Kadınlar İçin 300 Muhteşem Dövme

Bunun sonucunda yukarı stil, kadınlar için en şaşırtıcı dövmelerin bir listesini derledik.

Bu özel dövmelerin arkasındaki anlamları bile açıklıyoruz..

Sembolleri ve anlamları ile bazı harika kadın dövmelerini görmek için okumaya devam edin!

kadının sırtındaki dövme

Kadınsı dövmeler, sadece bir isyan ilanı olarak görülmekten çok yol kat etti..

Kadınlar için dövmeler bugünlerde birçok havalı ünlü tarafından onaylandı ve bu da onları günümüzün şık ve dikkat arayan kadın ve kızları arasında daha da popüler hale getirdi..

kadın dövmesi

Ayrıca, farklı türde dövmeler taşıyan çok sayıda küresel ünlüyle, son yirmi yılda kadınlar için sosyal olarak kabul edilebilir hale geldiler..

Bu nedenle, erkeklerle olduğu gibi bu trendi takip eden eşit sayıda kadın bulacaksınız, çünkü bugün dövme yapan kız ve kadınların havalı bir tarafı yok, daha çok onları taşıyan kişinin moda ifadesi olarak görülüyorlar..

Kadınlarda Dövme Yerleştirme Fikirleri

Antik çağlardan beri kadın bedeni Tanrı’nın kutsal bir yaratımı olarak görülmüş ve ona güç ve kuvvet simgesi olarak tapılmıştır..

Bu yüzden insanlar kadınların vücutlarını güzelleştirmek için çeşitli süslemeler kullanıyorlar..

kadının harika sırt dövmesi var

Dövme sanatının temel amacı olan kadınlar için çeşitli dövme tasarımları, vücutlarının farklı yerlerinde onları daha güzel hale getirmek ve izleyenlerin dikkatini çekmek için kullanılmaktadır..

Kadınlar üzerinde oluşturulan tasarımların çoğu, büyük, belirgin ve maskülen tasarımları sergilemeyi seven erkeklere kıyasla narin ve feminendir. Kadınların kendileri gibi, üzerlerine kazınmış dövme tasarımları aşkı, güzelliği ve kadınlığı temsil eder ve yerleşimleri özenle seçilmelidir..

Bu dövmeler, güzelliklerinin yanı sıra sembolik anlamları da artırılacak ve kadın dövmesi yüksek sesle ön plana çıkacak şekilde yerleştirilmelidir. Birçok kız ve kadın, göğüs, omuz, sırt, yan, karın, kol, bacak, uyluk, omurga, boyun, bilek, kol, ayak bilekleri, ense ve kulak arkasına dövme yaptırmaktan hoşlanır. Kadınlar için parmak dövmeleri şeklinde çok küçük tasarımlar yapılmaktadır..

ahtapot kadın dövmesi

Daha büyük tasarımlar, tasarımın üzerine çizilmesi için daha fazla alan sundukları için uyluk, karın, yan ve alt sırtta iyi görünür. Dövmenin yerleşimi, tasarım diğerlerinin dikkatini çekecek kadar vurgulanacak ve aynı zamanda profesyonel nedenlerle veya başka nedenlerle ihtiyaç duyulduğunda gizlenebilecek kadar kolay olacak şekilde olmalıdır..

Dövmeler, vücudun bir parçası haline getirildikten sonra kurtulması çok zor olan kalıcı bir vücut sanatı biçimidir. Bu nedenle, dövme tasarımının tasarımı ve yerleşimi, dövmelerin kalıcı doğası nedeniyle büyük özenle seçilmelidir..

kadında balık dövmesi var

Kadınlar İçin En Popüler Dövmeler

Temel olarak, kadınların narin ve feminen dövme tasarımları seçmeleri gerekir, ancak aynı zamanda taşıyıcının tutum ve duygularını iletmek için özel bir sembolik değere sahip olmalıdırlar. Kadın dövmeleri için bu benzersiz tasarımların yapımında kullanılan unsurlara göre sınıflandırılmış, kadınlar için en popüler dövme tasarımlarından bazıları şunlardır:

