50 Olağanüstü Dantel Dövme Tasarımları

Dantel dövmeler tipik olarak kadınsı bir tasarım seçimidir. Genellikle biraz boğucu ve biraz baştan çıkarıcıdır. Derlediğimiz listeden de göreceğiniz gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tasarımlar var..

onları kim alır?

Dantel tasarımları genellikle kadın çevrelerinde daha popülerdir. Genellikle jartiyer gibi görünebilirler ve daha sonra onlar hakkında daha kız gibi bir yeteneğe sahip olabilirler..

  1. İşte boynundan aşağı, beline kadar uzanan güzel bir sırt tasarımı. Renkten yoksun olanı, içsel ayrıntılarda ve mükemmel güzellikte oluşturur. Yaprakların etrafındaki kalınlık, çiçeğin güzelliğini gerçekten birleştirir. Dantel neredeyse bir ağ gibi görünüyor, çiçeği koruyor. Bazı çiçeklerin içindeki kıvrılma özenle güzel.

dantel dövmeler 20

2. Bu gerçek bir jartiyer gibi görünüyor. Sanatçının her ayrıntıda ne kadar harika bir iş çıkarmış olması inanılmaz. Pembe kurdele, aksi takdirde kusursuz olan bu parçaya mükemmel bir dokunuş. Parça kırmızı ve kırmızı ile vurgulandığından, onu bir arada tutan kalp muhtemelen romantik bir ilişkinin simgesi olabilir..

dantel dövmeler 21

3. Bu kırmızı gül omzundan fırlamış gibi görünüyor. Sanatçı, boyutlarla dikkat çekici bir iş çıkardı. Bu, mürekkebin etrafındaki kırmızı renk tonundan da anlaşılacağı gibi oldukça yeni bir dövme. Dantelin üzerine gülün güzel katlanmasını sağlamak için bu birkaç seans almış olabilir..

Dantel dövme tasarımını nereye yerleştirirsiniz??

Yerleşim değişir, ancak üst baldırlarda, ayak bileklerinde, bacak arkalarında, sırtta ve hatta göğüs parçalarında dantel tasarımları görmek tipik değildir. Ayrıca oldukça fazla kol ve yarım kollu dantel tasarımları fark edeceksiniz..

dantel dövmeler 22

4. Bu parça gerçek değilmiş gibi hayat gibi görünüyor. Boyutlardaki ve ayrıntılardaki çeşitlilik olağanüstüdür. Onu ne kadar sevdiğimiz hakkında günlerce konuşabiliriz. Renkler, gölgeleme, kontrast, hepsi çok güzel. Sanatçı, dikiş makinesini jartiyerin altından geçiyormuş gibi göstererek inanılmaz bir iş çıkardı..

dantel dövmeler 23

5. Üzerinde gerçek hortum varmış gibi görünüyor. Derinlik, renklendirme ve gölgeleme tek kelimeyle mükemmel. Bunu kim çizdiyse olağanüstü bir sanatçı. Böyle bir şaheser yaratabilmek beceri ve içgörü gerektirir. Çok şehvetli ve romantik bir parça.

dantel dövmeler 24

6. Bu yay, boynunda süzülüyormuş gibi görünüyor. Görüntü neredeyse kusursuz. Yazı, gerçekten sevdiğimiz başka bir boyut katıyor. İkisi de güzel yapılmış.

hangi renkleri kullanıyorlar?

Bu fotoğraflarda, boyama için çok fazla siyah ve tuval kullanıldığını fark edeceksiniz. Bazıları renk patlamaları eklemeyi tercih ederken, diğerleri tüm tasarım boyunca renk kullandı. Bu türde popüler olan tipik renkler kırmızı, mavi, mor, siyah ve bazen beyazdır..

dantel dövmeler 25

7. Bu dantel parçası sanki kabileye özgü niteliklere sahipmiş gibi görünüyor. Bir görüntü içinde çok fazla tasarım var. Çiçeğin merkezde açılma şekli yeniden doğuş anlamına gelebilir ve her şeyin yukarı doğru sarmal gibi görünmesi yukarıya bakarken nota gibi görünüyor..

dantel dövmeler 26

8. Bu omuz parçası mükemmel. Olan çok farklı şeyler var ve inci kolye ek bir bonus. Omzunun arkasındaki çiçek başlangıç ​​noktası gibi görünüyor ve o noktadan diğer her şey aşağıya doğru akıyor. Mücevherlerin asılı olduğu altta sadece yaratıcı deha var.

dantel dövmeler 27

9. Bu parçanın abartısız zarafetini seviyoruz. Dantel, her çiçeği yerinde tutar, bu da kalp ağrısı veya stres zamanlarında onun istikrarı olduğunu ima edebilir..

