Erkekler ve Kadınlar İçin 150 Güzel Mide Dövmesi

Daha düşük bir mide dövmesi yaptırmayı mı düşünüyorsunuz? Bu kılavuzda, ağrı seviyesinden tasarım seçeneklerine kadar karın bölgesindeki dövmeler hakkında bilmeniz gereken her şeyi paylaşacağız..

mide dövmeleri

Aşağıdaki galeride tasarımınız için bolca ilham kaynağı bulacaksınız – bu yüzden kontrol etmeyi unutmayın!

Alt karın dövme çeşitleri

Tam mide dövmeleri

Büyük bir tasarım muhtemelen tüm mide bölgenizi kaplayacaktır. Tam bir mide dövmesi, tasarım ortaya çıkarken çok fazla yaratıcılığa izin verir..

Çok sayıda öğe ekleyebilir ve bunları yüksek ayrıntılarla oluşturabilirsiniz..

Tek İhtiyacım olan Aşk Mide Dövmeleri

Küçük mide dövmeleri

Küçük tasarımlar midenin herhangi bir yerine yerleştirilebilir.

Mide Dövmeleri (1)

Simetrik bir düzende düzenlenmiş iki (veya daha fazla) küçük tasarımı da düşünebilirsiniz. Örneğin, her kalça kemiğine yakın bir yerde küçük bir dövme, denge hissi yaratacaktır..

Her zaman küçükten başlayıp daha sonraki bir tarihte dövmenize ekleyebileceğinizi unutmayın. Tüm tasarımın uyumlu olmasını isteyeceğiniz için bu biraz planlama gerektirecektir..

Eklemelerin ayrı öğeler olarak öne çıkmadığından emin olmak için aynı temanın öğelerini kullanın. Aynı dövme sanatçısına da gitmek isteyebilirsiniz..

Örneğin, alt karın dövmeleri yukarı doğru genişletilebilir ve kalçaya yakın küçük karın dövmeleri yana doğru uzatılabilir..

Yan karın dövmeleri

Karnınızın yanına (kalça kemiğinin üstüne) bir dövme yerleştirirseniz, bir yan mide dövmesi alırsınız. Bunlardan daha büyük olanı, yan tarafınıza veya hatta belinize sarılabilir..

Erkekler için Londra Saat Kulesi Mide Dövmesi

Mide, dövmeler için nispeten geniş bir yüzey alanı sağlar. Bu nedenle, tasarım tam bir karın dövmesi olmasa bile, yine de yüksek miktarda ayrıntı içerebilir..

Mide dövmeleri için popüler tasarımlar

Dövmeniz ister büyük ister küçük olsun, hem anlamlı hem de göz alıcı olacak tonlarca mide dövme tasarımları seçeneği var..

Çiçekler

Bir çiçek mide dövmesi en popüler seçeneklerden biridir. Çiçekler genel olarak dövmelerde çok yaygın bir motiftir: harika görünürler ve çeşitli sembolik anlamları temsil edebilirler..

Çiçek tasarımlarına göz atarken kırmızı güllerin kesinlikle en iyi seçenekler arasında olduğunu fark edeceksiniz..

mide dövmeleri

3D tarzında oluşturulduklarında özellikle etkileyici görünüyorlar – çok fazla gölgeleme ile tam bir gerçekçilik.

Dövmelerde sıklıkla göreceğiniz diğer çiçekler arasında kiraz çiçekleri, zambaklar ve nilüferler bulunur. Bunların her birinin belirli bir anlamı vardır, böylece dövmenize sembolik bir yön ekleyebilirsiniz..

Çiçek Tribal Dövme

Çiçek tasarımları hakkında daha fazla bilgi ve daha özel makalelere bağlantılar için bu gönderiye göz atın.

Hayvanlar

Çiçekler gibi, hayvanların da dövmelerin sembolizminde bir anlamı vardır..

