Erkek Dövme Fikirleri

Arıyor erkekler için dövme fikirleri? Pekala, doğru yerdesin. Erkekler için dövme tasarımları, kadınlar için tasarlananlardan çok ama çok farklıdır ve erkeklerin, dövme yaptırmayı düşündüklerinde genellikle aradıkları belirli bir zevke sahip olduklarını biliyoruz. Bu nedenle, ilham almak için başvurabileceğiniz erkekler için harika dövmelerin tam bir listesini derledik.!

Bir Sonraki Dövme Seansına İlham Verecek Müthiş Erkek Dövmeleri

İnsanlar her zaman vücutlarını bir şekilde dekore etme eğilimindedir ve dövmeler böyle bir araç haline geldi. Güzel tasarlanmış dövmeler, gençlerden yaşlılara kadar tüm nesillerin dikkatini çekiyor. Erkekler için en iyi dövme fikri kişiden kişiye farklılık gösterse de genellikle erkekler arasında tercih edilen birkaç kavram, stil ve dövme yeri vardır. Başlamak için aşağıdaki erkekler için dövme tasarımlarına bir göz atalım.!

1. Dağınık Adam Dövmeleri

Erkek dövmelerinin biraz daha dağınık ve çok çeşitli olduğunu görmek nadir değildir. Çoğu zaman, erkekler göğüs dövmesi, yarım veya tam kol kolları ve hatta ellerinde ve parmaklarında bile giyerler. Bir tema seçemiyorsanız, kendinize pek çok tasarım çizmekten zarar gelmez..

2. Yazıtlar, Kafatasları & Kelimeler

Erkekler için dövme tasarımları söz konusu olduğunda kadınlar, kafatasları (veya vekaleten ölüm) ve yazıtlar da popüler dövme temalarıdır. Yazıtlar hem erkekler hem de kadınlar için popüler bir tasarım olarak kabul edilebilirken, erkekler için kafatasları ve ölüm daha belirgin görünmektedir..

3. Sandık Karşısı

Tüm erkeklerin tam vücut dövmesi olması gerekmiyor, değil mi? Bu adamı örnek alın – dövme, kürek kemikleri ve göğsü ile birlikte daha belirgin. İyi görünüyor!

4. Basit Tutmak

Dövmeli yakışıklı adam

Dövmeli yakışıklı adam

Erkekler için en basit dövmeler, bunun gibi birkaç küçük yazıttan oluşabilir. Ama hey, işe yarıyor, değil mi? Kol dövmesiyle kesinlikle harika bir kontrast veriyor.!

5. Manzaralı Bir Dövme

Şimdi, bu erkekler için şık bir göğüs dövme tasarımı! Bunun gibi bir dövmeye sahip olmak, sadece yanınızda sanat eseri taşıdığınız anlamına gelir. sadece güzel değil mi?

6. Suluboya Sanatı Dövme Tasarımı

Bunun gibi sanatsal dövme stillerinin sadece kadınlar için olduğunu düşündüyseniz, bu tek fotoğrafla yanılıyorsunuz. Bu dövmeler sırta veya göğsün üzerine yerleştirilebilir.!

7. Erkekler İçin Küçük Dövme Fikirleri

Dövmelerinizin de tamamen geniş ve tam kapsamlı olmasına ihtiyacınız yok. Bunun gibi bir şey – birkaç geometrik renk bloğuyla düz çizgi çalışması – bu, çalışması yeterince basit ve zarif!

8. Göğüs & Silâh

Görüş her zaman iyimser değildir, ancak bu bir kişinin doğasıdır. Birini elde etmeye iten ana güç bir dövme güzelliğidir ve bir çiçeğin resmi mi yoksa korkunç bir yüz buruşturma mı olduğu önemli değil. İnsanlar dövmeli erkekleri görmeye daha çok alışkın ama yine de görüşler farklı.

9. Küçük Bir Renk Yaması

Bunun gibi dini dövmeler yapan erkekleri görebilirsiniz – fil Hinduizm’e daha çok eğilirken, lotus çiçeği genellikle Budizm ile tasvir edilir..

10. Erkekler İçin Portre Dövme Fikirleri

Dövmelerin en iyi yanı, en sevdiğiniz film karakterlerini kendinize boyayabilmenizdir. Bu, birçok yeni gelirin kapısını açar!

11. Erkekler için Gerçekçi 3D Oyma Dövmesi

Bize bu dövmenin gerçek bir taş heykel oyması gibi görünmediğini söylemeyi deneyin – Nasıl bakarsanız bakın, bu her zaman gerçekçi ve 3 boyutlu görünecek bir dövme – erkekler için yeni bir dövme fikri!

12. Siyah  & kırmızı

Biraz renk istiyorsun ama çok renkli gitmek istemiyor musun? En basit erkek dövmelerinden bazıları rastgele desenlerden ve basit renklerden oluşabilir..

13. Çiftler İçin Eşleşen Dövmeler

Neden eşinize onun da dövmelerinin olduğu yerleri boyayarak biraz sevgi göstermiyorsunuz? Birlikte mürekkeplenen çiftler birlikte kalır!

14. Sırttaki Erkekler İçin Havalı Dövmeler

Sırtında dövme olan bir adam - Balık

Sırtında dövme olan bir adam – Balık

Erkekler için dövmeler söz konusu olduğunda, Koi balıkları tutarlı bir stil olmaya devam ediyor. Pek değil. Bu balıklar, erkekler veya kadınlar için dövme tasarımları hakkında konuşsak da ortak bir temadır, ancak yine de iyi görünüyor.!

