Erkek Saç Modelleri

2021’in saç kesimlerini solduran en iyi erkekleri mi arıyorsunuz? Küçük erkek çocuklar için modaya uygun saç kesimleri arıyorsanız, solmalar en popüler ve havalı erkek saç stillerinin temelini oluşturma eğilimindedir. Soluk saç kesimi, saçları kısadan kısaya, yanlarda ve arkada incelir.

Düşük, orta, yüksek ve cilt solması, erkek çocuklar için pek çok farklı solmaz saç kesimi vardır. Hatta çocukların solgunluklarına sert bir parça veya saç tasarımları (örneğin yıldızlar, zikzaklar, traşlı çizgiler) ekleme seçeneği de vardır, bu da küçük erkek çocukların kişiliklerine ve tarzlarına uyacak şekilde solmuş saçları almanın birçok yolu olduğu anlamına gelir..

Sonuç olarak, kenarlar kısa ve üstte daha uzun saç ile, çocuklar için konik solmaya saç kesimi elde etmek kolay ve iyi saç ürünleri ile şekillendirmek kolaydır. Çok yönlü ve modaya uygun, bir solmayı kısa veya uzun saçla eşleştirebilir ve bir tarak üzerinde, mohawk, yüksek top, sahte şahin, yan kısım veya pompadour şekillendirebilirsiniz..

Erkek Saç Kesimi

En İyi Erkek Saç Kesimi

Bir sonraki berber dükkanı ziyaretinizden önce, bu çocukların solmuş saç kesimlerine göz atın. Kalın, düz, dalgalı veya kıvırcık saçlı küçük çocuklardan gençlere kadar bu solgun saç kesimi stilleri, çocuğunuzun saçını değiştirecek.

erkekler soluyor

Düşük Solma

Düşük solgun bir saç kesimi, kulakların ve boyun çizgisinin hemen üzerinde konik kesimi başlatır. Düşük solma, daha muhafazakar, temiz kesim bir görünüm için daha az kontrast ve yanlarda biraz daha fazla doku sağlar. Düşük solma, özellikle saçlarının daha kalın görünmesini isteyen orta uzunluktan daha uzun saç stillerine sahip küçük erkek çocuklarda işe yarar..

Erkekler Düşük Solma

İster sevimli bir tarak, ister modern, dikenli bir saç modeli, ister klasik dağınık üst olsun, az solmuş saç kesimleri tüm çocuklar için gurur verici ve sevimlidir..

Boys Düşük Konik Solmaya

Yüksek Solma

Soluk saç kesimi basit ama tamamen çok yönlü ve eğlenceli. Yüksek solma, odağı en üste koyan süper yüksek kontrastlı bir stil yaratır. Anneler ve küçük erkekler, bu solmuş kesimi kısa veya uzun saçlarla birleştirerek yılın en popüler saç stillerini şekillendirmenize olanak tanır..

Erkek Çocuk Saç Kesimi

Benzer şekilde, büyük tuval nedeniyle, birçok erkek çocuk, yüksek solmalara sahip farklı saç tasarımlarını keşfeder. Müthiş, dışa dönük bir görünüm için sert bir parçaya ve havalı bir tasarıma sahip, solukluğu yüksek bir tarak düşünün. Öte yandan, oğlunuzun saçını tıraş etmek istemiyorsanız, erkek mohawk solma klasik görünümün kenarları tıraşlı daha az yoğun bir versiyonudur..

Little Boys Yüksek Soluk Saç Kesimi

Orta Soluk

Orta solma, düşük ve yüksek solma arasında bir yerde başlar ve mükemmel sinirli ve yakışıklı dengesi sunar. Orta solmuş saç kesimleri, yanların ortasından ve arkadan başlar ve çok kısa ve hızlı bir şekilde incelebilir..

Erkek Çocuk Saç Kesimi

Yürümeye başlayan bir çocuğunuz varsa ve berberinizden aşırı agresif bir saç kesimi istemek istemiyorsanız, orta renk geçişleri mutlu bir ortam sunabilir. Ayrıca, en yeni görünümleri şekillendirmek için kısa kenarların ve üstte daha uzun saçların keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz..

Küçük Erkekler İçin Orta Soluk Saç Kesimi

Konik Solma

Konik bir solma ile, çocuğunuzun berberi makasla yanları ve arkayı çok kısa keser, ancak saçı cilde karıştırmaz. Daralan saç kesimlerinin, saç derisine zarar vermeden saç çizgisine yaklaştıkça daha kısa saçlara yol açtığı bilinmektedir..

Boys Konik Solmaya Saç Kesimi

Bir tür solma olarak, erkek çocuklar yüksek, orta ve düşük konik solma arasından seçim yapabilir. Biraz daha muhafazakar, bir çocuğun sivrilmesi tamamen kişisel stil ve kişilikle ilgilidir. Pazar günü yapılan kilise ayinleri ve düğünler gibi klas, resmi günler için ideal olan, giderek solan saç modelleri şık ve tazedir..

