30 Yan Kısım Saç Kesimi: Beyler İçin Klasik Bir Tarz

Yan kısım saç kesimi, zamanın testinden kurtulan birkaç stilden biridir. 1910’lara (ve muhtemelen daha öncesine) kadar uzanıyor ve bugün hala binlerce ve binlerce kafada görebilirsiniz..

Neden bu kadar uzun sürdü? Eh, özellikle çok yönlü bir saç kesimi. Hem gündelik hem de resmi durumlar için güzeldir ve bir ofis işi veya işyeri için ideal bir saç kesimidir. Ayrıca şekillendirmek çok fazla zaman almaz ve sabahları biraz çalışmayla şık bir kesime hazır hale gelirsiniz..

Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Yan Kısım Saç Kesimi Nedir??

Adından da anlaşılacağı gibi, yan kısım saç kesimi bir yan kısma dayanır. Ama bundan daha fazlası var. Üst ve yan kısımlar, yan kısımdaki saç kesimine çepeçevre zamansız bir görünüm kazandırmak için geleneksel bir şekilde kesilir. Sonuç kısa, düzgün bir stil.

Yan kısım daha kalın saçlarda en iyi sonucu verir, ancak daha ince saçlarla şekillendirmek mümkündür. Taraklı ve diğer kısa kesimler gibi kare ve oval yüz şekillerine en çok yakışandır..

@adamoc_hair / Instagram

Yan Kısım Saç Kesimi Nasıl Gidilir?

Saç kesimi yaygın olarak “yan saç kesimi” olarak bilinse de birçok berber ve stilist bunu farklı isimlerle bilir. Bunlara işadamı saç kesimi ve yan kısmı olan geleneksel bir kesim dahildir. Pek çok isimle anıldığı için, berberinize veya stilistinize göstermek için bir resim getirmenizi öneririz..

Daha fazla yardımcı olmak için, tam olarak ne istediğinizi belirleyebilmeniz için yan kısım saç kesiminin daha ince ayrıntılarını burada bulabilirsiniz..

Colin Farrell klasik beyefendi arka tarafı kayganlaştırdıJoe Seer / Shutterstock.com

Üstte yaklaşık 2 ila 4 inç saç bu kesim için en iyisidir. Saç ne kadar uzun olursa, saçınız o kadar hacimli olur. Kenarlar, #3’ten #6’ya kadar herhangi bir yerde bir ustura ile kesilmelidir. Ayrıca, konik bir boyun çizgisinin yanı sıra yanlarda bir daralma veya solma isteyeceksiniz..

İsterseniz, berberinizden veya stilistinizden size net bir şekilde tanımlanmış bir parça oluşturan traş bir çizgi olan sert bir parça vermesini isteyebilirsiniz. Bu, saç stilini daha belirgin hale getirir ve üst kısmı yanlarla kontrast oluşturur..

@zeke_the_barber / Instagram

Yan Kısım Saç Kesimi Nasıl Şekillendirilir

Yan kısım kaliteli bir pomad gerektirir. Suavecito Original Hold ve Layrite Original favorilerimizden ikisi. Ürünü havluyla nemi alınmış, hafif nemli saça uygulayın. Parlak, kaygan bir görünüm istiyorsanız, cömert bir miktar kullanın (parmağınızla çeyrek boyutlu bir kepçe).

Ardından, başınızın arkasında solda veya sağda bir nokta seçin. Bu noktaya kadar tüm saçlarınızı tarayacaksınız. Bunu yapmak için saçınızı kendi tarafınızdan uzağa ve geriye doğru tarayın. (Saçınız kısaysa ve geriye doğru taramakta zorlanıyorsanız, sadece kendi tarafınızdan uzağa doğru tarayın.)

Jason Sudeikis yan parçasıFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Tüm bu saçları geri taradıktan sonra, yanları aşağı doğru tarayın. İsterseniz, stili yerinde sabitlemek için biraz saç spreyi kullanabilirsiniz ve yan kısımdaki saç kesimini şekillendirmeyi bitirdiniz..

