Erkekler İçin En İyi 30+ Düşük Bakım Saç Kesimi

Saçınızın şık olmasını istiyorsunuz ama saçınıza ayıracak çok fazla vaktiniz yok. Belki tam zamanlı bir öğrenci ve çalışan ya da meşgul bir ebeveynsiniz. Ne yaparsın?

Neyse ki, erkekler için çok az veya hiç bakım gerektirmeyen çok az bakım gerektiren saç kesimi var ve görünüm açısından herhangi bir ödün vermiyorlar. Artı olarak, birçoğunun evde kesilmesi kolaydır, böylece zamandan tasarruf etmenin yanı sıra paradan da tasarruf edebilirsiniz..

İşte erkekler için en sevdiğimiz az bakım gerektiren saç kesimlerimiz:

klasik konik@jeremywexlerhair

Konik Solma

Daha kısa ve akıllı görünümlü kesim arayanlar için mükemmel seçim. Üst kısmı daha uzun süre bırakarak yanları incelterek tenle kusursuz bir şekilde karışana kadar gerçekten kolay yönetilebilir bir kesim sağlar. Daha fazla bilgi edinmek istemeniz durumunda Taper Fade Haircut ile ilgili makalenin tamamına sahibiz..

Tom Cruise kısa klasik saç modeliJStone / Shutterstock.com

Klasik Konik

Kısa bir klasik konik saç kesimi hem sofistike hem de az bakım gerektirir. Yanlardaki ve arkadaki saçlar soluyor, üstteki saçlar ise yanlardan ve arkadan daha uzun olacak şekilde kesiliyor. Klasik konik kesim herhangi bir uzunlukta çalışabilir. Bu tarz, bakım kolaylığı için estetikten ödün vermek istemeyen, modayı takip eden erkekler için en iyisidir. Kesim yeterince kısaysa, herhangi bir ürüne ihtiyacınız yoktur, ancak bu bir seçenektir. Yan parça ile de kombinleyebilirsiniz..

Matt Damon ekibi Ivy League saç kesimini kestiTinseltown / Shutterstock.com

sarmaşık ligi

Ivy League saç kesimi, profesyonel bir görünüm isteyen erkekler için harika bir seçimdir. Ivy League, üstte ayrılmaya yetecek kadar saç bırakan mürettebat kesimine üst düzey bir yaklaşımdır. Klasik konik saç kesimi gibi, Ivy League bir yan kısmı spor yapmanıza izin veren kısa bir kesimdir. Saç çoğu durumda çok daha tekdüze olduğu için klasik konikten daha düzenli bir görünüm. Keskin, köşeli yüz hatlarına sahip erkekler için en iyisi.

Gerard Butler sezar saç kesimis_bukley / Shutterstock.com

Sezar Kesimi

Sezar kesimi çağdaş erkek modasında en fazla puanı kazanmasa da, neredeyse sıfır bakım gerektiren basit, basit bir kesimdir. Saçınızı çok kısa seviyorsanız, Sezar sizin için iyi bir seçenek olabilir. Sezar kesiminde saç her yerde aynı uzunluktadır. Özellikle aktif bir bireyseniz, bunun birçok avantajı olabilir. Hemen hemen her berbere veya kuaföre gidebilir ve iyi bir Sezar alabilirsiniz, ancak evde de kesebilirsiniz..

Dave Franco, Kasap KesimiDave Franco Burr Cut, DFree / Shutterstock.com

Kasap Kesimi

Hareketli saç kesimlerinin görüntüsünü seviyorsanız ancak aşırı kısa saçlara sahip olmak istemiyorsanız, kasap kesimi iyi bir seçenektir. Orta uzunlukta bir kesme ayarı kullanır, bu nedenle saçlarınız temiz ve düzenli olur, ancak neredeyse bazı askeri saç kesimleri kadar kısa olmaz. Kasap kesimi hemen hemen tüm berberlerde ve kuaförlerde temel bir unsurdur, ancak evde yapmak da kolaydır. İlk kez daha kısa saç düşünüyorsanız, yeni stiliniz için butch kesim güzel bir seçimdir..

