Çocuklarınızın Seveceği 60 Sevimli Bebek Saç Kesimi

Küçük erkekler küçük erkekler olmak üzere ve küçük erkek saç stillerinin ne tür erkekler olacağını somutlaştırmasına izin vermenin zamanı geldi. Aşağıda sunulan yeni yürümeye başlayan çocuk saç modelleri koleksiyonu, erkek saçlarının nasıl şekillendirileceği konusunda ilham ve tavsiyeler getirmeyi amaçlıyor..

Paspas üst sarışın tüylü

Paspas Üstü

Bazı erkekler uzun ve çılgın saçlar için doğar ve bu yüzden Mop Top’u icat ettiler. Düz saçlı çocuklar bu küçük erkek saç kesimlerinden uzak durmalıdır..

Bu yürümeye başlayan çocuk saç modeli, bir tür dokuya sahip ince veya dalgalı saçlarda en iyi sonucu verir. Bu tarz için makaslar makas yerine kaldırılabilir. Bu saç kesiminin yukarı doğru uzarken boyun ve kulakların etrafında sivrildiğini unutmayın..

Nasıl elde edilir – Keserken, tercihlere göre uzunluğu seçin. Kulakların çevresini temiz tutun ve bazı uzun katmanlar ekleyin, ancak biraz tüylü olması gerektiğini unutmayın, bu nedenle katmanları çok kısa yapmadığınızdan emin olun..

Küçük kakülleri çocuğun gözlerinin hemen üstüne çerçeveleyin ve yanlara doğru inerken karıştırın.

Şık Yan Parça@dannyandcobarbers

Şık Yan Parça

Daha klasik gençler söz konusu olduğunda, seçilecek stil budur. Bu tarz, düz bir şekilde uzanacak daha ince saçlı erkekler için harika çalışıyor. Daha dokulu bir şekilde daha dalgalı saçlarla da yapılabilir..

Nasıl elde edilir – Tercihlere bağlı olarak, alt kısmı bir, iki veya üç numaralı kesme kafasıyla kesin. Alt kısım için kullanılan uzunluğa bakarak, üst kısımda hangi kesme kafasının kullanılması gerektiğini belirleyin..

Alt kısım kısa ve düzgün kesimli, üst kısım ise sadece bir baş boyu daha uzun olmalıdır. Boyun ve kulak çevresini temizlemek için bağımsız makas kullanın. Şekillendirme – Güçlü tutuşa sahip bir jel veya köpük kullanırken saçı ve yan kısımlarını ıslatın.

Kısa Dikenli Saç@alicearaenedesign

Kısa ve Dikenli

Kısaltılmış Dokuya benzer şekilde, bu küçük çocuk saç stillerinin kesilmesi ve bakımı kolaydır. Kalın ve doğal olarak düz saçları olan gençler için en iyi sonucu verir..

Nasıl elde edilir – Keserken, yanlarda ve arkada iki numaralı ve üstte üç numaralı kesme kafası kullanın. Bu stil, her yerde iyi bir karıştırma gerektirir, saç kesme makinesini saçın her tarafında gezdirin ve doğal olarak karıştığından emin olun..

Uzunluğa bağlı olarak, boyun ve kulakların etrafında bağımsız makaslara ihtiyaç duyulabilir, ancak makas da işe yarayabilir. Şekillendirme – Bu saç kesimi genellikle kendi başına bırakılır ancak istenirse daha dikenli bir görünüm için jel ile şekillendirilebilir..

küçük-erkek-saç kesimi-uzun-ve-katmanlı

Uzun ve Katmanlı

Bu küçük erkek saç kesimi biraz daha zor ama harika bir genç adam için çok fazla stil katıyor. Aşırı kıvırcık veya düz saçları olan erkekler bu görünümü çok kolay elde edemezler, ancak aradaki herkes için harikadır..

Bu saç kesimi uzun ama paspas üstü ile aynı değil. Nasıl elde edilir – Bu stili keserken, uzunlukları kesmek için makas yerine bir tıraş bıçağı kullanın. Bu, her yere çok fazla doku katacaktır. Bu saç kesiminde düz çizgiler ve temiz kesimler olmamalı, sadece çok fazla katman ve çok doku olmalı..

Saç, kulakların yarısına kadar gitmeli ve bir yana doğru savrularak kaşların üzerine hafifçe inen kahküllere sahip olmalıdır. Şekillendirme – Islak saçları istenilen bölgelere yerleştirmek için hafif bir köpük kullanın ve daha pürüzsüz bir görünüm için fönle kurutun.

küçük-erkek-saç kesimi-plaj-dalgaları

Sahil dalgaları

Bu kesim, uzun veya kısa saç istemeyen erkekler için güzel bir ara görünüm. Doğal kalın dalgalarla kutsanmış küçükler için harika çalışıyor..

