En İyi Kendinden Saç Kesme Aletleri

Evde kendi saçınızı kesmek koordinasyon, detay ve doğru saç kesme aletlerini gerektirir. Para biriktirmek ve erkeklerin saçlarını nasıl keseceğinizi öğrenmek istiyorsanız, kendi saç kesimi sistemine yatırım yapmanız gerekir. Kadınlarla karşılaştırıldığında, bir erkek saç kesimi, kesme makineleri, düzelticiler, makaslar, ayna ve tarak dahil olmak üzere eksiksiz bir temel kendi kendine saç kesme aletleri seti gerektirir. İster başınızı döndürüyor olun, ister yanlarınızı ve sırtınızı solduruyor olun, bu ekipman ve ürün listesi kullanışlıdır. Kendin yap saç kesimi yapma konusunda ciddiysen, mükemmel saç stilini sağlayacak en iyi kendi kendine saç kesme aletlerine göz at..

Kendinden Saç Kesme Aletleri

Profesyonel Saç Kesme Aletleri

Bir berber iseniz veya sadece evde saçınızı kesiyorsanız ve saç kesiminiz için en iyi araçları istiyorsanız, profesyonel saç kesme aletleri almak bir fark yaratabilir. Yeni başlayanlar için, ticari sınıf saç kesme makineleri, düzelticiler ve makaslar genellikle yüksek kaliteli malzemelerden yapılır ve maksimum performans için daha iyi tasarlanmış olarak gelir.

Profesyonel Saç Kesme Aletleri

Sonuç olarak, profesyonel araçlar gelişmiş bir deneyim ve daha güzel saç kesimi sağlar. İlk geçişte hassas ve doğru bir şekilde kesen düzelticiler ve keskin kalan, paslanmayan ve kalın saçları düzelten makaslar hayal edin..

Profesyonel Saç Kesme Makineleri

Profesyonel Saç Kesme Makineleri

NS Wahl Professional 5 Yıldızlı Sihirli Klips dünyadaki berberler ve stilistler için en iyi saç kesme makinesidir. Profesyoneller tarafından güvenilen bu model, hassas kendiliğinden bilenen bıçaklar, yüksek performanslı bir motor, güçlü şarj edilebilir pil, kablolu ve kablosuz kullanım, tek bir şarjla 90+ dakika çalışma süresi ve eksiksiz bir ek tarak seti ile birlikte gelir. İster kenarlarınızı incelterek soluyor, ister bir vızıltı kesimini düzeltiyor olun, bu makine tam bir beygirdir.

Wahl Professional 5 Yıldızlı Kordon/Kablosuz Sihirli Klips #8148 - Berberler ve Berberler için Harika; Stilistler - Özelliklerle Dolu Hassas Akülü Soldurma Makası - 90+ Dakika Çalışma Süresi Wahl Professional 5 Yıldızlı Kordon/Kablosuz Sihirli Klip #8148 – Berberler için Harika & Stilistler – Özelliklerle Dolu Hassas Akülü Soldurma Makası – 90+ Dakika Çalışma Süresi

 • PROFESYONEL HASSASİYET: 5 Yıldızlı Magic Clip, bir…
 • ŞIK VE FONKSİYONEL: 5 Yıldızlı Sihirli Klips…
 • DAHİL AKSESUARLAR: Kesme makinesi, 8 ek…

$99.95 Şimdi al

Profesyonel Makaslar

Profesyonel Makaslar

En iyi saç kesme makası keskin, iyi yapılmış, tutması rahat ve stilistler tarafından yüksek puan alan ürünlerdir. Düz ve inceltici makaslar dahil olmak üzere farklı makas türleri vardır. Tüm profesyonel ve kendin yap saç kesimleri için düz makas gerekir, ancak yalnızca kalın saçlarınız varsa ve inceltmek istiyorsanız inceltme makası kullanacaksınız.. Ekinoks ve ULG salon kalitesinde saç kesme makası yapın. Düz ve inceltici bir makas seti istiyorsanız, size tavsiye ederiz. bu çifti al.

