166 Küçük Zarif Ayak Bileği Dövmeleri

Ayak bileği dövmeleri, dünya çapında dövme dünyasını kucaklamak isteyen birçok kişinin tercihi haline geliyor. Bunun nedeni, özellikle daha küçük boyutları ve vücuttaki yerleşimleri nedeniyle doğada daha az fark edilen dövmeler istiyorsanız, bu dövmeler kesinlikle muhteşem süslemelerdir. Doğada unisex olan birkaç tasarım var. Öyle olsa bile, aslında onları spor yapan kadınlara bakmak için en iyisidir. Bunun nedeni, tüm bu kadın dövme severler için mükemmel olan yumuşak çizgilerden yapılmış olmalarıdır. Gerçek şu ki, erkekler hala bu dövmeleri vücutlarında giyebilirler, ancak erkekliği vurgulamak için dövme tasarımlarının detayları yeterince cesur olmalıdır..

Aslında ayak bileğindeki dövmeler, bir kadını kalabalık bir yerde diğerlerinden ayırmada büyük rol oynar. Bu kadar sevimli ve çekici bir dövme yaptırmak için ödenen acı faktörü ve bedel, bu faktörleri bu dövmeler temelinde alabileceğiniz ilgi miktarına karşı tarttığınızda çok küçük ve önemsiz şeyler haline gelir. Dünya çapında popüler hale geldiler çünkü birçok dünyaca ünlü birçok kez bu tür dövmelerle görüldü..

Önem

Daha önce de belirtildiği gibi, bu dövmeler doğada feminendir ve dikkat çekmek isteyen kızlar ve kadınlar için doğru dövmelerdir. Cesaret ve sevimliliği temsil ederler ve küçük olmalarına rağmen ilk bakışta dikkat çekerler. Haklı olarak bugünün moda ifadesi olarak adlandırılabilirler. Ayak bileği için mevcut yüzey alanı oldukça küçüktür, bu da seçimi boyut açısından sınırlı hale getirir. Ayrıca, çok fazla kemik ve kas içeren hassas bölge nedeniyle maliyetleri yüksektir ve ağrılıdır. Bu soruna uygulanabilir bir çözüm, işi iki oturuşta halletmek, ilk oturuşta dövmenin ana hatlarını yaptırmak, ardından makul bir süre sonra gelen bir sonraki oturuşta dolgu ve gölgeleme yapmaktır. Bu faktörler, ucuz ve acısız bir seçenek olan suni dövmeler olan bu tür dövmelerde yeni bir akımı ortaya çıkarmıştır. kına dövmeleri. Bu tür dövmeler, dövmenin tasarımına ve taşıyıcının tercihine bağlı olarak üst ayak bileğine, iç ayak bileğine veya dış tarafına yerleştirilebilir..

Avantajlar ve dezavantajlar

Ayak bileğine dövme yaptırmak elbette hem avantajlı hem de dezavantajlıdır. Bu aslında normal bir şeydir, çünkü insanlar sadece daha kötü şeylerden başka bir şey alamazlarsa asla belirli bir şeyin peşinden gitmezler. İşte yararlanabileceğiniz avantajlardan bazıları:

 • Büyük Miktarda Seks Temyizi – Elbette, ayak bileklerine dövme takan kişilerde cinsel çekiciliğin bolca bulunduğunu fark etmişsinizdir. Bu tam anlamıyla açıklanamaz, ancak bilimin kesinlikle bu şey için bir açıklaması vardır..
 • Yoğunlaştırılmış Muhteşemlik – Erkekler ve kadınlar da dövmeleri nedeniyle birçok insanın gözünde daha güzel ve yakışıklı görüneceklerdir..
 • Yoğun Moda İfadesi – Ayrıca moda ifadenizi daha da iyi hale getirebilir.
 • Kişiliğinizi Açıklar – İnsanlar sizinle konuşma çabasına girmeden kişiliğinizi bilecek. Sadece bileğinize bakmak kesinlikle yeterli.

Avantajlar varsa, bunlar da vardır. Dezavantajları beklemelisin. Bunlardan bazıları:

 • Bazı insanlar sizi düşüncesizce eleştirebilir.
 • Bunları örtmek için ekstra çaba sarf etmeniz gerekir. Bu, özellikle din ile ilgili çok muhafazakar bir etkinliğe katılmanız gerektiğinde geçerlidir..
 • Başkalarına asi görünebilirsin.

