2021’de 30’dan Fazla Zamansız Fransız Mahsul Saç Kesimi Varyasyonu + Stil Rehberi

Bazı adamlar, kısa saç veya pompadour gibi yüksek bakım gerektiren saç stilleriyle gelen yaygarayı istemezler. Şık bir kesime sahip olmak isterler ama aynı zamanda banyo aynasının karşısında bir saat geçirmek de istemezler. Fransız Mahsulünün geldiği yer burasıdır..

Katmanlı Üst Cilt Solmasıkaynak

French Crop, daha kısa erkek stillerinden biri olan klasik bir stildir. Başın her tarafında kısa saç ve göze çarpan bir saçak bulunur. Birçok insan bu saç kesimini Sezar kesimiyle karıştırır. Benzer olmalarına rağmen, temel fark, Fransız mahsulünün uzun bir saçağa sahip olması, Sezar kesiminde ise saçakların kısa olmasıdır..

Fransız ekin saç kesimi, az bakım gerektiren bir saç modeli isteyen erkekler için harika. Minimal stil gerektiren gerçekten minimal bir kesim. Ayrıca bakım için berbere sık sık geziler gerektirmez. Bu kesim aynı zamanda özellikle gri saçlı yaşlı beyler için de uygundur, çünkü kesim saçı tamamlar. Fransız mahsulü, elde edilmesi kolay harika görünümlü bir kesimdir, bu yüzden bu zamansız stil hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Deri Soluk Fransız Mahsul@tombaxter_hair / Instagram tarafından

Fransız ekin saç kesimi için neye ihtiyacım var??

Fransız mahsulü daha kısa bir stildir, bu yüzden bu kesim için fazla saça ihtiyacınız olmayacak. Muhtemelen önünüzde bir veya iki inç saç isteyeceksiniz ve bu saç boyunca daha kısa olacaktır..

Fransız mahsulünün en büyük avantajlarından biri esnekliğidir. Çoğu yüz şekli (yuvarlak belki bir istisna olabilir) ve saç tipleri ile iyi çalışır. Kıvırcık saçlarınız varsa, o zaman bir Fransız mahsulü hala işe yarayacaktır, ancak yönetimi daha zor olacaktır..

Dokulu Fransız mahsulü@z_ramsey / Instagram

Fransız Mahsul Saç Kesimi Nasıl Gidilir?

Fransız mahsulü klasik Sezar kesimine çok benzediğinden, çoğu berber, sizden sadece küçük bir yönlendirme ile kesimin üstesinden gelebilecektir. Tabii ki, sadece “uzun püsküllü bir Sezar kesim” isteyebilirsiniz, ancak daha derine inmek istiyorsanız, işte söyleyecekleriniz.

İstediğiniz doku türüne bağlı olarak kenarların kırpılmasını veya kesilmesini isteyin. Hangi seçeneğin sizin için en iyi olduğunu bulmak için berberinize danışın. Ayrıca, Fransız mahsulünün uzunluğu değişebilir, bu nedenle bir resim getirdiğinizden emin olun, böylece berberiniz kenarların ve sırtın uzunluğunu tahmin edebilir..

Bukleler ve Kırpmakaynak

Üstteki saçlar için birkaç seçeneğiniz var. Daha fazla hacim ve doku istiyorsanız, üstteki saçın nokta kesilmesini isteyin. Bu düzensiz bir görünüm yaratır ve kalın saçlarınız varsa kilo almak için idealdir. Düzgün bir görünüm istiyorsanız, üstteki saçların küt kesilmesini isteyin. Bu, saçınızın düz ve düzenli görünmesini sağlar, bu nedenle saçlarınız yapışırsa, küt kesim yapın..

Bu klasiğe süper çağdaş bir yaklaşım getirmek istiyorsanız, yanların ve sırtın kırpılmasını veya üst kısımla daha fazla kontrast oluşturması için daha kısa kesilmesini isteyin..

Orta Cilt Solması Dokulu Mahsulkaynak

Çok kısa bir yol olduğu için Fransız mahsulü çok fazla şekillendirme gerektirmez. Bir pomad, jel, balmumu veya benzeri bir ürüne ihtiyacınız olacak. Saçları çoğunlukla ön kısımda şekillendireceksiniz. Ürünü havluyla kurulanmış, nemli saça uygulayın ve beğeninize göre şekillendirin.

