Kadınlar İçin En Çekici 189 Uyluk Dövmesi

Uyluk dövmeleri, dünyanın her yerindeki erkekler ve kadınlar arasında her gün inkar edilemez bir şekilde daha fazla popülerlik kazanıyor. Sizce bunun temel nedeni nedir? Dövmelere ilgi duymamanız sizi daha az insan yapar mı? Gerçek şu ki, pek çok insan vücutlarına dövme yaptırmaya karar verir çünkü bu kendilerini ifade etme biçimleridir. Hatta bazıları sırf dövme yaptırmayı çok eğlenceli buldukları için dövüyorlar. Ayrıca, birçok kişi, bu dövmeleri gizlemek kolay olduğu için uylukta dövme yaptırmayı tercih eder. Özellikle resmi ve muhafazakar bir takım toplantılarda dövmelerinizi gizlemeniz gereken zamanlar olduğunu unutmayın. Bu, bu dövmelerin neden birçok profesyonelin en iyi tercihi olduğu sorusunu yanıtlıyor..

Mesele şu ki, uyluk dövmelerine gitmek, sadece denemek istediğiniz dövme tasarımını dikkatlice düşünmeden tam olarak belirlemekle ilgili değildir. Dövmelerin kalıcı olarak vücudunuza kazınabileceğini unutmayın, bu nedenle sizin için yeterince anlamlı olan tasarımı dikkatlice seçmelisiniz. Sonuçta, kendi amacınızı bile bilmiyorsanız, dövme yaptırmanın ne anlamı var? Dövmelerin sadece bir moda anlayışından daha fazlası olduğunu aklınıza koymalısınız..

Dövme Tasarımı Seçiminde Temel Hususlar

Söylendiği gibi, uyluk için doğru dövme tasarımını seçmek çok önemlidir, böylece sonunda uyluğunuza işlendiğinde mükemmel bir şekilde güzel görünecektir. Birini seçmeden önce birkaç şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir. İşte almanız gereken önemli hususlardan bazıları.

 • Zaman – Evet, zaman çok önemli bir husustur. Bu, uyluğunuz için mükemmel olan tasarımı düşünmek için zaman ayırmanız gerektiği anlamına gelir. İşleri aceleye getirme. Uyluk için güzel dövme tasarımları ile ilgili web üzerinde bir araştırma yapabilirsiniz. Hatta birkaç dergiye de bakabilirsiniz. En iyisini bulmak için yeterince becerikli ve sabırlı olmalısın..
 • Dövmeci – Dövme tasarımlarını uyluğunuza kazıyacak kişinin dövme sanatçısı olacağını unutmayın, bu nedenle çok güvenilir bir tane aramalısınız. Tabii böyle bir dövme çalışmasından başka bir şey alman senin için sorun değil. Dövmeleriniz bir kişi olarak kişiliğinizi yansıtacaktır, bu yüzden çok fazla mükemmellik ile yapıldığından emin olun çünkü ancak bu şekilde herkese güvenle gösterebilirsiniz. Şehirdeki en iyi dövme sanatçısını bulmak için her zaman portföylerini sorabilir ve önceki dövme çalışmalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca, o sanatçı tarafından daha önce dövülmeyi deneyenlerin görüşlerini de sorabilirsiniz. Sonuçta, sormakta yanlış bir şey yok.
 • Atama – Dikkate alınması gereken bir diğer önemli nokta da dövmenin yerleşimidir. Kalça için en çok tercih ettiğiniz dövme tasarımını seçtiğiniz anda dövme sanatçınızın bunu iyi hayal edebilmesi için nereye koymak istediğinizi önceden belirlemelisiniz. Dışarıdaki kızlar için, seçtiğiniz dövme tasarımının kıvrımlarınızla uyumlu olduğundan emin olun. Bu sayede son dövme ürününün istediğiniz gibi güzel görüneceğinden emin olabilirsiniz..
 • Ağrı Faktörü – Gerçek şu ki, uyluk kısımları dövme yaptırırken o kadar acı verici değil. Ancak seçmiş olduğunuz tasarım kalça bölgenizde devam edecekse o zaten işin bir başka yönüdür. Kalçanızın dövme için kullanılan iğneye dayanacak kadar hassas olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle seçiminizde dikkatli olmalısınız. Ancak yeterince cesursanız ve acıyla başa çıkabileceğinizi düşünüyorsanız, istediğiniz dövme tasarımını seçmekte özgür olun. Sadece sana en uygun olduğundan emin ol.
 • Maliyet – Tabii, tüm dövme işinin maliyetini de hesaba katmayı unutmayın. Maliyetin her zaman bir dövme sanatçısından diğerine değişeceğini unutmayın. Ödeyebileceğinizden emin olun. Yapamıyorsanız, bunun için gitmenizin nedeni nedir? Dövme sanatçınız hizmetini herhangi bir ücret ödemeden sunmadığı sürece, dövme her zaman bir maliyetle karşılanacaktır. Bu nedenle, bütçenizi hazırlamak sizin açınızdan avantajlı olacaktır..

