Her Düğün İçin 50 Nedime Saç Modeli

Nedime saç modelleri söz konusu olduğunda düşünülecek çok şey var. Her şeyden önce, ortaya çıkması asla kolay olmayan bütçe fikri var, sonra stillerin kendisi var ve son olarak, düğün partinizdeki herkesi memnun etme fikri var. Bir kişi için mükemmel bir şekilde uygun görünen şeyin bir başkasına çılgınca görünebileceğini unutmayın..

Tüm bunları göz önünde bulundurarak ve hem gelin hem de nedime olduğumuz için, size yardım etmeye ve her düğün, gelin ve nedime için 50 muhteşem nedime saç modelinin bir listesini derlemeye karar verdik. Seçimlerimizi görmek için aşağıya kaydırın.

1. Kısa Saçlar İçin Nedime Saç Modelleri

Kısa ve orta saçlar için çok romantik bir nedime saç modeli ile başlayalım. Bu görünümü kopyalamak için tek yapmanız gereken, biraz gevşek kumsal dalgaları oluşturmak için saç maşasını kullanmak ve iki örgüyü altın çiçeklerle süslemek..

nedime saç modelleri sevimli kısa saç

Kaynak

2. Dağınık Chignon

Bu saç modeli, bir topuzun zarafeti ile en yakın arkadaşınızın düğününe nedime olarak gitme aşinalığının mükemmel birleşimidir. Uzun küpelerle kombinlerseniz harika bir iş çıkaran çok dağınık alçak bir topuz..

nedime saç modelleri

Kaynak

3. Retro Nedime Saç Modelleri

Bundan daha basit olamaz. Bu nedenle, bütçeniz kısıtlıysa ve nedimelerinizin kendi saç ve makyaj masraflarını karşılaması gerekiyorsa bu saç modeline kolayca gidebilirsiniz. Onlara bu saç modelinin kabul edeceğiniz bir saç modeli olduğunu önerin..

nedime saç modelleri topuz

Kaynak

4. Uzantılı Nedime Saç Modelleri

Nedimelerinizin hepsinin uzun saçlı olmasını istiyorsanız, onlardan saçlarına biraz uzatma eklemelerini isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, straplez elbiselerle mükemmel uyum sağlayan bu muhteşem dağınık balık kuyruğu örgüsünü tercih edebilirsiniz..

kirli sarı saç uzatma nedime saç modelleri

Kaynak

5. Aksesuarlı Nedime Saç Modelleri

İşte size ya da nedimeleriniz bütçeniz kısıtlıysa ve kuaförde daha fazla para harcamak istemiyorsanız başka bir numara. Saçınızı basit bir topuzla toplayın ve ardından profesyonel görünmek için saç aksesuarlarıyla süsleyin..

nedime saç modelleri saç aksesuarları

Kaynak

6. Taze Çiçeklerle Nedime Saç Modelleri

O kadar uzun süre taze kalamayacakları için çekilmesi biraz daha zor olsa da, doğal çiçekler denemeye değer. Kendin Yap çözümüne gidebilir ve güllerden veya zambaklardan kendin bir çiçek çelengi yapabilirsin..

nedime saç modelleri taze pembe güller

Kaynak

7. Blake Canlı

Konu saç olduğunda Blake Lively sonsuza kadar ilham kaynağımız. Muhteşem sarışın kilitleri, hangi saç stilini denerse denesin muhteşem görünüyor. Basit bir örgü ve gevşek bir topuzdan oluşan bu görünümü kopyalayın.

blake canlı nedime saç modelleri

Kaynak

8. Döngü

Bir örgünün bu karmaşık burgu aslında, düşündüğünüzden daha kolay çekilir. Yapmanız gereken tek şey bukleler oluşturmak için saç maşasını kullanmak ve ardından bunları bir avuç tel toka ve biraz saç spreyi ile sabitlemek..