Satış Equinox Profesyonel Tıraş Bıçağı Serisi Kuaför Saç Kesme Makası - Japon Paslanmaz Çelik Salon Makası - 6,5 Equinox Profesyonel Tıraş Bıçağı Serisi Kuaför Saç Kesme Makası – Japon Paslanmaz Çelik Salon Makası – 6,5″ Toplam Uzunluk – İnce Ayar Gergi Vidası – Saç Kesme için Birinci Sınıf Makaslar

 • [Patentli Tasarım] Çılgın incelemelerimiz…
 • Ergonomik – Profesyonel Tıraş Bıçağı Saçımız…
 • Çok Yönlü – 6.5 inç uzunluğundaki bu Saç…

19,97 dolar Şimdi al

Profesyonel Düzelticiler

Profesyonel Düzelticiler

Düzelticiler saç çizginizi hizalamak ve şekillendirmek, kulak çevresini düzeltmek ve boyun çizginizi düzeltmek için kullanılabilir. Bugünlerde piyasadaki en iyi profesyonel düzeltici Andis T-Anahat. Bu düzeltici, cildinizi tahriş etmeden size çok yakın bir kesim sağlar. Keskin ve geniş T şekilli bıçağı, hızlı kesen motoru ve ergonomik tasarımı ile bu makine tüm saygın berberlerde bulunabilir..

Satış Andis 04710 Professional T-Outliner T-Bıçaklı Sakal/Saç Düzeltici, Gri Andis 04710 Professional T-Outliner T-Bıçaklı Sakal/Saç Düzeltici, Gri

 • Her şey için profesyonel standart…
 • Çok yönlü dış hatlar, kuru tıraş ve…
 • Yakın kesimli karbon çelik T-bıçak ile donatılmıştır…

$58.99 Şimdi al

Ev Saç Kesme Aletleri

Sadece evde saç kesmek istiyorsanız, iyi saç kesme aletleri profesyonellerin kullandığı kalitede olmak zorunda değildir. Doğru evde kullanılan saç kesme aletleri güvenilirdir, ekonomiktir ve işi halleder. Ne de olsa, kendinize evde birkaç haftada bir erkek saç kesimi veriyorsunuz..

Ev Saç Kesme Aletleri

Performans ve kalite hala öncelik olsa da, ticari düzeyde mühendislik değildir. Bu, maliyetleri düşürebileceğiniz ve daha bütçe dostu sarf malzemeleri alabileceğiniz anlamına gelir. Berber kalitesinde bir saç kesimi istiyorsanız, bunlar etraftaki en iyi ev saç kesme makineleridir..

Wahl Color Pro Kablosuz Saç Kesme Makineleri

Evde En İyi Saç Kesme Makineleri

NS Wahl Color Pro Kablosuz Saç Kesme Makinesi eksiksiz bir alet takımı sunar. Bu Wahl kesme makinesi, kalın, kaba saçları kolaylıkla kesecek paslanmaz çelik bıçaklarla donatılmıştır. Sağlam bir motor ve 60 dakikalık çalışma süresi sağlayan uzun ömürlü şarj edilebilir pil ile çalışan bu makine, rahatınız için kablolu ve kablosuz kullanım sağlar.

Wahl ayrıca bu saç kesme setini 12 kolay renk kodlu ek tarakla paketledi, böylece her uzunluktaki saçı kesebilirsiniz. Düzeltici su geçirmez olmasa da temizlenmesi basittir; sadece bıçağı ayırın ve su altında durulayın. Piyasadaki en ucuz saç kesme makinesi olarak, bununla yanlış gidemezsiniz..

