Erkekler için 30 Şık Modern Kefal Saç Modeli

Modern kefal, epeyce farklı erkek saç stiline atıfta bulunabilir. Tek başına bir kefal, özellikle arkada olmak üzere her yerinde uzun saç olarak tanımlanırken, modern bir kefal üstte ve yanlarda daha kısadır.

Kefal genellikle modası geçmiş, çekici olmayan bir stil olarak görülür, ancak onu doğru şekilde giyebilirseniz o zaman gerçekten de öyle görünüyor. İşte modern kefalın işinize yaraması için bilmeniz gerekenler.

Kenarları Soluk Kefal Saç Modelierkek saç modelleri/Instagram

Kefal Geri Dönüyor mu?

Bunun hızlı cevabı “Evet”. Önde resmi ve arkada parti geri dönüyor.

Bu saç modeli ilk olarak çeşitli sporcular ve aktörler bir stil işareti ve ana akım olmayan bir görünüm olarak. Tepeden arkaya farklı görünümü ile bir toplantı odası ile gece kulübünün karışımı olmuştur..

Mullet’ın odak noktaları, saçın üst kısmının düzenli bir şekilde kısa olduğu her yerde saç demeti gibi görünmesini sağlayan, kümeden dışarı çıkmaya çalışan arkadaki tellerdir..

Bazı insanlar, bu retro görünümün, daha uzun yüz yapısına sahip kişilerde, saçların genişleyip kümelenme alanı arttıkça harika görüneceğine inanıyor..

Kenarları solmuş veya üst kısmı fırçalanmış Mullet’ın modern uygulamaları, klasik görünümü kesinlikle yenileyecektir, bu nedenle bazı yeni kefal sürümlerine hazır olun..

Modern Kefal Nedir??

Modern kefal iki şey ile karakterize edilir, uzun kefal (yani uzun bir arka kıl ve kısa yan kıl) ve orta uzunluk ön ve üst saç. Bu saç kesimindeki “modern” kelimesi yalnızca ön taraftaki daha kısa saç anlamına gelir, bu nedenle onu istediğiniz gibi şekillendirmek için özgürsünüz.

‘Modern kefal’ terimi çok geniş olduğu için, birkaç farklı kesimi tanımladığını görebilirsiniz. Sadece kısa bir üst kısmı olan bir kefal olduğunu unutmayın, ancak tarz olabilir.

Denis Makarenko/ Shutterstock.com

Bu Kesimi Nasıl Tartıyorsunuz??

Modern kefal, standart kefalden biraz daha uzundur, ancak yine de stil vermek için fazlasıyla yeterli. Bunu istediğiniz gibi yapabilirsiniz, ancak işte başlamak için bazı iyi öneriler:

Bir tarafa fırçalayın veya taraklayın

Jel yukarı ve bir tarafa doğru

Yeterince uzunsa, tarayın ve/veya jel ile geri sürün

Onu sivri uçlar haline getirin (bu biraz fazla 90’lar olarak görülse de, hala bir olasılık)

Bu öneriler yalnızca üst kısım için geçerli olsa da, kefalın kendisini birkaç farklı şekilde şekillendirmeyi deneyebilirsiniz. Düşmesi için bırakabilir, at kuyruğu şeklinde toplayabilir veya parlatabilirsiniz..

@mikeyyyyyyy_ / Instagram

Modern Kefal’ı Nasıl Alırsınız??

Modern kefal denemek istiyorsanız, başlamak için nispeten uzun bir arka saça ihtiyacınız olacak. Kuaförünüze veya saçınızı kim kesiyorsa, ön ve yanları istediğiniz uzunlukta kesmeniz gerekir..

Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Tipik olarak, modern kefal nispeten kısa kenarlar (bir veya iki inç’e kadar) ve biraz daha uzun bir ön ve üst kısım (bir ila üç inç arasında) içerir..

Arkaya gelince, onu ne kadar süre saklamak istediğinizi seçebilirsiniz. Ardından, arkadaki uzun saçları soldurarak daha kısa üst saçlara dönüştürmek için stilistinize ihtiyacınız olacak..