John Goodman mürettebat saç kesimis_bukley / Shutterstock.com

Asker traşı

Sezar, butch ve çapak kesimleri tek tip bir görünüm yaratırken, mürettebat kesimi (ki bu da Ivy League’e yol açtı), onu erkekler için diğer az bakım gerektiren saç kesimlerinden ayıran hoş bir solma desenine sahiptir. Mürettebat kesiminde, saç başın ön kısmında en uzundur ve geriye doğru azalır ve tepenin arkasındaki en kısa noktasına ulaşır. Yanlardaki ve arkadaki saçlar daha sonra daha kısa bir uzunlukta incelir. Mürettebat kesimi yüz hatlarını vurgular ve tanımlar, bu nedenle kare veya oval yüz şekline sahip erkekler için harikadır. Yuvarlak yüzlü erkekler bundan kaçınmak isteyebilir.

Gevşek Uçlu Dikenlis_bukley / Shutterstock.com

dokulu

Kendini kolayca ayakta tutan düz saçlı erkekler için iyi bir seçenek. Tepedeki saç Sezar veya Taper’den daha uzundur. Sabahları biraz fırçalamaya ihtiyaç duyacak olan kolay kesim, elinizi kullanarak yapacak ve sallamaya hazırız.

düzenleme kesimi@blackfishbry

Düzenleme Kesimi

Saçınızın kısanın daha uzun olmasını istiyorsanız, normal kesimi bir deneyin. Düzenleme kesimi, üstte 2 inç kadar bırakır ve ona ticari bir görünüme sahiptir. Üst kısım ayrılacak kadar uzun bırakılırken, yanlar ve arka kısımlar ciltte soluyor, yani solma, boyun derisine karışana kadar yavaş yavaş kaybolacak. Klasik konik saç kesimi gibi, normal kesim de profesyonel ve canlı görünüyor.

Colin Farrel İndüksiyonlu KesimColin Farrel İndüksiyonlu Kesim, s_bukley / Shutterstock.com

İndüksiyon Kesimi

Erkekler için bu az bakım gerektiren saç kesimlerinden hiçbiri sizin için yeterince kısa değilse, indüksiyon kesimini düşünün. Bu süper kısa yol aynı zamanda ordudan da kaynaklanıyor ve bu listedeki en uç nokta. Saç, başın her tarafında #0 olarak da bilinen bıçak koruyucusu olmadan vızıldar. Saç kesildikten sonra anızı andırır. Kalpsizlere göre bir stil değil, ancak neredeyse tamamen tıraşlı bir kafaya gitmek istiyorsanız, indüksiyon kesimi tam size göre..

Kellan Lutz kısa dalgalı dokulu mürettebat kesimis_bukley / Shutterstock.com

Tousled Dokulu Kısa Üst

Bu kısa kesim kısa olabilir, ancak tonlarca dokuya sahip. Bu, kıvırcık bir görünümü kendi avantajınıza nasıl kullanabileceğinize dair harika bir örnek..

Chris Evans'ın Butch CutFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Chris Evans’ın Butch Cut

Kasap kesimi, ilk çıkışından bu yana popülerliğini koruyan temel bir erkek saç modelidir. Saçın her yerinde aynı uzunlukta olduğu için butch kesim çok temiz bir görünüm sağlar..

Düşük Tuş Konik Solması@whitneyvermeer

Düşük Tuş Konik Solması

Şık ve zarif bir şeyin peşindeyseniz, göz önünde bulundurmanız gereken bir stil var. Hafif dokulu üst kısım, şık bir görünüm için soluk kenarlarla buluşuyor.

Tıraşlı Konik ile Tıraşlı Saç Çizgisi@boar_and_blade

Tıraşlı Konik ile Tıraşlı Saç Çizgisi

Tıraşlı çizgiler son zamanlarda saç modellerinde giderek daha fazla yer almaya başladı. Saç kesiminize biraz daha yetenek katmak için burada gösterildiği gibi ince bir çizgi seçebilirsiniz..

Günlük Fırçalanmış Üst@iisakkinummi

Günlük Fırçalanmış Üst

Daha uzun stiller de az bakım gerektirir! Bu orta uzunlukta fırçalı kesim dağınık bir şekilde giyilebilir veya basitçe taranabilir.

Kısa Boy Dokulu Püsküller@luckycatberbershop

Kısa Boy Dokulu Püsküller

Saçak saç kesimi yapan erkekler için pek çok düşük bakım seçeneği var. Dalgalı püsküllere sahip bu dokulu stil kısa ama göz alıcıdır..