Satış Wahl Color Pro Kablosuz Şarj Edilebilir Saç Kesme Makinesi & Düzeltici - Kolay Renk Kodlu Kılavuz Taraklar - Erkekler, Kadınlar ve Kadınlar için Çocuklar - Model 9649 Wahl Color Pro Kablosuz Şarj Edilebilir Saç Kesme Makinesi & Düzeltici – Kolay Renk Kodlu Kılavuz Taraklar – Erkekler, Kadınlar için & Çocuklar – Model 9649

 • Kablosuz Kolaylık – Color Pro Kablosuz,…
 • Renk Kodlu Kılavuz Taraklar – Bulma ve…
 • Hijyenik Bakım – Bıçaklarımız…

$27.85 Şimdi al

Wahl Clipper Lityum İyon Akülü Saç Kesim Seti

Wahl Clipper Lityum İyon Akülü Saç Kesim Seti

Daha iyi performans için biraz daha fazla harcamaya istekliyseniz, Wahl Clipper Lityum İyon Akülü Saç Kesim Seti günümüzün en iyi elektrikli saç kesme makinelerinden biridir. Kendiliğinden bilenen değerli bıçaklar ve üstün bir motorla donatılmış bu hızlı kesen düzeltici, saçı çekmeden veya takmadan zahmetsizce kayma sağlar. Kablolu bir modelin gücünü kablosuz bir makinenin kullanımıyla birleştirerek, tek bir makinede 2 saatlik çalışma süresi elde edersiniz..

Şarj edilebilir bir lityum iyon pil ile yapılan harika bir özellik, kısa bir düzeltmeye izin veren 15 dakikalık hızlı şarjdır. Son olarak, erkekler ve kadınlar için herhangi bir saç kesimini kesebilmeniz için eksiksiz bir bağlantı koruyucu seti elde edersiniz. Saç, sakal ve vücut bakım aleti olarak kullanılabilecek kadar birinci sınıf ve çok yönlü olan bu düzeltici harika bir seçimdir.

Wahl Clipper Lityum İyon Akülü Saç Kesim Seti - Şarj Edilebilir Bakım & Baş, Sakal ve Saç için 12 Kılavuz Taraklı Düzeltme Kiti Tüm Vücut Bakımı - Model 79608 2.174 İnceleme Wahl Clipper Lityum İyon Akülü Saç Kesim Seti – Şarj Edilebilir Bakım & Baş, Sakal için 12 Kılavuz Taraklı Düzeltme Kiti & Tüm Vücut Bakımı – Model 79608

 • Kablosuz Kolaylık: Kablolu kesme makinelerinin gücü…
 • Hızlı Şarj: 15 dakikalık hızlı şarj ile donatılmıştır…
 • Her Seferinde Pürüzsüz Kesim: Kendiliğinden bilenen hassasiyet…

49,99 $ Şimdi al

Kendinden Saç Kesimi Seti

İhtiyacınız olan tüm araçları ayrı olarak satın almak yerine, kendi kendine saç kesimi setinde ihtiyacınız olan her şey tek bir pakette bulunur. Bazı insanlar geleneksel bir saç kesme makinesini tercih edebilir, ancak kendinize bir vızıltı kesimi, toplu kesim veya sadece saçınızı kısa kesme yapıyorsanız, o zaman en verimli kesme aletini isteyeceksiniz..

Kendinden Saç Kesimi Seti

Daha sofistike bir kendi kendine kesim sistemi ve alet seti için 3 yönlü ayna, pelerin ve makasa yatırım yapmak isteyeceksiniz. Neyse ki, bunlar aşağıdaki listemizde bulabileceğiniz öğelerdir..

Remington HC4250 Kısayol Pro Kendi Kendine Saç Kesimi Seti

Remington HC4250 Kısayol Pro Kendi Kendine Saç Kesimi Seti

Alternatif olarak, Remington HC4250 Kısayol Pro Kendi Kendine Saç Kesimi Seti başka bir mükemmel üründür. Paslanmaz çelik bıçaklar, güçlü bir motor ve 40 dakika kablosuz çalışma süresine sahip lityum iyon şarj edilebilir pil ile bu çok yönlü düzeltici büyük bir değer sunar. Ayrıca geniş tasarım, her geçişte daha fazla saç keseceğiniz anlamına gelir. Son olarak, makine akan su altında %100 yıkanabilir olduğundan temizlik ve bakım her zaman kolaydır.

