70+ Cilt Solması Saç Kesimi Fikirleri (2021 için Trend Belirleyici)

En son erkek saç modeli trendleriyle güncel bir saç kesimi arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın! 2020 erkek saç modeli trendleri yazımızda sizleri ten rengi solmuş saç kesimleriyle tanıştırdık ve şimdi her şeyi öğreneceksiniz..

Yan kısım kısa pompadour, orta ten rengi alttan kesilmiş@z_ramsey / Instagram

Cildin solması özellikle benzersizdir çünkü göze çarpar veya daha doğrusu dışarı fırlar. Tıraşlı kenarların ve tam bir saç başının kontrastı anında dikkat çekicidir. Özellikle modaya uygun, çağdaş bir görünüm ve hepsinden önemlisi, elde etmesi kolay.

Saçın boyuna doğru hareket ettikçe daha kısa ve daha kısa kesilmesiyle ciltte solma sağlanır. Bazı saç kesimleri saçın başın her yerinde aynı uzunlukta olmasını gerektirirken, cilt solması saç kesimleri saçın azalan uzunluklarda kesilmesini gerektirir..

Yüksek cilt solması saç kesimi, @tombaxter_hair / Instagram

Cilt solması saç kesimi nasıl yapılır?

Cildin solması saç kesimi, kesimin kendisinde. Solmuş saçları gerçekten şekillendirmek zorunda değilsiniz; şekillendirmek isteyeceğiniz en üstteki saçtır. Bu nedenle, cilt solması saç kesimi için, kesim veya en azından benzer kesimler konusunda deneyimli bir berbere veya stiliste gitmeniz önemlidir..

Başın üstündeki saçlarla ilgili olarak: Alacağınız cilt rengi solması saç kesiminin stilistinize ne söyleyeceğinizi belirleyeceğini unutmamak önemlidir. Cilt solması varyasyonları ve stilleri hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

@zeke_the_barber / Instagram

Yanlar ve arka için, ancak, neredeyse her zaman aynıdır. Sadece stilistinizden bir solma isteyeceksiniz. Başlangıç ​​noktasını belirleyin (seçtiğiniz saç stiline bağlı olarak) ve stilistinize saçınızın teninizde solmasını istediğinizi söyleyin..

Çoğu durumda, ten rengi solmuş erkeklerin solmayı son derece kısa tuttuğunu göreceksiniz. Çoğu erkek, solmanın üst kısmı (kulakların üstü) için genellikle #3 veya #4 gibi daha kısa bir kesme ayarı ister. Bazıları # 2 kadar kısa gider. Kesme makinesi ayarının uzunluğu cildinizin solgun görünümünü tamamen değiştirebilir, bu nedenle hangi ayarları istediğinizi bildiğinizden emin olun..

Sıralı orta cilt afro@z_ramsey / Instagram

Ayrıca, solmanızın ne kadar kademeli olmasını istediğinizi düşünün. Solmaya #5’ten başlayıp cilt seviyesine kadar inerse, o kadar göze çarpmaz. İnce, klas bir görünüm elde edecekseniz, daha yüksek bir kesme makinesi ayarından başlamayı düşünün..

Öte yandan, solmaya # 2 veya # 3’te başlarsanız, dışarı çıkacaktır. Bunun nedeni, solmanızın düşük bir ayarda başlaması ve gidecek çok fazla düşüş olmamasıdır. Cildinizde solmadan önce sadece 2 veya 3 boy kısalır.

Vintage bir görünüm için orta cilt karışımına sahip gevşek stil pompadour@z_ramsey / Instagram

Bu stillerin her ikisine de sahip örneklere bir göz atın ve neyi sevdiğinizi görün. Her zaman olduğu gibi, stilistinize istediğiniz saç kesiminin fotoğrafını çekmenizi öneririz..

Ve son olarak, düz veya hafif dalgalı saçlı erkekler cilt solması durumundan en iyi şekilde faydalanacaktır. Kıvırcık saçla elde etmek daha zordur, ancak yapılabilir.

Daha fazla fikir için aşağıdaki galeriye göz atın.

zor bölüm@paul_barbercode

Sert Parça ile cilt solması

Bu en basit cilt solması saç kesimidir ve en klasiklerinden biridir. Asırlık, retro yan parçayı çağdaş bir cilt rengiyle birleştirin ve stilin tanımı siz olacaksınız..

Üst için tam olarak ne istediğinizi öğrendikten sonra, yanlarda bir solma isteyin. Yine, kesme makinenizin uzunlukları konusunda net olun ve herhangi bir şüpheniz varsa resimleri getirin..

pompadour@blackfishbry

Pompadour ile Cilt Solması

Pompadour 2016’da popüler bir tarzdı ve 2017’de daha fazla erkeğin ihtişamı kucakladığını görmeyi umuyoruz. Bu aynı zamanda eskiyi yeniyle birleştiriyor ve şaşırtıcı derecede çok yönlü bir görünüm.

Ten rengi soldurma/yan kısım kombinasyonunda olduğu gibi, bu stil de sadece cilt rengi soldurma ile birleştirilmiş bir pompadour’dur. Bu tarza ulaşmak için istemeniz gereken tek şey bu. Bundan sonra, pompadour’u en iyi durumda tutmak için düzenli olarak bakımını yapmakla ilgili..

Yan quiff, konik solma@barberiaharo

kısa

Pompadour’un bir akrabası olan kısa saç, son yıllarda bir erkek saç trendi olarak ortaya çıktı ve bir süre daha burada kalacak gibi görünüyor. Bu canlı görünümü elde etmek için ciddi bir stil gerekiyor, bu yüzden bir meydan okumaya hazırsanız, bu sizin için.

Üstte biraz uzunluğa ihtiyacınız olacak –––2 inç muhtemelen gidebileceğiniz en kısa mesafedir. Saç ne kadar uzun olursa, tüy o kadar uzun olur. Şekillendirmek için ürünü nemli saça uygulayın, ardından aynı anda fön çekerken saçınızı tarayın. Bu şekillendirme işlemi bir pompadour’unkine benzer.