çiçek dövmeleri

Çiçekler de tıpkı kadınlar gibi doğanın en güzel ve en seçkin eserlerinden biridir. Aşkı, saflığı, masumiyeti ve çekiciliği temsil ederler ve bu da onları kadınlarda dövme tasarımları için en iyi seçim haline getirir. En popüler çiçek tasarımlarından bazıları gül, nilüfer, nergis, ayçiçeği ve kiraz çiçekleri gibi çiçekleri olanlardır..

Çiçeklerin her birinin kendi sembolik değeri olsa da, çiçek tasarımlarının ardındaki genel çekicilik, tasarımların saflığı ve feminenliğinde yatmaktadır. Bu dövmeler, taşıyıcının seçimine bağlı olarak geleneksel siyah mürekkeple veya çeşitli canlı renklerde yapılabilir..

Ayrıca, tasarımın boyutu ve yerleşimi, tasarımın tek bir çiçeğe mi yoksa bir demetine mi sahip olacağını belirleyecektir. Arılar, kelebekler, yapraklar ve dikenler gibi diğer bazı tasarım öğeleri, sembolik değerine katkıda bulunmak için temel çiçek tasarımıyla birleştirilebilir. Tasarıma bazı isimler veya metinler de dahil edilebilir..

Kelebek Dövmeleri

Çiçek desenleri gibi, kelebekler de kadınsı dövme tasarımları için en popüler tasarım öğelerinden birini oluşturur. Bu cezbedici küçük böcekler gittikleri her yerde dikkatleri üzerine çekerken yaşama renk ve parlaklık katarlar. Benzer şekilde, renkli bir kelebek dövmesi yaptıran bir kadın, gittiği her yerde cazibe merkezi olmaya mahkumdur..

Aynı zamanda, çirkin koza aşamasından çıkıp dünyanın en güzel yaratıkları haline gelen kelebekler, değişim ve geçişi temsil eder. Kadınlar, özellikle genç kızlar, vücutlarının çeşitli yerlerine kazınmış bu göz alıcı tasarıma sahip olmayı severler. Çoğu zaman canlı renklerle boyanırlar ve çiçek desenleriyle birleştirilirler..

kabile dövmeleri

Kabile dövmeleri, şaşırtıcı ve göz alıcı tasarımları için saygı görmenin yanı sıra efsane ve tarih açısından zengin olmuştur. Birçok kabile tasarımı, düş kapanı ve tüyler gibi eski kabile unsurlarına sahiptir..

Bir rüya yakalayıcı, renkli boncuklar veya tüylerle süslenmiş dairesel bir dokuma ağ parçasından yapılmış bir kabile aygıtıdır. İyi rüyaları çekmek ve kötüleri kovmak için bir kabile geleneği olarak kullanıldı. Rüya yakalayıcı, tribal dövme sanatında iyi rüyalar ve iyimserliğin sembolü olarak ileri taşınmıştır ve kadınlar bugüne kadar modaya uygun tasarımın üzerlerine kazınmasını severler..

kalp dövmeleri

Kalp her zaman sevgi ve tutkunun sembolü olmuştur ve bu nedenle kadınlar duygularını ifade etmeyi sevdikleri için kalpler kadınsı dövme tasarımlarında önemli bir yer edinmiştir ve bunu yapmanın daha iyi bir yolu kalp dövmesi yaptırmaktan daha iyi değildir. Kalp dövmeleri, sevdiklerinin adını veya ifade etmek ve tasarımı daha anlamlı kılmak istedikleri bazı özel alıntıları içerebilir..

Cennet Vücutlu Dövmeler

Yıldızlar, güneş ve ay gibi gök cisimleri de genellikle kadınlar için dövme tasarımlarının bir parçası olarak görülür, çünkü sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda her kadının dövme tasarımlarıyla ifade etmek istediği kutsallık, güzellik ve gücü de ifade eder..