Remington HC4250 Kısayol Pro Kendi Kendine Saç Kesimi Seti, Sakal Düzeltici, Erkek Saç Kesme Makinesi (13 adet) 14.585 İnceleme Remington HC4250 Kısayol Pro Kendi Kendine Saç Kesimi Seti, Sakal Düzeltici, Erkek Saç Kesme Makinesi (13 adet)

 • 9 Uzunluk Tarak Keser 1/16 – 5/8 inç (15 – 15…
 • Lityum, Şarj Edilebilir Pil 40 dakika…
 • 13 Parça Kit İçeriği: El kesme makinesi, 9 Uzunluk…

59.99$ Şimdi al

Conair Ev Saç Kesimi Seti

Conair Ev Saç Kesimi Seti

Sadece bir ev saç kesimi setinin tüm temellerini fırfırlar olmadan istiyorsanız, Conair eksiksiz bir temel ihtiyaç paketini bir araya getirdi. Bu araç kiti, hafif, tam boyutlu bir kesme makinesiyle birlikte gelir. Kendiliğinden bilenen paslanmaz çelik bıçaklar, yan tarafta ayarlanabilir bir konik kol ve sağlam bir motor ile yapılan her türlü saç üzerinde çalıştığı kanıtlanmıştır. Şarj edilebilir pil size 60 dakikalık çalışma süresi sağlar ve kablolu veya kablosuz kullanım seçeneği, kolay kullanım için maksimum kolaylık sağlar. Son olarak, her şeyi saklamak için 10 tarak, makas ve bir çanta elde edersiniz. Hızlı ve basit kesimler için evde sadece bir düzeltici isteyen aileler için bu ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir..

Conair Kablolu/Kablosuz Şarj Edilebilir 22 Parça Evde Saç Kesimi Seti Conair Kablolu/Kablosuz Şarj Edilebilir 22 Parça Evde Saç Kesimi Seti

 • Ana Saç Kesimi Seti: Bu 22 Parça Saç Kesimi seti…
 • Berber Dışında Her Şey: Bu kit 10 içerir…
 • Ritüele Saygı Duyun: Baskı altında çatlamayın…

32,38 $ Şimdi al

En İyi Saç Soldurma Araçları

Soluk saç kesimi, erkeklerin yanlarını kesmesi ve kısa tutması için en popüler yoldur. En iyi saç solma aracı, yanlarınızı istediğiniz uzunlukta daraltmanıza yardımcı olabilir. Kesiminizin düşük, orta veya yüksek başlayıp cilt, kel, patlama, düşme veya konik solma ile bitirmesini isteyin, doğru makine size her seferinde mükemmel ve eşit kesim sağlar.

Andis Professional Master Ayarlanabilir Bıçaklı Saç Kesme Makinesi

Andis Professional Master Ayarlanabilir Bıçaklı Saç Kesme Makinesi

NS Andis Ustası şimdiye kadar yapılmış en güçlü solma makaslarından biridir. Kenarları sivriltmek ve üstteki tüyleri kesmek için harika olan bıçak, mümkün olan en kısa kesim için ayarlanabilir ve sıfır boşlukludur. Buna uygun olarak, Andis bu makineyi dakikada 14.000 kesme vuruşu üreten ve size kıvırcık, kaba ve kalın saçları zahmetsizce kesmeniz için yeterli düzeltme gücü veren manyetik bir motorla donattı. Neredeyse kırılmaz hafif alüminyum içine yerleştirilmiş bu kesme makinesi ciddi bir değerlendirmeyi hak ediyor.