Uyluktaki dövmeler, bugünlerde kendilerini ifade etmenin en önemli modlarından biri haline geldi, farklı yaş gruplarından ve geçmişlerinden gelen kadınlar, zevklerini, tarzlarını ve tutumlarını yansıtmak için bunları kullanıyor. Vücudun bazı kısımları, bir davet için giyinirken ortaya çıkan yerlerde iyi göründüklerinden, zarif dövme tasarımlarını sergilemek için ideal görünüyor. Örneğin boyun, ayak bileği veya uylukta görünen bir dövme, bir kadını başka hiçbir şekilde göründüğünden çok daha çekici gösterebilir. Benzer şekilde erkekler de erkeklik faktörlerini daha fazla strese sokmak için kollarına, omuzlarına, göğsüne ve sırtına dövme yaptırmayı tercih ediyor..

Kalça dövmelerinin kadınlar arasında popülaritesinin nedeni, bunun vücudun birçok elbise çeşidinde ortaya çıkacak kısmı olması ve en son varlığınızı göstermek için bilinçli bir çaba sarf etmenize gerek olmamasıdır. dövme.

Bazı Popüler Uyluk Dövme Tasarımları Seçenekleri

Söylemeye gerek yok, günümüzde uyluk için çok sayıda dövme tasarımı bulabilirsiniz. Tüm bu tasarımları vücudunuza kazıyamazsınız değil mi? Bu nedenle, sizin için en iyi tasarımı seçmek gerçekten önemlidir. İsterseniz ailenizden ve arkadaşlarınızdan tavsiye isteyebilirsiniz..

 • Yılan ve Ejderha Tasarımı – Yılan ve Ejderha dövme tasarımlarının, özellikle erkekler için popüler olanlardan biri olduğu bilinmektedir. Bunlar uyluğunuza kazıyabileceğiniz klasik dövme tasarımlarıdır. Bu canlıların vücutları uzamış olduğu için sanatçınızdan vücutlarını uyluğunuzun üzerine sarmasını isteyebilir, hatta bunları bacağınıza doğru uzatmasını sağlayabilirsiniz. aslında neyi tercih ettiğine bağlı.
 • çiçek tasarımı – Bu, birçok insanın, özellikle de kadınların seçtiği bir başka yaygın uyluk tasarımıdır. Bir çiçek kadınlığı ifade ettiği için buna şüphe yok. Güzel bir dövme yapan bazı yaygın çiçekler güller, nilüferler, karahindiba dövmeleri ve kiraz çiçekleridir..
 • Cameo Tasarımı – Bu yaygın bir dövme tasarımı değildir, ancak kamera hücresinin uyluğunuzda güzel bir dövme tasarımı olmadığı anlamına gelmez. Cameo aslında resim çerçevesi benzeri bir şeyin ortasına yerleştirilmiş bir kadın görüntüsüdür. Kadınlar genellikle bu tasarımı seçenlerdir..
 • uyluk üzerinde kuşlar – Bu büyülü hayvanlar, yalnızca uyluklarda değil, vücudun herhangi bir yerinde dövmelerin popüler tasarımlarıdır. Ağaçlar gibi kuşların ilişkilendirilebileceği ek tasarımlar varsa daha muhteşem görüneceklerdir. Tavus kuşu dövmesi, Kartal dövmesi tasarımları harika örneklerdir.
 • Uylukta Grafiti Dövmeleri – Bilmiyorsanız, grafiti, çoğunlukla harflerden, kelimelerden ve hatta çeşitli resimlerden oluşan, uylukta çok renkli bir dövme tasarımıdır. Uyluğunuzu renkli yapmak isterseniz mükemmel olur..
 • Uylukta Savaşçı Dövme Tasarımı – Thig için daha geniş ve daha ilginç dövme tasarımları yapmak istiyorsanız, savaşçı dövme tasarımı iyi bir seçenektir. Bir samuray, hapishane tasarımı, gangster dövme tasarımı veya tarihi bir kötü kıçlı lider için gidebilirsiniz. Bu kesinlikle kişiliğinizin cesur yanını gösterecektir..
 • temalı – Uyluk kısmı, temalı olanlar gibi daha büyük ve karmaşık dövme tasarımlarına sahip olmak harika. Bunlara iyi örnekler insan kafatasları, Korsanlar ve hobilerdir. Bunlar, uyluğunuzda görüntülenen kesinlikle güzel tasarımlardır..
 • 3D Gerçekçi Tasarım – Bu dövme tasarımı çok ilginç. Uyluğunuzda doğal bir şey gibi görüneceği için hiç dövme gibi görünmeyecektir. Birçok kadın bu tasarım için gidiyor.