Anlamlı Halhal Dövmeleri Olan Ünlüler

Ünlüler, bu özel nesilde dövmelerin ilk destekçileri olarak kabul edilir. Çok etkili oldukları için buna hiç şüphe yok ve birçok insan onları takip etmeye fazlasıyla istekli. Tıpkı diğer sıradan dövme severler gibi, ünlüler de son trendle başa çıkmanın yanı sıra daha derin sebeplerden dolayı dövme yaptırmalarına izin verdiler. İşte gururla spor yapan ünlülerin bazı isimleri:

 • Drew Barrymore – 41 yaşındaki bu muhteşem Hollywood ünlüsü, ayak bileği tasarımının güzelliğini ve anlamlılığını takdir ediyor. Bu yüzden sağ ayak bileğinde tasarlanmış bir haç var. Haç daha sonra çiçekli bir asma gibi sarılır..
 • Charlize Theron – Bu Amerikalı Güney Afrikalı Hollywood güzeli, sağ ayağının üstünde küçük boyutlu mavi çiçek dövmesi pozisyonuna sahip. Ve sağ ayak bileğinin arka kısmında bir Koi balığı tasarımlı dövme oyulmuştur. Belki de, Koi’nin bir servet balığı olduğuna inanıldığından bu sadece onun uğurlu tılsımıdır..
 • Shannen Doherty – Bu muhteşem “Beverly Hills” yıldızının bir çapraz tasarımlı dövme sağ ayak bileğinde ve bu dövme Hollywood’daki son derece başarılı kariyerinin yüceltilmesi anlamına geliyor..
 • sara rue – Bu ünlü Amerikan televizyon yıldızı, sağ ayak bileğine küçük boyutlu bir kelebek dövmesi yaptı. O zaman açıkça onun ne kadar maceracı ve özgür ruhlu bir insan olduğunu gösterir..
 • Virginia Madsen – Bu “Sınıf” film yıldızı belli ki dövme yaptırmaya bayılıyor. Omzunda bilinmeyen bir dövmesi, sağ ayağının üstünde küçük boy bir gül dövmesi ve sol ayak bileğinde çapraz tasarımlı bir dövmesi var. Sahip olduğu bu çapraz dövme, Hristiyanlığa olan güçlü inancı için konuşuyor.

Ayak bileğindeki dövme ne kadar acı verici?

@Kimmi (YahooAnswers’dan) Ben de oldukça zayıfım ve bileğimin hemen üstünde bir çapa (3 x 4 inç) var. Evet, acıttı! Gölgeleme sırasında da yanık veya başka bir şeyin üzerini ve üzerini keskin bir şekilde kaşımak gibi. Ayağım biraz gerilir ve ürkerdi ama arkadaşım ve dövmeci konuşmaya ve dikkatimi dağıtmaya başladılar, bu da beni çok rahatlattı! Gerisi o kadar da kötü değildi. Sakin ol, bunu yaşayan ne ilk ne de son olacaksın! sonunda memnun kalacaksın 🙂

@Samantha:  (YahooAnswers’dan) Eğer büyük bir pısırıksan (benim gibi) hayatının en büyük acısı olacak. Ayak bileği/ayak, tüm kemiğiyle en ağrılı yerdir. Benimkini sırtıma aldım ve ne kadar acıttığına inanamadım. çok kötü ağladım.

Ayak Bileği Dövmeleri İçin Küçük Tasarım Fikirleri

Halhal dövme tasarımları söz konusu olduğunda zevk alabileceğiniz geniş seçenekler olduğunu söylemeye gerek yok. Artık neyi seçeceğiniz size kalmış. Ancak, bu tür halhal dövme tasarımını seçme amacınız nedir sorusunu dikkate aldığınızdan emin olun. İşte dikkate değer tasarımlardan bazıları:

 • Ayak Bileğine Kapkek Dövmesi – Bu, birçok kadın tarafından tercih edilen popüler bir ayak bileği tasarımıdır. Cupcake tatlı bir muamele olduğundan, bu dövme sadece tatlı tarafınızı gösterecek..
 • Ayak Bileğine Kelebek Dövmesi – Bu tür bir tasarım, renkli bir kelebeğe benzeyen kişiliğinizi sergiliyor. Sadece bir insan olarak sahip olduğunuz büyük maceracılığa işaret eder. Dünyanın ne kadar güzel olduğunu görmek için her yere gitmeyi seviyorsun.
 • Ayak Bileğinde Gül ve Yasemin – Bu tasarım iki kişiliğinizi gösterecek. Yasemin çiçeği, doğada ne kadar nazik ve kadınsı olduğunuzu gösterecektir. Öte yandan gül, muhteşemliğinizin, sertliğinizin ve gizemliliğinizin bayrağını getirecektir..
 • solcu ve sağcı – Bu tasarım çok ilginç. Herhangi bir tasarımı seçebilirsiniz, ancak bu tasarımın özünü yaşamak için sol ve sağ ayak bileklerinizin dövmeli olduğundan emin olun. Bir popüler tasarım bir kanattır; sol kanat ve sağ kanat. Bu, ne kadar özgür ruhlu olduğunuzu ve özgürlüğün özünü nasıl takdir ettiğinizi gösterecektir..
 • Ayak bileği bilezik dövme seçmek için başka bir en iyi seçenek.