David Beckham'ın Modern Kefal-3-4Fotoğraf Çalışmaları / Shutterstock.com

Beckam’ın Sahada El Attığı Teller

Kefalın bu zevkli yorumu, her yerde doğal bir görünüm yaratmak için dağınık bir fondöten kullanır. Bazı kefaller birbirine ezilmiş iki saç modeli gibi görünse de, bu kefal önden arkaya kusursuz bir şekilde bağlanmıştır..

Toby Keith'in Gizli Kefals_bukley/ Shutterstock.com

Toby Keith’in Gizli Kefal

Daha incelikli bir görünüm için yanları çok fazla dışarı çıkarmayan, daha inceltilmiş bir kefal tercih edebilirsiniz. Burada country şarkıcısı Toby Keith bu tür gizli kefal sporu yapıyor.

Dağınık ve Dalgalı Kefal@jodytaylorhair

Her Yerde Teller

Bu 80’ler klasiğine gösterişli bir dokunuş olan bu karışık kefal, her tarafa iplikler savuran biraz şişirilmiş bir görünüme sahip. Bu tarz özellikle dalgalı saçlarda çok işe yarar..

Dalgalı Tapınak Soluk Kefal@darth_fader_12

Dalgalı Tapınak Soluk Kefal

İşte, kademeli bir kefal oluşturmak için saçın doğal dalgalılığını kullanan daha rahat bir stil. İyi yapılmış bir tapınak solması, yanlara biraz düzenlilik katar.

Saçaklı Yaka Dağınık Ördek Kuyruğu@r.örgü

Saçaklı Yaka Dağınık Ördek Kuyruğu

Bu, stile daha çok tasarımcı bir yaklaşım getiren kefalin alışılmadık bir versiyonudur. Saç, yana doğru savrulan ve kulağı yarım ay şeklinde çerçeveleyen bir kuyruk oluşturur..

Kefal'ı Yeniden Harika Yapalım@julius Sezar

Yayılmış Kefal

Her şeyi ortaya koymak ve saçlarınızla bir moda ifadesi yapmak istiyorsanız, bu kefal tam size göre olabilir. Kademeli olarak boyanmış bir görünüme ve bu görünümün kesinlikle dikkat çekici olmasını sağlayan kefal sivri uçlarına sahiptir..

Kefalime mi Bakıyorsun?@jeremywexlerhair

Kefal w/Drop Fade

Kefal uzunluğunu karşılaştırmanın iyi bir yolu, kenarları önemli ölçüde kısaltmaktır. Bunu yapmanın en iyi yolu, burada gösterilen damla solma gibi aşırı bir solmadır..

Kıvırcık Top ile Retro Kefal@glennmcgoldrick

Kıvırcık Top ile Retro Kefal

Tam bir retro görünüm için, vintage esintili bir görünüm için kısa, dağınık bir üst ve daha büyük kefal “kanatları” içeren bu kırpılmış kefal deneyin.

Kıvrılmış Kefal ile Arkadan İtilmiş Üst@cutsbycameron

Kıvrılmış Kefal ile Arkadan İtilmiş Üst

Bu zengin dokulu kefal, arkada karışık bukleler ile üstte fırçalanmış bir stili birleştirir. Bu doku kombinasyonu, birçok saç kesiminde bulamayacağınız ilginç bir dokunuş katıyor..

Dikey Saç ve Kefal@z_ramsey

Dikey Saç ve Kefal

Günümüzün yüksek hacimli kesimlerini dünün daha uzun stilleriyle birleştiren bir saç kesimi istiyorsanız, önü kısa bir kefal ile biten bu görünümü beğenebilirsiniz..

Sonraki Seviye Asya Kefal@krispyfades

Sonraki Seviye Asya Kefal

Daha kalın saçlara sahip olanlarınız için, bu stil gerçekten onu göstermenize izin verecek. Bu listedeki en uzun kefallerden biri, yani gerçekten 1987’yi kanalize etmek istiyorsanız, bu sizin için.