Satış Andis 01557 Professional Master Ayarlanabilir Bıçak Saç Kesme Makinesi, Gümüş Andis 01557 Professional Master Ayarlanabilir Bıçak Saç Kesme Makinesi, Gümüş

 • Çok yönlü kesme ve sivriltme için mükemmel
 • Güçlü, manyetik motor 14.000 kesim sağlar…
 • Bıçak, ince ila kaba boyut arasında ayarlanabilir 000…

$93.58 Şimdi al

Wahl Professional Super Taper II Saç Kesme Makinesi

En İyi Saç Soldurma Araçları

NS Wahl Profesyonel Süper Konik berberler ve kuaförler tarafından düzenli olarak kullanılan birinci sınıf bir saç kesme makinesidir. Keskin, güçlü, hassas, kablolu ve ihtiyacınız olan tüm koruma boyutlarıyla tam donanımlı bu model en çok satanlar olmaya devam ediyor.

Satış Ultra Güçlü V5000 Elektromanyetik Motorlu ve 8 Renkli Kılavuz Taraklı Wahl Profesyonel Süper Konik Saç Kesme Makinesi, 1 adet Ultra Güçlü V5000 Elektromanyetik Motorlu ve 8 Renkli Kılavuz Taraklı Wahl Profesyonel Süper Konik Saç Kesme Makinesi, 1 adet

 • PROFESYONEL HASSASİYET: 1006 bıçağımızı içerir…
 • AĞIR HİZMET VE FONKSİYONEL: Super Taper II özellikleri…
 • DAHİL AKSESUARLAR: Kesme makinesi, 8 ek…

$48.97 Şimdi al

Saçsız Makası

Saç kesme makasları, başınızı tıraş etmek istiyorsanız gerekli araçlardır. İster saçsız olun, ister inceltin, ister temiz tıraşlı bir saç derisinin az bakım gerektiren görünümü gibi, kel bir kafa tüm saçınızı uğuldayarak başlar..

Wahl Profesyonel Saç Kesme Makası

saç kesme makası

NS Wahl Professional 5 Yıldızlı Saçsız Makası cilt solması için yeterince iyi, cerrahi olarak yakın kesimler sunar. Keskin bıçaklar sıfır örtüşme sağlar ve ticari sınıf motor, makineye herhangi bir miktarda saç kesmesi için güç sağlar. Başınızı uzun süre tıraş etmeyi planlıyorsanız ve saçı çekmeden veya cildi tahriş etmeden kayan bir alet istiyorsanız, bu kesme makinesi yatırım yapmaya değer..

Satış Wahl Professional 5 Yıldızlı Saçsız Saç Kesme Makinesi #8110 – Berberler ve Stilistler için Harika – Tüm Saçsız Saçlar İçin Cerrahi Olarak Yakın Kesimler – Pivot Motorlu Saç Kesme Makinelerinin İki Katı Hızı – Aksesuarlar Dahil Wahl Professional 5 Yıldızlı Saçsız Saç Kesme Makinesi #8110 – Berberler ve Stilistler için Harika – Tüm Saçsız Saçlar İçin Cerrahi Olarak Yakın Kesimler – Pivot Motorlu Saç Kesme Makinelerinin İki Katı Hızı – Aksesuarlar Dahil

 • PROFESYONEL HASSASİYET: Wahl Professional’dan…
 • ŞIK VE FONKSİYONEL: Bu kablolu saç kesme makinesi,…
 • DAHİL AKSESUARLAR: Size kolaylık sağlamak için,…

51,49 $ Şimdi al

Folyo Tıraş Makinesi

Elektrikli tıraş makineleri, cilt solması keserken, sakalınızı tararken ve boynunuzu ve saç çizginizi temizlerken saçları tıraş etmek için kullanışlıdır. Çok kısa bir solma saç kesimini inceltirken, berberler solma çizgisinin altındaki her şeyi tıraş etmek için genellikle folyo tıraş makineleri kullanırlar. Benzer şekilde, boyun bölgesini düzeltirken ve tıraş ederken, profesyonel bir elektrikli tıraş makinesi pürüzsüz bir yüzey için temiz ve yakın bir kesim sağlayabilir..