Nasıl elde edilir – Keserken, kulak ve boyun çevresine güzel ve temiz bir şekilde inmelidir. Üst kısım iki veya üç inç uzunluğa kadar karışırken, kenarlar yaklaşık bir inçte kesilmelidir. Üstteki uzunluğu ölçmek için parmak tekniğini yaparken üst ve alt kısımları makas ve tarak kullanarak karıştırın. Katmanlama gerekli olmamalıdır.

Şekillendirme – Bu stil harika çünkü hafif bir köpükle serbest bırakılabilir veya daha güçlü bir jel ile çivilenebilir.

küçük-erkek-saç kesimi-doğal-kıvırcık

Doğal Kıvırcık

Bir oğlan güzel buklelerle kutsanmışsa, saçlarını parlatacak bir saç kesimine sahip olmalıdır..

Nasıl elde edilir – Bu kesim her yerde yaklaşık iki inç bırakılır. Boynun arkasını ve kulak çevresini güzelce kesmek için makas kullanılması gerekebilir, ancak sonuçta, saç bir uzunlukta kalmalıdır. Uzunluğu ölçerken kıvrımı göz önünde bulundurarak saçı kesmek için parmakları ve çekme tekniğini kullanın..

Şekillendirme – Az miktarda köpük kullanılabilir, ancak çoğunlukla kıvırcık saçlar doğal bırakılabilir.

küçük-erkek-saç kesimi-eklenmiş-güzel

Karı Güzel

Bu, tüm düz saçlı küçük Joe’lar için başka bir ara kesim. Katmanlı ve dokulu bir görünüm için yine jilet kullanın. Bu kesim Uzun ve Katmanlı’ya benzer ancak daha kısadır ve bu nedenle daha kısa katmanlar gerektirir.

Nasıl elde edilir – Saç kesimi sadece kulakların ucunu örtmeli ve kaküller kaşlardan yaklaşık yarım inç uzakta birleştirilmelidir..

Bu saçı keserken hatırlanması gereken şey, doğal olarak düz olan saça hacim katacak daha kısa katmanlar oluşturmaktır. Şekillendirme – Islak saçları öne doğru fırçalayın, katmanları belirginleştirmek için hafif bir köpük kullanın ve fönle kurutun.

İnanılmaz Doku Çocukkaynak

ince rüyalar

Bu kesim, altta incecik, dokulu parçalarla karışan temiz kesim bir görünüm oluşturmak için hem makas hem de makas gerektirir..

Nasıl elde edilir – Daha uzun üst kısımla karıştırırken altta dört veya beş numaralı bir kesme kafası kullanın. Üst kısmı keserken, toplamda bir uzunluk yerine bu incecik parçaları oluşturmak için katmanlama tekniğini kullanın..

Birkaç küçük parça yüze asılabilir, ancak bütün bir patlama setinden kaçınılmalıdır. Şekillendirme – Bu kesim tek başına bırakılabilir veya az miktarda köpük üstteki dokuyu tanımlamaya yardımcı olabilir.

İnce İnce Saçlı Fo Hawk@barrykieran_signature_hair

sahte şahin

Bazı erkeklerin sadece ortaya çıkması gereken iç rock yıldızları vardır ve Toddler Faux-Hawk’ın bulunduğu yer burasıdır. Nasıl elde edilir – Bu küçük çocuk saç modelleri Wispy Dreams’e benzer şekilde yapılır, ancak saç kesme makineleri kısa boyları kafada daha yükseğe keser.

Kesim yapıldıktan sonra, tepede kafa boyunca yaklaşık iki inç genişliğinde az miktarda daha uzun saç olmalı, daha kısa saçlar karıştırılmalı ve üç veya dört numaralı kesme başlığı ile kesilmelidir..

Biraz doku eklemek için küçük miktarlarda katmanlı kesme tekniğini kullanarak daha uzun kısmı kesmek için makas kullanın. Şekillendirme – Saçı bir noktaya kalıplayarak şekillendirmek için jel kullanın veya rahat bir rocker görünümü için serbest kalmasına izin verin.

Mini Pompadour

Mini Pompadour

Bu stil, benzersiz yürümeye başlayan çocuk saç kesimi isteyen küçük yenilikçiler için mükemmeldir..

