101 Havalı ve Klasik Romen Rakamları Dövme Tasarımları

Alışılmadık sunum şekli, süper akılda kalıcı yazı tipleri ve 3D efekti ile ünlüdür. Rakamlar, herhangi bir sayıyı görüntülemek için harika bir yol sağlar ve özellikle sevdikleriniz arasında popüler olmasını sağlar..

Romen rakamları her zaman sevdiklerinize ne kadar önem verdiğinizin ve hayatınızdaki herhangi bir günün o eski güzel anılarını nasıl canlandırmak istediğinizin bir işareti olarak düşünülmüştür. Çok zor, gizemli, ilginç ve baştan sona çarpıcı olan bu dövmeler, sıra dışı yazı tipleri ve sıra dışı görünümleriyle ünlüdür..

Doğum tarihi, düğün tarihi, çocukların doğum tarihi veya özel biri veya diğer önemli yaşam olayları olabilir. Eğer sen bir numerolojiye inanan kişi ve bir sayıyı şanslı veya özellikle sizin için önemli olarak kabul edin, o zaman şimdi aynı dövmeyi yaptırma şansınız var!!

Dövmelerdeki son trend, Romen rakamlı dövmelerdir..

1. Köprücük Kemiği Dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları1

Sadece güzel ve sevimli olmanın ötesinde hissetmenizi ve görünmenizi sağlar, “Muhteşem”.

2. Oyma Seksi Sırt Boyun Dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları2

Arkandan fark edilmek çok tatlı değil mi? Halka açık bir yerde çalışan, vücudunu örtmesi gereken kadın için en iyi sonucu verir. Etrafta dolaşırken çok tatlı.

3. Önkol Roma Dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları3

Bu dövmeler çok şirin değil mi? Sıra dışı yazı tipi ve siyah mürekkep büyüsünü saçtı. Her iki uçtaki küçük kalp sembolleri bu güzel ilişkinin sıcaklığını ifade eder. Tarihi aşkları kadar özel kılmak.

3. Seksi sırt boyun dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları4

Bu dövme, bireyin hayatında önemli bir değer taşıyan birkaç numaraya sahiptir. tanıştıkları, nişanlandıkları veya evlendikleri tarihi oymak, her iki eş için de harika bir görsel şölen. Sadeliği ve açıkçası doğru yerleşimi nedeniyle çok çekici görünüyor.

4. Sağ köprücük kemiği dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları5

Bu dövme güzellik, sadelik ve zarafetin bir özetidir. Sadelik ve gizli mesaj, en büyük büyücüdür. Bu dövme mükemmelliğin ötesinde. Mükemmel elbise çekiciliğini daha da yükseltiyor.

5. mükemmel önkol dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları7

Basit mesajı taşıyan bu dövme, diğerleri için hala bir gizemdir. Yerleşim ve oyma harika. Çekici dövme belirgin ve çarpıcı. Seçilen yazı tipi onu çok güzel yapıyor!

6. Mükemmel çift dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları8

İki ele de işlenmiş aynı rakamlar çok hoş. Göksel aşkı somutlaştıran bu dövme, bir saflık sembolünün hemen ötesindedir. “Yaparlar” diyerek iki ruhun yaşam için birleştiği tarihi hatırlamanın özel bir yoludur.!

7. Şablonlu rakamlar Gül dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları9

Gül her zaman aşkın sembolü olarak görülmüştür. Şablonlu yazı tipi, sayılara canlı sanatsal bir görünüm kazandırdı. Ve yanda oyulmuş gül, dövmeyi çok güzel yapıyor! Yerleştirme o kadar akıllıca ve açık ki, önemli tarih son derece önemli olmalı. Bu dövme tek kelimeyle harika.

8. Yan önkol rakamları dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları10

Bu dövme basit ama güçlü. Yükseltilmiş yazı tipi onu daha parlak ve güzel hale getirir. Sadece ebeveynlerin doğum tarihlerini taşıyarak. Hiçbir şey bu kadar şık olamaz, ancak aileniz için harika bir haraç. Justin bieber’ın ünlü ayak izlerini takip ederek, bu dövme şimdiki neslin stil trendi haline geldi..

