Erkekler İçin En İyi 35 Frohawk Saç Modeli

Siyah erkekler için en iyi saç kesimlerinden biri olan frohawk, sinirli, sert ve popülerdir. Sahte şahin veya mohawk olarak da bilinen frohawk saç modelleri bir dizi kesim, stil ve uzunlukta gelir. Tıraşlı kenarlara sahip klasik mohawktan farklı olarak, frohawk solmaya, görünümü günlük kullanım için uygun hale getiren konik kenarlar sunar. Üstte kısa, orta veya uzun siyah saçlı, bazı erkekler kesimi afro veya dreads ile birleştirmeyi tercih ediyor.

Mario Balotelli ve Raheem Sterling tarafından tercih edilen bu badass punk saç modeli ana akıma geri dönüyor. Bir sonraki berber seyahatinize ilham vermek için, erkeklerin şu anda alması gereken en iyi frohawk saç kesimlerini burada bulabilirsiniz.!

Frohawk

Frohawk Nedir??

Frohawk, mohawk ile afroyu birleştirerek tasarlanmış siyah bir erkek saç modelidir. Frohawk’ı elde etmek için, erkekler üstte afro dokulu saçlarla yanlarda bir solma veya alt kesim eşleştirir. Denemek için birçok farklı türde inceltilerek solma saç kesimi vardır, ancak en popüler solma, geçici solma, hızlı solma ve yüksek ten rengi solmasıdır. Son yıllarda, frohawk solması güçlü bir siyah saç trendi haline geldi..

Frohawk Stilleri

Frohawk stilleri birçok varyasyona sahiptir, yani kesim görünümünüze uyacak şekilde şekillendirilebilir. Frohawk dreads az bakım gerektirir, çok yönlü ve havalı olup, kolay bir stil için dreadlock’larınızı yukarı ve arkaya bağlamanıza olanak tanır.

Frohawk Erkekler

Frohawklar genellikle geniş mohawklara benzemek için kesilir. Kısa köpükler daha az dramatik ve rahat olabilir, bu nedenle saçı tüm gün yerinde tutmak ve tutmak için daha az şekillendirici ürün gerektirir. Uzun bir frohawk, dikenli saç stilini elde etmek ve görünümü tamamlamak için çok güçlü bir saç ürününe ihtiyaç duyar. Sonuç olarak, doğru frohawk saç kesimi ile sınırsız şekillendirme seçeneklerinin keyfini çıkarabilirsiniz..

Frohawk Saç Modeli

Frohawk Fade Nasıl Kesilir

Bir frohawk solmasını kesmek için, başınızın yanlarındaki bir solmayı kesmek için makasları kullanmaya başlayın. Yüksek kel solmuş bir saç kesimi seçerek yanlarınızdaki saçları tıraş etmekten kaçının. Sahte şahin isteyen adamlar, düşük, orta veya yüksek konik solma alabilir ve kesimi bir patlama veya damla solma ile eşleştirebilir. Keskin bir bitiş için saç çizgisini şekillendirmek ve temizlemek için bir çizgi ekleyin.

Frohawk Fade Nasıl Kesilir

Genel olarak, frohawk solmasının yanları ve üstü arasında temiz ve kesintisiz bir geçiş göreceksiniz. Bu, afro’nuzun boyutu ne olursa olsun şık bir görünüm sağlar..

Kenarlar kesildiğinde, frohawk’ı kabartın ve üst kısmın istediğiniz uzunluk ve yükseklikte olduğundan emin olun. Üstteki dikenli saçlarda dalgalı bir kesim için farklı uzunluklarda düzeltin.

Frohawk Saç Kesimi

Son olarak, siyah erkekler için klasik bir mohawk istiyorsanız, kenarlarını makasla ve koruyucu takılı olmadan vızıldatın. Temiz bir tıraş için, Andis Folyo Tıraş Makinesi çok kısa, yakın bir kesim için. Ortada sadece bir tutam saç bırakarak üstte saç kesmeye devam edin. Daha uzun saçları istediğiniz uzunlukta kırpmak için makas kullanın.