Bir hayvan mide dövmesini düşünüyorsanız, muhtemelen aklınızda belirli bir hayvan var..

Tasarımınıza başka bir anlam katmanı eklemek için bu hayvanın farklı kültürlerdeki sembolizmi ve tarihini okumak ilginç olabilir..

mide dövmeleri

Tam bir karın dövmesi yaptırmaya istekliyseniz, tasarımınıza çok daha fazla ayrıntı ekleyebileceksiniz..

mide dövmeleri

Aslında, midedeki çoğu hayvan dövmesi büyüktür – etkileyici görünen bazı vücut sanatı yaratmak için bu konumdaki mevcut alandan yararlanır..

Aslanlar ve kaplanların yanı sıra geyikler, baykuşlar, ayılar, yılanlar ve kurtların tümü popüler mide dövmesi konularıdır. Ejderhalar ve anka kuşu gibi efsanevi yaratıklar da birçok ilham kaynağı sağlar..

mide-dövme-koç-ve-kurt

kabile

Son yıllarda kabile dövmeleri trendi, gerçek kabileler tarafından kullanılan işaretleri taklit etmeye doğru kaydı..

Midede Polinezya Dövmesi

90’larda ve 2000’lerin başında ‘kabile’, sivri çizgilerle işlenmiş yarı soyut siyah şekiller anlamına geliyordu. Bu arada çağdaş kabile dövmeleri, Polinezya kabilelerinin, Azteklerin ve vücut modifikasyonu uygulayan diğer etnik grupların kabile işaretlerinden ilham alıyor..

İlginçtir ki, bu karmaşık tasarımların her unsurunun bir anlamı ve bir amacı vardır. Farklı desenleri ve şekilleri birleştirerek gerçekten anlamlı bir dövme oluşturabilirsiniz..

Kabile tasarımları, özellikle erkekler için popüler mide dövmelerini yapıyor.

Kabile dövmeleriyle ilgili bu makaleye göz atın – tonlarca fikir ve ilhamın yanı sıra kabile dövmesi için bazı tarihsel arka planlar ve belirli kabilelere bağlantılar bulacaksınız..

Çapa

Çapa dövmeleri vücudun hemen hemen her yerinde harika görünür ve alt karın da bir istisna değildir..

Tasarımlarda çapa kullanımı, dövmelerin denizcilerin alanı olduğu zamanlara kadar uzanır ve çapalar eski okul dövmelerinde ortak unsurlardır. Hem erkekler hem de kızlar için mide dövmeleri arasında popüler bir seçimdir..

Çapa Mide Dövmesi

Dövme sembolizminde çapaların bir dizi anlamı vardır. Öncelikle güç, istikrar ve koruma anlamına gelirler – sonuçta bir gemi güvenlik için demir atar.

Çapalar ayrıca belirli bir yer veya kişiyle yakın bağlar anlamına da gelebilir – bu onların sizin ‘güvenli yeriniz’ olduğunu gösterir. Ayrıca, topraklanmış ve gerçekçi olmaya inanan insanların sembolüdürler..

Daha da anlamlı bir dövme için çapa tasarımına çiçekler, kurdeleler veya yazılar (isimler gibi) eklemeyi düşünün..

Tüy

Tüyler, midenin herhangi bir yeri için ideal olan harika küçük dövmeler yapar. Genellikle kavisli oldukları için anatominizin doğal hatlarını vurgulamak için kullanılabilirler..

Mide Tavus Kuşu Tüyü Dövme

Midede bir tüy dövmesinin birçok anlamı olabilir. Temsil ettiği anahtar kavramlar özgürlük, cesaret, maneviyat ve umuttur..

Herkes, belirli kuşların tüylerinin, özellikle Kızılderili kültüründe belirli anlamlar taşıdığını bilmiyor..