dantel dövmeler 35

10. Bu yarım kol, diğer parçaları dengeleyen kırmızı resimlerle gerçekten göze çarpıyor. Sanatçı hepsini bir araya getirerek harika bir iş çıkardı. Farklı gri, siyah ve kırmızı tonları kullandılar ve çok iyi akıyor.

dantel dövmeler 34

11. Bu, içindeki elmaslarla şımarık bir tasarım. Bir sürü pizazz ile şiddetli ve moda. Oraya daha küçük ve daha ezici olan birkaç gül eklemesi çok ilginç. Dantel tüm parçayı birbirine bağlıyor gibi görünüyor.

dantel dövmeler 32

12. Bunun omzunun üzerinden alçakgönüllü bir şekilde örtülme şeklini seviyoruz. Dövme onu giymiyor, dövmeyi sallıyor. Tasarımlardaki çeşitlilik, izleyicilerin dikkatini çeken gurur verici bir şekilde ortaya çıkmasına neden oluyor..

dantel dövmeler 33

13. Bu muhteşem bir sırt dövmesi. Oradaki ayrıntılara bakın! Vay canına, bu sanatçı işinde çok sabırlıydı ve karşılığını fazlasıyla aldı. Her uzantının içinde nasıl bir kalp şekli olduğunu görüyor musunuz? Bunun bir ilişkiyi temsil edebileceğini düşünüyor musunuz? Sırtının tüm uzunluğu boyunca uzanan baştan çıkarıcı bir parça..

dantel dövmeler 31

14. Bu, sanatın gelgiti ile rüya gibi bir tasarım. Renklerin çeşitliliği muhteşem. Güllerdeki derinlik gerçekten iyi yapılmış. Derinliği arttırmak için karışıma siyah eklediler, bu yüzden çok canlı görünüyor. Bununla harika bir iş çıkardı ve daha sonra kolayca daha fazla tasarıma sahip olabilir ve zahmetsiz görünürdü..

dantel dövmeler 29

15. Bu parçanın tamamı yerinde. Boynundan başlayıp omzuna kadar uzanan yolu seviyoruz. Tasarım enfes ve sanatçı, gölgeleme ve detay ile harika bir iş çıkardı. Sanatçı, onu boynundan zarafetle akacak şekilde bağlayarak harika bir iş çıkardı. Her bir taç yaprağı ve yapraktaki detay gerçekten çok iyi.

dantel dövmeler 30

16. Bu geometrik şekil gerçekten tuhaf görünüyor. Karmaşık bir tasarım ve kolunda kusursuz görünüyor. Sanatçı, aradığı etkiyi yaratmak için tasarımının izini sürmek ve üzerinde geriye gitmek için bolca zaman harcamak zorunda kalacaktı..

dantel dövmeler 28

17. Beyaz dövmeleri seviyoruz. Çok hevesliler. Bu bir kabile hissi var. Cildine karşı, neredeyse tasarım dans ediyor gibi. Simetrik değildir, bu da muhtemelen hayatın her zaman kesik ve kuru olmadığı anlamına gelebilir. Bazen yolda virajlar olur.

dantel dövmeler 40

18. Bu çok etkileyici. Varyasyon derecesi rad’dir ve renklendirme, birkaç boyutun olmasına neden olur. Sanatçı kesinlikle yetenekli ve ne yaptığını tam olarak biliyordu. Buradaki gölgeleme yerinde ve genel parçanın akışı mükemmel. Buradaki her ayrıntı etkileyici.

dantel dövmeler 45

19. Bu blues karışımı gülünç derecede şaşırtıcı. Bunun ne kadar sürdüğünü söylemek yok ama kesinlikle buna değdi çünkü bitmiş ürün harika. Son birkaç gönderide ayrıntılara çok dikkat edildi. Geçilmesi zor olan karmaşık bir güzellik yayıyorlar.

dantel dövmeler 46

20. Bu onun için harika bir başlangıç. Bunu yapmayı seçerse manşonu bitirmenin sorunsuz olması için ucu açık bıraktı. Dantel, öne çıkan sanattan daha çok fon gibi görünüyor. Bütün parçayı birbirine bağlayan bir görünüm yaratır.

dantel dövmeler 47

21. Bu gerçekten muhteşem bir çek parçası. Güzel dantel tasarımında ayrıntılara gösterilen içsel özen göz önüne alındığında oldukça kadınsı. Kırmızı güller gerçekten bütün parçayı hayata geçiriyor. Danteldeki detay güzel ve tamamlanması uzun zaman aldı. Göğüs mürekkebe karşı hassas bir alan olabileceğinden, bu muhtemelen tuvali süper rahat yapmadı..

dantel dövmeler 48

22. Hayat böyle değil mi? Silah çok gerçek görünüyor ve dantel jartiyer bile şaşırtıcı derecede gerçek gibi. Çok havalı bir görüntü ve sanatçıların seçtiği renk seçimini seviyoruz.

