Karakterinizi Temsil Eden 100 Ateşli Yay Dövmesi

Yay burcu musun? Öyleyse, karakterinizi temsil edecek bu 100 muhteşem Yay dövmesinden birini almayı düşünebilirsiniz..

okçu yay dövmesi

Yay burcunda mı doğdunuz? O zaman kendi benzersiz kişiliğinizi ifade etmek için Yay dövmesi yaptırmayı düşünebilirsiniz..

Yay dövmeleri, okçu dövmesinden takımyıldızdan ilham alan bir tasarıma kadar birçok farklı form, şekil ve boyutta gelir..

Yay dövme tasarımları vücudun birçok farklı yerinde harika görünür, bu nedenle ister büyük ve dramatik, cesur bir tasarım, ister daha küçük ve daha ihtiyatlı bir vücut sanatı parçası arıyorsanız, bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ateşli Yay tasarım önerilerimizde sizin için mükemmel olan tasarım.

ok yay dövmesi

Yay Burcu – Ne Anlama Geliyor??

Zodyak işaretlerinin bazı hesapları onların Arap kültürlerinden geldiklerini, diğerleri ise antik Yunanistan’dan geldiklerini öne sürüyor..

Bununla birlikte, Hint kültürlerinin de Zodyak işaretleri ve inançları ile yakın bir ilişkisi vardır..

centaur yay dövmesi

Zodyak’ın sembol ve işaretleri eski çağlarda zemine ve duvarlara çizilmiş ve daha sonra kişilik özelliklerini göstermek için insanların vücutlarına mürekkeplenmiştir..

Yay, Zodyak çarkının dokuzuncu burcudur ve genellikle ok ve yay ile okçu sembolü ile temsil edilen üç ateş burcundan biridir..

Esasen okçu bir centaur veya yarı at, yarı insandır. İşaret, 23 Kasım ve 21 Aralık arasında doğan insanları temsil ediyor..

renkli yay dövmesi

Yaylar hayatlarını dolu dolu yaşayan büyük karakterlerdir. Tüm yangın işaretleri gibi onlar da günlerinin büyük heyecanlarla dolmasını isterler..

Yaylar ayrıca ilerici, maceracı, huzursuz ve iyimserdir. Kısıtlanmış hissetmekten, patronluk taslamaktan veya engellenmekten nefret ederler ve özgürlük isterler..

Yaylar Jüpiter gezegeni tarafından yönetilir ve bu, zor durumlarda bile ayakları üzerinde durma olasılıklarının daha yüksek olduğu ve iyi şanslarıyla tanındıkları anlamına gelir..

Bu ateş işaretiyle ilişkilendirilen okçu sembolü, Yayların huzursuz ve açık hava doğası için mükemmel bir seçimdir. Kovalamacanın heyecanını özetliyor.

kolda takımyıldız yay dövmesi

Yay burçlarıyla ilişkili karakter özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Dürüstlük – Yay burçları, başkalarının ne düşündüğünü söyler ama asla söylemeye cesaret edemez. Doğru bir fikir verecekler.
  • maceraperestlik – Yaylar özgürlüğe ve heyecana değer verir. Onlar mükemmel seyahat arkadaşlarıdır, ancak birlikte çalışmak zahmetli olabilir, çünkü onları herhangi bir plana razı etmek zor olabilir..
  • İyimser – bazen Yaylar iyimser veya naif olarak tanımlanabilir. Varsayılan olarak bir güven statüsüne geçme eğilimindedirler ve bazen birinin niyetinin iyiden daha az olduğunu fark edemezler. Artık kötü bir şey olduğunu inkar etmenin bir yolu kalmayana kadar olumsuzdan ziyade olumluyu aramayı tercih ederler..
  • Bağımsız – Yaylar sevecen ve sıcakkanlıdır ancak kendi planlarından ödün vermeyi sevmezler. B planı yapmazlar ve sadece kendilerinin ürettikleri fikirlere gerçekten bağlanmak isterler..
  • Felsefi – Yaylar aynı zamanda derin düşünürlerdir. İşleri çözmeyi ve teorilerini test etmeyi severler. Entelektüel alanı duygusal olana tercih ederler ve hissetmekten çok düşünmeyi severler..

