145 Pretty Swallow Tattoo Tasarımları ve Anlamları

Kırlangıçlar çok basit ve sıradan yaratıklar olarak kabul edilebilir ancak kırlangıç ​​dövme tasarımları, geleneksel dövme sanatında en çekici ve çok yönlü tasarımlardan biri olarak kabul edilir. Swallowart hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilir, bu da onu çekici bir tasarım seçeneği haline getirir. Ek olarak, tasarım, mükemmel, yeni bir dövme tasarımı oluşturmak için çoğu temel kırlangıç ​​​​tasarımıyla jel olan farklı unsurları birleştirerek benzersiz hale getirilebilir. Dövmenin şaşırtıcı estetik değeri, zengin sembolizmle birleştiğinde, kırlangıç ​​tasarımını hem çağdaş hem de geleneksel dövme sanatında en popüler seçeneklerden biri yapar..

Bu günlerde, birçok insan dövme söz konusu olduğunda kuş dövmelerini tercih ediyor ve kuş dövmelerinin güzel örnekleri kırlangıç ​​sanatı dövmeleridir. Genellikle “olarak da bilinen bir kır kırlangıç” resmi olarak çizilir.avrupa kırlangıç“. Avusturya ve Estonya’nın ulusal kuşlarıdır. Bilmiyorsanız kırlangıç, ötücü bir kuş türüdür. Hirundinidae ailesi. Boyutuna göre, sadece 15-20 santimetre uzunluğundadır. Bu, çok yaygın anka kuşu dövmesi gibi diğer bazı kuş dövmeleri için harika bir alternatif. Günümüzde kırlangıç ​​tasarımlı dövmeyi tercih eden erkek ve kadın dövme severlerin sayısı hızla artmaktadır. Burada suçlanacak kimse yok çünkü böyle bir dövme çok benzersiz ve fiziksel görünümünüzü daha da güzel kılacak kadar yetenekli..

dövmeler yutmak

Kırlangıç ​​Dövmeleri Anlamları

Söylemeye gerek yok, her bir kırlangıç ​​sanatı tasarımının, bu dövmeleri seçmeden önce bilmeniz gereken kendi anlamları vardır. Dövmelerin anlamları, renklerinin yanı sıra tüm dövme tasarımlarının dahil edilmesinden büyük ölçüde etkilenebilir. Bu nedenle, kırlangıç ​​sanatı dövmenizin çok anlamlı olmasını istiyorsanız, renk ve tasarım seçiminde dikkatli olmanız gerekir. İşte bilmeniz gereken bazı anlamlar:

 • güvenilirlik – Denizci ve denizciler, kuşun çalışma alanlarındaki büyük önemi nedeniyle her zaman vücuduna kırlangıç ​​sanatı yaptırmayı düşünen kişilerden bazılarıdır. Bu dövmeye sahip olan denizciler ve denizcilerin çok güvenilir ve işlerinde yeterince deneyimli oldukları söylenir. Bu nedenle, o cesur denizcilerden ve denizcilerden biriyseniz veya sadece denizci ve denizci cesaret seviyenizi göstermek istiyorsanız, böyle bir dövme yaptırmayı düşünmelisiniz..
 • Finansal başarı – Kırlangıç ​​sanatının bilmeniz gereken bir diğer anlamı da finansal başarıdır. Her şey, ilkbaharda görülebilen ilk kırlangıç ​​kuşunun finansal başarı ve servetin iyi bir işareti olduğuna inanan dünyadaki çeşitli kültürlerde başladı. Şu anda profesyonel ve finansal olarak çok başarılıysanız, bu kuş dövmesini yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde kendine iyi şanslar dilemek istersen de alabilirsin..
 • cesaret – Cesaret, yutkunmanın başka bir anlamıdır. Geçtiğimiz yıllarda Birleşik Krallık’ta yaşayan insanlar tarafından doğrulanabilir. Söz konusu ulustaki bu iyi ve cesur savaşçıların yumruklarına bir kırlangıç ​​kuşu dövmesi yapıldı. Bu insanlar ayrıca bir kırlangıç ​​sanatının ellerinizi hızlı hareket ettirebileceğine inanıyorlardı, bu düşmanlarıyla savaşırken son derece gerekliydi..

Bu dövmenin diğer bazı anlamları, beyazın üstünlüğü, özgürlük, zafer ve bir kişinin başarıyla üstesinden geldiği zorluklardır..