15. Erkekler İçin Basit Dövme Fikirleri

Beyin ve kalp arasındaki savaş, insanlar söz konusu olduğunda ortak bir duygu ve ikilemdir. Beynimiz bize bir şey söyler ama aklımız rasyonelliği ile bize başka bir şey söyleyebilir. Hangisini seçerdin?

Eski nesiller, eski zamanlarda sadece mahkumların dövmeleri olduğu gerçeğine dayanarak, genellikle bu tür bir kendini ifade etmeyi onaylamaz. Ancak zaman değişiyor ve günümüzde erkekler bu tür sanatı seviyor ve vücutlarının en çekici kısımlarını vurgulamak için veya kişisel nedenlerle kullanıyor. Bir iz gibi bırakırlar, bir hatıra, tüm hayatları boyunca onu taşırlar..

16. Dağınık Konumlar

Bir erkeğin vücudunda anlamı olan dövme

Bir erkeğin vücudunda anlamı olan dövme

Erkekler için en iyi dövme yoktur. Bunun yerine, kendiniz için anlamlı bulduğunuz her şeyi mürekkepleyebilirsiniz. Her durumda, her zaman birkaç tasarım seçebilir ve bunları vücudunuza boyayabilirsiniz.!

17. Erkekler için Polinezya Dövmeleri

Polinezya dövmelerinin erkekler için popüler dövme temaları olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bu tasarımlar göğüsleri, omuzları, kolları ve sırtları boyunca mürekkeplenebilir, ancak bu dövmeler için başka yerler de vardır.!

18. Erkekler için Japon Tarzı Dövme Tasarımları

Japon tarzı dövmeler veya burada resmedilen gibi illüstrasyonlar, erkekler için daha zarif dövme fikirleri arasında olabilir. Erkek dövmeleri bunun gibi nazik olduğunda her zaman benzersiz bir şey vardır..

19. Erkekler İçin Havalı Omuz Dövmeleri

Sadece iki mesaj yukarıda. Erkekler için olduğunda Polinezya dövmelerinin ne kadar havalı olduğundan bahsetmiştik. Pekala, bu da farklı değil! Bakın ne kadar gevrek, hala bu kadar tazeyken!

20. Erkekler için Polinezya Dövme Tasarımları

Erkekler için dövme fikirleri için fikirlerin tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Bunun nedeni, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dövme çeşidi olmasıdır! Çöp polka stili, Polinezya, hayvan dövmeleri ve çok daha fazlası var!

21. Kötü Kırmak

Bu, Breaking Bad serisinden hoşlanan erkekler için tartışmasız en iyi dövme olabilir. Ama yine de, izlemeye başladıktan sonra bu harika diziyi kim sevmez ki? Bundan zevk almayacak kimse yok, değil mi??

22. Japon Dövmesi – Renkli

Az önce bu dövmenin siyah beyaz halini biraz yukarıda görmedik mi? İşte tam renkli görkemiyle! Erkek dövmeleri de renkli olabilir!

23.  Tek El

Sizce bu eşsiz dövmenin arkasındaki fikir nedir? Bu kişinin görünüşte karanlık bir fikri ortaya attığında aklında ne olduğundan emin olamasak da, kesinlikle harika bir fikir gibi görünüyor.!

24. Dövme Sanatı

Erkekler için dövmeler de bunun gibi bir şekil alabilir! Yukarıda bahsedildiği gibi, erkekler için dövme konseptleri genellikle hayvan temalarından ve bir veya iki kadın figüründen oluşabilir. Bu dövmede kız, ödül olarak hayvanın kafasını takıyor gibi görünüyor.!

25. Erkekler İçin Havalı Dövme Fikirleri – Tavus Kuşu Tüyleri

Eşyalarını sergilemenin dünyadaki en güzel kuşu kullanmaktan daha iyi bir yolu var mı? Tavus kuşunun kuyruğundaki tüyler, vahşi ve canlı renkleriyle, bir erkeğin alabileceği en iyi dövme tasarımlarından biri olduğunu kanıtlayacaktır..

26. Kaplanın Başı

Bu sadece muhteşem değil mi? Bu kaplanın kafa dövmesi, onu giyen çoğu erkekte kahramanlık hissi uyandıracak bir dövme. Sonuçta, korkunç bir yaratık!

27. Pullar ve Tüyler

Erkekler için dövmeler her zaman sembolizm, insanın kişiliği hakkında bir hikaye anlatmak. Eski savaşçılar ve halklarının gücündeki muhtarlar, başarılı savaşların ve sosyal değişimin anılarını taşıyan, vücutlarını bir dizi farklı karmaşık resim veya dövmeyle süslediler..

28. Aslanlar ve Güller

Burada iki zıt motif görüyoruz. Aslan güçlü ve güçlü bir yaratık olarak görülürken, gül genellikle sevgiyle ilişkilendirilen güzel ve nazik bir çiçektir. Erkekler için belki de en iyi dövme bu iki unsurun birleşimi olacaktır.!

29. Erkekler için Tam Bacak Dövme Fikirleri

Tek bir fikre bağlı kalamıyor musunuz? O zaman yapma! Buradaki adam gibi tüm uzvunuzu örtün – neredeyse tüm bacağınıza bir film afişi yapıştırmak gibi! Erkek dövmeleri, bunun gibi gösteriş yapmak için çeşitli unsurların bir kombinasyonu olabilir..

