Erkekler ve Kadınlar İçin 110 Çarpıcı Yüz Dövmeleri 2020

İster inanın ister inanmayın, bugünlerde giderek daha fazla sayıda insan yüz dövmesi yaptırıyor veya hala yaptırmayı düşünüyor. Bu kesinlikle hayatınızda yapabileceğiniz benzersiz bir şey. Vücut dövmesi söz konusu olduğunda bunun yaygın bir şey olmadığı gerçeğinin yanı sıra, insanlar bu dövmeleri yaptırdıktan sonra çirkin görünebileceklerinden de korkarlar. Ama gerçek şu ki, yüz dövmeleri vücudunuz için harika bir süs ve sizi gören kişiye bağlı olarak diğer dövmeler gibi sizi muhteşem yapacak. Bu dövmeleri saklamanın bir yolu olmadığı için bu dövmelere sahip olmak kesinlikle sizden çok cesaret gerektirecektir..

En Popüler Yüz Dövme Tasarımları 2018

Yüz dövmesi yaptırmak büyük, büyük bir karar çünkü hayatınızı birçok yönden değiştirebilir. Yüzünüz mürekkebi alınca insanlar size farklı bir gözle bakmaya başlayacak ve her şey iş yerinize dönüşecek. Hatta ayrılmak zorunda kalabilirsiniz, ancak gerçekten yüzünüze bir dövme yaptırmaya kararlıysanız, gittiğiniz her yerde dikkat çeken olumlu ve dikkat çekici bir faktör olabilir. Tasarım, kişiliğinizin bir parçası olacağı için son derece özen ve inançla seçilmelidir..

Yüzde ideal olarak mürekkeplenebilecek çok sayıda yüzey olduğundan, tasarımın yüze yerleştirilmesi de önemlidir. Ancak bir tasarım bir noktada diğerine göre daha iyi görünecektir ve bu sadece uzman bir sanatçının karar verebileceği bir şeydir. İşte yüz için bazı havalı dövme tasarım seçenekleri: Kabile tasarımları, bu dövmelerin köklerinin yattığı yer olduğu için yüz için en çok tercih edilenlerdir, çünkü öncelikle kabileler tarafından üyelerini ayırt etmek için kullanılmıştır. Maori dövmeleri, kabile yüz dövmeleri, Kutsal ve dini tasarımlar, Geometrik desenler ve mandalalar, Yüzde nokta çalışması, yüzde çiçek deseni, Metin ve yazı dövmeleri, Yıldızlar ve küçük oklar gibi en yaygın olanlardır..

Ayrıca alın, çene ve bazen boyuna kadar uzanabilirler. Yüzün sınırlı bir alanı vardır ve tasarım mevcut alana iyi yerleştirilmelidir. Ayrıca, yüz bölgesinde parlak renklerin kullanılmasından kaçınılmalıdır, çünkü sürekli güneş ışığına maruz kalmak onları soldurabilir ve yüz tasarımının kalitesinden ödün verebilir. Yüz dövmesi iyi bir bakıma ihtiyaç duyar çünkü iyileşmesi uzun zaman alır ve çok acı verici olabilir. Bu nedenle, paketle birlikte gelen şeylerin yanına önceden iyi hazırlanmalısınız..

face_tattoos_23

face_tattoos_24

face_tattoos_25

face_tattoos_26

face_tattoos_27

face_tattoos_28

face_tattoos_29

face_tattoos_30

face_tattoos_31

face_tattoos_32

face_tattoos_33

face_tattoos_34

face_tattoos_35

face_tattoos_36

face_tattoos_37

face_tattoos_38

face_tattoos_39

face_tattoos_40

face_tattoos_41

face_tattoos_42

Published
Categorized as Dövme