150 Sevimli Anne Kızı Dövme Fikirleri ve Anlamları

Dünyada anne ve kızı arasındaki zamansız bağdan daha güzel bir ilişki olamaz. İkisi arasındaki özel bağ, Allah’ın yarattığı ve aralarında mesafeler ve zaman olsa da asla kopmayan bir bağdır. Bir anne kızı dövmesi, bu çok özel bağı ölümsüzleştirmenin mükemmel bir yoludur. Anne tarafında özen ve bağlılık, kız tarafında ise sevgi ve saygı şeklinde gelen birbirlerine olan sevgi ve duygularının bir yansımasıdır. Kuşak farkı nedeniyle ikisi arasında bazı farklılıklar olabilir, ancak aşk bağları onları birbirine bağlı tutar ve onları ancak kader ayırabilir. Bu en güzel ilişkiyi güçlendirmenin en güzel yoluna bir göz atalım – anne ve kızı dövmeleri. Ayrıca elle seçilmiş kız dövmeleri koleksiyonumuza da göz atın..

Var olduğunu düşünmeyeceğiniz vücut süsleridir. Bu dövmeler, değerli zamanlarını gerçekten adayan ve dövme yapmaya gerçekten adayan profesyonel dövme sanatçılarının geniş zihinlerinin yeni keşifleri olduğu için buna hiç şüphe yok. Bu günlerde, özellikle birbirine çok yakın olan anneler ve kızları için giderek daha fazla insan bu dövmelere gidiyor. Bu dövmeleri giymek, annenizi veya kendi kızınızı ne kadar sevdiğinizi ve saygı duyduğunuzu söylemenin bir yoludur. Eh, kızlar annelerine kesinlikle saygı göstermeli çünkü onlarsız asla doğmaz ve dünyanın eşsiz güzelliğine tanık olmazsınız. Annenle iyi bir ilişki sürdürmenin son derece önemli olmasının ana nedeni budur..

anne kızı dövmeleri

Anne Kızı Dövmelerinin Önemli Anlamları

Kesinlikle sadece vücut süslemeleri için değiller. Ayrıca sözlü olmayan bir şekilde giyenlerin yanlarını ifade etmede de kullanılırlar. Bunun nedeni, bu dövmelerin birçok anlam ve sembolizmle ilişkilendirilmesidir. Bu anlamlar ve sembolizm hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aklınızda bulundurmanız gerekenlerden bazıları şunlardır:

 • Aşk – Elbette anne-kız dövmesinin neden aşkı simgelediği konusunda daha detaylı açıklamalara gerek yok. Bu dövmenin kız çocukları ve anneler tarafından birbirlerine duydukları sevgiyle güçlenen büyük bağı göstermek için vücutlarına işlendiğini unutmayın..
 • Rehberlik – Anne-kız dövmesinin rehberliği temsil etmesinin nedeni nedir sizce? Peki, açıklama çok açık. Vücudunuza böyle bir dövme yaptırdığınızda, vücudunuzdaki bu dövme ona ithaf edildiğinden, her zaman anneniz tarafından yönlendiriliyormuş gibi hissedeceksiniz..
 • Güzellik – Bu dövme sadece annelerin ve kızların sahip olduğu sevgiyi ve güçlü duygusal bağı simgelemiyor elbette. Bu kadınların sadece dış görünüşlerinde değil içlerinde de sahip oldukları büyük güzelliği simgeleyecektir..
 • özveri – Dövme aynı zamanda özveri demektir. Dışarıdaki kız çocukları ve anneler için birbirlerine en iyi ve en büyük bağlılıktır. Bu dünyaya birbirinize ne kadar müteşekkir olduğunuzu anlatacak, özellikle kız çocukları, bu dünyada kendi anneleri olmadan var olmayacakları için..
 • Sonsuz İlişki – Bir anne ve kızı dövmesinin, annelerin ve kendi kızlarının sonsuz ilişkisini simgelediği konusunda hiçbir şüphe yoktur. Başka bir deyişle, bu, diğer insanlara bir anne ve kızının ilişkisinin zaten ölmüş olsalar bile asla bitmeyeceğini söylemenin bir yoludur. Ömür boyu anne-kız olarak kalacaklar..

