Erkek Saç Kesimi Fiyatları – Saç Kesimi Ne Kadardır?

Erkek saç kesiminin ortalama fiyatını hiç merak ettiniz mi? Saç kesimi fiyatları 10 ila 100 dolar arasında değişebilirken, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir saç kesiminin ortalama maliyeti 28 dolar. Bununla birlikte, bir saç kesimi maliyetinin şehrinize, berberin saçınızı ne kadar iyi kestiğine ve ziyaret ettiğiniz berberin itibarına bağlı olarak değişebileceğini unutmamak önemlidir. Aynı faktörler, berberinize saç kesimi için ne kadar bahşiş vereceğinizi de etkileyecektir..

Aşağıda, erkek saç kesimi fiyatlarını, bir berberde saç kesiminin diğer yerlere göre maliyetini ve son olarak, berberinize ne kadar bahşiş vermeniz gerektiğini keşfedelim.!

Erkek Saç Kesimi Fiyatları

Erkek Saç Kesimi İçin Ortalama Fiyat

Bahsettiğimiz gibi, saç kesimi maliyetinin bir berberden diğerine farklı olmasının birkaç nedeni vardır. Yer ve yaşam maliyeti, muhtemelen berberinizin fiyatlarını etkileyen en güçlü faktördür. Örneğin, Square’e göre, Los Angeles’ta bir saç kesiminin ortalama fiyatı 45 dolar iken, erkekler New York’ta 37 dolar, San Francisco’da 49 dolar, Seattle’da 35 dolar, St. Louis’de 34 dolar ve Chicago, Denver’da 32 dolar ödüyorlar. ve Dallas. Bu miktarlara berber bahşişi dahildir..

Erkek Saç Kesimi İçin Ortalama Fiyat

Konumdan sonra, berberi ve berberinizi dikkate almanız gerekecek. Bazı berberler lüks bir his yaymak ve sadece lüks müşterilere hitap etmek ister. Bu nedenle, bazı erkekler bir vızıltı kesimi için 50 dolar ödeyebilir, bu miktar için bir saç kesme makinesi satın alabileceğiniz ve kendi saçınızı ücretsiz olarak kesebileceğiniz göz önüne alındığında saçma olduğunu düşünüyoruz..

Bununla birlikte, favori saç stiliniz bir pompadour, kısa saç, tarak, sahte şahin veya iyi görünmesi için beceri gerektiren herhangi bir saç kesimi ile solmuş veya alttan kesilmişse, yetenekli bir berbere yatırım yapmak her zaman paraya değer. 3 dolarlık bir saç kesimi için ödeme yapmak ve solgun veya kaygan arka alt kesimi yerine şık bir tarak beklemek, görünüşünüz için iyi bitmeyecek..

Erkekler İçin Saç Kesimi Ne Kadardır?

Unutmayın, yanlarda solma ve alt kesimler ve üstte havalı saç modelleri, bir berberin iyi bir el-göz koordinasyonuna, ayrıca keskin bir simetri duygusuna ve uzamsal farkındalığa sahip olmasını gerektirir. Bu modern kesimleri ve stilleri elde etmek istiyorsanız, parayı iyi bir berbere harcamak akıllıca olacaktır.!

Erkek Saç Kesimi İçin Bir Berbere Ne Kadar Bahşiş Verilir?

Erkeklerin sahip olduğu diğer yaygın soru, bir erkek saç kesimi için ne kadar bahşiş verileceğidir. Amerika’daki herkes bir kesim için bahşiş vermese de, çoğu erkek ve kadın ortalama olarak yaklaşık %20 bahşiş verir. Berberler genellikle saatlik ücret alırlar, ancak berberinize bahşiş vermek, takdirinizi göstermek için uzun bir yol kat edebilir..

Bir Berbere Ne Kadar Bahşiş Verilir?

Bir berber ipucunu hesaplarken, genellikle kesimin karmaşıklığını, saç kesiminin ne kadar iyi olduğunu ve ne kadar zaman harcandığını dikkate alırım. Kısacası, performansa ve müşteri hizmetlerine göre karar veririm..

Berberiniz saçınızı yan, arka ve üstten kontrol etmek için zaman ayırıyorsa ve saç kesimi istediğiniz her şeyse, o zaman onun yoluna birkaç dolar daha atmayı düşünün. İnan bana, berberler farkı fark eder.