9. Bilek rakam dövmeleri

Romen rakamlı dövme tasarımları12

Dövmelerdeki son trend sadeliktir ve bu onu tanımlar. Bu muhabbet kuşları, bileklerine tarihi kazıyarak bu tarihin ne kadar önemli olduğundan bahsetmiş bile! Bu çok şirin. Zamanı izlemeye meyilli olduğunuzda, bu tarihi hatırlayacaksınız. Hiçbir şey hatırlamanın daha tatlı bir yolu olamaz!

10. Göğüs kafesi Rakam Dövme

Romen rakamlı dövme tasarımları13

Bu dövme, içindeki belirli mesajı taşıdığı için çok seksi. Yerleşim sadece harika. Sevgi göstermenin doğuştan gelen yolu, sağlıklı bir ilişkinin anahtarıdır. Zarif bir stil imzası taşıyan bu dövme cesur ve güzel.

11. Önkol kardeş dövmeleri

Romen rakamlı dövme tasarımları14

Bu dövme, kardeşler arasında nihai sevgi ve sevgiyi gösterir. İlişkinin sıcaklığını yansıtan bu dövme, kardeşlerin ayrılmaz sevgisini simgeliyor. Bundan daha sevimli bir şey olamaz.

12. Yan göğüs kafesi rakamları dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları15

Bu dövme, bağlantılı olması nedeniyle benzersizdir. Yazı tipi, kalın yüz ve noktalar onu çok çarpıcı ve çekici kılıyor. Hiçbir şey bu kadar cesur ve boğucu olamaz.

14. Çok Satırlı Sayı Dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları16

Çok satırlı sayılar dövmesi, kişinin hayatında büyük önem taşır. Oyulmuş tarihler zekice yerleştirilmiş ve cesur bir mesaj taşıyor. Sade siyah mürekkep, tarihlemenin gizemini taşıyarak çok çekici görünüyor..

15. Tek bilek rakamlı dövme

Romen rakamlı dövme tasarımları17

Basitlik güzel. İfade yukarıdaki dövmede açıklanmıştır. Bu çok basit ve tek rakamlı oyma dövme. Yine de çok cesur ve göz alıcı. Birinin hayatındaki en önemli tarihi beslemek için benzersiz ve şık bir yoldur..

16. Yan göğüs kafesi noktalanmamış rakamlar dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları18

Dövme çok özeldir ve türünün tek örneği olan bir özgünlük taşır. Nokta veya kesik çizgiler eksik. Bağlılığı sembolize eder. Tarihi farklı bir yazı tipiyle birlikte taşır. Göğüs kafesine yatay olarak yerleştirilmesi de kişiye özel ve kişiye özel olmasının bir başka yoludur..

17. Basit bilek tarihi dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları19

Bu dövme çok özel ve basittir. Oyma bileğe yapılmıştır. Bileğin bu kısmından çıkan damarlar doğrudan kalbe bağlıdır. Özel tarih ve yerleşimi ile özeldir. Hiçbir şey bu kadar dokunaklı ve parlak olamaz.

18. Akılda kalıcı Omuz Tarihi

Roma rakamlı dövme tasarımları20

Bu dövme çok akılda kalıcı ve kapana kısılmış. Yazı tipi ve mürekkep sihir yarattı. Dövme çok çarpıcı ve belirgin görünüyor. Önemini taşıyan dövme, insanları büyüleyecek.

19 Vuruş rakamları

Romen rakamlı dövme tasarımları21

Bu dövme, sanat ve gerçekliğin mükemmel bir uygulamasıdır. Hayatın devamlılığını ve önemini yansıtır. Gizli mesaj çok özel. İnsan hayatı sadece kalp atışlarının birikimidir ve her atışta bu tarihi hatırlar. Hiçbir şey bu kadar gerçekçi ve romantik olamaz.

20. Gösterişli omuz dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları22

Daha basit görünen omuz dövmesi gerçekten çok güzel. Mürekkep cilt üzerinde çok belirgin ve çok gösterişli hale getiriyor. Eğer buna asla doyamazsın!

21. Şık önkol Rakamları

Romen rakamlı dövme tasarımları23

Bu dövme çok şık ve yaratıcı. Yerleşim, ona daha da fazla ilgi gösteriyor. Tarihleri ​​birlikte taşıyan bu dövme çok yaratıcı.

