En İyi Saç Kurutma Makinesi: En İyi 10 Marka Açıklandı

Beyaz bir arka planda fön makinesi ve tarak

Saçınızı her gün fön çekiyorsanız, kaliteli bir saç kurutma makinesi kullanmak çok önemlidir..

En ucuz seçeneği bulmak isteyebilirsiniz, ancak sonuç olarak saçınız daha fazla zarar görebilir..

Bazen, daha iyi kalite için daha fazla para harcamaya değer. Böylece işe yarayan, uzun süre dayanan ve saçınıza bakım yapan bir ürün elde etmiş olursunuz..

İyi bir saç kurutma makinesi satın almak günlük güzellik rutininizde fark yaratabilir. En iyi 9 saç kurutma makinesi listemize bir göz atalım.

Karşılaştırma Tablosu

Ürün

Detaylar

Nereden Alınır

BaByliss 2100W Elegance Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

BaByliss 2100 Elegance

vat miktarı2100WIsı/ Hızlar3/2Ağırlık (kg)0.551

ghd Hava Kurutucu

Resim kaynağı: azon

GHD Hava

vat miktarıIsı/ HızlarAğırlık3,2 pound

Elchim 3900 Sağlıklı İyonik Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Elchim 3900 İyonik Kurutucu

vat miktarı240 V’ta 2400 WIsı/ Hızlar2 hava hızı ve 3 sıcaklıkAğırlık

Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Dyson Süpersonik

vat miktarıIsı/ Hızlar212°F hızlı kuruma ve şekillendirme.

176°F düzenli kurutma.

140°F nazik kurutma.

sürekli soğuk.

Ağırlık4,65 pound

Panasonic EH-NA65-K

Resim kaynağı: Amazon

Panasonic EH-NA65-K Pürüzsüz ve Parlak

vat miktarı​1875-WattIsı/ Hızlar​2 hız ve 3 sıcaklıkAğırlık1,11 pound

ghd Aura Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

GHD Aurası

vat miktarıIsı/ HızlarAğırlık

Vidal Sassoon Salon Profesyonel Detoks Serisi Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Vidal Sassoon Profesyonel Detoks

vat miktarı2.000 WIsı/ HızlarAğırlık2,14 pound

Parlux Kompakt Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Parlux 3200 Kompakt

vat miktarıIsı/ HızlarAğırlık490 gram

Remington Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Remington Pro Thermaluxe

vat miktarıIsı/ Hızlar3/2Ağırlık

Neden Bunlar En İyi 9 Saç Kurutma Makinesi?

Duvarda asılı siyah saç kurutma makinesi

aracılığıyla görüntü Pixabay

Aşağıda en iyi 9 saç kurutma makinesi listemizi özenle seçtik ve derledik. Bunu, ürünün özelliklerini detaylandırarak, yaklaşık maliyetini belirleyerek ve 5 üzerinden yıldız vererek yaptık..

Lafı fazla uzatmadan, en iyi 9 saç kurutma makinesinin kapsamlı listesine bir göz atalım..

1. Fiyatına Göre En İyi Saç Kurutma Makinesi: BaByliss 2100 Elegance

BaByliss 2100W Elegance Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Paranızın karşılığını en iyi şekilde almayı seviyoruz. Ara sıra daha fazla harcamaya değer olsa da, size dünyalara mal olmayan kaliteli bir ürün bulmak da heyecan vericidir..

NS BaByliss 2100 Elegancesaç kurutma makinesi, 1960’lardan beri piyasada olan güvenilir bir ev ismi olan Babyliss tarafından üretilmiştir. 2100 Elegance saç kurutma makinesi, eski ile yeniyi birleştirmenin harika bir yolunu sunar..

Bu saç kurutma makinesi, diğer saç kurutma makinelerinden daha güçlü bir şekilde hava üfleyen bir motora sahiptir. 2100 Elegance’ın modern teknolojisi, seramik bir ısıtma elemanının sıcaklıkları kontrol altında tutmaya yardımcı olduğu anlamına gelir..

BaByliss 2100 Elegance, saçınızı kıvırcık veya kuru bırakmayan inanılmaz kurutma hızıyla bilinir..