Konik Tapınaklı Kıvrılmış Kefal@jediclippertricks

Konik Tapınaklı Kıvrılmış Kefal

Daha kısa, daha ince bir kefal mı arıyorsunuz? Bunu bir deneyin. Kefal, sadece kulağın biraz ötesine sarkan kalın buklelerden oluşur, bu da saça daha düzenli bir görünüm kazandırır..

Kıvırcık ve Pocky Asya Kefal@chadius_maximus

Kıvırcık ve Pocky Asya Kefal

Bu kısa ve dikenli kefal, klasik dikenli görünümü kısa kefal ile birleştirir. Bu saç kesiminin harika yanı, kefalın dikenli görünümün doğal bir uzantısı olmasıdır..

Sert Parçalı Orta Kısım@cutsbycameron

Sert Parçalı Orta Kısım

Çoğu saç modeli bir veya iki “tasarımcı” trendi içerirken, bu kefal stili dört tane içerir: iki sert parça (üstte ve yanda), çift flanşlı bir saçak ve boyalı uçlar.

Taper Fade ile Sarışın Fırçalama@rumbarber

Taper Fade ile Sarışın Fırçalama

Bu tazeleme, kefal üzerine ilginç bir bakış; kefal’ı odaklamak yerine, spot ışığı kısa tüylere yerleştirir ve kefal’ı aksesuar olarak kullanır..

Biraz Bordo Alt Ton ve Kefal@kevinluchmun

Biraz Bordo Alt Ton ve Kefal

Bu göz alıcı stil, başka hiçbir şeye benzemeyen bir kefal stili oluşturmak için net bir orta solma ve uzun, tatlı kilitler kullanır..

Düşük Soluk Tapınak ama Dalgalı Kefal Kral@skillsthebarber

kabarık & kıvırcık kefal

İşte her yaştan erkek için harika bir kefal seçeneği. Kefalın kendisi havadar ve kıvırcıktır, keskin bir solma ise biraz tanım ekler..

Sönük Kenarları İnceltilmiş Pocky Kefal@adhbrand

Sönük Kenarları İnceltilmiş Pocky Kefal

Düzgün ve dengeli bir stil peşindeyseniz, bu kefal sizin fincan çayınız olabilir. Üstteki ve arkadaki saçlar uzun ve kalındır, ancak yanlar soluktur ve sakal ile saçı kusursuz bir şekilde birbirine bağlar..

Quiff ile Retro Kefal@benwardscissorhands

Quiff ile Retro Kefal

Retro ve modern bir görünüm için dalgalı bir kaş ile kısa kefalin birleştiği bu stili deneyin. Kefal seviyorsanız ama biraz resmi bir şey istiyorsanız bu harika bir seçenektir..

Omuz Boyu Kefal@themorningaftergroomingco

Omuz Boyu Kefal

Rocker stilini benimsiyorsan, yan kısımlarında traşlı çizgiler bulunan bu omuz hizasındaki kefalini seveceksin. Kafa sallamak için mükemmel!

Buzz'dan Fazla, Uzundan Daha Az@blackfishbry

Buzz’dan Fazla, Uzundan Daha Az

Bundan daha retro olabilir mi? Yanları solmuş klasik bıyık, kısa bir üst ve uzun bir kefal ile tokatlandı. Üst kısım kefal ile fırçalanmış, dalgalı ancak pürüzlü dokulu. Güçlü bir arabaya binin ve tek ihtiyacınız olan bu.

Düz Tapınak Soluk Kefal@barberobengie

Düz Tapınak Soluk Kefal

Düz tablayı hepimiz biliyoruz, lütfen yassı kefal hoşgeldin. Bu, kaba kuru dokulu saçlarla yapılabilecek şeydir. Arka kısım tamamen düzdür ve yanlar orta derecede solgundur. Sıra keskin bir şekilde oyulmuştur ve üst kısım geriye itilmiş ancak fırçalanmıştır. Bunu özleyebilir mi?

Her zamanki Kefaliniz Değil@havanaclub_barbers

Her zamanki Kefaliniz Değil

Vay! Nereden başlayacağız, ilk önce traşlı yarık İsa. Bu, tapınağın bir bling düşük solma ile solmuş olduğu söyleniyor. Doku, yarı kıvırcık, yakası solmuş, dağınık bağlanmış. Kefal, ekstra gösteriş ekleyen sonunda kıvrılmıştır..

