Erkekler İçin En İyi 25 Afro Saç Modeli

Erkekler için en iyi afro saç stillerini almak ve şekillendirmek sıkıcı bir araştırma olmamalıdır. Afro saç kesimlerini şekillendirmenin pek çok havalı yolu ile – kısa, uzun ve kıvırcık – siyah erkeklerin, uyuşturucu bir görünüm yaratma konusunda birçok seçeneği var. Doğal olarak, kalın ve kıvırcık saçlı erkeklerin kendi zorlukları vardır. Pek çok farklı afro kesim ve stil olsa da, erkekler hala saçlarını korumak zorundadır ve afro saçla çalışmak kesinlikle kolay değildir..

Aşağıdaki kılavuzumuzla, afrolu siyah erkekler saçları için en sıcak örneklerden bazılarını bulacak ve afro saç stillerini nasıl büyüteceklerini öğrenecekler. Mini afrodan kıvırcık afro solgunluğa ve düz tepeye kadar, resim koleksiyonumuz siyah erkekler için en yeni afro stillerini içeriyor.

En İyi Afro Saç Kesimleri

Bir Afro Nasıl Elde Edilir ve Stil Verilir

Afro almak için kıvırcık saçlarınızı uzatmaya hazır olmalısınız. Bunun asıl amacı, erkekler için sağlıklı bir yaşam tarzı ve uygun saç bakımıdır. Örneğin, kaliteli proteinlerden oluşan iyi bir diyete, kan dolaşımını artırmak için düzenli egzersize, uyku şeklinde stresten kurtulmaya ve belki de saç büyümesi için tüm doğru vitamin ve mineralleri aldığınızdan emin olmak için bir multivitamine ihtiyacınız olacak..

Bir afroyu büyütmek ve şekillendirmek için diğer saç ipuçları şunları içerir:

  • Saçınızı taramayı bırakın ve buklelerinizi çözmek ve saçınızı kabartmak için parmaklarınızı veya bir penseyi kullanmaya başlayın..
  • Size uygun bir afro saç modeli seçin ve saçınızın şeklini bu görünüme uydurmaya başlayın..
  • Yağlar, kremler veya uçucu yağlar ile saçınızı bakımlı ve nemli tutun. Afro saçlar kuru, bezli ve çok kıvırcık olabilir, bu nedenle iyi bir hindistancevizi yağı veya karite yağı saçınızı her zaman kabarmadan korumanıza yardımcı olabilir..
  • Bir gecede büyümeyecek veya mükemmel bir afro elde etmeyeceksiniz. Sabırlı olun ve devam edin. Erkeklerin saçı genellikle ayda yaklaşık 1/2 inç uzar, bu nedenle doğal bir afro yetiştirmek zaman ve azim gerektirir..

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa, havalı siyah erkek saç kesimi galerimize göz atın..

Erkekler İçin Afro Saç Modelleri

Afro Çeşitleri

Pek çok farklı afro türüyle, erkeklerin seçebilecekleri çok sayıda saç modeli vardır. Örneğin, siyah erkekler bükümlü saç stillerinden mini afro konik solmaya, afro parçalı ve düz üst kısma kadar seçim yapabilir.

Siyah erkekler için çok sayıda havalı saç modeli olmasına rağmen, bazı kesimler ve stiller belirli saç tipleri ve dokuları için daha uygundur. Kalın, kıvırcık saçlarınız varsa, uzun bir afro büyümek ve şekillendirmek daha kolay olabilir. Sıkı bukleleriniz varsa, kısa ve sivri uçlu bir afro daha iyi görünebilir..

Kısa kenarlar, uzun top erkek saç trendi kapsamında, üstte havalı saç modelini öne çıkarmak için genellikle sivrilen veya soluk kenarlar öneriyoruz. Ancak, bazı adamlar her yerde afro isteyebilir.

Tarzınızı kişiliğinize uyarlamanın diğer yolları arasında, berberinizden bir sıra veya şekil vermesini isteme seçeneği de yer alır. Sıralı bir saç kesimi, berberinizin saç çizginizi ve boyun çizginizi şekillendirmek için düzelticiler kullanmasına olanak tanır..

Afro Erkeklerin Farklı Türleri

Erkekler İçin En İyi Afro Stilleri

Afro saçlı bir erkekseniz, iyi bir saç modeli bulmak bazen zor olabilir. Afro saçlar kıvırcık veya düz kıvırcık olabileceğinden, saçınızın dokusu gerçekten devreye giriyor. Bu nedenle çoğu erkek solgun görünmeyi seçer – kısa vızıltılı taraflar afro’yu daha kolay hale getirir.

Ayrıca, afro konik solma bol çeşitlilik sunar – siyah erkekler, şekillendirilmiş veya saç tasarımı ile birlikte yanlarda yüksek, orta, düşük, patlama, düşme, sıcaklık veya cilt solması kesimi alabilir. Taze, temiz bir kesim oluşturmak için şakakların etrafındaki saç çizgisini şekillendirmek için bir sıra harika olabilir..

İşte bu yıl denemek için en iyi afro stilleri ve saç kesimleri! İster kısa ister uzun afro, düz üst veya yan kısım, kıvrımlı, kalın bukleler veya dreads olsun, bunlar bu yıl elde edilecek en iyi afro saç modelleri. Afros için pek çok farklı saç modeliyle, her erkek sevdiği bir kesim ve stil bulabilmelidir.!

Yüksek Üst Afro Solması

kısa afro

Bir berber dükkanının favorisi küçük veya mini afrodur – büyük bir afroyu yönetmenin baş ağrısı olmadan saçınızı tepeden uzatmanıza izin veren az bakım gerektiren bir stil. Ayrıca, düzenli bir düzeltme, yeni büyüme sağlamak için bölünmüş uçları keserek saçınızı sağlıklı tutabilir..