Sol Art'tan KedilerNehir kenarındaki uylukta kiraz çiçekleriÇiçek Çiçek Uyluk BandıBanul'dan Suluboya ŞakayıkKara İş Balinası, Zeke YipKaplan Gözleri, Lee HartAnna Bravo'dan Dotwork Lotus ÇiçeğiCynthia Sobraty imzalı muhteşem suluboya denizatı dövmesiGeorgia Gray'den Suluboya FilMaya Desenli Uyluk Bandı, Karry Ka-Ying PoonSol Art'tan Çiçek ve AyÇiçeklere Göre Minimal ÇiçeklerTattooist Grain tarafından uyluk üzerine şakayık dövmesiBlackwork Deniz Kızı, Frankie Oneshot

Uyluk için bir dövme seçerken en önemli faktör, sahip olduğunuz bacakların şekline ve türüne uygun bir desen seçmektir. Uyluk dövmelerinde birçok seçenek vardır, bu da doğru olanı daha fazla özenle seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Belirli bir dövme tasarımının uyluklarında iyi görünüp görünmeyeceği, büyük ölçüde bir kadının bacaklarının şekline bağlıdır, çünkü bir kişi için doğru olan bir şey başka bir kişide hiç iyi görünmeyebilir. Doğru uyluk dövme tasarımını seçmeden önce, dövmeler kısa vadeli bir anlaşma değil, uzun süre sizinle kalması muhtemel bir şey olduğu için bazı şeyleri göz önünde bulundurmalısınız..

Uyluk için bir dövme tasarımına karar vermeden önce, bir ömür boyu sizinle olacak bu karardan emin olmak için kitaplar, dergiler ve net üzerinden çok fazla araştırma yaptığınızdan emin olun. zaman. Ayrıca, tarzınızı ve tutumunuzu en iyi şekilde yansıtacak bir tasarımla size mükemmel hizmetler verebilecek profesyonel ve deneyimli bir dövme sanatçısı aramanız gerekir. Böyle bir kişi sadece dövmelerde güzel tasarımlar yaratmakla kalmaz, aynı zamanda onları fiziksel özelliklerinizin en iyisini vurgulayacak ve vücut şeklinize mükemmel bir şekilde uyacak şekilde iyi yerleştirebilir..

Ek olarak, uyluk üzerine dövme yaptırmaya karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken başka bir şey de şudur: ağrı faktörü, Bu bölgeye yapılan dövmeler genellikle büyük olduğundan ve yapılması uzun sürdüğünden dayanması oldukça zordur, bu da uylukta oldukça ağrılı olabilir..

