Düz Saçlı Erkekler İçin 10+ Enfes Saç Modeli

Düz saç, birçok şekillendirmeye dayanabilen ve kolayca evcilleştirilebilen erkek saçlarının en kolay yönetilebilir türlerinden biridir. Ancak yanlış yapıldığında düz saçlar gevşek görünebilir. Düz saçlı erkekler ne yapmalı? Cevap: Harika bir sonuç için ağırlık ve doku ekleyen stiller seçin.

Düz saçlı erkekler için bir saç modeli listesi hazırladık. Bu stiller muhafazakardan ekstra gündelik modaya kadar çeşitlilik gösterir, bu nedenle ister ofis için ister dışarıda takılmak için bir saç stiline ihtiyacınız olsun, sizi koruduk.

Konik solma, kısa sakal, yan süpürme@adamoc_hair

alttan kesme

Bu stil, klasik alt kesimi, çarpıcı biçimde tasarlanmış bir saçakla birleştirir..

Alttan kesim, düz saçlı erkekler için açık ara en popüler saç modellerinden biridir. Kısa, düzgün görünümü düz saç dokusu için idealdir.

Bu görünüm, saçakları vurgulayarak onu stilin odak noktası haline getirerek bir adım daha ileri gider. Bakımı için sadece biraz pomad gerektiren güzel dengeli bir görünüm..

Düz Saç Yandan Süpürmeli Saçakkaynak

tarak

Hafif bir yan kısım ve taranmış bir saçak, stilden ödün vermeden kafaya tam bir görünüm kazandırır..

İnce, düz saçlarınız varsa, saçınıza dolgun bir görünüm kazandırmakta zorlanabilirsiniz. Ve uzaklaşan bir saç çizginiz varsa, bu daha da zor. Neyse ki, bu saç kesimi her iki soruna da yardımcı oluyor.

Saçı öne ve yana doğru süpürerek, saç büyük miktarda yüzey alanını kaplar. Asimetri, görsel kontrast eklemeye ve her şeyin taze görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

Dağınık Kaygan Geri

Geri Kaygan

Modaya uygun, çağdaş beyefendi bu kaygan arka alt kesim varyasyonunu takdir edecek.

Bu, yanlarda ve arkada güçlü bir solma ve üstte dolgun saçlar ile düz saçları spor yapmanın modaya uygun bir yoludur. Geleneksel pompadour görünümünü çağdaş kaygan arka görünümle karıştırır ve sonuç oldukça şıktır..

Bu görünümü daha kalın saçlarla çıkarmak daha kolay olsa da, daha ince saçlarla kesinlikle mümkündür – tek ihtiyacınız olan daha güçlü bir ürün. Düz saçlı erkekler için favori saç modellerimizden biri..

Cody Simpson sarışın dalgalı sevişmek yukarı ve geri fırçalanmışs_bukley / Shutterstock.com

Gündelik Dağınık Sörfçü Görünümü

Sarışın çocuklar, sizi bu rahat, kaygısız görünümle koruduk. Rüzgarla savrulan sörfçü saçlarından ilham alan bu kesim, doğru miktarda dağınık.

Düz, sarı saçlı olanlarınız için bu dağınık paspas stiline bakın. Saç rüzgarlı görünüyor ama yapay olarak öyle değil.

Kendinizi iş yeri/sınıf ve ev arasında gidip gelirken bulursanız, bu harika bir seçimdir. Biraz tarama ile bunu profesyonel bir yan parça saç modeline dönüştürebilirsiniz. Daha sonra daha rahat bir görünüm için karıştırabilirsiniz..

Fransız Mahsul@jarredsbarbers

Fransız Mahsul

Cesur bir görünümden yana mısınız? Bu kırpılmış stili bir tur atmak için çıkarın. Kısa saç meraklıları için mükemmel.

Öne çıkan bir saç kesimi yaratmanın en iyi yollarından biri, düşük ten rengi solgunluğu üstte tam bir saç başı ile eşleştirmektir. Bu Fransız mahsul çeşidi tam olarak bunu yapıyor ve işi iyi yapıyor.

Üstteki dokulu saçın nasıl hafif düzensiz bir saçakla sonuçlandığına dikkat edin. Bu, stile görsel kontrast katar ve ona kendine özgü bir kişilik kazandırır..

zor bölüm@paul_barbercode

Zor bölüm

Cesur olanlar için bu tarz size ekstra moda puanları verecektir. Karakteriyle zirvede ve saçınızı düzleştirecek.

Sert kısmı ve göz alıcı bir tarakla bu düz saçlı erkekler için en trend saç modellerinden biri. Ciddi bir stil gerektirecek, ancak sonuç fark edilir ve modaya uygun.