Bahşişinizin saç kesiminizin fiyatına da bağlı olduğunu unutmayın. 10 $ saç kesimi alıyorsanız, 2 $ ile 3 $ bahşiş arasındaki fark konusunda endişelenmeyin. Saç stilinizi beğendiyseniz, %30 bahşiş karşılığında ona 3 dolar bahşiş vermeniz yeterli. Öte yandan, normal bir kesim için 40 dolar harcıyorsanız, %20’si gayet iyi.

Erkekler İçin Ucuz Berber Dükkanı Saç Modelleri

Yine, bunlar sadece yönergelerdir ve berberinize ne kadar bahşiş vereceğiniz, duruma göre ve rahatça neleri karşılayabileceğinize bağlıdır..

Erkek Saç Kesimi İçin En İyi Yer

İyi bir kesim elde etmenin son adımı, yakınınızdaki erkek saç kesimi için en iyi yeri bulmaktır. Çoğu erkek “yakınımdaki berber dükkanları” aramasını deneyecek ve en yakın yeri ziyaret edecek. En yakın berberi bulmanın bu yöntemi sonuçta vurulur veya kaçırılır. Bunun yerine, Yelp’te bir mağazanın incelemelerini kontrol etmenizi, kullanıcı tarafından gönderilen resimlere göz atmanızı ve en olumlu sözleri alan belirli berberi seçmenizi gerçekten öneririz..

Erkek Saç Kesimi İçin En İyi Yer

Mümkünse, ne kadar tutarlı bir şekilde temiz kesimler ürettiğini görmek için o berberin veya berberin Instagram hesabını bulmanızı bile öneririz. Ne de olsa, tüm yıl boyunca elde ettiği tek harika saç kesimini yayınlayan birini istemezsiniz.!

Diğer seçenek, erkek arkadaşlarınızdan tavsiye istemektir. Hemen hemen tüm erkekler kesim konusunda seçicidir, bu nedenle arkadaşınızın benzer bir saç modeli varsa ve profesyonel bir berber öneriyorsa, bu muhtemelen iyi bir bahistir..

En İyi Berberler

2021’de Alınacak En İyi Erkek Saç Kesimi

Saç kesimi için çok fazla para ödeyip ödemediğinizi belirlemek, berber dükkanınızdaki kişisel deneyiminize bağlıdır. En iyi erkek saç kesimlerini alıyorsanız ve berberiniz size iyi bakıyorsa, başka bir stiliste zar atmak yerine şu anki yerinize sadık kalın..

Erkekler için en popüler yeni saç stillerini keşfetmekle ilgileniyorsanız veya saçınızı kestirmeden önce biraz ilham almanız gerekiyorsa, en son trendler için bu havalı kesimlere ve stillere göz atın.!

Tarak Üzerinde Solmaya

Tarak Üzerinde Solmaya

Slicked Back Undercut

Slicked Back Undercut

Sahte Şahin Solması

Sahte Şahin Solması

Pompadour + Yüksek Kel Solma

Pompadour + Yüksek Kel Solma

Burst Soluk Mohawk

Burst Soluk Mohawk

Dokulu Quiff + Düşük Kel Solma + Kalın Sakal

Dokulu Quiff + Düşük Kel Solma + Kalın Sakal

Dokulu Mahsul + Yüksek Ten Solması + Sakal

Dokulu Mahsul + Yüksek Ten Solması + Sakal

Dokulu Fırça Sırt + Konik Kenarlar + Tam Sakal

Dokulu Fırça Sırt + Düşük Konik Kenarlar + Tam Sakal

Dokulu Dikenli Saç + Alt Kesim

Dokulu Dikenli Saç + Alt Kesim

Sert Taraf + Yüksek Ten Solması + Sıralama

Sert Taraf + Yüksek Ten Solması + Sıralama

Uzun Kıvırcık Saç + Tıraşlı Yanlar

Uzun Kıvırcık Saç + Tıraşlı Yanlar

Cilt Solması + Sıraya Girme + Üstte Kalın Dalgalı Saç

Cilt Solması + Sıra + Üstte Kalın Dalgalı Saç