150 En Gerçekçi 3D Dövme

3D dövmeler, dövme sanatını başka bir seviyeye – ya da gerçek anlamda söylüyorsak başka bir boyuta taşır..

3 boyutlu bacak dövmesi

Bu fotogerçekçi dövmeler, dövmecinin büyük bir yaratıcılık, düşünce ve en önemlisi yetenek gerektiren dövmede daha çağdaş trendlerden biridir..

3D kelebek dövmesi

3D dövmeler nelerdir?

‘3 boyutlu dövme’ terimi, cilt üzerinde iki boyutlu (düz) olmaktan ziyade üç boyutlu görünen herhangi bir tasarımı ifade eder..

Bu doğanın en iyi dövmeleri, fotoğraf gibi görünecek kadar gerçekçi olacak..

3D tekniği, bir dizi yenilikçi ve yaratıcı tasarım için kullanılır – hiper gerçekçi görünen nesneleri basitçe dövmekten inandırıcı optik yanılsamalar alemine geçmeye kadar.

3 boyutlu mide dövmesi

3D dövmelerin tamamlanması iki boyutlu tasarımlardan daha uzun sürer ve dövme sanatçısından büyük miktarda uzmanlık gerektirir..

Böyle bir dövme yaptırmayı düşünüyorsanız, bölgenizin dışına bakmak veya beklenenden biraz daha fazla ödeme yapmak anlamına gelse bile, bu estetikte uzmanlaşmış bir dövmeci bulmaya çalışmak en iyisidir..

3 boyutlu dövme çalışması, ancak sanatçının her şeyi %100 doğru yapması durumunda – gerçekçi görünme – amacına ulaşır..

3d kafa dövmesi

Gerçekçi 3D dövme tasarım fikirleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi, yaratıcılık en iyi ve en orijinal dövmeleri yaratmanın anahtarıdır..

Biraz ilham arıyorsanız, aşağıdaki fikirleri göz önünde bulundurun – ve harika üç boyutlu dövmelerden oluşan devasa galerimize göz atmayı unutmayın.!

3d göz dövmesi

Hayvanlar ve nesneler

3D’deki bu tür dövmeler basitçe – dürüst olalım, o kadar basit değil – vücudunuzdaki bir şeyin fotogerçekçi bir görüntüsünü dövmeyi içerir..

Gerçek görünümlü nesneler ve hayvanlar, çarpıcı, göz alıcı dövmeler yaratır.

Bazı popüler seçenekler şunları içerir:

  • Çiçekler – her zaman popüler bir dövme öğesi olan çiçekler, 3 boyutlu olarak dövüldüğünde daha da güzel görünür. Çoğu insan, dövmesi daha karmaşık çiçeklerden biri olduğu ve en fazla derinlik içeren çiçekler olduğu için gülleri tercih eder – doğal olarak daha düz olan çiçeklerin aksine, taç yaprakları üzerinde ve arasında çok fazla ışık ve gölge oyunu vardır. Ekstra gerçekçilik için bazen su damlaları eklenir. Hem renkli hem de siyah seçenekleri uygundur ve her biri kendine özgü bir stille sonuçlanacaktır – elbette renk kullanımı görüntüyü daha gerçekçi hale getirecektir..

3D Gül Dövme

  • Portreler – portre dövmelerini doğru yapmak zordur ve büyük bir taahhüttür (isimler kadar örtbas etmek kolay değildir!), ancak bu onların popülaritesini o kadar fazla etkilemez. Pek çok insan hala onları alıyor ve size yardımcı olacak doğru dövme sanatçısına sahipseniz ve bunun sizin için doğru seçim olduğundan eminseniz, yapmamak için hiçbir neden yok. Portre dövmeleri genellikle siyah mürekkeple yapılır. Renkli yapılsalar, kendi teninizin rengiyle çok fazla karışırlar..