Erkekler İçin En İyi Konik Solmaya Saç Kesimleri

Alttan Kesilmiş Solma

Alttan kesimli solma, erkek çocuklar için en popüler saç kesimlerinden ikisini birleştirir – alttan kesim ve solma. Yüksek solmaya benzer şekilde, alt kesim geleneksel olarak yanlarda ve arkada çok yüksekten başlar, tek uzunlukta kesilir ve yanlar ile üst arasında belirgin bir fark vardır. Buna karşılık, alttan kesilmiş solma karışımları ve incelir.

Boys Undercut Fade

Alttan kesilmiş solgun saç kesimi genellikle kaygan bir sırt ile eşleştirilir. Aksi takdirde, stil, çeşitli orta ve uzun saç stilleriyle iyi görünüyor. Şık bir stil için kaygan bir arka alt kesimi veya eğlenceli bir sahte şahin deneyin.

Küçük Boys Undercut Fade Saç Kesimleri

Cilt Solması

Kel solma olarak da bilinen cilt solması saç kesimi, saçı yanlara ve cilde geri karıştırır. Bu çok kısa soluk saç kesimi, kafa derisini sinirli ama taze bir kesim için ortaya çıkarır..

Erkek Çocuk Saç Kesimi

En iyi erkeklerden biri yaz aylarında saç kesimini soldurduğundan, cilt incelmesi birçok havalı saç stiliyle iyi görünüyor. Az bakım gerektiren ve süper moda, anneler ve çocuklar bu tarza bayılacak.

Boys Kel Solmaya Saç Kesimi

Kısa Saç Solması

Zahmetsiz ve kolay, küçük çocuklar kısa saçlı bir solmaya bayılır. Mürettebat kesimi, buzz kesimi ve kısa bluz gibi kısa erkek saç kesimleri fazla şekillendirme gerektirmez ancak yine de aktif çocuklarda harika görünür. Kısa saç solması, kontrastı en üst düzeye çıkarmak için genellikle yanlarda bir cilt solması ile elde edilir..

Kısa Saç Solması

Daha kısa uzunluklarda bile, küçük çocuklar birçok stil elde edebilirler. Örneğin, arka stillerde kısa saçlı, sivri uçlu veya yandan süpürülmüş bir ön kısım inanılmaz derecede iyi. Doğal, dokulu bir görünüm için mat bir saç pomatı, ağda veya şekillendirici krem ​​kullanın.

Kısa Saç Solmaz Saç Kesimleri

Uzun Saç Solması

Uzun saç solması, daha kısa kenarları olan daha uzun saçların bir karışımıdır. Güzel ve sıkı bir solma, yanları taze ve temiz tutarken, üstteki orta ila uzun saçlar düzgün veya dağınık şekilde şekillendirilebilir. Küçük çocuğunuzun doğal olarak dalgalı veya kıvırcık saçları olsun ya da sadece kalın düz saçları için rahat bir stil olsun, çeşitli saç modeli seçenekleri vardır..

Küçük Erkekler İçin Soluk Saç Kesimi ile Uzun Saç

Kıvırcık saçlı erkekler buklelerini gevşek ve kabarık bırakabilir. Dalgalı çocuklar, benzersiz dokulu bir görünüm için dalgalı bir tarağı şekillendirebilir. Son olarak, düz, kalın veya ince saçlı küçük çocuklar, dağınık bir bluz alabilir, saçlarını geriye doğru tarayabilir veya bir tarafa süpürebilir..

Erkekler İçin Uzun Saç Solması

Kısa kenarlar, uzun üst saç trendi sınırsız saç kesimi fikirleri sunar.

Tarak Üzerinde Solmaya

Tarak solmaya başlar, herkesin sevdiği modern ve şık bir erkek saç kesimidir. Konik kenarlarla, küçük çocuklar ve erkek çocuklar saçlarını bir tarafa fırçalarlar. Büyüleyici ve sevimli, tarak üstü saç modeli her yaştan çocuklar için uygundur.

Little Boys Tarak Üzerinde Solmaya

Bazı erkekler cesur bir görünüm için yanlara traş edilmiş sert bir kısım veya çizgi eklemeyi sever. Hacmi ve akışı en üst düzeye çıkarmak için hafif ila orta tutuşlu bir ürünle erkek çocuklar için sert kısım saç kesimi ve stil için berberinizden isteyin..

Boys Comb Over Fade Hard Part Saç Kesimi

pompadour solması

Nesiller boyunca popüler bir saç modeli olan pompadour fade, dramatik bir şekle sahip uzun bir üst kısma sahiptir. Pomp, gençler ve liseli erkekler için idealdir çünkü stil vermek için daha fazla zaman ve çaba gerektirir..

Erkek Pompadour Fade Saç Kesimi

Ne kadar dokulu ve doğal görünmek istediğinize bağlı olarak kaygan veya gevşek bir pompadour stilini tercih edebilirsiniz. Pompadour’u yüksek, orta veya düşük solma ile birleştirin ve hangisini seçerseniz seçin harika görünecek.

