Erkekler İçin 51 Dikenli Saç Modelleri

En iyi erkek dikenli saç modellerini mi arıyorsunuz? Dikenli saçlar 90’larda sahneye çıktı ve bir anda erkekler için en popüler saç kesimlerinden biri haline geldi. Günümüzde, çivili saçlar yeniden moda oldu ve erkekler, dikenli bir saç kesimi yapmanın en sıcak yollarını arıyor. Kısa dikenli saçlardan orta uzunlukta ve uzun saç modellerinden dağınık dokulu modellere kadar, modern beyefendi için nasıl çivili bir saç modeli elde edeceğinizi göstereceğiz..

Kısa bir süre öncesine kadar, çivili saç, telleri kalın dikenler halinde bir araya getirmek için bol miktarda saç jölesi kullanmak anlamına gelse de, en yeni saç stilleri daha doğal ve dokulu bir görünüme sahip olma eğilimindedir. Bu, erkeklerin pomad, balmumu veya kil gibi şekillendirici ürünler lehine güçlü tutunan saç jölelerinden vazgeçtiği anlamına gelir..

İşte erkeklerin 2021’de deneyebileceği havalı uzun ve kısa çivili saç örnekleri!

Erkekler İçin Dikenli Saç Modelleri

Erkekler İçin En İyi Dikenli Saç Modelleri

Dikenli saç kesimi ve stillerinin pek çok varyasyonu ile hangi görünümü alacağınıza karar vermek zor olabilir. Yeni başlayanlar için, bu kesimlerin neredeyse hepsinin yanlarında kısa saç var. Dikenli bir saç solması veya alttan kesim tercihiniz kişisel tercihinize bağlıdır, ancak “kısa kenarlar, uzun üst” trendi, şık ve zıt bir görünüm sağlar..

Erkekler İçin Dikenli Saçlar

Saçınızı nasıl dikmeniz gerektiği, ne kadar uzunlukla çalışmanız gerektiğine ve saç tipinize bağlıdır. Farklı stiller, farklı dokularla çalışacak ve bir pomat veya balmumunun ne kadar güçlü satın alınacağını belirleyecektir. Açıkçası, düz kalın saç, çalışması en kolay olanıdır ve erkeklerin çeşitli popüler saç kesimi stilleri elde etmelerini sağlar..

Diken sac

İster kısa, ister sivri uçlu uzun saçlardan hoşlanıyor olun, çeşitli dikenli saç modelleri vardır. Bir sonraki berber geziniz için saç kesimi fikirleri almak için çivili erkek saçlarını giymenin bu modaya uygun yollarını keşfedin.

Dağınık Dikenli Saç Modeli

Çivili Ön Saç

Önden sivri uçlu saçlar geleneksel görünümdür. Ön yüzü dikenli adamlar, ipuçlarını dondurur veya öne çıkarırdı. Hala kaküllerinizi artırabilirken, daha dokulu, doğal bir bitiş öneriyoruz..

Önden Çivili Saç

Kısa Dikenli Saç

Özellikle dalgalı veya kıvırcık saçlarınız varsa, kısa dikenli saç stillerini yönetmek ve şekillendirmek her zaman daha kolaydır. Yanlarda solma veya alt kesim ile birlikte erkekler görünümü basit ve düzenli ya da dağınık ve karmaşık tutabilir. Şu anda alınabilecek en iyi kısa saç modellerinden biri olarak, erkeklere dikenli saç rengini denemelerini şiddetle tavsiye ediyoruz..

Kısa Dikenli Saç

Çivili Sahte Şahin

Sahte şahin, erkekler için en havalı saç kesimlerinden biri haline geldi. Sinirli ve asi tarzı nedeniyle çivili sahte şahin kesinlikle bir berber favorisidir. Stili elde etmek için hepsini ortaya doğru yönlendirirken, saçlarınızı dik tutmak için iyi bir saç ürünü kullanın..

Çivili Sahte Şahin

Uzun Dikenli Saç

Erkek orta ve uzun dikenli saç modelleri, daha uzun uzunluklar ve sivrilen yanlar modaya döndükçe popülerlik kazanıyor.

Uzun Dikenli Saç

Dikenli Saç Solması

Dikenli saç solması, kesimin en çok yönlü versiyonudur. Şekillendirme gerektirmeyen solmuş kenarlara sahip bu saç modeli, diğer tüm modern dikenli solgun saç kesimlerinin temelini oluşturuyor..

Dikenli Saç Solması

Saçınızı Nasıl Artırırsınız?

Saçınıza iyi bir şekil vermek için iyi bir şekillendirici ürün, tarak ve fön makinesi gerekir. Saçları diken diken etmek için en iyi ürünler, kırılan ve dökülen sert, sert saçlar oluşturmayan güçlü pomatlar, jeller veya mumlardır..