30. Gölgeler & Erkek Dövmesinde Gölgelendirmeler

Erkeklerin bile dövmelerinde uygun gölgelemelere ve gölgelendirmeye ihtiyacı var! Buradaki, basit bir portre ve bazı kelimeler içeriyor. Renkler ve gölgeler, dövmenin estetiğini önemli ölçüde iyileştirir.

31. Zaman İşliyor

Erkekler için yapılan bazı dövmeler incelikliyken, diğerleri çok daha anlamlıdır ve bariz bir anlam taşır. Örnek olarak, bu adamın buradaki dövmesi açıkça zamanın akışına odaklanmıştır. Bunun için herhangi bir karışıklık olamaz.

32. Elementlerin Karışımı

Bu adamın dövmesinde ne görüyorsun? Klasik bebek melek, arka planda mekanizmaları ve bazı ışık huzmeleri olan bir saat var. Belki de bu dövmenin anlamı her şeyden daha dinidir.!

33. Erkekler İçin Garip Dövme

Yenmiş bir elma ve gri arka plana sahip bir diş mi? Bu ne anlama gelebilir? Dürüst olmak gerekirse, asla bilemeyeceğiz. Söyleyebileceğimiz tek şey, bunun garip bir dövme olduğu, ancak her birinin kendine ait olduğu, değil mi??

34. Erkekler için Ağaç Dövme Tasarımları

Doğanın iki yüzü – yaşam ve ölüm. Bu kavram, iki ayrı bölüme ayrılmış dövmede açıkça tasvir edilmiştir. Bunun gibi bir şey, aynı zamanda doğayı korumak için çok çalışan adamlar için mükemmel olacak..

35. Filmlerden

Erkek ya da kadın, bu tasarımın gerçekleşmesi için gerçekten yetenekli bir dövme sanatçısına ihtiyacınız olacak! Erkekler için yapılan dövmelerin çoğu, beğendikleri filmlere veya karakterlere dayanmaktadır ve bu nedenle böyle bir dövme pek de şaşırtıcı değildir..

36. Müthiş Adam Dövme Fikirleri

Bir adamın sırtındaki dövme - Kızılderili

Bir erkeğin sırtındaki dövme – Kızılderili

Modern dövmeler daha az kanonik sembolizm taşır. Çoğu durumda erkekler, vahşiliklerini, kararlılıklarını, cesaretlerini veya kişiliklerinin romantik yönünü göstermek için böyle bir adım atmaya karar verirler. Ancak bu tür tasarımlar dövmeleri daha az anlamlı kılmaz: Profesyonel ve şık tasarımlı bir dövmeyle kaplı erkek vücudu kadınların dikkatini çeker.

37. Bir Yıldız Gibi

Acımasız adam vücudunda iyi

Acımasız adam vücudunda iyi

Yıldızlı tasarımlar da geçmişten bile popüler dövme motifleridir. İlk kullanımından onlarca yıl sonra, bu dövme tasarımı, erkekler için havalı dövmeler arasında yer alan popüler bir konsept olmaya devam ediyor..

38. Boyundaki Güller

Gül dövmelerinin sadece kadınlar için olduğunu düşündüyseniz, bu dövme sizi yanıltmış olabilir! Erkekler de gül dövmeleriyle güzel görünebilir ve boynunu süslediğinde çok daha belirgin hale gelir..

39. Yıldızlararası

Gezegensel motifler, erkekler için harika dövmeler yapabilir. Bunun gibi bir dövme, karmaşık nokta işi ve önceden bol miktarda planlama gerektirecektir. Bu, özellikle dağlar ve su ile bu kadar geniş bir arka plan içerdiğinde geçerlidir.!

40. Yaşlı ve Bilge

Bu temayı göz önünde bulundurarak dövme öğelerini kullanarak bilgeliği ve özeni gösterin. Bilge yaşlı adamlar, bir şey varsa, kesinlikle bir bilgi ve deneyim duygusu tasvir edeceklerdir. Kendi babanı veya büyükbabanı bile mürekkepleyebilirsin!.

41. Geometrik Simetri – Baykuşlar

Web sitemize biraz daha göz atın ve baykuş dövmelerinin birçok stilde olduğunu fark edebilirsiniz. Bilgelik ve gizemi tasvir eden bu motifleri çeşitli özelliklere sahip insanlar arasında görebilirsiniz..

42. Kızılderililer

Kadınlar bilinçsizce dövmeli erkekleri sözlerini tutan ve sözlerini eylemle kanıtlayabilen kategoriye koyarlar. İyi bir motivasyon ve reklamdır. Kızılderililer dönemi çoktan geride kalmış olabilir, ancak birçoğu hala anılarını bunun gibi bir dövmeyle anıyor..

43. Bir Önkol Dövmesi

Erkeklerin önkolunda dövme -Saat

Erkeklerin önkolunda dövme -Saat

Erkekler için önkol dövme tasarımları, yukarıda gösterilene benzer bir çöp polka stili içerebilir. Genellikle, dövmede gerçekçilik, kırmızı sıçramalar ve biraz sürrealizm karışımı görebilirsiniz..