Örneğin kırlangıç ​​tüyleri barışı ve sevgiyi temsil eder. Yerli Amerikalılar için kutsal olan kartal tüyleri güç, liderlik ve cesaret anlamına gelir. Güvercin tüyleri barış ve nezaketin, kuzgun tüyleri ise bilgi ve yaratılışın simgesidir..

Harika-tüy-mide-dövme

Gururu ve güzelliği temsil eden tavus kuşu tüyleri, en çok dövmelerde göründükleri için özellikle dikkat çekicidir. Canlı renkleri göz alıcı tasarımlar yaratır.

Dövme sembolizmiyle ilgili daha fazla tüy tasarımları ve arka plan görüntüsü için bu makaleye göz atın.

Kalpler ve kilitler

Dövmedeki bir kalp, sevgi, şefkat ve duyguların açık anlamlarını taşır..

Kalp şeklindeki kilitler eşit derecede popülerdir. Bu tasarımlar, genellikle çiçeklerle veya bir dizi kanatla tamamlanan kalp şeklinde dekoratif bir asma kilit içerir..

mide dövmeleri

mide dövmeleri

Kilidi ortaya yerleştirerek ve her iki tarafa da simetrik dekoratif öğeler ekleyerek dengeli bir tasarım elde edersiniz. Bunlar genellikle anahtar deliği ile göbek deliği hizasında olacak şekilde, üstüne veya altına yerleştirilir..

mandala

Mandalalar karmaşık, genellikle çok fazla ayrıntı içeren dairesel soyut desenlerdir. Dövmelerde, genellikle simetrik renk desenleriyle tamamlanan ince, siyah çizgilerden oluşurlar..

mide dövmeleri

Evreni Budist ve Hindu sembolizminde temsil ederler. Psikolojide mandalalar bazen bütünlük ve birlik arayışının sembolleridir..

Dairesel şekilleri nedeniyle çoğu insan mandala dövmelerini midenin ortasına yerleştirir. Bununla birlikte, midenin bir kısmını kaplayan ve alt sırtın etrafına uzanan yan dövmeler olarak da harika çalışabilirler..

yazı

Tırnaklar ve adlar genellikle bir tasarımdaki diğer öğelere eklenir, ancak kendi başlarına da harika çalışırlar..

Mide dövmeniz için teklifi seçtikten sonra, yazı tipine de karar vermeniz gerekecek. Kadınlar genellikle italik veya el yazısı yazı tiplerini seçerler çünkü bunlar daha kadınsı, narin dövmeler yaratır..

Hamilelik Alıntı Dövme Mide

Gotik tarzı yazı, biraz daha ağır bir his ile başka bir popüler seçimdir..

Kalın-mide-dövmeAlıntınız kısaysa, başka öğeler ekleyerek daha fazla öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Çiçekler ve kuşlar en sık görülür, ancak elbette ne seçebileceğiniz konusunda bir sınır yoktur..

Seksi-yutmak-alt-mide-dövme

Mide dövmeleri için ağrı seviyesi

Mide dövmeleri için ağrı seviyesi yüksek ila şiddetli arasında değişir. Ne kadar acıtacağı, kişisel ağrı eşiğinize, dövmenin tam konumuna ve dövmenin boyutuna ve türüne bağlı olacaktır..

Dövmeler için uyuşturucu kremler piyasada mevcuttur. Bununla birlikte, dövme sürecini ve sonuçların kalitesini değiştirebileceklerinden, her dövme sanatçısı bunları kullanmakta değildir..

Yine de uyuşturucu krem ​​kullanmak isterseniz, önce dövmecinizle konuşun. Seçtiğiniz tasarım ve konum için uyuşturma kreminin etkinliği konusunda size tavsiyede bulunabileceklerdir..

Uyuşturucu krem ​​kullanan dövme sanatçıları, farklı dövmeler için markaları tercih etmiş olacaklardır. Her uyuşturma kremi çeşitli tasarımlarda işe yaramaz ve hangisinin kullanılacağına karar vermek için en iyi yer profesyonel bir dövmecidir..

