Erkekler ve Kadınlar İçin 170 Etkileyici Omuz Dövmesi

Dövmeler cazibe ve sembolizm anlamına gelir ve moda bilincine sahip erkekler ve kadınlar tarafından izleyicilerin dikkatini çekmek için taşınırlar. Bir dövmenin yerleştirilmesi temel olarak boyutuna ve tasarımına bağlıdır, ancak vücutta en popüler yerler sırt, yan, boyun, ayak bileği, göğüs, uyluk, parmak, kollar, bacaklar, kalçalar, bilekler ve sırttır. kulak. Çeşitli dövme tasarımlarını görebileceğiniz yerlerden biri de omuzlardır, çünkü bir tasarıma uygun bir şekilde sahip olmak için iyi bir yüzey alanı sağlar ve aynı zamanda göze çarpan bir noktadır. Omuzlar bir dövmeyi bir bütün olarak taşıyabilir veya bir kol boyu dövme için başlangıç ​​noktası olabilir..

Dövme Yerleştirme Noktası Olarak Omuzun Önemi

Omuz dövmeleriyle ilgili en iyi şey, çalışmak için tam kollu giyebilen ve bu dövmeleri bir akşam gezisi için çıplak bir silahlı elbiseyle gösteriş yapan, taşıyıcının tercihine göre çıplak veya görünür hale getirilebilmesidir. Bu, omzu daha sonraki aşamalarda uzatılabilen çekici dövmeler yapmak için ideal bir yer yapar. Bir stil ifadesi olabilirler ve aynı zamanda taşıyıcının fiziğini geliştirebilirler. Aslında, birçok kadın da bu tür dövmelere gitmeye başlamış olsa da, erkekler onları erkekliklerini göstermenin en iyi yolu olarak görüyorlar. Beyaz mürekkep dövmeleri koleksiyonumuza göz atmak isteyebilirsiniz..

Kişisel Anlamlar

Bu geleneksel tasarımlara ek olarak, insanlar kişisel inanç ve tutumlarını simgeleyen omuzlarına özgün tasarımlar yaptırmayı tercih edebilirler. Aldıkları materyal, bir grup veya kulüp veya bazı vatansever sembollerle ilgili bir şey olabilir. Ayrıca dövme tasarımının bir parçası olarak sevdiklerinin, aile üyelerinin, arkadaşlarının veya çocuklarının adlarına veya bir tür anlamlı metin veya ifadelere sahip olabilirler. Temel fikir, taşıyıcının istediği bir anlamı iletmek ve müşterisinin istediği tüm tasarım öğelerini bir araya getirerek göz alıcı bir şey yaratabilecek uzman bir tasarımcının yardımıyla anlamlı bir tasarım elde edebilmesidir..

Omuz veya bu konuda vücudun herhangi bir kısmı için bir dövme tasarımı seçerken, dövme bir ömür boyu taşıyıcı ile orada olacağından, tasarımın yanı sıra sembolik anlamları da akılda tutulmalıdır. Dövme bir kez kazındıktan sonra kurtulmak zordur. Bu nedenle bir tasarıma dikkatle karar verilmelidir..

Popüler Omuz Dövme Seçenekleri

Omuzlar, bu kaslı bölgede harika göründüklerinden ve tüm dünyaya gösterilebildiklerinden, farklı tasarım ve stillerdeki dövmelere sahip olmak için popüler bir yerleşimdir. Taşıyıcının tercihine ve düşünce ve inançlarını yansıtma amacına göre omuzda çeşitli tasarımlara yer verilebilir. En popüler omuz dövme tasarımlarından bazıları şu şekilde listelenmiştir:

  • kabile dövmesi – Yaygın olarak kullanılan bir tasarım, cesur ve keskin eğriler ve çizgilerden oluşan tribal dövme tasarımıdır. Bu tür tasarımlar güçlü vuruşlar gibi görünüyor ve bunlar omuz bölgesinde harika görünüyor; aslında, tasarım büyük ve gösterişli olabilir, kola ve arkaya doğru taşınır. Tercih edilen kabile tasarımlarından biri, omuz bölgesinde inanılmaz derecede çekici görünen Kelt haçıdır. Diğer tasarımlar, taşıyıcının kişiliğine tamamen yeni bir boyut katan kafatasları, Azrail, yıldızlar ve benzeri göz alıcı karakterler içerebilir. Kına dövmelerinin dövme severler arasında en popüler geçici dövmeler olarak kabul edildiğini biliyor muydunuz??
  • Eski Okul Dövme Tasarımları – Eski tarz dövme tasarımları arasında güller, nilüferler, deniz tasarımları, çapalar, düş kapanları, tüyler, pusula, oyun kartları ve kalp gibi öğeler bulunur. Bu tür dövme tasarımları çok büyük değiller ama hem erkek hem de kadınlarda dövmeler için harika bir seçim yapıyorlar..
  • Kuş Dövme Tasarımları – Kuşlar, diğer geleneksel tasarımlara göre daha feminen ve zarif oldukları için kadınlar için tercih edilen tasarımlardır. Omuzlar için büyük veya küçük kuş tasarımları olabileceğinden, bu tür tasarımlar boyut açısından çok yönlüdür. Taşıyıcının omzuna kazımak istediği kuş türü açısından anka kuşu, kartal, tavus kuşu veya küçük kırlangıç ​​gibi çok çeşitli seçenekler de vardır. İstenilen boyuta ve sembolik anlama göre kuş seçilebilir..
  • Kelebek Dövme Tasarımları – Kelebekler vücudun herhangi bir yerindeki dövme tasarımları kadar çekici görünür, ancak omuzlar bu canlı ve eğlenceli tasarım için ideal bir yerleşimdir. Tek bir kelebek veya daha fazla sayıda olabilir ve tasarımcı, tasarımı daha çekici hale getirmek için farklı renklerden yararlanabilir. Kelebek dövme tasarımları ile birlikte çiçekler ve sarmaşıklar gibi diğer unsurlar da dahil edilebilir..
  • Biyomekanik Dövme Tasarımları – Diğer bir harika seçenek de, insan anatomisiyle birleştirilmiş mekaniği içeren biyomekanik tasarımdır ve bu, deriyi yırtılmış gibi çok belirgin bir resim haline getirir. Kemik ve kasların yanında zincirler, kablolar ve mekanik eklemler gibi mekanik elemanlar olduğu izlenimini verir..
  • Japon Dövme Tasarımları – Japon dövme tasarımları, koi balığı, dalgalar, aslan, fil, kurt, kaplanlar ve ejderhalar gibi tasarım öğeleriyle çok çeşitlidir. Kiraz çiçekleri, güzel ve narin görünümleri nedeniyle kadınlar için mükemmel bir seçimdir..
  • Dövme Tasarımı Pin Ups – Başka bir kadınsı tasarım, kızları bağla. Tasarım büyük ve çekicidir ve kola kadar uzanır. Birçok erkek de bu tasarımı hanımefendi aşklarını etkilemek için tercih ediyor..
  • Yıldız ve Ay Dövme Tasarımları – Bazı insanların dövme tasarımlarında oyulmuş ay gibi yıldızlar ve gök cisimleri vardır. Bu tür tasarımlar gerçekten şaşırtıcı ve çekici görünüyor ve daha derin bir anlamı var. Taşıyıcının kişisel zevkine göre basit siyah ve gri renkte veya çeşitli canlı renklerde yapılabilirler..

