Alışılmadık Bir Erkek için 15+ Sıcak V Şeklinde Boyun Çizgisi Saç Kesimi

Yakın zamanda erkekler için bazı benzersiz saç kesimi tasarımlarına baktık, ancak bugün yeni ve modaya uygun V şeklinde yaka saç kesimlerine odaklanacağız! Bu yaka tasarımlarına bakmayı seviyoruz, çünkü onları hemen hemen her stille kombinleyebilirsiniz – aslında seçenekler sonsuzdur. Sizin için doğru V şekilli yakayı seçmenize yardımcı olmak için, 15’ten fazla favorimizden oluşan yüksek kaliteli bir galeri derledik. Bir sonraki stiliniz için hangisini seçeceksiniz??

Keskin Poky Boyun Çizgisi@shrunknheads

Keskin Poky Boyun Çizgisi

Bu keskin V şeklindeki yaka saç kesimi, bu pürüzsüz, geriye doğru taranmış saç kesiminin geri kalanı gibi olgun ve hassastır. Çok yönlüdür: Ivy League okulunuzda veya hatta futbol sahasında giyebilirsiniz.

v şeklinde yaka@tote_barber

Bağlantısız V-Şekilli Boyun Çizgisi

Saç şekillendirme söz konusu olduğunda, tek sınır yaratıcılığınızdır. Herhangi bir yaka tasarımına ekstra yetenek katmanın en kolay yollarından biri, bunun gibi basit bir bağlantı kesmektir. Eğlenceli ve farklı diyebiliriz.

Üçgen Yaka@r.örgü

Üçgen Yaka

Alışılmışın dışında biraz daha fazlasını arıyorsanız, boyun çizgisi saç kesimlerinize geometrik desenler – şekiller ve fraktallar – eklemeye başlayabilirsiniz. Indiana Jones filmlerinden eski bir yazıt gibi görünmemeye dikkat edin..

V Şekilli Yaka@cutsbycameron tarafından

Pürüzsüz ve Solan Boyun Çizgisi

Bir sürü mohawk ve fohawk gördünüz – bundan eminiz. Ama hiç böyle arkada bir fohawk gördünüz mü? Pürüzsüz, solgun V şeklindeki yaka, heyecandan uzaklaşmak için doğal bir çözümdür..

Sivri Keskin V Yaka@cutsbyerick

Sivri Keskin Yaka

V şeklindeki yakaların zekice bir şey olması gerekmez. İşte normal bir boyun çizgisi saç kesimi gibi görünen şey, tek fark V şeklidir.

Cilt Soluk Alt Kesik@edwardklippereller

Cilt Soluk Alt Kesik

V şeklindeki bir saç çizgisini bunun gibi bir alt kesimle birleştirirseniz gerçekten harika ve benzersiz efektler elde edebilirsiniz. Köşeli, V şekilli kaplama, bu fohawk benzeri kesime ekstra yetenek katıyor.

Bağlantısı Kesilmiş Dikenli Doku@javi-berber

Bağlantısı Kesilmiş Dikenli Doku

İşte V şeklindeki boyun çizgisi saç kesiminin bazı kopukluklarla birlikte başka bir varyasyonu. Bu özel tasarım nispeten benzersizdir, çünkü saç çizgisi başın çok daha yukarısındadır ve her taraftan pürüzsüzce akar..

V Yaka ile Geri İtildi@javi-berber

V Yaka ile Geri İtildi

Kafa derisinin her tarafında kirli sakal etkisi olan V şekilli bir yaka, başın arkasına hoş karşılanan bir kontrast katabilir. Bu durumda, dikenli, dağınık bir üst ile eşleştirilmiştir..

Konik Soluk V Yaka@mattjbarbers

Konik Soluk V Yaka

Bu stili önden göremeseniz de oldukça göz alıcı olduğunu düşünebilirsiniz. Yan kısım, tıpkı arkadaki V şeklindeki yaka gibi kesime ekstra derinlik katar..

Alt Kesimli Dalgalı Saç@franchobarber

Alt Kesimli Dalgalı Saç

Yaz için eğlenceli ve genç bir şeye mi ihtiyacınız var? Yüksek kesimli, V şekilli yakalı bu kıvırcık saç kesimi, boynunuzu ve başınızı serin tutar ve özgür bir ruh yayar.!

Alt Kesik Cilt Solması@josh_cuts91

Alt Kesik Cilt Solması

Bu cilt solması, ani bir solma şeklinde şekillendi, ancak arkada “damla” yapmanın yuvarlak yolu yerine, her iki saç uzunluğunu da düzgün bir şekilde ayıran V şeklinde sert bir tasarımla gitmeye karar verdiler..