romantik nedime saç modelleri

Kaynak

9. Basit Nedime Saç Modelleri

Bu saç modelini beğendiyseniz, onu çıkarmanın çok kolay bir yolu var. Elastik bir saç bandına ihtiyacınız olacak. Uçlarınızdan başlayın ve baş hizanıza gelene kadar saç bandının etrafında dikey bir şekilde döndürün..

nedime saç modelleri

Kaynak

10. Şık Çörek

Topuzlu tüm nedime saç modelleri başın arkasında olmak zorunda değildir. Özellikle tek omuzlu bir elbiseniz varsa neden bu yan topuzu denemiyorsunuz? Tüm görünümünüze çok ihtiyaç duyulan denge ve dengeyi verecektir..

şık topuz nedime saç modelleri

Kaynak

11. Karıştır ve Eşleştir

İşte yukarıda tarif ettiğimiz nedime saç modellerinden ikisi arasında bir kombinasyon. Elastik bir saç bandı ve onu süslemek için güzel, beyaz çiçekler kullanarak elde edebileceğiniz basit bir saç stiliniz var..

nedime saç modelleri

Kaynak

12. Bükülmüş Kabarık

Bir düğün tamamen romantizm ve aşkla ilgilidir ve nedime saç modelinizin tam da bunu yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Bu, yaz aylarında şifon veya ipek bir elbise ile mükemmel uyum sağlayacak hoş bir kıvrımlı kabarık elbise..

nedime saç modelleri kıvrılmış kabarık

Kaynak

13. Mavi Nedime Saç Modelleri

Her düğün geleneksel değildir. Bazıları alışılmadık ve eğlenceli. Eşsiz bir düğün için en iyisinin ne olduğunu biliyor musunuz? Alışılmadık saç renkleri. Partiye biraz caz katacak bu grimsi mavi tonu tercih edin..

mavi saçlı nedime saç modelleri

Kaynak

14. Altın Defne

Gelin, nedimelerinizi öne çıkarmanın bir yolu, altın defnelerden yapılmış bu güzel taç gibi olağanüstü saç parçalarını takmalarını sağlamaktır. Bayanların gün boyu giyebilmeleri için malzemenin tekstil olduğundan emin olun..

nedime saç modelleri

Kaynak

15. Çörek ve Taç

Kulağa tipik bir İngiliz pubı gibi gelse de bu aslında bir nedime saç modeli. Başınızın üstünde, saç çöreği kullanarak yapabileceğiniz, etrafı örgülü bu büyük topuzdan oluşur..

nedime saç modelleri

Kaynak

16. Mor Nedime Saç Modelleri

Bu saç rengi ve stili ile ilgili her şey bahar düğünü çığlıkları atıyor. Kabul ederlerse, nedimelerinden saçlarını geçici olarak elbiselerine ya da seninkine uyması için yatıştırıcı bir lavantaya boyamalarını isteyebilirsin..

mor saç nedime saç modelleri

Kaynak

17. Sahil Düğünü Nedime Saç Modelleri

Bir plaj düğünü planlıyorsanız, işte hem güzel hem de rahat bir saç modeli. Biraz kumsal dalgaları yapmak için saç maşasını kullanın, arkaya bazı iplikler örün ve onları denizyıldızı ile süsleyin..

plaj düğünü nedime saç modelleri

Kaynak

18. Art Deco Nedime Saç Modelleri

Başta da söylediğimiz gibi her düğüne uygun nedime saç modelimiz vardır. İşte parmak dalgaları ve inci saç süslemeleriyle tamamlanan şık bir art deco düğün için bir fikir.