Kızlar için omuz dövmeleri (1)omuz dövme (1)omuz dövme (2)omuz dövme (3)omuz dövme (4)omuz dövme (5)omuz dövmesiKızlar için omuz dövmeleri (3)Kızlar için omuz dövmeleriomuz dövmesi (6)omuz dövmesi (7)omuz dövmesi (8)omuz dövmesi (9)Kızlar için omuz dövmeleriomuz dövmesi (10)omuz dövmesi (13)omuz dövmesi (12)omuz dövme (14)Kızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleri

Son sözler

Omuzlar, dövme yaptırmak için harika bir yer çünkü bu, insan vücudundaki en belirgin bölgelerden biridir ve gerektiğinde bu dövmeleri gizlemek de aynı derecede kolaydır. Omuzlar, çeşitli tasarım ve boyutlarda dövmeler elde etmek için iyi bir yüzey sağlar. Omuz dövmeleri için en popüler seçeneklerden bazıları, kuşlar, kabile tasarımları, yıldızlar, Japon tasarımları, eski okul tasarımları ve biyomekanik tasarımlar gibi tasarımları içerir..

Kızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleri (2)Kızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriKızlar için omuz dövmeleriEwa Sroka'nın Renkli Gül DövmesiTahıl tarafından Malta Köpek DövmesiTattoo Me Pink'in Omuzdaki Geometrik KöpekbalıklarıCJ'den Omuzda Zarif Dalga DövmesiAnna Bravo'nun Omuzdaki Minimal Kalp DövmesiIlwol'den Çiçekli Omuz DövmesiKüçük Bayan Jess'in Omuzdaki Çiçek DövmesiXKM'den Balina DövmesiLucy Hu'dan Omuzda Çiçekli BantMinik Omuz Dövmesi, Lara M. J.Sou'nun Omuzdaki Ay DövmesiIlwol'un Omuzdaki Plumeria Çiçek DövmesiEloise Entraigues tarafından Omuzdaki Çiçek DövmesiOmuzdaki Güneş Dövmesi, Dr. WooMackenzie Evanjeline tarafından Chickadee TattooOmuzda Dotwork Çiçek Dövmesi, Sasha MasiukYunung tarafından Ayçiçeği Dövme TasarımıSarah Herzdame'den Çiçekli Omuz DövmesiPink Tattoos'un Tarih Dövmesini HatırlaAy Omuz Dövmesi by ilwolMandala Omuz Dövmesi by PaulinhoEvgeny Golubev tarafından Dotwork Constellation TattooAnna Bravo'nun Omuz DövmesiCrooked Mile ile Simetrik Omuz DövmesiBen Doukakis tarafından Dotwork Omuz DövmeMandala Omuz Dövmesi, Paul BachmanLuis Inda'nın Omuzdaki Sinek Kuşu DövmesiIlwol tarafından Safran Omuz DövmeTahıl tarafından Hawaii Omuz DövmeOmuz Dövme Tasarımı Karry Ka-YingIvan Fungus'un Omuzdaki Labirent DövmesiBlackwork Çiçekli Omuz Dövmesi by Anna Bravo

3398772226_66225d0ac4

???????????????????????????

domuz pastırması-eski okul-dövme-omuz için

özgür dövme

BrandiTat_WEB

kelebekler-dövme-omuz

Kelebek-ve-Çiçekler-Kadın-Omuz-Dövme

Havalı-Kuş-Dövme-Omuz

japon-dövme-omuz

görünümlü-hawaii-tatt

eski okul-sırt-omuz-dövme

pin_up_girl_tattoo_9

omuz-kızı-dövme-dövme

yırtık-deri-biyomekanik-dövme-omuz

Shoulder_Stars_by_body_mods

omuz-bıçak-dövme

küçük-kelebekler-kız-dövmeler

STARS_101_large

yıldızlar-dövmeler-omuz

dövme-omuz-kol-kelebek

dövme-omuz-göğüs-japondövme-omuz-eski-okul-baykuş

dövme-omuz-pin-up

dövme-kabile-omuz

alıntı

Derimin altında