Erkekler ve Kadınlar için 150 Çekici Dirsek Dövmesi

Dirsek dövmeleri, herkesin gururla sergileyebileceği kesinlikle muhteşem dövmelerdir. Bir dirseğe gerçekten dövme yapılıp yapılmayacağını soruyor olabilirsiniz. Eh, elbette dövme yapılabilir ve bu, günümüzde dirseklerine dövme yaptıran dünyadaki çok sayıda insan tarafından doğrulanabilir. Bu kesinlikle harika dövmeleriniz için çok eşsiz bir yer. Ellerinizi her hareket ettirdiğinizde, bu dövmeler vurgulanabilir ve sizi daha kalın kalabalığın arasında bir çekim merkezi haline getirir..

Bu dövmelerin en büyük yararı, profesyonel nedenlerle veya başka nedenlerle yapmanız gerektiğinde kolayca gizlenebilmeleridir. Aynı zamanda bu dövmeler, tasarıma verdiği akış, ortak alan olması nedeniyle harika sonuçlar veriyor. Ancak dirseğe dövme yaptırmak büyük bir zorluktur çünkü bölge sadece kemiktir ve mürekkebi yaptırmak çok acı verici olabilir. Dirseğinizin mürekkeplenmesinin ne kadar acı verici olabileceğini herkesin bilmesine rağmen, her yaştan kadın ve erkek için ve dünyanın her yerinde en popüler yerleşimlerden biri olmaya devam ediyor..

Dirsek Dövmeleri ve Onlarla İlişkili Avantajları

Tabii ki, bir avantaj sayısı dirsek dövmeleri için gittiğinizde tadını çıkarabilirsiniz. Aslında, bu avantajlar, birçok erkek ve kadının bu dövmeleri tercih etmesinin nedenleridir. İşte tadını çıkarabileceğiniz bu inanılmaz avantajlardan bazıları:

 • Daha İyi Fiziksel Görünüm – Dövme yaptırmaktan yana olmayanlar olsa da, dirseklerine dövme yaptıranların birçok kişinin gözünde daha yakışıklı ya da güzel görünebileceği yadsınamaz..
 • Daha Yüksek Seks Temyizi – Dirseğinize dövme yaptırmak sizi kesinlikle karşı cinsler için bir seks mıknatısı yapabilir. Bu asla görmezden gelemeyeceğin bir şey.
 • İçsel Benliğinizi İfade Edin – Bilmiyorsanız dövmeler insanın iç yüzünü ifade etmede de kullanılır. Bu nedenle, sadece bir bakışla, etrafınızdaki insanlar zaten kendiniz hakkında bir fikre sahip olabilir..

Erkekler ve Kadınlar İçin Dirsek Dövmelerinin Dezavantajları

Zevk alabileceğiniz avantajlar varsa, tanımanız gereken bazı dezavantajlar da olabilir. Bunlardan bazıları:

 • Bazı İnsanlara Kötü İmaj – Elbette bugünlerde dövme yaptırmayı kötü bir şey bulan birçok insan olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Bu nedenle, onlara karşı neden kötü bir imaja sahip olacağınız artık şaşırtıcı değil..
 • Ekstra Ağrıl – Dirseğinize dövme yaptırmak kesinlikle acı verici diğer bazı bölümlere kıyasla. Bunun nedeni, o kısımda daha az kas bulunması ve dövme yapmak için doğrudan iğne ile vurulabilen kemiklere daha yakın olmasıdır..

Dirsek Dövmesi Olan Ünlüler

Aslında dünya çapında dirsek dövmelerini tercih eden çok sayıda ünlü var. İşte bu popüler ünlülerin bazı isimleri:

 • Debra Wilson – 53 yaşındaki bu Amerikalı komedyen, mürekkepli dirseğini sergilemekten gurur duyuyor. Birkaç yeşil yaprakla çevrili siyah bir daire tasarımına sahiptir..
 • Yakut gülü – Bu ünlü Avustralyalı model ve aktrisin dirseğinde eski bir iskelet anahtarla tasarlanmış basit ama muhteşem bir dövmesi var..
 • Chanel Batı Sahili – Bu 27 yaşındaki Amerikalı şarkıcı ve rapçi, sol elindeki dirseğinin iç kısmında muhteşem bir yazı dövmesi var. Bu metin dövmesi, “Kutsanmış” diyor.
 • Hilary Duff – Bu ünlü Hollywood aktrisinin sağ dirseğinde “yanımda ol” dövmesi var. Bu dövmenin yanında kuş tasarımına sahip başka bir dövme var..