3D Gerçekçi Dövme

  • Hayvanlar – hem evcil hayvanların hem de vahşi hayvanların dövmeleri, tasarımın estetik değerini artırmak ve derinlik eklemek için genellikle 3D olarak yapılır. Genellikle maksimum gerçekçilik için renkli dövülen bu dövmeler, tüm detayları korumak ve tasarımı daha inandırıcı kılmak için oldukça büyük olma eğilimindedir. Kaplanlar, kurtlar ve aslanlar, yılanlar ve kertenkeleler gibi yaygın seçeneklerdir..

dövme-3d-yılan

  • Örümcekler – kara dullardan devasa tarantulalara kadar, gerçekçi örümcekler 3 boyutlu harika görünümlü dövmeler yapar. Bu böcekler genellikle çoğu insanın irkilmesine neden olsa ve birçoğu onlardan kesinlikle korksa da (sonuçta bazen iyi bir nedenle), örümceğin sembolizmi tamamen olumsuz değildir. Güç, gizem ve büyüme ile ilişkilendirilirler. Örümcekler ayrıca seçimlerimizin hayatımızı inşa ettiği kavramını da temsil eder – muhtemelen örümceklerin avlarını yakalamak için yavaş yavaş inşa ettikleri ayrıntılı ağlar nedeniyle.

3d düğme dövme

  • kafatasları – genellikle çiçekler veya yılanlar gibi diğer unsurlarla birleştiğinde, kafatasları asla popülerliğini kaybetmez. 3 boyutlu dövmeler genellikle siyah mürekkeple yapılır ve onlara karanlık, gotik bir görünüm verir. Bu, kafataslarının akla getirdiği ölüm ve ölümlülüğün genel kültürel anlamlarına uymaktadır. Kafataslarının da bazı olumlu anlamları vardır – bazen koruma ve bilgelik ile ilişkilendirilirler..

3 boyutlu sürünen örümcek dövmesi

  • Gözler – Tek veya çift olarak gerçekçi görünen gözler, galerimize göz atarken bolca göreceğiniz başka bir dövmedir. Gözler, zeka ve her şeyi bilmenin yanı sıra ahlak ve gerçeğin simgesidir. Bazı kültürlerde gözler ruha açılan kapılar olarak kabul edilir – bazen ‘üçüncü göz’ kavramıyla ilişkilendirilir. Üçüncü gözün ruhun gözü olduğu varsayılır – buna basitçe sezgi denilebilir. Mısır ve Batı okült geleneklerinde sol göz ayı ve kuzeyi, sağ göz ise güneşi ve güneyi temsil eder..

3d_tattoos_fabulousdesign_24

İniş böcekleri

Bu, istenen etkiyi elde etme konusunda en popüler ve en güvenli seçeneklerden biridir..

Ve burada hedeflediğiniz etki, cildinize kelebek veya yusufçuk gibi bir böcek inmiş gibi görünmesini sağlamaktır..

3 boyutlu ayak dövmesi

Böceğin gerçekçi görünmesi için dövme sanatçısı tarafından özenli bir çalışma yapılır – cildinizde ‘gerçek’ görünmesini sağlamak için seçtiğiniz böceğin gerçek örneklerinin birkaç referans görüntüsü ile çalışır..

Böcek tarafından düşen bir gölge eklemeden dövme tamamlanmış sayılmaz – onsuz dövme hala biraz düz görünebilir.

ayakkabı bağı 3d dövme

3D iniş böceği dövmesinin yerleştirilmesi de dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Özellikle daha büyük tasarımlarda, bölge çok kavisli olamaz (örneğin omzunuzun üst kısmı veya dirseğiniz), çünkü bu dövmenin şeklini bozacaktır. Gerçekçi böcek dövmeleri için, önkolunuzu, omzunuzun arkasını veya bacağınızın herhangi bir yerinde – uyluk veya baldır gibi – düşünün..