Nasıl elde edilir – Bu saç kesimi için, boynun alt bölgesi ve kulakların çevresine bir numaralı saç kesme başlığıyla başlayın. Saçlar yukarı doğru hareket ederken, karma bir görünüm oluşturmak için iki ve üç numaralı bir kesme başlığı kullanın. Üstteki saçlar makasla kesilmelidir..

Saçı başın önünde, geriye doğru taranabilecek kadar uzun tutun. Saçı ön arka alana doğru daha uzağa keserken, ön taraftaki daha uzun saçlarla saçı katlamak ve karıştırmak için makas kullanın..

Arkadaki saçın başın arkasında çok fazla düşmediğinden emin olun. Üst saç, klasik “pompadour pufu” yaratmak için alay edilirken, tamamen geriye doğru şekillendirilebilecek kadar uzun olmalıdır.

Şekillendirme – Bu saç kesimini şekillendirmek için, istenen yüksekliği elde etmek için saçı üstte gezdirin ve kabarıklığı yumuşatmak ve yerinde tutmak için jel, köpük veya saç mumu kullanın..

üç numara saç kesimiResim Kredisi: shwinandshwin.com

Buzzed ve Kesilmiş

Saç şekillendirme ile uğraşmaya vakti olmayan tüm sert erkekler için bunu basit tutmak için en iyi yol modadır. Vızıltı söz konusu olduğunda çok fazla uzunluk vardır ve genellikle neyin tercih edildiğine bağlıdır..

“Tahıllara karşı” bir vızıltı için, tüm kafaya bir numaralı kesme kafası alın ve tamamlandığını ilan edin. Biraz daha fazla saç isteniyorsa, iki veya üç numaralı kesme kafası, az bakım gerektiren buzz kesim görünümünü elde edebilir ve aynı zamanda oynamak için biraz daha fazla saç bırakabilir..

Vızıltı kesimler fazla şekillendirme gerektirmez, ancak daha uzun vızıltı kesimler için biraz köpük veya jel biraz daha doku verebilir.

askeri-bebek kesimikaynak

Geleceğin Ordusu Adamı

Ordu, her zaman daha uzun saç stillerine karşı nazik değildir, ancak bazen küçük bir adamın aradığı görünüm budur. Çoğu askeri saç modeli, tahıl saç stillerine karşı bir türdür, ancak daha popüler olanlardan biri, ön odaklı bir askeri kesimdir..

Başlamak için bir ve iki numaralı kesme kafası kullanın. Başın altındaki bir numara ile başlayın ve saçı başın tepesine karıştırmak için iki numarayı kullanın. Tepenin etrafındaki her şey kırpıldığında, uzunlukla oynamak için yer var.

Gerçek askeri tarz için, başın üst bölgesi çevresinde sadece üç numara kullanılmalıdır. Ancak, dört veya beş numara da işe yarayabilir.

Başın tepesindeki saçın ne kadar süre tutulduğuna bağlı olarak, şekillendirmek için jel veya köpük kullanılabilir. Çoğu zaman, sadece geçer, ancak yeterince uzun bırakılırsa, saç biraz dağınık bir stil elde edebilir..

kısaltılmış doku sarışın çocuk

Kısaltılmış Doku

Bu küçük çocuk saç modeli kolay bakım sunar ve kalın saçlı, inek yalamalarını zarif bir şekilde işlemeyen küçük çocuklar için mükemmeldir..

Nasıl elde edilir – Üstte altı veya yedi numara kullanırken, kafanın yanlarında ve arkasında dört numaralı bir kesme başlığı eki kullanın. Saç kesme makineleri, üst kısmı yanlarla karıştırmak için de kullanılmalıdır. Boyun ve kulak çevresi söz konusu olduğunda, temiz bir yüzey oluşturmak için makas kullanılması gerekebilir..

Şekillendirme – Bu saç modeli kendi haline bırakılabilir ancak gevşek bir jel ile de iyi çalışabilir.

afro yerler

küçülmüş korkular

Dreadlock’lar yeterince kalın saçlı herkes için işe yarayabilirken, genellikle en iyi siyah etnik kökenler için kullanılır. Siyahi bir bireyin saçının dokusu son derece farklıdır ve farklı bakım gerektirir..

Daha küçük dreadlock’lar çok şık hale geldi ve bakımı daha kolay. Dreadlock’ları şekillendirmeye başlamak için, bir çocuğun saçının, istenen korku uzunluğunu yaratan uzunluğa kadar uzatılması gerekir. Saçlar büyüdüğünde, hangi boyutta korkuların istendiğine karar verin..