2. Uzun Ömür için En İyi Saç Kurutma Makinesi: GHD Air

ghd Hava Kurutucu

Resim kaynağı: Amazon

Yukarıda bahsetmiştik ki, paranın satın alabileceği en iyi fiyatı isteyebilirsiniz, ancak uzun vadeli düşünmeniz ve saç kurutma makinenizin ne kadar dayanacağına bakmanız gerekir..

NS GHD Hava işlevsel malzemelerden ve özelliklerden oluşan modern bir tasarımdır – bu nedenle uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. GHD Air’in sevdiğimiz özelliklerinden biri de sessiz olmasıdır. Bu kadar az gürültüyle ne kadar güç üretebileceğine inanamayacaksınız.

GHD Air’in eşit ağırlık dağılımı, saçınızı hareket ettirirken ellerinizin yorulmayacağı anlamına gelir. Size seçenekler sunan üç farklı sıcaklık ayarının yanı sıra üç hız moduna sahip olmasını seviyoruz..

Bu saç kurutma makinesi aynı zamanda ulaşılması ve basılı tutulması kolay olan büyük bir soğuk çekim düğmesine sahiptir. GHD Air, güç kutusunu saç kurutma makinesinden ayrı olacak şekilde tasarlamıştır, bu da diğer modellerden çok daha hafif olduğu ve uzun süre tutması çok daha rahat olduğu anlamına gelir..

3. En İyi Profesyonel Saç Kurutma Makinesi: Elchim 3900 İyonik Kurutma Makinesi

Elchim 3900 Sağlıklı İyonik Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

En iyisini arıyorsanız ve sizi ne kadar geriye götüreceğinden endişe etmiyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz..

Bazen, profesyoneller tarafından kullanılan bir ürünü şımartmaya ve satın almaya değer. Bu, işi güzel bir şekilde yapacak en kaliteli bir ürün olduğuna dair hiçbir şüpheye yer bırakmaz..

NS Elchim 3900 İyonik saç kurutma makinesi her yerdeki saç stilistleri tarafından tavsiye edilir. 1945’ten beri piyasada olan, uzun süredir var olan, güvenilir bir İtalyan markası tarafından yapılmıştır, bu yüzden iyi olduğunu bilirsiniz..

Elchim 3900 Ionic saç kurutma makinesini işe yaradığı kadar iyi göründüğü için seviyoruz. Aslında, bu modeli kişisel tercihlerinize bağlı olarak çeşitli renklerde alabilirsiniz..

Bu saç kurutma makinesi, güzel ve sabit kalırken güçlü bir yumruk sağlar. Rahat bir tutamak ve ulaşılması kolay sıcaklık ve hız düğmeleri ile birlikte gelir.

Elchim 3900, saçınızı hızlı ve doğru bir şekilde kurutmak için tüm özelliklere sahiptir. Denenmiş ve test edilmiş bir klasiğe hayır diyemezsiniz.

4. En İyi Alışılmadık Saç Kurutma Makinesi: Dyson Supersonic

Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Belki de tüm klasik markalardan ve stillerden sıkıldınız ve tamamen alışılmışın dışında bir şeyler arıyorsunuz. Bu sizseniz, Dyson sizin şirketiniz.

Dyson, elektrikli süpürgelerden masa lambalarına kadar egzotik görünümlü ev aletleri üretmesiyle tanınır. Artık kişisel damgalarını da saç kurutma makinesine eklediler.

NS Dyson Süpersonik saç kurutma makinesi saç kurutma makinesinden çok fütüristik bir mikrofona benziyor. Kafanızı garip kafaya ve eşit olmayan ağırlık dağılımına soktuğunuzda, Dyson Supersonics’in özelliklerine aşık olacaksınız..

Kıvırcık saçlarınız varsa difüzör eklerinin yanı sıra güzel bir hatta kuru almanızı sağlayan manyetik bir yoğunlaştırıcı ile birlikte gelir..

Bu saç kurutma makinesindeki ısı ve hız ayarları güzel ve esnektir ve sonuçta dokulu ancak pürüzsüz bir yüzey elde edilir. Dyson Supersonic’in saçınızı ne kadar çabuk kurutabileceğini fark ettiğinizde kendinizi yakalamanız gerekecek..