Düşen Tapınak Soluk Kefal@joshcraig.hair

Düşen Tapınak Soluk Kefal

Kenarlar stilin çok önemli bir parçasıdır ve yarı damla solma ile tapınak solma ile yüksek solma, kaçırılmayacak bir şeydir. Ayrıca üst kısım, üstten başlayarak ve baştan aşağı pocky olan kefal ile biraz yan süpürüldü.

İnce Teller@dencioaguilar

Pocky İnce Teller

Başlangıç ​​aşamasında bir rock yıldızı böyle mi görünmeli? Kesinlikle, başın her yerindeki pocky iplikler böyle bir tarz. Artı, kefalın uzun olması oldukça iyi bir ifadedir, katmanları ve şakağı unutma.

Kefal veya Sadece Uzun Bir Pompadour?@havanaclub_barbers

Kefal veya Sadece Uzun Bir Pompadour?

Bu en hippi kefal için uygun mu? Büyük olasılıkla evet! Alttan kesme konikliği sadece başlangıçtır, kendine özgü düşük solma çok ince ama çok açık görünür. Sıralar, kefal mumlu ve oldukça iyi korunurken dik bir düşüşle oyulmuştur..

Kefal ile Düz Üst@barbergreg

Kefal ile Düz Üst

Bu, doğrudan stil ülkesinden geliyor! Üstte ince bir saç fırçası, kenarları sivrilen ve kefal fırçalanırken solmayan. Bu stilin anahtarı saç ürünleri kullanmak ve bu kenarları kısa tutmaktır..

Sarışın Dalgalı Kefal@evan_thebarber

Sarışın Dalgalı Kefal

Bu, daha az bakım ve korkak arasında bir karışım mı? Dövmeyi ortaya çıkarmak için kenarlar soluktur. Üst kısım, arka kısmı yarı kıvrılmış yarı fransız mahsulüdür. Doku pürüzlü ve yine de iplik canlı. Kuru saç ürünleri harikalar yaratıyor.

Tarz Kefal ve Damla Solması@reyesthebarber

Tarz Kefal ve Damla Solması

Katmanlar ve geri itilmiş boyalı iplikler, düşmüş şakak soluyor. Üst kısım kenarlardan daha uzundur ve teller düz ve incedir. Saç ürünlerinin nasıl fark yarattığını kullanmak. Gerçekten ince, düşük solmayı kaçırmak çok zor.

Kefal@jelle.vissers

Kefal

Daha uzun üst kısmı ve konik kenarları boyalı vurguları olan kefal, vay canına, burada çok şey oluyor. Şakak, yani yan kısımlar sivrilmiş ancak çok kısa değilken, üst kısım önemli ölçüde uzun ve gösterişlidir. Kalkınan bir rock yıldızı veya genel olarak havalı biriyseniz, bu tarz.

Sert Parçalı Solmaya Sahip Buzzy Fransız Mahsul@ alan_studio_

Sert Parçalı Solmaya Sahip Buzzy Fransız Mahsul

Birisi bunu en havalı Mullet olarak onaylayamaz mı? Yanlar, üst kısım yarı fransız mahsulü olmak üzere soluktur. Öyle değil, kefal, yan traşlı saç kısmı ile sert ve kuru bir dokuya sahiptir. Henüz hepsi çok bling değil, harika bir iş!

Temple Fade ile Pocky İnceltilmiş Kefal@poolethebarber

Temple Fade ile Pocky İnceltilmiş Kefal

Dövmeli bıyık ve serseri bir kefal, daha fazlasını isteyebilir mi? Numara! Şakak sivrilen soluk, üst kısmı neredeyse vızıltı kesilerek arkada ağırlık yapar. Üstelik arkası atkılı ve rahat. Hepsi tapınağın yanındaki dövme çekiciliğiyle, dang bu tanrısal!

