Vücudunuza İltifat Edecek En Sıradışı İkizler Dövmelerinden 45’i

Dövmeler, yıllar geçtikçe popülaritesini artırıyor. Bir zamanlar dövme yaptırmak hoş karşılanmıyordu ve şimdi herkesin dövmesi varmış gibi görünüyor. İnsanlar burçlarıyla tanınmak istedikleri için zodyak dövmelerinin popülaritesi de artıyor. Vücutlara dövülen en yaygın zodyak dövmesi İkizler dövmesidir. Dövmelerin kendilerinin farklı anlamları ve farklı amaçları vardır. İnsanlar genellikle onları kendi kişisel sebeplerinden dolayı seçerler. İkizler dövmesi her zaman ve zarif olanıdır, bu yüzden muhtemelen bu kadar popülerdir. Bu zodyak sembolleri astrolojik işaretlerle ilişkilidir, bu nedenle insanlar genellikle hayatlarında bir anlam ifade ettikleri için onlardan emin olurlar. Bir dövme seçmek kolay bir iş değildir ve hafife alınmamalıdır. birinin isteyeceği son şey, vücudunda kalıcı bir demirbaş olan bir şeyden pişmanlık duymaktır. Aşağıda en iyi İkizler dövmelerinden bazıları verilmiştir, bu yüzden eğer bir tane düşünüyorsanız, bu önerilere göz atın..

  1. Doğurganlık

ikizler dövme tasarımları 2

Bu İkizler sembolü bir şekilde doğurganlıkla bağlantılıdır ve çocuk taşırken geleceğiniz için bunun ne anlama gelebileceği. Kadınlar, gelecekleri için bir lütuf olarak dövme yaptırırlar. Sembol, gelecekte bebek olma şansı olduğu anlamına gelir..

2. İkizler Sembolü

ikizler dövme tasarımları 3Geleneksel İkizler sembolü. Bu özel dövme, eklenen çiçek ilavesiyle geleneksel sembolün yeni bir yorumudur. Kadınsı bir şey isteyen biri için daha güzel bir dövme.

3. Takımyıldız Dövmesi

ikizler dövme tasarımları 4Farklı bir İkizler dövmesi arıyorsanız, neden takımyıldızı vücudunuzda olmasın? Daha geleneksel bir sembol seçmek yerine üstlenmek için zarif ve sıra dışı bir seçenek. Yıldızlar kolunda olsun! Bunun gibi bir konuşma parçasına sahip olduğunuza pişman olmayacaksınız. Bu eşsiz tasarım ile arkadaşlarınızın gözdesi olacaksınız..

4. İkizler Ayı

ikizler dövme tasarımları 5Standart dövmelerden farklı bir şey istiyorsanız, başka bir İkizler tasarımı olan Kelt ayı almayı düşünün. Bu zarif dövme, şimdiye kadar gördüğüm en iyi ay dövmelerinden biri. Karmaşık, narin ve gerçekten güzel. Vücudun herhangi bir bölümünü iltifat edecek türden dövmeler. Göz alıcı bir şey istiyorsanız, ayı bir sonraki vücut şovunuz olarak düşünün..

5. Toprak, Su & Ateş

ikizler dövme tasarımları 6

Sembol olarak üç üçgeni olan herhangi bir İkizler dövmesi genellikle Toprak, Su ve Ateş ile tanımlanır. Üç element. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tasarım var ama bu, büyük ve ayrıntılı bir şey almak istemeyenler için basit. Bu tasarım üç küçük üçgenden oluşan bir çizgiden oluşur ve vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilir..

6. Direkteki Kız

ikizler dövme tasarımları 7

İkizler güçlü bir kadın rolüne sahiptir. Sadece kadınları değil, genel olarak insanlığı da teşvik etmek için şiddetli bir şey. Direk dövmesindeki kız çok güzel; dansın güzel sanatını veya bunun gibi zarafet gösteren herhangi bir formu takdir edebilen herkes için. Baş aşağı duran kız zarafetini gösteriyor ve dövme vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilen zarif bir dövme. Buradaki konumlandırmayı mükemmel buluyorum ancak.

7. Güneş ve Ay Öpücüğü

ikizler dövme tasarımları 8

Güneşin ve ayın savaşta çarpışıp sonra aşkla bir araya gelmesinin ardında pek çok irfan var. Bu dövmenin temsil ettiği şeyin bu olduğuna inanıyorum. Aşk uğruna bir araya gelebilmeniz ve tüm savaşı bir kenara bırakabilmeniz. Bu dövme, kendi hayatınızda aradığınız anlam buysa, tamamen barış ve sevgi ile ilgilidir. Dövmenin kendisi göze hoş geliyor.