Bu nedenle, uyuşturucu kremini sadece internetten veya eczaneden satın alıp, hemen kullanmaya başlamamalısınız. Dövme sanatçısının sizi eve göndermesi ve randevuyu yeniden ayarlaması için iyi bir şans var, çünkü kullandığınız kremin işlerini nasıl etkileyeceğini bilmelerinin hiçbir yolu yok..

Mide dövmesinin acısıyla nasıl başa çıkacağınız konusunda gerçekten endişeleniyorsanız, gerçekten küçük bir tasarımla başlamayı düşünün. Büyük bir dövme yapmak ve uzun süreli acı çekmek yerine, küçük bir sembolle başlayın ve onu nasıl karşıladığınızı görün..

Daha sonra, ağrının sorun olmayacağından emin olduktan sonra tasarıma daha sonraki bir tarihte ekleyebilirsiniz..

Çok basit tasarımlar, ağrı toleransınızı test etmenin başka bir yoludur. Bir tasarımda ne kadar fazla ayrıntı varsa, tamamlanması o kadar uzun sürer ve süreç ilerledikçe o kadar acı verici olur..

mide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmeleriMide Dövmeleri (4)mide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmeleriMide Dövmeleri (2)mide dövmelerimide dövmelerimide dövmeleri

mide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmeleriMide Dövmeleri (3)Mide Dövmeleri (1)mide dövmelerimide dövmelerimide dövmelerimide dövmeleri

mide-dövme-kaplan mide-dövme-kafatası-ters-aşağı  mide-dövme-gemi İnanılmaz-at-mide-dövme mide-dövme-bitmemiş mide-dövme-ağaç-ve-ay  mide-dövme-seksi piliç Siyah-kelime-mide-dövme Güzel-kına-mide-dövme  Sanatsal-peri-mide-dövme Sıcak-gül-karın-dövme Seksi-ejderha-mide-dövme

Mide Vampir DövmesiTyrese Gibson'ın Mide DövmesiKaplan Mide DövmesiBıçaklı El Mide DövmesiKarnında Kuş Dövmeli KafatasıTavus Kuşu İlhamlı Mide DövmesiMide Dövmeli Kaslı AdamSadakat Alt Karın Mide DövmesiAslan Mide DövmeleriErkek Karnına Dövme Yaptıran Latince SözlerDikenli Taçlı İsa Mide DövmesiJapon Ejderhası Mide DövmesiMide Silah DövmeleriMidede Geometrik Baykuş DövmesiMidede Uçan Kartal DövmesiErkekler İçin Kartal Mide DövmesiMidede Yılan Dövmeli İblisİblis Mide DövmesiSiyah Kızgın Baykuş Mide DövmeleriMidede Siyah Olağanüstü Kafatası DövmesiBoynuz Mide DövmesiKuş Mide Dövmeli 3. GözTribal Mide DövmeleriKadınlar için Tribal Mide DövmeleriTribal Mide DövmesiMide Tavus Kuşu Tüyü DövmeMy Cold Wolf Mide DövmeleriGüllü Mide DövmeleriYapraklı Böcek Mide DövmeleriTaç Kilidi Mide DövmeleriKelebek Mide DövmesiÇiçek Açan Menekşe Çiçekler Mide DövmeleriSiyah Mide Düz Çiçek DövmeleriYarasa Mide Dövmesi

??????????????????????????????????????????????????? Gül-mide-dövme mide-dövme-soyut mide-dövme-ambigram mide-dövme-carpe-diem  mide-dövme-budda mide-dövme-ve-göğüs-parçası mide-dövme-kuş-ve-kadın mide-dövme-renkli-baykuş mide-dövme-renkli-kafatası mide-dövme-kartal-güller mide-dövme-atlar mide-dövme-adalet mide-dövme-isa mide-dövme-ilginç mide-dövme-baykuş