130 Nefes Kesen Romen Rakamları Dövmeleri

Dövmeler tamamen dikkat çekmekle ilgilidir, bu yüzden insanlar hem taşıyıcılar hem de izleyiciler üzerinde belirgin bir etki yaratmak için benzersiz ve anlamlı tasarımlar ararlar. Ana unsur olarak hayvanlar ve çiçekler olan dövme tasarımlarından artık etkilenmiyorsanız, sizin için havalı ve sıra dışı bir dövme tasarım seçeneği, Romen rakamları dövme tasarımıdır. Romen rakamı sistemi, sayıları İngilizce alfabe şeklinde sunan bir sayı sistemidir. Romen rakamlarına dayalı bir dövme, gizemli ve çekici bir kaliteye sahiptir, çünkü bir kişinin bu dövmeyi anlaması ve anlamını anlaması biraz zaman ve dikkat alabilir. Kesinlikle benzersiz görünüyorlar ve sizi diğerlerinden ayırıyorlar.

Romen rakamlı dövmeler neyi temsil edebilir?

Sayısal değerlere dayanırlar ve doğum günü, evlilik yıl dönümü veya bir çocuğun doğum tarihi gibi dövmeyi yapan kişinin hayatındaki önemli tarihleri ​​temsil edebilirler. Ayrıca bir eşin veya sevilen birinin doğum gününü de tasvir edebilir. Bir tasarımın anlamı kişiden kişiye değişebilir, çünkü bir kişi kardeşlerinin sayısını Roma rakamları şeklinde yazdırabilirken, bir başkası çocuklarının sayısını Roma rakamları şeklinde yazdırabilir. Romen Rakamları sanatının anlamı tamamen kişiselleştirildiğinden, her dövme tasarımının etrafında bir gizem havası vardır..

Farklı Tasarım Seçenekleri

Vücudunuzda bir Romen Rakamları resmine sahip olmak istediğinize karar verdiğinizde, bunun için tasarım seçerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Vücudunuzda göstermeyi planladığınız sayı, hayatınızda büyük bir önem taşımalı ve bunun acısını taşımanın yanı sıra, dövme yaptırmak için para ve zaman harcayacak kadar kararlı olmalısınız. Dövmenin yerleşimi, dövme kolayca görülebilecek şekilde olmalıdır, ancak aynı zamanda istendiğinde gizlenebilir. Ayrıca, dövme tasarımını tamamlamadan önce Romen Rakamları sanatının boyutu ve yazı tipi stili de dikkate alınmalıdır. Temel olarak, doğum tarihleri ​​ve diğer önemli tarihler, Romen Rakamları dövmeleri için en iyi seçimi yapar çünkü size bu özel günleri her zaman hatırlatmaya devam ederler..

Ek olarak, sevilen birinin, hatta bir evcil hayvanın ölüm tarihini işaretledikleri için, Roma rakamları hatıra dövmelerinin bir parçası haline getirilebilir. Bu dövmeler, ayrılan kişinin taşıyıcının hayatının önemli bir parçası olduğu ve artık onunla olmasa bile her zaman olacağı gerçeğini yineler. Taşıyıcı, temel tasarım öğesi olarak Romen rakamlarına sahip olmanın yanı sıra, hayvanlar, kuşlar gibi başka tasarım öğelerine de sahip olabilir., Çiçekler ve bu basit tasarımı daha anlamlı ve karmaşık hale getirmek için afişler. Bu sanatın bir diğer önemli yönü de renktir, aksi takdirde düz görünümlü tasarım, bir dizi parlak rengin doğru kullanımıyla olağanüstü görünmek için yapılabilir. Bazı insanlar bu dövmeleri geleneksel siyahta yaptırabilse de, uzman dövme sanatçıları, Romen rakamları tasarımları için doğru renkleri karıştırıp eşleştirerek parlak görsel lezzetler yaratabilirler..

Yerleşim Rehberi

Diğer dövme tasarımları gibi, Romen Rakamları dövmelerinin yerleşimi de boyutlarına ve tasarımına göre belirlenir. Bu tasarım oldukça çok yönlüdür, çünkü her boyutta yapılabilir ve vücudun hemen hemen her yerinde iyi görünebilir. Küçük olanlar harika görünüyor bilek, boyun arkası, kulak arkası ve ayak bilekleri, omuzda daha büyük boyutlu dövmeler yapılabilirken, kolun ön kısmı, alt sırt, göğüs, belki ve kaburga bölgesi. Romen rakamlı dövme tasarımının popüler bir şekli, rakamların uzun bir bant şeklinde düzenlendiği ve kol veya bilek etrafına sarıldığı bir kol bandı veya bileziktir..

ünlüler

Romen rakamlı dövmelerin artan popülaritesinin ana nedenlerinden biri, birçok ünlünün onları kişiliklerinin bir parçası haline getirerek onaylamasıdır. Romen rakamları sanat dövmesi ile tespit edilen bazı dünyaca ünlüler: Rihanna, Miley Cyrus, Angelina Jolie, Eva Longoria, Justin Bieber, Victoria Beckham, David Beckham, Selena Gomez ve Beyonce Knowles.

Son sözler

Romen rakamlarıyla dövme yaptırmak bir taahhüt meselesidir ve kişi ancak bunun acısını taşımaya ve bunun için para ve zaman harcamaya tamamen hazırsa, onu mürekkeplendirmelidir. Bir taşıyıcı, hangi dövmeyi seçerse seçsin, tavrına ve kişiliğine mükemmel bir şekilde uyması gerektiğinden emin olmalıdır, çünkü vücudun bir parçası olan bir dövmeden kurtulmak çok zordur..