Erkekler, vücutlarında dövme yapmak istedikleri yeri seçme zamanı geldiğinde çok yaratıcıdır. En popüler yerler:

 1. Boyun – Erkekler bu noktayı sever ve küçük resimler özellikle iyi görünür.

44. Erkekler İçin Boyun Dövme Tasarımları

Bunun, boyuna mürekkeplendiğinde erkekler için en iyi dövme fikirleri arasında olduğunu düşünüyoruz; Boynun arkasına küçük bir dövme tasarımı koyun ve onu omuzların arasındaki alana yönlendirin. Yansıtma tasarımı harika görünüyor!

45. Bir Özgürlük İşareti

Neden bu dövmeyi yaptıran kişinin gururlu bir Amerikalı olduğu hissine kapılıyoruz? Her halükarda, bu bölgeye kel kartal dövmesi yaptırmak, bolca vatanseverlik gösterebilir.!

46. ​​Araknofobikler için değil

Boynundaki dövme adam - Örümcek

Boynundaki dövme adam – Örümcek

En popüler tasarımlar, örümcek veya gece yarasası resimleridir. Yukarıdaki, özellikle orada bir örümcek görmeyi beklemeyen yeni insanlarla tanışırken biraz gerçekçi ve korkutucu görünebilir.!

47. Erkekler için Spiral Tribal Dövmeler

Boynundaki dövme adam - kabile sembolleri

Boynundaki dövme adam – kabile sembolleri

Kabile motifleri özellikle benzersiz görünüyor. Görünüşe göre erkekler tribal dövme tasarımlarını kısmen sadeliği için değil, aynı zamanda ne kadar egzotik ve karmaşık hale gelebileceği için de seviyor..

48. Erkekler İçin Yarasa Dövmeleri

Adamın boynundaki dövme - yarasalar

Adamın boynundaki dövme – yarasalar

Bu gece yaratıklarıyla yapılan dövmeler yeni değil. Bu adam ona sahip olan ilk kişi olmayacak, son da olmayacak. Bir sonraki yarasa temalı dövmeyi nerede görebileceğinizi asla bilemezsiniz.!

 1. Göğüs – Erkekler için dövme yapmak için en iyi kısımlardan biri, göğsün üst kısmıdır..

49. Vintage Tarzı Kartal Dövmesi

Buradaki adam resmen erkeklik kokuyor. Bu süslü bıyık, bir şekilde onun kartal dövmesi tasarımıyla iyi eşleşiyor ve neredeyse oduncu işi yaptığını görebiliyoruz.!

50. Kalbi Olan Kartal – Erkekler İçin Harika Dövmeler

Bir kartal dövmesi sizin için çok mu yaygın? Bunun gibi bir şeye ne dersin? Bu dövmede pençelerinde bir kalp tutan bir kartal vardır ve kalbin kendisi de içinden geçen pek çok ok vardır..

51. Bir Sandıkta Yanlış Olmayacak & kol dövmesi

Her erkek, göğüs ve kol bölgelerindeki dövmelerle kolayca harika görünebilir, özellikle de dövme bu resimdeki adam gibi bağlıysa! Göğüs dövmesi kolları da kapsayacak şekilde genişletilebilir, böylece tasarımınızı istediğiniz zaman genişletebilirsiniz..

52. Erkekler İçin Havalı Dövme Tasarımları

İçinden iki kişinin yürüdüğü ve yanda birbirine hırlayan iki kurdun olduğu bir orman manzarası mı? Kullanıcının dünyaya göstermek istediği gizlice hardcore bir zihniyete benziyor! Belki de sevdikleri için azılı bir koruyucu olduğuna inanıyor..

53. Kafatasları ve Baykuşlar

Bu adamın dövmelerinde emilecek çok şey var. Birincisi, kollarında ve belinin yanlarında karmaşık geometrik tasarımlar var. Ayrıca göğsünün ortasında geniş kanat açıklığına sahip baykuş ve boynuna takılmış gibi görünen kafatasları zinciri var..

54. Erkekler İçin Etkileyici Gerçekçi 3D Dövme Fikirleri

Bu bir trippy dövme tasarımı! Bu şekiller 3 boyutlu bir tasarım gibi teninden fırlıyor gibi görünüyor ve ortadaki gerçekçi ve ayrıntılı göz tasarımı da bir o kadar şaşırtıcı. Havalı dövmeler mi arıyorsunuz? Bu kesinlikle gidebileceğiniz bir konsept.

55. Vintage Tarzda Basit Çizgi Sanatı

Bu dövme sanatı tarzı size Ortaçağ sanatlarını hatırlatıyor mu? Kesinlikle bizim için yaptı! Çizgiler temiz ve düzenli, ortada bir kartalı ve hemen altındaki okyanusta gün batımını betimliyor. Erkekler için dövmeler her zaman böyle yerleştirebilir.

56. Renkli ve Süslü

Japon bulut motifi kafatasları, çiçekler ve ağlarla eşleştirilebilir. göğsüne mürekkeple işlenmiş Japon tarzı bir canavar bile var, bu da aynı derecede harika görünüyor!

57. Erkekler İçin Tam Vücut Dövmeleri

Tam burada bu adam gibi tam vücut dövmesi yaptırarak erkek dövmelerini uç noktalara taşıyın. Neredeyse boynundan bacaklarına kadar kapalı! Yine de yüzünü dövmelerden arındırmak onun için oldukça iyi bir seçim..

58. Kurdun Çenesindeki Tavşan

Ayrıca hemen altında bir kelime ve yanında karalama tarzı bir dövme var! Şimdi, bu bizi, bu adamın vücudunu başka hangi dövme stillerinin ve öğelerinin kapladığını veya dövmelerin vahşi karışımından pişmanlık duyup duymadığını merak ediyor..

