Erkekler İçin Sörfçü Saçları

Sörfçü saçı 1950’lerde popüler hale geldi ve nihayetinde tamamen saçınızın uzamasına ve doğal bir şekilde akmasına izin vermekle ilgili. Erkekler kısa, orta uzunlukta veya uzun sörfçü saç stilleri alabilirken, hepsi havalı, dağınık ve tüylü. Kil ve deniz tuzu spreyi gibi iyi saç ürünleri sörfçü çocuk saç kesiminin dalgalı veya kıvırcık versiyonlarını taklit etmeye yardımcı olsa da, gerçekte bunu başarmak için ürün içermeyen doğal bir stil gerekir. Sonuçta güneş, rüzgar ve tuzlu deniz suyu plaj saçlarınıza karakter katacak unsurlar..

Plaj serseri veya sörfçü ahbap görünümü yaz için şık bir saç modeli olsa da, erkek sörfçü saçları gerçekten yıl boyunca giyilebilir. Kıvırcık, dalgalı veya düz saçlar için en iyi sörfçü saç kesimlerini arıyorsanız, aşağıdaki havalı kesimlere ve stillere göz atın! Erkekler için tüm farklı plaj saç modellerini dahil ettik.!

Erkekler İçin Sörfçü Saçları

Sörfçü Saçı Nasıl Gidilir?

Sörfçü saçlara sahip olmak için önce saçlarınızın uzamasına izin vermelisiniz. Çok sayıda kısa sörfçü saç modeli olsa da, orta ila uzun saçlar görünümü daha iyi özetler. Başlamak için en az 4 inç uzunluğa ihtiyacınız olacak, ancak saçınız ne kadar uzarsa, o kadar sörfçü ahbap görüneceksiniz..

Ancak, kısa sörfçü saçlarını tercih ediyorsanız, yanları kısa, üstleri uzun saç modellerini tercih etmelisiniz. Örneğin, üstte kısa ila orta uzunlukta saç bulunan kenarlardaki solma veya alttan kesim, yine de dağınık, dokulu bir kısa saç, arkası kaygan veya dikenli bir stilde şekillendirilebilir.

sörfçü saç

Sörfçü Saç Modelleri Nasıl Şekillendirilir

Sörfçü saçlarını şekillendirmenin pek çok farklı yolu varken, sizin için en iyi görünümün hangisi olduğuna karar vermek zor olabilir. İşte seçim yapabileceğiniz en iyi varyasyonlar!

Uzun Sörfçü Saçı

Uzun sörfçü saçları en popüler ve modaya uygun. Sörfçüleri düşündüğünüzde, genellikle uzun sarı saçları düşünürsünüz. Ancak saçınızı beyazlatmak, vurgulamak veya sarıya boyamak istemiyorsanız, ikonik sörfçü adam saç modeli denklemin sarışın kısmına dayanmaz. Saçlarını uzattığın ve serbest akmasını sağladığın sürece, yaşam tarzının kalbini kuşatıyorsun..

Erkekler İçin Uzun Sörfçü Saçları

En iyi yanı, uzun saçlı sörfçülerin bile şaşırtıcı derecede az bakım gerektiren bir rutine sahip olmasıdır. Bunun nedeni, çoğu erkeğin yatak başlığından kurtulabilmesi ve yine de harika görünmesidir.!

Orta Boy Sörfçü Saç Modelleri

Orta uzunlukta sörfçü saçları, daha uzun saç uzatmayı beklerken başka bir seçenektir. Erkekler için trend olan orta saç stilleri ile sörfçüler saçlarının uzamasına ve omuzlarına düşmesine izin verebilir. Bu görünüm aslında oldukça çok yönlü ve zamansız, saçınızı yüzünüzden çıkarmak için atkuyruğu şeklinde geri çekmenize ya da ortadan ikiye ayırıp kulaklarınızın arkasına süpürmenize izin veriyor..

Orta Boy Sörfçü Saç Modelleri

Kısa Sörfçü Saç

Erkekler normalde kısa sörfçü saçı düşünmezler, ancak doğru stille onu çekebilirsiniz. Kenarların soldurulması, inceltilmesi veya alttan kesilmesi gerekecek ve üst kısımdaki tüylerin kalın olması gerekiyor. Kısa bir saç kesimini şekillendirmek için, solmuş bir tarak veya yanları süpürülmüş püsküllü tüylü bir üst düşünün. Ancak sörfçü kesiminizi şekillendirmek istiyorsanız, doğal bir görünüm sağlamak için hafif şekillendirici bir ürün seçtiğinizden emin olun..