Son sözler

Şüphesiz, ayak bileği dövmeleri vücudunuza kazınmış harika aksesuarlar olabilir. Ancak dövme yaptırmadan önce toplumun çeşitli tepkilerini kabul edecek kadar hazırlıklı olmalısınız..

Genel olarak, ayak bileğindeki dövmeler, kızların herhangi bir etkinlikte ve toplantıda dikkatleri üzerine çekmesinin en havalı ve en iyi yoludur, çünkü elbisesini tamamlar ve küçük bedenleriyle başkalarını etkilemesini sağlar, ancak yine de harika bir seksiliktir..

ayak bileği dövmesi (9)ayak bileği dövmesi (10)ayak bileği dövmesi (11)ayak bileği dövmesi (12)ayak bileği dövmesi (13)ayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği-Dövme-11

ayak bileği dövmesi (14)ayak bileği dövmesi (15)ayak bileği dövmesi (16)ayak bileği dövmesi (17)ayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği dövmesi (1)

Dövme sanatı, hem genç hem de yaşlılar arasında popüler hale gelen vücut süslemenin en son şeklidir. Hem erkekler hem de kadınlar vücutlarına dövme yaptırmayı severler, bazı dövme tasarımları unisex, bazıları sadece erkeklere uygun, bazıları ise sadece kadınlar tarafından tercih edilir. Kadınlar için en sevilen dövme tasarımlarından biri, karşı cinsin dikkatini çekmek için kullanılabilecek, ayak bileğine yapılan zarif dövmelerdir. Hepsi şık ve zarif olmakla ilgilidir ve seksi görünmenizi ve hissetmenizi sağlar. Bu dövmeler, kadınlar yüksek topuklu kısa bir elbise giydiğinde özellikle seksi görünüyor ve toplantıdaki her erkeğin dikkatini çekeceğinden emin. Bu dövmeler küçük ama her şey gibi dikkat çekiyorlar. Dövmeyi kadınsı yerine erkeksi gösterebilecekleri için, cesur olanlardan ziyade narin ve yumuşak hatlara sahip olacak şekilde tasarlanmıştır..

Önemi

Dünyada pek çok insan, kadın ya da erkek fark etmeksizin vücudunda dövmeler yaptıran kişileri eleştiriyor. Bu yaygın senaryo, özellikle yoğun muhafazakarlığı takip eden ülkelerde oldukça normaldir. Katoliklerin çoğunlukta olduğu milletler. Buna rağmen, halhal dövmelerinin ve vücuttaki diğer bazı dövmelerin sadece aksesuardan daha fazlası olduğunu çok az biliyorlardı. İnsanlar, sadece kendi moda anlayışlarını tatmin etmek için değil, daha derin sebeplerden dolayı onlara ilgi duyuyorlar. Bu dövmeler, çeşitli kişiliklerinin ve özelliklerinin yansıması olabilir. Kendilerine dövme yaptırmaları bile toplumun tepkisini ne olursa olsun kabul edecek kadar cesur olduklarını gösteriyordu. Bir kişinin bu tür bir dövme yaptırması da dini bir mesele olabilir. Belki de dünyaya diniyle gurur duyduğunu göstermeye çalışıyordur. Artık vücuda ne tür bir tasarımın dövüldüğüne bağlı olacak..

Popüler Ayak Bileği Dövme Tasarımları

Ayak bileği için çok çeşitli renk ve desenler mevcuttur, ancak boyut hakkında konuştuğumuzda aralık sınırlı olur. Kişi zevkine ve kişiliğine göre bir tasarım seçebilir veya dövme sanatçısının tamamen yeni bir tane yaratmasını sağlayabilir. Ayak bileği bölgesi için en çok tercih edilen unsurlardan bazıları, ayak bileğinden başlayıp bacağa kadar uzanan tekli veya çoklu elemanlarla yapılabilen çiçekler ve kelebeklerdir. Yıldızlar, dalgalar ve halhal tasarımları, ayak bileğinde gerçekten çekici görünen diğer popüler seçeneklerdir. Gül tasarımı, nilüfer tasarımları ve samanyolu tasarımı da büyük bir çekicilik sunarken, çiçekler ve kelebekler, yıldızlar ve dalgalar gibi bazı öğeler bir arada gösterilerek tamamen yeni bir görünüm elde edilebilir..