Şık Art Deco Düğün Saç Fikirleri nedime saç modelleri

Kaynak

19. Vintage Moda Nedime Saç Modelleri

Düğününüz modaya ve stile vintage bir bakış açısıyla klas olacaksa, yapmanız gereken budur. Zafer rulolarını olağanüstü bir şapka veya başlık ile birleştirin.

eski moda nedime saç modelleri

Kaynak

20. Kusursuz Çörek

Dağınık topuzda birkaç seçenek gördük. Şimdi mükemmel çöreklere de bakmanın zamanı geldi. Ancak, burada bir uyarı var. Bunu evde veya kendi başınıza çekemeyebilirsiniz..

kusursuz topuz nedime saç modelleri

Kaynak

21. Mavi Zincirler

Saç süslemeleri ve başlıklar birçok şekil ve boyutta gelir. Açıkçası, her zaman düğününüzün temasına ve elbiselerin kendisine uygun olanı seçmelisiniz. İşte favorilerimizden biri.

mavi zincir nedime saç modelleri

Kaynak

22. Kırmızı Şakayıklı Karmaşık Topuz

Nedime saç modelleri listemizdeki bu girişe kesinlikle aşık olduk. Karmaşık bir topuz haline getirilmiş ve bir avuç kırmızı şakayıkla sabitlenmiş çikolata rengi bir saç. Ne kadar güzel kokması gerektiğini hayal et.

çikolata saç kırmızı şakayık karmaşık topuz nedime saç modelleri

Kaynak

23. Ayrılıksız Nedime Saç Modelleri

Nedimeleriniz bu senenin trendine verilen herhangi bir şekilde saçlarını ayırma fikrine karşı çıkıyorsa bu saç modelini önerebilirsiniz. Askısız elbiseler giyeceklerse gayet iyi çalışıyor.

nedime saç modelleri

Kaynak

24. Mükemmel Parmak Dalgaları

Mükemmelliğe ulaşmak zordur, ancak bunu yapabileceğinize inanıyoruz. Bu, uzun saçlarda mükemmel parmak dalgalarının bir örneğidir. Pürüzsüz bir yüzey izlenimi vermek için saç uçlarının nasıl kıvrıldığına dikkat edin..

nedime saç modelleri

Kaynak

25. Örgü!

Muhtemelen son birkaç sezondur örgülerin moda olduğunun farkındasınızdır. Bu nedenle, onları büyük gününüzün bir parçası yapmamanız için hiçbir neden yok. Hanımlarınızla konuşun ve kendi saçlarını örmek isteyip istemediklerini görün..

nedime saç modelleri

Kaynak

26. Çörekler ve Fransız Örgüler

Bu görünümü elde etmek için başınızı eğik halde birkaç dakika harcamanız gerekecek, ancak buna değeceğine sizi temin ederiz. Sonuç kesinlikle muhteşem, özellikle de taze bebek pembe gülleri tercih ederseniz.

Arkada fransız örgülü topuz ve çiçekli saç aksesuarları nedime saç modelleri

Kaynak

27. Basit Yan At Kuyruğu

Her kız, at kuyruğunun saçınızı şekillendirmenin en basit yolu olduğunu bilir. Ancak burada düğün fikirlerinden bahsettiğimiz için kendi saçınızdan birkaç tutam toplayarak yandan at kuyruğu yapmayı deneyebilirsiniz..

Basit Yan At Kuyruğu nedime saç modelleri

Kaynak

28. Audrey Hepburn Nedime Saç Modelleri

Ünlülerden ilham alan nedime saç modelleri arıyorsanız, ünlü Audrey Hepburn’den daha iyi kim olabilir? Bu, Tiffany’de Kahvaltı’daki ünlü saç modelinin bir örneği..