Önemi

Dövme yaptırmak kolay bir şey değildir çünkü oldukça acı verici bir deneyim olabilir ve çok fazla masraf gerektirir. Ancak her annenin ve her kızın, birbirlerine olan tutkularının ve duygularının derinliğinin ifadesi olduğu için, mürekkeplemekten çekinmeyecekleri bir şey vardır. Anne, bir kızın hayatındaki ilk kişidir ve aynı zamanda hayatının her aşamasında ve her kararında ona rehberlik eden arkadaşı ve öğretmeni olduğu için en önemli kişidir. Bir kız sadece görünüşünü ve niteliklerini annesinden değil, aynı zamanda duygularını, sevinçlerini ve üzüntülerini de miras alır..

Bu sanat, onu dünyaya getirmenin acısına katlanan annesine verebileceği alkış ve kızını en iyi şekilde yetiştirmek için yapacağı fedakarlıklardır. Benzer şekilde, bir anne için bu dövme, kızına onu her şekilde tamamladığı ve yerine getirdiği için teşekkür etmenin bir yoludur. Bu şekilde, bir anne kızı dövmesi, birbirlerine duydukları sevgiyi ve bu sonsuz ilişkiye karşılıklı bağlılıklarını ilan etmenin harika bir yoludur. Böylece, bu sanat, onları fiziksel varlıklarının bir parçası haline gelen görünür bir bağda bağladığı için hem anne hem de kız çocuğu için büyük önem taşıyabilir. Bu dövmeler, birbirlerine duydukları sevgi için teşekkür ederek birbirlerine verdikleri bir hediye gibi olabilir..

Güzel Tasarım Seçenekleri

Anne kızı dövmeleri söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım olduğu, aynı zamanda dövme severler olan tüm anneler ve kızlar için iyi bir haber. Bu dövme tasarımlarının tümü inkar edilemez derecede güzel. Öyle olsa bile, hepsi size uymayacak. Bunun nedeni, dövme tasarımı söz konusu olduğunda kendi kişisel tercihinize sahip olmanızdır, asıl amacınızdan bahsetmiyorum bile. Bu, kendi vücudunuza kazınacak olanı seçmeden önce tasarımları iyi düşünmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu bağlamda, işte güzel tasarımlardan bazıları:

 • El Yazısı Dövme Tasarımı – Dikkate alabileceğiniz ilk yaygın ancak muhteşem tasarım, el yazısı tasarımıdır. Bu, kullanıcılar için önemli olan kelimeleri veya cümleleri içeren basit bir tasarımdır. için gidebilirsiniz”Kızımı seviyorum” veya “Annemi Seviyorum” veya gerçekten sevdiğiniz herhangi bir şey. Burada önemli olan dövmenin asıl amacına ulaşmış olmanızdır..
 • Kalp ve Sonsuzluk Dövme Tasarımı – Bir anne kızı dövmesinde seçilebilecek çok yaygın ve çok tatlı bir diğer tasarım, kalp ve sonsuzluk tasarımıdır. Sizce çok tatlı bir tasarım olmasının temel nedeni nedir? Eh, sadece aşk ve sonsuza kadar anlamına geldiği için. Yani bu dövmeyi yaptıran anneler ve kızları birbirlerini sonsuza kadar seveceklerdir. bilmek çok tatlı değil mi?
 • Üçlü Kalp Tasarımı – Düşünebileceğiniz bir diğer çok tatlı ve güzel tasarım ise üçlü kalp tasarımıdır. Kelimenin tam anlamıyla, bu tasarım birbirine bağlanan üç kalpten oluşur. Ortadaki kalp anneyi, iki yan kalp ise kızları temsil eder. Böyle bir tasarım, annenin iki kızını oldukça sevdiğini ve zamanın sonuna kadar aralarındaki büyük bağı hiçbir şeyin bozamayacağını söyleyecektir..
 • Aslan Dövme Tasarımı – Aslan tasarımı, siz ve anneniz hem çok cesur hem de kişilik olarak güçlüyseniz dikkate alabileceğiniz bir şeydir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu dövme tasarımı bir aslan görüntüsünü içerir. Mesele şu ki, aslanın vücudunuza nasıl çekildiği tamamen size kalmış. Sadece bir aslan başı veya tam aslan görüntüsünü tercih edebilirsiniz. Böyle bir tasarım, özellikle siz ve anneniz başınız belaya girdiğinde birbirinizle kavga ediyorsanız harikadır..
 • Gül Dövme Tasarımı – Anneler ve kızları için kesinlikle gül çiçeğinden başka mükemmel bir çiçek dövmesi yoktur. Bu çiçek çok güzel ve güzellik, aşk ve kadınlık gibi birçok şeyi ifade ediyor. Biraz da alışılmışın dışında olmak istiyorsanız çok yaygın olan kırmızı gülden uzak durabilirsiniz. Neden sarı gülü veya turuncu gülü seçmiyorsunuz? Elbette, ne seçerseniz seçin, kesin olan bir şey var ve bu da son derece muhteşem görüneceği gerçeği..
 • Kilit ve Anahtar Tasarımı – Çok benzersiz ama yine de çok güzel görünmek istiyorsanız, kilit ve anahtar dövme tasarımı seçmeniz için mükemmeldir. Sizi birçok insanın gözünde çok zarif ve çarpıcı kılacak bir anne ve kızı dövmesinin çok sofistike bir tasarımıdır. Hanginizin kilit dövmesini, hanginizin anahtar dövmesini yapacağı tamamen size ve annenize kalmış..
 • Japonca veya Çince Harf TasarımıJapon ve Çin harflerini gerçekten çok hoş göründüğü için merak edenlerden biri de sizlersiniz, üstelik vücudunuza kazınsa daha çok. Bu Japonca ve Çince harfleri mükemmel bir şekilde çizebilecek profesyonel bir dövme sanatçısı tuttuğunuzdan emin olun..