Daha fazla örneğe mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki galeriyi kontrol edin:

Soldurmalı Yumuşak Kırpma@alan_beak

Soldurmalı Yumuşak Kırpma

Bu Fransız mahsulü, şık ve modern bir görünüm için kısa kenarlara ve katmanlı püsküllere sahiptir. Bu görünümü tamamlamak için dövmelere ihtiyacınız olmasa da, kesinlikle stile yenilikçi bir gençlik katıyorlar..

Basitten Dikenli Dönüştürülebilir@kevinluchmun

Basitten Dikenli Dönüştürülebilir

Saç stillerinin iyi görünmesi için karmaşık olması gerekmez. Üstünde biraz doğal doku bulunan bu Fransız mahsulü, stilin bir ders kitabı örneğidir..

Fransız Kesim Dişli Saçaklı@hayden_cassidy

dişler saçak

Temel Fransız mahsulü zevkinize göre biraz fazla sıkıcıysa, ön kısımda bazı tutamların büyümesine izin verebilirsiniz. Ortaya çıkan boynuz veya diş benzeri görünüm şiddetlidir ve daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemez.

Temiz Cilt Solması ile Fransız Mahsul@domthebarberian

Temiz Cilt Solması

Pratik adam için, ultra kısa bir Fransız mahsulü kesinlikle gitmenin yolu. Yanlarda bir vızıltı kesimi, solması ve 1 ila 2 santimetrelik kısa bir mahsule dönüşmesiyle bu kesim, kitaplarımızda bir kazanandır.!

Uzun Saçaklı Fransız Mahsul_@hudson.saç

Uzun Saçaklı Fransız Mahsul

Saç şekillendirme dünyasında belirlenmiş kurallar yoktur. Saçaklarınızı genişletin ve yine de klasik bir saç stilindeki bu 21. yüzyıl dönüşü gibi, buna Fransız mahsulü demenize izin vereceğiz.

Şık Düzensiz Fransız Mahsul@barber_od

Şık Düzensiz Fransız Mahsul

Fransız mahsulü, doku eklemek için kesinlikle en iyi stillerden biridir. Sadece üst kısımdaki bazı hafif teller bu saç kesimini başka bir seviyeye taşıyabilir..

Cilt Soluk Alt Kesik@trimz_barbershop

Cilt Soluk Alt Kesik

İşte Fransız mahsulünde başka bir dönüş. Üstte kalın bir püskül, yanlarda alttan kısa kesim ile bu saç stilini şaşırtıcı derecede pratik bulacaksınız…

Gözlüklü Kırpma ve Saçakkaynak

Kırpma ve Saçak

Fransız mahsulünüzün doğal olarak kenarda kalmasına izin verin, böyle harika bir efektle baş başa kalacaksınız. Biraz gözlük tak ve biraz hafif sakal bırak ve gitmeye hazırsın!

fransız mahsulü@hideoutbarber

Soluk Kenarlı Alın Postu Kesimi

Daha kalın saçlar için, benzer, sağlam bir görünüm için Fransız ekininizin üst kısmını karıştırabilirsiniz. Genel olarak Fransız mahsulünün büyük bir artısı olan kısa kenarlarla mükemmel bir tezat oluşturuyor..

Dokulu Üst Kısa Püskülkaynak

sarışın dokulu mahsul

Biraz daha ayrılmış bir şeye ihtiyacınız varsa, Fransız mahsulünüz biraz daha az “Fransız mahsulü” ve biraz daha “üstte uzun, yanlarda kısa!” olabilir. Yine de bunu bu kadar havalı yapan doku.

Sert Çizgili Alt Kesim@javi_thebarber_

Sert Çizgili Alt Kesim

Herhangi bir saç stilinde olduğu gibi, kontrast oluşturmak ve kalabalığın arasından sıyrılmak için çizgiler ve bölümler oluşturabilirsiniz. İşte bir Fransız mahsulü ile nasıl göründüğü.

fransız mahsulü@paul_barbercode

Konik Sıralı Çok İnce Ön Cephe

Bu listedeki tüm Fransız ekinlerine bakarsanız, başınızın daha arka kısmındaki üst saça yaklaşmanın birçok yolu olduğunu fark edeceksiniz. Kalınlaşmasına izin verin ve alacağınız görünüm bu.

