövme Kadınlar için güneş-yaka-kemiği-dövme Kadınlar için biriktirme ve ifadeler-yaka kemiği-dövme