Swallow Art için Popüler Tasarımlar

Bu günlerde mevcut olan diğer kuş dövmeleri gibi, dövme tasarımı söz konusu olduğunda, kırlangıç ​​​​sanat dövmelerinin de birçok varyasyonu var. Yapmanız gereken tek şey, vücudunuza uygun olduğunu düşündüğünüzü seçmek. Ancak seçim yapmak konusunda çok endişeliyseniz, her zaman işe aldığınız profesyonel dövme sanatçısının tavsiyesini isteyebilirsiniz. İşte göz önünde bulundurabileceğiniz tasarımlardan bazıları:

 • Renkli Kırlangıç ​​Tasarımı – Gerçek hayatta kırlangıç ​​kuşlarının seveceğiniz farklı renkli renkleri vardır. Bu kesinlikle bir kırlangıç ​​​​tasarımlı dövme ile aynı şey. Peki, bu arada renkli bir dövme tasarımına sahip olmayı kim istemez ki? Bu dövmede görebileceğiniz normal renkler mavi, kırmızı ve sarıdır. Ama başka renkleri tercih ederseniz, bunu her zaman yapabilirsiniz. Sonuçta kendi vücut dövmen. Her zaman olmasını istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Dövmecinizi bilgilendirmeniz yeterli.
 • Geleneksel Siyah & Beyaz Kırlangıç ​​Sanatı – Bu arada geleneksel siyah beyaz tasarımı kim unutabilir ki? Geleneksel olabilir, ancak bu özel kırlangıç ​​tasarımının bu modern çağda bile harika görüneceğinden emin olabilirsiniz. Bu kırlangıç ​​sanatı dövme tasarımı seçimi, denizcilerde çalışan insanlar için çok yaygındır. Bir kırlangıç ​​​​kuşunun görüntüsü, muhteşem görünümünü elde etmek için fazlasıyla yeterli. Ancak biraz daha tasarım eklemek isterseniz, bunu her zaman yapabilirsiniz..
 • Alıntılar Dövme Tasarımı ile Yutmak – Bir başka yaygın ama son derece muhteşem kırlangıç ​​tasarımı, birbirine tırnaklarla bağlanan iki kırlangıç ​​kuşunun görüntüsüdür. Omuzlarınıza yerleştirilmek için mükemmeldir. Sol omuzda bir kırlangıç, sağ omuzda bir kırlangıç. Alıntılar daha sonra bu iki güzel kuşun ortasına kazınacak. Son dövme ürününü hayal edebiliyor musunuz??
 • İskelet Kırlangıç ​​Tasarımı – İskeletin ürkütücü olduğunu söylüyorlar ama iş yutma sanatına gelince durum böyle değil. Bu tasarımın muhteşemliğini elde etmek için sol ve sağ omuzlarınıza iki adet iskelet kırlangıç ​​kuşu yerleştirmek en iyisidir. Bu, vücudunuza kazıyabileceğiniz çok eşsiz bir dövme. Bu tasarım, siyah ve beyaz renkliyse en iyisidir..
 • Minik Kırlangıç ​​Tasarımı – Daha küçük boyutlu bir dövmeyi tercih ederseniz, o zaman küçük kırlangıç ​​kuşlarının görüntüleri mükemmel olur. Bu tasarım, yalnızca minimum vücut alanı gerektireceğinden vücudunuzun herhangi bir yerine sığar. Parmaklarınıza, ayak parmaklarınıza, ayak bileklerinize, bileklerinize ve çok daha fazlasına yerleştirebilirsiniz. Ve renkler için, siyah beyaz mı yoksa çok renkli mi istediğinize her zaman karar verebilirsiniz..

Swallow Art İçin Popüler Tasarım Seçenekleri

Farklı anlamlar vermek için tasarıma dahil edilen farklı unsurlarla, kırlangıç ​​dövme tasarımlarında büyük bir çeşitlilik vardır. Dövmenin sembolik anlamı, içinde kırlangıçın nasıl yer aldığına bakılarak yorumlanabilir. İşte bazı popüler tasarımlar:

 • Uçan Kırlangıç – Uçan bir kırlangıç, iyi şans tılsımı gibidir ve sahibine iyi şans, zenginlik ve başarı getirdiğine inanılır..
 • Çiçek Dövmeli Yutma – Bir başka yaygın tasarım, baharın, mutlu bir zamanın sembolü olan gagasında bir çiçek tutan bir kırlangıçtır..
 • Kırlangıç ​​Çifti – Dövmedeki bir çift kırlangıç, aşk ve sadakati temsil eder, çünkü kırlangıç, sadık bir kuş olarak tanınır ve ömür boyu sadece bir eşe sahiptir. Dövmedeki iki kırlangıç ​​ruh eşidir ve bir sevgiliye, eşe, arkadaşa veya bir aile üyesine ithaf edilebilir..
 • kartlarla yutmak – Kumarbazlar için şanslı sayılırlar. Bu tür dövmeler, kırlangıçları kartlar, poker fişleri veya yuvarlanan zarlarla birleştirir..