Frohawk Kara Adam

Frohawk kesimine şekil vermek için, her yerine güçlü bir pomad, jel veya gres sürün ve saçınızı diken diken edin. Göz önünde bulundurulması gereken birçok frohawk stili olsa da, en iyi saç modelleri sivri uçlar oluşturmak için saçı başın ortasına doğru iter..

Siyah Erkekler İçin Faux Hawk Fade Saç Kesimi

Havalı Frohawk Stilleri

Frohawk Solması

Frohawk fade, soluk kenarları ve başın ortasına kadar uzanan büyük bir afro ile şık bir stildir. Sinirli ve havalı bir saç kesimi için kısa bir solmayı afro mohawk veya sahte şahin ile eşleştirmeniz gerekir. Siyah erkekler için şık patlama solma mohawk veya seksi sahte şahin solmaya bir kenar yukarı, sakal ve solma tasarımı ekleyin.

Frohawk Solması

Faux Hawk Fade Siyah Erkekler

Frohawk Alt Kesimi

Frohawk alt kesimi, cesur bir açıklama yapmak için mükemmel bir saç modelidir. Bir solmanın aksine, alt kesim, yanlar ve arka kısımlar etrafında tek bir uzunlukta kesilir. Saç kesme makinesiyle kısa, alttan kesilmiş saç kesimi, üstteki sahte şahini tamamlayan yüksek kontrastlı bir görünüm yaratır.

Afro Şahin Alt Kesimi

Kısa Frohawk

Kısa frohawk, üstte kısa saçlı ve hatta daha kısa kenarlı bir saç modelidir. Kısa mohawk geniş veya ince kesilebilirken, erkekler berberlerinden solmuş, alttan kesilmiş veya traşlı kenarlar isteyebilir. Her iki stil de, uzun saçları yönetmenin zorluğu olmadan temiz, genç bir görünüm için modaya uygun fikirlerdir. Kısa frohawk genellikle genç siyah erkeklerde ve oğlanlarda bulunur. Kenarlar kısa saç kesimi ile bir şekilde harmanlanmış, bu da şık ve sürekli bir geçiş gibi görünmesini sağlıyor..

Kısa Frohawk

Kenarları Tıraşlı Kısa Frohawk

Uzun Frohawk

Büyük bir afroya sahipseniz, uzun frohawk sizin için yeni bir stil olabilir. Uzun bir afro sahte şahin herhangi bir kalabalığın içinde göze çarpar ve en iyi yanlarda ve arkada kısa saçlarla görünür. Uzun mohawk saç kesiminin tek dezavantajı, kesimi korumak ve daha uzun saçları üstte şekillendirmek. Erkeklerin saç stillerini kolay elde etmek ve basitleştirmek isteyen erkekler, afro şahin seçerken bunu akılda tutmalıdır..

Havalı Frohawk Stilleri

Erkekler İçin Uzun Frohawk Saç Modeli

Frohawk Korkuları

Dreadlock’lu siyah adamlar, frohawk korkuları almayı sevecekler. Cesur, zahmetsiz ve yakışıklı olan bu ürkütücü stil, traşlanmış veya solmuş kenarlarla birlikte gelir. Üstteki dreadlock’lar daha sonra geri çekilir ve bağlanır. Bu saç modelinin elde edilmesi için uzun korkular idealdir, ancak korkunç mohawk solması kısa saçlarda da işe yarar. Doğal görünümlü yerler ile, bir frohawk ile konik solmuş korkularınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

Frohawk Korkuları

Korkunç Mohawk Solması

Frohawk Örgüler

Frohawk örgüler çoğu erkek için çok yönlü, şık ve gurur vericidir. Örgülü saç modelleri, saç kıvrımları ve kutu örgüler de dahil olmak üzere birçok çeşitlilik sunar. Yanlarda geçici solma ve üstte frohawk örgüler ile siyah saçlar için bu modern saç stilini sallayabilirsiniz. Kısa örgülerden uzun örgülere, sadece örgülerinizi bağlayın ve dünyaya meydan okumak için giyinin.