8. İkizler Astrolojik Sembolü

ikizler dövme tasarımları 9

İkizler dövmelerinde kadınlar çok yaygındır. Bunun doğru ve yanlış yargısıyla çok ilgisi var. Terazideki iki denge, birinin diğerinden daha aşağı devrilmesini bekliyor. Bu özel dövme oldukça büyük ve sırtın çoğunu kaplıyor. Daha küçük bir görüntüye ölçeklendirmek isteyebilirsiniz veya aradığınız şey büyükse, renkli veya siyah beyaz ile olduğu gibi yapabilirsiniz..

9. İkizler Düğümleri

ikizler dövme tasarımları 10

Bu dövmeyi seviyorum çünkü bana küçük düğümleri hatırlatıyor, neredeyse iki kişi arasında tutulan bir söz gibi. Bu, büyük ve cesur bir şey istemeyen biri için mükemmel bir dövme. Küçük ve zariftir ve her yere yerleştirilebilir. Bileğinize takıp neredeyse unutabileceğiniz dövmelerden biri..

9. İkizler Yunus

ikizler dövme tasarımları 11

Bu, herhangi bir yere yerleştirilebilecek başka bir küçük dövme. İkizler sembolü ve bir yunusun birleşimidir. Onlar da uyum içinde birlikte çalışırlar. Bu dövme, insan ve doğanın birlikte uyumu ile ilgilidir. Yunus, çok zeki ve özgürleştirici bir yaratık olarak bilinir. Bedeninizde anlam ve zarafet taşıyacak bir dövme..

10. Işıltılı İkizler Sembolü

ikizler dövme tasarımları 12

Geleneksel İkizler sembolünü arıyorsanız, bu güzel bir dövme. Renk güzel ve tasarımın uygulanma şekli parıldıyor gibi görünüyor. Basit bir dövme ama aynı zamanda güzel. Kadınsı bir dövme isteyen biri için harika bir seçim.

11. İkizler Elma Çiçeği

ikizler dövme tasarımları 13

Elma Çiçeklerinin arkalarında bir anlamı vardır ve ister hayatınızın gerçek bir yönü olsun, ister sadece yeni başlangıçlara inandığınız gerçeği olsun, yeni bir yaşamın işaretidir. İkizler sembolü ve elma çiçekleri arasındaki kombinasyon çarpıcı. Sanki kazara düşmüşler gibi omzuna dağılmalarına bayılıyorum.

12. İkizler Yaşam Çizgileri

ikizler dövme tasarımları 14

Bu alışılmadık bir dövme, bu yüzden onu gerçekten sevmelisin ya da arkasında durmak anlamına geldiğine gerçekten inanmalısın. Ancak yaşam çizgileri tüm vücudumuzun her yerinde geçiyor ve İkizler olmak tamamen iyimserlik ve insanların iyiliğine inanmakla ilgili. Hayat çizgileri, her birimizin içinde akan hayatı temsil eder..

13. İkizler Ayı

ikizler dövme tasarımları 15

Ay ile birlikte İkizler sembolü harika bir kombinasyon. Ancak bu, yumuşak renklere biraz çocuksu görünüyor ama daha az güzel değil. Neredeyse göğüs kafesine indiği için oldukça büyük bir dövme, bu yüzden biraz odaya ve ona bir miktar bağlılığa ihtiyacınız olacak..

14. İkizler Takımyıldızlarıikizler dövme tasarımları 16

Başka bir İkizler takımyıldızı bu, eklenen bazı yıldızlarla biraz daha ayrıntılı. Takımyıldızların zarafetini ve sadeliğini seviyorum. İkizler olan herkes böyle bir şey görmek ister. Yine küçük olduğu için vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilir.

15. Papatya

ikizler dövme tasarımları 17

Papatya her zaman güzel bir dövmedir. Papatya her zaman dost canlısı bir çiçektir, gününüzü hemen aydınlatabilecek bir çiçektir. Bu özellikle pembe ve orta büyüklükte ama çok güzel. Vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve her güne neşe ve pozitiflik getiren bir semboldür..

16. İkizler Kadınları

ikizler dövme tasarımları 18

İkizler kadınları, İkizler için popüler bir seçimdir. Kadınlar iyimser ve güçlendiricidir. Bu özel dövme büyük ama nefes kesici. Dövme bir şekilde kabartmalı gibi görünüyor ama dövme sanatçısının gerçekten yetenekli olduğuna inanıyorum. Renkler dinamik ve tasarımın kendisi çarpıcı. Bunun için geniş bir alana ihtiyacınız olacak, ancak muhtemelen arkaya yerleştirilecektir..

