Erkekler İçin En İyi 35 Cornrow Saç Modeli

Cornrows, erkekler için saç örmenin en popüler yollarından biridir. Farklı tasarım ve desenlerde saç derisine kapalı örgülü mısır tarlası saç modelleri havalı görünür ve uygun bakımla haftalarca sürebilir. Yapması kolay ve şekillendirmesi basit olan mısır otu örgüleri, kısa, orta ve uzun saç dahil olmak üzere çeşitli erkek saç kesimleriyle iyi çalışır. Büyük ve küçük örgülerle solma, konik, alttan kesme veya tıraşlı kenarlar istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok mısır otu stili vardır. Bu modaya uygun görünümü denemeniz için size ilham vermek için, erkeklerin şu anda alabileceği en iyi mısır tarlası saç modellerine göz atın. Mısır tarlaları geleneksel olarak siyah erkekler için bir saç modeli olsa da, bu şık görünümü benimsemek isteyen tüm erkeklere uygun yeni stiller var.!

mısır tarlaları

Erkekler İçin Kornişler

Erkekler için kornişler, havalı bir saç modeli oluşturmak için stil, işlevsellik ve korumayı birleştirir. Jamaika’da kamış ya da dünyanın diğer bölgelerinde Afrika örgüsü olarak da bilinen mısır tarlaları, el altından bir teknik kullanan benzersiz bir örgü tarzıdır. Arka arkaya giden basit stillerden yaratıcı saç tasarımlarına kadar, erkeklerde mısır tarlaları birçok şekil alır.

Cornrow Örgüler Erkekler

Ayrıca kutu örgüler, örgülü dreadlock’lar ve benzerleri dahil olmak üzere erkekler için birçok başka örgü saç modeli vardır. Erkek mısır tarlalarında son trendleri keşfedelim.

Cornrow Stilleri

Cornrow Örgüler

Sınırsız şekillendirme seçenekleri ile farklı saç kesimleri ile mısır unu örgüler elde edilebilir. Yanlarda ve arkada solma ve saç çizgisi boyunca bir çizgi ile bu sağlam örgülü saç modeli, taze bir görünüm elde etmek için büyük ve küçük örgüler kullanır. Örgüleri başın her yerinde cesur desenlerde çalıştıran bu mısır tarlası stili, yüksek kontrastlı ve göze çarpıyor. Sinirli ve modern, uzun saç daha sonra pürüzsüz bir görünüm için arkada bir erkek topuzunda bağlanır.

Cornrow Örgüler

Cornrow Örgüler Erkek Saç Modelleri

Cornrow Solması

Cornrow solması, siyah erkekler için en popüler saç stillerinden biridir. Çok yönlü ve temiz kesim, konik solmaya saç kesimi, her tür mısır tarlası ile çalışır. Erkekler, harmanlamanın yanlarda nerede başlayacağını belirlemek için berberlerinden düşük, orta veya yüksek solma isteyebilir. Ayrıca, kesiminizi geçici, düşme, patlama, cilt, konik veya kel solma ile özelleştirebilirsiniz. Kısa kenarlar ve arka kısım, üst kısımdaki örgülerle kontrast oluşturarak mısır tarlalarını giymeyi kolaylaştırır. Örümcek örgülerden basit sıralara kadar, mısır tarlası konik solmaya saç modeli tüm erkek ve erkeklerde iyi görünüyor.

Cornrow Solması

Cornrow Taper Fade Saç Kesimi Stilleri

Kenarları Tıraşlı Cornrows

Tıraşlı kenarlar, mısır tarlalarınızı temiz ve taze bir görünüm için yükseltebilir. İster keskin bir solma elde edin, ister cesur bir görünüm için yanları tıraş edin, bu erkeksi stil, gözleri yukarıdaki stile odaklayacaktır. Saç çizginizi şekillendirerek temizleyin ve yeni örgülerinizi sergilemek için karmaşık sıkı bir desen giyin. En iyi yanı, kenarları tıraşlı mısır tarlalarının kısa ve uzun örgülü stillerle çalışmasıdır, böylece erkekler sınırsız fikir deneyebilir.