Orta Kel Solma + Kısa Afro

büyük afro

Büyük bir afro zaman alacaktır, ancak son görünüm beklemeye değer. Mükemmel olduğundan emin olmak için uzun afro’nuza yardımcı olması için bir berber veya stilist bulmanızı öneririz.!

Büyük, Uzun Afro

Uzun Afro Saç

Uzun afro saç modelleri, erkeklere birçok seçenek sunar. Bazı siyah erkekler saçlarını uzatmayı, yüksek ve büyük tutmayı tercih eder. Bu, düzenli tarama ve mükemmel saç bakımı gerektirir, ancak sonuç şekil, hacim ve boyut ile büyük bir afrodur. Diğerleri, uzun afrolarının aşağı akmasına izin vermeyi tercih ediyor. Bu, özellikle uzun kıvırcık saçlarınız veya kıvrımlarınız varsa şık olabilir..

büyük afro

Kıvırcık Afro

Saçlarınız uzadıkça kıvırcık bir afro kaçınılmazdır. Bunun nedeni, çoğu siyah erkeğin zaten kalın, sapıkça saçlara sahip olmasıdır. Neyse ki bukleler çok sayıda harika doku ve şekil ekleyebilir. Bu durumda, uzun kıvırcık afro saç stilini, yanlarda yüksek veya düşük konik solma ile birleştirin ve sert bir görünüme sahip olacaksınız..

Kıvırcık Afro Solması

Afro + Şekillendirme

Bir dizilişe sahip bu düşük konik afro, iyi bir stilin mükemmel bir örneğidir. Her tarafta konik afro, eşit ve doğal bir şekilde şekillendirilmiştir. Favoriler biraz soluktur ve dolgun sakal şık bir görünüm sunar.

Yüksek Cilt Solması + Sıraya Girme + Afro

Uzun kıvırcık afro saç modelleri, yanlarda ve arkada yüksek kel solma ile mükemmeldir. Cildi kesen soluk kenarlar, gözleri üstteki daha uzun saça odaklar. Bu örnek ayrıca temiz bir kenar yukarıya sahiptir. Saç çizgisinden başlayıp şakaklardan sakala doğru kıvrılan keskin kenarlar bu stile modern bir görünüm kazandırıyor..

Afro + Yüksek Cilt Solması + Sıralama

Bukleler ile Afro

Kısa bir kıvırcık saç uzatmak, doğal saçınızın dokusunu kendi yararınıza kullanmanın iyi bir yoludur. Kıvırcık saçları yönetmek ve kontrol etmek bazen zor olsa da, kısa saçla kıvırcık afro şekillendirmek basit ama modaya uygun bir siyah erkek saç modeli elde etmenin en iyi yoludur..

Bukleler ile Afro

Soluk Afro + Kinky Saç

Kısa kıvrımlarla bu yüksek ten rengi solması, çok kısa afro stillerine benzersiz bir yaklaşım sağlar. Afro bir stil yapmak istiyor ama uzun, bez saç uzatmakla uğraşmak istemiyorsanız, bu kolay saç modeli tam size göre..

Soluk Afro + Kinky Saç

Kıvırcık Afro Solmaya + Bakımlı Sakal

İster doğal olarak kıvırcık ister kıvırcık saçlarınız olsun, afro saç modelleri tüm saç tipleriyle iyi çalışır. Aslında, öne çıkmanın bir yolu, farklı afro türleri yaratmak için benzersiz bir dokuyu birleştirmektir. Üstte kalın kıvırcık saçlı ve keçi sakallı bu sivrilen afro, keskin ve modern bir saç modeli ile sonuçlanır..

Kıvırcık Afro Solmaya + Bakımlı Sakal

Afro Büküm

Afro bükümlü saç modelleri bu günlerde çok popüler. Uzun kıvrımlı afrolar siyah erkeklere özeldir ve yanlarda konik bir solma ile eşleştirilebilir. Bununla birlikte, erkekler saçlarını her yerde uzun bırakabilir ve büyük bir afro kıvrımının tadını çıkarabilirler..

Uzun Afro Büküm

Kıvırcık Uzun Kinky Saç

Erkekler için en iyi bükümlü saç modelleri genellikle dağınık afrolar şeklindedir. Bu uzun afro büküm, uzun sapıkça saçlardan yapılmıştır. Kısa, kalın sakal ve büyük afro, sinirli, sağlam bir görünüm verir. Zaten küçük bir afroya sahipseniz ve tarzınızı bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız bu resim size ilham vermeli..

Uzun Kinky Saç + Sakal

Mini Afro + Parça + Soğuk Sakal Şekli

Parçalı bir afro, saç kesiminizi kişiselleştirmenin harika bir yoludur. İster afro bir yan kısım ister üstte saçınıza kalın bir kısım tıraş olsun, berberinizden size afro kısmını vermesini isteyin..

Mini Afro + Soğuk Sakal Şekli

Tapınak Solması + Afro

Tapınak Solması + Afro

Düşük Solma + Bukleli Kısa Afro

Düşük Solma + Bukleli Kısa Afro

Doğal Konik Afro

Doğal Konik Afro

Dokulu Afro + Sıcaklık Solması

Dokulu Afro + Sıcaklık Solması

Kutu Solma + Çizgi + Saç + Sakal

Kutu Solma + Çizgi + Saç + Sakal

Kısa Kıvırcık Afro

Erkekler İçin Kısa Afro

Kıvırcık Afro + Yüksek Solma + Kenar Yukarı

Kıvırcık Afro + Yüksek Solma + Kenar Yukarı