Stil, cilt solması ve her şeyi güzel ve düzenli tutan temiz kesimli bir görünüm için ideal olan düz saç dokusu ile güzel bir şekilde dengelenmiştir..

Undercut ile Düşük Damla Solmakaynak

geri kaygan

Daha uzun saçlara sahip olmayı mı tercih ediyorsunuz? Bu tatlı, kaygan arka alt kesim varyasyonunu kontrol edin.

Bu görünüm, pürüzsüz, katmanlı bir görünüm oluşturmak için geriye doğru kaydırarak daha uzun saçlardan yararlanır. Kenarlar soluk ve kafayı birleştirmek için harmanlanmıştır.

Yenilikçi tarzdan ve hatta pompadourdan ilham alan bu tarz, rahat ve çağdaş bir görünüm isteyen beyefendiler için idealdir..

Dokulu saç modeli@cutsbyerick

Dokulu Saç

Tarzınızı bir kırpma ile tanımlayın. Üst kısımdaki dokulu saç dalgalar yaratırken yan ve arka kısımdaki solgunluk tüm dikkatleri yukarıya çeker..

Bu saç modeli, bu listedeki daha kısa ve daha uzun stiller arasında güzel bir ortamdır. Görünümün en önemli parçası, bazı pratik şekillendirmelerle mükemmelleştirilen üstteki dalgalı saçtır..

Bu saç kesimi, kesilmiş bir sakalla güzel bir şekilde eşleşir, ancak temiz traşlı olsanız bile, bu kesim yine de harika görünecektir. Aşırı olmadan çarpıcı.

Sert kısım cilt solması Hafif pompakaynak

Karışım Stili

Klasik tarzların eşsiz bir karışımı. Pompadour, yan kısım ve konik stiller modaya uygun bir görünüm oluşturmak için bir araya geliyor.

Düz saçlı erkekler için saç modelleri tipik olmak zorunda değildir. Bu stil, benzersiz bir sonuç için zarif yan kısım ve incelen saç kesimlerini üstte yumuşak bir pompadour ile birleştirir.

Bu tarz aynı zamanda şaşırtıcı derecede çok yönlüdür. Daha kısa, askeri-esque bir solma veya üst kısmı yanlarla harmanlayan daha uzun bir solma elde edebilirsiniz. Gökyüzü sınırdır.

küt saçakkaynak

Kör Saçak

Çok yönlü bir stil olan bu küt püskül, içinden geçen her şeye hazır olacak..

Her zaman hareket halinde olan erkekler için, bunun gibi künt bir saçak stili sizin için. İster sıkı bir spor salonu müdavimi olun, ister hevesli bir koşucu olun, bu saç kesimi sizinle birlikte hareket edecek ve daha az ısıyı hapsedecek.

Düz Saçlarda Dokulu Mahsul_@lianos_urban_cutz

Daha Uzun Saçaklı Dokulu Mahsul

Düz saçın sadece zarif bir görünüm için olduğunu kim söyledi? Şuna bak, oldukça yenilikçi, değil mi? Düz saç her şeyi püsküllü yapar ve çok Fransız bir mahsul havası için bunun gibi serilebilir. Arsız bir sakal karışımı ile üstte maksimum odak için yanlar inceltilir.

Bağlantısı kesilen sarışın için düz saçSergii-Kononenko/Shutterstock.com

Bağlantısız Yan Süpürme Saçak

Düz saça sahip olmanın en güzel yanı milyonlarca şekilde şekillendirilebilmesi ve bu da onlardan biri. Üst kısım, çok dengeli görünmek için yeterince iyi bir hacimle sivrilen yanlara doğru süpürüldü. Bu kesinlikle resmi durumlar için çok daha temiz ve beyefendi bir görünüm ama partiler de gayet iyi olacak.

Bağlantı Kesme Çizgili Dokulu Fransız Mahsul_@hayden_cassidy

Bağlantı Kesme Çizgili Dokulu Fransız Mahsul

Düz saçla başlayın ve kısa bir saç uzunluğuna sahip olun, şimdi biraz fırça ile çok sezar bir görünüm verin. Bu, sonunda elde edeceğiniz bir şey. Kenarlar, tüm farkı yaratan kalın sert kısımla yanlara ayrılmıştır. Kenarlar, onu genel olarak çok temiz yapan temiz tıraşlı bir görünümle inceltilmiş.

Düz Saçak iş başındakaynak

Hareketli Düz Saçak

Fransız mahsulü, Fransız mahsulünün zaten ihtiyaç duyduğu şey olduğu için, düz saçın en yaygın yinelemelerinden biridir. Kenarlar burada incelir ve hacmi başın her tarafında tutmak için soluk değildir. Fark ettiyseniz, tapınak hafifçe incelir, sadece gölgesini görebilecek kadar.