Her bir dreadlock bölümünü kafa derisine doğru hareket ettirmek ve saç bölümlerine eller arasında masaj yapmak için saç mumu kullanmak birkaç hafta boyunca her gün yapılmalıdır..

Sonunda, saçlar bireysel korkularda keçeleşecek ve istenen stili yaratacaktır. Korkular tamamlandıktan sonra şekillendirme söz konusu olduğunda, onları eller arasında masaj yapmaya devam edin ve korkuların temiz ve kontrollü görünmesini sağlamak için düzenli olarak ağdayı kullanın..

Mohawk ile yürümeye başlayan çocukyobro10 / Shutterstock.com

bebek serseri

Bu stili oluşturmak için, yanları kısa tutmak ve daha sonra stil vermek için istenen uzunlukta üst kısmı bırakmak istiyorsunuz. Bu, yürümeye başlayan çocuğunuz için eğlenceli bir görünüm ve kesinlikle onu öne çıkaracak.

Kıvırcık Üst Solmayakaynak

kısaltılmış bukleler

Doğal Kıvırcık stili, uzun ve kıvırcık yürümeye başlayan çocuk saç kesimlerinin nasıl oluşturulacağından bahsetti, ancak kıvırcık saçlar kısa kesildiğinde hala harika görünebilir. Bu, kıvırcık bukleli siyah etnik kökenlerle genellikle harika görünen ama aynı zamanda kalın ve kıvırcık saçlı herhangi bir erkek için de işe yarayabilecek başka bir stildir..

Üç numaralı saç kesme başlığı tüm kafada kullanılabilirken, iki veya bir numarayı kulakların çevresinde ve boynun alt kısmında daha yakın olarak kullanabilirsiniz. Bu, başa yakın yapışan ancak yine de kıvırcık olarak kabul edilen bukleler oluşturur..

Başka bir seçenek, başın ortasından aşağıya doğru üç kesme kafası ve yanlardan aşağıya doğru bir ve iki kesme kafası arasında bir karışım kullanarak kıvırcık bir sahte şahin oluşturmaktır. Kısa buklelere doku eklemek ve saçı güvende tutmak için biraz jel, köpük veya ağda kullanılabilir..

Uzun BuklelerOleksandrPirko / Shutterstock.com

daha uzun bukleler

Baş edebileceklerinden daha fazla saçı olan küçük çocuklar için bu harika bir stil olabilir. Kalın kıvırcık saçlar bazen onlar için bir güçlük olabilir, uygun şekilde şekillendirilirse tamamen kesilmesi gerekmez.

Altta iki numaralı kesme başlığı kullanın ve yukarı çıkarken üç numara ile karıştırın. Üst saç çizgisi bölgesine kadar olan her şey tıraş edildikten sonra, üstte kalan saçı uzun süre tutun. Bukleleri istenen uzunlukta kesmek ve katmanlamak için makas kullanın.

Bu stil, kalın saçları altta kesilmiş ve kontrol altında tutarken hala üstte tutar. Başın üstünde jel veya balmumu kullanarak, bu kalın bukleler çok fazla doku elde edebilir..

Bukleleri istediğiniz şekilde düzenleyin. Bu genellikle dağınık bir görünüm olabilir ve alta doğru daha kısa saçla eşleştirildiğinde çok şık görünür..

kaygan-sarışın-yürümeye başlayan çocukkaynak

Geri Kaygan

Bazı küçük çocuklar James Dean kadar pürüzsüz görünmeye bayılırlar. Bu görünümü oluşturmak için saçların geriye doğru taranması gerekir. Saçları üstte uzun, yanlarda orta uzunlukta tutun.

Bu saç kesimi sadece makas gerektirir. Saçı yanlardan daha kısa tutun, ancak geriye kaymayacak kadar kısa değil. Saçın başın üst kısmında başarılı bir şekilde düzleştirilebilmesi için saçın üst kısmında daha uzun uzunluklara ayrıldığından emin olun. Üst kısımdaki saçlar çok fazla katman gerektirmemelidir, sadece başın tepesindeki arka bölgeden kısalmaya başlaması gerekir..

Saç şekillendirmeden önce garip görünebilir, ancak ekstra tutunma jeli veya saç mumu uygulandıktan ve saç düzleştirildikten sonra, bir milyon dolar değerinde olacaktır..