Audrey hepburn tarzı nedime saç modelleri

Kaynak

29. Sarışın ve Açık Deniz Mavisi

Nedime elbisenizin arka tarafını göstermek istiyorsanız, bu Hollanda örgüsü kesinlikle mükemmel. Ayrıca sırtı açık bir elbise giyiyorsanız ve uzun buklelerinizle örtmek istemiyorsanız harika çalışır..

nedime saç modelleri

Kaynak

30. Pembe ve Mor Nedime Saç Modelleri

Bu ciklet pembesi, alışılmadık bir düğün için mükemmeldir. Yukarıdaki gibi aynı tür Hollanda örgüsüne gidebilir ve onu daha gevşek ve dağınık hale getirebilirsiniz. İsteğinize göre çiçek ekleyin.

nedime saç modelleri

Kaynak

31. Gökkuşağı Nedime Saç Modelleri

İşte herhangi bir düğünde dikkatleri üzerine çekecek sallanan bir saç modeli. Örgülü, gökkuşağı boyalı bir saç modeli. Klasik gökkuşağı dışında başka bir şey seviyorsanız, saçınızı istediğiniz renk veya renk kombinasyonuna boyayabilirsiniz..

Örgülü gökkuşağı boyalı topuz saç nedime saç modelleri

Kaynak

32. Çok Karmaşık Örgü

Yukarıda bahsettiğimiz gibi örgüler çok iç içedir. Üstelik bir düğünde olacağınız için bu oldukça karmaşık örgü ile bir adım daha ileri gidebilirsiniz. Kuaföre gitmek istemiyorsanız, her zaman çevrimiçi eğitimler arayabilirsiniz..

nedime saç modelleri

Kaynak

33. Zarif Düğüm

Bu görünümü kopyalamak istiyorsanız, alabileceğiniz kadar çok bobby pinine ihtiyacınız olacak. Bunun dışında, saç tellerini yerinde tutmak için biraz ağda veya köpük ve her şeyi bitirmek için biraz saç spreyi kullanmanızı öneririz..

nedime saç modelleri

Kaynak

34. Patlama ile Nedime Saç Modelleri

Kakülleriniz varsa, basit bir saç modeline zarafet dokunuşu eklemenin bir yolu, kaküllerinizin başladığı yere basit, üç telli bir örgü örmektir. Harika bir sınırlama unsuru olarak hizmet edecek.

Örgülü taçlı nedime saç modelleri

Kaynak

35. Uzun Saçlar İçin Nedime Saç Modelleri

Çok karmaşık bir saç modeli yapmak istemiyorsanız kolay yolu seçebilirsiniz. Bu basit dalgaları oluşturmak için saç maşanızı veya hatta bazı silindirleri kullanın. Retro bir hava vermek ve gösterişli mücevherlerinizi ortaya çıkarmak için saçınızı yandan ayırın ve sabitleyin.

nedime saç modelleri uzun saç

Kaynak

36. Elmaslar ve Altın

Bu şimdiye kadarki en sevdiğimiz nedime saç modellerinden biri olmalı. Altın rengi saç ve elmaslarla süslenmiş büyük, büyük saç aksesuarı arasındaki kombinasyon, herhangi bir düğünün kazananıdır..

nedime saç modelleri

Kaynak

37. Jessica Alba

İşte bir başka ünlü ilham kaynağı. Güzel Jessica Alba, uzun gümüş küpeler ve sade makyaj ile tamamlanmış, çok dağınık, alçak bir topuz giyiyor. Parlak pembe bir dudağı gri göz farı ile eşleştirdi.

jessica alba nedime saç modelleri

Kaynak

38. Kate Middleton

Kendi düğünü dünya çapında milyonlarca insan tarafından izlenen bir masalın gerçeğe dönüşmesi olarak gören Kate Middleton, düğünler hakkında bir iki şey biliyor olabilir. Burada, kabarık sırtlı ve tekerlek elmas küpeli zarif bir topuz giyiyor..

kate Middleton nedime saç modelleri

Kaynak

39. Büyüleyici Nedime Saç Modelleri

Uygun aksesuarları seçerseniz düğününüz gerçek bir peri masalı olabilir. Aynı zamanda, sizin gününüz olduğu için, istediğiniz kadar ileri gidebileceğiniz bir an..

