Erkekler İçin 35 Faux Hawk (Fohawk) Saç Kesimi

Fohawk olarak da bilinen sahte şahin, hızla erkekler için en popüler solma saç kesimlerinden biri haline geldi. Bunun nedeni, sahte şahin saç kesiminin mohawk gibi modaya uygun ve sinirli olması, ancak resmi veya profesyonel bir ofis ortamında hala kabul edilebilir olması olabilir. Mohawk saç stilinden daha az yoğun olduğu kadar şık ve havalı olduğu için sahte şahin, erkekler için harika bir saç modeli fikridir. Sonuç olarak, fohawk fade, modern erkekliği özetleyen çok yönlü ve ilgi çekici bir erkek saç modelidir..

İlham almak ve fikir edinmek için 2021’deki en iyi sahte şahin solması saç stillerine göz atın. İster kısa, orta veya uzun saçlarınız olsun, ister yanlarda konik bir solma veya alttan kesim olsun ya da görünümü havalı bir tasarım veya sakalla eşleştirmeyi tercih edin. , sizler bu yeni fohawk kesimlerini ve stillerini seveceksiniz!

sahte şahin

Sahte Şahin Nedir??

“Sahte şahin” terimi, kelimenin tam anlamıyla “sahte şahin” anlamına gelir. Bunun nedeni, sahte şahinin Mohawk’a benzemesi, ancak daha fazla stil seçeneği sunmasıdır. Sahte bir şahin kesmek için, vızıldamak veya başınızın yanlarını tıraş etmek yerine, berberinizden üstte daha uzun saçlar varken yanların sivriltilmesini isteyin..

Fohawk Solması

Düşük veya yüksek solmuş bir fohawk alıp almadığınız tamamen size bağlıdır ve aynı şey saçı ne kadar uzun veya kısa kestiğiniz için de geçerlidir. Aşağıdaki uzun ve kısa sahte şahin saç kesimleri, size hangi stilin en çok yakışacağına dair bir fikir verecektir..

Sahte Şahin Stili Nasıl Yapılır?

Sahte şahin veya fokuğu şekillendirmek ve Mohawk görünümünü oluşturmak için saçınızı havluyla kurutarak başlamalısınız. Saç jölesi, ağda, pomad veya köpük gibi şekillendirici bir ürün kullanarak ellerinizi saçınızın arasından geçirin, saçınızı toplayın veya yukarı kaldırın. Şimdi saçınızı yanlardan ve üstten düzleştirin, sadece ortadaki saçları yukarı kaldırın. Hatta üstteki saçın bir kısmını ortaya doğru yönlendirebilirsiniz..

Sahte Şahin Stili Nasıl Yapılır?

Sahte Şahin İçin En İyi Saç Ürünleri

En iyi sahte şahin şekillendirme ürünleri genellikle güçlü bir tutuş sağlayan pomatlar, mumlar ve killerdir. Kalın saçlarda parlak bir görünüm için Suavecito, Layrite ve Baxter of California gibi markalardan iyi bir pomad kullanmanızı öneririz. Hareket ve hacim sağlayan daha doğal, dokulu bir görünüm için şekillendirmeden önce bir saç cilası uygulayın. İyi bir saç mumu, sertlik olmadan sağlam bir tutuş sağlar ve saç şeklinizin dolgunluğunu artırır. Bir kalıplama kili veya kremi size aynı kontrolü ve dokuyu verebilir.

Sahte şahin şekillendirmek için en beğenilen saç ürünlerinden bazıları burada.!

Önizleme Ürün Değerlendirmesi Fiyatı
Suavecito Pomad Firme (Güçlü) Tutma 4 oz, 1 Paket - Erkekler İçin Güçlü Tutuşlu Saç Pomadı - Orta Parlaklık Su Bazlı Ağda Gibi Pulsuz Saç Jeli - Yıkanması Kolay - Tüm Saç Stilleri İçin Tüm Gün Tutuş Suavecito Pomad Firme (Güçlü) Tutma 4 oz, 1 Paket – Erkekler İçin Güçlü Tutuşlu Saç Pomadı – Orta Parlaklık… 14.530 İnceleme 13.99$ Şimdi al
Layrite Superhold Pomad, 4.25 oz Layrite Superhold Pomad, 4.25 oz 4.233 İnceleme $18.00 Şimdi al
Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz 3.860 İnceleme 23,00 $ Şimdi al
Saç Kremi - Mat Finish & Medium Hold (2 Ons) - Erkekler İçin Nemlendirici Saç Kremi - Günlük Kullanım İçin Şekillendirici Krem Saç Kremi – Mat Finish için Erkek Saç Jeli & Medium Hold (2 Ons) – Erkekler İçin Nemlendirici Saç Kremi… 6.781 İnceleme $12,32 Şimdi al
Erkekler İçin Saç Kili | Mat Son Kat için Pürüzsüz Viking Kil Pomad; Güçlü Tutma (2 Ons) - Yağlı Olmayan & Parlatmayan Saç Şekillendirici Kil - Mineral Yağsız Erkek Saç Ürünü Erkekler İçin Saç Kili | Mat Yüzey için Pürüzsüz Viking Kil Pomad & Güçlü Tutuş (2 Ons) – Yağsız… 3.758 İnceleme $13.97 Şimdi al

En İyi Erkek Sahte Şahin Stilleri

İşte bu yıl alabileceğiniz en iyi sahte şahin saç modelleri! Kısa ve uzun sahte şahin solukluklarından modern fohawk stillerinin çeşitlerine kadar, berberinizi ziyaret etmeden önce bu havalı kesimlere göz atın.!