Yaşam İçin Kefal ile Pompadour@iamdanielwinter

Yaşam İçin Kefal ile Pompadour

İşte retro tarzdaki klasik kefal geliyor. Her zaman olduğu gibi üst kısım, sakalla karışmaya yetecek kadar sivrilen tapınak ile şık bir pompadour. Sırada kontrollü bir hacme sahip olan kefalın kendisi, sonunda curl ile daha uzun. Keskin hatları kaçırmayın!

Kefal Örgülü mü yoksa Mermi Örgülü Örgü mü?@DtownBarbers

Kefal veya Mermi ile Örgüler?

Kefal ile örgüler? Elbette burada çıta yükseltildi. Kenarlar hafifçe incelir ve uçlara doğru hafifçe soluklaşır. Örgüler sonuna kadar gider ve ucu biraz gevşektir ve onu belirgin bir kefal yapar, ancak sıraları ve yaka çizgisini kaçırmayın. Her şey ayrıntılı arkadaşlar.

kefal@cutthroatsteve

kefal

Bu kısa varyasyon, geleneksel kefal şeklini koruyan ancak uzunluğu geri tutan yanlarda doku ile doludur..

kefal@jarredsbarbers

kefal

Bir kefal süper hacimli olabilir veya saçı daha kısa bırakarak daha basit tutulabilir. Bu tarzdaki bir şeyin en son moda trendleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağladığı konusunda hepimiz hemfikiriz..

Erkek Kefal ile Kıvırcık Üst@jarredsbarbers

Erkek Kefal ile Kıvırcık Üst

Bu kefal pek çok düzeyde bir mücevherdir, ilk olarak, üst kısmın tamamen uzun ve kalın olduğu konik soluk kenarlar bir izlenim bırakmaktadır. Sonra, şakak soluyor, ince bir hareket iyi olsa da, sonra kefal o kadar uzun ki, neredeyse farkedilmiyor. Tüm bunlar ve ardından bazı vurgu boyalarıyla tamamlamak mükemmel!

Sarışın Retro Henüz Kalça Kefal@terzifade

Sarışın Retro Henüz Kalça Kefal

Bunun hakkında konuşulacak çok şey var, ilk olarak, o dövmenin parlaması için tapınak solmuş, ikincisi, alındaki saçak, o atılmış tepeli Fransız mahsulünü hatırlatıyor, her seferinde daha iyi oluyor. sonra pocky kara kefal bu saç modeli ile retro ama yenilikçi bir hava vermek için mükemmel.

Kısa Saçaklı Kefal@joshcraig.hair

Kısa Saçaklı Kefal

Yanlarda daha kısa tutmak, kefalin bu varyasyonunu klasik görünüme göre çok daha taze hale getirir..

Yarı Kıvrılmış Orta Teller@ ölü yüz

Yarı Kıvrılmış Orta Teller

Hafif bukleler çok havalı ve özellikle bu şekilde yapıldığında, hafif kıvrımlı ve yine de üstte kısa uzunlukla kontrol edilen ve yanlarda sivrilen. Bir kefalda yaygın olan şakak soluk ama burada sırttaki yoğun hacmi dengelediği için daha mantıklı..

Undercut Geri İtilmiş Uzun Kefal@gabi.barber

Undercut Geri İtilmiş Uzun Kefal

Uzun saç çok yönlüdür ancak retro bir görünümle harmanlandığı için bu her zaman havalı bir saç modeli olacaktır. Hafif kıvrılmış dokusu, üst kısmı uzun olmak üzere her şeyi bir araya getiriyor. Saç oldukça incedir, bu da büyümeyi kolaylaştırır, ancak hacmini korur. Bu durumlarda kefal en iyisidir.

Kefal Şekeri@nouhausalon

Kefal Şekeri

Şekerden ilham alan renklere sahip hafif bukleler, çok parlak ve iyimser bir saç modeli oluşturur. Üstelik, boya karışımı, bunu haşhaş ve güzel yapan şeydir. Ve bu senaryoya bir kefal eklemek onu daha da heyecanlı kılıyor. Siyah kirli sakal dengeli bir görünüm sağlar.