Bu kesimi şekillendirmek için farklı miktarlarda pomad ve farklı yollar deneyin. Yan kısım çok yönlü bir kesimdir ve kişisel tarzınıza en uygun olanı görmek için onunla oynayabilirsiniz..

Ed Westwick'in Kulağı Sıkışmış İşadamı KesimiEverett Koleksiyonu / Shutterstock.com

Ed Westwick’in Kulak Tuck’ı

Yan kısım klasik, sade bir stildir ve Ed Westwick’in yan kısmı bu niteliklerin bir örneğidir. Arkaya doğru taranmış ve kulağın arkasına sıkıştırılmış bu yan kısım hem şık hem de rahattır.

Ryan Reynolds'ın alttan kesilmiş saç kesimiFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Ryan Reynolds Alttan Kesilmiş Yan Kısım

Zarif bir görünüm için en popüler çağdaş saç stillerinden ikisini birleştirerek yanlış gidemezsiniz: yan kısım ve alt kesim.

Gri saçlı George Clooney yan kısım saç modelimakarenkodenis / Shutterstock.com

George Clooney’nin yan kısmı

Bu daha uzun yan kısım stili saça daha kalın ve dolgun bir görünüm verir, ancak yine de belirgin kısım sayesinde belirgindir..

Brad Pitt yan kısım saç modelis_bukley / Shutterstock.com

Brad Pitts Klasik Yan Parça

Gerçekten basit bir stil ister misiniz? Bunu bir deneyin. Parçayı ayırıcı olarak kullanarak saçı zıt yönlerde tarayarak bu görünümü elde edebilirsiniz..

Sakallı Chris Pine yan kısmıTwocoms / Shutterstock.com

Sakallı Chris Pine Yan Kısım

Çoğu kısım genellikle çok dikkat çekici olsa da, daha incelikli de olabilirler. Burada, Chris Pine’ın saçı sadece hafifçe ayrılıyor ve görünür bir parça çizgisi yok. Bu saçın daha kalın görünmesini sağlar.

Yan kısımda Chris Pine klasik beyefendi tarağıs_bukley / Shutterstock.com

Klasik Beyefendi Uzun Yan Parça

Bu beyefendinin kesimi bir sebepten dolayı bir klasik. Zarif yan kısım ve özenle şekillendirilmiş saç, kullanıcıya çok keskin ve sofistike bir görünüm kazandırır..

Jake Gyllenhaal yan kısmı uzun saçKathy Hutchins / Shutterstock.com

Dalgalı Yan Kısım

Dalgalı saçlı erkekler de yan kısımları iyi giyebilir. Burada gösterildiği gibi hafif bir kısım saçın yönünü değiştirmek ve ek doku sağlamak için kullanılabilir..

Andrew Garfield orta uzunlukta yan kısım, saçları geriye taranmışFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Arkası Fırçalanmış Saçlı Parça

Mükemmel sonuçlar elde etmek için parçalar diğer şekillendirme teknikleriyle birlikte kullanılabilir. Bu saç kesimi, hem şık hem de biraz dağınık bir görünüm için hem önde hem de yanlarda fırçalanmış arka saç kullanır.

Kıvırcık Saçlı Sakallı Yan Kısım@kings_of_the_underworld

Kıvırcık Saçlı Sakallı Yan Kısım

Kıvırcık saçlarınız varsa, bu yan kısım varyasyonuna göz atın. Kenarları düzenli tutmaya yardımcı olmak için belirgin bir kısım kullanılır ve diğer taraftaki ve öndeki saçların doğal olarak yukarı ve dışarı çıkmasına izin verilir..

Dalgalı Uzun Püsküllü Yan Kısım@jodytaylorhair

Dalgalı Uzun Saçak

İşte doğal olarak çok dalgalı saçlar için bir stil. Yan kısım, tüm dikkati öndeki uzun, akıcı püsküllere çekmeye yardımcı olur..