büyüleyici nedime saç modelleri

Kaynak

40. Retro Nedime Saç Modelleri

Bu benzersiz retro saç modeli ile 40’ların vintage cazibesine geri dönün. Saçı giyimle eşleştirin ve vintage elbiseler de seçin. Nedimelerinizin kostümleri giymekten heyecan duyacağına bahse gireriz.

retro nedime saç modelleri

Kaynak

41. Çift Hollandalı

Başınızın her iki tarafı için birer tane olmak üzere iki Hollanda örgüsü bağlayın. Saçın uzunlamasına devam etmek yerine örgüleri baş hizasında bitirin ve kalan tutamları güzel bir topuz şeklinde bağlayın..

nedime saç modelleri

Kaynak

42. Rosie Huntington Whiteley

İşte kırmızı halıda model ve oyuncu Rosie Huntington Whitely ilham alabileceğiniz bir saç modeli. Özellikle karmaşık bir elbiseniz varsa, uzun ve düz saçlar için mükemmel olan çok basit bir işlemdir..

Rosie Huntington Whiteley Nedime Saç Modelleri

Kaynak

43. Bir Yıldız Gibi Parlayın

Sizin gününüz olmasa da gelinin günü olsa da, bu sizin de parlamanıza gerek olmadığı anlamına gelmez. Saçınıza birkaç iyi yerleştirilmiş parlak yıldız takarak bu fikri vurgulayın..

nedime saç modelleri

Kaynak

44. Gevşek Dalgalar

İşte basit ama şık bir saç modeli. Omuzlarınızda serbestçe akan uzun, gevşek dalgalardan oluşur. Daha retro yapmak istiyorsanız, devam edin ve bir tarafta küçük bir rulo oluşturun..

şık eski nedime saç modelleri

Kaynak

45. Zarif At Kuyruğu

Elbiseniz straplez ise bu şık at kuyruğunu tercih edebilirsiniz. Arkadaki telleri sabitlemek için saç maşanızı kullandığınızdan emin olun. Yeterince şenlikli görünebilmeniz için parlak bir yüzeye ihtiyaçları olacak..

at kuyruğu nedime saç modelleri

Kaynak

46. ​​Sarah Hyland

İşte kırmızı halıdaki aktris Sarah Hyland. Modern Family’de cıvıl cıvıl bir genç oynayabilir. Ancak, etkinlikler için dışarı çıktığında gerçek bir moda ikonu. Kendi nedime saç modelleri için onun görünümünü kopyalayın.

sarah hyland nedime saç modelleri

Kaynak

47. Brigitte Bardot

Brigitte Bardot’u kim sevmez ki? Düğününüz için bu kabarık yarı yukarı yarı aşağı arı kovanını seçerseniz, şimdi siz de onun gibi görünebilirsiniz. Dramatik dumanlı göz makyajı burada mutlak bir zorunluluktur..

nedime saç modelleri

Kaynak

48. Lea Michele

Lea Michele bu resimdeki mükemmel nedime gibi görünmüyor mu? Biz de öyle düşündük. Bu nedenle onu ilham kaynağı olarak seçtik. Ağır kakülleri ve gösterişli kaşlarıyla tamamlanan örgülü topuzu, bakmak için bir harika..

lea michele nedime saç modelleri

Kaynak

49. Gigi Hadid

İşte en son kırmızı halıdan ateşli bir görünüm. Süpermodel Gigi Hadid, ayrılmayan saç olan en yeni trend moda ve stil bilgisine sahip. Söylemeye gerek yok, onu oyun sahasından dışarı atıyor.

gigi hadid nedime saç modelleri

Kaynak

50. Selena Gomez

Selena Gomez’in kapı komşusu güzel bir kızla nedime saç modelleri listesi tamamlanmazdı. Burada boynunu uzatmaya ve kadınsı ve kırılgan görünmesine yardımcı olan muhteşem bir balerin topuzu giyiyor..

selena gomez nedime saç modelleri

Kaynak