Klasik Retro Kefal Görünümü@arcaicos_barberia

Klasik Retro Kefal Görünümü

’70’ler-’80’lerden klasik erkeksi görünüm, burada bazı ekstra stiller ile birlikte. Üst kısım, geri getirmek için herhangi bir sivrilme veya solma olmadan daha uzun süre tutulan kenarlarla bir araya getirilmiş karışım kıvrımlıdır. Kefal, ekstra uzunluğu ve pürüzlü dokusuyla gösterinin öne çıkan özelliğidir..

Klas Pompadoured Kefal@arcaicos_barberia

Klas Pompadoured Kefal

İnce saçlar doğru yapılır, bu kombinasyon başka nasıl sallanabilir? Üstte yanları geriye itilmiş arsız pompadour’dan başlamak için çok retro ama klas bir görünüm verir. Tüm bunlar, sırtındaki düzleştirilmiş kefal ile birlikte, onu çok beyefendi bir görünüme kavuşturuyor..

Sarışın Vurgulu Kefal@mulletdragon

Sarışın Vurgulu Kefal

Bu kefal, çok daha az bakım tonu veren toused bir görünüm uygulamak için kullanılan iyi hacimle ilgilidir. Üstelik, siyahın sarışınla kombinasyonu, fazladan bir gösteriş katmanı ekleyen çok yenilikçidir. Ve o kirli sakalı bitirmek işe yarar.

Pürüzsüz Kefal ile Kaba Kefal@ evagoras_

Pürüzsüz Kefal ile Kaba Kefal

Bir saç modelinde iki yoğun noktayı pek görmüyoruz ama bu aynı zamanda hem yeni hem de havalı görünüyor. Üstteki kısa tüy yoğun ve arkadaki kefal oldukça dengeli bir saç kesimi. İnce saç, bu görünümü kontrollü hale getirir, çünkü aynı zamanda savurgan bir his verir..

Kefal ile Uzun Üst@ jessecoltonhenry

Kefal ile Uzun Üst

Kütük üst ve kısa kenarlarını duyduk ama arkasına kefal eklemek kesinlikle bir jest. Eski ve yeni görünümün bir arada nasıl harmanlanabileceğini gösterir ayrıca üstteki boya, düz saçları çivili olanlardan ayıran şeydir. Sesi korumak için kenarlar hafifçe incelir.

Yoğun Kıvrılmış İyilik@ hair_bykami

Yoğun Kıvrılmış İyilik

En üstteki ve yanlardaki tüm eğlenceli şeylerle başlayalım. Alt kesim incedir ancak yanları üstten ayırmaya yardımcı olur. Buklelerin yoğunluğunun gösteri durdurucuları olduğu söyleniyor. Kefalı vurgulamak için üst kısım arkadan biraz daha az kalındır..

Modern Tapınak Soluk Tıraşlı Yarık@transformationcuts

Modern Tapınak Soluk Tıraşlı Yarık

Modern saç modeli böyle görünüyor, yan taraftaki alt kesim, o arsız konik solma ile yanları ayırmak için sadece akıllıca bir hareket. Üstelik yarık tıraşı onu daha trendy kılıyor ve arkadaki kıvrık kefal tüm dikkatlerin toplandığı yer..

Alt Kesimli Fantezi Kefal@jelle.vissers

Alt Kesimli Fantezi Kefal

Bu görünüm bana o binici grubundaki stilleri hatırlatıyor. Tepeden tırnağa saçlar, üst kısmı savurgan olmakla birlikte oldukça zariftir. Yanların altı, bıyıklı boya uyumu ile kesilir. Bu saf sanat ve detay çalışmasıdır..

Fantezi Kefal ile Sharky Saçaklı Top@r.örgü

Fantezi Kefal ile Sharky Saçaklı Üst

Bu moda ifadesiyle nereden başlayalım? Üst kısım köpekbalığı saçaklarıyla fırlatıldı. Kenarlar alttan oyulmuş ve yanlarda soluktur. Kefal onu gerçekten güzel yapan şeydir ve bıyık onu daha da iyi yapar.