Kaygan Süpürme Sıfır Solmaya Sert ParçaKredi: Örgü Berberler

Kaygan Süpürme Sıfır Solma Sert Parça

Bu saç kesimi retro bir tarz alıyor ve bazı çarpıcı güncellemelerle günümüze getiriyor. Zor kısım, 1950’lerde görmediğiniz bir şey, ancak bu saç kesimine inkar edilemez bir hava katıyor..

Sie ParçasıShutterstock

Parçalı Yan Süpürme

Yan taranmış saçlarla yanlış gitmek zor. Bu örnekte, bir yan parçanın yandan süpürme stiline nasıl şık bir dokunuş kattığını görebilirsiniz..

düz üst, yüksek hacimli, dikey, yan kısım, alttan kesme

Yüksek ses

İşte bir yan parçayı şekillendirmenin benzersiz bir yolu. Saçı bölmek için parçayı kullanmak yerine, burada gösterilene benzer yüksek hacimli bir görünüm çerçevelemek için kullanabilirsiniz..

genç erkekler | Yan kısım, alttan kesim, klasik saç kesimi@cartersupplyco

Doğal Yumuşak Kısım

Bu nazik ve kademeli kısım, daha rahat bir stil tercih ediyorsanız, saça ideal olan rahat bir görünüm verir..

Sarmaşık Ligi Solması@z_ramsey tarafından

Sarmaşık Ligi Solması

Bu, Ivy League’in sayısız varyasyonlarından biridir. Yüksek solmaya ve ince yan kısma sahip olan bu tarz, resmi bir görünüm için mükemmel bir seçimdir..

yan parçalar-patty_cuts@patty_cuts

Yüksek Yan Parçalı Tarak

Başta daha yüksek bir kısım oluşturmak, yüze uzunluk eklemeye ve üstteki saça odaklanmaya yardımcı olabilir..

Ewan McGregor Yan kısım saç modeliKathy Hutchins / Shutterstock.com

Ewan McGregor’un Yan Kısmı

Bu dağınık yan kısım stili, tüm saç tipleri için harika olan gevşek ve rahat bir görünümdür. Ayrıca minimal stil gerektirir; basitçe yerine fırçalayabilirsiniz.

Konikli Sert Parça@cartersupplyco

Konikli Sert Parça

Bu basit bir stil olsa da, bir yumruk atıyor. Zor kısım, aksi takdirde klasik olan bu saç kesiminde cesur bir bükülme ve konik her şeyi düzgün tutar.

Yan Kısım Süpürüldükaynak

Yan Kısım Geri Süpürüldü

Daha kısa bir saç modeli mi arıyorsunuz? Bu kısa kolej kesimi, bir damla solma ve sert parça içeren iyi bir düşük bakım seçeneğidir..

Temiz Konik Solma@figarosbarbershoplisboa

Temiz Konik Soldurma

Üstte, bu tarz klasik bir beyefendinin saç kesimidir. Ancak yanlardaki solma bu görünümü günümüze taşıyor. Son olarak, belirgin bir kısım dramatik bir etki sağlar..

Yan Kısım İş Saç ModeliKredi: Örgü Berberler

Klasik Yan Parça

Saçınızı orta uzunlukta tutmaktan hoşlanıyorsanız, ancak şık ve hoş görünen bir şey istiyorsanız, bu yan kısım stili sizin için olabilir..

Yan Kısmı Erkek Saç Modeli Kırmızıkaynak

Yumuşak Parça

Saçı zıt yönlere basitçe tarayarak ince bir kısım elde edilebilir. İnce veya ince saçlarınız varsa bu iyi bir seçenektir..