Kenarları Tıraşlı Cornrows

Yan Köşeler

Saç stilinizi gerçekten değiştirmek istiyorsanız, yan mısır tarlaları, arkaya değil başın yanlarına doğru inen örgülere sahiptir. Az bakım gerektiren ancak modaya uygun olan bu teknik, bir tarafta veya her ikisinde de yapılabilir. Benzer şekilde, uzun ve kısa saçlı erkekler de bu mısır tarlalarını yapabilir ve ekstra uzunluğu yanlardan sarkacak şekilde bırakabilir. Kadınların seveceği yakışıklı bir kötü çocuk görünümü için bu sıcak örgülü mısır otu stilini sakalla eşleştirin!

Yan Köşeler

basit mısır tarlaları

Basit mısır tarlaları, klasik örgülü bir saç modeli sunar, ancak bu, görünümün sıkıcı olduğu anlamına gelmez. Düzgün ve pürüzsüz, basit mısır tarlası stilleri genellikle yanlarda konik bir solma veya alttan kesme ve düz geriye giden örgülerle eşleştirilir. Kolay ve zahmetsiz olan bu mısır örgüsü örgüler, erkeklere işte veya partilerde giyebilecekleri şık bir görünüm sağlar. Her uzunluktaki saçla harika, erkekler bu minimal tasarımda yanlış gidemez.

basit mısır tarlaları

iki mısır tarlası

İki mısır tarlası, cesur bir moda ifadesi yapmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar. Soluk bir saç kesimi veya traşlı kenarlarla, iki sıra örgü görünümünüzü değiştirebilir. Stil, kısa, uzun, küçük ve büyük mısır tarlaları ile güzel çalışır. Ekstra yetenek için, bir kenar ekleyin, uzun, dolgun bir sakal uzatın ve uzun saçlarınızı serbest bırakın ya da arkada bir topuzla toplayın..

iki mısır tarlası

Beyaz Adamlar İçin Cornrows

Üç Cornrow

İnkar edilemez derecede seksi örgüler için, erkekler üç mısır tarlası ve soluk kenarlar tercih etmelidir. Üç mısır tarlası saç modeli, özellikle geçici solgun bir saç kesimi, şekillendirilmiş ve kalın bakımlı sakal ile rahat ve eğlencelidir. Çoklu örgülü sıralar, küçük ve büyük örgülü saçları içerebilir ve taçta bağlanabilir veya asılı bırakılabilir..

Üç Cornrow

Dört Cornrow

Dört mısır örgüsü, daha güzel bir görünüm için başın her tarafında daha iyi koruma sağlar. Erkekler saçlarını yanlardan ve arkadan kısa kesebilirken, dört mısır tarlası stili, büyük örgülerle birden fazla sırayı keserek üst kısımda boşluk bırakabilir. İdeal olarak, bunun en iyi versiyonu, temiz ve eşit bir görünüm için önden arkaya uzanır..

Dört Cornrow

Cornrow Tasarımları

Hayal gücünüzü serbest bırakın ve en havalı mısır tarlası tasarımlarını deneyin. Düz sıralar yerine farklı desenleri, şekilleri, boyutları ve saç kesimlerini birleştirerek yaratıcı fikirler ortaya çıkarın. Tarzınızı bir üst seviyeye çıkaracak heyecan verici erkek mısır tarlası tasarımları yaratmak için en son trendleri birleştirin.

Cornrow Tasarımları

Kısa Kornişler

Kısa mısır tarlaları, kısa saçlı erkeklerin örgü elde etmesi için mükemmel bir yoldur. Daha kısa olmasına rağmen, erkeklerin seçebileceği birçok stil var. Yeni başlayanlar için, berberinizden solma, alttan kesme veya tıraşlı kenarlar istemeniz gerekir. Ve kısa saçlı mısır tarlaları yapabilirken, örgü yapmak için de yeterli uzunluğa ihtiyacınız olacak. Bireysel bölümler farklı boyutlarda olabilir, ancak belirli büyük örgülere sahip daha küçük mikro örgüler zıt stiller sağlar.

Kısa Kornişler

Bu örgülü saç örneği, yüksek bir cilt solması, sıralanma, başın ortasında iç içe çizgilerle dışta iki büyük sıraya sahiptir. Titiz ve şık, herkes yeni saç stilinizi fark edecek.