Modern Dokulu Mahsul ile Bağlantısız Alt Kesim@braidbarbers

Modern Dokulu Mahsul ile Bağlantısız Alt Kesim

Bu, bağlantısı kesilmiş başka bir Fransız mahsulüdür, ancak üstüne doku sınırları eklenmiştir. Bazı tutamlar yukarı çıkıyor, bazıları yana doğru gidiyor, bazıları aşağı iniyor. Dağınık ve biz bunu seviyoruz.

Fransız Mahsulsahte şahin, @alan_beak tarafından

Hiçbir Fırfır Fransız Mahsul

Bu, Fransız mahsulünde çok fazla bir değişiklik değil. Bu sadece sade, eski bir Fransız mahsulü. Ama yine de oldukça havalı görünüyor, değil mi??

Saçaklar ve Konik Solması ile Dağınık Fransız Mahsul@andrewdoeshair

Solmaya Sahip Sarışın Köşeli Saçaklar

Diyelim ki özgür bir ruhsunuz ve bunu saç stilinizle iletmek istiyorsunuz. İşte bunu nasıl yaparsınız: bir Fransız mahsulü alın, üst kısmı uzun bırakın ve bol miktarda sivri ekleyin!

Dokulu Mahsul@julius Sezar

Hafif Sivri Fransız Mahsulleri

Fransız ekininizin en üstteki saçını güzel ve uzun bırakın ve sıkılırsanız hemen yeni stiller yaratmak için bolca fırsatınız olacak. Bu görünüm için öne değil arkaya sivri uçlar ekleyin.

Soluk Modern Fransız Mahsul@domthebarberian

Soluk Modern Fransız Mahsul

Fransız mahsulü, daha eski olmasa da Roma dönemi kadar eski bir saç modelidir. Daha modern hale getirmek için, mahsulünüzü neden bunun gibi soluk bir alt kesimle birleştirmiyorsunuz??

Deri Soluk Fransız Mahsul@z_ramsey

Burst Fade ile Dalgalı Fransız Mahsul

Dalgalı saçlarınızı kucaklayın ve kıvrılmasına izin verin. Bu beyefendinin Fransız ekin saç modeliyle yaptığı da buydu. Sonuçların gerçek görünümü kesinlikle övgüye değer.

Daha Uzun Dokulu Kırpılmış Kızıl Saçkaynak

Daha Uzun Dokulu Mahsul

Fransız mahsulünün başka bir basit varyasyonu olarak, yanları kesmeden önce saçınızı yaklaşık 3 veya 4 santimetre uzatın..

Fransız Mahsul@dannyandcobarbers

Yan Stil Kısa Ön Saçak

Fransız mahsulünüzün kenarlarının her zaman derisine kadar budanması gerekmez. Burada, yanlarda biraz uzunluk artı öndeki küçük tutam, bu stili diğerlerinden ayıran şeydir..

Fransız Mahsul@jarredsbarbers

Fransız Mahsul

Yanlarda çok sıkı bir solma ve buna uygun kalın boncuk ile tam burada Fransız kırpma.

Taze ve Kısa Fransız Mahsul@tombaxter_hair

Taze ve Kısa Fransız Mahsul

Tüm Premier Lig oyuncularının bir araya toplanmış gibi görünen bu taze ve kısa Fransız Mahsulünün eskimiş bir görünümü var.

Kefal ile Günlük Fransız Mahsul@kevinluchmun

Kefal ile Günlük Fransız Mahsul

Bir kefalın yeni ve şimdi görünmesini sağlamak zor, ama bu adam üstte uzun ve dalgalı saçlar ve arkada parti ile bu konuda harika bir iş çıkardı..

Dokulu Fransız MahsulDokulu Fransız Mahsul, @z_ramsey tarafından

Hulk’un Öne Çıkan Özellikleri ve Sert Çizgi Tasarımı

Hulk öfkeyle, “Kızgın olduğumda benden hoşlanmazsın” dedi. Yeşil uçlar ve yanda sert bir çizgi ile bu kesimi yaparken kimse üzülmeyecek.

Keskin Soldurma ile Bağlantısı Kesilmiş Üst Kırpma_@rockstarsbarberscradleyheathr

Keskin Solmaya Sahip Bağlantısız Üst Kırpma

Deneyip gol atacağınız zaman, şansınızı denemelisiniz. Bağlantısız bir üst ile bu kesim aynı anda hem retro hem de modern görünüyor.

Boyalı Fransız Mahsul ve Yüksek Solma, Evet Lütfen@joshfarmer__

Boyalı Fransız Mahsul ve Yüksek Solma, Evet Lütfen

Hiç şüphe yok ki bu bey berbere girdi ve DJ Snake’in bir resmini gösterdi ve “Ver şunu bana!” dedi..