17. Element Suyu

ikizler dövme tasarımları 19

Toprak, Su, Ateş, Hava elementlerinin tümü İkizler sembollerinde yaygındır. Bu, su elementidir ve burcunuzu tanıtmanın tatlı ve zevkli bir yoludur. Herhangi bir yere yerleştirilebilir ve pişmanlık duymadan taahhüt edebileceğiniz bir şeydir. Bu dövmedeki basit dalgaları ve renk eksikliğini de seviyorum.

18. İkizler Maskesi

ikizler dövme tasarımları 20

Bu günlerde çok fazla maskenin düştüğünü görmüyorsunuz. Maskelerin İkizler burcuyla hiçbir ilgisi yok, sadece dövmenin bir aksesuarı. İsmin maskelerle birleşimi var ve dövmenin hangi boyutta olmasını istediğinize bağlı olarak herhangi bir yere yerleştirilebilir. Bu daha büyük ama küçültülebilir.

19. Bir Türlü İki

ikizler dövme tasarımları 21

İkizler kadınlarının bir başka örneği, bu daha küçük ancak sadece kafalar. Yine de kadınları daha küçük bir biçimde temsil eden daha küçük bir parça. Hala aynı amaç için kafa kafaya uyum içindedirler..

20. Çiçekler

ikizler dövme tasarımları 22

Herhangi bir çiçek türü bir kız için iyi bir seçim olacaktır. Bunlar, pek çok İkizler dövmesi gibi uyum içinde akar. Güller çok güzel ve gülleri patlatmak için bu dövmeye biraz renk bile ekleyebilirsiniz. Küçük olduğu için sunulabilir veya kenara çekilebilir.

21. Dönen İkizler Sembolü

ikizler dövme tasarımları

İkizler sembolüne bir başka bakış, bunda akan ve dönen çizgiler var. Aradığınız buysa, ultra kadınsı bir dövme. Vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve renk her zaman hoş bir dokunuş olur.

22. Sırtı Açık İkizler Kadınları

ikizler dövme tasarımları 23

İkizler Kadınının bu tasviri neredeyse bir sanatçı taslağı gibi görünüyor. Zevkli ve bir kadının doğal kıvrımlarını gösteriyor. Dövme orta boy veya daha büyük olacak gibi görünüyor, bu yüzden bunun için biraz alana ihtiyacınız olacak. Kadınların elleri, birbirlerine olan uyumlarını göstermek için birleştirilir..

23. Minik İkizler Sembolü

ikizler dövme tasarımları 24

Bu İkizler sembolü o kadar küçüktür ki, resimdeki parmakta olduğu gibi neredeyse her yere gidebilir. Küçük ve narin bir şey istiyorsanız bu dövme tam size göre. Basit ve küçük ve bununla dövme pişmanlık duymanız pek olası değil..

24. İkizler Kelebek

ikizler dövme tasarımları 25

Bu, İkizler kadınları arasındaki ancak kelebek formundaki uyum üzerine eşsiz bir oyun. Dövmenin kendisi olağandışıdır, bu nedenle bölgenizde buna benzer bir şeye sahip tek kişi olabileceğinizi garanti edebilirsiniz. Kutunun dışında ve hala İkizler’i güzel bir şekilde temsil ediyor. Renklendirme de çarpıcı ve dövmenin genel görünümünü gerçekten tamamlıyor..

25. İkizler Ay’ı Sever

ikizler dövme tasarımları 26

İkizler sembolünü ay ile nasıl birleştirebileceğinize harika bir örnek. Tasarım kusursuz ve doğal olarak karmaşıktır. Kadınsı ve siyah beyazda bile harika görünüyor. Elbette biraz renk ekleme seçeneğiniz var ama bu renksiz harika görünüyor.

26. İkizler İkizler

ikizler dövme tasarımları 27

Bu resimdeki ikizler, iri göğüsler ve sert meme uçlarıyla biraz daha erotik göründüğü için bir erkeğin alacağı bir İkizler dövmesi olduğunu görebiliyordum. Yine de harika bir dövme, ancak bu daha büyük göründüğü için biraz alana ihtiyacınız olacak..

27. İkizler Anahtarı

ikizler dövme tasarımları 28

Bu güzel bir dövme ve gerçekten bu kadar büyük olmasını istemiyorsanız herhangi bir boyutta yapılabilecek bir dövme. Bir Kelt sembolünü çok andırıyor ve hatta vintage olarak kabul edilebilir. Anahtarın karmaşık tasarımı gerçekten çok güzel ve hiçbir renge gerek yok.