Erkeklerin üzerine yazılan kırlangıç ​​sanatı güç ve kuvveti ifade eder. Geleneksel dövme sanatında eldeki bu dövmelerden biri, adamın sert bir dövüşçü olduğunu gösteriyordu. Bu kırlangıç ​​tasarımlarına ek olarak, yıldızlar, tüyler, düş kapanları, çapalar, kilitler, fiyonklar, kurdeleler, oklar ve kalpler mükemmel tasarımlar yaratmak için öne çıkarılabilecek diğer unsurlardır. Ek olarak, bu sanata çok kişisel ve özel bir anlam kazandırmak için bazı isimler veya alıntılar eklenebilir..

Yerleşim Rehberi

Daha önce de görüldüğü gibi kırlangıç ​​dövmeleri hem çekici olmaları hem de derin bir sembolik anlam taşımaları nedeniyle dövme sanatında kendine yer edinmiştir. Her iki cinsiyet için de uygundurlar ve dövmenin tasarımı ve boyutu dikkate alınarak taşıyıcının vücudunun herhangi bir yerine yerleştirilebilirler. Küçük, orta ve büyük boyutlarda yapılabilirler, bu da onları çok yönlü kılar..

Daha büyük dövmeler için, en iyi yan, göğüs, sırt, omuz, uyluk, kalça ve kol gibi alanlarda bulunurken, sevimli küçük kırlangıçlar içeren daha küçük bedenler bilek, ayak bileği, ense ve parmaklar için mükemmeldir. Bir kırlangıç ​​için bir dövme tasarımı seçildiğinde, bunun bir anlam taşıyacağı ve aynı zamanda bir ömür boyu taşıyıcıda kalacak kalıcı bir şey olacağı akılda tutulmalıdır. Dövme tasarımının gerekli değerlendirmeden sonra seçilmesinin nedeni budur..

dövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmak

Kırlangıçlar, sağlık, zenginlik, uzun yolculuklar ve sadakat gibi tanrısal şeylerle ilişkilendirilen, büyük sembolik anlamlar taşıyan minik yaratıklardır..

Karmaşık navigasyon araçlarının olmadığı eski zamanlarda, denizciler bu küçük kuşların yardımıyla karaya yakınlık tahmininde bulunurlardı. Denizciler tarafından güvenli bir eve dönüşün sembolü olarak alındılar. Kırlangıç ​​adı verilen bir gemide başlayan ve bir isyanın yaşandığı kırlangıç ​​sanatının kökeni ile ilgili bir efsane vardır. Gemideki yedi isyancı denizci, kimliklerinin bir işareti olarak göğüslerine bir kırlangıç ​​resmi yazdırdı. Daha sonra dövme, denizcilerin deneyimlerinin bir işareti haline geldi ve bu meslekte popüler hale geldi, denizcilerin denizdeki deneyimleri arttıkça bu sanatın dövmeleri de arttı..

Bu sanat ve denizcilerle ilgili bir başka görüş de, bir denizcinin denizde boğulması durumunda kırlangıcın ölen ruhu cennete taşıyacağıdır. Bu sayede kırlangıç ​​dövmesi denizciler için büyük bir sembolik anlam taşır..

Kırlangıçlar, bir ömür boyu aynı eşle kaldıkları için sadakat ve sevgiyi de temsil eder. Kırlangıçlar bazı kültürlerde iyi şans getirirken bazılarında uğursuzluk olarak kabul edilir. Bazıları evde uçan bir kırlangıcı kötü şans işareti olarak görürken, diğerleri onu korunma için iyi bir şans tılsımı olarak kabul eder..

Bazı kültürler kırlangıç ​​sanatını bir zenginlik sembolü olarak görür, çünkü bir kırlangıçın kişiye zenginlik getirmesi beklenir. Diğerleri, yedek kırlangıçların özgürlük anlamına geldiğine inanır. İki kuş içeren bir kırlangıç ​​sanatı dövmesi, hapishaneden çıkan ve “hapishane kuşu” terimiyle ilişkilendirilen insanlara yapılan bir tasarımdır. Böyledir, çünkü kırlangıç, istediği yere uçma özgürlüğüne sahip özgür bir kuş olarak kabul edilir. Bazıları kuşu, bu dövmeye ırksal bir dokunuş katan beyaz üstünlüğü ile ilişkilendirir..

Ayrıca çete dövmeleri olarak da popüler kabul edilirken, yumruklarda kırlangıç ​​gösteren bir dövme kişinin iyi bir dövüşçü olduğunu gösterir..