İyileşme süreci

Dirsek, kemiğin daha fazla ve cildin daha azını bulacağınız bir eklem alanıdır. Bu nedenle, bu, iğnenin kemiğe yakın sürtüneceği için bu bölgeye bir dövme yaptırmaya karar verirseniz daha fazla acı çekmeniz gerekeceği anlamına gelir. Ayrıca, vücudun diğer bölgelerine yapılan dövmelere kıyasla dövmenin iyileşmesi daha uzun zaman alacaktır..

Ayrıca sık kullanılan bir bölge olan dirsek iyileşme sürecinde daha fazla bakım gerektirir. Birlikte, tüm bu faktörler bir kişinin bunu yapmasını engelleyebilir. Yine de çekicilik erkekleri ve kadınları cezbetmek için yeterlidir ve üzerlerine dövme yaptırmak için tüm acıları görmezden gelmeye hazırdırlar..

Kollarını sıvamaya ve harika dövmeli dirseği tüm dünyaya göstermeye hazır mısın???

Erkekler ve Kadınlar İçin Yaratıcı Dirsek Dövme Tasarımları

Dirsek, kemik eklemi olan ve açılıp kapatılabilen bir alan olduğundan, burada sunulan herhangi bir tasarıma benzersiz bir hareketlilik kazandırdığı için dövme yaptırmak için eşsiz bir yerdir. Bu, dövmenin taşıyıcısının dirseğinde yer aldığında, basit bir tasarıma eşsiz bir kalite verildiği anlamına gelir. Seçimin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi gerekir ve hamil, tasarımı tamamlamak için uzman bir dövme sanatçısına danışmalıdır. İşte dirsek için bazı yaratıcı tasarım fikirleri:

 • Dirsek Üzerindeki Çiçek Dövmeleri – Vücudun diğer tüm kısımları gibi, çiçek dövmeleri de dirseklerde harika ve çekici görünür. Çiçeklerin ayrıca güzellik, saflık, masumiyet ve sevgi ile bağlantılı oldukları için harika bir anlamı vardır. Ayrıca gül, kiraz çiçeği, nergis ve ayçiçeği gibi pek çok çiçek arasından seçim yapabileceğiniz çiçek desenleri, çiçek desenleri sahipleri için büyük bir çeşitlilik sunar. Onları geleneksel siyah ve gri renklerde yaptırabilir veya daha çekici tasarımlar için canlı tonlara sahip olabilirsiniz. Kadınlar dirsek için çiçek tasarımlarını sevse de, erkekler arasında da giderek daha popüler hale geliyor. Kelebekler, arılar, yapraklar ve dikenler gibi belirli unsurlar, onları daha güzel ve anlamlı kılmak için temel çiçek tasarımlarına eklenebilir..
 • Dirsekte Örümcek Dövme Tasarımları – Bir diğer popüler seçenek, bu hareketli alan için benzersiz bir unsur oluşturan örümcek ağıdır. Örümcek ağının karanlığın bir unsuru olarak kabul edildiği ve gangsterler ve dolandırıcılar için uygun görüldüğü bir zaman vardı, ancak bugün bu çekici tasarım her iki cinsiyet için de dünya çapında kabul görmeyi başardı. Tasarıma bir örümcek veya arı eklenerek dövme daha göz alıcı hale getirilebilir..
 • Dirsek Üzerindeki Geometrik Dövmeler – Girdaplar ve eğriler gibi geometrik desenler mükemmel bir seçenektir çünkü bu alan, desen dirseğin hareketiyle hareket ediyormuş gibi göründüğü için onlara harika bir akış sunar. Geometrik desenlerin klasik örneklerinden biri tribal dövme tasarımıdır, bu tür desenli dövmeler siyah veya gri veya parlak renklerde de çekici görünebilir..
 • Dirsek Üzerindeki Kafatası Dövme Tasarımları – Karakterlerinin korkutucu ve karanlık tarafını temsil ettikleri için erkekler arasında oldukça popülerdirler. Kafatasları vücudun her neresinde bulunursa bulunsun göz alıcı görünür ve erkeksi bir niteliğe sahiptir..
 • Gül Dirsek Dövme Tasarımı – Bir gül yaprağı dirsekte kesinlikle harika görünecek. Gül, güzel bir tasarım olmasının yanı sıra, son gül dövme ürününe bağlı olarak güzellik, aşk ve kadınlık gibi birçok şeyi de sembolize eder..
 • Dirsek Çapraz Dövme Tasarımı – Bir haç sembolü, yalnızca dirsek için değil, diğer bazı vücut dövmelerinde de çok yaygın bir tasarımdır. Çoğu zaman, bu dövme siyah renklidir. Ancak, haçın ortasını kırmızı mürekkeple renklendirerek bu tasarımı muhteşem hale getirebilirsiniz..