22. Yatay önkol tat

Romen rakamlı dövme tasarımları24

Bu dövmenin güzelliği, yerleşimi ve yatay doğasıdır. Kendi yolunda özel ve çok güzel görünüyor.

23. Sonsuzluk rakamı tat

Romen rakamlı dövme tasarımları25

Sonsuzluk yılanı dövmesi, sonsuzluk anlamına gelir. Dövme çok yaratıcı ama daha az acı verici. Bu en ilginç tasarımlardan biri olarak kabul edilir. Rakamları yanında taşıyan dövme çok çekici görünüyor.

24. Sürekli Sayı Dövmesi

 

Romen rakamlı dövme tasarımları26

Bu dövme boşluk, tire veya nokta sembolü olmadan süreklidir. Bu çok büyüleyici ve güzel. Bağlantı mesajını başka bir şey olmadan taşır. onun sadece ilahi.

25. Çiftlerin tat sayıları

Roma rakamlı dövme tasarımları27

Rakamların bu sunumu çok tatlı. Tarih, her iki bireyde de oyulduğunda her zaman özeldir. Büyük aşkı yansıtan bu dövme basit ama çok sevimli.

26. Sorumlu çift tat

Romen rakamlı dövme tasarımları28

El ele giderler. Birlikte kalın ve birbirinizi her geçen gün daha da çok sevin. Evet çok özeller ve özel tarihi bileğe kazıyarak ömür boyu birlikte olmanın sorumluluğunu alıyorlar. Çok sevecen ve sorumlu!

27. Çarpıcı köprücük kemiği Dövmesi

Partnerinizi en iyi yıl dönümü hediyesi ile şaşırtmak istiyorsunuz ama fikirlerden emin değilsiniz?

İşte size cevap. Yıldönümü tarihinizi dövme yaptırın. Tarihi kalbinize çok yakın tutmanın en iyi yolu budur. Bu dövme, bakım ve sevginin derinliğini gösterir. Hayatınızdaki o belirli tarihi hatırlamak için bir fırsat sağlar. Köprücük kemiği üzerinde olması, cesaret ve kadınlığın sembolüdür..

28. Nihai stil ikonu rakamı tat

roma rakamlı dövme tasarımları30

Bu dövme çok şaşırtıcı ve güzel. Kaya yazı tipi, siyah mürekkep ve yan sanat, onu cennet gibi güzel kılıyor. Bu dövme güzelliği ve benzersizliği simgeliyor. Bu mükemmel stil ikonu dövmesi, gözlerinizi alamayacağınız bir şeydir..

29. Diva bilek tat

Roma rakamlı dövme tasarımları31

Bu dövme çok basit ama çok çekici. Tarih, mükemmel yazı tipinde oyulmuştur ve basit çizgiler, nokta ile birlikte büyülü bir etki yaratır. Çok güzel ve kadının kibrinin sembolü.

30. Şablonlu rakamlar gül dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları32

Gül her zaman aşkın sembolü olarak görülmüştür. Şablonlu yazı tipi, sayılara canlı sanatsal bir görünüm kazandırdı. Ve yanda oyulmuş gül, dövmeyi çok güzel yapıyor! Yerleştirme o kadar akıllıca ve açık ki, önemli tarih son derece önemli olmalı. Bu dövme tek kelimeyle harika.

31. Rakamlı pençe dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları33

Bu dövme rengarenk çiçek ve rakamlarla çok güzel. Pençeler, kişinin sıkı bir evcil hayvan aşığı olduğuna özel bir önem veriyor! Bu bana evde güzel bir evcil hayvanla büyüdüğüm eski güzel günlerimi hatırlatıyor. Sadık ve sevimli evcil hayvanınız için çok güzel bir haraç.

32. Şık topuk dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları34

Bu dövme, solda oyulmuş basit içi boş kalp ile çok sevimli. tasarım ve yerleştirme çok basit ama ona farklı bir güzellik boyutu kazandırmak zor.

33. Diva ayak bileği dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları35

Ayak bileği dövmeli yüksek topuklu ayakkabılar bir diva için mükemmel bir kombinasyon. Bu dövme siyah mürekkeple oyulmuştur ve siz ona bakmaya devam ettikçe sizi büyülemenizi sağlar.!!