takımyıldız yay dövmesi

Herhangi bir biçimindeki Yay burcu dövmesi, kendi kişiliğinizin tüm bu bireysel yönlerini ifade etmenin harika bir yoludur ve vücut sanatınız aracılığıyla benzersiz özelliklerinizi yansıtmanıza olanak tanır..

geometrik yay dövmesi

Neden Yay Yıldız İşareti Dövmesi Alın

İlhamını Yay burcundan alan bir dövme, bu Zodyak burcunda doğan biri için harika bir seçimdir, ancak aynı zamanda bu ateş burcuyla ilişkili özellikleri ve kişilik özelliklerini somutlaştırmak isteyen herkes tarafından da seçilebilir..

Tutku, bağımsızlık ve cesaret – bunların hepsi bu burçla bağlantılıdır ve onu giymeyi seçenlerin bu özellikleri sergilemeleri daha olasıdır. Aynı zamanda her türlü zorluğa tamamen korkusuzca göğüs germeye ve her türlü heyecanı kucaklamaya isteklidirler..

kız gibi yay dövmesi

Yaydan ilham alan bir dövme yaptırmak, karşılaştığınız her engele karşı daima galip geleceğinize olan inancınızı göstermenin harika bir yoludur. Ayrıca, hayatta veya vefat etmiş olsun, sevdiğiniz birini anmak veya kutlamak için mükemmel bir yol olabilir..

Bazı insanlar, örneğin bir doğum günü veya yıl dönümü hediyesi olarak eşlerine bir haraç olarak bu tür dövmeyi isterler ve vücutlarına sevdiklerinin yıldız işaretiyle boyayarak onlara olan sonsuz bağlılıklarını gösterirler..

yay ayak bileği dövmesi

Popüler Yay Dövme Fikirleri

Yay burcunu dövme şeklinde göstermenin birçok farklı yolu vardır. Bazı insanlar, takımyıldızın gece gökyüzündeki görünümünü basitçe gösteren bir Yay takımyıldızı dövmesi seçerler..

Bu, Yay yakınlıklarınızı ifade etmenin ince ama oldukça etkili bir yoludur ve giysilerle örtülebilecek bir yere kolayca gizlenebilir..

Öte yandan, bazı insanlar tam bir centaur dövmesi yaptırmayı tercih ediyor. Bu, tam bir yarı at, yarı insan okçuyu karmaşık ayrıntılarla ve genellikle renkli ve ek görüntülerle tasvir eder..

Bu dövmenin insan unsuru, kullanıcının tercihlerine bağlı olarak, kendilerini, sevilen birini tasvir etmek veya sadece kendi arzularını temsil etmek için olsun, erkek veya kadın olabilir..

kolda yay dövmesi

Dövmenin at unsuru, hayvani ruhu ve macera ve heyecan arzusunu temsil eder. Bu, kullanıcının seyahat etmekten ve başkalarına yardım etmekten hoşlandığı anlamına gelir..

Minimalist Yay’dan ilham alan bir dövme, ayak bileği, kulak arkası veya bilek gibi vücudun daha küçük bir kısmı için çok etkili olabilir..

Genellikle siyah işlerde yapılır, sağduyulu ancak anlamlı bir görünüm için Yay burcunu temel biçiminde gösterir. Bu dövmeler ayrıntılı olmayabilir ama yine de oldukça sembolik olabilirler..

yay kolu dövmesi

Okçuyu, oklarını yukarıya, üst kola veya aşağı doğru ele doğru çevirdiğini göstermek için çizilebilirler. Bilek veya ayak bileğinin içine veya dışına da çizilebilirler – tasarım, kullanıcının elde etmek istediği etkiye bağlıdır..

sırtta yay dövmesi

Tüm doğru nedenlerle dikkat çekecek çok daha dramatik ve benzersiz bir tasarım yaratmak istiyorsanız, kolun üst kısmına çizilmiş bir Yay sembolü harika bir seçimdir..