Frohawk Örgüler

Frohawk Örgüler Saç Modeli

Tasarımlı Frohawk

Tasarımlı Frohawklar muhtemelen listedeki en cüretkar saç modelidir, ancak bu sadece stile katkıda bulunur. Saç tasarımları, solmuş saç kesiminizde çizgiler, şekiller, desenler, çizimler ve karmaşık geçişler içerir. Bu tasarımların bazı örnekleri, önden arkaya doğru solmaya doğru giden şeritler ve dalgaları içerir..

Saç Tasarımı ile Mohawk Fade

Tasarımlı Frohawk

Kıvırcık Frohawk

Kıvırcık saçlı siyah erkekler, benzersiz, dokulu bir görünüm için frohawk’ı deneyebilir. Mükemmel kıvırcık mohawk, yanlarda ve arkada solgun bir saç kesimi ile başlar. Hacim ve yükseklik için buklelerinizi kalın bir afro şeklinde uzatın ve ardından fırçalayın. Bununla birlikte, kıvırcık frohawk her zaman kalın bir afroya ihtiyaç duymaz. Kıvrımlı saçlar ve sıkı bukleler, bir mohawk solması, tam sakal ve traşlı çizgi kısmı ile iyi görünür. İster uzun, ister orta uzunlukta, ister kısa kıvırcık saç isteyin, bu saç modeli erkeksi ve seksi.

Kıvırcık Frohawk

Kıvırcık Mohawk

Sahte Frohawk

Yanlarda biraz uzunluk bırakmak isteyen erkekler için sahte frohawk en iyi alternatiftir. Tıraşlı kenarlar yerine, sahte frohawk saç modeli, kısa, orta veya uzun saçla konik solmaya bir saç kesimini birleştirir. Modern ve çok yönlü, sahte frohawk, erkeklere klasik mohawk’ın aşırı görünümü olmadan stil esnekliği sağlar..

Siyah Erkekler Mohawk Solmaya

Siyah Erkekler İçin Faux Hawk Fade

Burst Soluk Sahte Şahin

Patlama solması sahte şahin, bazı havalı saç kesimlerinin bir karışımıdır. Ani solgun bir saç kesimi yanları incelir ve çizgiyi kulakların etrafında ve boyun çizgisinden aşağıya doğru büker. Yüksek, orta, düşük, konik veya cilt patlaması solması olsun, saç derisinin ne kadar maruz kaldığını belirleyecektir. Üstünde bir frohawk bulunan bu afro mohawk solması canlandırıcı ve pürüzsüz görünüyor. Cesur bir saç modeli isteyen erkek ve erkekler için mükemmel, berberinizle bu kesimi nasıl yapacağınız hakkında konuşun.

Burst Soluk Sahte Şahin

Cool Burst Fade Frohawk

sarışın Frohawk

Zaten bir frohawk’ınız varsa ve onu değiştirmek istiyorsanız, sarı bir mohawk elde etmek için siyah saçınızı boyamayı düşünün. Sarı saçlı siyah erkekler modaya uygun ve benzersizdir, genellikle bir görünümü tamamlamak için renkli saçlara sahiptir. İster platin sarısı, ister sarışın vurgular veya saçınızda kırmızı olsun, siyah erkekler için birçok renk fikri var. Odell Beckham Jr.’ın saç stilini elde etmek için, bir patlama solması mohawk isteyin ve saçınızı üstüne boyayın. Kendinizi odadaki herkesten daha dikkat çekici kılmak için bu seçeneği kullanın..

sarışın Frohawk

Sarışın Mohawk Siyah Saç

Düz Üst Frohawk

Düz tepeli frohawk, 80’lerin en havalı siyah erkek saç kesimlerinden ikisini harmanlıyor – mohawk ve düz tepeli. Yanları saran ve arkaya düşen patlama solmaya sahip, düz, yüksek üst mohawk stilleri şık ve erkeksi.

Düz Üst Frohawk

Düz Üst Mohawk Saç Kesimi