Cilt Soluk Yanları ile Sade Üst@kevinluchmun

Cilt Soluk Yanları ile Sade Üst

Bu basit saç kesiminin yapacak çok şeyi var. Kendine özgü iki tonlu görünümü, saçı iki aşırı uzunlukta tutmasından kaynaklanır..

İnce Düz Teller@horatiuthebarber

İnce Düz Teller

İnce, düz saçlı erkekler genellikle daha kısa ve az bakım gerektiren bir saç stilinden yararlanabilir. Bu stil, her şeyi düzenli tutarken saçın doğal dokusunu vurgular..

Düşük Hacimli Basit Doku@lukedbeaumont

Düşük Hacimli Basit Doku

Saçlarınız başınızın üzerinde düz duruyorsa, bu sizin için ideal bir stil olabilir. Bu saç kesimi, saçın doğal davranışıyla savaşmaya çalışmak yerine onu kucaklıyor..

Cilt Solması Mürettebat KesimiCilt Solması Mürettebat Kesimi, @mattjbarbers tarafından

Yüksek ve Sıkı

Yüksek ve dar kesim, asla modası geçmeyen başka bir klasik kesimdir. Dokuyu sergilemek harika bir seçim çünkü tüm odak, başın üstündeki saça çekiliyor..

Kenarları Daralan Kıvırcık Üst@cutsbycameron

Kenarları Daralan Kıvırcık Üst

İşte az bakım gerektiren ama aynı zamanda modaya uygun bir şey isteyen kalın veya kaba saçlı erkekler için mükemmel bir saç modeli.

sarışın fransız kırpma@nomadbarberbln

sarışın fransız kırpma

Fransız mahsulü, boyalı saçları göstermek için en az bakım gerektiren saç kesimlerinden biridir. Burada, dikenli ekin sayesinde sarışın vurgular ortaya çıkıyor.

Kesik Deri Solması ile Fransız Mahsul@anton_marchenko_

Kesik Deri Solması ile Fransız Mahsul

Fransız ekininde bir başka bükülme olan bu düzenli stil, üstteki düz saçla çarpıcı bir kontrast oluşturmak için yüksek bir solma kullanır ve bu görünüme son dokunuş olarak hareket eden küçük bir traş çizgisi vardır..

Dokulu Top ile Düzensiz Püsküller@m.r.k.berber

Dokulu Top ile Düzensiz Püsküller

Bu serseri, asimetrik tarz, tutum ve kişilikle doludur. Saç, cesur bir moda ifadesi oluşturan dinamik bir hareket duygusu yaratmak için katmanlanmıştır..

Şık Konik Solmaya Sahip Fransız Mahsul@z_ramsey

Şık Konik Solmaya Sahip Fransız Mahsul

Bu ekin düzgünlüğe odaklanır. Temiz solma ve düz saçak, saçın her zaman olması gerektiği yerde kalmasını sağlar.

İki Kez Kesik Buzz Cut@javi-berber

İki Kez Bağlantısız Buzz Cut

Vızıltı kesimi basit ve zamansız bir kesimdir, ancak bazı değişikliklerle onu renklendirebilirsiniz. Burada gösterilen çift traşlı çizgiler, aşırıya kaçmadan kesime çok fazla görsel ilgi katar..

Konik Saplı Dalgalı Üst@rpb_nq

Konik Saplı Dalgalı Üst

Sabahlarınıza erken başlamak istiyorsanız ihtiyacınız olan stil budur. Ayağa kalk ve gitmeye hazır ol, tek ihtiyacın olan tapınak konikliği ile düşük solma. Orta solmayı çok güçlü değil ve üst kısım yoğun tutun. Ardından, tek ihtiyacınız olan bir yan fırça ve hafif bukleler.

Bağlantısız Solmaya Sahip Kısa Fransız Mahsul@menpeluqueros

Bağlantısız Solmaya Sahip Kısa Fransız Mahsul

Sert parçalar çok eğlencelidir ve çok fazla rötuş gerektirmezler. Bir sonraki şey, sıkı cilt, yan fırçalanmış üst kısım ile soluyor. Burada bitmiyor, sahte gibi şekillendirin ama düşük anahtar, son olarak, o kuru dokuya sahip olmak için biraz kuru balmumu kullanın.