34. Şık omuz dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları36

Bu dövme, gözler için mutlak bir zevktir. Siyah mürekkeple oyulması ve mükemmel gölgeleme, tarihe mutlak boyutlar sağlar. Yerleşim de harika.

35. İkonik göğüs parçası

Roma rakamlı dövme tasarımları37

Bu dövme, cesur yüz ve daha büyük yazı tipi için çok akılda kalıcı. Rakamlarla şekillendirilmiş dövme, mutlak bir şaheser yaratıyor.

36. Eski kuzey yıldızı pusula dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları38

Kuzey yıldızı, daha önceki günlerde insanlara yön ve zaman konusunda rehberlik ederdi. Bu dövme, sayılarla birlikte yol gösterici ışık konseptini gösterir. Siyah mürekkeple mükemmel bir şekilde çizilen ve gölgelenen bu dövme çok sanatsal.

37. Bağlı sayılar Dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları39

Kalplerinizi taze tutun ve tarihleri ​​birbirine bağlı tutun. Bu dövme, bu belirli tarihin anılarıyla iç içe olan bağdaki bağlılığı gösteriyor. Basit ama etkili.

38. Şık önkol dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları40

Yazı tipi ve mürekkep onu çok belirgin ve çarpıcı kılıyor. Kısa çizgi ve çizgilerin basit kombinasyonu, birlikte harika bir sanat eseri yarattı..

39. Sayısal Ok dövmeleri

Roma rakamlı dövme tasarımları41

Sayı ok dövmeleri süper seksi ve modaya uygun. Bu oklar, ilişkideki her bir ortağı sembolize eder. N, S yerine yön verilir ve hayattaki en önemli tarihlere yönlendirir. Oklar ve sayılar birlikte bu dövmeyi harika kılıyor.

 

40 Yan Kaburga Rakamları Dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları42

Bu dövme sevgi, samimiyet ve şefkatin sembolüdür. mükemmel siyah mürekkeple oyulmuştur, bu dövme basit ve güzeldir. Bu, tarihin bu kişi için daha önemli olduğunu sembolize eder..

41. Korkak boyun dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları43

Bu dövme, tek bir değişmez olarak oyularak benzersizdir. Boynun arkasına oyulmuş çekici bir yazı tipiyle siyah mürekkeple önem taşıyan roman harfi, cesaret ve kadınlığın bir özetidir.

42. Renkli silah dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları44

Renkli bir sanat eseri olarak oyulmuş olan bu, arkadaşları ve akranları kıskandırmak için kesinlikle hoş bir dövme! Eşsiz gölgeleme efekti, büyük kalın yazı tipi ve katı mürekkebi nedeniyle bu dövme çok dikkat çekici hale geliyor..

43. Şık çapraz rakam dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları45

Çapraz dövmeler, sosyo-kültürel değerlerle, kişisel inançlarla ve dinle olan ilişkilerinden dolayı oldukça popülerdir. Siyah mürekkeple oyulmuş bu dövme, kişinin inançlarının sembolik bir temsilidir ve belirli bir tarihle olan kutsal ilişkisidir..

44. İnanılmaz rakamlı bel dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları46

Bu dövme, koyu siyah mürekkeple ve büyük yazı tipiyle oyulmuş erkekliğin bir özetidir. Rakamların dikey sunumu, dövmeyi daha muhteşem kılan sanatsal bir düşüncedir..

45. Sayısal saat dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları47

Bu dövme inanılmaz bir 3D efekti verir. Mükemmel bir şekilde özetlenen bu sanat eseri, harika bir düşünce ve uygulamanın birleşimidir. İzleyiciyi büyülenmiş halde bırakıyor. Favori alıntı, önemli tarih, özel kişinin adı; hepsi sanatsal bir formatta temsil edildi ve sonsuza kadar omuza kazındı! bundan daha iyi icra ne olabilir?