Kullanıcıya ruhunun onları götürdüğü yönde hareket etmesi için ilham verir ve daha feminen veya zarif bir dokunuş için çok sayıda renkli detay veya sulu boya öğesi içerebilir veya daha ciddi ve sofistike bir his için tamamen siyah işlenebilir..

yay sırtı dövmesi

Bazen, Yay temalı bir dövme talep edenler, burcu yansıtan edebiyat veya filmlerden öğeler kullanmaya heveslidir..

Örneğin, Narnia Günlükleri’ndeki centaur Bay Tumnus, bu yıldız burcunun yarı insan yarı at unsuruna uyan harika bir karakter seçimi olabilir..

Bu sadece burçlara olan yakınlığınızı değil, aynı zamanda hayatınızda önemli olan bir filme veya kitaba olan sevginizi de yansıtabilir..

yay göğüs dövmesi

Son derece dramatik bir dövme ile her şeyi ortaya çıkarmak istiyorsanız, neden tam bir arka parçaya gitmiyorsunuz? Okçuyu tüm ihtişamıyla göstermek için sırtınızın tabanından boynunuza kadar derinin her santimini kullanabilirsiniz..

Centaur’un vücudu, yay ve okları omurganız boyunca yukarı bakacak şekilde alt sırttan başlayabilir. Bu, bir gömlekle kolayca gizlenebilecek veya güneşlenirken veya yüzerken gururla sergilenebilecek güzel bir fikir..

kaburga üzerine yay dövmesi

Almayı seçtiğiniz Yay burcu temasına sahip dövme türü ne olursa olsun, kişiliğinizi mükemmel bir şekilde ifade eden ve aynı zamanda elde etmeyi umduğunuz görünümü yakalayan bir şey olduğunu göreceksiniz..

yay kaburga dövmesi bilekte yay dövmesi yay bilek dövmesi aşiret yay dövmesi sulu boya yay dövmesi

okçu yay dövmesi sırtta ok yay dövmesi kolda centaur yay dövmesi kolda renkli yay dövmesi kolda takımyıldız yay dövmesi takımyıldız yay dövmesi kolda geometrik yay dövmesi kolda kız gibi yay dövmesi yay ayak bileği dövmesi yay kolu dövmesi kolda yay burcu dövmesi yay kolu dövmesi yay sırtı dövmesi sırtta yay dövmesi yay göğüs dövmesi yay kaburga dövmesi kaburga üzerine yay dövmesi yay bilek dövmesi bilekte yay dövmesi göğüste aşiret yay dövmesi kola sulu boya yay dövmesi

sırtta okçu yay dövmesi ayak bileğine ok yay dövmesi kolda centaur yay dövmesi bacak üzerine renkli yay dövmesi kolda takımyıldız yay dövmesi kolda takımyıldız yay dövmesi kolda geometrik yay dövmesi sırtta kız gibi yay dövmesi yay kolu dövmesi kolda yay dövmesi yay sırtı dövmesi sırtta yay dövmesi yay göğüs dövmesi yay kaburga dövmesi yay bilek dövmesi bilekte yay dövmesi sırtta kabile yay dövmesi kola sulu boya yay dövmesi

sırtta okçu yay dövmesi sırtta ok yay dövmesi kolda centaur yay dövmesi sırta renkli yay dövmesi kolda takımyıldız yay dövmesi kolda takımyıldız yay dövmesi kolda geometrik yay dövmesi yay ayak bileği dövmesi yay kolu dövmesi yay kolu dövmesi kolda yay dövmesi yay sırtı dövmesi sırtta yay dövmesi yay göğüs dövmesi yay kaburga dövmesi yay bilek dövmesi bilekte yay dövmesi bacak üzerine kabile yay dövmesi kola sulu boya yay dövmesi

okçu yay dövmesi kolda ok yay dövmesi kolda centaur yay dövmesi kolda renkli yay dövmesi boyunda takımyıldızı yay dövmesi ayak bileğinde takımyıldız yay dövmesi takımyıldız yay dövmesi kolda geometrik yay dövmesi kolda kız gibi yay dövmesi yay ayak bileği dövmesi kolda yay dövmesi yay kolu dövmesi yay sırtı dövmesi yay göğüs dövmesi yay kaburga dövmesi yay bilek dövmesi yay bilek dövmesi kolda kabile yay dövmesi kola sulu boya yay dövmesi