Kıvırcık Alttan Kesilmiş@mikeyyyyyyy_

bukleler

Bukleler ile cilt solmasını sağlamanın zor olabileceğinden daha önce bahsetmiştik. Ancak bu, kıvırcık saçlı erkekler için kullanışlı olacak bir seçenektir..

Bu tarzda, doğal buklelerinizin görünmesi için üstteki saçların uzamasına izin verin. Yanlara ve arkaya bir cilt solması ekleyin ve inanılmaz derecede benzersiz saçlara sahip olacaksınız. Bu, dokulu kıvırcık alt kesime benzer.

Kaygan arka konik bir sıra ile solmaya@berberdeano

Geri Kaygan

Delicesine retro, zarif bir görünüm için gidiyorsanız, kaygan arka saçlar bir zorunluluktur. Bu, şık bir görünüm isteyen beyler için harika bir cilt solması saç kesimi çeşididir..

Bu görünüme birçok şekilde ulaşabilirsiniz. İyi bir seçenek, yan kısım için ideal olan bir kesim elde etmektir. Ardından, su bazlı güzel bir pomad ile saçınızı geriye doğru tarayın. Bu şekilde yan kısmı spor yapabilir, hepsini geriye kaydırabilir veya her ikisini birden yapabilirsiniz.!

Cilt Solması Kıvırcık Saç@seuelias

Kıvırcık Saç

Kıvırcık saçlar titiz olabilir, bu da kusursuz bir solma elde etmeyi biraz daha zorlaştırır. Bu nedenle, bu görünüm için giderken kenarları temiz ve bakımlı tutmak şarttır. Saçın arkasına yakın kesilen çizgi tasarımı, bu cilt solmasının sürekliliğini bozar ve görünüme karakter damlaları ekler..

Bağlantısız Dokulu Fransız Mahsul@javi-berber

Bağlantısız Solmaya Sahip Dokulu Fransız Mahsul

Herhangi bir görünüme boyut eklemenin başka bir yolu da bağlantısız bir solmadır. Dokulu üst kısmı ve çizginin altındaki temiz teni ayıran çizgi, herhangi bir saç kesimini daha çekici hale getirmenin kolay bir yoludur..

Kaybolmuş Yaka ile Solmaya Bırak@calebthebarber

Kaybolmuş Yaka ile Solmaya Bırak

Şakakta bir damla solma başlar ve şiddetli bir şekilde kulağın arkasına ve enseden aşağı düşer. Bu görünümde, kaybolan yaka, bu tarzın taze ve temiz görünmesini sağlar. Daha kısa saçı korumak, bu stilin dağınık hissetmesini önler.

Sıralı Afro Saçlı Düşük Solma@calebthebarber

Line Up ile Düşük Solma

Bir damla solma ve düşük bir solma arasında birkaç fark vardır. Bir damla solma ile, solma şakakların etrafında başlar ve agresif bir şekilde enseye düşer. Düşük solma ile solma favoriden başlar ve yavaş yavaş boyuna doğru eğimlidir. Düşük solma, yalnızca alt kısımda açık ve başın ortasından solmaya kadar daha koyudur.

Cilt Solması@the_ramsey

Cilt Soluk Afro Saç

Cilt solması, daha kalın saçları korumanın kolay ve şık bir yoludur. Bu fotoğrafta görüldüğü gibi saçın üst kısmı orta uzunlukta uzatılabilir veya kısa tutulabilir. Seçkin bir görünüm için saç çizgisini temiz ve keskin tutun.

Vurgulanan Dalgalı Saç@chris_barbercode

Vurgulanan Dalgalı Saç

Açık tonlar dalgalı saçlara özellikle çok yakışır çünkü her bir telin kıvrımlarına boyut verirler. Burada resmedilen soğuk tonlu gradyan vurguları, temel renkle güzel bir şekilde çalışır ve altındaki solma ile iyi bir kontrast oluşturur.

Sakallı Dokulu Konik Soldurma@barber_djirlauw

Sakallı Konik Soldurma

Bu görünüm tamamen oranlarla ilgilidir. Üstteki saç sakalı dengeleyecek kadar uzun. Görünümün çok ağır hissetmesini önlemek için favoriler soluktur. Bu, sakalını solma ile eşleştirmek isteyenler için harika bir örnek, ancak sert bir çizginin ikisini birbirinden ayırmasından korkanlar için harika bir örnek..

Bağlantısız Buzz Cut@javi_thebarber_

Bağlantısız Buzz Cut

Çoğu zaman, saç kesimini düşündüğümüzde, babasının sakal düzelticisiyle küçük bir erkek çocuğunun saçını düzelten bir anne hayal ederiz. Ten rengi solan bir vızıltı kesimi, geleneksel vızıltı kesiminin güncellenmiş bir çeşididir. Klasik bir vızıltı kesimi için, saçın tamamı tipik olarak 1 veya 2 numaralı koruma ile tıraş edilir. Cilt solması ile saçın yanları şakaklardan aşağıya doğru bir eğime sahip olacaktır. Bu görünümde, solmanın en karanlık kısmına kavisli bir çizgi oyulmuştur..

cilt solması-seuelias@seuelias

İnce Solmaya Sahip Tiger’s Claw Tıraş

Daha önce gördüğümüz gibi, cilt solması ilginç çizgi sanatı için harika bir tuval. Bu solmanın alt kısmı iyi ve cilde yakın. Bu, gözü, solgunluğun en karanlık bölümünde oyulmuş iki çizgiye götürür..

Kaybolmuş Yaka ile Konik Solmaz@ambarberia

Kaybolmuş Yaka ile Dikenli Doku

Doğru ürün ve saç uzunluğu ile dikenli saçlara ulaşmak oldukça basittir. Uzun saçın ağırlığı saçın yukarıda kalmasını engellediği için bu stil kısa saçlarda en iyi sonucu verir. Jelin saça uygulanması saçı çok dikenli tutacaktır. Daha giyilebilir bir görünüm için ağdayı saçın önünden arkasına doğru sürün. Bu, bölümleri ayıracak ve onları ayağa kaldıracaktır. Kaybolan yaka, şık ve cilalı bir his verir.