Alttan Kesilmiş Solmaya Sahip Dağınık Kıvırcık Saçaklar@chop_a_gram

Alttan Kesilmiş Solmaya Sahip Dağınık Kıvırcık Saçaklar

Bu önceden şekillendirilmiş bir saç kesimi. Bukleler salonda yapılır ve yapıldığı gibi kalır. Eklemeniz gereken tek şey, alttan kesilmiş bir konik solma. Bu gösteriş eklemek için bukleler boyanır. Bir sonraki partiyi sallamaya hazır?

Pierce Brosnan'ın Uzun Fırçalanmış Sırtıcarrie-nelson / Shutterstock.com

Pierce Brosnan’ın Uzun Fırçalanmış Sırtı

Brosnan asla yaşlanmayacak ve yaşlandığında daha da cesur olmuş gibi görünüyor. İşte klasik kıvırcık sırt stili ve bu sakalla eşleştirme, onu tamamen sağlam bir görünüm haline getiriyor.

Dokulu Fransız Mahsul@poolethebarber

Dokulu Fransız Mahsul

French Crop, şık görünmenin ve üzerinde daha az zaman harcamanın kolay bir yoludur. Hata yapmayın, bu sizin her zamanki Fransız Mahsulünüz değil, bu daha kısa bir Fransız mahsulü ve şık konik solmaya sahip. Son olarak, stile daha fazla ayrıntı katan kulağın arkasına düşen kısma dikkat edin..

Sakallı soluk vızıltı@patty_cuts

Buzz Cut ile Şık Mid Fade

Bu, listedeki en soğuk stil ödülünü kazanmalı. Bir tapınak solması ile orta solmaya sahip bir vızıltı kesimine sahiptir. Burada bitmiyor, yüzü dengeleyen gür sakal.

Cilt Solması Fransız Mahsul@joshconnollybarber

Cilt Solması Fransız Mahsul

Temel kural, saçınızı düz bir şekilde yatırın, böylece klimaya ihtiyaç duymaz. Tarif, yan solmaya sahip keskin bir koniktir. İnceltme her zamanki sivriltmeniz değil, düz bir sivriltmedir ancak resimdeki gibi ince saçlar için en iyisidir.

Kısa Kenarlı Emo@chop_a_gram

Kısa Kenarlı Emo

Justin Bieber sen misin? Bu çok benzer bir stil ama az bakım gerektiren saç kesimlerinden biri olduğu ortaya çıktı. Tek ihtiyacın olan uzun bir üst, böylece alnına düşmesine izin verebilirsin. Son olarak, daha az yoğun görünmesi için yanlarda alttan kesilmiş bir konik gerekir..

Kısa Kenarlı Kısa Üst@luckycatberbershop

Kısa Kenarlı Kısa Üst

Bu saç stilinin unsurları oldukça açık ve onu popüler bir saç modeli yapan da bu. Bu stilin gizli bileşenleri, iyi tanımlanmış ve ince sivrilen kenarlarla sıralanmıştır. Sırada yoğun hacimli ancak kısa üst kısım var, yanlar ve üst kısım bir alttan kesme ile birbirine bağlı.

Klasik Konik Solma@mattjbarbers

Kenarları Soluk Temiz Üst

Sert uzun ve şiş görünüm. Bunun kodunu çözelim, orta solma ile yoğun bir vızıltı kesilmiş. Sıranın ortaya çıkması için bir ustura kullanmayı unutmayın. Son olarak, konik solmanın çok net ve keskin olduğundan emin olun. Ve bu sadece sıra değil, sakalı kaçırmayın!

Temiz Konik Soldurma ile Vurgulanan Bank@sean_the_barber_

Temiz Konik Soldurma ile Vurgulanan Bank

Daha az bakım gerektiren saç kesimlerinin karmaşık olması gerektiğini kim söyledi? İşte püf noktası, bir Fransız mahsulüyle başlayın ama biraz kısa. Sırada, temiz bir sıra ve orta solma var. Ve son olarak, haklısın, boyalı vurgu.

