Özel Yapıştırma İçin 150 Kalp Dokunaklı Kardeş Dövmesi

Bir kız kardeş, bir insanın hayatındaki en özel insanlardan biridir ve dünyadaki başka hiç kimse onun yerini alamaz veya kız kardeşler arasındaki kadar özel bir bağı paylaşamaz. Kız kardeşler arasındaki özel bağı güçlendirmenin harika bir yolu, kavgalar ve kavgalarla dolu bir ilişkiyi tanımlayan kız kardeş dövmesidir, ancak iki insan uyumlu bir bağ içinde bir araya gelir. Bir kız kardeşin ilişkisi doğuştan kurulur ve dünyadaki hiçbir şey kız kardeşleri birbirinden ayıramaz ve birbirlerinden kilometrelerce uzakta olsalar ve kendi aileleriyle meşgul olsalar bile onları sevgi bağlayamaz. Kız kardeşlik dövmesi, iki kız kardeşi, fiziksel varlıklarının bir parçası haline gelen ve sonsuza dek onlarla birlikte olacak görünmez bir bağla bağlı tutabilir. Birbirlerine olan duygularının derinliğini göstermenin üzerlerine bir kardeşlik dövmesi yaptırmaktan daha iyi bir yolu olamaz..

Bu dövmeler, tüm dünyada giderek daha fazla popülerlik kazanan diğer çok özel vücut sanatıdır. Evet, bu dövmeler, birbirlerine olan sevgilerini dövmelerle göstermek isteyen sevgi dolu kız kardeşler yüzünden ortaya çıktı. Öyle olsa bile, bu sadece gerçek kız kardeşlerin bu muhteşem vücut süslemelerini giymesine izin verildiği anlamına gelmez. Bunlar, birbirleriyle çok kırılmaz bir bağa sahip gibi görünen en iyi arkadaşlar tarafından da seçilebilir. Bu dövmelere sahip olmanın sırrı, kız kardeşinizin veya en iyi arkadaşınızın dövmesiyle aynı boyutta olmalarıdır. Bu şekilde dövmenin önemi kesinlikle gösterilebilir ve hissedilebilir..

Üç Kişilik Kardeş Dövme Fikirleri

Kardeş Dövmeleri Anlamları

Kız kardeşlik dövmeleri, özellikle ikisi bir arada olduğunda, iki kişiye kesinlikle harika görünecek. Bu dövmelerin iki kız kardeşin veya en iyi arkadaşların vücudunda bu kadar sevimli görünmemesine imkan yok. Öyle olsa bile, bu dövmelerin sadece muhteşem değil, aynı zamanda anlamlı olduğunu biliyor musunuz? Evet, ayrıca bilmeniz gereken bazı anlamları da var. Bazıları çok açık anlamlar ve sembolizm iken diğerleri değildir. İşte aklınızda bulundurmanız gereken bu anlamlardan ve sembolizmlerden bazıları:

 • dostluk – Söylendiği gibi sadece kan kardeş olanlar için değil, aralarında kan bağı olmasa da güçlü dostluk ilişkisi olan iki kişi için de geçerlidir. Bu, çevrenizdeki diğer insanlara kesinlikle arkadaşlığınızın okyanus kadar derin olduğunu, hiçbir şeyin onu kıramayacağını gösterecektir..
 • kardeşlik – Diğer insanlara nasıl değer verdiğinizi göstermek istiyorsanız, kardeşliğin özü kız kardeşine, o zaman bu sanatın kendi vücudunda olması mükemmel olurdu. Öyle olsa bile, kardeşlik bir gruba veya kız öğrenci yurduna mensup bayanlara da uygulanabilir. Böylece, bu kızlar da dövmeyi mükemmel bir şekilde giyebilirler..
 • Aşk – Son derece açık bir başka sembolizm de aşktır. Dövme basitçe, iki bayanın ne olursa olsun, kardeşlik, dostluk veya ilişki adına birbirlerini gerçekten sevdikleri anlamına gelir. Dünyada lezbiyen olan birçok kız olduğunu ve diğer kızlarla sevgili ilişkisi olduğunu unutmayın. Bu kadınlar da mükemmel adaylar.
 • Saygı duymak – Bir diğer anlamı da saygıdır. Bu sadece, bu dövmeye sahip iki kadının birbirlerine saygı duyduğu ve diğer insanların vücutlarına kazıdıkları tasarım aracılığıyla birbirlerine nasıl saygı duyduklarını bilmelerini istedikleri anlamına gelir. Kız arkadaşınıza en iyi arkadaşınıza veya kız kardeşinize büyük saygınızı göstermek istiyorsanız, neden vücudunuzda böyle bir dövme yapmayı düşünmüyorsunuz?.