Sahte Şahin Solması

Sahte Şahin Solması

Bu sahte şahin solma, çok kısa kenarlarla başlar ve üstte uzun, dağınık sivri uçlarla biter. Doğal, dokulu görünüm iyi bir hacim ve akış sağlar ve pomad veya balmumu gibi mat bir ürünle şekillendirilmelidir..

Sahte Şahin Alttan Kesilmiş Soldurma

Sahte Şahin Alttan Kesilmiş Soldurma

Bu alttan kesilmiş sahte şahin, kalın saç ve tam sakal ile eşleştirilmiştir. Kalın saçlı erkekler için en iyi saç stillerinden biri olan fohawk birçok şekilde şekillendirilebilir..

Düşük Solma Fohawk

Düşük Solma Fohawk

Bu düşük solma sahte şahin, yanlarda kalın bir traş çizgisine ve kalın bir sakala sahiptir. Kısa ila orta sivri uçlar asi ve sıcaktır, üstteki stili vurgular.

Yüksek Cilt Solması + Kısa Fohawk

Yüksek Cilt Solması + Kısa Fohawk

Bu yüksek solma sahte şahin kısa saç ile tasarlanmıştır. Sinirli bir görünüm için doğrudan tene karışan yanlarda kel bir solma ile, bu güzel görünümlü erkek sahte şahin saç modeli son derece moda ve elde etmesi kolay.

Dağınık Sahte Şahin

Dağınık Sahte Şahin

Bu dağınık sahte şahin daha uzun saç gerektirir. Doğal akış ve hareket için kıvrımlı ve dokulu, yan kısımlardaki düşük solma, üst kısımdaki uzunluğu vurgular. Kontrol ve düşük parlaklık için saç kremi, ağda veya kil kullanın.

Kısa Sahte Şahin Konik

Kısa Sahte Şahin Konik

Fohawk konik erkekler için en popüler saç kesimi stillerinden biridir. Bu konik, kulakların etrafında vızıldayarak temiz bir kesim görünümü için boyuna kadar iner. Üstteki kısa sahte şahin, saçın geri kalanı öne doğru şekillendirilerek ön kısımda sivri uçludur, bu da onu zarif ve gösterişli kılar..

Soluk Sahte Şahin + Çizgi Parçası

Soluk Sahte Şahin + Çizgi Parçası

Uzun Fohawk + Yüksek Alt Kesim Solması + Sakal

Uzun Fohawk + Yüksek Alt Kesim Solması + Sakal

Yüksek Kel Solma + Dikenli Sahte Şahin

Yüksek Kel Solma + Dikenli Sahte Şahin

Bağlantısı Kesilmiş Alttan Kesilmiş Sahte Şahin

Bağlantısı Kesilmiş Alttan Kesilmiş Sahte Şahin

Düşük Konik Solma + Dokulu Sahte Şahin + Renkli Saç

Düşük Konik Solma + Dokulu Sahte Şahin + Renkli Saç

Sahte Mohawk + Soldurma + Sıralama

Sahte Mohawk + Soldurma + Sıralama

Dağınık Sahte Şahin Stilleri + Düşük Konik Solmaya + Sakal

Dağınık Sahte Şahin Stilleri + Düşük Konik Solmaya + Sakal

Klasik Konik Kenarlar + Dokulu Fohawk

sahte şahin

Dalgalı Şahin + Orta Tıraşlı Yanlar + Tam Sakal

Dalgalı Şahin + Orta Tıraşlı Yanlar + Tam Sakal

Orta Solma + Dağınık Sahte Şahin

Sahte Şahin Saç Kesimi

Orta Jilet Solması + Dokulu Şahin + Çizgi

Orta Jilet Solması + Dokulu Şahin + Çizgi

Kısa Faux Hawk + Düşük Cilt Burst Soluk

Fohawk Saç Kesimi

David Beckham Sahte Şahin

David Beckham Sahte Şahin

Sahte Şahin Stili + Kısa Kenarlar + Tam Sakal

Kısa Sahte Şahin

Dokulu Bro Hawk + Düşük Kel Solma

Dokulu Bro Hawk + Düşük Kel Solma

Burst Fade Faux Mohawk

Fohawk Stilleri

Uzun Sahte Şahin Saçı + Orta Konik Solma

Erkekler İçin Sahte Şahin Saç Modeli

Katmanlı Sahte Şahin + Düşük Solma + Tam Sakal

sahte şahinler

Daralan Kenarlar + Dikenli Şahin + Hipster Sakal

Fohawk Stilleri

Düşük Solma + Şekillendirme + Kısa Dikenli Fohawk

Kısa Fohawk

Dalgalı Fohawk + Alt Kesim

Alttan Kesilmiş Sahte Şahin

Konik Burst Fade + Dikenli Mohawk

Fohawk Solması

Kalın Tam Sahte Şahin + Klasik Konik

Sahte Mohawk Saç

Kısa Fohawk + Cilt Solması + Kalın Sakal

Kısa Fohawk + Cilt Solması + Kalın Sakal

Modern Fohawk

Sahte Şahin Saç Modelleri

Kısa Şahin + Havalı Saç Tasarımı

Fohawk Saç Kesimi Tasarımlı Solmaz