Klasik Konik Yan Parça@zeke_the_barber

Klasik Daralan Sarı Saç

Bu tarz, kısa kenarlardan daha yüksek hacimli üst kısma geçiş için harmanlanmış bir yan parça kullanarak asimetrik bir etki elde eder..

Yan kısım kısa pompadour, orta ten rengi alttan kesilmiş@z_ramsey

Pompadourlu Yan Kısım

Pompadour ve yan kısım her zaman el ele gitti. Bu eşleştirme zamansızdır ve bugün hala harika bir seçimdir.

Soluk Alt Kesimli Akıcı Yan Kısım@rockstarsbarberscradleyheathr

Soluk Alt Kesimli Akıcı Yan Kısım

Bu yan parça stili, sergilediğimiz görünümlerin çoğundan farklıdır. Kısa ve uzun saçı ayıran kısım yerine, daha uzun saçın iki bölümünü ayırırken, alttan kesim kısa ve uzun kısımlar arasında sınır çizer..

Benjamin McKenzie'nin Yan kısmı ve Arka Fırça DFree / Shutterstock.com

Benjamin McKenzie’nin Yan kısmı ve Arka Fırçası

Benjamin her gün gençleşiyor ve bu resim bunu gösteriyor. Bu klasik ince saçlı yan kısım, kenarların düzgün bir şekilde kesildiği ve inceltildiği yerde harikadır. Üst taraf, yanlar arasında bir parça ile yan sallanır. Yan kısmın normalden biraz daha yüksek olduğuna dikkat edin, bu McKenzie’nin gösterişidir..

Bill Skarsgard'ın Doğal Parçası Ga+Fullner / Shutterstock.com

Bill Skarsgard’ın Doğal Kısmı ve Orta Mahsul

Bill bundan daha iyi olabilir mi? Saç, üstte uzun ince saçları ve yanlarda sivrilen tüyleri ile çok yumuşaktır. Yan kısım neredeyse orta kısım ama biraz alt kısımda. Yüz kılları olmadığı için tüm dikkat üstteki stile gidiyor. Bu hem dahice hem de keskin.

Sert Kısmı Yan Süpürmeli Sarışın@chrisbryant93

Sert Kısım Konik Solmaya Sarışın

Mükemmel taranmış yan fırça ile çok ince bir yan kısım. Ayrıca, kenarları düzgün bir şekilde orta olan keskin ve oymalı sıralar, tapınak solgunluğuna kadar soluktur. Bütün bunlar çok resmi ve klasik bir saç modeli oluşturuyor ve bu, kirli sakalla mükemmel bir şekilde dengelenmiş. Bir bütün gibi görünmesini sağlar.

Sivri Yan Parçalı Minty Cool Top@peladesign_official

Sivri Yan Parçalı Minty Cool Top

Yan kısımların sadece resmi ve retro saç modeli olabileceğini kim söyledi? İşte hemen hemen her şeyi haşhaş ve bling yapabileceğiniz bir örnek. Kenar keskin, orta derecede soluk ve sıralar da soluyor. Üstelik en bariz kısmı modayı haykıran nane boyası.!

cilt solması sert yan kısım pompadour@zeke_the_barber

Cilt solması pompadour

Bu, kenarları düzgünce konik soluk olan ince bir saç pompadourlu klasik yan kısımdır. Bu solma aynı zamanda yüksek solmanın altına düşebilir ve bir dizilim olmadığı görülebilir. Üstteki pompadour’un çevre ve hayat kattığını söylüyor. Üstelik bu neredeyse James Bond, hayır?

Zachary Quinto İş adamı kısa yan kısımFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Zachary Quinto İş Bölümü

Zachary’nin bu güzel kabarık dokulu saçı dışarı çıkıyor ve yan kısım onu ​​onun için mükemmel kılıyor. Yanlar, üst tarafı fırçalanmış olarak düz yukarı doğru incelir. Ayrıca kalın saç dokusu, güçlü ve baskın görünmesini sağlar ve sakal, yüzün alt kısmını dengeleme işini yapar..