59. Neredeyse Şeytani

İlluminati tasarımının üzerindeki kartal gayet iyi. Altındaki iblis benzeri yaratık mı? Bu yeni bir şey. Bu adamın kollarında erkekler için başka dövme tasarımları da var. Kendin için hangi fikri alabilirsin?

60. Kısmen Tamamlandı

Kartalın tüylerinin nasıl göründüğünü seviyoruz! Kanatlar sadece yarım kaldı, ancak şimdiden umut verici görünüyor. O küçük ruj lekesi, erkekler için daha karışık dövme fikirlerinden biri olabilir..

Göğsünde dövme Adam - baykuş

Göğsünde dövme Adam – baykuş

Burada sessiz, büyük bir tasarım çizilebilir.

Adamın göğsünde dövme - sahilde tekne

Adamın göğsünde dövme – sahilde tekne

Simetrik resimler çok güzel görünüyor!

Adamın göğsündeki dövme - Dreamcatcher

Adamın göğsündeki dövme – Dreamcatcher

Eskiz seçenekleri burada geniş

Adam ve Aslan -Ejderha göğsünde dövme

Adam ve Aslan -Ejderha göğsünde dövme

ve size hiçbir kısıtlama olmaksızın seçim özgürlüğü verir.

Adamın göğsünde dövme - iskelet ve kafatası

Adamın göğsündeki dövme – iskelet ve kafatası

 1. Geri – Vücudun bu kısmıAdamın arkasındaki dövme - bir filin başı

  Adamın sırtındaki dövme – bir filin başı

  büyük tasarımlar için en iyi yerdir,

  Adamın sırtındaki dövme - Kabuktaki Romalılar

  Adamın sırtındaki dövme – Kabuktaki Romalılar

  ejderhalar gibi,

  Adamın arkasındaki dövme - ejderhanın başı

  Adamın sırtındaki dövme – ejderhanın başı

  eski temalar,

  Hint dövmesi - bir adamın sırtında

  Hint dövmesi – bir adamın sırtında

  ve hatta bütün bir resim.

  Renkli dövme - arkadaki adam kaplan

  Renkli dövme – arkadaki adam kaplan

 1. Eller – Eller söz konusu olduğunda, erkekler bunları önkolda yapmayı tercih eder,Erkeklerin önkolunda dövme - kanat tüyü

  Erkeklerin önkolunda dövme – kanat tüyü

  özellikle çekici

  Erkek tarzı Dotwork dövme kolları

  Erkek tarzı Dotwork dövme kolları

  büyük triseps veya deltoidleri olanlar için. 

  Önkol erkeklerinde dövme - kalkan

  Erkeklerin önkollarında dövme – kalkan

  Elin iç tarafı biraz daha hassastır.

  Elinde kaplan dövmesi

  Elinde kaplan dövmesi

  ancak harfler ve alıntılar burada özellikle sevimli görünüyor.

  Adamın koluna rakun dövmesi

  Adamın koluna rakun dövmesi

  Eller aşağı, mürekkep için en iyi yerdir.

  Köpekbalığı dövmesi - kolundaki adam

  Köpekbalığı dövmesi – kolundaki adam

 1. Buzağılar – Kabile motifleriBuzağı erkeklerinde polinezya dövmesi

  Buzağı erkeklerinde polinezya dövmesi

  ve eski eskizler genellikle bacaklara konur 

  Ayak adam dövme - İngiltere'de Big Ben saati

  Ayak adam dövme – İngiltere’de Big Ben saati

  ve buzağılar.

  Adamın bacağındaki dövme - güneş

  Adamın bacağındaki dövme – güneş

  Sahibine erkeksi bir görünüm verir.,

  Dotwork tarzında buzağı erkekler üzerinde dövme

  Dotwork tarzında buzağı erkekler üzerinde dövme

  artı buzağılar vücudun diğer bölgelerine göre daha az ağrılıdır.

  Erkeklerin önkolunda dövme -ognenny kafatası

  Erkeklerin önkolunda dövme -ognenny kafatası

 1. Kaburgalar – Kaburgalardaki dövmelerKenarlarda çok fazla dövme - Biyomekanik

  Kenarlarda dövme makinesi – Biyomekanik

  kesinlikle harika görünüyorsun

  Kenarlarda dövme adam - bir kız

  Kenarlarda dövme adam – bir kız

  ve harflerden veya tırnaklardan herhangi bir şey olabilir

  Erkeklerin kenarlarında dövme - yazıt

  Erkeklerin kenarlarında dövme – yazıt

  karmaşık eskizler ve fotoğraflar.

  Kenarlarda dövme adam - kaplan

  Kenarlardaki dövme adam – Kaplan

 1. Mide – Kendinize karşı dürüst olmalısınız.Adamın göğsünde dövme - kalp ve mavi boşluk

  Adamın göğsünde dövme – kalp ve mavi boşluk

  Birkaç düzine yıl içinde altılı paketiniz bira göbeğine dönüşecek.

  Adamın göğsündeki dövme - Ateş Kaplanı

  Adamın göğsündeki dövme – Ateş Kaplanı

  ve eski havalı dövmeniz göbeğinizin altında kaosa dönüşecek.

Kaburgalara dövme yaptırmaya karar verdiyseniz, sürecin son derece acılı olacağını ve iyileşmenin 1-2 ay süreceğini bilmelisiniz. Resmin boyutuna, karmaşıklığına ve vücudunuzun fiziksel özelliklerine bağlıdır..

