Erkekler İçin 19 Kolej Saç Modeli

Üniversitedeyken her zaman en iyi halinizle görünmek biraz göz korkutucu görünebilir. Modaya uygun ve şık, ancak az bakım gerektiren ve herkesten farklı bir şey istiyorsunuz. Neyse ki, henüz bir işiniz yok ve alttan kesim, pompadour, yan kısım ve hatta erkek örgüsü gibi erkekler için pek çok havalı kolej saç modelini keşfetme özgürlüğüne sahipsiniz..

Erkekler İçin En İyi Kolej Saç Modelleri

Aşağıda, kolej çocukları için en sıcak saç stillerinden ve saç kesimlerinden bazılarını derledik. Bu harika kolej saç stillerine göz atın ve bir sonraki berber dükkanı geziniz için ilham alın!

Soldurmalı Kısa Tarak

üniversiteli çocuk saç kesimi

Bu orta uzunlukta kesim, hızlı bir sabah rutini için idealdir. Saçınıza biraz pomad uygulayın ve saçınızı yana doğru eğmek için bir fırça kullanın..

Uzun, Gevşek Tarak, Konik Solmaya ve Kaşıntıya Sahip

üniversiteli çocuk saç kesimi

Yanlar ve üst kısım arasındaki yüksek kontrastlı stil, bu günlerde erkekler için moda bir seçenek. Burada saçlar herhangi bir şekillendirici ürün kullanılmadan yana doğru taranır. Bu solmalardan herhangi birini kenarlar için alternatif bir seçenek olarak düşünün..

Dokulu Sahte Şahin

üniversiteli çocuk saç modeli

Sahte şahin, erkekler için sürekli moda bir stil olmuştur. Fohawk, dağınık veya temiz bir görünüm olarak giyilebilmesi açısından çok yönlüdür..

Düşük Solma ile Mürettebat Kesimi

Üniversiteli Erkekler İçin Saç Modelleri

Düşük bakım gerektiren bir saç modeli arıyorsanız, başka yere bakmayın. Mürettebat kesimi, zahmetsiz, ancak yine de tüm durumlar için uygun olan daha kısa bir stildir..

Uzun Kıvırcık Afro

Üniversiteli Erkekler İçin Saç

Bu ‘fro, cesur bir görünüm, ancak sizi hemen ciddi bir tarza sahip bir birey olarak kalabalığın arasından öne çıkaracak..

Yan Süpürme ve Yüksek Solma

Üniversiteli Erkekler İçin Saç Kesimi

Erkekler için kısa saç kesimlerinin yönetimi kolaydır ve bu yandan tarama da farklı değildir. Bu kesim, özellikle yanlarda yüksek solma ile eşleştirildiğinde son derece temiz görünüyor. Burada görüldüğü gibi saat beş gölgesinde atılmış ve başınızı çevireceğinizi garanti ediyoruz.

Kalın Fırçalanmış Sırt Saçları

üniversite saç kesimi

O kadar saçla yapacak bir şey mi arıyorsunuz? Biraz hacim oluşturmak ve öne doğru kaldırmak için saçınızı geriye doğru fırçalamayı düşünün..

Akan Shaggy Saç

üniversiteli çocuk saç modeli

Daha uzun saçlı erkekler için popüler bir seçenek, dağınık bir şekilde giymektir..

Klasik Konik Kenarlarla Fırçalayın

Erkekler İçin Kolej Saç Modelleri

Ek saç yüksekliği yüzün daha uzun görünmesini sağlayacağından, fırçalama daha kısa yüzlü erkekler için mükemmeldir. Bunun, parti yapmaya veya iş yapmaya hazır olsanız da, tüm durumlar için mükemmel olan başka bir saç modeli olduğundan bahsetmiyorum bile..

Dağınık Modern Quiff

Kolej Saç Modelleri

Bu, son zamanlarda erkekler için moda bir seçenek olan dağınık bir kısa saç modelidir..

Diken sac

üniversite çocuklar

Doğru saç ürününü seçmek veya elde etmek istediğiniz dikenli saç türü için çok önemlidir. Jel kullanmaktan kaçının ve saçınıza benzersiz bir bakış açısı kazandırmak için mat bitişli su bazlı bir pomad tercih edin..

kalın tüy

Kolej Saç Modelleri

Pompadour’a benzer şekilde, ön kısımda çok fazla hacim taşıyor ve eski bir görünüme modern bir bakış sunuyor. İşte daha kalın saçlara sahip erkekler için havalı görünen bir kısa saç modeli.

Line Up ile Buzz Cut

Kolej Saç Kesimi

Bir vızıltı kesimi, bakımı kolay bir saç modeli iken, bir sıra, saç çizgilerinizin ultra temiz ve iyi şekillendirilmiş görünmesini sağlar..

Yandan Taranan ve Konik Solmaya Sahip Saç

Kolej Saç Modelleri

Yüksek Ten Solması ve Dokulu Mahsul

Yüksek Ten Solması ve Dokulu Mahsul

Saçaklı Tarak

üniversiteli çocuk saç kesimi

Yüksek Solan ve Anız Olan Dağınık Dikenli Saçlar

üniversite saç kesimi

uzun tüy

Kolej Saç Modelleri

Orta Boy Kıvırcık Saç

Kolej Saç Modelleri