Mohawk için git

Mohawk için git

Mini sahte şahin, bir çocuğun iç rock’çısı için yeterli değilse, mohawklar mükemmel yürümeye başlayan çocuk saç kesimi olabilir. Bu stil, saçın tamamen tıraş edilmesi için başın yanlarında bağımsız kesme makineleri kullanır..

Saçı ne kadar tıraş edeceğinizi belirlemek için mohawk’ın nereden başlayacağına karar verin. Tıraş olurken akılda tutulması gereken en önemli şey, mohawk’ın kafaya ortalanması gerektiğidir. Bu yüzden başlamadan önce bunu belirlediğinizden emin olun..

Kenarlar tıraş edildikten sonra, mohawk için istenen uzunluğun ne olduğuna karar verin ve belirli uzunluk için en iyi makasları kullanın. Küçük rock’çı çok uzun bir mohawk istiyorsa, makas da gerekebilir..

Mohawk başın arkasına ulaştığında, kısalmaya ve üst kısımla karışmaya başlamalıdır, bu nedenle tıraş veya kesim yaparken bunu aklınızda bulundurun. Mohawklar bir tarafa asılmak üzere bırakılabilir veya geriye doğru kaydırılabilir. Ayrıca ekstra tutma jeli veya saç mumu kullanılarak yukarı doğru şekillendirilebilirler..

parti-in-the-front-çocuklar-saç kesimikaynak

Cephedeki Parti

Doğal olarak öne düşen kalın saçlar için yürümeye başlayan çocuk saç kesimi arayan erkekler partiyi öne çıkarabilirler. Altta beş veya altı numaralı kesme kafasıyla başlayın ve yukarı çıkarken daha uzun uzunluklara karıştırın.

Saç üst saç çizgisinin biraz altına ulaştığında makası kullanmaya başlayın. Saç öne doğru ilerlerken daha uzun uzunluklara karışırken başın üst arka kısmı kısa bir süre katlanmalıdır..

Önceden uzun, dalgalı katmanlar oluşturmak için makas veya ustura kullanın. Öndeki saçlar uzun olmalı, ancak yüze sarkacak kadar uzun olmamalıdır..

Bu saç kesimi daha kalın saçlar için yapıldığından, stil kendini oldukça iyi tutmalıdır. Doku eklemek ve saçın düz düşmesini önlemek için jel veya köpük kullanın.

Kenarları Soluk Çivili İnce Saç@ filowoodtheberber

Kenarları Soluk Çivili İnce Saç

Bazı ebeveynler, çocuklarının saç modeli seçimiyle kendilerini biraz ifade etme sorumluluğunu üstlenirler, bu çivili ince görünüm, küçükleri ebeveynlerinin mini bir versiyonu gibi gösterebilir.!

Bağlantısı Kesilmiş Alttan Kesilmiş Dağınık Pompadour@braidbarbers

Bağlantısı Kesilmiş Alttan Kesilmiş Dağınık Fransız Mahsul

Süper yaratıcı olabilir ve küçük olanı öne çıkaran bir şeye gidebilirsiniz. Bu durumda, görünümü tamamlayan alttan kesme ve sert çizgi ile uzunluğun bağlantısının kesilmesidir..

Sevimli Sert Parça ve Quiff_@la_rosy15

Sevimli Sert Bölüm ve Quiff

Çocuğunuz size hayran kalıyor, bu saç kesimi onlarla eşleştirmeniz için harika bir seçenek. Diziliş ve zor kısım, yeni saç modellerini hissetmeleri ve keşfetmeleri için eğlenceli olacak.!

Toddler's Fohawk@kalin_barber

Küçük Büyük Fohawk

Kelimenin tam anlamıyla, bu çocuğun küçük büyük fohawk ile ne kadar sevimli olduğuyla baş edemiyorum. Bu mini, ne kadar havalı göründüklerini takdir edecek kadar yaşlı değil ama kesinlikle kalbimi kazandılar.

Asimetrik Saçaklı Çocukkaynak

açısal saçak

Açısal bir saçak, bir Fransız mahsulüne harika bir ektir. Bu yuvarlak bebek yüzleriyle mükemmel şekilde çalışan bir kenar sağlar.

Sert Parça Tapınağı Solması@cuttyfresh

Sert Parça Tapınağı Solması

Bu, biraz daha büyüklere benzemek isteyen miniler için. Onları sallanıyormuş gibi hissettirecek süper ciddi bir görünüm!

minik-pompadour-çocuk-saç kesimikaynak

sarmaşık ligi

Ivy league, onu temiz ve akıllı tutmayı sevenler için kolay ve klasik bir seçenektir. Çocuğunuz saç kodu olan bir yere gidiyorsa, bu görünüm hiç de akıllıca değil.