Tapınak Solması ile Tavuskuşu Renkli Kefal@jarredsbarbers

Tapınak Solması ile Tavuskuşu Renkli Kefal

Temple Fade, ipliklerin bazı parlak renklere boyanmasıyla çok ustaca çok sanatsal hale getirilebilir. Altın pembemsi boya, tarzdaki popu ortaya çıkarır. Tapınak solması buradaki temiz görünümü destekledi.

Retro Doruk Kefal@renjworld

Retro Doruk Kefal

Kefal her zaman bir ayak uzunluğunda olmak zorunda değildir. Bu oldukça ince bir görünüm, kefal ince ve üst kısım da oldukça soğuk. Fransız ekin hissi mükemmel.

Kıyılmış Tapınak ile Yarı Kıvrılmış@skillsthebarber

Kıyılmış Tapınak ile Yarı Kıvrılmış

Yan süpürme birçok biçimde gelir ve bu da onlardan biridir. Üst kısım yarı kıvrılmış, bu da hacmi biraz arttırıyor. Bu gizli görünüm için kenarlar katmanlar halinde hafifçe incelir. Buradaki kefal oldukça incedir ve bu da her şeyi çok düzgün yapar.!

Tapınak Soluk Kefal ile Kıvırcık Sırt@ david.fad3z

Tapınak Soluk Kefal ile Kıvırcık Sırt

Temple fade, anında ortaya çıkan ve dikkat tepsisini yakalayan bir şeydir. Buradaki kefal, üst kısmı geriye itilerek daha fazla gösteriş için kıvrılmıştır. Geri tepme ince ama bir stil ifadesi yapar.

Paslı Düz ​​Üst ve Kefal Evet Lütfen@anthonythebarber916

Paslı Düz ​​Üst ve Kefal Evet Lütfen

Flat Top tek başına oldukça gösterişli bir saç modelidir ancak arsız bir kefal ile eşleştirildiğinde daha da iyi hale gelir. Bu, iki retro saç stilinin bir karışımıdır ve bununla ilgili hiçbir şey ince değildir, ki bu oldukça özeldir..

Süslü Tapınaklı İnce Kefal@marcovfialho

Süslü Tapınaklı İnce Kefal

Tam kefal nasıl daha gösterişli hale getirilebilir diye düşündüğümüzde bu yırtmaç modeli bizi daha da heyecanlandırıyor. Üst kısım, pocky top ile soğuk bir Fransız Mahsul üst ile oldukça ince.

Fransız Mahsullü Düzgün Kesilmiş Kefal@adribarbeiro

Fransız Mahsullü Düzgün Kesilmiş Kefal

Mid Fade, gördüğümüz ama hiç mid undercut’ı duyduğumuz bir şey mi? Ve hafif kıvrılmış bir kefal ile karşınızdayız. Üst kısım, yarık kenarlı fransız kırpılmış.

Uzun Teller En İyi Kefal Yapar@marcovfialho

Uzun Teller En İyi Kefal Yapar

Daha sık olarak güzel bir kefal oluşturan kısa saçlı üstlerdir ama burada oldukça farklı. Üst kısım, arkaya ulaştığı için oldukça uzundur, arka kısım ise kıvrılmış bir kefal oluşturmak için benzer şekilde uzatılmıştır..

Fransız Mahsulleri ile Yüksek Solan Parçalayın@nick_kinsley

Fransız Mahsulleri ile Yüksek Solan Parçalayın

Yüksek solma, o Fransız mahsulünün sıcak gelmesiyle gerçekten bu düzgün görünümü verir. Buradaki kefal, genel olarak daha küçük bir uzunluğa sahip oldukça kısadır. Tüm bunlar söyleniyor, saç çok iyi yönetilen bir görünüm için oldukça kısa tutuluyor..

Kalın Sakallı O Soluk Tapınak@dsj_oxb

Kalın Sakallı O Soluk Tapınak

Her zaman saç ve sakal arasında bir denge kurmaya çalışıyoruz. Sakallı üst kısımdaki hacim yoğunluğu eğlencenin olduğu yer. Yanlardaki solma, bunun genel olarak düzgün görünmesini sağlarken, üst kısmın uzunluğu nispeten kısa tutularak atılır..