Amilcar'ın Göğüs Üzerindeki Romen Rakamıyla DövmesiCameron tarafından Önkolda Romen Rakamıyla DövmeAquiles Reyes'in Romen Rakamıyla Ayak DövmesiDüğün Tarihi Romen Rakamıyla Dövme TasarımıOmuzdaki Romen Rakamıyla Dövmeler by scorpdaboyShockStar'dan Romen Rakamıyla Dövme TasarımıBubblegum Tattoo tarafından Omuzda Romen Rakamıyla DövmeSimon Diamant'ın Romen Rakamıyla DövmesiEnoc tarafından Yandaki Romen Rakamıyla DövmeLuke Smith tarafından Dairesel Romen Rakamıyla DövmeJade'in Ayak Üzerindeki Romen Rakamıyla DövmesiNina'nın Romen Rakamıyla DövmesiDakas Victor'un Omuzdaki Romen Rakamıyla Dövme TasarımıDizzy Romen Rakamıyla Boyun DövmesiRebecca Sophia tarafından Biceps üzerinde Romen Rakamıyla DövmeLucas Rosario'nun Romen Rakamıyla DövmesiPaul Wheatley tarafından küçük harfli Romen rakamlı dövmeLory Labossiere'den Romen Rakamıyla DövmeBlueprint tarafından Romen Rakamıyla Dövme TasarımıRomen Rakamıyla Göğüs Dövmesi Reka BittencourtWady'den Romen Rakamıyla Göğüs DövmesiWeston Weller tarafından Romen Rakamıyla DövmeRomen Rakamıyla Yan Dövme Rune Eide StenehjemOyma Romen Rakamıyla DövmeFrank Tran tarafından Romen Rakamıyla DövmeCurtis'ten Romen Rakamıyla Çiçek DövmesiNatasha Hum'dan Romen Rakamıyla Dövme TasarımıJuan Carlos'tan Romen Rakamıyla Dövme TasarımıNiki Norberg'den Sarmal Saat DövmesiLindsay Alyson McCarthy tarafından Roma Rakamıyla Tarih DövmeBranden Martin Dikey Romen Rakamıyla DövmeJohanna Hofemann tarafından Romen Rakamıyla DövmeOmuzda Romen Rakamıyla Dövmeromen rakamlı dövme-021

romen rakamlı dövme-020

romen rakamı-dövme-019

romen rakamlı dövme-018

romen rakamlı dövme-17-650x488

romen rakamlı dövme-15-650x488

romen rakamlı dövme-016

romen rakamı-dövme-017

romen rakamlı dövme-14-650x488

romen rakamlı dövme-014

romen rakamı-dövme-13

romen rakamlı dövme-013

romen rakamı-dövme-12

romen rakamlı dövme-010

romen rakamlı dövme-10

romen rakamlı dövme-011

romen rakamlı dövme-11-650x488

romen rakamlı dövme-012

romen rakamı-dövme-08

romen rakamı-dövme-8

romen rakamı-dövme-09

romen rakamlı dövme-9-650x488

romen rakamlı dövme-015

romen rakamı-dövme-05

romen rakamı-dövme-5-650x488

romen rakamı-dövme-06

romen rakamı-dövme-07

romen rakamlı dövme-4-650x488

romen rakamı-dövme-04

romen rakamı-dövme-3

romen rakamı-dövme-03

romen rakamlı dövme-2

gomez1f-3-web-650x488

romen rakamlı-dövme-01

1-roman rakamları

2-aşk-kalp-sembol-düğün-tarihi

3'lü dövme tasarımlı bilekte

4-doğum-tarihi-ve-sonsuz-şekli

ayak bileğinde 5-doğum tarihi

sırt üstü 6 roma rakamları

7-roman rakamları-ayak parmakları

8-kedi-kazma-roman-sayısı

9-gül ve romen rakamları

köprücük kemiği üzerinde 10 roma rakamları

11-kız-kolundaki romen-rakamları

12-yıldönümü-bilek-tarih

13-roman-saat-dövme

14-çapa-roman-rakam-ayak bileği

yüzük parmağında 15-düğün-tarihi

16-roman-sayı-parmak-dövme

17-tüy-romen-rakamları-kaburga

18-komut-roman-rakam-bilek

19-italik-roman rakamı-dövme

kolda 20 roma rakamları

21-roman rakamı-13-kaburga üzerinde

belinde 22 roma rakamı

23-arap-kore-sayı-üç

24-3d-roman-rakam-on-kol

Önkolda 25 çiçek ve romen rakamı

26-roman-rakamlı-kaburga-evlat edinme-tarihi

27 romen rakamlı bilek dövmesi

30 millik-cyrus-roman rakamlı-dövme

romen rakamlarıyla doğum günü

sütun-yedinci-dövme

doğum tarihi-roman rakamları-dövme

ölüm tarihi

tasarımcı-göğüs-dövme

son-fantezi-7-dövme

beş iç bilek

el dövmesi

mmix-dövme

benim-dövme-siyah-beyaz

roma-15-dövme

Roma rakamı

romen rakamı-sekiz

romen rakamları-dövme-ayak

bölünmüş kişilik

on bin-şimdi

Winston Churchill

xv-dövme