Erkekler İçin 39 Dağınık Saç Modeli

Kolay ve şık, dağınık saç modelleri tüm dünyada popüler bir trend olmaya devam ediyor. Saç kesiminizi şekillendirmekten bıktıysanız, dağınık erkek saçlar her yerde giyebileceğiniz rahat bir görünüm yaratabilir. Çok yönlü ve az bakım gerektiren bu erkek stili uzun, orta ve kısa saçlarda iyi sonuç verir. Dağınık saçları üstte, yanlarda ve arkada konik bir solma veya alttan kesme ile eşleştirin. Ve bazı insanlar darmadağınık saçın tamamen saçınızı dağınık bırakmakla ilgili olduğunu düşünse de, gerçek şu ki modaya uygun, dağınık bir saç modeli biraz çaba gerektirir; sadece dağınık saçlarınızın zahmetsiz ve rahat görünmesini sağlamakla ilgili.

Kirli saçlara stil vermen için sana ilham vermek için, erkeklerin şu anda sahip olabileceği en iyi dağınık saç modellerine göz atmak isteyeceksin! Dağınık solmuş saç kesimlerinden düz, dalgalı veya kıvırcık saçlar için seksi dağınık saçlara kadar bu kesimler ve stiller, gittiğiniz her yerde kadınların size bayılmasını sağlayacak..

Erkekler İçin Dağınık Saç Modelleri

Dağınık Saç Erkekler

Kısa Dağınık Saç

Kısa ve dağınık saç, sürekli bakım gerektirmeyen dokulu bir stil isteyen erkekler için en iyi seçenektir. Ayrıca, kalın, ince, dalgalı ve kıvırcık dahil olmak üzere tüm saç tiplerine sahip erkekler için çalışır. Bu görünüm için doğal dokulu bir görünüm için mat bir şekillendirici ürün kullanmanız gerekir. Pomad, kil veya balmumu ile hafifçe vurun, böylece uçlara çarpar ve size hacimli, dağınık, vahşi bir saç modeli bırakır.

Erkek Kısa Dağınık Saç Modelleri

Erkekler dağınık kısa saç stillerini severler çünkü bu modern saç kesimi stilleri modaya uygun, erkeksi ve çok yönlüdür. İster bir iş uzmanı olun, ister sadece havalı bir stil istiyorsanız, bu kesim mükemmel.

Kısa Dağınık Saç Erkek

Uzun Dağınık Saç

Uzun, dağınık saçların bakımı daha zordur, ancak kayalık, sinirli bir his verdiği için doğru yaptığınızda bu çabaya değer. Uzun ve kalın bukleleri olan erkekler bu kesimi en iyi şekilde çıkarır, bu nedenle saçınız daha inceyse, daha keskin ve daha düzgün bir trend seçmeniz gerekebilir..

Uzun Dağınık Saç Erkekler

Dağınık uzun bir saç stilini en üst düzeye çıkarmak için saçınızı ıslatın ve köpük veya krem ​​gibi şekillendirici bir ürün uygulayın. Benzer şekilde, deniz tuzu spreyi fevkalade iyi çalışır çünkü dokulu sağlıklı bir parlaklık ile hafif bir tutuş sağlamak üzere tasarlanmıştır. Saçınızın doğal olarak kurumasına izin verin, böylece kabarma veya mat, düz bir stille uğraşmak zorunda kalmazsınız..

Erkekler İçin Uzun Dağınık Saç Modelleri

Orta Boy Dağınık Saç

Orta uzunlukta dağınık saçlar, saçınızı kısa sevmiyorsanız, ancak uzatmaktan rahatsız olmuyorsanız, orta yoldur. Bu görünümü elde etmek için işin püf noktası, nispeten güçlü bir saç ürünü alıp saçınızın içinden geçirmektir. Aynı anda hem akıllı hem de rahat olan rahat, rahat bir stil elde etmek için organik olarak düşmesi gerektiğinden ona dokunmayın.

Orta Dağınık Saç Erkek

Biraz uzun ve vahşi görünüyorsa, orta uzunlukta dağınık saçları geriye doğru tarayarak şık ve darmadağınık bir stil elde edebilirsiniz. Kıvrımı kontrol ederken hacim ve doğal parlaklık eklemek için hafif tutuşlu bir köpük, krem ​​veya deniz tuzu spreyi uygulayın..