Soluk Taraflı Düz ​​Patlama@cheobarberpr

Soluk Taraflı Düz ​​Patlama

Bu saç kesimi, onu temiz ve düzgün tutan tüysüz bir saç kesimidir. Düz dalgalı saçak, bunun gibi bir Fransız mahsulü için mükemmel bir iltifattır..

Uzun Saçaklı ve Sert Parçalı Yürümeye Başlayan Çocuk_@edubdatdude

Uzun Saçak ve Sert Parça

Çocuğunuz size uzun saçlara sahip olmak istediğini söyledi mi? İşte onların bir kısmını ellerinde tutmalarına izin vererek ve siz varken sert görünmelerine izin vererek uzlaşmanın bir yolu..

Ginger Boy Yan Süpürme Saçak Sevimli ÇocukTwinkle-Studio/shutterstock.com

Ginger Boy Yan Süpürmeli Saçak

Makaslı ürünler birçok ebeveyn için her zaman favori olacaktır çünkü kolay şekillendirme söz konusu olduğunda her zaman güvenebilecekleri bir şeydir. Yandan süpürülmüş bir püskül mükemmel çalışır ancak küçük çocuğunuz için çok çeşitli kaküller arasından seçim yapabilirsiniz..

Alttan Kesilmiş Düz Taraflı Süpürme@alan_beak

Düz Yan Süpürülmüş İnce Saç

Püskülleri yeterince kısa bırakırsanız ve kenarları cilde çok yakın keserseniz, bu çok güzel bir sonuçtur. Tek yapmanız gereken onu yana doğru fırçalamak olduğu için şekillendirme çok kolaydır..

Uzun ve Dokulu Fransız Mahsulü@pjabreu

Uzun ve Dokulu Fransız Mahsulü

Bir Fransız mahsulü, doku ve uzunluk açısından birkaç varyasyona sahip olabilir. Daha uzun saçak, üst kısmın verildiği daha uzun dokuya uyması için oradadır..

uç çocuklarkaynak

Saçak Orta Dağınık Saç

Bu durumda, muhtemelen fazla büyümüş bir sezar mahsulü görüyoruz. Klasik ve oyuncu. Konu saçlarını kestirmek olduğunda miniğiniz biraz özelse mükemmel.

Toddler'ın Açılı Saçak Mahsulleri@jovanrfigueroa

Dokulu Mahsullü Açılı Püskül

Köşeli saçak, çocuğunuzun yüz özelliklerini büyük ölçüde vurgular. Makaslı bir kesim veya vızıltı kesimi ile eşleştirin ve çıkarılması kolay bir stil haline gelsin.

İnce Sert Parça Şık Kesimkaynak

İnce Sert Parça Şık Kesim

Yaklaşan özel bir etkinliğiniz var ve küçük olanın saç stiline karar veremiyor musunuz? Bu saç kesimi son derece zarif ve hangi durumda olursa olsun, zamanı geldiğinde fazlasıyla yeterli görünmelerini sağlayacaktır..

İkiz Tıraşlı Yan Süpürmelikaynak

İkiz Tıraşlı Yan Süpürmeli

Yürümeye başlayan çocuğunuzu, bu tür ayrıntıların yapılmasına yetecek kadar hareketsiz oturması için eğlendirip eğlendiremeyeceğinizi size ve berberinizin takdirine bırakıyoruz; ancak tıraşlı çizgiler, yan kısım olduğu için geleneksel bir saç kesimini şekillendirmenin harika bir yoludur.. 

pompadour çocuklarıkaynak

pompadour çocukları

Çocuğunuz bu tarzlardan herhangi biri kadar gösterişliyse, kendilerini aynada gördüklerinde bu görünüme bayılacaktır.!

Fırçalamalı Düşük Anahtar Sahtekaynak

Fırçalamalı Düşük Anahtar Sahte

Bu sahte şahin oldukça kefal havası veriyor çünkü arkada biraz uzunluk kalmış. Sevimli bir yukarı itme görünümü için sadece ön kısmı şekillendirebilirsiniz.

Düz Kase Kesimikaynak

Düz Kase Kesimi

Miniğiniz berberde fazla kalmaya hevesli değil mi? Orta makas kesimi kesinlikle en sorunsuz işlem olacaktır..