Eldeki dövmeler adam ve göğüste rakun el ilanı

Eldeki dövmeler adam ve göğüste rakun el ilanı

Dövme Yerleştirme

Yerleşim, dövme için belirlenmesi gereken en önemli şeylerden biridir. Tasarım benzersiz, yaratıcı ve gerçekten çekici olabilir, ancak gövdeye göre ölçeklendirilmezse istediğiniz gibi çalışmayacaktır. Soru şudur: “Tasarım için mi yoksa sadece vücudunuzdaki boş yeri doldurmak için mi dövme yaptırıyorsunuz?”. Hatırlanması gereken en önemli şey, dövmenin vücudunuzu tamamlaması, onun bir parçası olması ve doğal görünmesi gerektiğidir..

Dövme kartal - göğsünde adam

Dövme kartal – göğsünde adam

Dövmeli bir adam, dövmesiz olduğunu hayal bile edemeyeceğiniz bir adama benzemelidir..

Dövmeler Ne Kadar Ağrılıdır?

Dövmeler söz konusu olduğunda ağrı sorunu en yaygın olanıdır. Kabul etmesi üzücü ama dövmeler acıtıyor. Ağrının düzeyi, kişilere ve resmin konumuna bağlıdır. Her insanın acı eşiği o kadar farklıdır ki bu sorunun yanıtlanması zor. Ancak dövmelerin daha az acı verici olduğu kısımlar da vardır:

 1. bilekler ve eller
 2. buzağı

  Adamın bacağındaki dövme - Biyomekanik

  Adamın bacağındaki dövme – Biyomekanik

 3. omuzlar

  Erkek kaplanın omzuna yapılan dövme

  Erkek kaplanın omzuna yapılan dövme

Daha fazla veya daha az işlenebilir:

 1. Kolun ön kısmı

  Dotwork tarzında önkol erkeklerinde dövme

  Dotwork tarzında önkol erkeklerinde dövme

 2. Boyun

  Yeni okul tarzında boyun dövmesi yapan adam

  Yeni okul tarzında boyun dövmesi yapan adam

 3. Alın

  Adamın alnındaki sembolleri dövme

  Adamın alnındaki sembolleri dövme

Ve şimdi en kötü kısımlar:

 1. ayak tabanları

  Ayak tabanına dövme - dünya haritası

  Ayak tabanına dövme – dünya haritası

 2. Diz

  Adamın dizindeki dövme - ayı

  Adamın dizindeki dövme – ayı

 3. Göğüsler ve Göbek

  Adamın göğsüne köpekbalığı dövmesi

  Adamın göğsüne köpekbalığı dövmesi

En ağrılı kısımlar derinin en ince olduğu ve iğnenin kemiğe yakın olduğu kısımlardır. Alkolün, damarları genişlettiği ve yüksek tansiyona yol açabileceği için stresi atmanın en iyi yolu olmadığını unutmayın. Sonuç olarak, iğne içerideyken kanamaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle, vücudunuza bir çizim yapmaya karar verdiyseniz, biraz sabırlı olun. Soruyu cevaplamak için, bir dövme acıtıyor mu, cevap evet ve hayır. Cildinize bir iğne batması hissi, şimdiye kadar hissettiğiniz en hoş şey değil, ancak kesinlikle dövme yaptırmak istediğinize karar verdiyseniz, bu bir mazeret olmayacaktır..

Joker dövmesi - bir adamın sırtında

Joker dövmesi – bir adamın sırtında

Dövme Silmenin Modern Yolları

Dövme yaptırma fikri bazen bilinçsizce gelir ve iyi düşünülmez. Bir dövmenin beklediğiniz gibi çıkmaması veya bulunduğu yerin en iyi olmaması ve patronunuz terfi yerine size zor anlar yaşatıyor. Nedeni ne olursa olsun, gerek dövme sil, Karşılaştığınız soru – nasıl? Bu gibi durumlarda erkeklere yardım etmenin modern yolları şunlardır:

 1. Dermatomlu cildi çıkarma – Doktorların çoğu, bu yöntemi en etkili ve daha az sert olarak kabul eder. Etkinliği, renklendirmenin cildin yağ bezleri ve saç çizgisinin üzerinde bulunan retiküler tabakasına gelmesiyle açıklanır. Bu nedenle dövmeli deri parçası silinirken deri yüzeyi yenilenme fırsatını kurtarır..
 1. Lazer – Lazer yardımıyla yapılan işlem, mürekkebin kalitesine, dövmenin yapılma şekline ve hastanın organizma özelliklerine bağlı olarak genellikle 1 ay ile 12 ay arasında sürer. Her dövme salonu, düşük nitelikli dövmelerin düzeltilmesini, yeni ekipmanlarla güncellenmesini ve hatta aynı yere tamamen farklı bir tasarımın yerleştirilmesini sağlar. Kalite profesyonelliğe bağlıdır. Ancak bilmelisiniz ki, böyle bir dövmeyi lazerle silmeniz imkansız olacaktır, çünkü çift mürekkep lazerin enerjisini çift güçle emer ve bu da ciddi yanıklara neden olabilir ve büyük bir iz bırakabilir..
 1. Pıhtılaşma – Resim elektrotlarla yakılır. İşlem lokal anestezi ile yapılır. Cilt, bir hafta veya on gün içinde düşen kuru bir tabaka ile kaplanır. Çoğu durumda, yara izleri oldukça görünür.

