Erkekler İçin En İyi Perde Saç Modelleri

Perde saç modeli son yıllarda geri dönüş yapıyor. Perdeler 90’lı yıllarda erkekler için çok popüler bir kesim ve tarzdı, erkek grupları, film yıldızları ve uluslararası sporcular tarafından ünlendi. Birçok modaya uygun erkek saç modeli gibi, perde saç kesimi de tam bir daire haline geldi ve erkekler bu orta kısım saç modelini, havalı ve modern bir görünüm yaratmak için yanlarda alttan kesim veya solma ile eşleştiriyor. Erkek saçlarını orta kısımla şekillendirmeye hazırsanız, erkekler için en iyi perde saç modelleri için bu kılavuz, sizin için doğru kesimi bulmanıza yardımcı olacaktır..

perde saç modeli

Perde Saç Kesimi Nedir??

Perde saç modeli, üstteki saçların daha uzun bırakıldığı ve perde görünümü oluşturmak için orta kısım ile şekillendirildiği erkekler için bir kesim ve stildir. Perde saç kesimi genellikle bir konik, konik solma veya alttan kesme ile birleştirilir. Kısa kenarlar, üstte uzun bölünmüş saçları vurgular..

perde saç kesimi

Rahat ve şık, çoğu erkek orta kısmı düzenli tutmayı ve hafif bir şekillendirici ürünle yüzlerinin yanlarındaki saçları serbest bırakmayı sever. Diğer erkekler, daha rahat, az bakım gerektiren bir stil için görünümü dağınık hale getirir. Ne olursa olsun, perde patlamaları erkek, genç ve genç erkeklerde iyi görünen sinirli bir estetik moda.

Erkekler İçin Perde Saç Modelleri

Sonuç olarak, ortadaki bu bölünmüş saç modeli modaya uygun, pürüzsüz ve düz, kalın, dalgalı ve kıvırcık saçlar da dahil olmak üzere bir dizi saç tipi için çalışıyor..

Perde Kesim

Perde Saç Kesimi Nasıl Gidilir?

En iyi perde saç modelleri üstte kısa orta ila uzun saç gerektirir, ancak yanları ve arkayı kısa tutun. Kuaförünüzden düşük, orta veya yüksek konik solma saç kesimi veya alttan kesim talep edebilirsiniz. Alttan kesimli perde kesimi özellikle berberlerde popüler olmuştur..

Perde Saç Kesimi Nasıl Gidilir?

Perde saç kesimi yaparken saçınıza ağda, krem ​​veya köpük uygulayın ve eşit şekilde yayın. Ardından saçınızın ortasında bir kısım oluşturmak için bir tarak kullanın. Perdeli saçlarınızı önde tutun veya gerektiğinde kulağınızın arkasına fırçalayın. Son görünüm tarzınıza bağlıdır.

En İyi Erkek Perde Saç Kesimi

Orta Kısım Saç Modelleri

Erkekler için orta kısım, belirgin bir görünüm elde etmek için üstteki saçın ortadan ayrıldığı klasik bir saç modelidir. Orta kısım saç modelleri tamamı perde kesimleri ile şekillenmese de saç kesimi stilleri birbirine benzer. Her ikisi için de saçınızı uzatmanız gerekecek, çünkü orta ayırma ancak orta uzunlukta ila daha uzun saçlarla gerçekleştirilebilir..

Orta Kısım Saç Erkek

Orta Parça Nasıl Gidilir?

Saçınızı ortadan ikiye ayırmak için erkeklerin saçlarını uzatmaları gerekecek. Sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzınız olduğundan emin olun ve büyümeyi engelleyebilecek bölünmüş uçları ortadan kaldırmak için kısa düzeltmeler yapmaya devam edin..

orta kısım beyler

Ayrıca, yüksek kaliteli bir şampuan ve saç kreminin yanı sıra bir multi-vitamin, saç büyümesini teşvik etmenizi sağlayabilir. Saç dökülmesi ve kalınlaştırıcı şampuanlar, büyümeyi en üst düzeye çıkarmak ve sağlıklı bir saç derisini korumak için harika olabilir..