Kısa Sörfçü Saç

sarışın sörfçü saç

Tarih, sörfçülere örnek olacak bir saç rengi seçecek olsaydı, sarışın olması gerekirdi. Aynı zamanda sörfçü olan uzun sarı saçlı erkeklerin işi kolay. Aksi takdirde, sarı sörfçü saçları, saç tellerinizi ağartarak veya stilistinizden öne çıkanları isteyerek elde edilebilir. Benzer şekilde, açık kahverengi saçlı erkekler genellikle kumsalda çok fazla vakit geçirdikleri için güneşten öpülmüş saç stillerine sahip olurlar..

sarışın sörfçü saç

En İyi Sörfçü Saç Ürünleri

İyi bir sörfçü saç ürünü, mat bir kaplama ile hafif ila orta tutuş sunar. Bazı sörfçüler, ürünleri veya plajı şekillendirmeden görünümü elde edebilirken, diğerlerinin yüksek kaliteli deniz tuzu spreyi ile birlikte hafif bir kil, krema veya balmumuna ihtiyacı vardır. Aslında, kullanabileceğiniz bir dizi tuz katkılı, doğal plaj kılı ürünü var. İşte sörfçü saç modelleri için en iyi ürünlerden bazıları!

Önizleme Ürün Değerlendirmesi Fiyatı
Baxter of California Erkekler için Krem Pomad | Doğal Kaplama | Hafif Tutma | Saç Pomatı | 2 fl. oz. Baxter of California Erkekler için Krem Pomad | Doğal Kaplama | Hafif Tutma | Saç Pomatı | 2 fl. oz. Henüz derecelendirme yok 23,00 $ Şimdi al
Sun Bum Deniz Spreyi|Tekstüre ve Hacim Veren Deniz Tuzu Spreyi | Mat Kaplamalı UV Koruması | Orta Tutma | Tüm Saç Tipleri İçin | 6 FL OZ Sprey Şişe, Şeffaf (80-41025) Sun Bum Deniz Spreyi|Tekstüre ve Hacim Veren Deniz Tuzu Spreyi | Mat Kaplamalı UV Koruması |… Henüz derecelendirme yok 13.99$ Şimdi al
Erkekler İçin Saç Kili | Mat Son Kat için Pürüzsüz Viking Kil Pomad; Güçlü Tutma (2 Ons) - Yağlı Olmayan & Parlatmayan Saç Şekillendirici Kil - Mineral Yağsız Erkek Saç Ürünü Erkekler İçin Saç Kili | Mat Yüzey için Pürüzsüz Viking Kil Pomad & Güçlü Tutuş (2 Ons) – Yağsız… 3.767 İnceleme $13.97 Şimdi al
VERB Deniz Spreyi, 6.3 oz VERB Deniz Spreyi, 6.3 oz 548 İnceleme Şimdi al
BYRD Tekstüre Sörf Spreyi - Doku için Deniz Tuzu ve Hindistan Cevizi Suyu ile Hacim Veren Plaj Spreyi, B5 Vitamini, UV Koruması, Mineral Yağsız, Paraben İçermez, Ftalat İçermez, Sülfat İçermez BYRD Tekstüre Sörf Spreyi – Doku için Deniz Tuzu ve Hindistan Cevizi Suyu ile Hacim Veren Plaj Spreyi,… Henüz derecelendirme yok $15.99 Şimdi al

En İyi Sörfçü Saç Kesimleri

Bu yaz bir sörfçü kestirmeyi planlıyorsanız, fikirler için bu harika erkek saç kesimlerine göz atın.!

Sakallı Kısa Kıvırcık Saç

sörfçü saç kesimi

Sarı Dalgalı Sörfçü Saçı

Sarı Dalgalı Sörfçü Saçı

Sarı Noktalı Uzun Sörfçü Saçları

Sarı Noktalı Uzun Sörfçü Saçları

Kıvırcık Sörfçü Adam Saçı

sörfçü saç

Uzun Sarı Sörfçü Saçı

Erkek Sörfçü Saçı - Uzun Sarı Sörfçü Saçı

Kısa Tüylü Sörfçü Saç Modeli

Kısa Sörfçü Saç

Uzun Kıvırcık Sörfçü Stilleri

Sörfçü Çocuk Saçı

Kalın Kıvırcık Sörfçü Saçı

Erkek Plaj Saç Modelleri

Sakallı Kalın Bukleler

Kıvırcık Sörfçü Saçı

Uzun Kıvırcık Saç

Erkekler İçin Sörfçü Saç Kesimleri

Uzun Sörfçü Dostum Saç

Erkekler İçin Sörfçü Saç Modelleri

Kenarları Daralan ve Dolgun Sakallı Kısa Dikenli Üst

Erkekler İçin Kısa Sörfçü Saç Modelleri

Uzun Saçlı Sörfçüler

Erkekler İçin Uzun Sörfçü Saçları

Uzun Sakallı Uzun Tarak

Sörfçü Adam Saç Kesimi

Bukleli Havalı Sörfçü Dostu Saç

Bukleli Havalı Sörfçü Dostu Saç