Erkekler İçin Orta Boy Dağınık Saç Modelleri

Dağınık Solmaya Saç Kesimi

Dağınık solma, bu taze saç stilinin en popüler versiyonudur. Bunun nedeni, üstte dağınık saç ve yanlarda solmuş bir saç kesimi, göz ardı edilmesi zor bir kontrast yaratmanın mükemmel bir yoludur. Dikkate alınması gereken birçok farklı solmaz saç kesimi vardır. Yüksek, orta veya düşük bir solma ile inceltilmiş, ten, kel, patlama veya düşük kesim ile tamamlasın, dağınık saç solması modern ve zarif ya da şık ve zamansız görünebilir..

dağınık solma

Kenarları solmuş uzun dağınık saçlar için, maksimum hacim ve hareket için buklelerinizi serbest bırakın. Kısa bir saç kesimi için, üstteki dağınık görünümü vurgulamak için berberinizden yüksek bir cilt solması isteyin. Etrafınıza hafif bir şekillendirici ürün uygulayın ve ardından mükemmel dağınık gevşek saç stilini yapmak istediğiniz stili tanımlayın..

Dağınık Solmaya Saç Kesimi

dağınık alt kesim

Dağınık alttan kesim, havalı alttan kesilmiş saç stilini üstteki dağınık saçla birleştirir. Yanlarda ve arkada kısa ve tek uzunlukta olan alt kesim, karışık görünümünüzü vurgular. Tüm saç uzunlukları ve tipleri için ideal olan erkeklerin dağınık alt kesimi, yan kısım, arkaya yatık, fırçalı veya kaküllü olarak şekillendirilebilir..

dağınık alt kesim

Şu anda erkekler için trend olan saç kesimlerinden biri olarak, bu görünümde yanlış gidemezsiniz. Kısa saçlı erkekler, dokulu bir görünüm için mat bir ürün kullanmak isteyecektir. Orta uzunlukta ve daha uzun saçlara şekil vermek için, köpük veya şekillendirici krem ​​doku ekleyebilir, doğal parlaklığı artırabilir, hacmi artırabilir ve kabarmayı en aza indirebilir. Sağlıklı saçlar için her zaman kaliteli bir şampuan ve saç kremi kullandığınızdan emin olun..

Erkeklerin Dağınık Alttan Kesilmiş Saç Modeli

yatak başı saç modeli

Yatak başı saç modeli, az bakım gerektiren ve çekici olduğu için dağınık saçlı erkeklerin favorisidir. Üstelik kızlar bunu seksi ve eğlenceli buluyor, bu da onu sıradan bir ilk buluşma için inanılmaz bir görünüm haline getiriyor. Hacmi artırmak ve akışı artırmak için saç tozu uygulayın. Daha fazla kontrol için hafif ila orta tutuşlu bir ağda veya pomad kullanabilir ve saçınızın uçlarına uygulayabilirsiniz..

yatak başı saç modeli

Dokulu, dağınık bir saç modeli aynı zamanda saçınızın daha kalın ve dolgun görünmesini sağlayarak ince veya seyrek saçlı erkekler için idealdir. Kalın düz saçlı erkekler bu stili iyi çıkarabilir, ancak özellikle harika bir dalgalı veya kıvırcık saç modeli çünkü ürün zahmetsizce sıcak bir görünüm için buklelerinizi veya dalgalarınızı tanımlayacaktır..

Kıvırcık Saçlı Erkek

dağınık saçak

Dağınık saçaklı saç modeli, dünya çapında güçlü bir erkek saç trendi olmaya devam ediyor. Erkekler için en popüler kısa saç kesimlerinden biri olarak, dağınık bir saçak genellikle solmuş veya alttan kesilmiş kenarlarla eşleştirilir. Hafif bir şekillendirici ürün kullanılarak daha uzun kaküller akmaya devam eder ve alnın üzerinde şekillendirilir..

dağınık saçak

Dalgalı veya kıvırcık saçlı erkeklerde yaygın olan püsküllü kesimler, özellikle büyük bir alnınız varsa, yüz oranlarınızı eşitlemek için işe yarayabilir. Bununla birlikte, saç kesimi stili modaya uygun ve evrensel olarak gurur verici. Kil pomadınızı veya cilanızı her yere yayın ve her yerde giyebileceğiniz rahat bir görünüm için ön kısmı dağınık bırakın.

Dağınık Saçak Erkekler

Kalın Saçlı Erkekler İçin Dağınık Saç Modelleri

Kalın saçlı erkekler için dağınık saç modelleri, her zaman geriye doğru taramaktan başka bir alternatif sunuyor. Kalın ve sağlam yoğun saçlara sahipseniz, hacmini artırmak için saçınızın köklerine ve ortasına mat ağda uygulamalısınız. Kilitlerinizin doğal olarak yerleşmesine izin verin.