Birçoğumuz gençken dövme yaptırmayı hayal ederiz, ancak bazen genç bir erkeğe yakışan şey, olgun bir erkeğe gerçekten iyi görünmeyebilir. Artık istenmeyen dövmeleri silmenin yolları var, ancak sonuca hazırlıklı olmalısınız..

En Yaygın Erkek Dövme Tasarımları

Erkek dövmesi fikirleri o kadar zengindir ki, mükemmel dövmenizi bulmak için haftalar harcayabilirsiniz. Bir tasarımın seçimi çok karmaşıktır ve resmin gerçek anlamı yalnızca sahibine açık olacaktır. Hangi krokiyi seçeceğinize henüz karar vermediyseniz, her zaman salonlardaki fotoğraflara bakarak size tam olarak uyan birini seçebilirsiniz. Yine de erkek dövmeleri için yaygın olarak kullanılan birkaç fikir vardır:

 1. Kollar – Bu tasarım, bilekten dirseğe ve hatta omuza kadar bir eli kapsar.Erkeklerin önkolunda dövme - Ejderha

  Erkeklerin önkol dövmesi – Ejderha

  İçerik farklı olabilir, ancak çoğu durumda,

  Eldeki dövme adam - beyaz bir kaplan

  Eldeki dövme adam – beyaz bir kaplan

  Polinezya dövmeleri, Japon ya da fantezi. “Kollar” tek renk olabilir

  Önkol zırh erkekler üzerinde dövme -rytsarskie

  Önkol zırh erkek dövme -rytsarskie

  veya birçok. Harfleri birleştirebilir ve birkaç resmi karıştırabilirler.

  Erkeklerin önkolunda dövme - Dotwork

  Erkeklerin önkol dövmesi – Dotwork

 1. Polinezya ve Maori – Polinezya dövmelerinin kendi geçmişi vardır. Yalnızca bazı durumlarda ve yalnızca erkeklerin bunları giymesine izin verildi. Eski zamanlarda, her dövme olmalıÖnkol adam dövme Polinezya tarzı

  Önkol adam dövme Polinezya tarzı

  hak etti ve ancak o zaman çekilebilirdi. Günümüzde Polinezya dövmelerinin farklı türleri ve çeşitleri var..

  Adamın elinde Polinezya tarzında dövme

  Adamın elinde Polinezya tarzında dövme

  Geleneksel olanlardan farklı olmalıdırlar..

  Maori erkeklerinin sırtındaki simetrik dövme stili

  Maori erkeklerinin sırtındaki simetrik dövme stili

 1. Biyomekanik – Oldukça yeni ve gelişen bir stildir.Biyomekanik tarzında göğüs erkeklerinde dövme

  Biyomekanik tarzında göğüs erkeklerinde dövme

  eylemleri veya diğer durumları taklit eden mekanik yaratıkların resimlerini içeren dövme tasarımları.

  Biyomekanik tarzında eldeki erkeklere dövme

  Biyomekanik tarzında eldeki erkeklere dövme

  Birçok biyomekanik dövmeler çizgi romanlardan fotoğraf çeker.

  Biyomekanik tarzında buzağı erkeklerinde dövme

  Biyomekanik tarzında buzağı erkeklerinde dövme

 1. Çapa – Bu, denge ve barınma sembolüdür.Adamın elindeki dövme - Çapa

  Adamın elindeki dövme – Çapa

  Vaktinin çoğunu denizde geçiren denizciler, denizi sevenler ve yanında yaşayanlar için ortak bir tasarımdır..

  Adamın ön kolundaki dövme - Çapa

  Adamın ön kolundaki dövme – Çapa

  Bir çapa aynı zamanda erken Hıristiyanlığın bir sembolüdür.

 1. Gemi Umudun ve yelken açmanın simgesidir.Erkeklerin sırtındaki dövme - Gemi

  Sırt Erkeklerde Dövme – Gemi

  Bu tür dövmelere sahip birçok insanın yaşamları ile gemi yaşamı arasında bir bağlantı vardır. Bir kadın ve bir gemi eşleşmeyen iki şeydir. Bir gemi genellikle kaderin bir sembolü olarak tasvir edilir..

  Erkeklerin önkol dövmesi - Gemi

  Erkeklerin önkol dövmesi – Gemi

 1. Kafatası – Bu, dövme tasarımlarının en güçlü ve en popüler sembollerinden biridir. Ölümü, korkuyu ve ahireti sembolize eder. Her kültür kafatasını farklı şekilde yorumlar..Kafatası dövmesi - adam geri döndü

  Kafatası dövmesi – adam geri döndü

  Bazı kültürler için olumlu bir anlamı vardır, diğerleri için kötü.

  Kafatası dövmesi - yandan adam

  Kafatası dövmesi – yandan adam

 1. Aslan – Bu, iyi bilinen bir hayvan kralıdır.Omuz bıçağı erkeklerde dövme - Leo

  Omuz bıçağı erkeklerde dövme – Leo

  Böyle bir dövmeye sahip bir adam gücünü ve lider niteliklerini göstermek ister..

  Göğüs erkeklerinde dövme - Leo

  Erkeklerde göğüs dövmesi – Leo

 1. Çapraz – Hem dini bağlamı hem de dekoratif bağlamı taşıyabilir.Göğüs dövmesi

  Göğüs dövmesi

  Genellikle yanında baş harfler bulunur, bir erkeğin en sevdiği kişinin adının harfleri..