Gökyüzü, dövmeniz için hangi böcekle birlikte gidebileceğinizin sınırıdır. Görsel olarak hangi yaratıkların size çekici geldiğini düşünebilirsiniz, herhangi bir özel böcekle ilişkilendirdiğiniz herhangi bir kişisel hikayeniz veya hatıranız olup olmadığını veya bir böcekle ilgili kültürel bir anlam veya değeri başlangıç ​​noktası olarak alıp almadığınızı düşünebilirsiniz..

3 boyutlu çilek dövmesi

kelebekler

Kelebekler her şeyden önce dönüşümün simgesidir. Bunun nedeni, kendilerini renkli, güzel uçan böceklere dönüştürmeden önce hayatlarına çok daha az çekici tırtıllar olarak başlamalarıdır..

Ayrıca umut, değişim ve hayatın kendisi ile de ilişkilidirler. Bu nedenle, hayatınızdaki önemli bir değişikliği kutlamak veya zorlu bir mücadelenin üstesinden gelmek istiyorsanız, bunlar özellikle anlamlı 3D tasarım seçimleridir. Kelebeklerin bazen sevilen birinin ölümünün simgesi olduğu da düşünülür..

Yukarıdakilere ek olarak, mavi bir kelebek 3D dövmesi genellikle iyi şansı sembolize eder. Sarı kelebekler neşe, mutluluk ve pozitifliği temsil eder. Beyaz olanlar saflıkla ve Hıristiyanlık bağlamında kurtuluşla ilişkilendirilir..

3D Dövmeler Kelebek

Popüler 3D Dövme

Yusufçuklar

Yusufçukların kültürler arasında biraz farklılık gösteren birçok anlamı vardır. Genel olarak değişimi, uyarlanabilirliği, dönüşümü ve kendini gerçekleştirmeyi sembolize ederler..

Japon kültüründe yusufçuklar güç, zafer ve çevikliğin simgesidir. Yerli Amerikalılar için yusufçuklar, mutluluk ve saflığın yanı sıra hastalık ve yaralanmalardan korunma anlamına geliyordu. Budist kozmolojisinde, yusufçuklar Cennet ve Dünya’nın birleşmesini temsil eder..

3 boyutlu bacak dövmesi

Dövme sanatında, yusufçukların genellikle anı yaşamayı temsil ettiği düşünülür – geçmişi bırakmak, gelecek hakkında fazla endişelenmemek ve bizim için burada ve şimdi neyin önemli olduğuna odaklanmak..

Çatlak veya yırtık cilt

3D’deki bu dövme tasarımları, göründüklerinden çok daha az acımasız. Burada 3D efekti, cildin bir parçası eksikmiş gibi görünmesini sağlayarak, altında beklenmedik ve olağandışı bir şeyi ortaya çıkararak elde edilir..

Bu dövme türü mükemmel uyum sağladığı ve gerçekten de kişinin vücudunun bir parçasıymış gibi göründüğü için ilginç bir seçimdir..

Yine burada birçok seçenek var, sadece yaratıcılığınız ve dövmenizin olmasını istediğiniz boyutla sınırlı..

3 boyutlu pusula dövmesi

Biyomekanik

Biyomekanik dövme stili, insan ve makinenin kusursuz bir karışımını temsil eden tasarımları içerir. Bu, kemikleri ve dokuları dişliler, pistonlar ve diğer mekanik unsurlarla tek bir tasarımda birleştirerek siborg benzeri bir doğa yanılsaması yaratmak anlamına gelir..

Biyomekanik tasarımlar bazen geleneksel, iki boyutlu dövmeler olarak yapılsa da, 3D seçeneği çok daha popüler. Kas ve metal karışımını göstermek için, kas “açığa çıkarılmalıdır” – dolayısıyla tasarımda eksik deri yanılsaması da dahil edilmelidir..