Kalın Saçlı Erkekler İçin Dağınık Saç Modelleri

Kalın saçlı erkekler için dağınık saç modellerinin aynı anda hem yumuşak hem de dinamik katmanlar oluşturduğunu göreceksiniz. Kısa ve orta uzunlukta saç modelleri bu tarz için idealdir..

Dağınık Kalın Saçlı Erkekler

Kıvırcık Dağınık Saç

Kıvırcık, dağınık saç ve yatak başı saç stillerinin hem zahmetsiz hem de el değmemiş görünmesi gerektiği için birçok ortak noktası vardır. Ancak bukleleri evcilleştirmek zordur, bu da sabrınız gerekeceği anlamına gelir..

Kıvırcık Dağınık Saç Erkekler

En iyi sonucu elde etmek için ıslak saçınıza bir fare veya köpük ekleyin ve hacim eklemek için parmağınızla ovalayın. Kadınların bayılacağı bir stile doğal olarak düşmelerine izin verin.

Erkekler İçin Dağınık Kıvırcık Saç Modelleri

Dağınık Düz Saç

Dağınık düz saç modelleri, cesur ve keskin bir stil isteyen erkekler için klasik bir görünüm. Mürettebat kesimi veya tepesi gibi kısa saç kesimlerinden tarak, kısa veya sivri uçlar gibi daha uzun stillere kadar düz, dağınık saçlar esnektir ve üzerinde çalışması kolaydır. Kuaförünüzden yanlarda konik bir solma veya alttan kesme olmasını isteyerek başlayın; ne kadar düşük veya yüksek ve kısa veya uzun keseceğiniz, ne kadar kontrast istediğinizi belirleyecektir..

Erkekler İçin Dağınık Düz Saç Modelleri

Düz saçlı erkekler kutsanmıştır çünkü en iyi saç stillerini şekillendirebilirler. İstediğiniz görünümü elde etmek için en sevdiğiniz saç ürününü çalıştırın. Uygun saç bakımı ile benzersiz bir dağınık stil için saç kesiminizi karıştırabilir ve pürüzlendirebilirsiniz. İster iş için yeni bir kesime ihtiyaç duyan bir profesyonel olun, ister arkadaşlarınızla dışarı çıkın, bu saç stili her yerde iyi görünüyor.

Düz Dağınık Saç Erkekler

Dağınık Dokulu Saç

Dağınık dokulu saçlar, erkeklerin şu anda elde edebileceği en iyi stillerden biri haline geldi. Seksi ve elde edilmesi kolay dokulu saç modelleri, doğal bir görünüm için sağlıklı bir parlaklık sunar. Erkekler, saçları kalınlaştırmak ve daha dolgun bir görünüm oluşturmak için herhangi bir moda saç kesimine doku ekleyebilir. Doku oluşturmak için düşük parlaklıkta pomad, mum veya kil gibi mat bir şekillendirici ürün kullanmak isteyeceksiniz..

Dağınık Dokulu Saç

Taraktan kaygan sırta, sahte şahin, yan kısım ve pompadour’a kadar, dağınık dokulu saç modelleri tüm saç uzunlukları ve türleriyle iyi görünür. Parlamayan bir bitiş, özellikle ince veya seyrek saçlı erkekler için faydalı olabilir..

Erkekler İçin Dağınık Dokulu Saç Modelleri

Dalgalı Dağınık Saç

Şık bir görünüm için yetenek eklemek istiyorsanız, dalgalı dağınık saç modelleri saçınızı şekillendirmenin kolay ve basit bir yolunu sunar. Dalgalı saçlı erkekler, hacmi ve akışı artıran benzersiz bir dokuya sahiptir. Yanlarda solma veya alt kesim ve üstte kısa ila orta uzunlukta saç varken, dalgalı saçınızı belirginleştirmek için hafif ila orta tutuşlu bir ürün uygulayın.

Dalgalı Dağınık Saç

Dağınık saç, yeni bir stil elde etmek için bu görünümden yararlanır. İster bir tarak, ister öne fırçalanmış püskül veya kısa bir ekip kesimi istiyorsanız, karışık bir yüzeyle dalgalarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın..

Erkekler İçin Dağınık Dalgalı Saç Modelleri

Dağınık Üst Saç Kesimi

Kısa saçtan uzun saça ve klasikten modern stile, dağınık üst saç kesimleri inanılmaz derecede çok yönlü ve modaya uygun. Sınırsız stil fikirleriyle, çoğu erkek dağınık bir üst kısmı kısa kenarlarla eşleştirir. İster yanlarda ve arkada solgun bir saç kesimi, ister temiz kesim bir görünüm için alttan bir kesim, ister daha uzun bir uzunluk için daha ince bir saç kesimi tercih edin, tepedeki dağınık saç tüm dikkatleri üzerinize çekecektir..