28. Küçük ve Tatlı

ikizler dövme tasarımları 29

Aradığınız şey küçükse, İkizler sembolünün bu tasarımı tam da aradığınız şey olabilir. Bu basittir ve herhangi bir yere yerleştirilebilir. Uzun saçlarınız varsa boynunuza takabilirsiniz ve orada olduğunu sizden başka kimse bilemez..

29. İkizler Yaprakları

ikizler dövme tasarımları 30

Bunun dışında İkizler sembollerinin bir başka örneği, ona bağlı yapraklar veya sarmaşıktır. Küçük ve tatlıdır ve vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Küçük bir şey arıyorsanız mükemmel.

30. Aşık İkizler

ikizler dövme tasarımları 32

Dövmenize kalp ekleme fikrini seviyorsanız, bu harika bir görünüm. İkizler sembolü, kalpler ve kelebekler gibi bazı ek dokunuşlarla temsil etmek için oradadır. Renkler, dövmeye ihtiyaç duyduğu popu vermek için de var..

31. Kelt Tasarımı

ikizler dövme tasarımları 33

Biraz daha kenarlı bir dövme arıyorsanız, bunu beden için deneyin. O ortaçağ hissine sahip, bu yüzden onu çok daha kötü kılıyor. Bu dövme için renk gerekli değil.

32. İkizler Çevrili

ikizler dövme tasarımları 34

Biraz drama ve yetenek içeren bir İkizler sembolü arıyorsanız, başka yere bakmayın. Bu tasarım doğada güzel ve benzersizdir. Muhtemelen onlardan çok fazla yok. Renk, görünümü tamamlamak için biraz pop verir. Farklı bir şey arıyorsanız o zaman başka yere bakmayın.

33. İkizler katıldı

ikizler dövme tasarımları 35

Bu göğüs kafesi dövmesi doğada benzersizdir çünkü İkizler sembolünün yeniden tasarlanmış bir formuna benziyor. Bir ninja yıldızını andırıyor. Farklı bir şey istiyorsanız, o zaman başka yere bakmayın. Bunun da rengi var ve oldukça büyük, bu yüzden biraz yerden tasarruf edin ve göğüs kafesi dövmelerinin kalbin zayıflığı için olmadığını unutmayın..

34. Sarılmış Çiçekler 

ikizler dövme tasarımları 36

Çiçeklerin eklenmesiyle bir başka sembol daha. Çiçeğin tam anlamıyla İkizler sembolüne nasıl dokunduğunu seviyorum. Renkler de ücretsizdir. Çiçeğin kendisi sembolle iyi uyum sağlar. İyi bir uyum içinde birlikte çalışır.

35. Haç

ikizler dövme tasarımları 37

Bu haç tamamen bir açıklama yapmakla ilgili. Etrafındaki tasarımlar hepsini bir araya getiriyor ama bu işi tamamlamak için arkası gibi geniş bir alana ihtiyacınız olacak. Aradığınız şey bir haçsa, bu kesinlikle göze çarpacak bir şey. Hayattaki güç ve dayanıklılığın sembolüdür. Sahip olmak için harika bir dövme.

36. İkizler Kadın Takımyıldızı

ikizler dövme tasarımları 38

Takımyıldızlara bu eşsiz bakış, İkizler ikizlerinin yıldızların arasında el ele tutuşmasını sağlıyor. Güzel ve narindir ve her yere yerleştirilebilir. Bir takımyıldız dövmesi tasarlamanın birçok farklı yolu vardır. Bunun gibi birçok kişinin ekli sembolleri varken diğerlerinde yıldızlar var. Her şey dahil etmeye karar verdiğiniz şeyde.

37. Eski Anahtar

ikizler dövme tasarımları 39

Başka bir anahtar ve bu daha az güzel değil. Hassas ve ekli kurdele ile vintage görünüyor. Renk gerçekten onu hayata geçiriyor. Bu, vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilen bir dövmedir. Sadece şeridin anahtarın etrafında dönmesini ve iç içe geçmesini seviyorum, bu onu çok daha fazla merkez parçası yapıyor.

38. Bir Sanatçının Girdabı

ikizler dövme tasarımları 40

Herhangi bir sanatçıysanız veya genel olarak sanatı seviyorsanız, bu dövmeye bayılacaksınız. Aslında kolunuza boyanmış bir sanat eserine benziyor. Renkler çarpıcı ve gerçekten göze çarpıyor. Bu dövme vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve nerede olursa olsun bir vitrin parçası olacaktır. Gerçekten eşsiz bir güzel tasarım.