46. ​​Yan önkol rakam dövmesi

b1 ön ayarlı VSCOcam ile işlendi

Bu dövme basitliğin bir sembolüdür. Aralarında iki nokta üst üste sembolü bulunan iki tarihi taşıyan basit ama güçlüdür. Bu dövme, bakımın basit bir sunumudur. İnsanlar genellikle her bir eşin, ebeveynlerin veya çocukların doğum tarihlerini oyurlar. Bu, sevdiklerinize gösterdiğiniz özeni göstermenin destansı bir yoludur..

47. Büyüleyici isim rakamı tat

Roma rakamlı dövme tasarımları49

Bu dövme, sevilen kişinin adının farklı bir yazı tipiyle ve romen rakamlarıyla tarihin oyulduğu yerde çok farklıdır. Romen rakamlı dövmelerin trend olması, ona özel bir sanat biçimi kazandırıyor..

48. Oval saat dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları50

Bu dövme süper moda ve göz alıcı. Oval saat benzeri temsil, tarihin hepsini bir araya getirme ve o zamanı kendi kollarınızda kapana kısılmış ve oyulmuş unutulmaz bir zaman olarak tutma algısını verir. Bundan daha büyüleyici bir şey olamaz!

49. Tüylü rakamlar

Romen rakamlı dövme tasarımları51

Eşsiz dövme, dahi bir zihnin sonucudur. Yumuşak gölgeli gül, ona asil bir görünüm verir. Onu çevreleyen tüyler, bu asil sanat eserinin gizemini koruyor. Roma literalleri buna sadece parıltı ekler. Cesur çarpıcı özellikleri, güzelliğini daha da artırır.

50. Şirin parmak dövmeleri

Romen rakamlı dövme tasarımları52

Parmak dövmeleri, parmaklara oyulmuş sevimli, minyatür ve güzel sanat eseridir. Bu dövmeler evlilik tarihini simgeleyen yüzük parmağı dövmeleridir. Birbirinize olan sevginizi ifade etmenin çok romantik bir yolu.

51. Küçük yazı tipi önkol dövmeleri

Romen rakamlı dövme tasarımları53

Bu dövmeler benzersizdir ve küçük yazı tipi onu daha da güzel kılmaktadır. Eşsiz sunum şekli çok klas.

52. Şık omuz rakamları

Roma rakamlı dövme tasarımları54

Bu dövmeler, kalın harflerle oyulduğu için çok güzel. Bir kadının cesaretini ve kibirini temsil ederler..

53. Ultra cesur yan kol dövmeleri

Romen rakamlı dövme tasarımları55

Tarih çok yüksek sesle konuşuyor! Ve aşağıda oyulmuş kişinin adı, dövmeye farklı bir boyut kazandırıyor. bundan daha çekici ne olabilir?

54. Seksi göğüs kafesi çift dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları56

Her ortağın göğüs kafesine yıldönümü tarihini oymak. Bu dövme kadar seksi bir şey olamaz. Siyah mürekkeple oyulmuş olan bu dövme, nihai romantizmi simgeliyor..

55. Basit göğüs kafesi tat

Roma rakamlı dövme tasarımları57

Bu göğüs kafesi dövmesi, kadınsı güzellik ve karizmanın bir özetidir. Daha sade ama cesur yüzlü romen rakamı, sevginin ve hatırlamanın en saflığının simgesidir..

56. Cesur roma yazıları

Romen rakamlı dövme tasarımları58

Koyu siyah mürekkeple boyanmış, bu istikrarlı bir ilişkinin temsilidir ve basit temsil çok güzeldir..

57. Şık yan dövme

Romen rakamlı dövme tasarımları59

Bu dövme çok şık ve cesur. Daha basit temsilinden yoksun, çarpıcı renk ve yazı tipi göz alıcıdır..

58. Seksi omuz dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları60

Roma rakamları, nihai stil imzaları için dövülür. Ünlülerden oyunculara, herkes arasında ünlü. Bu omuz dövmesi sadece başka bir çarpıcı sunum.

59. Sıkışan rakam dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları61

Işıltılı kapana kısılmış rakam dövmeleri, normal olanlardan sadece bir varyasyon. Işıltılı ve kapana kısılmış olması, ilişkinin benzersizliğini ve sonsuza dek sürdüğünü, tarihin sevincini temsil eder..