dantel dövmeler

23. Vay canına, ilk bakışta bu detayın güzelliğini fark etmeyebilirsiniz. Bu cidden bir sanat şaheseri çünkü delicesine ayrıntılı. Her parça, topluluğu tamamlamak için çok kasıtlı ve birlikte dokunmuştur..

dantel dövme 1

24. Bu parçadaki gölgelendirmeyi seviyoruz. Çekici ve gizemli bir şekilde bir araya getirilmiş. Buradaki gölgeleme gerçekten çok iyi. Sanatçı gerçekten sadece 4 renk kullandı ama bundan çok daha canlı görünüyor. Canlı ve cesur. Bacağının altındaki fiyonk bile harika.

dantel dövme 2

25. Başına mürekkebin alınması için boğuk bir süre için onu destekler. Güzel sonuç. Burada bazı çizgilerin ne kadar kalın olduğuna dikkat edin. Ne kadar çok mürekkep kullanılırsa, sanatçının deriye o kadar uzun süre nüfuz etmesi gerekiyordu ve bu hanımefendi, üzerinde oturmak için o kadar fazla radya sahip.!

dantel dövme 11

26. Sanat hayat buluyor ve kesinlikle çok etkileyici. Danteli çevreleyen püsküllere bakın. Bunu yapmak çok uzun zaman alacaktı! Yayın kıvrılma şekli gerçekten benzersiz çünkü yayın uçlarının bacağından uçuyormuş gibi görünmesini sağlıyor..

dantel dövme 10

27. Buradaki çiçekler nefes kesici. Çok gerçekçi bir şekil alıyorlar ve omuzlarına yerleştirilmiş gibi görünüyorlar. Yapraklara eklenen beyaz parçalar böyle bir kontrast yaratır. Dantel detayları harika. Her şeyin göğsünün ortasındaki kalpten gelmesi harika.

dantel dövme 9

28. Bir başka çarpıcı ve ayrıntılı sanat eseri. Detaylı danteli ve gülün ortasındaki küçük noktaları bir kez daha seviyoruz.

dantel dövme 8

29. Kolunun etrafındaki dantel, bu türe eğlenceli bir dönüş. Daha kalın çizgiler, görüntüdeki çeşitli şekiller arasında kontrast oluşturmaya yardımcı olur..

dantel dövme 7

30. Bir başka dantel tasarımının güzel bir örneği. Basit gibi görünse de aslında oldukça detaylı. Her dantel tasarımı son derece karmaşıktır ve güzel bir parça yaratmak için iyi düşünülmelidir..

dantel dövme 6

31. Kalçanın yanı ve bacağın aşağısı bir tasarım için hassas bir noktadır. Tamamlanması uzun zaman alan oldukça büyük bir resim seçti. Çiçeğin nasıl renklenmediğine dikkat edin. Renk için geri mi dönersiniz yoksa olduğu gibi mi bırakırsınız? Gülü çevreleyen siyah gölgeleme yoğundur ve tamamlanması biraz zaman almıştır. Çok ayrıntılı ve sanatçı, parça boyunca çeşitli miktarlarda kontrast ekleyerek harika bir iş çıkardı..

dantel dövme 3

32. Danteli gerçekten tuhaf ve rüya gibi yapan ince pastelleri seçti. Buradaki hat çalışması oldukça kusursuz. Bu muhteşem bir parça. Tasarımı ve tekrar tekrar dönme şeklini kontrol edin. Bu sefer, yayın merkezi bir kalp yerine bir çiçektir. Sizce bu ne anlama gelebilir?

dantel dövmeler 1

33. Dantel işi için popüler olan bir diğer bölge de ayak bileği çevresidir. Dakika ayrıntılarına dikkat edin. Etrafında kırmızı olan yayın ortasındaki küçük ok bile. Danteli çevreleyen minik fırfırlar çok zarif.

dantel dövme

34. Bacakları ve ayaklarındaki çeşitli görüntülere bakın. Mor dantel jartiyerin içinde bir ton renk var, bu da bu tasarımın yapımında çok fazla mürekkep kullanıldığı anlamına geliyor..

dantel dövme sıcak

35. Bu, dantel bitişli kalıcı göz makyajının güzel bir örneğidir. Ne düşünüyorsun? Bu senin ilgileneceğin bir şey mi? Burada gözü üzerinde çalışırken gerçekten hareketsiz olması gerekiyordu. Göz kıvrımındaki o gerçekten karanlık noktaya dikkat edin. Bu, mürekkeplenmek için oldukça boğuk bir nokta.

dantel dövme harika

36. Bu gerçekten ilginç çünkü siyah dantelin yanı sıra bazı beyaz veya şeffaf dantelleri de bütünleştiriyor. Sizce yara izi olabilir mi? Bütün topluluk oldukça yoğun. Danteline dokunmuş böcekleri görüyor musun??