Dokulu Fransız Mahsul@cutsbycameron

Dikenli Doku

Fransız mahsulü çivilenir ve ekstra lezzet için birkaç patlama eklenir. Bu geleceğin dalgası olabilir.

Fransız MahsulFransız Mahsul, @hairsoda tarafından

Düzensiz Ön Saçak

İnsanların saçını kendin kesip kesmediğini sormasını istiyorsan, bu saçak gitmenin yolu. Hafif penye ve çok düzensiz.

Dağınık Top ile Basit Fransız Mahsul@raduvitca

Dağınık Top ile Basit Fransız Mahsul

Fransız mahsulü her hafta daha şık görünüyor. Dağınık üst kısmıyla bu adam podyuma veya şarap barına hazır görünüyor.

Şık Damla Solması ile Fransız Mahsul@ünlüberberler

Şık Damla Solması ile Fransız Mahsul

Damla solma ikinci sezonu için hazır. Biraz dağınık Fransız mahsulüne eklendi ve 2020 şıklığımız var.

Fransız MahsulFransız Mahsul, @agusdeasis tarafından

Doğal Dokulu Üst ve Kısa Saçak

Fransız mahsulü bir futbol takımı olsaydı, bu geçen yılın Dünya Kupası kazananları olurdu. Neredeyse her yönden mükemmel, hafif boya, doku ve saçak, kazananlar gibi görünüyor.

Deri Soluk Fransız MahsulDeri Soluk Fransız Mahsul, @spukthebarber tarafından

Orta Püsküllü ve Hacimli Üst

Neredeyse herkes Fransız mahsulüyle iyi görünebilir ve bu adam bunu kanıtlıyor. Daha kalın, koyu siyah saçları doğru miktarda karıştırılmış ve şık görünüyor. Orta saçakla mükemmel uyum sağlar.

Kaba Saçlı Fransız MahsulKaba Saçlı Fransız Mahsul, @aaron_kiely_hair tarafından

Kaba Saçlı Fransız Mahsul

Kızıl, kıvırcık, kaba saçların tutulması veya bakımı asla kolay değildir. Kısa kesmek ve stil ile ileriye doğru fırçalamak, doğru görünmesini sağlar.

Saçak Saç Modeli + Fransız MahsulSaçak Saç Modeli + Fransız Mahsul, @anton_marchenko_ tarafından

Klasik Orta Saçak ve Yan Çizgi Tasarımları

Bu Fransız mahsulünün daha uzun üst kısmı derinlik ve romantik bir hava verir. Kenar çizgisi, insanların onun hala kötü bir çocuk olduğunu bilmesini sağlar.

Fransız Mahsul@dannyandcobarbers

Düz Orta Saçak

Genç ya da yaşlı, bu Fransız mahsulü doğru görünüyor. Buradaki orta saçak ile yanlış gitmek çok zor.

Düz saçaklı sakal kırpınkaynak

Saç Çizgisi Üzerinde Dokulu Kırpma

Kenara itti. Ortaya itti. Her yere bastı. Bu, Fransız mahsulü için yeni bir görünüm ve etkileyici. Doku, saçın bakımını gösterir ve her şekilde dalgalar insanları iki kez gösterir..

Manikürlü Uzun Sakal ve Fransız Mahsul@kieronthebarber

Manikürlü Uzun Sakal ve Fransız Mahsul

Sanki bu beyefendinin iki Fransız mahsulü varmış gibi. Biri başının üstünde, biri altta. Sakal gerçekten manikürüyle dikkat çekiyor ve insanları saç kesimine bakmaya itiyor.

Lonely Comet Yan Tasarım@ moohammad_hamze

Lonely Comet Yan Tasarım

Edmond Halley uzun yıllar bir kuyruklu yıldızı inceledi ve güneş sistemi etrafındaki yolunu öğrendi. Bu tek kuyruklu yıldız tasarımı, insanlara onu araştırmaları için bir neden de verecek..

Renk Bağlantısı Kesildi Fransızca@ moohammad_hamze

Renk Bağlantısı Kesildi Fransızca

Fransız mahsulü her hafta güncellenmeye ve modernize edilmeye devam ediyor. Sarışın üstte ve öne doğru itildiğinde, mahsul harika görünüyor. Ama buradaki şovun yıldızı solmaya olan bağlantısız taraf..