Erkek Orta Kısmı Saç

Modern stiller, yanlarda kısa bir saç kesimi ve üstte daha uzun saçlarla arkada saç kesimi yapmanızı gerektirir. Denemek için birçok solma türü vardır, ancak bazı erkekler alttan kesmeyi tercih eder. Akan uzun bir saç modeli istiyorsanız, uçların çeyrek santimini kesmeniz yeterli..

Erkekler İçin Orta Kısım Saç Modelleri

Orta kısmı şekillendirmek için saçınızı düzleştirmek için fırçalayın. Kalın uzun düz saç orta kısım için mükemmeldir, ancak dalgalı ve kıvırcık saçlı erkekler de stile ulaşabilir. Doğal bir parlaklık ve dokulu bir görünüm için şekillendirici pomad kil, krem ​​veya köpük uygulayın.

Orta Parça Nasıl Gidilir?

Şimdi ortada bir parça almak için bir tarak kullanın. Gün boyu kalıcılık için bölünmüş saç stilinizi fönleyin. Benzer şekilde, kabarık kumsal bir görünüm için biraz deniz tuzu spreyi veya sıkı bir tutuş ve daha fazla hacim için saç spreyi uygulayabilirsiniz..

Kısa Kenarlı Orta Kısım Saç Modeli

En İyi Perde Saç Modelleri

Havalı saç kesimleri ve stilleri hakkında ilham almak için, bir sonraki berber ziyaretinizde bu modaya uygun perde saç kesimi stillerine göz atın..

EBboy Saç

Bir eBoy, emo’dan ilham alan bir tarza ve büyük bir çevrimiçi varlığa sahip bir adamdır. Modern hipster ve emo modasını harmanlayan eBoy saçı genellikle perdeli bir saç modeli ile şekillenir. eBoy saç kesimi, üstte daha uzun saç ve yanlarda daha kısa bir kesimle başlar. Saç modeli daha sonra yüzü çerçevelemek için gevşek ve serbestçe akan perde patlamaları elde etmek için ortadan ayrılır. Cesur, karanlık ve trend olan genç erkekler ve erkekler, eBoy görünümünü yetenekli bir şekilde çıkarabilir.

EBoy Saç Modeli

Solmaz Perde Saç Kesimi

Solmaya sahip perde saç kesimi çok yönlü ve moderndir, erkeklerin stillerini kesmeden değiştirmelerine izin verir. Saçınızın ne kadar uzun süre üstte kalmasını istediğinize bağlı olarak, düşük inceltmeden yüksek ten rengine kadar değişen farklı türlerde solma elde edebilirsiniz. Soluk kenarlar, stili vurgulamak için orta bölmeli perdelerle kontrast oluşturur. Daha dolgun bir görünüm için hacmi ve hareketi artırmak için hafif ila orta tutuşlu bir ürün kullanın.

Solmaz Perde Saç Kesimi

Orta Kısım Alttan Kesilmiş

Undercut perdeler klasik görünümün çok popüler bir versiyonunu sunuyor. Orta kısımdaki alt kısım, çoğu erkekte şık ve seksi çünkü zamansız bir temiz kesim stili. Erkekler için en iyi kısa saç kesimlerinden biri olarak, kısa, orta veya uzun saçlarınız olsun, alttan kesim perde saç stilinizi yükseltecektir..

Orta Kısım Alttan Kesilmiş

Kısa Saç Perdeleri

Az bakım gerektiren bir stil istiyorsanız, kısa saçlı perdeler alın. Kısa bir orta kısma şekil vermek için, saçı yerinde tutmak için güçlü bir şekillendirici ürüne ihtiyacınız olacak. Ortadan ayrılmış kısa saçlarda, erkeklerin görünümü vurgulamak için yanlarda ve arkada daha kısa bir saç kesimine ihtiyacı olacaktır. Şık ve şık, kısa saç perdeler kesinlikle denemeye değer.