Mini Quiff ile Cilt Solması@alan_beak

El Fırçalanmış Küçük Quiff

Bir quiff, pompadour’a benzer, bu uzunluktaki hacim üstte olacak şekilde tasarlanmıştır. Başın arkasındaki saçlar daha kısa tutulur ve yanlar genellikle geriye doğru taranır. Bu varyasyonda, kısa tüyler daha kısa tutulur ve kenarlar cilt solması için tıraş edilir. Bu örnekteki tüy, klasik tüyden biraz daha küçük olduğu için, klasik bir tüy ile ihtiyaç duyulacağı gibi, fön ile kurutmak yerine, saçlar biraz ağda ile fırçalanabilir..

Dape Burst Solmaya@poolethebarber

Dape Burst Solmaya

Bir patlama solma, bir degradenin kulak çevresinden yarım daire şeklinde yayıldığı bir stildir. Uzunluk, başın arkasına ve saçın doğal olarak büyümesinin durduğu ense altına kadar tutulur. Solma, tapınaktan favorilere kadar herhangi bir yerde başlayabilir. Tutarlı unsur, kulaktan solmaya “patlama” sağlamaktır..

Yan Süpürmeli Sert kısım@paul_barbercode

Yan Süpürmeli Sert kısım

Çağdaş cilt rengi solması bu geleneksel görünümü günceller. Saç bir yandan ayrılır ve diğer yandan jelleşir. Doğal kısmı takip etmek en iyisidir, ancak bir tarafı diğerine tercih ederseniz, saçınızı başın üstünden ve saçınızın ayrılmasını istediğiniz yöne doğru fönlemek tercih ettiğiniz tarafta bir bölünmeyi zorlayabilir. Bu zarif beyefendi için klasik bir görünüm.

Bağlantısız Cilt Solması + Yaka TasarımıBağlantısız Cilt Solması + Yaka Tasarımı, @javi_thebarber_ tarafından

Bağlantısız Cilt Solması + Yaka Tasarımı

Çoğu çizgi tasarımında çizgi, solmanın en karanlık alanında kesilir. Bu tasarımı ilginç kılan şey, koyu alandan açık alana geçişin hemen üzerindeki solmayı betimlemesidir: bir çizgi ve onun gölgesi gibi iki çizgi yaratmak. Boynun aşağısındaki sığ eğri, gözü saçın düzenli ve temiz tutulduğu boyundan aşağıya doğru yönlendirir..

Açısal Fringe ile Cilt Solması@braidbarbers

Yüksek Hacimli Üst Tasarım Tapınağı

Bu çizgi tasarımındaki eğriler, solmanın sınırına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Grafik bir görünüm oluşturmak için saç çizgisinin kavisini akıllıca yansıtır. Zaten çarpıcı bir stile daha fazla yapı eklemek için hacim üstte tutulur.

Fırçalanmış Dokulu saç@chris_barbercode

Alttan Kesilmiş Dokulu Saç

Alttan kesim ilk olarak 1900’lerin başında moda oldu. Tarihsel olarak, bu kesim genç işçi sınıfı erkekleri, askerler ve sokak çetelerinin üyeleri ile ilişkilendirilmiştir. Bu güne kadar, bir alt kesim, sert adam kişiliğine kendini borçludur. Bir alt kesimin kenarları tipik olarak kısa ve hatta her yerde tutulur. Yanlara hafif bir solma ve daha uzun bir tepeye doku eklemek, bu görünüme daha güncel bir his verebilir..

Line Up ile Drop Fade@blendz_barbershop

Kıvırcık Mo-Hawk

Daha önceki yıllarda, bir mohawk elde etmek için bir kişinin başının yanlarından saçlar koparılırdı. O zamandan beri, daha az sert yöntemler, kesme makinelerinin ortaya çıkmasıyla popüler hale geldi, ancak stilin inatçı itibarı güçlü olmaya devam ediyor. Mohawk anarşist bir tavrı temsil etmeye başladı. Mohawk’ın kısa kenarları, cildin solması için güzel bir tuval oluşturur. Kıvırcık saç, gerekli hacmi üste ve arkaya ekler.

Zencefil Konik Solması@evan_thebarber

Klasik Konik Solma

Bu sizin geleneksel konik solmanızdır; Bazıları OG’nin kaybolduğunu söyleyebilir. Görünüm, herhangi bir saç dokusunda iyi çalışır ve herhangi bir yüz şekline uyarlanabilir. Eski ve yeninin mükemmel karışımı, görünümünüzü bir sonraki seviyeye taşıyacağınızdan emin olabilirsiniz..

Orta Cilt Solması + Konik YakaOrta Cilt Solması + Konik Yaka, @jackrobinsonpullen tarafından

Orta Cilt Solması + Konik Yaka

Bu kesimdeki gradyan, geleneksel cilt solmalarından daha ani. Ama işe yarıyor. Niye ya? Üstteki orta uzunluktaki saç ile kaybolan yanlar arasındaki kontrast, yüze dikkat çekmeye yardımcı olur. Ve temiz yan taraflar ve daralan yaka, bu orta uzunlukta üst kısmın çok ağır görünmesini engeller..

Mo-Hawk, Konik Soluk Kenarlı@andyauthentic

Tasarımcı Yaka ile Konik Soluk Kenarlar

Düzgün bir çizgi tasarımı bir sanatçının ellerine bırakılmalıdır. Sanat dünyasında, güzellik çizgisi, eğri bir çizginin estetiğini tanımlamak için kullanılan bir teoridir. Bu teoriye göre eğri çizgi canlılığı temsil eder ve izleyicinin dikkatini çeker. Bu teori, bu tasarımcı yaka kesiminde iyi temsil edilmektedir. Kulağın etrafındaki bir patlama solması, enseye yakın küçük bir kavisli kesim tarafından mükemmel bir şekilde kesintiye uğratılır..

Line up + Bağlantısız Fade + PompadourLine up + Bağlantısız Fade + Pompadour, @javi_thebarber_ tarafından

Bir Pompadour ile Sıraya Girin ve Bağlantısı Kesildi

Bu cilt solması oldukça kademelidir ancak stile çalışmak için iyi bir temel sağlar. Mükemmel kavisli çizgi, pompadour’un eğrisini takip ediyor. Şakakta başlar ve başın arkasına yaklaştıkça incelir..