Hafif Line Up ile Dağınık Üst@glennmcgoldrick

Hafif Line Up ile Dağınık Üst

Bu kesim, başka bir Avrupa ülkesinden Fransız mahsulünü yapmaya çalışan ve zar zor doğru yapan birine benziyor. Orada. Bu iyi. Ama bir Fransız, Fransız mahsulü değil.

dalgalı fransız mahsulü@odyzzeuz

dalgalı fransız mahsulü

Geleneksel Fransız mahsulü baş ve sezar gibi çok düşüktür. Bu dalgalı görünüm, ona önden, yandan ve arkadan yeni bir boyut katıyor..

Line Up Temple Fade ile Fransız Mahsul@criztofferson

Düşük Solma

Bu sıkı kesilmiş Fransız mahsulü, kulakların hemen yanında sıraya giriyor. Soluk o kadar düşük ki, görmek bile neredeyse imkansız. Soluk koyun pirzolası favorileri ek bir bonus.

Yan Konik Solmaya Sahip Kısa Fransız Mahsul@hayden_cassidy

Yan Konik Solmaya Sahip Kısa Fransız Mahsul

Tüm Fransız Bitkileri düz değildir, işte yan fırçalanmış olanı. Biraz daha gösteriş eklemek için üst kısım hafifçe atılır. Bununla birlikte, kenarlar hem köşeli hem de sivrilen bir çizgi ile inceltilmiş.

İnce Soluk Kıvrılmış Fransız Mahsul@conortaaffehair

İnce Soluk Kıvrılmış Fransız Mahsul

Kıvrık top her zaman oldukça büyüleyicidir, ancak bazı stil öğeleriyle eşleştirildiğinde, o zaman daha eğlenceli hale gelir. Üst kısım, yan tarafı şık ve temiz yapan solma ile Fransız kırpılmış.

Paslı Sarışın Sivri Püskül@rumbarber

Paslı Sarışın Sivri Püskül

Tüm Fransız mahsulleri düz değildir, bazıları gösteriyi çalan köşeli saçaklarla biraz süslüdür. Bununla birlikte, bir çentik daha temiz görünüm için kenarlar inceltilmiş, ancak bunun dışında hacim ve uzunluk açısından iyi.

Trendy Dengeli Fransız Mahsul@adribarbeiro

Trendy Dengeli Fransız Mahsul

Yüksek görüşte bu saç modeli, durum böyle olmayan başka bir Fransız mahsulü gibi görünebilir. Üst kısım, mohawk-y hissi ile hafifçe fırlatılır. Ayrıca, sakal ve tepenin dengesini göstermek için yan taraflar soluktur. şimdi ne kadar düşünceli?

Atılmış ve Boyalı Fransız Mahsul@r.örgü

Atılmış ve Boyalı Fransız Mahsul

Fransız Mahsulleri çok ilginç olabilir, ancak ayrıntılara biraz dikkat gerektirir. Üst kısmın, her şeyi on kat şık kılan o arsız, sade sarışın boyayla kıvırcık boyandığı söyleniyor..

Dalgalı Kalın Kısa Fransız Mahsul@ sa__hairs

Dalgalı Kalın Kısa Fransız Mahsul

Pürüzlü ve sağlam doku oldukça çekici, özellikle de bir bakışta fırıldak gibi görünen ancak yakından bakıldığında yanlarda arsız bir cildin solduğu ince bir desen göreceksiniz..

Sharky Fringe ile Şeytan Fransız Mahsul@berber.teori

Sharky Fringe ile Şeytan Fransız Mahsul

French Crop sadece başka bir kesim değil, bu, kenarları sivriltilmiş, üstte savurma ile oldukça klas bir kesim. Köşeli saçak, bunu çok yenilikçi bir görünüm haline getirmek için fazladan bir stil katmanı ekler, ancak çok korkutucu değil.

İkiz Parmaklı Kırık Fransız Mahsul@uluslararası berberler

İkiz Parmaklı Kırık Fransız Mahsul

French Crop tamamen eğlencelidir, ancak biraz ince ayar yapmak onu cazip hale getirir. Perde bu tarzı benimsiyor, özellikle çift köşeli saçaklar onu baharatladığında oldukça eğlenceli. Ayrıca şık şakak rengi solması onu düzenli kılar.