Zodyak Dövmeleri

Bazı kadınlar, burcuna göre seçilen zodyak dövmelerini tercih edebilir. Bu dövmeler, belirli bir burcun genel özelliklerini tanımlar ve bunlar da bağlantılıdır ve kadınlar tarafından kişiliklerini ve tutumlarını ortaya çıkarmak için kullanılır..

Kuş Dövmeleri

Kuşlar, günümüz kadınının kişileştirdiği özgürlük ve uçuş anlamına gelir. Özgür bir kuş olmak ve hayatı istediği gibi yaşamak istiyor. Kuş dövmelerinin günümüz kadınları arasında en popüler dövme seçeneklerinden biri olmasının nedeni budur..

Bu tasarımlara ek olarak, dövme severlerin yanı sıra dövme sanatçıları olarak kadınlar için dövme tasarım fikirlerinde sayısız çeşitlilik vardır ve dövme tasarımında sürekli olarak yenilikçi konseptler ve fikirler ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Feminen tasarımlarda kullanılan diğer bazı popüler tasarım öğeleri; kurdeleler, fiyonklar, çapa, ejderha sineği, periler, ok, örümcekler, kafatası, müzik, koi balıkları ve yılan dövmeleridir. Bazı kadınlar ayrıca parmaklarında alyans dövmeleri ve bileklerinde bilezik dövmeleri gibi süs dövmeleri yapmayı severler. Bu tür dövmelerle ilgili en iyi şey, mücevherlere kıyasla daha ucuz olmaları ve kaybolma korkusu olmamasıdır..

Kadınlar ve Ünlüler Üzerine Dövmeler

Kadınlardaki dövmelerin popülaritesi, bu tür tasarımların çoğunu taşıyan kadın ünlülere atfediliyor. Muhteşem dövme tasarımlarıyla dikkat çeken dünya çapındaki kadın ünlüler arasında Katy Perry, Amber Rose, Megan Fox, Kendall Jenner, Miley Cyrus, Angelina Jolie, Pink ve Rihanna sayılabilir..

Kadınlar İçin 500 Dövme Fikirleri

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için koleksiyonu birkaç sayfaya böldük, lütfen sonraki sayfalarda ilerlemek için sayfalandırmayı bulun.

Rachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly DövmeleriRachael Ainsworth tarafından 18 İlham Veren Girly Dövmeleri

51-dövmeli-kadınMüthiş-Optik-Dövme

Müthiş-Ayak-Dövme-Tasarımları

ok-dövme

davranışharika fotoğraf

bangkok-dövme-bayanGüzel-Kına-Kol-Dövme

Kadınlar İçin En İyi-Ay-Dövme-Tasarımları

Kara-Göbek-Dövme

kuş-dövme-yerleştirmeEn İyi Dövmeler ve Dövme Fikirleri

Kadınlar İçin En İyi-Küçük-Dövme-Tasarımları

Siyah gül

vücut dövmesi

Kızlar için 3D DövmeKızlar İçin Harika DövmelerOk Ayak DövmesiOk Dövme TasarımlarıKızlar İçin Ok Dövmesiyıldız dövmesiEn İyi Kadın DövmesiKızlar İçin En İyi Arkadaş DövmeleriEn İyi Küçük DövmelerEn İyi Minik Dövmelerkuş dövmesiKelebek Dövme TasarımıKiraz Çiçeği Dövmesipençe dövmeAnlamı Olan Kızlar İçin Harika DövmelerÇapraz Dövme TasarımlarıKızlar İçin Sevimli Ve Küçük DövmelerSevimli Ok DövmeSevimli Kız Dövmeleri