  Erkekler için sırt dövmesi

  Erkekler için sırt dövmesi

 1. Akrep – Sadece birkaç erkek tarafından yapılan güzel ve egzotik bir dövmedir..Adamın omzuna dövme - Akrep

  Adamın omzuna dövme – Akrep

  Genellikle orduda yapılırlar. Bir adam bir savaşta yer aldıysa veya eylemlerde bulunursa, iğne yukarı kaldırılır, orduda yeni görev yaptıysa, iğne aşağı doğru kıvrılır..

  Erkekler Akrep için yandan dövme

  Erkekler Akrep için yandan dövme

 1. Harfler, tırnak işaretleri – Mektuplar İngilizce yazılabilirKenarlarda dövme adam - bir mektup

  Kenarlardaki dövme adam – bir mektup

  Japonca, Çince, Latince veya başka bir dil.

  Arkadaki adama dövme - Karakterler

  Arkadaki adama dövme – Karakterler

  Hiyeroglifler eskiden son derece popülerdi ve şimdi sıklıkla görülüyor.

  Eldeki dövme erkek karakterler

  Eldeki dövme erkek karakterler

Bu kategoriler, kadınlardan çok erkek dövmelerine aittir. Ne tür bir dövme seçerseniz seçin, sadece sizin için anlamlı olmalı..

Tribal tarzında adamın ön kolunda dövme

Tribal tarzında adamın ön kolunda dövme

Erkekler Hangi Dövmeleri Asla Yapmamalı??

Erkekler için önerilmeyen fotoğraflar ve çizimler vardır. Ve havalı olmadıkları için değil, sadece bazıları biraz tuhaf görünüyor:

 1. Süper Kahramanlar -Süpermen’in eskizleriBir adamın sırtındaki dövme - Süper Kahramanlar

  Bir adamın sırtındaki dövme – Süper Kahramanlar

  veya diğer kahramanlar

  Önkol adam dövme - süper kahraman

  Önkoldaki adam dövmesi – Süper Kahraman

  erkekleri çocukça çizgi romanlardan hoşlanan küçük çocuklara dönüştürür.

  El adam dövme - Batman çizgi roman

  Eldeki adam dövmesi – Batman çizgi romanları

 1. İkonik dövmeler. eğer seviyorsan Bob MarleyGöğüs-Dövme-Bob-Marley

  Göğüs-Dövme-Bob-Marley

  sanat ya da hayranı Elvis Presley,

  Eldeki adam dövmesi - Elvis Presley

  Eldeki adam dövmesi – Elvis Presley

  favori bir yıldızın fotoğrafını vücuda koymak, dikkati kişiliğinizden uzaklaştıracak bir galeri yaptığınız anlamına gelir..

  Eldeki dövme adam - şarkıcı Frank Sinatra

  Eldeki dövme adam – şarkıcı Frank Sinatra

 1. Sevilen kadının veya eşin adı – Aşkınız gerçek, derin ve samimiyse gösteriş yapmanıza gerek yok.Eldeki dövme adam - kızların adı Alexander

  Eldeki dövme adam – kızların adı Alexander

  Dahası, hepimiz ayrılık ve boşanma istatistiklerini biliyoruz..

  Elinde erkek kızın adı dövme -Olivia

  Elinde erkek kızın adı dövme -Olivia

  Yeni tutkunuza vücudunuzdaki eski bir sevgilinin işaretini nasıl açıklayacaksınız? Hiç havalı görünmüyor.

  Adamın sırtındaki dövme - Nataliya'nın kızının adı

  Adamın sırtındaki dövme – Natalya’nın kızının adı

  Adamın önkolunda dövme - kız isimleri

  Adamın önkolunda dövme – kız isimleri

Yaşlandığınızda Dövmeniz Nasıl Görünecek??

Sadece dövme sahiplerini değil, tüm dövme sahiplerini rahatsız eden sonsuz soru. Dövmelerinizi dağınık resimler olarak görmek çok hoş olmayacak, cilt artık güzel ve gergin olmayacak. Ama bu değişim herkeste olacak, dövmesi olsun ya da olmasın, fark etmez..

Eski okul tarzında vücudunun her yerinde dövme olan adam

Eski okul tarzında vücudunun her yerinde dövme olan adam

Bir yandan, vücuttaki resmin bir avantajı bile olabilir: Yaşlandığınızda cildin kusurlarını kapatmak. En azından vücudunuzun bir kısmı daha genç ve düzgün görünecektir. Dövme yaptırmak ya da yaptırmamak her erkeğe kalmıştır. Bu iyi bilinen argümanı yargılayan ve getiren insanlar – 30 yıldaki dövmelerin görünümü hakkında bir şeyi hesaba katmazlar..

Yaşlılıkta erkek vücudunda renkli dövme

Yaşlılıkta erkek vücudunda renkli dövme

Dövmeleri olan insanlardan kaç kez başkaları hakkında şikayet ettiğini duydunuz – “temiz vücutlu”, kimlerin dövmesi yok? Umursamıyorlar… peki bu soru dövmesi olmayan insanları neden rahatsız ediyor??

Yaşlılıkta göğüs erkeklerinde dövme

Yaşlılıkta göğüs erkeklerinde dövme

50-60 yıl sonra dövme ile nasıl görüneceksiniz? Diğer insanlarla aynı şekilde, sadece bir dövme ile!

Yaşlılıkta erkek vücudunda dövme

Yaşlılıkta erkek vücudunda dövme