anne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmeleri

Anne ve Kızı Dövme Tasarımları

Bir anne ve kızı arasındaki bağ benzersizdir, bu yüzden bir anne kızı dövmesi olmalıdır. Hem anne hem de kız, bağlarına güç vermek ve birbirlerine olan sevgilerini dövme sanatı şeklinde ifade etmek için yapılan dövmeleri eşleştirir. Dövme tasarımcıları, sadece büyüleyici görünmekle kalmayıp aynı zamanda bazı duygu ve hisleri de içeren en etkileyici tasarımları yaratmak için sürekli çalışıyorlar. İşte bazı popüler tasarımlar:

 • Eşleşen Sonsuzluk Kalp Dövmeleri – En iyi seçeneklerden biri, anne ve kızının birbirlerine olan sonsuz sevgisini ve saygısını anlatan eşleşen sonsuzluk kalp dövmesidir..
 • Yin Yang Dövme – Tasarımlarda başka bir havalı tasarım, anne ve kızının birbirini tamamladığını ve birbirlerinin hayatlarını tamamlayarak eksiksiz bir bütün oluşturduğunu gösteren yin yang tasarımıdır..
 • Puzzle Parçaları Dövme – Hem anne hem de kızı kendi üzerlerine yapboz parçaları dövme yaptırabilir ve bunlar birbirleriyle birleştirildiğinde tamamlanabilir. Bu da yine anne ve kızının birbirlerinin bir parçası olduklarını, birbirlerini mümkün olan her şekilde yerine getirdiklerini gösterir..
 • Metin Dövmeleri – Basit ama anlamlı bir dövmede birbirinin üzerinde anne ve kızının isimleri yer alır. Ayrıca, dövmelerin yanı sıra, birbirleri hakkındaki duygularını ifade edebilen, hem isimleri hem de anlamlı kelimeleri veya alıntıları olabilir. Kalpler, yıldızlar, melekler, çiçekler, çapalar, düş kapanı, tüyler veya kelebekler gibi bazı küçük resimler, tasarımı etkileyici ve anlamlı kılmak için dahil edilebilir. Kilit ve anahtar başka bir iyi seçenektir.

Bu tasarımların kadınsı olması gerekir ve hem annenin hem de kızın sırtında, bileklerinde, ayak bileklerinde, omuzlarında, önkolunda, parmaklarında, göğsünde, uyluklarında veya bacaklarında tam olarak aynı yerde yer alabilir, böylece bunları sergileyebilirler. dövmeler, tüm dünyaya karşılıklı sevgi ve saygının işaretleri olarak.