Dağınık Üst Saç Kesimi

Kısa bir saç kesimi için, daha uzun bir ekip kesimi veya yanları süpürülmüş bir Ivy League saç modeli deneyin. Daha uzun saçlar için modern bir saç kesimi veya fön alın. Doğal dokulu bir görünüm için mat bir pomad, jel veya şekillendirici kremle görünümü tamamlayın.

Üstte Dağınık Saçlı Kısa Yanlar

Dağınık Saçlı Oğlanlar

Genç erkekler saçlarını orta uzunlukta tutmalı ve doku eklemek için hafif tutunan bir saç ürünü kullanmalıdır. Dağınık saçlara şekil vermek isteyen erkek çocuklar, görünümü yanlarda ve arkada solma veya alttan kesim ile birleştirmek isteyeceklerdir..

Dağınık Saçlı Erkekler

Modern ve havalı, kısa kenarlar üstte daha uzun dağınık saçları vurgulayarak küçük ve genç erkek saç kesimlerini öne çıkaracak bir kontrast yaratacak.

Dağınık Erkek Saç Modelleri

Erkeklerin Dağınık Saçına Nasıl Bakılır?

Dağınık saçları nasıl şekillendireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  • Berberinizden yanlarda ve arkada konik, solgun veya alttan kesilmiş bir saç kesimi isteyin.
  • Dağınık saçlar kısa, orta ve uzun saçlarla şekillendirilebilir..
  • Duş alın ve hafif nemli temiz, havluyla nemi alınmış saçlarla başlayın..
  • Saçınıza eşit şekilde pomad, kil veya balmumu uygulayın.
  • Görünümü gevşek ve karışık tutmak için saç stilinizi parmaklarınızı kullanarak şekillendirin ve şekillendirin.
  • Saçınızı tüm gün yerinde tutmak için deniz tuzu spreyli düşük ısı ayarında bir fön makinesi kullanın..

Dağınık Saç Nasıl Şekillendirilir

Kısa, dağınık saç modellerini şekillendirmek daha kolaydır çünkü daha uzun saçlar daha fazla ağırlık taşır ve manipüle edilmesi daha zor olabilir. Bununla birlikte, pomad, balmumu veya kil gibi küçük bir şekillendirici ürünle, orta ve uzun dağınık saç modelleri de uçuşan kilitleri olan erkekler için harika bir seçenektir..

Dağınık saçları nasıl şekillendireceğinizi merak ediyorsanız, seçtiğiniz görünüm tamamen saç tipiniz ve saç kesiminiz ile ilgilidir. Kendi saçınızı denemeye inanıyoruz, bu nedenle size en uygun görünümü bulmak için en iyi kısa, orta ve uzun dağınık saç stillerini keşfedin. Sonuç olarak, erkekler için dağınık saçın anahtarının bireysellik, özgüven ve sadelik olduğunu hatırlamak önemlidir..

Dağınık Görünüm İçin En İyi Saç Ürünleri

Dağınık Görünümlü Erkekler İçin En İyi Saç Ürünleri

Dağınık saç görünümü elde edecekseniz, erkekler için doğru saç ürünlerine ihtiyacınız olacak. Pomaddan ağdaya ve saç spreyine kadar en iyi şekillendirici ürünler, mükemmel doğal görünümlü dağınık erkek saç stilini elde etmenize yardımcı olacaktır..

Önizleme Ürün Değerlendirmesi Fiyatı
Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz 3.870 İnceleme 23,00 $ Şimdi al
Layrite Doğal Mat Krem, Temel, Beyaz, Hafif Krem Soda, 4.25 Oz Layrite Doğal Mat Krem, Temel, Beyaz, Hafif Krem Soda, 4.25 Oz 4.931 İnceleme $20.50 Şimdi al
TIGI Erkekler için Yatak Başlığı Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu, 3 Ons TIGI Erkekler için Yatak Başlığı Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu, 3 Ons 4.153 İnceleme 9,90 dolar Şimdi al
Brickell Erkekler İçin Tekstüre Edici Deniz Tuzu Spreyi, Doğal ve Erkekler İçin; Organik, Alkolsüz, Plaj veya Sörfçü Saç Stili için Saçları Kaldırır ve Tekstüre Eder (6 Ons) Brickell Erkekler İçin Tekstüre Edici Deniz Tuzu Spreyi, Doğal & Organik, Alkolsüz, Asansörlü ve… 1.787 İnceleme $22.00 Şimdi al