Mini PompadourMini Pompadour, @mattjbarbers tarafından

Yan Parça + Mini Pompadour

Ne yapacağını bilmeyen tek bir saç teli yoktur. Üst kısım küçük ve ince pompadour neredeyse kaygan bir sırt ile burada her şey mükemmel. Kenarlar orta derecede soluk, aralarında da soluk çizgiler var. Tüm bunlar, sakalla harmanlanan şakak rengi solgunluğu, onu çok dengeli bir stil haline getiriyor..

Kısa Kenarlı Kenar Fırçalı@brinie

Kısa Kenarlı Kenar Fırçalı

İnce ancak köpüren saçlara sahip olmak her zaman kötü değildir ve işte örnek. İhtiyacınız olan tek şey, saçların bir demet halinde kalmasına yardımcı olacak güzel saç ürünleri ve BOOM! Buradaki yan kısım, üst kısım daha uzun olduğundan ve yan kısımlar güzelce inceltildiğinden açıktır. Bunun dışında pek bir şey olmuyor ama kadroları görüyor musunuz? onlar formda.

Yan Parçalı Uzun Konik Saç KesimiYan Parçalı Uzun Konik Saç Kesimi, @mattjbarbers tarafından

Yan Parçalı Uzun Konik Saç Kesimi

Klasik, yoğun, ince yan kısım ve aşırı hassasiyetle yandan süpürme gibi görünüyor. Üstelik yanlarda veya yaka kısmında herhangi bir daralma yok ama yine de mükemmel bir şekilde kontrol ediliyor. Üst kısım kısa olabilir veya klasik bir pompadour işi gayet iyi yapıyor.

Kathy Hutchins klasik yan kısımKathy Hutchins / Shutterstock.com

Klasik Yan Parça

James Bond sen misin? Bu klasik 90’ların kesimidir ve kenarları daha az hacimlidir ancak inceltilerek katmanlı değildir. Üst kısım, yandan süpürülmüş ve pompadour arasında bir karışımdır, genellikle, bu görünümü biraz saç mumu ve el vuruşlarıyla elde edersiniz, yapması çok zor değil ama yine de gösterişli görünüyor.

Dalgalı Naturel Yan Kısım marka / Shutterstock.com

Dalgalı Naturel Yan Kısım

İnce telli saç sorundur diyenler buraya bakın, ince telli saçlarla kesinlikle yapılmayacak bir şey var. Hacmi üstte ve kenarları sivriltilmiş klasik yan kısım gitmenin yolu. Bu aynı zamanda odağı üste çeken altın rengi parlak bir boyaya da sahip. Öğrenecek ne çok şey var değil mi?

Kalın Dokulu Temiz Taraflı Süpürme@raduvitca

Kalın Dokulu Temiz Taraflı Süpürme

Bu, klasik Steve Jobs görünümüne bir adım daha yakın, siyah balıkçı yaka, gitmenin yolu. Üstelik yan kısım çok güçlü ve yoğun. Kalın saç size bunu verir, ancak kontrollü görünmesi için kenarları biraz fırçalamayı unutmayın ve sonunda biraz saç mumu hepsini birbirine yapıştırır..

Yan Parça Artı Kaygan Sırt Artı Çok Soğuk@ryan_davieshall

Yan Parça Artı Kaygan Sırt Artı Çok Soğuk

Bu gerçek hayattaki Joker! Arkası kaygan üst kısmı olan klasik yan kısım mükemmel bir tarif. Ayrıca, saç incedir, bu nedenle bu stil tamamen kontrol altında görünür ve bazı saç mumları asla yardımcı olmaz. Hepsini bir arada tutmak bu tarzın anahtarıdır.

yan parça@oldandnewtownbarbershop.cz

Kısa Kenarlı Basit Yan Parça

Yan süpürme ile ince bir yan kısmı ile gösteriş retro topraklarına hoş geldiniz. Ayrıca, kenarlar biraz daha inceltilir. Uzaklaşan saç çizgisi, saçın hafifçe geriye itilmesiyle daha da iyi hale getirir. Tapınak henüz soluk değil konik.

