Erkekler ve Kadınlar İçin 166 Küçük Bilek Dövme Fikirleri

Dövme sanatı, vücudun öne çıkan çeşitli yerlerinde zarif tasarımların yer almasıyla, vücut süslemenin en önemli yollarından biri haline geldi. Dövmelerin yaygın olarak işlendiği vücut bölgelerinden bazıları sırt, boyun, omuz, göğüs, bacaklar, ayak bilekleri, omurga, kollar, yüz, parmaklar ve bileklerdir. Bilekteki dövmeler, herkesin görebileceği bir alan olduğundan, kişinin tutumunu ve stil ifadesini sergilemenin harika bir yoludur ve bu da onu çekici dövmeler için mükemmel kılar. Bilekte dövme tasarımları oluşturmak için mevcut alan nispeten daha küçük olduğundan, genellikle küçüktürler. Bununla birlikte, bu durumda boyut pek önemli olmadığından, dövmenin küçük boyutu, zarif ve sanatsal bir şey arayarak tehlikeye girebilir. Aksine, çekici bir tasarım daha çok bir bileziğe benzer ve bakanların gözlerini yakalayabilir..

Lehte ve aleyhte olanlar

Diğer her şey gibi, bilekteki dövmelerin de kendi artıları ve eksileri vardır. En iyi yanı, doğaları gereği göz alıcı olmaları, bileğin vücudun önemli bir parçası olmasıdır. Dövmelerin dikkat çekmesi için çok büyük olmasına gerek yok, bu da mesajınızı çok gürültülü olmadan ve çok para harcamadan iletebileceğiniz anlamına geliyor. Öte yandan, bu bölge güneşin zararlı ışınlarına sürekli maruz kaldığı için kalıcı değildir ve bu dövmelerin solmasına neden olabilir. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu düzenli olarak güneş kremi sürmektir. Ayrıca bu bölgedeki deri ince ve hassas olduğundan dövme yaptırmak oldukça acı verici olabilir. İç bilek, kalbin nabzını tutan ve onu daha hassas hale getiren kısımdır. İnsanları genellikle onları yapmaktan caydıran sebep budur. Ancak bu dövmelerin çekiciliği ve güzelliği onları oldukça arzu edilir kılıyor ve dövme severlerin çoğu da bu acıya katlanmaya hazır..

Dikkate Alınacak Tasarım Fikirleri

Bilek, bir kişi olarak cesaret ve cesaret anlamına gelir. Bu, birçok kişinin, erkeklerin ve kadınların bu vücut partisinde dövme yaptırmayı tercih etmesinin bir nedenidir. Ancak dövme yaptırmadan önce elbette size en uygun dövme tasarımını seçmelisiniz. Bu bağlamda, bileğiniz için göz önünde bulundurabileceğiniz bazı dövme tasarım fikirleri:

  • kelebek tasarımı – Birçok kadın bu tasarım fikrini tercih ediyor ama bu erkekler için de iyi olmadığı anlamına gelmiyor. Bu tasarımda, diğer bazı tasarım aksesuarlarıyla süslenmiş bir kelebeğin daha büyük bir görüntüsüne veya daha az karmaşık detaylara sahip daha küçük boyutlu bir kelebek grubuna sahip olmayı seçebilirsiniz. Erkekseniz, kelebeğe erkeksi tasarım aksesuarlarıyla eşlik edin, böylece bir erkeğin bileğine işlenmiş feminen bir kelebek tasarımına dönüşmesin..
  • Kuş Dövmeleri – Bilek bölgesi için gidiyorsanız bu başka bir tasarım fikri. Kuş, kuş gibi özgür ruhlu tüm bireyler ve özgürlüğe büyük değer verenler için ortak bir tasarımdır. Bileğinizin bir tarafına veya ortasına yerleştirilebilir..
  • Sembolik Tasarım – Bu, dünyadaki yüzlerce hatta binlerce insan tarafından düşünülen ortak bir tasarım fikridir. Haç, haç ve hatta İsa Mesih’in imgesi gibi din ile ilgili sanatsal ve güzel sembolleri içerebilir. Müzik sembolleri, özellikle müzik endüstrisine giren kişiler için de harika seçenekler olabilir. Ayrıca özellikle dünya tarihi ile oldukça ilgiliyseniz antik sembollere yönelebilirsiniz..
  • gök cisimleri – Bu tasarım fikri kesinlikle ilginç. Tabii ki, güneş, yıldızlar ve ay gibi gök cismi görüntülerini içerir. Bu tasarımın en iyi yanı, dövmenin taşıyıcısı olarak kendi kişiliğinize yansıtacağı güç mü? Tüm bu gök cismi sembolleri, bileğinizde çok harika bir etki yaratmak için bir araya getirilebilir..

Holly Ween tarafından Bilekte Blackwork Rose TattooBrittany tarafından Ücretsiz Dövme olunAnna Bravo'dan Bilekte Defne Çelengi DövmesiAnna Yershova tarafından Bilekte Süs Ay DövmesiBranden Martin tarafından Bilekte Blackwork PalmGeorgia Gray'den Bilekte Suluboya Yarasa DövmesiBilekte Zarif Pembe Gül DövmesiBilekte Lotus Çiçeği DövmesiLawrence Edwards'tan Dotwork Çiçekli ManşetResul Odabaş'ın Bileğinde Origami FilBrittan Puronen tarafından Bilekte Soru İşareti DövmesiGeorgia Gray'den Bilekte Ağaç DövmesiDaniel Baker tarafından Mandala Bilek DövmesiDoy tarafından Bilekte Fern DövmesiAndrew Hullings tarafından Bilekte Baykuş DövmesiNoktalı virgül Kelebek Dövmesi by RocemHettie Baker'ın Bileğindeki FillerFrank Tran tarafından Bilekte Gül DövmesiSiyah ve Gri Mürekkepli Çiçekli Bilek Dövmesi Anna BravoBilekte Kuş Kafesi DövmesiJen'in Mürekkebinden Bilekte Suluboya Çapa DövmesiBilekte Lotus Çiçeği, Himanshu SharmaFran Tran tarafından Bilekte Suluboya Kalp Dövmesi