Uzun bir kablosu ve deri kılıfı olduğundan bahsetmiş miydik? Bundan daha iyi olamaz.

5. 100 Doların Altındaki En İyi Saç Kurutma Makinesi: Panasonic EH-NA65-K Pürüzsüz ve Parlak

Panasonic EH-NA65-K

Resim kaynağı: Amazon

Değeri harika olan bir saç kurutma makinesine baktık. Şimdi, 100 doların altında en iyi seçimimiz olan bir modeli ele alalım.

NS Panasonic EH-NA65-K saç kurutma makinesi adından da anlaşılacağı gibi yaşayacak çok şeyi var. Neyse ki, eylemleri sözlerinden daha yüksek sesle konuşuyor.

Bu saç kurutma makinesi sadece saçınızı kurutmakla kalmaz, aynı zamanda saçınızın kuru ve nemli olmasını sağlamak için en son teknolojiyi kullanır. Bu, Nanoe teknolojisi kullanılarak yapılır. Sorduğun ne?

Nanoe teknolojisi, bu saç kurutma makinesinin, saçınızı kuruturken çok küçük moleküller halinde su fışkırtan bir özelliğidir. Sonuç, kıvırcık olmayan şık, parlak saçlardır..

Bu yeterli değilmiş gibi, Panasonic EH-NA65-K cömert bir ekstra özellik yardımı ile birlikte geliyor. Bunlar, kabarmayı gidermek için difüzör başlığı, zamana duyarlı seanslar için hızlı kuruyan bir başlık ve pürüzsüz şekillendirme sağlamak için bir yoğunlaştırıcı başlık içerir..

Panasonic EH-NA65-K’nin gövdesi şaşırtıcı derecede hantal olsa da, hafif ve çok sessiz, bu yüzden şikayet etmekte zorlanıyoruz.

6. 300 Doların Altındaki En İyi Saç Kurutma Makinesi: GHD Aura

ghd Aura Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

GHD, daha pahalı fiyat etiketleri ile tanınan üst düzey bir güzellik ürünü şirketidir, bu nedenle 200 doların altındaki bir GHD saç kurutma makinesinin iyi bir anlaşma olması şaşırtıcı değildir..

Ancak buna değer olduğuna inanıyoruz. NS GHD Aurası üç yıllık tasarım ve araştırmadır. Hedef? Saç kurutma havasının en nazik halini Laminair teknolojisiyle sizlere ulaştırmak.

Bu özellik o kadar etkilidir ki aslında bir şey olup olmadığını merak edeceksiniz. GHD Aura’nın seramik elemanı asla çok ısınmaz, bu da saçın ısı hasarı konusunda asla endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir..

GHD Aura’nın bir sonraki özelliği, bu model ile daha ucuz bir saç kurutma makinesi arasındaki farktır. GHD Aura, soğuk duvar teknolojisine sahiptir. Bu, bir soğuk hava halkasının herhangi bir sıcak hava çıkışını çevrelediği anlamına gelir..

Bu özellik, saçınızı veya saç derinizi yakma riski olmadan köklerinize kadar şekillendirmenizi sağlar. Cömert dört metrelik kablosu ve şık tasarımı bu saç kurutma makinesini favori yapıyor.

7. Kalın Saçlar İçin En İyi Saç Kurutma Makinesi: Vidal Sassoon Profesyonel Detoks

Vidal Sassoon Salon Profesyonel Detoks Serisi Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Burada bir kazanana pamuk attık. sadece Vidal Sassoon saç kurutma makinesi kalın saçlarınız varsa ve çok fazlaysa idealdir, ancak aynı zamanda daha pahalı saç kurutma makinelerinde bulunmayan birçok özelliğe sahiptir..

Bu saç kurutma makinesinin en sevdiğimiz özelliği, nem veren iyon teknolojisine sahip olmasıdır. Genellikle bu teknoloji düzeyini yalnızca daha pahalı saç kurutma makinelerinde bulacaksınız..