Sevimli Uğultu Kuş DövmesiSevimli Küçük Dövme TasarımlarıKadınlar İçin Sevimli Küçük Dövme TasarımlarıSevimli Küçük DövmelerBilekteki Kızlar İçin Sevimli Küçük DövmelerSevimli Küçük DövmelerSevimli Küçük Dövmeler TumblrAnlamlı Sevimli Küçük DövmelerKızlar İçin Sevimli Yıldız Dövmesisevimli dövmeSevimli Dövme FikirleriKızlar İçin Sevimli DövmelerSevimli Dövmeler Tumblrgüvercin dövmesiŞemsiyeli Filçiçekli lotusÇiçekler DövmelerKızlar İçin Ayak Dövmesimeyve dövmeHayalet Dövme TasarımıKızlar Küçük Dövmelerkalp dövmesikalp dövmeTribal Dövme Tasarımlarıaslan dövmesiKızlar İçin Mandala DövmesiKızlar İçin Sayı DövmesiSayı Dövmeleribaykuş dövmesibaykuş dövmesiAnanas Dövme TasarımlarıQr Kod DövmeKalbin kraliçesiKızlar İçin Dövme AlıntılarıAnlamlı Eşsiz DövmelerBeyaz Dövme Mürekkebitavşan dövmesiTavşan DövmeleriYin Yang Dövmegül dövmeKızlar İçin Omuz DövmesiGüzel Görünen Basit DövmelerKafatası Ve HaçKüçük Kuş DövmesiKüçük Kelebek DövmesiKüçük Hindistan Cevizi Dövme TasarımıKüçük Sevimli Kelebek Dövmesiküçük filKüçük Çiçek DövmesiKüçük Çiçek DövmeleriKüçük El DövmeleriBilekte Küçük Kalp DövmesiParmakta Küçük Sonsuzluk DövmesiKüçük Anlamlı DövmelerKızlar İçin Küçük Güzel DövmelerKızlar İçin Küçük Gül DövmesiKüçük Basit DövmelerKüçük Dövme TasarımlarıKadınlar İçin Küçük Dövme TasarımlarıKızlar İçin Küçük DövmelerKızlar İçin Küçük Dövmeler TumblrAnlamı Olan Kızlar İçin Küçük DövmelerKüçük Dövmeler KızlarKüçük Dövmeler TumblrDerin Anlamlı Küçük DövmelerAnlamlı Küçük DövmelerSembolik Alıntı DövmelerKızlar İçin Sembolik DövmeKadın Elleri İçin Dövme TasarımlarıAnlamı Olan Kızlar İçin DövmeKız Oyunları İçin DövmelerKızlar İçin DövmelerKız Mürekkebi İçin DövmelerOmuzdaki Kızlar İçin DövmelerBilekteki Kızlar İçin DövmelerKızlar İçin Dövme AlıntılarıKızlar İçin Dövmeler TumblrAnlamı Olan Kızlar İçin DövmelerKızlar Bilek DövmeleriAnlamlı DövmelerChesire kedisiÜç Kalp DövmesiAğaç DövmesiKabile Lotus Dövmesi

Göğüs-Dövme

kelebek dövmesi

aşk-bu-dövme-yerleştirme-olağanüstü-omuz-dövme

iyi görünüyor

yaşa-gül-aşk

laurenaltın imparatorluk

haileyiguana-kertenkele-dövme

Yenilikçi-Geometrik-Dövme-İlham

kadın modelayak dövmesi

kız-kelebek-dövme

kara-siyah-ok-dövmeli kız

ayak-dövme

Tüy-Dövme-Tasarımlar

tüy dövme Küçük-Kuş-Dövmeler-Kadınlar

Küçük-aşk-Dövme

küçük kalça dövmeleri

gül-dövme-kadınlar

saşa

kabuklu dövme

Kadınlar İçin Yan Kuş Dövmeleri

yan dövme

bıldırcın-ve-kaliforniya-haşhaş

Kadınlar için Popüler-Dövmeler

Popüler-Küçük-Çiçek-Dövmeler

popo-dövme-20popo-dövme-25Kadınlar için Popüler-Tüy-Dövmeler

Popüler-Bilek-Dövme-Of-Kadın

ruhum Ahtapot-Dövme

baykuş-dövme

polaroid-kara-kamera

buzlu şeker

müzikal-kuş-dövme

En Popüler-Küçük-Dövme-Tasarımanne dövmesiKızlar için bilek-dövmeler-en seksi-tasarımlar