Yüksek Solmaz Mürettebat Kesimi + SıralamaYüksek Solmaz Mürettebat Kesimi + Sıralama, @javi_thebarber_ tarafından

Yüksek Solmaz Mürettebat Kesme ve Sıralama

Kalın saçlar için harika bir kesim olan yüksek solma, günlük bakımı kolayken yapı ve stil sunar. Solmaya traş edilen iki kısa çizgi, yüksek solmaya sahip mürettebat kesimine canlandırıcı bir sarsıntıdır..

Disconnected Skin Fade PompadourDisconnected Skin Fade Pompadour, @javi_thebarber_ tarafından

Disconnected Skin Fade Pompadour

Benzer bir kesim, Brad Pitt’in Fury filmini yaptığı sıralarda da görüldü. İyi büyüyen kaygan bir stil. Kesimi almak için üst kısmı geriye kayacak kadar uzun bırakın (en az 2 inç). Deneyimli bir berbere, tacın yanında kısa bir solma ile cilde yakın kenarları kesmesini sağlayın. Şekillendirmek için nemli saça jel veya ağda uygulayın, geriye doğru fırçalayın ve bu konumda saçın kurumasını bekleyin..

Pompadour ile sıraya girinPompadour ile sıraya girin, @anton_marchenko_ tarafından

Pompadour ile sıraya girin

Bu pompadour’un ön kenarı, bir dulun zirvesine temiz bir şekilde traş edildi. Keskin kenarlık, sakalın tamamına paralel açılar ve çizgiler oluşturur. Bu geometrik kesim herkese anında stil verebilir.

Saçak Saç Modeli + Fransız MahsulSaçak Saç Modeli + Fransız Mahsul, @anton_marchenko_ tarafından

Cilt Solması ile Fransız Mahsul

Bir Fransız mahsulü, alnı sıyıran patlamalara sahip modern, kısa bir stildir. Çoğu yüz şeklini tamamlar ve uzaklaşan bir saç çizgisini gizlemenin kolay bir yoludur. Deri solması, Fransız mahsulü için standart bir özelliktir. Kenara kalın bir cıvata oyulmuştur; ekstra varlık arayanlar için harika.

Line Up ile Dokulu Kısa ÜstLine Up ile Dokulu Kısa Üst, @conortaaffehair tarafından

Line Up ile Dokulu Kısa Üst

Bu keskin dizilim özellikle kısa, doğal kıvırcık saçlarda çok hoş. Saç çizgisini yumuşatarak ve güçlü bir temel oluşturarak düzensiz dalgaları parlatır. Düz saçlı olanlar için bu görünüm, katmanlar eklenerek ve tepeden ağda yapılarak elde edilebilir. Dizinin taze ve düz kalmasını sağlamak için berbere düzenli ziyaretler gereklidir..

Cilt Solması Mürettebat KesimiCilt Solması Mürettebat Kesimi, @mattjbarbers tarafından

Cilt Solması Mürettebat Kesimi

Mürettebat kesimleri, cilt solması ile el ele gider. Tepedeki daha kısa saç, gradyan ve daha kısa kenarlarla iyi uyum sağlar. Her zaman trend olan evrensel olarak gurur verici bir görünüm.

Sezar Konik Solmaya@kevinluchmun

Sezar Konik Solmaya

Sezar kesimi Fransız mahsulüne benzer, ancak saçak ve taç genellikle Fransız muadilinden daha kısa kesilir. Her iki stil de genellikle alttan kesme veya konik solma ile yapılır; İkincisi daha az şiddetli bir seçenek.

Yüksek ve Sıkı Yüksek Cilt SolmasıYüksek ve Sıkı Yüksek Cilt Solması, @conortaaffehair tarafından

Yüksek ve Sıkı Yüksek Cilt Solması

Bu cilt solması, daha kısa bir solma ile taç yakınında başlar. Yüksek ve sıkı solma, tepenin, yüksek kontrastlı hoş bir görünüm sağlayan ensedeki kel alana hızla hareket etmesine izin verir..

Yan Süpürme Alt KesimYan Süpürme Alt Kesim, @barberdeano tarafından

Soldurmalı Yandan Süpürme Alt Kesim

Solmaya, uzunluktan ödün vermeden şık bir görünüm isteyen orta uzunlukta saçları olanlar için mükemmel bir ek olabilir. Saçı bir tarafa süpürmek hareket yanılsaması verir. Sofistike olduğu kadar sıradan da. Kısa alt kesim, daha uzun üst kısım için güzel bir denge sağlar.

Boyalı Fransız MahsulBoyalı Fransız Mahsul, @barber.josh.o.p tarafından

Boyalı Fransız Mahsul

Bu soğuk tonlu Fransız mahsulü, şaşırtıcı derecede doğal görünen çok sıra dışı bir renktir ve çok dışarıda değildir. Işık ve gölge saçın arasından dalgalanır ve çizgi sanatından yanlarda ve arkada patlayan patlamaları yansıtır. Acımasız yoğunluğa sahip ilginç bir renk ve desendir..

Deneysel Dokulu MahsulKredi: Örgü Berberler

Deneysel Dokulu Mahsul

Bu kesim, geometrik şekiller ve formun bir senfonisidir. Dokulu üst kısım ile grafik çizgi sanatı arasındaki simetrik denge deneysel ve heyecan vericidir..

Saç tasarımıSaç tasarımı, @barber.josh.o.p tarafından

Bağlantısız Cilt Solması

Bağlantısız bir cilt solmasına bir başka harika örnek; Bu saç kesimi, daha kalın alanlardan birinden kesilen keskin bir çizgi ile daha koyu bir solma gösterir. Çizgi, ağır ağırlıklı üst kısmın altında temiz görünüyor.

Sarmaşık Ligi Solması@z_ramsey tarafından

Sarmaşık Ligi Solması

Ivy League saç kesimi ile çarpıcı bir cilt solmasını kesinlikle seviyoruz. Kel taraflar bu klasik stile sinirli, modern bir kalite verir. Yandan süpürülmüş taç, geleneksel bir Ivy League kesiminin rafine hissini korur.