Cool Boys Pompadour Fade Saç Kesimi

Yüksek Üst Solma

Yüksek solma, küçük siyah erkekler için en iyi saç kesimlerinden biridir. Yanlarda çok kısa soluk saçlar bulunan yüksek tepeli solgun saç modeli, kalın bir Afro veya düz tepeli bir versiyona sahiptir..

Küçük Siyah Erkekler İçin Yüksek Soluk Saç Kesimi

Siyah saç benzersiz olduğu için, siyah erkekler yüksek solmaya sahip olabilir, kesimi bir parça, korku, kıvırcık saç, kıvrım veya büyük bir Afro ile birleştirebilir. Solmayı gerçekten kişiye özel ve eğlenceli hale getirmek için havalı saç tasarımları ekleyin.

Yüksek Soluk Saç Kesimi

Yan Kısım Solması

Erkekler için yan kısım solması, onlarca yıldır sevimli bir saç kesimi olmuştur. Yanlarda kısa bir solma ve bir tarafta tanımlanmış bir kısım ile yan kısım saç kesimi, küçük bir beyefendinin saç stilini özetler. Erkek çocuklar saçlarını istedikleri gibi şekillendirebilse de klasik yan kısım güçlü bir jel veya pomad ile en iyi şekilde görünür..

Küçük Erkekler İçin Sert Yan Saç Kesimi

Daha fazla çok yönlülük ve şekillendirme fikirleri için, saçı biraz daha uzun süre tepede bırakın ve küçük çocuklar en havalı modern stillerin tümünü elde etmek için saçlarını geriye kaydırabilir, yukarı kaldırabilir, tarayabilir veya öne doğru fırçalayabilir. Saçın daha dolgun ve doğal görünmesini sağlayacak dokulu bir görünüm için mat bir pomad, ağda veya şekillendirici krem ​​kullanın..

Erkek Çocuk Yan Kısmı Soluk Saç Kesimi

Kısa Soluk

Modern quiff ve solma son yıllarda trend olmuştur. Önden yukarı ve geriye doğru taranmış, çocuğun kısa saç kesimi, berberinizin en az 3 ila 4 inç saç uzunluğu bırakmasını gerektirir. Kenarlar farklı şekillerde soldurulabilir, favori yüksek ten rengi solukluktur. Bu, üstteki saç stilini vurgulayan güçlü bir kontrast oluşturur..

Quiff ile Boys Yüksek Konik Solmaya

Serin bir tüy elde etmek için, parlaması çok az olan veya hiç olmayan pomad veya balmumu kullanın ve ellerinizle yayın. Şimdi parmaklarınızı küçük çocuğunuzun saçlarında gezdirin, saçlarını geriye doğru fırçalarken kaldırın. Rahat, biraz dağınık bir stil için saçı doğal dokulu ve gevşek bırakın.

Erkekler İçin Cool Quiff Fade Saç Kesimleri

Yandan Taranmış Saç + Solma

Yandan taranmış saç, erkek çocuklar için klasik bir görünüm olmaya devam ediyor. Yanlarda kısa bir sivriltme ve her tarafta kısa bir saç kesimi ile çocuklarınıza berbere, öndeki kakülleri biraz daha uzun bırakmalarını söyleyin. Saçak olarak da bilinen erkek çocuklar, sevimli ve modaya uygun bir stil için öndeki saçları bir tarafa süpürebilir..

Yandan Taranmış Saç + Kısa Erkek Saç Kesimi

Yandan süpürülmüş saç modeli, uzun bir saçak solması, yandan süpürülmüş mürettebat kesimi, önden çivili veya kısa kırpma üstünü şekillendirmek için özelleştirilebilir. Görünümü mükemmel bir şekilde şekillendirmek için, erkek çocukların doğru bitiş ve tutuş için yüksek kaliteli şekillendirme ürünlerine ihtiyacı olacaktır..

Yandan Taranmış Saç + Erkek Çocuk Saç Kesimi

Sahte Şahin Solması

Sahte şahin ile çocuğunuzun punk rock tarzını sergileyin. Sahte şahin solması gerçekten eğlenceli ve cesur bir açıklama yapar ve küçük çocuklardan gençlere kadar her erkek çocukta kesinlikle sevimli görünür. Ayrıca, sahte şahin saç kesimi kesinlikle esnektir – çocuklar bir gün dikenli saçlara şekil verebilir, bir tarak diğerini soldurabilir ve herhangi bir sayıda en yeni erkek saç stilini yapabilir..

Erkek Sahte Şahin Solmaya

Stilistinize üstte en az 2 ila 3 inç saç bırakmasını söyleyin. Alacağınız solma türü, sahte şahinin ne kadar asi ve yoğun görünmesini istediğinize bağlıdır. Erkek çocuklar, yanlardaki tasarımları deneyebilir veya dışa dönük bir stil için saçlarını tuhaf renklere boyayabilir..

Boys Faux Hawk Fade + Saç Tasarımı