Yan parça@julius Sezar

Düzenleme Kesimi Benzer Görünüyor

Burada tartışılacak çok şey var, o yüzden orta solmaya sahip kalın tarafla başlayalım. Yanlarda dengeli görünmesi için yan kısımlar konikleştirilmiştir. Bununla birlikte, üst kısım, hafifçe geri itilmiş bir doku ile yandan süpürüldü. Saç ürünleri, saçı sağlam tutmak için stilin hakkını verir..

Yan parça@dannyandcobarbers tarafından

İnce Parçalı Yan Fırça

Modern yan kısım oldukça yeni ve ihtiyaç duyulan her şeye sahip. Kenarlar orta derecede soluk, üst kısım kabarık ama yandan süpürme. Şakak da solmuş, ayrıca dengeli görünmesi için hepsi sakalla harmanlanmıştır..

yan parça@jakes_barber_shop

Kenarları Daralan İnce Saç

İnce saçların oldukça kabarık bir şekilde geri itilmesinden daha iyi bir şey yoktur. Ayrıca, kenarlar orta derecede soluk ancak biraz düşük. Sıradaki taraf, kalın görünmesi için çok perişan olmaması için katmanlarla inceltildi. Kuru görünümlü saç ağdası fark yaratır.

Doğal Yan Kısım ve Makaslı Mahsul@jelle.vissers

Doğal Yan Kısım ve Makaslı Mahsul

Bunun gibi bir saç kesimi, klasiklerin sadeliğini, doğal bir kısım ve cilde oldukça yakın biten bir inceltme ile kutlar ve uzunluklarla oynayarak saça daha fazla ayrım sağlar..

Pompadour, Tapınak Konikli Yan Parçalı@gutierstudio

Pompadour, Tapınak Konikli Yan Parçalı

Sert kısım, konik kenarlar, keskin hatlar ve ilk etapta başka ne istenebilir. Bu kabarık pompadour ile şık kalın saç yan kısmı onu mükemmel kılıyor. Üstelik tapınaklar, bir beyefendinin neye benzeyeceği gibi görünmesi için bir nedenden dolayı solmaz..

Kulak Gerdirme ile Yan Kısım Daha Uzun Olabilir@hayden_cassidy

Kulak Gerdirme ile Yan Kısım Daha Uzun Olabilir

Yan kısmın bildiğimiz klasik olması gerektiğini kim söyledi, ama işte bu mükemmel dönüş için düzleştirilmiş bu uzun tellerle birlikteyiz. Dahası, kulak tıkacı sadece o mükemmel dokunuşu ve sahip olduğunuz yolu, yanlardaki hafif ses seviyesini azaltmak için hafif bir koniklik ile ekler..

Orta Solma ve Derin Yan Kısım@jelle.vissers

Burst Solma ve Derin Yan Kısım

Bu çok net kısım, ince bir sert kısım, çok klasik görünen bir saç kesimi için yıldız bir detaydır. Patlama cilt solması, bunun için doğru miktarda gevrek ortaya çıkarır.

Uzun Düzenleme@dahi_ej

Uzun Düzenleme

Düzenlemeden ilham alan saç kesimlerinden biraz daha fazlası, bu onu biraz daha uzun tutar ve basit ama etkili bir doğal yan kısım ekler..

Her zamanki Tarafınız Değil@ franchybarberr

Her zamanki Tarafınız Değil

Yan kısımlar yanıltıcı ve bazen oldukça sıkıcı olabilir. Bu, senin sessiz olanın değil. Küçük ofset eğlenceli hale getiriyor, ayrıca zor kısım hissi her şeyi süslüyor. Ekstra temiz görünüm için kenarlar inceltilerek inceltilmiştir.