Hassas Sahte Şahin@z_ramsey

Hassas Sahte Şahin

Saçınızı hicivli bir sahte şahin şeklinde kesmek, nasıl giyildiğine bağlı olarak, sinirliden kültüre geçmenin çok yönlü bir yoludur. Kenarlarda bir cilt solması kesildiğinde, saç kesimi kaygan ve profesyonel görünmek veya meydan okurcasına jelleşmek için yeniden şekillendirilebilir..

Dağınık Top ile Cilt SolmasıDağınık Top ile Cilt Solması, @criztofferson tarafından

Dağınık Top ile Cilt Solması

Orta uzunluktaki buklelerinizi dağınık bir üst ve cilt solması ile süsleyin. Bu solma kulaktan patlar ve serin tepeyi sakaldan ayırır. Farklılık, yüzdeki kıllara ve üstte ilgi çekici dağınıklığa odaklanmaya yol açar..

Deri Soluk Fransız MahsulDeri Soluk Fransız Mahsul, @spukthebarber tarafından

Deri Soluk Fransız Mahsul

Bu saç kesimindeki kel solma, Fransız mahsulündeki dokuyu vurgular. Fransız mahsulü, renk, doku ve uzunluk bakımından farklı olan cilt solmasıyla nasıl tezat oluşturduğundan dolayı öne çıkıyor. Saçak çeşitli şekillerde kesilebilir, ancak bu örnekte, alın boyunca düz kesilmiş ve şakakların yakınında yuvarlanmıştır..

Wild Brush Up Cilt Solması ve Gözlüklerkaynak

Wild Brush Up Cilt Solması ve Gözlükler

Çerçevelerinizi ince ve çılgınca fırçalanmış bir saç kesimi ile çerçeveleyin. Cilt solması gözlüklerle çok iyi çalışır çünkü güzel bir çerçeve çiftini vurgulayan boş bir arka plan görevi görürler. Dalgalı saçları yukarı taramak, yüzün üst yarısına odaklanarak bir çift benzersiz gözlüğü daha da öne çıkarır..

Orta Cilt Solması Pompadour@z_ramsey

Orta Cilt Solması Pompadour

Ten rengi solması, yüksek kontrastlı bir görünüm vermek için en iyi sonucu verdiğinden, hacimli bir pompadour genellikle soluk kenarlarla eşleştirilir. Orta ten rengi solması, şimdiye kadar çok popüler olan pompadour’a benzersiz bir bakış açısı getiriyor.

Fırçalanmış Alt Kesim SolukKaynak

Fırçalanmış Alt Kesim Soluk

Pompadour veya quiff’e benzeyen bu yenilenmiş görünüm, aynı zamanda yüksek stil ve titiz bir yapı sunar. Mükemmel hazırlanmış gradyan detayı, bu görünümü ekstra saygın hale getirir. Rafine zarafet ve güç unsurlarını sergiliyor.

Fırçala ve Soldurkaynak

Fırçala ve Soldur

Bu sıfır solma başları döndürecek. Kel solma, modaya uygun ve modern olan çarpıcı bir kesimdir. Fırçalanmış bir üst ile entegre etmek, tüm görünümü bir araya getirir.

Yan Süpürmeli Cilt Solması Konikkaynak

Yan Süpürmeli Cilt Solması Konik

Bu, konik bir solma için yeni paradigma haline geliyor. Yandan taranmış saçları konik bir solma ile birleştirmek, fazla yapılandırılmamış temiz bir kesim sunar. İşin çoğu gerçek saç kesimi sırasında yapılır. Sonrasında günlük bakım minimum düzeydedir. Bu görünümü şekillendirmek için saçı nemlendirmek için hafif bir ağda sürmek ve saçı kurumaya bırakmak yeterlidir..

Yan Kısım Süpürüldükaynak

Yan Kısım Süpürüldü

İyi adamdan sert adama çok az çaba harcayan veya hiç çaba sarf etmeyen bir stil istiyorsanız, bu yandan süpürülmüş kesimden başka bir yere bakmayın. Bu görünüm, yüksek parlaklıkta, güçlü tutuş jeli veya pomad ile elde edilir. Taranmayı önlemek için jelleşmiş saçın hafifçe geriye ve yana doğru tarandığından emin olun; saçı bir kulaktan diğerine düz taramayın. Cilt solması sıkı, yüksek ve bakımlı olmalıdır. Bu görünüm güzelce büyür, ancak berbere sık sık ziyaretler bu kesimin taze görünmesini sağlar..

Dikenli Saç ModeliKredi: Morris Motley

Dar Solmaya Sahip Dikenli Orta Boy

Bu, yılın belirleyici stillerinden biri haline geliyor. Doku ve gövde, yanlarda ve arkada cildin solmasıyla hoş bir tezat oluşturuyor. Taçtaki saç her yöne kıvrılır ve agresif bir şekilde parçalara ayrılır. Sıkı solma görünümü temel alır ve aşırı vahşi olmasını engeller.

Yüksek Üst Solmaz Sert Parçalıkaynak

Yüksek Üst Soldurma Sert Parça

Bu tarzın New York sokaklarında dolaştığı 80’lerin ortalarına dönelim. Bu solma ustaca yapılır ve eğlenceli ve cesur bir görünümdür. Sırt ve yanlar cilde yakın tıraş edilir. Ani bir çizgi, görünüme hoş bir şekilde karakter katan karikatürize bir parça görevi görür. Düz saçlı olanlar için, bir berberin yüksek tepeli şekli kesmeden önce perma yapılması gerekir..

Cilt Solması Sert Kısmı@mikeyyyyyyy_

Cilt Solması Sert Kısmı

Zor kısım, cildin bir adım daha solmasını tanımlamaya gerçekten yardımcı olur, çünkü yan taraftaki konikliği arttırır ve bu da ışığa solma sağlar. Özellikle köşeli ve keskin bir çizgi ile yandan süpürme ile aslında bütünü oldukça iyi dengeler..

Mini PompadourMini Pompadour, @mattjbarbers tarafından

Mini Pompadour

Bu klasik yan parça ile retro görünümü hatırlayın, işte burada modern bir dokunuşla. O arsız konik cilt soluyor ve özellikle her şeyi oldukça düzenli ve temiz yapan o şık şakak soluyor. Üstteki saçlar, bunu açıkça bir beyefendi kesimi yapan yanlara fırçalanmıştır..

