Berbere Gitmeniz İçin 6 Neden

Saç kesimlerinizden genellikle memnun değil misiniz? Eğer öyleyse, yanlış yere gidiyor olabilirsiniz.

Normalde saç eğitimleri gönderirken, bugün size farklı türde bir gönderi getireceğiz. En son erkek saç modeli trendini takip etmek önemlidir, ancak erkek saçının diğer yönlerinden bahsetmek de önemlidir..

Alttan Kesilmiş FırçalamaKredi: Örgü Berberler

Bu önemli unsurlardan biri de konumdur. Her şeyi doğru yapıyor ve yine de kötü bir saç kesimi yapıyor olabilirsiniz. Saçınızı kestirmeye gitmeniz, elinizde resim, hangi kesme makinesinin boyunu istediğinizi bilerek gitmeniz ve yine de sevmediğiniz bir saç kesimiyle dışarı çıkmanız tamamen mümkün..

Bir salona gidiyorsanız, muhtemelen durum budur. Birçok erkek, adında “klip” veya “kesik” olan salonlara veya yerlere gider. Bu mekanlar geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu nedenle, salon stilistleri genellikle genelcidir, yani çok çeşitli saç kesimlerini bilirler. Bu ilk başta kulağa hoş geliyor, ancak gerçekten istediğiniz şey bir uzman. Çok sayıda saç kesiminde sorun olmayan bir stilist yerine, birkaç seçkin stilde mükemmel olan birini istersiniz..

Şık PompadourKredi: Örgü Berberler

Berberlerin devreye girdiği yer burasıdır. Berberler, erkeklerin saçlarını kesmek için özel olarak eğitilmiştir. Erkeklerin saç kesiminde ne aradıklarını biliyorlar ve erkek stilleri yelpazesine aşinalar. Ve bir erkek berbere gitmek son derece yararlıdır çünkü o sizinle ilişki kurabilir. Bir erkek olarak, berberiniz sizin için en iyisinin ne olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için erkek saçı hakkındaki bilgisinden yararlanacaktır..

Bir berbere gitmek aynı zamanda birinci sınıf bir indirim almaktan daha fazlasıdır. Bir berber dükkanı deneyimi diğerlerinden farklıdır. Bir berberde, çoğu kuaförün steril ortamından çok farklı olan hoş, davetkar bir atmosferde rahatlayabilir ve gevşeyebilirsiniz..

Sonunda, saç kesimi için nereye gitmek istediğinize karar vermek size kalmış. Ancak nihai kararınızı vermeden önce, bir berbere gitmeniz için 6 neden var..

Erkek berber erkek saçını nasıl keseceğini bilir.

berber koltuğundaKredi: Örgü Berberler

Salonlarda saç kesme konusunda eğitim almış, aynı zamanda renklendirme, perma ve diğer prosedürler konusunda eğitim almış güzellik uzmanları çalışmaktadır. Çoğu erkek bu hizmetlere ihtiyaç duymaz, ancak harika bir saç kesimi yapmayı bilen birine ihtiyaçları vardır..

Berberler, özellikle erkek saçını kesme sanatında eğitilmiştir. Erkek saç tiplerini ve saç stillerini incelerler, bu nedenle alttan kesim ve pompadour gibi klasik stiller hakkında derinlemesine bilgi sahibi olurlar. Herhangi bir sorunuz varsa ne önereceklerini de biliyorlar. Güzellik uzmanları yalnızca genel, belirsiz önerilerde bulunabilirken, berberler sizin için doğru kesimi bulmanıza yardımcı olmak için saç tipiniz ve yüz şekliniz gibi unsurları analiz edebilir..

Bir berber dükkanının ortamı kesinlikle erkeksi.

usta berberKredi: Örgü Berberler

Kendinize karşı dürüst olun: Saçınızı kestirmek için kuaföre gitmekten gerçekten zevk alıyor musunuz? Cevap büyük ihtimal ile hayır. En kötü ihtimalle acı verici derecede sıkıcı ve en iyi ihtimalle tolere edilebilir.

Berberler ise erkekler düşünülerek inşa edilir. Erkeklerin arkalarına yaslanıp rahatlayabilecekleri ve kendilerinin ve berberin yarattığı deneyimin keyfini çıkarabilecekleri bir atmosfer yaratırlar..

Her berber buna farklı şekilde yaklaşır, bu nedenle bölgenizdeki birkaç berber dükkanını denemenizi öneririz. Bazılarında spor hatırası duvarları vardır. Diğerleri sade, gösterişten uzak dükkanlardır. Ama berber dükkanı ne olursa olsun, ortam kesinlikle erkeksi olacak..

Bir berber dükkanını ziyaret etmek eşsiz bir deneyimdir.