Kefal ve Bıyık Bir Çift@ blackriverberbershop

Kefal ve Bıyık Bir Çift

Kefal ve bıyık burada oldukça cesur bir stil ifadesidir. Üst kısım, Fransız mahsulü hissi ile oldukça rahat. Buradaki bıyık oldukça iyi büyürken, diğer her şey oldukça tıraşlı. Bu görünüm sınırda yenilikçi.

Mini Fırçalı Şık Kefal@evandellbespokebarber

Mini Fırçalı Şık Kefal

Fırçalar, modaya uygun stillerin yüzüdür ve bu yüksek soluk kefal, havalı bir stil ifadesidir. Modaya sahip, ne kadar ince, o kadar iyi görünüyor. Bu görünüm tamamen bundan ilham alıyor, genel anlamda ince ama sadece daha da derinleşiyor.

Temple Taper ile Buzzed Kefal@thebarbercole

Temple Taper ile Buzzed Kefal

Bazı kaba kalın tellere sahip kefal, yerinde kaldığı için her zaman eğlencelidir ve bu kalın vızıltı kesimi ile tepesinde her şeyi hasta ve orantılı hale getirir. Bu dengeli yüze sahip olmak için kenarlar incelir ve tamamen solmaz.

Sarı Tonlu Yoğun Kefal@sa__tc.hu

Sarı Tonlu Yoğun Kefal

Burada her zamanki kefalınız değil, özellikle tepenin yarı fransız kırpılmış ve biraz kıvrılmış olduğunu gördüğümüzde. Kenarlar, bu hacmin ortaya çıkması için katmanlanmıştır. Buradaki kefal, gitmek için oldukça benzersiz bir görünüm olan tapınak paslı sarışın ile boyanmış sarışındır..

Üstü Fırçalanmış Kıvırcık Kefal@iamdanielwinter

Üstü Fırçalanmış Kıvırcık Kefal

Özellikle hacmin geri kalanı oldukça büyüdüğü için kefal burada oldukça kısadır. Üst kısım, genel olarak dengeli bir görünüm için sakalın içine karışan bir şakak ile hafifçe sivrilen kenarlarla fırçalanmıştır..

Yüksek Solmaz Kalın Paslı Kefal@ gammaplusuk

Yüksek Solmaz Kalın Paslı Kefal

Kalın kefal her zaman yanıyor ve bu tam anlamıyla öyle görünüyor. Yarı kıvrılmış kalın dokulara sahip yan taraftaki yüksek solma, onu mükemmel kılar. Diziliş, keskin bir açısal solma ile biraz incelir.

Retro Duygulu Uzun Tüylü Kefal@figarosbarbershoplisboa

Retro Duygulu Uzun Tüylü Kefal

Mullet, retro bir görünüm için anında bir reçetedir. Uzun saçlı üst kısım, onu bütün bir birleşik görünüm haline getirir. Buradaki yan yanıklar, eski güzel 80’lerde uzar. Bıyıktan bahsetmiyorum bile, retro tarzı için son KO yumruk.

Fransız Mahsullü Yoğun Kıvrılmış Kefal@collinantonyhair

Fransız Mahsullü Yoğun Kıvrılmış Kefal

Bir süredir gördüğümüz en güzel kefallardan biri ama buradaki hacim şovu çalıyor. Saç incedir, ancak tüyleri onu diğer stillerden ayıran şeydir. Fransız mahsulü ve kefal çok kalındır ancak bukleler, stilin patlamasına yardımcı olan şeydir..

Amazon Ormanı kadar yoğun@collinantonyhair

Amazon Ormanı kadar yoğun

Yoğunluk, bu tarzı görünce akla gelen tek kelimedir. Saç-sakal dengesi oldukça özeldir, özellikle yan kısımlar inceltilmiştir. Bunların hepsi artı sakal bu denge için oldukça kalın ve yoğun.

Kefal ile Uçan Yan Kısım@hugolartiste

Kefal ile Uçan Yan Kısım

Bir süredir gördüğümüz en çılgın kefallerden biri, yan kısmı parktan uçuyor. Kenarlar ayrıca bir miktar ürünle geri itildikleri yerde daha uzun tutulur ve arka kısım uzamaya bırakılır.