Ewan McGregor'un Undercut'ı

Ewan McGregor’un Undercut’ı

Cilt o kadar çok yönlüdür ki, herhangi bir saç stiline neredeyse tokat atabilir ve tıpkı sudaki tuz gibi karışır. Burada hiçbir fark yok, yanlarda bir alt kesim var ama bu orta koniklikten sonra hepsi soluyor. Üst kısım serbest tutulur, ancak kaygan bir dokuda fırlatılır.

Cilt Solması@dannyandcobarbers tarafından

İnce Soluk Konik

Başka bir gün, başka bir temiz cilt soluyor. Üst kısım ince bir saç yan taramasıdır, bu da daha az hacim olduğu anlamına gelir, yanları soldurarak yukarı çekmenin ne akıllıca bir yolu ki bu sadece üst kısmı daha kalın göstermekle kalmaz, aynı zamanda genel olarak daha temiz yapar.

Yüksek ve Sıkıkaynak

Yüksek ve Sıkı

Arsız bir Fransız Mahsulünü özlemedin mi? Pekala, daha fazla kaçırmayın, işte burada. Düz saçaklı bir Fransız mahsulü, klasik bir beyefendi işaretidir ve yanlarda ten rengi solması bunu gerçekten minimalist bir stil haline getirir. En iyi kısım, alt yüzü mükemmel şekilde dengeleyen sakaldır..

Düzgün Kaygan Alt Kesimkaynak

Düzgün Kaygan Alt Kesim

Yani bunlar retro ama modern bir şekilde gösteriş yapmayı çok iyi bilen yeni dönem beyleri. Yanlarda tüm tatlı ten rengi solmuş caz ile kaygan arka tepeye bakın> Son olarak, tüm retro görünümü dengeleyen o sağlam bıyık fark etmeliyiz..

Kıvrılmayı Bırakkaynak

Kıvrılmayı Bırak

Cilt solması her zaman genel olmak zorunda değildir ve işte harika bir varyasyon, damla solması cilt solması ona çok benzersiz bir yetenek verir. Üst kısım aslında bununla geliştirilmiştir ve özellikle yanlarda bu konik olan kıvrılmış üst kısım genel olarak hoş bir görünümdür..

Yüksek Hacimli FırçalamaKredi bilgileri: Ryan Cullen

Yüksek Hacimli Fırçalama

Biraz inceltilmiş, biraz alttan kesilmiş, biraz vurgulu boya ile fırçalayın ve son olarak, biraz cilt solması bu havalı görünümün tarifi. Ayrıca, bu kaba ve sağlam görünüm için üst kısım özellikle kenarlardan daha uzundur.

pompadour solmasıkaynak

pompadour solması

Bu pompadour mu yoksa kaygan sırt mı? Her ikisinin bir karışımı olduğunu düşünüyorum, ayrıca yanlar, arsız bir orta cilt solması ile incelikle kesilmiş. Ayrıca keskin ve şaşırtıcı derecede temiz çizgiyi fark ettiniz mi? Bu sadece o düzgün saç kesimine bakan bir mesaj.

Pompadour Parça ÖrgüKredi: Örgü Berberler

Pompadour Parça Örgü

Daha önce hiç bu kadar kaliteli bir his veren temiz bir saç kesimi görmemiştim. Özellikle o örgülü yan kısım, mavi ayda bir bulacağınız bir şey. Yanlardaki cilt solması, yandan bölünmüş bir üst kısım ile örgüyü güçlendirir.

Sert Parça KayganKredi: Harley Detrick

Sert Parça Kaygan

Kenarları süpürülmüş bir üst kısmı olan bu zor kısımla oynamak her zaman çok eğlencelidir ve ancak kenarlar soluklaştıkça daha iyi hale gelir. Arsız bir şakak solması ile bu orta solma her zaman harika bir çift olur. Yan kısma iyi bir hava vermek için üst kısım hafifçe geriye itilir.

Kaygan Sırt ve SakalKredi: Harley Detrick

Kaygan Sırt ve Sakal

Yüksek solma, bu geri itilmiş pompadour ile her zaman çok eğlencelidir. Bu aynı zamanda, o kabarık doku ile kabarık, kaygan bir sırt olarak nitelendirilir. Sakal, daha dolgun ve kalın doku ile yüzün ihtiyaç duyduğu dengeyi sağlar..

Afro Stili Sıraya Girinkaynak

Afro Stili Sıraya Girin

Bunun tarifi oldukça basittir, şık bir tapınak solmasıyla yarıya kadar solmuş bir diziyle başlayın. Kenarlar, üst kısım tüm çevre ve kalınlığa sahip olacak şekilde koniktir. Fırçalanmış afro hissi, o tarafı solmuş haldeyken yoğun ve temiz görünmesini sağlar.

Parmak Penye Sahte Şahin@z_ramsey

Parmak Penye Sahte Şahin

Kabarık üst kısmı olan kabarık pompadour çok eğlencelidir, yanlar o arsız orta solma ile düzgün bir şekilde incelir. Hepsi bu damla solma ve yarı soluk bir çizgi ile eşleştirilir. Şakaklar solmuş ve hafif bir siperlik hissi var ama tam tersi, ne dersiniz??

Yan Kısım Cilt Solmasıkaynak

Yan Kısım Cilt Solması

Üstünde küçük bir pompadour bulunan James Bond tarzı yan kısmı olan bir klasiğin gelişini görün. Düşük orta solma, bu retro stili modern bir dokunuş haline getirir ve dikkatinize, şakak sadece sakalla uyum sağlayabilsin diye solmaz. Bütün bu tarz ne kadar düşünceli!

Sert Parça Düzenleme Kesimikaynak

Sert Parça Düzenleme Kesimi

Lütfen ince sert bir kısmı olan parlak altın rengi kahverengi bir gölgeye sahip bu ince saçlı üst kısma bakın. İnce sert kısım, kenarların sivriltilmesinin ardından orta derecede solmalarının ince bir yoludur. Artı, orta solma, sıraya göre düştü, orta soluk da, bir hektarda çok fazla!