Bazı Klas Retro Yan Süpürme@jodytaylorhair

Bazı Klas Retro Yan Süpürme

Yan kısım retro zamanlardan geliyor ve bu sadece teoriyi daha uygulanabilir kılıyor. Üst kısım uzun ve yandan süpürülmüş, yanlardan sivrilen. Tüm bunlar, sert ayrılmış yan kısımla birlikte partiyi on kat daha iyi hale getiriyor..

Alışılmadık Boyalı Yan Kısım@marcovfialho

Alışılmadık Boyalı Yan Parça

Kanatlı kısım kesinlikle sadece gerçek bir beyefendinin kolaylıkla çekebileceği cesur bir stil ifadesidir. Üst kısım boyalı uçlarla ince bir şekilde ayrılmıştır, o şakaklı pop için kiraz kırmızısı renk sakalda kaybolur.

Düz Konik Retro Sert Parça@adribarbeiro

Düz Konik Retro Sert Parça

Sert parçalar, bir alt kesimin sadece bir başka çeşididir, ancak biraz daha belirgin ve şıktır. Burada, daha fazla gösteriş için sivrilen yan kısımlar için bir yan parça olarak kullanılırken, üst kısım o retro dokunuşla yandan ayrılır..

Yan Parçalı Kalın Kıvırcık Sevişme@aseadoymasculino

Yan Parçalı Kalın Kıvırcık Sevişme

Yan kısım, bunun gibi incelikli olsa bile aynı etkiyi çizebilme özelliğine sahiptir. Üst kısım yüksek hacimlidir ve bukleleri hayata döndürmek için yan fırça desenine sahiptir ve yanlar kontrollü görünmesi için hafifçe incelir.

Sakal Karışımlı Kabarık Yan Kısım@thebarbercole

Sakal Karışımlı Kabarık Yan Kısım

Farklı sosları kim sevmez? Ve buradaki quiff, bir yan kısımda böyle bir tepedir. Parça, bu hacim için kenarları solmayan oldukça incedir. Bu düzgün ve dengeli görünüm için sakal, şakak ile harmanlanmıştır..

Yanlarda İnce Alt Kesimli Soğuk Yan FırçaMangostar/ Shutterstock.com/ Shutterstock.com

Yanlarda İnce Alt Kesimli Soğuk Yan Fırça

Yan kısım her zaman yandan bu kadar bariz bir ayrılık olmak zorunda değildir. Bazen çok ince bir bölümdür, burada biri tepeden tırnağa ayırt edilebilir. İşte bu ince görünüm, yanlarda bir konik olan yanlarda alt kesim olan başka bir ince öğenin anahtarıdır..

Sarı Tonlu Kabarık Katmanlı Yan Kısım@kochifaraj

Sarı Tonlu Kabarık Katmanlı Yan Kısım

Bu ince ama bariz ince sert kısım ile üstteki düzgün katmanları kolayca görebilirsiniz. Burada, sakalın yüzünü oldukça iyi dengeleyerek işini yapabilmesi için kenarlar sivrildiği ve solmadığı için hacmi korumaktır..

Anızlı Retro Yan Kısım@m15berbershop

Anızlı Retro Yan Kısım

Sert parçalar her zaman kalın ve belirgin olmak zorunda değildir. Bazen bunun gibi ince olan, ayırma ile işi oldukça iyi yapar ve daha az hacim için yana doğru sivriltme işi oldukça iyi yapar.

Yan Süpürge Fırçalı Üst@figarosbarbershoplisboa

Yan Süpürge Fırçalı Üst

Bu düz stil, ince yan kısmı ve üst kısmındaki hafif tüyü ile retro bir ürperti verir. Kenarlar, her şeyi kontrol altında tutmak için hafif bir sivriltme ile orta derecede soluktur. Sakal, evcilleştirilmiş bir dokuya sahip görünüm için düzgün bir dengeleyicidir..