Mohawk Beni Mutlu Ediyorkaynak

Mutlu Çocuk Kolajı

Süper kısa ve süper sevimli! Hatta bu erken uyarımı harekete geçirmek için onları kendi stillerini oluşturmaya teşvik edebilirsiniz. Her şeyi berbat etmenin pek çok yolu var ve adil olmak gerekirse, bu muhtemelen çok sevimli görünecek..

Lolipop ile Yan Süpürmekaynak

Lolipop ile Yan Süpürme

Ah canım, bu ufaklık, evrenin bazılarımıza bahşetmediği tüm tavırlara sahip! Ve o saç kesimiyle eşleştirildiğinde, iyi göründüklerini bildiklerini söylemeye cesaret edebilirim.

Sert Parçalı Fırçalamakaynak

Sert Parçalı Fırçalama

Oyuncu ve dokulu! Daha kısa kenarlar, spot ışığı üste yerleştirir ve bu mükemmel şekilde yapılmış traşlı kısım çizgisi.

Kesişen Dağınık Üstkaynak

Kesişen Dağınık Üst

Bu dalgalar orta uzunlukta bir üst mahsul üzerinde gelişiyor! Dağınık, sabahları stillerini kendi başlarına hazırlamalarına tamamen izin verebilirsiniz..

Pürüzsüz Quiffed Konik@joshconnollybarber

Pürüzsüz Quiffed Konik

Klasik olarak sivrilen bu saç kesimi, ne yapacağınızdan gerçekten emin olmadığınızda her zaman gidilmesi gereken bir saç kesimidir. Temiz ve çok akıllı.

Parçalı Sarışın Yan Fırça@mensworldherenkappers

Parçalı Sarışın Yan Fırça

Bunun gibi traşlı bir yan kısım çizgisi, uzun bir tepeye harika bir katkı olabilir. Bu şekilde, istediğiniz gibi ayrıldığından emin olabilirsiniz..

Klasik Sezar

@joshconnollybarber

Orta Saçaklı Klasik Sezar

Bu sezar mahsulü, Rock ‘n Roll dokusunu söyledi! Her zamanki sezar saç kesiminizden biraz daha uzun süre bırakıldığında, eklenen doku her zamanki gibi havalı görünmek için rolünü oynar..

Toddler üzerinde Dikenli Üst ve Solmaya

@kings_style1

Dikenli Üst ve Solmaya

Şekillerle çalışırken, mini’nizin özelliklerini çerçevelemek için temiz çizgileri koruyun. Buradaki kadro, fırçalama ile harika görünüyor. Bu görünümün favori bir detayı, çizginin açılı olarak kesildiği sol üst köşedir. Dahi!

solmuş sarmaşık

@kieronthebarber

solmuş sarmaşık

Ivy league, her yaşta güzel görünen zamansız saç kesimlerinden biridir. Soluk kenarlar kesinlikle ona daha yetişkin bir hava veriyor ama yine de süper sevimli görünüyor.

Fransız Kırp ve Soldur

@kieronthebarber

Fransız Kırp ve Soldur

Bu fransız kesimin düşük solma ve dalgalı saçakları, oranlar söz konusu olduğunda bir şekilde birbirini dengelemeyi başarıyor. Saç kesimi, özellikleri için özel olarak yapılmış gibi görünüyor.

Yürümeye başlayan çocukta dalgalı saçak

@joshconnollybarber

Yürümeye başlayan çocukta dalgalı saçak

Herkes bu yuvarlak makaslı mahsulün neden ebeveynler arasında favori olduğunu görebilir. Çocuğunuz saçma bir şekilde sevimli görünecek ve mümkün olduğunca uzun süre onlardan zevk almalısınız. Yakında saçlarına ne yapmak istedikleri konusunda pek fazla söz hakkınız olmayacak.!

Yan Kısım ve Yan Fırça Sırtı

@tonisaura_barbershop

Yan Kısım ve Yan Fırça Sırtı

Bir casanova gördüysem! Böyle bir saç kesimi ile daha şık görüneceklerini bilecekler. Mini’nizin tarzına biraz karakter katmak istiyorsanız, resimdeki gibi orta uzunlukta olanı tercih edin..

Hardline Tasarım ve Fırçalama

@kings_style1

Hardline Tasarım ve Fırçalama

Biraz denemekten korkmayın, berberinizden çocuğunuza biraz traşlı çizgi tasarımı yapmasını isteyin. Kendileri üzerinde biraz alışılmadık bir şey görmeyi sevebilirler.!

Mini Elvis Presley

@kings_style1

Mini Elvis Presley

Bu, küçükler için harika bir saç ilhamının başlangıcı. Fotoğraflara dönüp baktığınızı ve kendilerini Kral kadar destansı bir saç kesimiyle gördüğünü hayal edin..