Cilt Solması Yan Kısımkaynak

Cilt Solması Yan Kısım

Bekleyin o yüksek solma mı yoksa orta solma mı, size ne diyeceğim, bu ikisinin bir karışımı. Şimdi kaygan bir arka dokuya tokat atın ama üstüne bir pompadour yapın. Kulağa nasıl geliyor? Pekala, tam olarak bu, orta solma dizilişlerini unutma, oldukça önemli.

Yüksek Cilt Solması Sırada + Kaygan GeriYüksek Cilt Solması Sırada + Kaygan Geri, @_mannys tarafından

Yüksek Cilt Solması Sırada + Kaygan Geri

Bu, konik solmanın o kadar zarif olduğu ve onu oldukça düzgün bir şekilde harmanladığı yenilikçi stillerden biri değil mi? Ayrıca kadronun tam olarak nerede solduğunu asla bilemeyeceğiz. Üst kısmı tamamen yeni bir hikaye, havadar, pürüzlü bir doku ile yandan fırçalanmış.

Fırçalanmış SolukKredi: Örgü Berberler

Fırçalanmış Soluk

Yılın kaba ve oldukça sert bir stilinin girişine bakın. Fırçalama hiç de pocky değil, bu da kenarları kesilmemiş şekilde hafifçe pompalandığı anlamına geliyor. Bunun yerine kenarlar düzgün bir solma ile yüksek konik. Tüm bunlar temiz bir tıraşla çok şık bir görünüm elde edilmesini sağlar..

Erkekler için Dokulu Üst Cilt Solmasıkaynak

Dokulu Üst Cilt Solması

Bu saç stilini bugünlerde orta solmuş kenarları olan küçük bir fransız mahsulü ile daha sık görüyoruz. Soluk çok katı değil, bu da rahat bir his veriyor. Üst kısım ayrıca dokuya hafif bir fırça ile yan fırçalanmıştır. Sonuç olarak, bu sıradan bir görünüm ama yandan süpürün ve resmi bir görünüm kazanın.

Yandan Süpürme Alttan Kesilmiş Islak

Yan Süpürme Alt Kesimi Islak

Oldukça düz, çalı çevresinde darbe yok, konik kenarları olan kalın, sert bir kısım. Mükemmel taranmış bir taraf, onunla birlikte gitmek için sivrilen bir çizgi ile süpürüldü. Şakak solması, sadece görünümü düzgün tutmak için oldukça belirgindir ve traşlı yaklaşım da öyle.

Modern Pomp Temiz Cilt Solmasıkaynak

Modern Pomp Temiz Cilt Solması

Bahse girerim bu, gördüğümüz ve neredeyse anında ilgimizi çeken eşsiz saç stillerinden biridir, tapınak, yanları sivrilen bir damla solma tarzında soluktur. Ancak üst kısım, bu retro görünümü korumak için yandan süpürüldü. Son olarak, bu sakal karışımı sadece birinci sınıf.

Fransız Mahsul Düşük Solukkaynak

Fransız Mahsul Düşük Soluk

Evet, bu bir Fransız mahsulü ama burada ve orada yatarken gördüğünüz yaygın olanlardan biri değil. Kenarlar normalden oldukça düşük incelir ve ardından soluktur. Düşük koniklik, yanlardaki çevreyi yeniden kazanmak için yapılırken, solma o son dokunuşu verir.

Yüksek Cilt Solması Alt KesimiKredi: Örgü Berberler

Yüksek Cilt Solması Alt Kesimi

Bu sokaklardan mı? Evet efendim, yanlar o arsız konik solma ile sert ayrıldı ve şakaklar gitti. Üst kısım, bu benzersiz sert kısımla fırçalanır ve onu olduğu gibi yapar. Kadroyu kaçırmayın, düz ama kavisli.

Dokulu Bukleler Soluk Alt KesimKredi: Örgü Berberler

Dokulu Bukleler Soluk Alt Kesim

Bukleler, bukleler, bukleler; Onlardan yeterince bahsedebilir miyiz? Numara! Düz yan konik, hakkında konuşmak için çok temiz. Ortadan düşük solmaya tüm eğlenceyi en üst düzeye çıkarır. Bununla birlikte, üst kısım, eğlenceli hale getirmek için ince saçlı kısa bukleler ile yoğunlukta yüksektir, kirli bir sakala sahip olun.

Yan Kısım Alttan KesilmişKredi: Örgü Berberler

Yan Kısım Alttan Kesilmiş

Bu doğrudan rönesanstan mı geliyor? Alttan kesilmiş yan süpürme ile şık soluk kenarlar, çok düzgün olan şakak solgunluğundan bahsetmiyorum bile. Görünümün öne çıkan özelliği, uzun ve sağlam duran bıyıktır. Bunu şekillendirmek için kesinlikle bazı ürünlere ihtiyaç duyulacaktır..

Fransız Mahsul Varyasyonukaynak

Fransız Mahsul Varyasyonu

Bu Fransız Mahsul mü yoksa zirve yapan köşeli bir saçak mı? Eh, ikisinin birleşimidir. Artı, ekstra lezzetli düz konik ve yanlarda arsız bir solgunluk. Üst kısım ince tüylüdür, bazı ürünler yerinde tutmak için kullanışlıdır!

Yan Kısa Düşük SolmaKredi: Örgü Berberler

Yan Kısa Düşük Solma

Kalın saçın her zaman faydaları vardır ve bunlardan biri de hem düzgün hem de oldukça sıkı olan bu şaşırtıcı yan taramadır. Konik soluk kenarlar, dizilişlerin bu açısal şekille çok fazla adalet yaptığı o mükemmel saç çizgisiyle oldukça vurucu..

Jereme Reyes tarafından Kel Solmaİnternet sitesi

Jereme Reyes tarafından Kel Solma

Solmaya bundan daha trend olabilir mi? Kesinlikle, bu pocky hattının alta doğru düşük anahtarla solmasıyla değil. Üst kısım fırçalanmış ve boyanmış, onu bu kadar süslü yapan şey. Ayrıca, o düz saç çizgisini kaçırmayın ve solmuş tarafları tamamlar. Bu tarzla rekabet edemez.