Son Derece Muhteşem Tasarımlar

Söylemeye gerek yok, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok kardeşlik dövmesi tasarımı var. Bunların hepsi kesinlikle sizi, kız kardeşinizi veya en iyi arkadaşınızın kalbini fethedecek son derece muhteşem tasarımlar. Ancak vücudunuza kazıyacağınız tasarımı seçmeden önce mutlaka dövmenin önemini ve anlamını düşünün. Bu şekilde, muhteşem vücut sanatının asıl amacına hizmet etmemesi mümkün değildir. İşte dikkate alabileceğiniz son derece muhteşem tasarımları dikkate almaya değer bazı şeyler:

 • Kızkardeşler İsim Tasarımı – Kelimenin tam anlamıyla, bu tasarım, tercih edilen vücut bölgesine kazınacak olan “Sisters” kelimesini içerecektir. Çok sade bir metinle mi yoksa çok şık bir şekilde mi yazılmasını istiyorsanız bu size kalmış. Kesin olan bir şey var ki, bu tasarımın son dövme ürünü ikiniz için de çok güzel görünecek. Bu özel tasarım, sonsuza kadar kardeş kalacağınız anlamına gelir ve kimse bunu bozamaz..
 • Zodyak İşaretleri Tasarımı – Bu özel tasarım, en iyi arkadaş olan iki kız için mükemmel. Aynı burçta olanlar içindir. İkinizin de kanser burcu varsa, o zaman ikinizin de tercih ettiği vücut kısmına bir yengeç görüntüsü kazınmalıdır. Bu tasarım, sizin ve en iyi arkadaşınızın, kişiliklerin yanı sıra aynı gelecek hedeflerine sahip olduğunuz anlamına gelir..
 • Çocukluk Çizgi Film Favori Tasarım – Adından da anlaşılacağı gibi, bu tasarım en sevdiğiniz çizgi film karakterini içerecek. Kız kardeşinle ya da en iyi arkadaşınla iyi anlaşabileceğinize göre, kesinlikle aynı kişiliklere ve tercihlere sahipsiniz ve en sevdiğiniz çizgi film karakteri kesinlikle bunlardan biri. Bu mutlaka diğer insanlara birbirinizle büyüdüğünüzü ve en sevdiğiniz çizgi film karakteri gibi büyürken çok şey paylaştığınızı gösterecektir..
 • Hayvan Dövme Tasarımı – Hayvanlar da güzel dövmeniz için mükemmel nesneler olabilir. Bu arada bu sevimli ve sevimli hayvanları kim sevmez ki? İkinizin de aynı favori hayvanlara sahip olması durumunda, neden onları vücudunuza kazımıyorsunuz? Çevrenizdeki insanlar hayvan dövmelerinizi gördüklerinde kesinlikle şaşıracaklar. Bu tasarımın ortak hayvan konularından bazıları filler, köpekler, kuşlar, kediler ve çok daha fazlasıdır..
 • Kardeşlik Tasarımından Alıntı – Söylemeye gerek yok, bu özel dövme tasarımı, sizin ve kız kardeşiniz veya en iyi arkadaşınız için çok anlamlı olan bazı alıntıları içerecek. Ama aklınıza herhangi bir alıntı gelmiyorsa, ikinizin de hoşuna gittiği sürece istediğiniz herhangi bir alıntıyı koyabilirsiniz. Sonuçta, biriniz tasarımı beğenmezse işe yaramaz..

Aslında dikkate alabileceğiniz çeşitli fikirler var.. Yine de, bu kardeşlik dövme fikirlerinin hepsi size, kız kardeşinize veya en iyi arkadaşınıza uymayabilir. Bu, tercih ettiğiniz vücut bölgesine bir dövme yaptırmaya karar vermeden önce birkaç kez düşünmeniz gerektiğini gösteriyor. Dövmelerin vücudunuza kalıcı olarak kazınabileceğini unutmayın. Bu nedenle, gelecekte bunlara sahip olmaktan pişman olmayacağınızı görün..