60. Ultra Romantik Çift Dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları62

Dövmelerde partnere sevgi göstermek; başka ne daha iyi bir hediye olabilir? Bu aşk tanrısı aşıkları, aşklarını temsil etmenin başka bir yolunu seçti. Özel tarihi, bağlantılı romen rakamlarının stil imzasını ve aşk mesajını taşıyan bu dövme fazlasıyla eksiksiz ve romantik..

61. Ruh eşi dövmeleri

Romen rakamlı dövme tasarımları63

Özel tarihin yüzük olarak oyulması son derece parlak ve sevimli. El ele tutuşup hurmayı ilahi aşkları gibi ölümsüzleştirmek. Kulağa çok masalsı bir aşk hikayesi geliyor!

62. Çoklu tarih roma dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları64

Bu dövme, sanatsal bir biçimde çok sayıda önemli tarihi temsil eder. Romen rakamlarının yazı tipi ve stili onu daha belirgin ve çekici kılıyor.

63. Sayısal aşk dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları65

Bu, isim yerine doğum tarihlerinin aralarında şirin bir içi boş kalp sembolü ile kullanıldığı sansasyonel bir göz kamaştırıcı dövmedir. Çok sanatsal ve sevimli.

64. Sonsuz aşk çifti dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları66

Bu dövme, sonsuzluk sembolü ile aşkın sürekliliğini ve sonsuzluğunu temsil eder. Sonsuzluğa kazınmış “Aşk” harfleri onu çok özel kılıyor. Oyulmuş tarih bariz bir nedenle. Kombine olarak, sizi “Aww..çok şirin!!”

65. Kötü bilek dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları67

Bu bilek dövmesi, birden fazla tarih olarak oyulmak için çok harika. Arada bir baktığınızda o günlerin anılarını, özel duygularını ve bu günlere gizlice girmenin kötülüğünü taşır. Süper zekice yürütme değiller mi?

66. Sinsi küçük yazı tipi rakamları

Romen rakamlı dövme tasarımları68

Bu dövmeler bileğe oyularak süper havalı. Ayrıca küçük yazı tipi özel tarihlere ikonik bir imza katıyor ve birlikte çok güzel görünüyor!

67. Seksi Kol dövmeleri

Roma rakamlı dövme tasarımları69

Bu dövmeler süper moda ve şık. Onları kolaylıkla gösteriş yaptığınızda çok harika görünüyorlar. Roma rakamları, kadrosunu feci seksi gösteriyor.

66. Pazı sonsuz rakamı tat

Roma rakamlı dövme tasarımları70

Bicep, bu sonsuzluk rakamlı dövmeyi mürekkeplemek için harika bir tuval oluşturur. Bitmeyen sevgiyi ve beraberliği temsil eder. Bu dövme tam bir başyapıt.

67. Zor omuz rakam dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları71

Bu dövme, bu tarihin önemini taşıyor ve çocuğunuzun doğum tarihini sorumlu omuzlarınızda taşımak çok hassas! Bu süper zor ve dokunaklı bir dövme.

68. Sevimli rakam tat

Roma rakamlı dövme tasarımları72

“Kalpler” yıllardır sevginin simgesidir ve yine de coşkuyla kutlanır. Bu, genellikle her bir ortağın ellerine oyulmuş, yanında minik aşk sembolü ile tarihin hayatındaki önemini belirten bir roma düğün tarihi dövmesidir..

69. Mükemmel düğün tarihi roma rakamı tat

Romen rakamlı dövme tasarımları73

Bu dövmeler, bu özel günün anısına her partnerin bileğinde düğün tarihini taşıyan romen rakamlarıyla oyulmuştur. Bu dövme basit ama roma rakamlarının siyah çizgileri onu çok çarpıcı ve güzel kılıyor.

70. Roma rakamlı alyans dövmesi

Romen rakamlı dövme tasarımları74

Evlilik yeminini ve vaadini birbirinizin yüzük parmağına oyarak anlatmanın en şirin yolu. Bu parmaktan kalbe direkt sinir bağlantısı vardır. Alyans dövmesinin bu tatlı uygulamasıyla etki katlanarak artar. Midede kelebekler mi hissediyorsun? Özel olanı bulma ve buna benzer bir şey yapma sırası sizde olabilir.!