3d bulmaca dövme

Biyomekanik dövmelerin kendi içinde belirli bir anlamı yoktur – çoğu zaman tamamen bir sanatsal ifade ve dekorasyon biçimidir..

Daha geniş sanat hareketlerindeki biyomekanik tarz, 1970’lerden kaynaklanır ve Ridley Scott’ın 1979 yapımı Alien filmiyle yakından ilişkilidir. Son yıllarda, steampunk tarzı biyomekanik dövmeleri etkiledi – geleneksel biyomekaniğin çelik ve kablolarını pirinç saat ve dişlilerle değiştirdi.

3D dövme

3D dövme

Süper kahramanlar ve diğer popüler kültür unsurları

‘Eksik ten’ dövmeleri arasında oldukça popüler bir seçim olan bu tip, cildinizin ‘altında’ bir kostüm veya farklı bir görünüme sahip olma fikrine dayanmaktadır..

Süper kahramanlar burada yaygın bir temadır – altında bir Örümcek Adam veya Batman kostümü göstermek için kişinin derisinin yırtılmış gibi göründüğü 3D dövme resimlerini görmüş olmalısınız..

Karakteristik, ayırt edici giysiler/kostümler, zırhlar ve filmlerden, çizgi romanlardan ve oyunlardan karakterlerin görünümleri bu tür dövmeler için harika seçeneklerdir..

İlginç bir değişiklik, aynı temaya sahip birkaç dövmeye sahip olmaktır – göğüste bir ‘yırtılma’ bir klasiktir, ancak burada ve orada, vücudunuzun diğer kısımlarında – omuzlarınız, kollarınız gibi – eşleşen dövmeler de alabilirsiniz. ve bacaklar.

3D dövme

yazı

3D tekniğini kullanmak, geleneksel alıntı dövmesine yeni bir dönüş getiriyor. Bu tür bir tasarım genellikle yazının üzerinde değil de cildinizin altındaymış gibi görünmesini içerir..

Bu etkiyi elde etmek için dövme sanatçısı, cildinizin bir kısmının eksik olduğu yanılsamasını yaratmak için gölgeleme kullanır, altında harfler gösterilir..

3d sohbet dövmesi

Bu tür üç boyutlu dövmeyi düşünürken karar vermeniz gereken birkaç şey var. Her şeyden önce, yazının kendisinin ne olması gerektiğini düşünmelisiniz – sevdiğiniz birinin adını, sizin için önemli olan bir alıntıyı, hatta sizin için kişisel anlamı olan bir kaynaktan tam bir metin sayfası seçebilirsiniz. (örneğin en sevdiğiniz kitap veya dini bir metin).

Sırada, ‘kesik’ şekli – yıldız, kalp veya daire gibi belirli bir şekilde cilt eksik gibi görünebilir veya daha az düzenli bir ‘yırtılmış’ görünüm elde edebilirsiniz – sanki çizilmiş veya yırtılmış.

Yazının teninizin “altında” olacağı gerçeği, metnin sadece sizin için önemli olmadığını, aynı zamanda sizin bir parçanız olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, bir 3D cilt altı yazı dövmesi, kim olduğunuzu veya kim olmak istediğinizi gerçekten temsil eden yazı için mükemmel bir seçimdir..

3D Dövme Kolları

Göz yanılması

Optik bir yanılsama, algımız için aldatıcı, kafa karıştırıcı veya yanıltıcı görüntüler oluşturmak için perspektif, şekiller, renk ve ışık/gölge kullanır. Basitçe söylemek gerekirse, optik illüzyonlar ya gerçekte var olmayan ya da aslında düşündüğümüzden farklı görünen bir şey görmemize neden olur..

Pek çok optik illüzyon türü vardır, ancak en çok ilgilendiğimiz tür, çoğunlukla bir derinlik yanılsamasına dayanır. Bir görüntünün havada “yüzüyor” gibi görünmesini sağlayan grafiti sanatını veya bir tünel varmış gibi görünmesini sağlayan duvar resimlerini düşünün – gerçekte, bu sadece düz, sağlam bir duvar olduğunda.