Konik ile Fırçalanmış Dağınık El@patty_cuts

Konik ile Fırçalanmış Dağınık El

Bu tarz çok mu yaygın görünüyor? Yine de bu, en yaygın daha az bakım gerektiren saç kesimlerinden biridir. Bu, yanlarda bir konik olan ince saçlı yoğun bir tepenin karışımıdır. En iyi yanı, yüzü dengeleyen bir sakalla harmanlanmış favoriler..

Kısa FırçalamaAJR_photo / Shutterstock.com

Kısa Fırçalama

Adam Levine mi? Çünkü bu ciddi ve kaygan bir saç modeli. Anahtar oldukça basit, yanları daraltın ve sesi azaltın, böylece saçı yanlara doğru fırçalayabilirsiniz. Öndeki küçük bir quiff en iyisidir.

Aaron Paul vızıltı kesimDFree / Shutterstock.com

Aaron Paul’un Çapak Kesimi

Aaron Paul her zaman bu kadar havalı olmuştur ama bu saç modeli onun daha havalı bir versiyonudur. Bazı konik kenarları olan buzzcut en iyi tarif ve Burr’ın burada salladığı şey bu. O mavi gözleriyle dümdüz sakalını da kabul edelim.!

asker traşı@tote_barber

Geled Top ile Fantezi Görünmez Parça

Boyalı saçlar kesinlikle daha az bakım gerektiren saç stilleri sayılır çünkü kesinlikle çok sık rötuş yapmaları gerekmez. İnce zor kısım, onu çok fazla bakım gerektirmeyen bir stil haline getiriyor. Son olarak, şık bir yan fırça ile keskin bir konik solmaya sahip olun.

Chris O'Donnell'in Tarz Kısa Mahsul s_bukley / Shutterstock.com

Chris O’Donnell’in Tarz Kısa Mahsul

Bu, zaman zaman rötuş yapması gerekmeyen çok klasik ama ince bir kesim. Havalı görünmesini sağlayan ancak çok çılgın olmayan yan fırça, bu görünümü resmi olarak ama rasgele giyebilir. Son olarak, gülümsemelisiniz, bu sadece herhangi bir stile ektir..

Justin Timberlake'in uzun vızıltı kesimiTinseltown / Shutterstock.com

Kenarları Soluk Olan Resmi Dağınık Üst

Artık bu stili onaylayamıyorum çünkü bu, sıradan ama kabarcıklı saç kesimlerinin özüdür. Üst kısım yoğun ancak kısa, ancak vızıltı kesilecek kadar kısa değil ama bir tüy kadar yoğun değil. Kenarlar sivri uçludur. İşleri uzatmak için sakalınızı koruyun, biraz kısaltın ve BOOM!

Fransız Mahsul ve Yüksek Solma@irfan_eke_man_hair_master/Instagram

Fransız Mahsul ve Yüksek Solma

Bazı cazip fransız mahsulü ile yüksek solma anahtarıdır! Kenar çok ince bir şekilde soluktur ve alt kesim onu ​​klasik kılar. Boyalı vurgu ile üstte pocky deseni kullanın. Saç inceyse, bu daha da iyi

Klasik Daralan Kısa Mahsul@irfan_eke_man_hair_master/Instagram

Klasik Daralan Kısa Mahsul

Yan fırçalar doğru yapıldığında izlemesi keyifli. Kenarlar sadece mükemmel bir şekilde konik. Çok fazla değil, çok az değil. Anahtar, sert bir parçaya sahip olmamak ve sadece yana doğru sallamak. Tüm açılı dizimizi şekillendirmek için bir ustura kullanın.

çapak kesmeYalnızlar / Shutterstock.com

çapak kesim

Burrcut oldukça ince ama çok tatlı. 1 veya 0 boyutunda kesme makineleri kullanmak, olduğu gibi görünmesini sağlar. Temiz bir görünüme sahip olmak için alındaki saçlar için jilet kullanın. Daha azı daha fazladır, bunu unutmayın!

Modern ve Retro Orta Bölmeli Üst@andrewdoeshair

Modern ve Retro Orta Bölmeli Üst

Burada bizim için oldukça arsız, üst kısmı ortadan ayrılmış ve yanlar katmanlı, üst kısım yanlara serbestçe düşüyor ve bu muhteşem retro görünümü yaratıyor. Bıyık, onu modernden daha retro yapan unsurdur..