Alttan Kesilmiş Geri KayganKredi: Örgü Berberler

Çoğu kuaför, çerez kesici düzendir. Birini gördüyseniz, muhtemelen hepsini görmüşsünüzdür. Bunları süpermarketlerde ve alışveriş plazalarında bulabilirsiniz, böylece hepsi nispeten aynı görünür. Atmosfer geneldir ve çoğu zaman hizmet de öyle.

Ancak berberler benzersiz bir deneyim sunar. Birçok dükkan, atmosfere otantik bir his veren eski, tarihi binalarda kurulmuştur. Bazıları parlak ve çağdaş, diğerleri ise eski ve ev gibi. Çoğunda ücretsiz ikramlar bulunur ve birçok berber, saçma sapan veya küçük konuşmalar olmadan sizinle sohbet etmekten mutluluk duyar..

Bu nedenle, ne tür bir ortamdan hoşlanıyor olursanız olun, tercihlerinize uygun bir berber bulmanız olasıdır..

Berberlerde bir saç kesiminden daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Uzun Saç KesimiKredi: Örgü Berberler

Bir erkek olarak, kuaföre giderseniz saç seçenekleriniz sınırlıdır. Saçını kestirebilirsin, belki bir şampuan, o kadar. Renklendirme gibi hizmetlerin geri kalanına muhtemelen ihtiyacınız olmayacak.

Berberler özellikle beylere yönelik hizmetler sunmaktadır. Erkek saçı konusunda bilgili birinden saç kesimi yaptırmanın yanı sıra sakal düzeltme, bıyık düzeltme, saç derisi masajı, sıralama ve çok daha fazlasını yaptırabilirsiniz. Bu, harika bir berber dükkanının efsanevi alameti farikası olan ustura ile sıcak köpüklü tıraşı içerir. Bunu bir kuaförde asla göremezsiniz, ancak dünyanın her yerindeki erkekler bunu bir berberin sunabileceği en seçkin deneyimlerden biri olarak görür. Bir berber genellikle saçınızı kestikten sonra sizi tıraş eder ve bu, tıraşlı kalmanın harika, canlandırıcı bir yoludur..

Berberler birinci sınıf saç ürünleri sunar.

Alttan Kesilmiş Kıvırcık SaçKredi: Örgü Berberler

Çoğu salonda yalnızca şampuan ve jel gibi temel şekillendirme ürünleri bulunur. Kullanmak için yüksek kaliteli bir saç ürününün peşindeyseniz, şansınız tükenebilir..

Birçok berber, pomatlar ve köpükler gibi özel erkek saç ürünleri taşır. Hepsinden iyisi, berberler hangi ürünü almanız gerektiğine karar vermenize yardımcı olacaktır. Bir pompadour için iyi bir pomat istediğini söyle. Bunu berberinize açıklayın, saç tipiniz ve stiliniz için doğru pomatı bulabilecektir..

Berber dükkanları paranızın karşılığını daha çok verir.

Klasik PompadourKredi: Örgü Berberler

Düşük fiyatlarını duyuran salonlara gitmek cazip gelebilir. Birçok yer, muhtemelen ihtiyacınız olan tek şey olan basit bir saç kesimi için yaklaşık 10 USD ücret alır. Buna karşılık, Amerikan berber dükkanlarının gidişat oranı 15 ila 25 ABD Doları ve üstü arasındadır..

Öyleyse daha pahalıysa, paranızın karşılığını nasıl daha iyi alabilir? Öncelikle alacağınız saç kesimi her zaman salon saç kesiminden daha kaliteli olacaktır. Berberden tam da istediğiniz gibi muhteşem bir kesimle çıkacaksınız. Bu faktör tek başına kabul fiyatına değer.

Ek olarak, genellikle bir saç kesiminden daha fazlasını alırsınız. Birçok berber, standart bir saç kesimi ile sıcak bir köpük tıraşı içerir, böylece ödediğiniz 15 dolar bir kesim ve tıraş için olur. Bu yeterli değilse, kişiselleştirilmiş saç tavsiyesi de alabilirsiniz. Hangi stilin sizin için en iyi olduğu konusunda yanan sorularınız varsa, berberinize sorabilirsiniz. Bu nedenle berber dükkanları ilk bakışta daha pahalı görünse de üstün hizmet sunarlar..

İyi Bir Berber Dükkanı Nasıl Bulunur?

Çevrimiçi yorumları okuyun – Yelp ve Facebook gibi siteler yerel berberler için incelemeler barındırır ve bunlar genellikle berberin ne kadar iyi olduğunun oldukça iyi bir göstergesidir..

Haircut Inspiration’da iyi berber dükkanlarını tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. İşte UK Braid Barbers’tan ödüllü berber hakkında bir makale.