Detaylı halhal dövmeleri hem genç kızlarda hem de yaşlı kadınlarda gerçekten çok hoş, bir başka güzel seçenek ise yusufçuk tasarımıyla birlikte kiraz çiçeği çiçekleri. Kız gibi tasarımlar arasında nispeten daha yeni fikirler, sevimli bir küçük kek, bir oyuncak ayı, bir fiyonk, bir kabile tasarımı, kuş tüyleri ve kuş kanatlarıdır. Ayak bileğinden bacağa uzanan çiçek ve yapraklarla tamamlanan sarmaşıklar ayak bileğinde harika görünüyor. Ayrıca, kişinin tutumunu sergilemek veya sevilen birine karşı duygularının bir ifadesi olarak ayak bileğine bazı isimler, kelimeler veya alıntılar yazılabilir. Kişiye sanki ayağına süslü bir halhal takıyormuş hissi veren bazı tasarımlar vardır. Renklerin kullanımı da güzel bir etki yaratabilir. Geleneksel dövme sanatı siyah mürekkebin kullanımına odaklanır, ancak modern ve yenilikçi dövme tasarımları kırmızı, pembe, mor, mavi ve yeşil gibi canlı renkleri kullanır ve bu da onları daha çekici hale getirir..

Ayak bileğine dövme yaptırmanın en şaşırtıcı yanı, herhangi bir yaştaki bir kadının cinsel çekiciliğini arttırması ve her yerde ve her zaman gösteriş yapabilmesidir. Kısa elbise ve çanlar içindeki bir kız veya yüksek topuklu, dökümlü bir elbise içinde bir kadın elbisesi hakkında olsun, bu tür dövmeler her ikisi için de tasarlanmıştır ve hem gündelik hem de resmi kıyafetlerde olağanüstü görünmelerini sağlar. Pantolonunuzun içinden veya çoraplarınızın altından bile harika görünüyorlar. Aslında her türlü elbise ve ayakkabıya zarafet katıyorlar. Bir kadın, kendisi için ayak bileği dövme tasarımına karar verirken, bunun için çok fazla acı çekmenin yanı sıra, yaptırmak için çok para harcayacağını akılda tutmalıdır. Ayrıca dövme sonsuza kadar onun bir parçası olacak..

Bu nedenle, tarzına, kişiliğine, zevkine, tercihine ve mükemmelliğe karşı kişisel tutumuna uygun bir ayak bileği tasarımı seçmelidir. Tasarım, müşterinin talebine göre uzman bir dövme sanatçısı tarafından oluşturulmuş geleneksel veya özel yapım olabilir..

ayak bileği dövmesi (2)ayak bileği dövmesi (3)ayak bileği dövmesi (4)ayak bileği dövmesi (5)ayak bileği dövmesi (6)ayak bileği dövmesi (7)ayak bileği dövmesi (8)ayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği dövmesi

ayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği dövmesiayak bileği dövmesi (19)ayak bileği dövmesi (18)ayak bileği dövmesi (20)ayak bileği dövmesi (21)ayak bileği dövmesi (22)ayak bileği dövmesi (23)ayak bileği dövmesiayak bileği dövmesi