3d illüzyon dövmesi

Tüm 3D dövmeler bir miktar yanılsama içerir – gerçekçilik yanılsaması – ancak bazı tasarımlar ekstra derinlik yaratmak ve gözü “kandırmak” için özel olarak tasarlanmıştır. Bunlar özel dövmelerdir ve doğru dövme sanatçısını bulmak için biraz çalışmanız gerekebilir, ancak sonuç bu çabaya kesinlikle değecektir..

Son sözler

Dövme sanatında nispeten yeni bir trend olmalarına rağmen, bu tür dövmeler oldukça hızlı bir şekilde yakalandı ve oldukça popüler olmaya devam ediyor. Biraz yaratıcılık ve deneyimli bir dövme sanatçısının yardımıyla, dövmeniz için gerçekten benzersiz, özgün tasarımlar yaratabilirsiniz..

Umarım yukarıda açıklanan fikirler ve aşağıdaki 3D dövme resimleri size biraz ilham verir ve başlamanıza yardımcı olur.!

3D dövme10932587_868473373227350_376127748_n11420807_407237902802258_2039286718_n11820676_1593372200885334_2145846488_n3D dövme 3d dövme3d dövme3D dövme3d dövme3d dövme3d dövme3d dövme3D dövme3D dövme3D dövme3D dövme3D dövme3D dövme3D dövme3d dövme3d dövme

3D Böcek Dövmesi3D Kamera Dövmeleri3D Araba Dövmesi3D Karikatür Dövme3D Pusula Dövme3D Çapraz Dövmeler3D Siborg Dövme3D Tasarım3D Göz Dövmeleri3D Yüz Dövmesi3D Alevli Kalp Dövmesi3D Çiçek Dövmeleri3D Önkol Dövmesi3D Gitar Dövmesi3D El Dövme Tasarımları3D Kafa Dövmesi

3D Müzik Dövme3D Pavel Melek Dövmesi3D Fotoğraf Dövmeleri3 boyutlu pizza dövmesi3D Portre3D Bulmaca Dövmeleri3D İguana Kertenkele3D Makas Dövme3D Akrep Dövmesi3D Omuz DövmesiKafatası Ay Dövmesi3D Kafatası Dövmesi3D Yılan Dövmeleri3D Örümcek Adam Dövmesi3D Omurga Dövmeleri3D Dövme3D Dövme Tasarım Fikirleri3D Dövme Tasarımları3D Dövme Fikirleri3D Dövme İllüzyonGöğüste 3D DövmeÖnkolda 3D Dövme3D Dövmeler3D Dövmeler Gözler3D Dövme Resimleri3D Dövmeler GezinmeKolda 3D DövmelerSırtta 3D DövmelerSiyahi İnsanlarda 3D DövmelerAyakta 3D DövmelerBacakta 3D DövmelerOmuzda 3D Dövmeler3D Dövme Resimleri3D Dövmeler3D Dövme Fiyatları3D Dövmeler Ayakkabı Bağı3D Dövmeler Yılan3D Kaplan DövmesiEjderha dövmesi3D İzle Dövme3D Fermuar Dövmeİnanılmaz 3D DövmelerMüthiş 3D DövmeBatman 3D DövmeGüzel 3D DövmelerEn İyi 3D DövmelerBüyük Göz 3D DövmeTuhaf 3D DövmelerSiyah Kelebek 3D DövmeDüğmeler 3D Dövme3D Yay DövmesiEmekleme 3D DövmeSürünen Örümcek DövmesiÜrpertici 3D DövmelerMükemmel 3D DövmeMuhteşem 3D DövmelerFantastik 3D Dövme TasarımıBüyüleyici 3D Dövmelerkorkutucu dövmeMuhteşem 3D DövmeKorkunç 3D Dövme3D Dövmeler Nasıl Yapılır?3D Dövmeler Nasıl Yapılır?3D Dövmeler Ne Kadardır?Buz Devri 3D Dövmelerİnanılmaz 3D DövmelerMuhteşem 3D Dövme3D Çinli DövmeGüzel 3D DövmeOrijinal 3D DövmelerYırtıcı Boyun Dövmesi3D Göğüs ResmiGerçekçi Ağız DövmesiŞerit 3D DövmeRobotik 3D DövmelerEn Korkunç 3D DövmelerKorkunç 3D DövmelerSeksi 3D DövmelerGül Dövmeli KafatasıÇarpıcı 3D DövmeModaya Uygun 3D DövmeBenzersiz 3D DövmelerGarip 3D DövmeGarip 3D Dövmeler