Dövmeli uyluğun boyutu büyük olduğundan ve dövme sanatçısı tarafından yerleştirilmesi daha uzun zaman aldığından, ama açıkçası maliyet faktörü da müdahale eder, çünkü bu dövmeleri maliyetli bir iş haline getirebilir. Almayı planladığınız dövmenin bütçenize uygun olduğundan emin olun. Bir dövme kişiliğinize uyacak şekilde olmalıdır, bu da vücudunuza dövme yaptırmadan önce kişisel zevkinizi ve tercihinizi göz önünde bulundurmanız gerektiği anlamına gelir..

Daha önce gördüğümüz gibi, uyluklardaki dövme tasarımları genellikle büyüktür ve geniş yüzey alanlarını kaplar. Bir süre içinde popüler hale gelen bir dizi tasarım var. En çok arzu edilen tasarımlardan biri, uyluktan başlayan ve aşağıya doğru rüzgarla tüm bacağınızı saran ve ona çekici bir görünüm veren bir yılan veya ejderha tasarımıdır. Güller, kiraz çiçekleri ve nilüfer gibi çiçek tasarımları da en iyi dövmeli uyluk tasarımları hakkında konuşurken göz alıcı olabilir. Kuşlar (anka kuşu gibi), tüyler, grafiti ve savaşçı tasarımları bu açıdan diğer harika seçeneklerdir..

Bu büyüleyici natüralist tasarımlara ek olarak, bu alandaki bir başka segment, bir çorap izlenimi vermek için bacağın arkasından uyluğa tırmanan basit bir iplik benzeri tasarıma sahip olabilen gerçekçi dövme tasarımıdır. Genç kadınlar arasında oldukça popüler olan bir diğer gerçekçi dövme tasarımı, yüksek baldırlara ulaşan bacaklarda dantelli bir tasarımdır ve bacaklarınızı güzel gösterir..

Ayrıca kurukafa, korsan, denizcilik ve Kızılderili gibi temalı tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Kabile sanatında, harika yaratıklarda ve mistik şeylerde bulabileceğiniz olağandışı tasarımları denemekten ve aramaktan korkmayın. Onları ilk bakışta ciddiye almayabilirsiniz, ancak gerçek şu ki, dövme yaptırdıktan sonra benzersiz varlıklara dönüşebilirler, bu da bu tür dövme tasarımlarını en azından ciddi bir ışık altında düşünmek için yeterli bir nedendir. İdeal tasarımı seçerken, beklentilerinizi karşılamanın yanı sıra figürünüzü tamamladığından emin olun. Bahçeler, mücevherler, çapa, kelebek, düş kapanı ve akvaryum gibi dövmelere ilham kaynağı olabilecek başka günlük yaşam nesneleri de vardır..

İster ünlüler ister sıradan genç kadınlar hakkında konuşalım, uyluk dövmeleri, giderek daha fazla kadının yaptırdığı günün trendi haline geldi..

Son sözler

Kuşkusuz, uyluk dövmeleri, ancak ve ancak doğru dövme tasarımı seçilirse herhangi bir kişiye iyi görünecektir. Belirli bir tasarıma karar vermeden önce yukarıdaki bu önemli noktaları dikkate aldığınızdan emin olun. Bu sayede sonunda kararınızdan asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz..

Anastasiya Pakhanova tarafından Charmed JartiyerÇizim stili Alice Harikalar Diyarında Tat by PoppyNehir Kenarında Renkli Çiçek ÇalışmasıLeo Zilva'dan Suluboya YusufçukNehir kenarında kamelya çiçekleriSol Art'tan KedilerPoppy'den Dekoratif AySol Art'tan Güzel Tek Boynuzlu AtPoppy'den Mandala Uyluk ParçasıYaratıcı Blackwork Skull, Sasha MasiukSol Art'tan Çiçek BandıNehir kenarında suluboya irisAlex Tabuns tarafından Dotwork ManzaraKız Gücü Tat, Lucas MartinelliUylukta çizgi roman makarası dövmesiUylukta çizgi roman makarası dövmesiLorraine Longhi'den Siyah ve Gri Mürekkepli ÇiçeklerPoppy'den Paisley TasarımıIda tarafından Ay ÖrtüsüSol Art'tan Gezegensel Çiçek BandıLavanta Kalp, Lawrence EdwardsLavanta Kalp, Lawrence EdwardsSol Art'tan Pembe Gül BuketiSol Art'tan İki KediÇiçekten Narin Çiçek TasarımıPoppy'den Süs Lotus ÇiçeğiDareDevil Tattoo tarafından Uylukta Kedi ParçasıDiana Severinenko'dan Büyük Kara İş Çiçek ParçasıSol Art'tan Zarif Lotus ÇiçeğiÖrümcek Dövmeleri ile Sarkan Uyluk ParçasıRemova Zhenya tarafından dalgaNehir Kenarında Çiçek BandıCynthia Sobraty'den Suluboya BuketiBebeğin Nefesi, HongdamFlo tarafından Mandala Düş kapanı

uyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleriuyluk dövmeleri

en seksi-uyluk dövmeleri-1  en seksi-uyluk-dövmeler-3  en seksi-uyluk-dövmeler-5  en seksi-uyluk-dövmeler-7 en seksi-uyluk-dövmeler-8 en seksi-uyluk-dövmeler-10 en seksi-uyluk-dövmeler-11 en seksi-uyluk-dövmeler-12  en seksi-uyluk-dövmeler-14 en seksi-uyluk-dövmeler-15 en seksi-uyluk-dövmeler-16 en seksi-uyluk-dövmeler-17 en seksi-uyluk-dövme-23 en seksi-uyluk-dövmeler-24 en seksi-uyluk dövmeleri-25 en seksi-uyluk-dövmeler-26  en seksi-uyluk-dövmeler-30 en seksi-uyluk-dövmeler-31 en seksi-uyluk-dövmeler-32  en seksi-uyluk-dövmeler-34 en seksi-uyluk-dövme-35 en seksi-uyluk-dövme-36  en seksi kalça dövmeleri-40 en seksi-uyluk-dövme-41 en seksi-uyluk-dövme-43 en seksi-uyluk-dövmeler-44 en seksi-uyluk-dövme-45 en seksi-uyluk-dövme-46 en seksi-uyluk-dövme-47 en seksi-uyluk-dövme-48 en seksi-uyluk-dövme-49 en seksi-uyluk-dövme-51 en seksi-uyluk-dövme-52 en seksi-uyluk-dövme-53 en seksi-uyluk-dövmeler-54 en seksi-uyluk-dövme-55 en seksi-uyluk-dövme-56 en seksi-uyluk-dövmeler-57 en seksi-uyluk-dövme-58 en seksi-uyluk-dövme-59 en seksi-uyluk-dövmeler-60 en seksi-uyluk-dövme-61 en seksi-uyluk-dövme-62 en seksi-uyluk-dövmeler-63 en seksi-uyluk-dövmeler-64 en seksi-uyluk-dövme-65  en seksi-uyluk-dövme-68 en seksi-uyluk-dövme-69 en seksi-uyluk-dövmeler-70 en seksi-uyluk-dövme-71 en seksi-uyluk-dövme-72 en seksi-uyluk-dövme-73 en seksi-uyluk-dövme-74 en seksi-uyluk-dövme-75 en seksi-uyluk-dövme-76 en seksi-uyluk-dövme-77 en seksi-uyluk-dövme-78 en seksi-uyluk-dövme-79 en seksi-uyluk-dövme-80 en seksi-uyluk-dövme-81 en seksi-uyluk-dövme-84 en seksi-uyluk-dövme-85 en seksi-uyluk-dövme-86  en seksi-uyluk-dövme-88 en seksi-uyluk-dövme-89 en seksi-uyluk-dövme-90 en seksi-uyluk-dövme-91 en seksi-uyluk-dövme-92 en seksi-uyluk-dövme-93  en seksi-uyluk-dövme-95 en seksi-uyluk-dövme-96 en seksi-uyluk-dövme-97 en seksi-uyluk-dövme-98 en seksi uyluk dövmeleri-100 en seksi-uyluk-dövme-101  en seksi-uyluk-dövmeler-501  en seksi-uyluk-dövme-981