Andis 17150 Pro Tıraş Makinesi

Folyo Tıraş Makinesi

NS Andis 17150 Pro Tıraş Makinesi titanyum bıçaklar, maksimum güç için şarj edilebilir lityum iyon pil ve kolay kullanım için kablosuz kullanım sunar. Temiz traşlı bir görünüm tercih ediyorsanız bu makineyi yüzünüzde de kullanabilirsiniz..

Satış Andis 17150(TS-1) Pro Folyo Lityum Titanyum Folyo Tıraş Makinesi, Kablolu/Kablosuz, Gri Andis 17150(TS-1) Pro Folyo Lityum Titanyum Folyo Tıraş Makinesi, Kablolu/Kablosuz, Gri

 • Daha yakın bir tıraş için kademeli tıraş bıçakları.
 • Lityum-iyon pil maksimum güç sağlar.
 • Anız ve solma stilini bitirmek için ideal…

$57.99 Şimdi al

Makas ve İnceltme Makası

Evde kullanım için farklı tipte saç kesme makası vardır – düz makaslar ve inceltme makası. Daha ucuz makas almak için birkaç dolar tasarruf edebilecek olsanız da, sonunda bıçağın körelmesi ve pas birikmesi nedeniyle hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Size sonsuza kadar dayanacak ve her zaman iyi performans gösterecek makaslar için, en iyi malzemelerden yapılmış ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış makasları kullanın..

Saç Kesme Makası

Keskin bıçaklı ve yorgunluğu azaltmak için ergonomik tutuşlu düz berber makası için şunları göz önünde bulundurun: ULG Saç Kesme Makası. Konforu ve kesme kabiliyetini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış hem düz hem de inceltilmiş makas istiyorsanız, NTTR’nin Profesyonel Saç Kesme Makası mükemmel bir seçim.

Saç Kesme Makası Makası Profesyonel Kuaför ULG 6.5 inç Kuaförlük Düzenli Makas Salon Jilet Kenarı Saç Kesme Makası Ayrılabilir Parmak Uçlu Japon Paslanmaz Çelik Saç Kesme Makası Makası Profesyonel Kuaför ULG 6.5 inç Kuaförlük Düzenli Makas Salon Jilet Kenarı Saç Kesme Makası Ayrılabilir Parmak Uçlu Japon Paslanmaz Çelik

 • Birinci Sınıf Malzeme – %100 440C Japoncadan Üretilmiştir…
 • Üst Düzey Dış Cephe – Pürüzsüz kesimler ve ayna cilası…
 • Off Set Grip- Başparmak kolu parmaktan daha kısa…

12.99$ Şimdi al

3 Yönlü Ayna

Kendi saçınızı kesmek için en iyi ayna, iyi bir 3 yönlü ayna olmalıdır. Kendinden saç kesimi aynası, her yönden eşit bir kesim sağlamak için ön, yan ve arka tarafı aynı anda görmenizi sağlar. Kenarları solduruyor, başınızın arkasını düzeltiyor veya boynunuzu tıraş ediyor olsanız da, kaliteli bir ayna sahip olmaya değer çok önemli bir araçtır..

Kendinden Kesim Sistemi

Kendinden Saç Kesimi Aynası

NS Kendinden Kesim Sistemi erkek saç kesimi için en iyi 3 yönlü ayna setidir. Her kapıya bağlanabilen yüksekliği ayarlanabilen teleskopik kancalarla tamamlanan bu uyarlanabilir hafif üç yönlü ayna son derece kullanışlıdır. Aynalar iyi yapılmış ve %100 camdır ve güvenli saklama için katlanabilir. Ucuz değil ama uygun fiyatlı, bu ayna kurulumu yalnızca kendin yap saç kesimleri konusunda ciddiyseniz anlamlıdır..