Dövmenin ardındaki anlamlar, dövmeyi taşıyanlar için onu daha da özel kılıyor, çünkü ikisini, Tanrı tarafından dünyaya getirilerek yaratılmış olan sonsuz bir sevgi ve anlayış bağı içinde bir araya getirme önemli görevini yerine getiriyor. aynı rahim. Özenle seçilmiş Anne Kız dövme koleksiyonumuzu ve sembolik anlamlarını kontrol eder misiniz??

Dövme Tasarım Fikirleri

Bir desen oluşturmaktan ziyade daha çok kişisel duygularla ilgili oldukları için çok çeşitli tasarımlarda yapılabilirler. Dövme sanatçısından, kişinin hayatındaki çok özel insana, kız kardeşine olan gerçek sevgisini ve duygularını sergileyen özel bir tasarım fikri yaratması istenebilir. Kız kardeşlik dövmesinin özelliği, estetik değerinden ziyade daha derin anlamında yatmaktadır, ancak gerçek şu ki, dövme çekici ve göz alıcı olmalıdır, çünkü dövme yaptırmanın asıl amacı başkalarının dikkatini çekmektir. İşte birkaç ilginç tasarım fikri:

 • Kızkardeşlerin İsim Dövmeleri – En basit ve muhtemelen en iyi tasarım fikri, birinin vücuduna birbirlerinin isimlerini yazdırmaktır. Bu, kız kardeşinizi varlığınızın ayrılmaz bir parçası yapacaktır, ancak o zaten ruhunuzun bir parçası ve parselidir, ancak dövme ismi bu bağı görünür kılacaktır. İsim, vücudunun görünen bir yerine mürekkeplenemeyecek kadar açık bir şey gibi görünüyorsa, kız kardeşin kısa ve basit baş harflerini tercih edebilirsiniz..
 • Metinsel Dövmeler – İlişkinizin derinliğini gösteren özel bir kelime, cümle veya alıntı başka bir iyi tasarım fikridir. Yeni bir şey olabilir ya da çocukluk anılarından geriye kalan bir şey olabilir..
 • Kelebek Dövmesi – Kız kardeşlerin kollarına veya bileklerine mürekkeple yapıştırılan kelebekler, aşklarını ve birbirlerine olan bağlarını ifade etmenin başka bir harika yolu olabilir. Bu canlı yaratıklar, göz alıcı olmaları için parlak renklerde yapılabilir..
 • Şerit Dövme Tasarımı – Kurdele dövmeleri basit ve sevimli görünüyor ve harika bir seçim yapıyor. Karmaşık olmayan tasarım, ne çok pahalı ne de çok acı verici olduğu için ilk zamanlayıcılar için harikadır..
 • Bulmaca Tasarımı – Her iki kız kardeş üzerinde de kardeş tasarım olarak puzzle parçaları yapılabilir. Bu bulmacalar, ikisi arasındaki mesafelere rağmen karşılıklı birlikteliklerini simgeleyen birbirine uyuyor..
 • Sonsuzluk Sembolü Tasarımı – Sonsuzluk dövmeleri, ikisi arasındaki sonsuz bağı ifade eder; bu, koşullar ne olursa olsun ve ikisi için hayat ne olursa olsun her zaman birbirlerinin yanında olacaklarını söyler..
 • kalp tasarımı –  Kalp dövmeleri, iki kız kardeş arasındaki sevgi bağını ifade eder ve ikisi arasındaki sevginin asla azalmayacağını, ancak zamanla artacağını söyler..
 • Yin ve Yang Dövme Tasarımı – Kız kardeşler iki farklı kişilik olduğu için enerjilerin dengesini sembolize ederler, ancak birbirlerini tamamlarlar ve bütün bir birleşik varlık oluşturmak için bir araya gelirler, kalın ve ince birbirlerinin yanında dururlar..
 • Çiçek dövme tasarımı – Doğada kadınsıdırlar ve gül, nilüfer, nergis, kiraz çiçeği ve daha pek çok çiçek arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli çiçeklerle dövmeler için harika bir seçimdir. İdeal olarak, karahindiba, kız kardeşlerin birlikte geçirdikleri çocukluk günlerini temsil ettiği için en uygunudur..
 • Bir kilit ve anahtar Dövme Tasarımı – Bu, iki kız kardeşin birbirleri için ne kadar önemli olduğunu temsil ettiği için başka bir iyi seçenek. Biri kilitse, diğeri anahtardır ve tamamlanmaları için birbirlerine ihtiyaçları vardır..