dantel dövme 15

37. Bu şımarık dantel halhal dövme tasarımıdır. İçinde oldukça fazla ayrıntı var ve devam eden iyi miktarda gölgeleme var. Asılı zincirler ona gerçekçi bir görünüm kazandırır..

dantel dövme 13

38. Tüm görünümü gerçekten dengeleyen mor tonları entegre etti. Taze, temiz bir görünüm için her şeyi birbirine bağlar. Rüzgardaki tüyler sanki rüzgarda esiyormuş gibi görünür. Dantelin altındaki çapayı görüyor musun?

dantel dövmeler 5

39. Göz alıcı ve biraz 3 boyutlu kelebek ve dantel tasarımı. Bu, değişen derecelerde gölgeleme ve kontrast ile muhteşem bir parça. Küçük noktalar kadar basit bir şey bile çok ayrıntılı ve tamamlanması gerçekten uzun zaman alacaktı..

dantel dövmeler 6

40. Balık ağları bizi bir anlığına fırlattı ama şu parlak gemiye bir bakın. Çok harika ve son derece ayrıntılı. Biz etkilendik, peki ya siz? Sanatçı, gölgelemeyi doğru ifade etmek için burada ağırlıklı olarak gri, beyaz ve siyah kullanmıştır..

dantel dövmeler 7

41. Bu görüntüde oldukça çeşitli gölgelendirmeler oluyor. Gerçekten çok ilginç. Seçtiği renk seçimini beğendik. Her yönü o kadar detaylı ki. Çiçeklerin içlerinde çok fazla kontrast ve gölge var. Yapraklar çiçeklere karşı güzel bir tezat oluşturuyor.

dantel dövmeler 8

42. Dantelli bu kırlangıç ​​çok büyüleyici. O kadar detaylı ve ilk bakışta ne olduğunu bile anlamayabilirsiniz. Harika iş ve sanatçıya şapka çıkartın. Bu tasarımdaki çeşitli tonları inceleyin. Böyle göz alıcı bir parça yaratıyor.

dantel dövmeler 9

43. Bu arka parça oldukça sert. Sanatçı muazzam bir iş çıkardı ve bunun tamamlanması kesinlikle uzun zaman aldı. Tamamlanmasının ne kadar sürdüğünü tahmin etmek isteyen var mı? Çok güzel ve ustaca düzenlenmiş.

dantel dövmeler 10

44. Kollar çok havalı ve dirseği gerçekten kapatmayarak gerçekten benzersiz bir şey yaptı. Bu tamamen kutunun dışında değil ama düşündüğünüz kadar normal değil. Muhtemelen iyi bir fikir, çünkü dirsek mürekkebi zor bir nokta. Boyundan örülmüş kelebekler muhtemelen onun için gerçekten özel bir şey ifade ediyor..

dantel dövmeler 11

45. Omuz ve göğüs kafesine doğru aşağısı oldukça boğucu. Bu tasarımı çok karmaşık ve hassas yapan çok farklı yönler var. Bu gerçekten muhteşem bir parça.

dantel dövmeler 19

46. ​​Bu, tüm bacak kılıfına kolayca geçebilecek gerçekten harika bir görüntü. Çok detaylı ve çarpıcı bir görünüm yaratıyor. Elmasların düşme şekli onu çok zarif gösteriyor.

dantel dövmeler 16

47. İşte geleneksel dantel görünümü. Sanatçının bu parçayı aldığı ve kendisine özgün hale getirdiği çeşitli yollara dikkat edin. İlk bakışta alçakgönüllü görünebilir, ancak daha fazla gözlemden sonra gerçekten oldukça dikkat çekicidir..

dantel dövmeler 15

48. İşte muhteşem bir beyaz dantel örneği. Gerçekten çok çarpıcı. Eğriler, detaylar, tüm hatların birleştiği yollar harika. Bu parçanın size en çok hangi kısmı yapışıyor?

dantel dövmeler 14

49. Her bacakta sevimli bir ikiz fiyonk fikri. Çevresindeki kızarıklık göz önüne alındığında, soldaki oldukça yeni görünüyor. Sanatçı burada gölgeleme ile harika bir iş çıkardı.

dantel dövmeler 13

50. Dantelli bir ay oldukça orijinal ve bunun için gerçekten harika bir yerleşim seçti. Karmaşık tasarım keyifli.

dantel dövmeler 12

Dantel dövmeler tek kelimeyle: detaylı. Büyüleyici ve düpedüz ilham verici olmasalar da güzeller. Bitmiş ürün hazır olmadan önce sayısız saat ve muhtemelen dövme salonuna birkaç gezi gerekir. Bu tasarımlar kalpsizler için değil ve sonuçlar dövme tasarımına olan bağlılığı ve sevgiyi gösteriyor..