Havanın üflediği filtrelenmiş titanyum element, saçınızı olabildiğince temiz bir şekilde kurutmak için tasarlanmıştır. Ek olarak, iyonlar nem ekleyen ve sonuca parlaklık katan havada akar..

Bu modelin bir dezavantajı, oldukça gürültülü olması ve diğer modellerden daha ağır olmasıdır. Isıtma elemanı seramikten değil titanyumdan yapıldığından, fönleme sırasında ısınma eğilimi gösterir. Bu yüzden kalın saçlı olanlarınız için tavsiye ediyoruz..

Ancak, bu aksiliklere rağmen, Vidal Sassoon Professional işi alır ve iyi yapar.

8. Kuaförlere Göre En İyi Saç Kurutma Makinesi: Parlux 3200 Compact

Parlux Kompakt Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Son saç kurutma makinemiz için listede başka bir İtalyan var. Özellikle 1970 yılından bu yana sağlam bir yere sahip olan bu model ile İtalyan saç kurutma makinelerinin pazara hakim olduğu görülüyor..

NS Parlux 3200 Kompakt saç kurutma makinesi kuaförlerin favorisidir ve nedenini görebiliriz. Çok güçlü motor sayesinde iyi tasarlanmış seramik eleman ve şaşırtıcı hava çıkışı, bu saç kurutma makinesini yaptığı işte mükemmel kılar..

Bu modelin gövdesi, kapsamlı kontrol ve manevra kabiliyeti sağlayan iyi ağırlıklıdır. Parlux 3200 Compact ile ilgili sevmediğimiz tek şey, düğmelerin zaman zaman ele batarak tutuşu biraz garip hale getirmesi..

Bu saç kurutma makinesinin sağlam bir yapıya sahip olduğunu fark edeceksiniz ve bu da bizi uzun süre dayanacağına inandırıyor. Saç kurutma ihtiyaçlarınız için uzun vadeli bir yatırım olarak düşünün..

Ancak, ince saçlarınız varsa alttaki üç ayarı kullanmanızı öneririz – dördüncü ayar yalnızca kalın saçlar içindir.

9. Evde Kullanım İçin En İyi Saç Kurutma Makinesi: Remington Pro Thermaluxe

Remington Saç Kurutma Makinesi

Resim kaynağı: Amazon

Saç stilistinizin size önerdiği bir saç kurutma makinesine sahip olmak çok güzel. Ancak, günlük olarak gördükleri aynı ağır hizmet güzellik rejimini uygulayamayabilirsiniz. Bu, evdeki ihtiyaçlarınızın biraz farklı olabileceği anlamına gelir..

NS Remington Pro Thermaluxe saçınızı ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta mutlu bir şekilde kurutmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri sunar. Bu saç kurutma makinesi üç ısı ayarına ve iki hız ayarına sahiptir ve size çalışmak için çok çeşitli seçenekler sunar..

Remington Pro Thermaluxe ile ilgili sevdiğimiz bir şey, seramiği termal ısı ile birleştirmesinin yenilikçi yolu. Termal ısı, özellikle ince veya ince saçlarla kullanıldığında yararlıdır, ancak her tür saçla kullanabilirsiniz..

Hava hızı güçlü ama yumuşak ve motor güzel ve sessiz. Üç ısı ayarı arasında kayda değer bir fark vardır, bu nedenle saç kurutma ihtiyaçlarınıza en uygun olanı keşfetmeye değer..

Remington Pro Thermaluxe, diğer aksesuarların yanı sıra kaliteli bir difüzör ile birlikte gelir..

En İyi 9 Saç Kurutma Makinesine Bakmak

Kalite için cüzdanınızı feda etmenize gerek yok. Çok çeşitli fiyatları kapsayan saç kurutma makineleri söz konusu olduğunda çok sayıda harika seçenek var..

İster hafif bir model için pazarda olun, ister rekor sürede saçınızı kurutmak isteyin, sizin için bir saç kurutma makinesi var. En iyi 9 saç kurutma makinesinin kapsamlı listemiz, ihtiyaçlarınıza uygun en iyi saç kurutma makinesini bulmanıza yardımcı olabilir..