Saçınızı diken diken etmek için şu talimatları takip etmek isteyeceksiniz:

  1. Önceki ürünleri çıkarmak için saçınızı yıkayın ve temiz bir saç başı ile başlayın. Havluyu kurulayın, ancak çalışmayı kolaylaştırmak için hafif nemli bırakın. Kıvırcık veya dalgalı saçlarınız varsa, saç tellerinizi düzeltmek için bir tarak kullanın ve düğümleri veya dolaşmaları düzeltin..
  2. Saçınız daha az ağırlığa sahip olduğundan, kısa dikenli saçları şekillendirmek biraz daha kolaydır. Kısa, dikenli saç modelleri için, parmaklarınızla şekillendirici bir ürün alın ve sürekli olarak önden arkaya doğru hareket ettirin. Dağınık dikenli saçlar için jel veya yapıştırıcı yerine daha hafif şekillendirici mum veya pomad kullanın. Ürünün herhangi bir noktada topaklanmadığından ve her yere eşit olarak dağıldığından emin olun.
  3. Şimdi saçınızdan avuç avuç alın ve başak oluşturmak için onları yukarı çekmeye başlayın. Her birini 5 ila 10 saniye arasında yönlendirebilir ve yerinde tutabilirsiniz..
  4. Uzun dikenli saçlar için aynı adımları tekrarlayın, ancak tutuşu sağlamak için sıkı bir tutuş pomad kullanın ve muhtemelen saçınızı fönle kurutun..
  5. Son olarak, ekstra tutuş için dalgalı veya kıvırcık saçları yerinde tutmak için biraz saç spreyi bile uygulayabilirsiniz..

Unutmayın, dağınık dikenli saçlara şekil vermek istiyorsanız, daha az yapılandırılmış, daha karışık bir saç modeli için sivri uçları farklı yönlerde kullanmaktan veya ellerinizi saçlarınızda gezdirmekten çekinmeyin..

Saçınızı Nasıl Artırırsınız?

Erkekler İçin Havalı Çivili Saç

Dikenli saç modeli, çeşitli farklı saç türleri ve uzunluklarıyla elde edilebilir. Aşağıda bulduğumuz uzun ve kısa dikenli saç kesimlerinden bazılarına göz atmanız yeterli!

Alt Kesim + Kalın Dokulu Çivili Üst

Havalı Dikenli Saç Modelleri

Düşük Solma + Orta Boy Sivri Uçlar

Diken sac

Yüksek Solma + Sıralama + Dağınık Dokulu Dikenli Saç

Erkekler İçin Çivili Saç Modelleri

Konik Kenarlar + Dağınık Dikenli Ön

Dağınık Dikenli Saç

Çivili Sahte Şahin + Yüksek Patlama Solması

Uzun Dikenli Saç Modelleri

Klasik Kısa Dikenli Saç

Erkekler İçin Kısa Çivili Saç

Yüksek Solma + Uzun Kalın Sivri Uçlar

Erkek Dikenli Saç Modelleri

Kısa Dikenli Saç Solması + Sakal

Dikenli Saç Kesimleri

Dikenli Yan Kısım + Düşük Cilt Solması + Sakal

Dikenli Yan Kısım + Düşük Cilt Solması + Sakal

Saçaklı Uzun Dikenli Saç

Saçaklı Uzun Dikenli Saç

Spiky Modern Quiff + Yüksek Kel Solma

Spiky Modern Quiff + Yüksek Kel Solma

Kısa Çivili Saç + Yüksek Konik Solma

Kısa Çivili Saç + Yüksek Konik Solma

Tıraşlı Yanlar + Önde Kısa Dikenli Saç

Tıraşlı Yanlar + Önde Kısa Dikenli Saç

Dağınık Çivili Saç Solması

Dağınık Çivili Saç Solması

Kalın Dikenli Saç + Yüksek Solma

Kalın Dikenli Saç + Yüksek Solma

Üst + Kısa Yanlarda Dikenli Saçlar

Erkek Çivili Saç

Dikenli Sahte Şahin Solması

Dikenli Sahte Şahin Solması

Dağınık Sivri Uçlar + Uzun Saçak

Dağınık Sivri Uçlar + Uzun Saçak

Kısa Çivili Sahte Şahin + Yüksek Kel Solma

Erkekler İçin Dikenli Saçlar

Jelleşmiş Dikenli Saç + Konik Kenarlar

Erkeklerin Çivili Saçları

Dikenli Saç Kesimi

Dikenli Saç Kesimi

Çivili Tarak Üzeri + Sert Parça + Yüksek Solma

Çivili Tarak Üzeri + Sert Parça + Yüksek Solma

Daha zarif kesimler ve stiller için en iyi yeni erkek saç kesimi kılavuzumuza bakın.!