61-Renkli-tüy-dövmeGüzel-Kelebek-Bilek-DövmeGüzel-Peri-Bilek-Dövme-KadınlarGüzel-Pembe-Çiçek-Bilek-DövmeGüzel-Tespih-Bilek-Dövme-Kadınlar??????????????????????????????Kadınlar için Basit-Tribal-Bilek-Dövme-DövmeKadınlar için Küçük Kelebek-Bilek-Dövme-DövmeKadınlar için Küçük Kelebek-DövmeKüçük-Renkli-Kalp-Bilek-Dövme-KadınlarKüçük Yunus-Bilek-DövmeKüçük Kalp-Bilek-Dövme???????????????????????????Yıldızlı-Kelebek-Bilek-DövmeYıldız-Hahalhal-Dövme-KadınlarMinik-Kuş-Bilek-Dövme-Kadınlar1-ayak bileği-dövme 2-Özel ayak-süs-dövme 3-ayak bileği ve ayak üzerinde kuş-yuva-dövme 5-ayak bileği-dövme 6-kına-nilüfer 7-Lorraines-Kelebek 8-Joses-Melek 10-Özel papatya zinciri 11-dövme-kabile-ayak bileği 12-melek-kanat-ayak bileği-dövme 13-kolekuşu-ayak bileği-siyah-gri 14 metrelik çiçek 15-Lotus-Bilek-Dövme 16-kız-ayak bileği-dövme 17-Bilek-Dövme 18-Bilek-Dövme 19-zzzz-arı-dövme 20-Çiçek-Dövme 21-Rowan-Indigo-dövme-renk-yan 23'lü girdaplı çiçekli ayak dövmesi 25-Andrew-Kapatma Sonrası 26-Ayak Bileği-Zambak 27-küçük yengeç-dövme 28-Gül-dövme 30-chicano-calla-dövme 31-Kelebekler-ve-Yıldızlar-Dövme 32-kelebek-ayak bileği-dövme 35-İlk-I ile Papatya-çiçekleri 36-ebegümeci 37-yay 38-siyah-güller 40-Yutmak-Dövme-Uzak 41-Müzik 42-lil-gül 43-kırlangıç-kanatlarını dilemek 44-Kiraz-Çiçeği 45-Bilek-Dövme 46-Kuş-Dövme 47-Bule-Gül-Bilek-Dövme 49-Kızlar İçin Küçük Ayak Bileği-Dövmeler 50-Müzik notası 51-Tüy-ayak bileği-dövme 52-Bilek-Dövme-Tasarımlar 53-Bilek-Dövme 54-Çita-ve-Leopar-Baskı-Dövmeler 55-Yay-Bilek-Dövme 57-Abstract_ayak bileği_dövmesi 58-Basit-ve-sevimli-dövme 59-Bilek-Dövme 60-Bilek-Dövme 61-Renkli-tüy-dövme 62-Ayak Bileğinden-Aşağı-Aşağıya-Girdap-Gelişmek 63-Hipokampus-Bilek-Dövme 64-Aşk-Bilek-Dövme Müzikal-Notasyonlu-Müzik-Tavus Kuşu-Tüy-Ayak Bileği-Dövme İnanılmaz-Kafatası-Bilek-Dövme Baş Harfli Ayak Bileği Dövmesi Müthiş-Tavuskuşu-Ayak Bileği-Dövme Ayılar-Sarılma-Ve-Kalpler-Bilek-Dövme Güzel-3D-Rose-Bilek-Dövme-Çapraz Zincirli Güzel-Çapa-Bilek-Dövme-Kadınlar İsim ve Tarihli Güzel-Bilek-Dövme Güzel-Renkli-Dreamcatcher-Ayak Bileği-Dövme ???????????????????????? Güzel-Kalp-Kilit-Anahtar-Bilek-Dövme Güzel-Tavuskuşu-Ayak Bileği-Dövme Güzel-Küçük-At-Bilek-Dövme Güzel-Tribal-Bilek-Band-Dövme ?????????????????????????????? Mum-Ve-Çiçek-Bilek-Dövme Charlize-Therons-Küçük-Koi-Balık-Bilek-Dövme Renkli-3D-Çiçekli-Kelebek-Bilek-Dövme Kadınlar için Renkli-Kelebek-Dövme Kadınlar için Renkli-Kalp-Hahalhal-Dövme-Dövme Renkli-Yıldız-Bilek-Dövme Cool-3D-Beetle-Bilek-Dövme-Kadın-Baş Harfleri ile Kadınlar için Havalı Ayak Bileği-Dövme-Dövme Cool-Müzikal-Notasyon-Bilek-Dövme ?????????????????????????????? Cool-Tribal-Bilek-Bant-Yıldız-Dövme Kadınlar için Taç-Hahalhal-Dövme-Dövme Sevimli-Kelebek-Bilek-Dövme-Tasarım Sevimli-Küçük-Panda-Bilek-Dövme Dreamcatcher-Bilek-Dövme-Kadınlar İçin Drew-Barrymores-Narin-Çapraz-Bilek-Dövme Çiçek-Bilek-Dövme-Kadınlar Çiçek-Aşk-Bilek-Dövme Ayak Bileği Üzerinde Dört Yıldızlı Dövme Kalp-Hahalhal-Dövme-Kadınlar Karmaşık-Maori-Tribal-Dövme