Kırlangıç, hayatta iyi bir şey elde etmek için verilen mücadelenin üstesinden gelmekle de bağlantılıdır..

Genel olarak, sadakat, sadakat, umut, zafer, güç, koruma, başarı ve yeni başlangıçlar gibi olumlu anlamlarla sembolik olarak ilişkilendirilirler. Tasarım hem güzel hem de anlamlıdır, bu da büyük popülaritesinin nedenidir..

dövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmak (2)

Kırlangıç ​​dövmelerinin sembolik anlamının yanı sıra estetik değeri de bol olsa da, son zamanlarda birçok dünyaca ünlü tarafından onaylandığı için popülerliklerinde büyük bir artış oldu. Bu dövmelerle tespit edilen bazı büyük isimler arasında Johnny Depp, Robbie Williams, Rachel Perry, Mark McGrath, Marianne Faithfull, Marc Almond ve Christina Applegate yer alıyor..

dövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmak

Son sözler

Kırlangıç ​​dövmelerinin son derece anlamlı olduğu konusunda şüphe yoktur. Demek istediğim, bu sadece güzellikle ilgili değil, çünkü aynı zamanda içinden geçtiğiniz şeyler gibi hayatınız hakkında da şeyler sergileyecek. Bu aynı zamanda kendi benzersiz kişiliğinize de yansıyacaktır. Bu nedenle bir kırlangıç ​​tasarımı seçerken kişiliğinizi göz önünde bulundurmalısınız..dövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmak (1)dövmeler yutmakdövmeler yutmak

dövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmakdövmeler yutmak

1-sırt-dövme-dövme

2-kırlangıç-omuz-dövme

3-kırlangıç-çiçek-dövme

4-yutma-omuz-dövme

5-sırt-dövme-dövme

6-yutmak-dövme

7-suluboya-yutmak-dövme

8-yan dövme

9-sırt-dövme

10-kırlangıç-kalp-dövme

11-yutmak-müzikal-dövme-kol

13-kırlangıç-kol-dövme

14-yutmak-dövme

15-kırlangıç-gül-dövme

16-yutmak-dövme

18-yutmak-dövme

19-yutmak-dövme

20-kırlangıç-dövme

22-boyundaki dövme-dövme

23-yutmak-bacak-dövme

24-yutmalı dövme

25-yutmak-gül-dövme-dövme

26-yutmak-dövme

27-yutmak-dövme

Göğüste 30-kırlangıç ​​ve kalp-dövme

31-Yutmak-göğüs-dövmesi

33-kırlangıç-dövme-kulak arkası

34-Omuz-Yutmak-Dövme

35-soyut-dövme-by-Maika-Houde-150x150

35-Ayak-Gerçekçi-Yutmak-Dövme

36-Beyaz-mürekkep-kırlangıç-dövme-boynunda

37-yutmak-dövme

38-yutmak-dövme

39-yutmak-dövme

40-Kırlangıç-Bilek-Dövme

41-yutmak-dövme

42-Siyah-n-Gri-Mürekkep-Yutmak-El-Dövmesi

43-yutmak-aşk-dövmesi

45-kırlangıç-dövme

46-küçük-yut ve çapraz-dövme

47-yutmak-dövme

48-erkekler için-göğüs-dövme-dövme

49-yutmak-dövme

50-göğüs-dövme-yutmak

Kırlangıç-dövme-tasarımları-1

Kırlangıç-dövme-tasarımları-2

Kırlangıç-dövme-tasarımları-3

Kırlangıç-dövme-tasarımları-4

Kırlangıç-dövme-tasarımları-5

Kırlangıç-dövme-tasarımları-6

Kırlangıç-dövme-tasarımları-7

Kırlangıç-dövme-tasarımları-9

Kırlangıç-dövme-tasarımları-10

Kırlangıç-dövme-tasarımları-12

Kırlangıç-dövme-tasarımları-13

Kırlangıç-dövme-tasarımları-14

Kırlangıç-dövme-tasarımları-16

Kırlangıç-dövme-tasarımları-17

Kırlangıç-dövme-tasarımları-18

Kırlangıç-dövme-tasarımları-19

Kırlangıç-dövme-tasarımları-20

Kırlangıç-dövme-tasarımları-21

Kırlangıç-dövme-tasarımları-22

Kırlangıç-dövme-tasarımları-23

Kırlangıç-dövme-tasarımları-24

Kırlangıç-dövme-tasarımları-25

Kırlangıç-dövme-tasarımları-26

Kırlangıç-dövme-tasarımları-27

Kırlangıç-dövme-tasarımları-28

Kırlangıç-dövme-tasarımları-29

Kırlangıç-dövme-tasarımları-30

Kırlangıç-dövme-tasarımları-3144-yutmak-dövme