Hardline ve Orta Üst

@kings_style1

Hardline ve Orta Üst

Havayı kesebilecek kadar keskin çizgiler!

Dokulu Makas Kesim

@braidbarbers

Dokulu Makas Kesim

Uzunluğun sizi aldatmasına izin vermeyin, çocuklar daha uzun bir saç modeli giyebilir ve yine de her durum için bir araya getirilmiş görünebilir.

Basit Sert Çizgili Orta Düzey Fırçalama

@alonsoclippereller

Basit Sert Çizgili Orta Düzey Fırçalama

Basit ve ince bir sert çizgi, bir makyajı tamamlamak söz konusu olduğunda tüm farkı yaratabilir. Kısa kenarları net bir şekilde takdir etmemizi sağlar.

Tıraşlı Saç Çizgili Trendy Üst

@stilo_barber/Instagram

Tıraşlı Saç Çizgili Trendy Üst

Bu sadece saç! Berberinize, elde etmek için yalvardıkları şey buysa, çocuğunuzda kullanabilecekleri bir boya olup olmadığını sorun. En kötü senaryo, büyür ve boyadıklarını unuturlar.!

Katmanlı Orta Makaslı Mahsul

@borodagolova

Katmanlı Orta Makaslı Mahsul

Oynak katmanlar, düz saçlarda herhangi bir saç kesimini yükseltmek için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu makas mahsulü için kesinlikle yapıyor!

Mini Pompadour

@florida_barberian

Mini Pompadour

Mini pompadour, hacimli fırça mı? Yukarıdakilerin hepsi diyorum! Bu saç kesiminde hacim veya karakter yok!

hardcore mo-hawk

@pjabreu

hardcore mo-hawk

Tüm yolu git! Mini’nizin rock yıldızı hayallerini tam gelişmiş bir mohawk ile kurarak yaşamasına izin verin!

Tıraşlı Havalı ve Günlük Üst

@raelbronx

Tıraşlı Havalı ve Günlük Üst

Kimsenin size kısa saç stillerinin havalı olmadığını söylemesine izin vermeyin. Şu dokuya bakın, şu kısa sert çizgiye bakın, hepsi doğru miktarda yetenekle bir araya geliyor..

Konik Kenarlı Yan Kısım

@shawn_barbz

Konik Kenarlı Yan Kısım

Gevrek ve temiz, iyi tasarlanmış bir yan kısım asla başarısız olmaz! Kenarlar kısa ve inceltilmiş, bir miktar uzunluk üstte iyi yerleştirilmiş. Stil vermek süper kolay!

Atılan Top ile Genç Tapınak Soluyor

@staygold31

Atılan Top ile Genç Tapınak Soluyor

Bu tapınak solması, deneseydi daha sevimli görünemezdi ve küçükler üzerinde çok iyi çalışan bu şahane Fransız mahsulü hakkında olduğumuz kadar çocuktan da bahsediyoruz..

Sert Parça ve Yüksek Solma

@acutabovesparta

Sert Parça ve Yüksek Solma

Daha sıcak aylar için harika olan bu yüksek solma, mini’nizin kalmasını ve taze görünmesini garanti eder.!

Klasik Konik ve Yan Kısım açık

@acutabovesparta

Klasik Konik ve Yan Kısım açık

Üstteki makaslı kırpma, bu görünümü tamamlayan şeydir! Önümüzde bu miktarda saç varken çok iyi çalışan doku ayrıntılarını gözlemleyin..

Düz Saçak Düz Outta Salon

@benji_thebarber94/Instagram

Düz Saçak Düz Outta Salon

U şeklindeki bir saçak, hangi saç kesimiyle eşleşirse kombinlenirse küçüklerde sevimli görünecek.!

Kenarları Soluk İnce Kısa Bukleler

@joshconnollybarber

Kenarları Soluk İnce Kısa Bukleler

Bana biraz doğal bukleler sev. Daha iyi takdir edilmek için kısa tutulurlar ve taraflar onlara istedikleri tüm odağı verir. Varsa çok az miktarda ürünle stil verin ve bu soğuk görünümü elde edin.

İnce Dikenli Kuru Saç

@chop_a_gram

İnce Dikenli Kuru Saç

Dikenli saçlar, son zamanlarda geri gelen eski tarz bir havalı. Bir deneyin ve bu korkak sivri uçların avuçlarında nasıl hissettirdiğini hissetmelerine izin verin..

“>