Cilt Solmasıkaynak

Cilt Solması

Damla solma da belki daha fazla gösteriş ve stil ile bir solmadır. Bu arsız şakak solması stili tamamlayıcı hale geliyor ve üst kısım tamamen yeni bir top oyunu. Arsız sert bir parçaya sahip bu yandan süpürülmüş alt kesim, her şeyi çok modernize ediyor ve yine de retro bir havası var.

Uzun Katmanlar Cilt SolmasıKredi: Micky Graham

Uzun Katmanlar Cilt Solması

Pocky hissi veren bir iplik dokulu tepeye sahip olmak, bu günlerde oldukça vızıltı ve bunlar geri itilerek alnında bir tüy gibi görünmesini sağlıyor. Kenarlar, üst kısmın oldukça düzgün görünmesi için çok düzgün, sadece 0 beden makasla soldurun ve hazırsınız.

Klasik Daralan İnce Top@mr_fineline

Klasik Daralan İnce Top

Düşük solma asla trendin dışına çıkmayacak ama bu kombinasyon çok iyi. Üst kısmı fırçalanmış olan ince konik, neredeyse kaygan bir sırt hissi verir. Bununla birlikte, hafif quiff, onu oldukça açısal dizilimlerle geriye doğru atılmış bir kayganlaştırıyor..

Cilt Solması Pompadour@mensworldherenkappers

Cilt Solması Pompadour

Bu saç modeli hakkında ne söylenebilir? Bu, o fırçalanmış arkadan taranmış quiff ile genç Tom Hardy’ye benziyor. Alt kısım, tepeyi destekleyen çok düzgün olan konik soluk kenarlarla oldukça incedir. Ayrıca sıralar incelir ve solmaz.

Cilt Solması

@mensworldherenkappers

Cilt Solması

En çok toplanan saç stillerinden biri, genel olarak geriye itilmiş doku ile bu olabilir. Bu orta konik ile düşük solma tüm farkı yaratır ve şakak solma tüm eğlenceyi zirveye taşır.

Bağlantısı Kesilmiş Bir Quiff ile Cilt Solması@mensworldherenkappers

Bağlantısı Kesilmiş Bir Quiff ile Cilt Solması

Küçük bir bakımın size neler kazandırabileceğini görün, o alttan kesilmiş yan kısım ile mükemmel bir yandan süpürülmüş fırça. Arsız konik solma, bu koniğin eğimli olması geleneksel olmadığı için yaygın değildir. Solma çok şık ama çizginin zirveye çıktığını ve bu saç çizgisi karışımının oldukça zarif olduğunu görebilirsiniz..

Bağlantısı Kesilmiş Pompadour

@mensworldherenkappers

Bağlantısı Kesilmiş Pompadour

Kaygan sırt ve mohawk ya da geriye doğru itilen ve bazı katı alt kesimlerle geliştirilmiş şık bir pompadour. Sanırım bu, keskin solmuş kenarlarla serpilmiş hepsinin bir karışımı ve bu düzgün kalın hacim, biraz saç mumu ile elde ettiğiniz şeydir..

Fırçalanmış Tellerle Tıraşlı Çizgi@mensworldherenkappers

Fırçalanmış Tellerle Tıraşlı Çizgi

Bu kaba doku ile fırçalanmış pocky iplikler, kalabalığı çeken şeydir, kenarların bir zanaattan başka bir şey olmadığını söylemeye gerek yok. Sıradaki tıraşlı yarık, solmuş sap ile sadece şık bir dokunuş ile her şeyi çok düzgün ama modaya uygun hale getirir.

Jilet Parçası Gevşek Tarzlı Pompadour

@z_ramsey

Jilet Parçası Gevşek Tarzlı Pompadour

Modern bir dokunuşla klas retro tarzın bir karışımını rahatlıkla söyleyebiliriz. Birinin ihtiyacı olan şey, sivri uçlu bir tarafı olan taranmış geri itmedir. Ayrıca, traşlı bir yan kısım ile şık bir damla solması ile şakak iki katlıdır..

Keskin Cilt Solması Sahte Şahin

@z_ramsey

Keskin Cilt Solması Sahte Şahin

Bu, birkaç stil arasında oldukça fazla kalıyor, ilk olarak doku ve hacmin kontrol edildiği klas askeri tarz ve ikincisi, derinin solması ile yarık bir tıraş olduğu için kenarlar nedeniyle kesimin çok yenilikçi bir tarafı.

Dokulu Fransız Mahsul

@z_ramsey

Dokulu Fransız Mahsul

Çok küçük uzunlukta dokuya sahip çok dengeli bir saç modeli dediğimiz şey budur. Üst kısım fırçalanmış, ancak kenarları konik solma ile hafifçe fırlatılmıştır. Soluk çizgi kısaltılmış ve orta soluk ile düşürülür. Sakal yüzü oldukça iyi dengeler.

Deri Soluk Fransız Mahsul

@z_ramsey

Deri Soluk Fransız Mahsul

French Crop çok yönlü olabilir ve bu, kıvrılmış dokunun alnı kapladığı ve şık bir fransız mahsulü oluşturduğu bir örnektir. Ayrıca kenarlar, keskin açısal dizilişle dikkati en üste çekmeye yardımcı olan düşük soluktur..

Saçaklı Kıvırcık Saç

@z_ramsey

Saçaklı Kıvırcık Saç

Düz Konik Solma tamamen bir şeydir ve bu saç modeli bu ifadeyi oldukça yüksek ve net hale getirir. Hafif kalın bir dokuya sahip yarı buklelere rağmen üst kısım inanılmaz bir şekilde kontrol edilir. Cilt solması oldukça canlıdır ve keskindir.

Tıraşlı Saç Çizgisi ile Kademeli İnce Solma

@ suçlu__berber

Tıraşlı Saç Çizgisi ile Kademeli İnce Solma

Geri itilen tüm katmanlarla üstte fırçalanmış üst kısım, kesinlikle tüm görünümü on kat daha iyi hale getirir. Kenarlar, traşlı yarık ile bir tür gösterişli olduğu için inceltilir. Tıraşlı taraflar, topun bu kadar net ve eğlenceli görünmesinin nedenidir, kim bundan hoşlanmaz?

“>