Bilek-Dövme-Tasarımlar-Kadınlar İçin

kurt dövmesi

çok küçük-sevimli-dövmeler-kadınlar

Dövme-Yerleştirme-Fikirler

parlak gözlü

küçük dövmeler-fikirler-kelebek

Uzay

Küçük-Kadın-Sırt-Dövmeler-825x510

Küçük-Dövme-Fikirler-Kulak Arkası

15-Patenci-Dövmeli-Kız-13

15-Patenci-Dövmeli-Kız-14

15-Patenci-Dövmeli-Kız-15

Kızlar için Seksi-Dövme-Tasarımları-5

Kızlar için Seksi-Dövme-Tasarımları-6

kızlar için alıntı dövmeler

kızlar için tırnak dövmeleri

kızlar için omuz dövmeleri 2

kızlar için omuz dövmelerihip_tattoos_37

hip_tattoos_38

hip_tattoos_39

hip_tattoos_40

kızlar için yıldız dövme tasarımları

kulak arkasındaki kızlar için yıldız dövmeleri

kızlar için dövmeler

kızlar için tribal dövmeler

kızlar için benzersiz dövmeler

kızlar için bilek dövmeleri4-kadınlar için gerçekçi-kiraz çiçeği-dövme

5-Kadınlar İçin Güzel-Lotus-Dövme 6 kollu-Kadın-Dövme-Dövme

9-Kadınlar için beyaz-mürekkep-dövme

Kadınlar için 10 Sırtlı Dövmeler

11Kadınlar için boyunda gül dövmesi

12-kadınlar için dövmeler

13-Ağaç-Kuş-Baykuş-Sırt-Dövmeler-Kadınlar

14-Kadınlar için Suluboya-dövmeler

15-Patenci-Dövmeli-Kız-5

15-Patenci-Dövmeli-Kız-6

15-Kadınlar için Suluboya-dövmeler

16 kollu-kadınlar için dövme

17-Bayan-Kadın-Dövme-Boyama-Dövme19-Çiçek-Dövme-Tasarımlar-Kadınlar İçin22-hayat ağacı-kadın dövmeleri

hip_tattoos_24

hip_tattoos_25

hip_tattoos_26 40-kafatası-çiçek-dövme-kadınlar için

41-Kadınlar için Dövme

42-Kadınlar için harika çiçek dövmeleri

43-süs-dövme-kadınlar için

44-Kadınlar için Uyluk Dövmeleri46-İnanılmaz-Dövme-Kadınlar-Alıntıları

47-Kadınlar için Kol-dövmeler

48-Kadınlar için Suluboya-nilüfer-dövmeler

49-Kadınlar için-Ayak-dövmeler52-3D-dövmeler-kadınlar için

54-Kadınlar için bacak dövmeleri

55-Kadınlar için Lotus-dövmeler57-Kadınlar için zarif-dövme60-Kelebek dövmeli kadın

60-Dreamcatcherdövme-kadınlar için kızlar için dövmeler-fabulousdesign-272kızlar için dövmeler-fabulousdesign-274kızlar için dövmeler-fabulousdesign-276kızlar için dövmeler-fabulousdesign-279kızlar için dövmeler-fabulousdesign-282kızlar için dövmeler-fabulousdesign-284kızlar için dövmeler-fabulousdesign-285kızlar için dövmeler-fabulousdesign-286kızlar için dövmeler-fabulousdesign-291kızlar için dövmeler-fabulousdesign-293kızlar için dövmeler-fabulousdesign-297kızlar için dövmeler-fabulousdesign-299kızlar için dövmeler-fabulousdesign-300