Satış SELF-CUT SYSTEM Seyahat Versiyonu - Yüksekliği Ayarlanabilir Teleskopik Kancalar ve Ücretsiz Eğitim Mobil Uygulaması ile Kendinden Saç Kesme için Üç Yönlü Ayna SELF-CUT SYSTEM Seyahat Versiyonu – Yüksekliği Ayarlanabilir Teleskopik Kancalar ve Ücretsiz Eğitim Mobil Uygulaması ile Kendinden Saç Kesme için Üç Yönlü Ayna

 • EĞİTİM. Self-Cut Sisteminin ÜCRETSİZ eğitici özelliği…
 • 3 YOLLU AYNA. Her seferinde mükemmel kesimi elde edin…
 • ÇOK YÖNLÜ. Self-Cut Sisteminin teleskopik özelliği…

$69.96 Şimdi al

El Aynası

El Aynası

Saç kesme makinesiyle saçınızı keserken ayna tutma yeteneğinize güveniyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey bir el aynası olabilir.. El aynaları doğal olarak daha ucuzdur, ancak kolaylık ve azaltılmış görünürlük dezavantajı ile birlikte gelir. Bu nedenle, görüşünüzü en üst düzeye çıkarmak için ekstra büyük boy bir ayna almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca, bu tür ayna çalışma alanınızı sınırlar çünkü büyük makyaj aynasına kesinlikle ihtiyacınız olacak banyoda saçınızı keseceksiniz..

Satış OMIRO El Aynası, Saplı Ekstra Büyük Siyah El Aynası, 9' G x 12.4' L OMIRO El Aynası, Saplı Ekstra Büyük Siyah El Aynası, 9" G x 12.4" L

 • HD DÜZENLİ AYNA: Tek taraflı düz cam…
 • BÜYÜK GÖRÜNTÜLEME: 9" 7,9 ile" geniş görüş alanı
 • 2 YÖNLÜ TASARIM: Ayna asılabilir veya elde taşınabilir,…

$11.99 Şimdi al

Kendinden Saç Kesimi Pelerin

Etrafta pek çok türde saç kesme pelerini vardır ve hepsi de dağınıklığı veya temizlik sorununu en aza indirmede etkilidir. Sizin için doğru saç kesimi pelerini, saç kesiminizi nerede yapacağınıza göre belirlenir..

Kendinden Saç Kesimi Pelerin

Bir tarafta, erkekler bir önlük pelerin banyo aynasına takılır ve tüm saç kupürlerini toplar. Büyük bir önlüğü andıran bu yüksek kaliteli kumaşın yıkanması kolaydır ve su geçirmezdir. Kullanışlı ve çok yönlü, saç kesiminiz için veya sakalınızı tararken kullanabilirsiniz. Tek dezavantajı, önünüzde bir aynaya ihtiyacınız olması ve hareketinizin sınırlı olmasıdır..

Diğer seçenek bir berber pelerini Bu, berberlerde ve kuaförlerde giydiğiniz profesyonel naylon örtüye benziyor. Bu ürün daha fazla hareket kabiliyeti ve kapsama alanı sunar, ancak saç toplamaz. Ayarlanabilir çıtçıt tüm boyun boyutlarına uyar ve rahat bir stil sunar.

BEARD KING - Resmi Sakal Önlüğü - Hair Clippings Catcher & Önlük Bakımı - “Shark Tankında Görüldüğü Gibi” - Siyah (Lite Versiyon) BEARD KING – Resmi Sakal Önlüğü – Saç Kesimi Yakalayıcı & Önlük Bakımı – “Shark Tankında Görüldüğü Gibi” – Siyah (Lite Versiyon)

 • Sakal önlüğü sakal saç toplayıcı önlük, sizi yakalar…
 • Kolayca saklamak için kendinden ambalajlı bir kese ile tasarlanmıştır…
 • Köpekbalığı tankında görüldüğü gibi biz orijinal saçız…

14.99$ Şimdi al

Erkek Saçını Nasıl Keseceğinizi Öğrenin

Erkek saçını kesmeye yönelik adım adım kılavuz için kapsamlı eğitimimize göz atın. Solan saçlardan kendinize bir vızıltı kesimi yapmaya kadar, bir profesyonel gibi evde kendi saçınızı kesmeyi öğrenin.