Hangi tasarım seçilirse seçilsin, anne ve kızının karşılıklı duygu ve hislerini sergilemelidir, çünkü bu dövme estetik güzelliğinden ziyade duygusal değeri için daha değerlidir..

anne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmelerianne kızı dövmeleri

923909_1424778631090581_395954852_n 923955_687875347926132_1581090473_n 924028_293060300873372_798783356_n 927183_213818258797655_975126563_n 927368_736554919719933_142110025_n 1169207_434020243386535_564351548_n 1170262_577494932299899_455221682_n 1173120_1395230350717179_322873572_n 1516001_596467897090871_583222694_n 1516539_586109588132038_89938754_n 10299756_1433251990262554_1395980749_n 10311120_1452528144992356_1484114197_n 10349735_246513285472261_1036115783_n 10401589_297346683767078_2057368965_n 10413011_321522214662461_710488096_n 10413783_304531506390508_514424175_n 10549717_694994133869833_1927644778_n tutulmuşbağımlılıkdövmeler Her Zaman Kalbimde-Anne-Kız-Dövme amanda_lynn120

Yerleşim Kılavuzu

Diğer dövmeler gibi anne kız dövmeleri de kullanıcının kişisel tercihine bağlı olarak vücudun farklı bölgelerine yerleştirilmektedir. Bu dövmeler için dikkate almak isteyebileceğiniz yaygın yerleşimlerden bazıları şunlardır:

 • Sırttaki Dövmeler – Kadınların sırtları, vücutları söz konusu olduğunda başkalarına gösterebilecekleri en iyi varlıklardan biridir. Bu nedenle, sırtınızın görünümünü geliştirmek istiyorsanız, bu sanatı buraya koymak mükemmel bir karardan başka bir şey olmayacaktır. Kalp tasarımı, sonsuzluk tasarımı ve gül tasarımı burada güzel görünecek..
 • Kollardaki Dövmeler – Kollara dövme yapıldığında da güzel görünecekler. Kol dediğimizde dövme bileklere, üst kollara, alt kollara, dirseklere vb. yerleştirilebilir. Önemli olan sizin ve annenizin dövmenin özünün hissedildiğinden ve sergilendiğinden emin olmak için aynı dövme konumuna sahip olmanızdır..
 • Ayakta Dövmeler – Ayak bir diğer yaygın ve mükemmel konum ise ayak bölgesidir. Sol veya sağ ayak olabilir. Buraya yerleştirmek için mükemmel olan ortak tasarım, el yazısı tasarımıdır..
 • Baldırda Dövmeler – Anne ve kızı dövmeniz için bir başka güzel yerleşim de baldır. Sol veya sağ baldırda olabilir. Sadece buzağının hangi kısmını koyacağınıza annenizle birlikte karar verdiğinizden emin olun..

Son sözler

Anne kızı dövmeleri, her kızının ve bir annenin vücudunda giyebileceği kesinlikle harika bir vücut süslemesidir. Bu dövmelerin sunabileceği inanılmaz güzelliğin yanı sıra çok anlamlı olabilirler. Başka bir deyişle, dış görünümünüzü daha da güzelleştirmenin yanı sıra, onları biraz daha değerli bir amaç için giyebilirsiniz. Bu dövmeler sayesinde anne-kız ilişkisi de sıkılaştırılabilir..

amandaaaacorineeee arilfenderbükücü sırt-el-anne-dövme breelern c_hug17 ccgun'lar chelsi246 eelayyshuhh erynbradley fromsketchpadtoskin bağımsıztat2 Instagram-marchtl Instagram-mariah jillvalent jimshieldstattoos kiely124 kira_robertson lcoughlin94 bacak-güzel-dövme Littlewantz miss_internation0nal morgz27 anne-kız-tatt ana Kız Anne-Kız-Kol-Dövme-StayGlam Anne-Kız-Ayak-Dövmeler Anne-Kız-Kilit-Dövme anne-kız-aşk-tatt anne-kız-neak-tatt Anne-Kız-Bulmaca-Dövme Anne-Kız-Bulmaca-Dövme-stayglam1 anne-kız-aynı dövme Anne-Kız-Dövmeler anne-kız-tatt anne-kız-bacak-tatt anne-kız-dövme anne-kız-tatts msirene85 benim dövmem en yeni dövme yeni görünüş yeni-anne-kız-tatt Güzel güzel-ve-dövme-dövme güzel sırt dövmesi güzel bacak dövmesi güzel-anne-kız-anahtar güzel-anne-kız-tatt güzel-anne-kız-dövme güzel-yeni-dövme hoş anne-ve-d için güzel dövme güzel dövme Bizim-Bond-Sonsuza Kadar-Dövmemiz paigejhersey slhoffman89 kekik dövme taylormarieanders95 tez tyler_katlyn_reno çok güzel bacak dövmesi çok güzel dövme