Kısa Örgülü Cornrows

uzun mısır tarlaları

Uzun mısır tarlaları olan erkekler genellikle örgülerinin gevşek ve serbest kalmasına izin vermekten hoşlanırlar. Uzun örgülü bazı adamlar daha ince bir soluk almayı tercih ederken, diğerleri başının her tarafında mısır tarlaları ister. Başın üst kısmındaki uzun saçlar kafa derisine örüldüğü için ekstra uzunluk yanlara veya arkaya düşebilir. Çoğu yüz şekline uygun olan uzun yüz şekline sahip siyah erkekler, yüz hatlarını eşitlemek için sakal bırakmak isteyecektir..

uzun mısır tarlaları

Uzun Cornrow Örgüler

Konik ile Cornrows

Bazı siyah erkekler, kesim iş profesyonellerinde daha iyi göründüğü için mısır tarlaları olan bir sivriltmeyi tercih eder. Kel bir solgunluğun aksine, sivrilen kenarlar kısa saça karışır ancak cildi açığa çıkarmaz. Doğru gölgeleme ile, konik saç kesimli mısır otu örgüleri mükemmel geçişi sağlar. Bu örnek, önden arkaya kadar uzanan uzun örgülü saçlara sahip düşük bir sivriliği sergiliyor. Keskin hat ve bakımlı dolgun sakal kusursuz.

Konik ile Cornrows

Büyük Cornrow Örgüler

Büyük mısır tarlaları şık ve pratik olabilir, saçınızı örerken zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Daha kalın örgüler de daha fazla öne çıkıyor ve uzun kalın saçlarınız varsa bu saç modeli sizin avantajınıza olabilir. Her iki dünyanın da en iyisi için, erkekler her zaman birbirini tamamlayan büyük ve küçük mısır tarlaları ile stilleri deneyebilir. Cesur ve erkeksi, büyük mısır unu örgülü erkekler genellikle sakallı ve temiz kesimli düz sırt desenini çekerler..

Büyük Cornrow Örgüler

küçük mısır tarlaları

Küçük mısır tarlaları, doğal olarak karmaşık tasarımlara katkıda bulunur. Çoğu stil, erkekler için gerçekten büyüleyici bir saç modeli oluşturmak için büyük ve küçük mısır tarlalarını benzersiz tasarımlarda bir araya getirse de, bazı kısa stillerde küçük örgüler doğru seçim olabilir. Örneğin, bazı adamlar, örgülerin daha küçük başladığı ve yavaş yavaş başın arkasına doğru büyüdüğü yemlik mısır tarlalarını sever. Her türlü boyut ve şekilde küçük mısır örgüsü örgüler düzgün bir şekilde örüldüğünde harika görünebilir..

küçük mısır tarlaları

kolay mısır tarlaları

Basit örgü saç modelleri isteyen erkekler genellikle hala güzel görünen kolay mısır tarlaları seçerler. Düzgün ve klasik, kolay stiller tüm saç tipleri, uzunlukları ve boyutları ile çalışır. En yaygın versiyon, minimum şekillendirme ve bakım gerektiren düz arka mısır örgüsü örgüleriyle birlikte gelir..

kolay mısır tarlaları

Mohawk Cornrows

Cesur bir ifade veren bir saç modeli istiyorsanız, mohawk mısır tarlalarından ilham alın. Mohawk solması gibi, örgülü mohawk’ınızı vurgulayan yeni bir stil elde etmek için berberinizden bir sıcaklık veya hızlı solma isteyin. Jason Derulo gibi, traşlı bir çizgi tasarımına sahip ağır bir kirli sakal, üstteki kesimi iyileştirebilir.

Mohawk Cornrows

Büyük ve Küçük Kornişler

Erkekler için en iyi saç tasarımlarını yapmak için büyük ve küçük mısır tarlaları kullanılır. Çaprazdan kavisli desenlere, ince ve kalın mısır tarlası saç modelleri, zıt boyutları nedeniyle doğal olarak birbirini güçlendirir. Sizin için nihai görünümü oluşturmak için mikro, küçük, büyük ve jumbo örgüleri birleştirin.