3d_tattoos_fabulousdesign_13d_tattoos_fabulousdesign_23d_tattoos_fabulousdesign_33d_tattoos_fabulousdesign_43d_tattoos_fabulousdesign_53d_tattoos_fabulousdesign_63d_tattoos_fabulousdesign_73d_tattoos_fabulousdesign_83d_tattoos_fabulousdesign_93d_tattoos_fabulousdesign_103d_tattoos_fabulousdesign_113d_tattoos_fabulousdesign_133d_tattoos_fabulousdesign_143d_tattoos_fabulousdesign_153d_tattoos_fabulousdesign_163d_tattoos_fabulousdesign_173d_tattoos_fabulousdesign_183d_tattoos_fabulousdesign_193d_tattoos_fabulousdesign_20

3d_tattoos_fabulousdesign_213d_tattoos_fabulousdesign_223d_tattoos_fabulousdesign_233d_tattoos_fabulousdesign_253d_tattoos_fabulousdesign_263d_tattoos_fabulousdesign_273d_tattoos_fabulousdesign_283d_tattoos_fabulousdesign_303d_tattoos_fabulousdesign_313d_tattoos_fabulousdesign_323d_tattoos_fabulousdesign_343d_tattoos_fabulousdesign_353d_tattoos_fabulousdesign_363d_tattoos_fabulousdesign_373d_tattoos_fabulousdesign_383d_tattoos_fabulousdesign_393d_tattoos_fabulousdesign_40 3d_tattoos_fabulousdesign_413d_tattoos_fabulousdesign_423d_tattoos_fabulousdesign_433d_tattoos_fabulousdesign_443d_tattoos_fabulousdesign_453d_tattoos_fabulousdesign_463d_tattoos_fabulousdesign_473d_tattoos_fabulousdesign_483d_tattoos_fabulousdesign_493d_tattoos_fabulousdesign_503d_tattoos_fabulousdesign_513d_tattoos_fabulousdesign_523d_tattoos_fabulousdesign_543d_tattoos_fabulousdesign_553d_tattoos_fabulousdesign_563d_tattoos_fabulousdesign_573d_tattoos_fabulousdesign_583d_tattoos_fabulousdesign_60 3d_tattoos_fabulousdesign_61dövme-3d-biyomekanik   dövme-3d-biyo dövme-3d-kelebekler dövme-3d-kamera dövme-3d-cheshire-kedi dövme-3d-saat dövme-3d-korse dövme-3d-çapraz dövme-3d-fil dövme-3d-göz dövme-3d-düşme dövme-3d jartiyer dövme-3d-iyi-kötüye karşı dövme-3d-eller-ve-yüzler dövme-3d-kalp dövme-3d-dantel-güve dövme-3d-adam-atlama dövme-3d-harita dövme-3d-maya dövme-3d-pavel-melek dövme-3d-pençe dövme-3d-popeye dövme-3d-kaburga dövme-3d-roman dövme-3d-akrep dövme-3d-komut dosyaları dövme-3d-basit-anahtar dövme-3d-kafatası  dövme-3d-yılan-karga dövme-3d-asker