Yaratıcı bir dövme sanatçısının kız kardeşlerin birbirlerine karşı duygularını temsil eden anlamlı bir dövme yapmak için üzerinde çalışabileceği dövme tasarımlarında yer alacak diğer tasarım öğeleri de seçilebilir. Bu dövmelerin çok kişisel ve bir kişinin duygularını sembolik olması gerekir, bu da onları geleneksel dövmelerden daha da özel kılar..

Jordan Ashley tarafından Çiçek Suluboya Kardeş DövmelerKalp Hızı Kızkardeş Dövmeleri Jeff WardJessica Guerra'nın Minik Kız Kardeş DövmeleriFaelan Wilson'dan Alıntı Kardeş DövmesiSteviRee Barney'den Güneş ve Ay Kardeş DövmeleriRus Bebek Kız Kardeş Dövmeleri, Deanna TaylorSwinging Sister Tattoos by JeffroloweTakımyıldızı Kızkardeş DövmeleriDisney Kız Kardeş Dövme TasarımlarıMarquinho Andre tarafından eşleşen deniz kızı kardeş dövmeleriRachelle Downs tarafından Şeker Kafatası Kardeş DövmeleriEşleşen Kardeş DövmeleriSimona Blanar'ın Suluboya Kızkardeş DövmeleriAyaklarda Kız Kardeş DövmeleriKarl Otto tarafından Blackwork Çiçek Kız Kardeş DövmelerKızkardeş Dövmeleri, Sara OvertonSaat El Kardeş DövmeleriFıstık Ezmesi ve Jöle Kızkardeş Dövmeleri, Martha PranckuvieneKomik Kız Kardeş DövmeleriJorge Ulloa'dan Çiçek Kız Kardeş Dövme TasarımlarıBağlantılı Kardeş Dövme TasarımıKalp Kız Kardeş DövmeleriEşleşen Dalga Kızkardeş DövmeleriKızkardeş ve Büyükanne Dövmeleri, Cheryl SimiakakisEşleşen Kızkardeş Dövmeleri - KokoAlejandro Gallardo tarafından Kızkardeşler için Eşleşen Parmak DövmeleriHakuna Matata Kardeş DövmeleriOD ŚWITU DO ZMIERZCHU Kıta Kardeş DövmeleriKiraz Çiçeği Kızkardeş Dövmesi by HannahSisterhood Heart Tattoos by sey3Yrbon

Lauren Fernandez tarafından Constellation Sister TattoosAlexis Vargas'tan Güneş ve Ay Kardeş DövmeleriAnna Stevens'ın Deniz Kabuğu Kızkardeş DövmeleriElm Street'ten Kelebek Kız Kardeş DövmeleriElm Street'ten Kelebek Kız Kardeş DövmeleriEşleşen Shamrock Kardeş DövmeleriEşleşen Ağaç Kardeş Dövmeleri, Mathew HollandGüneş ve Ay Kardeş DövmeleriAyak Bileğine Kızkardeş DövmeleriRus Yuvalama Bebek Kardeş Dövmeleri!Bilekte Eşleşen Kardeş Dövmeleri, Sofia MitticaChloe tarafından Ayaklarda Suluboya Kardeş Dövmeler

Yerleşim Rehberi

Tabii ki, vücudunuzun mükemmel kısmına yerleştirilmelidirler. Başka bir deyişle, vücut yerleşimini iyi düşünmelisiniz. Siz ve en iyi arkadaşınızın dövmeyi yapacağınız vücut bölgesi üzerinde aynı fikirde olduğunuzdan emin olun. Bu şekilde, bu dövmenin özü iyi hissedilebilir. İşte bazı yaygın vücut yerleşimleri:

 • Bacaklarda Dövmeler – Bacaklar kesinlikle kardeşlik dövmenizi kazıyabileceğiniz iyi vücut bölgeleridir. Dövmeyi kimin sol bacağına kimin sağ bacağına takacağına siz karar verebilirsiniz. Beraber olduğunuzda bacaklarınıza bakacak kişiler dövmelerinizi mutlaka tanıyacaktır. bu senin için harika değil mi?
 • Bileklerdeki Dövmeler – Bilekler, kardeşlik dövmesini kazıyabileceğiniz bir diğer yaygın vücut parçalarıdır. Dövmeyi sol bileğinize yaptırmak istiyorsanız, arkadaşınız veya kız kardeşiniz dövmeyi sağ bileğine yapmalıdır..
 • Omuzlardaki Dövmeler – Sanatı omuzlarınıza yüklemek de harika bir fikir olacaktır. Omuzun, kadınların kalabalığa gururla gösterebilecekleri en iyi varlıklarından biri olduğunu unutmayın. Omuzları daha sonra dövme yoluyla geliştirilebilir. Tabii ki, dövmeyi sol veya sağ omzuna işleyip işlemeyeceğiniz artık size kalmış..
 • Köprücük Kemiği Dövmeleri – Köprücük kemiği, tüm kadınların en güzel vücut kısımlarından biridir. Kardeşlik dövmeleriniz için vücut yerleşimi için de mükemmel olmasının ana nedeni budur. Bu yerleşim kesinlikle çok çarpıcı. İkinizin kalabalığın içinde gerçekten muhteşem görünmemenizin imkanı yok..
 • Sırttaki Dövmeler – Vücudunun arka kısmını kim unutabilir ki? Kardeşlik dövmelerinin yanı sıra, bu vücut bölgesi, vücudunuza kazımak istediğiniz diğer dövmeler için de mükemmel bir yerdir..
 • Uylukta Dövmeler – İkinizin de birkaç iyi sebepten dolayı dövmelerinizi başkaları için çok belirgin hale getirmemeyi tercih ediyorsanız, neden onları kolayca saklayabileceğiniz belirli bir vücut bölgesine koymuyorsunuz? Bu durumda, uyluk mükemmel nokta olabilir. Dövmeleri sağ uyluğuna mı yoksa sol uyluğuna mı kazımak istediğine karar verebilirsin..

Son sözler

Kardeş dövmeleri, vücudunuza kazıyabileceğiniz en tatlı ve en güzel dövmeler olabilir. Bunlar, özellikle birçok insanın gözüne kesinlikle harika görünecek. Ayrıca kız kardeşin ve en iyi arkadaşınla olan güçlü bağın kesinlikle daha da sıkılaşacaktır..

İnanılmaz Kardeş DövmeleriGüzel Kız Kardeş Dövme FikirleriEn İyi Arkadaş Dövme FikirleriYay Ve Ok Kız Kardeş DövmesiErkek ve Kız Kardeş Eşleşen DövmelerKardeş DövmeleriKardeş Dövme FikirleriKardeş Dövme Fikirleri TasarımlarıYaratıcı Kardeş Dövme FikirleriSevimli Eşleşen Kızkardeş Dövmeleri3 için ayak kardeş dövmeKalp Eriyen Kız Kardeş DövmesiKalp Isınma Kızkardeş Dövmelerisonsuzluk kardeş dövmeleriİlham Veren Kız Kardeş Dövme Fikirleriİlham Veren Kızkardeş DövmesiKüçük Kız Kardeş Dövme TasarımlarıKüçük Kız Kardeş Dövmelergüzel kız kardeş dövmeleriGüzel Kız Kardeş Dövme FikirleriEşleşen Kardeş Dövme TasarımlarıEşleşen Kızkardeş DövmeleriEşleşen Kardeş Dövme TasarımlarıKızkardeşler İçin Eşleşen Dövmelerkardeş dövmesiİnanılmaz Kız kardeş DövmeSerin Kardeş Dövme FikirleriDövme Eşleştirme Kızkardeşlerkardeş dövme için 23 için kardeş dövmeKardeş Eşleşen Dövme Fikirleri3 İçin Kardeş Dövme FikirleriKardeş Dövme ResimleriAyakta Kız Kardeş DövmesiKız kardeş dövme üzerinde bacakOmuzdaki Kız Kardeş Dövmesianlamlı kardeş dövmeKardeş Dövme Alıntılarıkardeş dövmelerKardeş Dövme TasarımlarıKardeş Dövme Fikirleri Tasarımlarıkardeş dövmeler için 23 için kardeş dövmelerÜç Kişilik Kardeş Dövme FikirleriKardeş Dövme Fikirleri ResimleriKızkardeş Dövmeleri ResimleriEn İyi Kızkardeş DövmeleriBilekte Kızkardeş DövmeleriKardeş Dövmeleri ResimleriKızkardeş Dövmeleri AlıntılarıKardeş Dövmeleri Tumblrtatlı kardeş dövmelerİkiz Kardeş Dövme Tasarımlarıİkiz Kız Kardeş Dövme Fikirleriİkiz Kardeş DövmeleriKardeş Dövme SözleriEşleşen Kardeş Alıntı DövmelerKuş Eşleştirme Kızkardeş DövmesiGüzel Eşleşen Kız Kardeş Dövmesi