En Keskin V Şekli@rorrothebarber

En Keskin V Şekli

Solmanın tıraşla buluştuğu yer burasıdır. Çok nadir olmayan bir şekilde, öne geçtiler ve arkada derin bir V’yi ustalıkla soldurdular, ancak görünümü iki traşlı çapraz geçiş ekleyerek tamamladılar..

Kırık V Şekilli Yaka@joshlamonaca

Kırık V Şekilli Yaka

Bu V “kırılabilir” ama burada tek gördüğüm inanılmaz bir teknik ve tasarım becerisi. Saç çizgisinin solda nasıl inceltildiğine ve sağ tarafta nasıl küt kesildiğine dikkat edin..

Bu saç modeli için favori bir parçam ya da detay yok çünkü onu bu kadar güzel yapan bir bütün olarak tüm detaylar. Arkadaki o tatlı ördek kuyruğu hareketine onurlu bir söz için yer açmalıyız.!

Sivri Uçlu Temiz Soluk Boyun Çizgisi@fede__thebarber

Sivri Uçlu Temiz Soluk Boyun Çizgisi

Bunun gibi yan taraflarla, aldığınız tasarım ne olursa olsun çok dikkatli olmalısınız çünkü bunların hepsinde büyük zıt parçalar var. Bu nedenle, düz bir V şeklini, yeniden yapılandırılmış bir şekille birleştirmeleri harika..

Soluk Yaka Tasarımı@tonisaura_barbershop

Soluk Yaka Tasarımı

Burada süper yumuşak bir konik ile daha ince bir boyun çizgisi yapılsa da, V şekli bu süper şık cilt solması çizgilerle tanımlanır. Üstte, harika bir dokuya sahip bir patlama tüyü elde ediyoruz..

Yeşile git@cutsbyerick

Yeşile git

Boyalı saç ya da değil, herkes böyle bir V yaka saç çizgisini sallayabilir. Ve herhangi biri derken, herhangi birini kastediyorum. Doğal saç çizgisine yeterince yakın olduğundan, saçlar yeniden uzadığında yerinde görünmeyecektir..

Tasarlanmış Saç Çizgisi ile Fo-Hawk@ceejayfadez

Mo-Hawk Tasarımcı Yaka

Bu havalı traş hatları tasarımına başparmak kaldı! Tasarım yanda dönerken yaka düşük tutulur. O mohawk’u farklı bir uzunlukta büyütürlerse ne kadar havalı görünebileceğini bir düşün..

Brush Up ile Yarı Damla Soldurma@vthebarber/Instagram

Brush Up ile Yarı Damla Soldurma

Doğru yapılmış minimalist bir saç kesimi! Tıraşlı çizgi, kulağın hemen arkasından başlar ve yolunu takip ederek tıraşlı V yakanın merkeziyle buluşur..

Ok Yaka@emilio_the_barber

Ok Yaka

V olarak adlandırın, ok yaka tasarımı olarak adlandırın. Böyle ayrıntılara doyamıyorum, özellikle de bunun gibi kısa saç kesimlerinde.

V şekilli yaka@jubei_ma

Tıraşlı Kenarlı Sert Çizgi V Tasarımı

V’yi elde etmek için soldurabilir veya daha göz alıcı bir kontrast için tıraş edebilirsiniz. Burada tam olarak böyle oynadılar.

Batman Yaka@juanmapeluka

Batman Yaka

Burada gördüğümüz gibi yaratıcılığın sınırı yoktur. Bazıları bunun V yaka olmadığını iddia edebilir ama ben daha yakından bakın derim! İşte burada! Bu harika tasarımı bir araya getiren ters bir mini V. Sağ tarafta bir solma ve solda serin bir künt traşlı pıtırtı bulunur. Çok havalı!

Çift V Alttan Kesilmiş Tasarım@kieronthebarber

Çift V Alttan Kesilmiş Tasarım

Soyut, V şeklindeki yakayı bunun gibi alıyor, nasıl baktığınıza bağlı olarak değişmesi gereken bir saç kesimiyle ilgili en sevdiğim detaylardan bazıları..

Konik Soluk Vadi@marconybarber

Konik Soluk Vadi

Zar zor var V desenleri de kitabımda iyi bir seçenek! İstediğiniz kadar muhafazakar veya radikal olabilirler.

Burada solmayı oldukça yüksekte bitirdiler, bu yüzden boyun çizgisi için daha ince bir yaklaşıma sahip olmak dünyanın her yerinde mantıklı geliyor..