Kısa Saç Perdeleri

Uzun Saç Perdeleri

Uzun saç doğal olarak orta kısma uygundur. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Kurt Cobain gibi isimler tarafından tasarlanan uzun saç perdeleri şık ve modaya uygun görünüyor. Kalın düz buklelerden dalgalı veya kıvırcık saçlara kadar, uzun orta bölünmüş erkek saç modelleri, doğru ürünle mükemmel bir seksilik ve stil yayıyor. Alternatif olarak, erkekler görünüşlerini değiştirmek istediklerinde her zaman yandan taranmış saçları deneyebilirler..

Orta Kısım Uzun Saç

Dalgalı Saç Orta Kısmı

Dalgalı bir saç orta kısmı, eşleşmesi zor bir kişilik ve doku ekler. Dalgalı saçlı erkekler, perdeli kesimlerle güzelce akan benzersiz bir tiple kutsanmıştır. Dalgalar ayrıca ekstra hacim ve kalınlık için başka bir boyut sağlar.

Kıvırcık Saç Orta Kısım Perde Saç Modeli

Kıvırcık Saç Perdeleri

Bukleleri yönetmek ve şekillendirmek zor olsa da, kıvırcık perde saç modelleri deneyebileceğiniz hoş bir görünüm sunar. Kısa kıvırcık saçlar cazip gelse de daha uzun bukleler saçınızın ağırlığını artırır. İyi bir bukle arttırıcı krem ​​yardımıyla orta kısmı elde edin ve bu havalı saç modelini elde edin..

Dalgalı Saç Orta Kısmı

Bölünmüş saç modeli

Bölünmüş saç modelleri yüzyıllardır şu ya da bu şekilde olmuştur. İster ortadan ikiye bölün, ister merkez dışı bir kısım tercih edin, ister klasik yan kısım gibi yandan süpürülmüş bir saç modeli isteyin, bu stil yakışıklı ve çok yönlüdür. Saçınızı uzatın, doğru şekilde kesin ve herhangi bir kalabalığın içinde öne çıkacak yeni bir saç stili oluşturun.

Orta Saç Modelini Böl

Asyalı Orta Bölüm Saç Modeli

Asyalı erkekler için en popüler saç modellerinden biri orta kısımdır. K-Pop saç trendlerinden ilham alan Asya perde saç kesimi, konik veya alttan kesilmiş kenarlara ve daha uzun saçaklara sahiptir. Asyalı erkekler genellikle kalın düz saçlarla kutsanırlar, bu nedenle ortadaki ayrılmanın elde edilmesi ve şekillendirilmesi kolaydır. Görünümü gün boyunca sağlam tutmak için güçlü bir pomad uygulayın..

Asyalı Orta Kısım Saç

erkekler orta kısım

Sevimli ve hoş görünen orta kısım, yıllardır havalı bir çocuğun saç modeli olmuştur. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve küçük çocuklardan genç erkeklere kadar, erkekler modern ve klasik stilleri harmanladığı için perde saç kesimini sever. Yeniden canlanma, kısmen 90’ların modasının yakın zamanda yeniden canlanmasına bağlanabilir. Küçük bir miktar ürün kullanarak, erkek çocuklar orta kısmı en iyi şekilde yumuşak pürüzsüz bir yüzeyle şekillendirir..

erkekler orta kısım

90’ların Perdeleri

90’ların perde saç kesimi büyük bir erkek saç trendiydi ve onu Nick Carter, Johnny Depp, David Beckham, Skeet Ulrich, Brian McFadden, Robbie Williams, James Van Der Beek ve Jared Leto gibi ünlüler izledi. Güzel bir erkek saç modeli olarak bilinen kadınlar, erkekler için perdeleri sever. Bölünmüş kesimi alın ve etrafınızdaki kızların bayılacağını göreceksiniz.!

90'lar Perde Saç Kesimi