1-Kardeş-Aşk-parmak-dövme 2-Kardeş-Dövmeler 3-Bilek-kız-Dövmeler 5-Kulak Arkası-Kardeş-Dövmeler 6-Çapa-Kardeş-Dövmeler 7-sonsuz-ve-ötesi 9-Omuz-kız-Dövmeler 11-Kardeş-Dövmeler 13-Rus-Yerleştirme-Bebekler. 14-Kardeş-Dövmeler 15-Kardeş-Dövmeler 16-Kardeş-Dövmeler 17-Kardeş-Aşk  19-Kardeş-Dövmeler 20-Kızkardeş-Güller 21-çapa-ağırlık 22-Kızkardeş-Güller 23-Kızkardeş-Güller1 24-Kardeş-Güller 25-kız kardeş-dövme 26-kız kardeşler-dövme 27-kız kardeşler-dövme 28-kız kardeşler-dövme 29-Kardeş-dövme fikirleri 30-Kardeş-dövme fikirleri  32-Kardeş-dövme fikirleri 34-Kardeş-dövme fikirleri 36-Kardeş-dövme fikirleri 37-Kardeş-dövme fikirleri 38-Kardeş-dövme fikirleri 39-Kardeş-dövme fikirleri  42-Kardeş-dövme fikirleri 43-Kardeş-dövme fikirleri 44-Kardeş-dövme fikirleri 45-Kardeş-dövme fikirleri 46-Kardeş-dövme fikirleri 47-Kuş-kardeş-dövme fikirleri 48-kız kardeş-ayak-dövme 50-Kardeş-dövme fikirleri 51-Kardeş-dövme fikirleri 52-Kardeş-dövme fikirleri 53-Kardeş-dövme fikirleri 54-Kardeş-dövme fikirleri kardeş dövmeler-1 kardeş dövmeler-2 kardeş dövmeleri-3 kardeş-dövmeler-4 kardeş-dövmeler-5 kardeş-dövmeler-6 kardeş-dövmeler-8 kardeş-dövmeler-9 kardeş-dövmeler-10 kardeş-dövmeler-11 kardeş-dövmeler-12 kardeş dövmeler-13 kardeş-dövmeler-14 kardeş-dövmeler-16 kardeş-dövmeler-17 kardeş-dövmeler-18 kardeş-dövmeler-19 kardeş-dövmeler-20 kardeş-dövmeler-21 kardeş-dövmeler-23 kardeş dövmeleri-25 kardeş-dövmeler-27 kardeş-dövmeler-28 kardeş-dövmeler-29 kardeş-dövmeler-31 kardeş-dövmeler-32 kardeş-dövmeler-34 kardeş-dövmeler-35 kardeş-dövmeler-36 kardeş-dövmeler-37 kardeş-dövmeler-38 kardeş-dövmeler-39 kardeş dövmeleri-40 kardeş-dövmeler-41 kardeş-dövmeler-42 kardeş-dövmeler-43 kardeş-dövmeler-44 kardeş-dövmeler-45 kardeş-dövmeler-71 kardeş dövmeleri-221 kardeş dövmeleri-241 kardeş dövmeler-261 kardeş-dövmeler-301 kardeş dövmeler-331