Büyük ve Küçük Kornişler

sarışın mısır tarlaları

Sarışın mısır tarlaları, erkeklere bu saç stilini renkle daha da uyarlamanın harika bir yolunu sunar. Yenilikçiler, kötü çocuklar ve modern beyefendi, erkekler için çeşitli saç renkleri deneyerek boyalı saçlarla deneyler yapıyorlar. Sarı mısır tarlası örgüleri her yerde favori olsa da, bazı erkekler mavi, kırmızı, beyaz, gümüş, sarı ve turuncu tonlarıyla başarılı oldular..

sarışın mısır tarlaları

Düz Geri Cornrows

Baştan aşağı doğru inen kornişler her zaman moda olmuştur. Sade, modern ve modaya uygun, düz sırtlı mısır tarlası örgüler, kalın ve ince saç örgüleriyle elde edilebilir. Ayrıca, bu stil, solgun kenarlar mı yoksa üstte çizgiler mi istediğinize bağlı olarak 2, 3, 4, 5 veya daha fazla satırla oluşturulabilir..

Düz Geri Cornrows

Düz Geri Cornrow Örgüler Erkekler

Zig Zag Örgüler

Göz alıcı bir desen arıyorsanız zikzak örgüler istediğiniz görünümü sağlayabilir. Çapraz tasarımlar gibi, çoğu zig zag mısır tarlası, yanlarda ve arkada konik solgun bir saç kesimi ile başlar. Sanatsal ve çekici, zikzak stilleri genellikle en temiz sonuç için daha küçük örgülerle gerçekleştirilir.

Zig Zag Örgüler

Örümcek Örgüler

Örümcek örgüler, erkekler için özel bir mısır tarlası türüdür. Yanlarda yüksek solma, saç çizgisi boyunca bir şekil, üstte örgülü saç ve başın kenarlarından sarkan örgüler ile bu örümcek ağı tasarımı sinirli ve belalı.

Erkekler İçin Örümcek Örgüler

Xzibit Örgüler

Basketbol süperstarı Allen Iverson ile birlikte, rapçi Xzibit, 90’larda ve 2000’lerin çoğunda örgüleriyle tanınıyordu. Klasikten sarmal mısır tarlalarına kadar, Xzibit ve Iverson her zaman yaratıcı tasarımlarla mükemmel örgülü saç stilini şekillendirdi.

Xzibit Örgüler

asya mısırları

Asya mısır tarlaları, erkekler için ne kadar çok yönlü ve her yerde bulunan örgülü saç stillerinin ne kadar çok yönlü olduğunu gösteriyor. Cornrow örgüler dünya çapındaki berber dükkanlarında popüler bir erkek saç trendi olmaya devam ederken, Asya saçı bu saç stiline çok yakışıyor. Alttan kesik solma ve yukarı doğru kıvrılma ile eşleştirilen üst kısımdaki saç düz bir şekilde arkaya örülür ve uzun örgüler basit, rahat bir görünüm için arkada gevşekçe sarkar.

asya mısırları

Erkekler İçin Kornişler

Mısır tarlaları olan çocuklar sevimli ve sevimlidir ve ebeveynler bu zarif okul çocuğu saç modelini takdir edeceklerdir. Erkek çocuklar için en iyi mısır tarlaları genellikle yanlarda kısa bir saç kesimi ile başlar, yani bir konik solma veya alt kesim. Keskin bir bitiş için kesimi bir sıra ile tamamlayın. Ardından, küçük oğlunuzun en havalı mısır örgüsü tasarımlarını seçmesine yardım etmek isteyeceksiniz..

Erkekler İçin Kornişler

Neyse ki, erkekler ve genç erkekler neredeyse tüm kalıpları çıkarabilir, bu nedenle bir stil seçmek kişisel tercihlere bağlıdır. Basitten yaratıcıya, düz sırttan kavisli ve çapraz çaprazlara kadar, erkeklerin deneyebileceği sınırsız mısır örgüsü stilleri vardır. Çocuğunuzun saçları uzunsa, kolay şekillendirme için arkadan bir topuz bağlayın..

Sevimli Çocuklar Cornrow Saç Modelleri