Konik Tapınaklı Saçaklı Fransız Mahsul@adribarbeiro

Konik Tapınaklı Saçaklı Fransız Mahsul

Bunun gibi Fransız Mahsulleri sadece saf mücevherlerdir. tarafı fark ettin mi? Üst kısmı alnın her tarafında saçaklı olacak şekilde solmuş ters şakaktır. Bu düz doku ile maksimum temiz görünüm için kenarlar da soluktur..

Yarık Sert Parçalı Gösterişli Fransız Mahsul@adribarbeiro

Yarık Sert Parçalı Gösterişli Fransız Mahsul

Boyanın rengi bu görünümü oldukça fazla satıyor ama öyle değil. Üst kısım ince tüylüdür ve alnına düşen fransız ekinleri, bu konik solma ile yanların tamamı düzgündür. Bahsetmiyorum bile, zor kısım yarık sadece etkili bir hareket.

Futboldan Esinlenen Fransız Kısa Üst@tmcuts

Futboldan Esinlenen Fransız Kısa Üst

Gördüğümüz gibi çok mutlu bir tarz, bunda çok gösterişli bir şey yok. Fransız Mahsulleri oldukça soğuktur, ancak kenarlar eşit derecede düzgün konik ve solgundur ve bu şakak solması sakalın da oyuna girmesine yardımcı olur.

Çene Sakallı İnce Saçlı Fransız Mahsul@ bonsmenshair

Çene Sakallı İnce Saçlı Fransız Mahsul

Sırf French Crop saç modeli diye alnına dökülen ve orada serinleyen ince saçlardan daha iyi ne olabilir? Buradaki kenarlar, konik solma ile görünümü 10 kat daha düzenli hale getiriyor, ancak buradaki solma, diziliş için hala çok yer olan arsız bir orta solma..

Konik Tapınaklı Mini Fransız Mahsul@jakfinchhair

Konik Tapınaklı Mini Fransız Mahsul

Hacim konsantrasyonu burada oldukça iyi yapılır, sakal üst kısımdan daha kalındır ve üst kısım yarı fransız kırpılmıştır. Kenarlar, konik bir şakak ve açılı bir dizilim ile yüksek soluktur.

Orta Soluk Dizili Kaseli Fransız Mahsul@fadejunky_ace

Orta Soluk Dizili Kaseli Fransız Mahsul

Dengenin bir yüzü olsaydı, bu olurdu, üst kısım, maksimum yoğunluk için çeneye odaklanan bir sakalla fransız kırpılır. Orta damla solma, yarı konik dizilişle daha şık görünmesini sağlayan bir şeydir..

Kıvrılmış Kefal ile Uzun Fransız Mahsul@hairinmotioneğitim

Kıvrılmış Kefal ile Uzun Fransız Mahsul

İnce saç, en iyi Fransız mahsulünü eller aşağı verir. Buradaki mahsul, yana hafif bir fırça ile oldukça uzun. Hacim, iplikler nedeniyle incedir, ancak uzunluk oldukça düzgündür. Tüylü bir his verdiği için yanların ve sırtın büyümesine izin verilir ve kefal unutmayın.

Sıkıştırılmış Fransız Mahsullü Pocky Top@ jameswilliams_jtt

Sıkıştırılmış Fransız Mahsullü Pocky Top

Bu fransız mahsulü, biraz daha dar göründüğü için oldukça süslü. Daha temiz bir yaklaşım için kenarlar orta derecede soluktur. Üst kısım, trendi takip eden kabarık bir doku ile hafifçe fırçalanır. Anahtar kırpmak ve sivrilmek.

Orta Fade ile Pitch Mükemmel Fransız Mahsul@rockstarsbarbers

Orta Fade ile Pitch Mükemmel Fransız Mahsul

Çok yenilikçi bir görünüme sahip klasik OG fransız mahsulü bizim için burada. Üst kısım kenarlardan biraz daha uzun ama çok uzun değil çünkü bütün fikir onu minimalist tutmak. Bu dövmelerin oldukça iyi çıkması için kenarlar çok soluk.

Fransız Sakallı Düzgün Fransız Mahsul@dencioaguilar

Fransız Sakallı Düzgün Fransız Mahsul

Grizzly top, kaba dokulu saç tellerinin iyi bir arkadaşıdır. Buradaki, olduğu gibi evcilleştirmek için bazı saç ürünleriyle yumruk sıkılmış. Kenarlar incelir ve solmaz, bu sizin her zamanki fransız mahsulünüz değil ama eğlenceli, değil mi??