Dirsek dövmenizin neyi tasvir etmesini istediğinize bağlı olarak, bu unsurlardan biriyle tasarımlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Ayrıca yıldızlar, güneş, ejderha, dudaklar, kalpler ve çapa gibi diğer unsurları kullanarak yeni ve farklı bir şey yaratmak için bir dövme uzmanına danışabilirsiniz. Bir dövmenin cazibe değeri büyük ölçüde dövme sanatçısının uzmanlığına bağlıdır..

Özet

Erkekler ve kadınlar için gerçekten dirsek dövmeleri bu günlerde son derece popüler hale geliyor. Bu dövmelere sahip olmak istiyorsanız, dirseğinize güzel dövme tasarımları yapmanıza yardımcı olabilecek güvenilir bir dövme sanatçısı aramaya başlayın..

Dirsek Dövme Tasarımlarının Popüler Tasarım Fikirleri

Dirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek Dövmeleri

Dövmeler tamamen tavrınızı göstermekle ilgilidir ve dövmelerin yerleşimi ve tasarımı gerçekten önemli olan şeydir. Göğüs, bel, köprücük kemiği, el, ayak, karın, omurga, bacak, kaburga, kol, omuz, bilek, boyun veya ense, uyluk gibi vücudun çeşitli bölgelerinde güzel ve göz alıcı tasarımlar oluşturmayı içerir. , kalça, parmak ve ayak bileği bunlardan sadece birkaçıdır. Dirsek dövmeleri, izleyenlerin dikkatini çekmek isteyen erkekler ve kadınlar için harika bir seçimdir..

Erkekler ve Kadınlar İçin Çeşitli Dirsek Dövme Tasarımları

Bir kişinin vücudunda görebileceğiniz diğer dövmeler gibi, dirsek dövmeleri de erkekler ve kadınlar için mükemmel olabilecek çok çeşitli tasarımlara sahiptir. Öyle olsa bile, tüm bu dövme tasarımlarının size iyi görünmeyeceğini bilmelisiniz. Bu, dirsek için belirli bir tasarım seçmeden önce bir dizi önemli şeyi göz önünde bulundurmanız gerekmesinin ana nedenidir. İşte sahip olmak isteyebileceğiniz en iyi tasarımlardan bazıları:

 • Örümcek Ağı Dövme Tasarımı – Örümcek ağının dairesel şekli ve düzgün kenetlenen tasarımı, onu çok iyi bir seçenek yapan şeydir. Dirseğinizde güzel görünmemesi mümkün değil. Bir örümcek ağı tasarımı, hakimiyet ve güç gibi bir çok şeyi temsil eder..
 • Dirsek Yıldız Dövme Tasarımı – Bir yıldızın şekli herhangi bir dirsekte de harika görünebilir. Bir yıldızı sizin için çok basit bulabilirsiniz. Ama aslında, dirsek dövmeniz için seçebileceğiniz çeşitli güzel yıldız türleri var. İyi örnekler bir 3D yıldız ve bir deniz yıldızıdır. Ayrıca, basit bir yıldız tasarımının son derece muhteşem olması için dövme sanatçınızdan bazı harika tasarımları birleştirmesini isteyebilirsiniz..

Dirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek DövmeleriDirsek Dövmeleri

dirsek_tattoos_41

dirsek_tattoos_40

dirsek_tattoos_39

dirsek_tattoos_37

dirsek_tattoos_38

dirsek_tattoos_32

dirsek_tattoos_33

dirsek_tattoos_34

dirsek_tattoos_35

dirsek_tattoos_36

dirsek_tattoos_31

dirsek_tattoos_30

dirsek_tattoos_29

dirsek_tattoos_28

dirsek_tattoos_27

dirsek_tattoos_22

dirsek_tattoos_23

dirsek_tattoos_24

dirsek_tattoos_25

dirsek_tattoos_26 dirsek_tattoos_21

dirsek_tattoos_20

dirsek_tattoos_19

dirsek_tattoos_18

dirsek_tattoos_17

dirsek_tattoos_12

dirsek_tattoos_13

dirsek_tattoos_14

dirsek_tattoos_16

dirsek_tattoos_15

dirsek_tattoos_07

dirsek_tattoos_08

dirsek_tattoos_09

dirsek_tattoos_10

dirsek_tattoos_11

dirsek_tattoos_05

dirsek_tattoos_06

dirsek_tattoos_04

dirsek_tattoos_03

dirsek_tattoos_02 dirsek_tattoos_01

9

37

57

63

75

85

104

119

126

136

144

155

165

175

185

195

205

218

219 226

236

245

255

264

274

284

293

304

1110